Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

PLUTON na pomembnih tockah


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
265 komentarjev na to temo

#226 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 13. februar 2007, 23:52

men se zdi, da mi pluton tvori kvadrat z natalnim plutonom....druga pa nč takega xnckrivx


čak čak ča...nisem mislila na tale hip ... kar še ni,še bo.Kot pri vseh nas,verjetno tudi pri tebi x:Dx
Okol 37 leta,recimo,bo verjetno Pluton opozicija Pluton pa tko naprej....
Dolgčas ti ne bo, kar se Plutona tiče.Ga,običajno,tolče kar nekaj planetov,da o kakšnih progresijah
ne govorim.

Srečno!

...cisto nic se ni zgodilo... gledano zunanjo manifestacijo... mogoce eno malo bolj depresivno obdobje... brez razloga... :o|o: ..sm mal razocaran, sm mislu da bo bolj efikasan...



počak mal...Pluton udarja z repom najmočneje.
Rep ima zelooo dolg...kar kakšno leto lahk traja, predno ga povleče iz bajte.

Srečno!
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#227 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 14. februar 2007, 04:45

učas se pa prou uprašam, če sploh kdo ve, zakwa se gre???
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#228 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 14. februar 2007, 07:22

čak čak ča...nisem mislila na tale hip ... kar še ni,še bo.Kot pri vseh nas,verjetno tudi pri tebi x:Dx
Okol 37 leta,recimo,bo verjetno Pluton opozicija Pluton pa tko naprej....
Dolgčas ti ne bo, kar se Plutona tiče.Ga,običajno,tolče kar nekaj planetov,da o kakšnih progresijah
ne govorim.

poznam rušilno moč plutona.....mi jo je že zagodu x:o)x sam mi je bolš pluton, ko enostavno vse zradira zruši pospuca....in ti sam čakaš kdaj bo mim..tak šnelkurs x^x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#229 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 14. februar 2007, 15:45

poznam rušilno moč plutona.....mi jo je že zagodu x:o)x sam mi je bolš pluton, ko enostavno vse zradira zruši pospuca....in ti sam čakaš kdaj bo mim..tak šnelkurs x^x



:o|o: :palec:

Pravijo,da se planet,ko ga pričneš prijateljsko obravnavati ,prične prijateljsko obnašati.
Verjetno si Plutona čisto osvojila :2src:

Pluton res radira in puca,od človek samega pa je odvisno, če bo zmogel
pognati nove korenine. :inocent:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#230 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 14. februar 2007, 15:51

js sem sam z luno skregana x:o)x x:Dx
še neptuna sem enostavno sprejela kot dejstvo in ne nagaja več x^x

mah počasi se učimo :palec:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#231 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 14. februar 2007, 19:26

js sem sam z luno skregana x:o)x x:Dx
še neptuna sem enostavno sprejela kot dejstvo in ne nagaja več x^x

mah počasi se učimo :palec:



prima in malo takih .S tem zdraviš,sebe. :palec:

Luna predstavlja tvojo Dušo tako,da potrebuje veliko tvoje ljubezni oz.naklonjenosti.
Crkljaj jo,kolikor moreš.

LP x:)x
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#232 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 15. februar 2007, 12:07

pam,d a mi bo uspelo...vsaj do septembra, ko me čaka vrhunec sade satija :inocent:

s plutonom sma pa prijatla..glede na to, da ga mam natalno v 10. bajti
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#233 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 15. februar 2007, 15:19

pam,d a mi bo uspelo...vsaj do septembra, ko me čaka vrhunec sade satija :inocent:

s plutonom sma pa prijatla..glede na to, da ga mam natalno v 10. bajti



za Sade Sati ni kriva Luna :inocent:

Saturn je pač učitelj.Tu ni kaj.

Z ozirom na to,da 10 hiša kaže v kaj se razvijemo ti lahko garantiram,da bo šla tvoja
kariera strmo navzgor.Verjetno preko kakšnih investicij in ravno s tem,znaš celo obogateti.

Obstaja pa tudi varianta,da se podaš na pot raziskovanja človekove psihe.Pluton bo v izredno pomoč.
Je temeljit.
Vendar vse odvisno od dispozitorjev oz.aspektov,katere tvori Pluton v natalni karti.
Končno,tudi so aspekti komod krasni, vendar če se dispozitorja ne marata...hmmmmm
ne bo čisto takole kot sem napisala. x:Dx

V glavnem Pluton v 10 hiši...krasno! x!x
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#234 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 15. februar 2007, 15:44

maj men za dnar ni kaj preveč.......ko je, je..ko ga pa ni, ga pač ni....znam delat z njim(2. bajta v kozorogu) sam so stvari, ki so še bolj pomembne kot denar x^x

Pluton Tehtnica 08°07`19 10
pluton sekstil neptun
pluton sekstil severni vozel
pluton Semisextile mars
plutnon Inconjunct jupiter

xnckrivx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#235 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 15. februar 2007, 17:31

aspekti na Plutona so čisto OK.Torej velja,zgoraj,napisano.
Se strinjam z napisanim,kar se denarja tiče pa vendar,kaj lahko storiš če imaš
prazne žepe.Še študirat ne moreš xrolleyesx
Zato je pri interpretaciji astrološke karte izredno važna mundana astrologija.
Imaš lahko čudovite aspekte,karto,ki kaže na niz uspehov pa vendar v primeru,da živiš
v neki nerazviti državi. ... pomeni kariera komod,dober lonec za kuhanje. x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#236 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 17. februar 2007, 00:12

mah dnaraj mam zaenkrat vedn dovolj, da si privoščim kaj si želim....je pa res, da pač počasi spreminjam odnos do njega....me zanima, kaj mi bo pluton ušpiču, ko mi pride v 2. bajto x:px x:Dx

kaj pa ke to mundana astrologija x?x x:)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#237 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 17. februar 2007, 00:45

kaj pa ke to mundana astrologija x?x x:)x



saj sem napisala x:)x
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#238 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 17. februar 2007, 06:15

Veja astrologije, ki se ukvarja z državami, narodi in podobno.. zato ti je napisala, da če živiš v nerazviti državi, da nimaš tolk možnosti da izkoristiš te aspekte. Ampak po moje lahko takrat tudi v tem primeu potegneš ven najboljše kar ti je v danem trenutku na voljo ;)

#239 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 17. februar 2007, 14:20

Veja astrologije, ki se ukvarja z državami, narodi in podobno.. zato ti je napisala, da če živiš v nerazviti državi, da nimaš tolk možnosti da izkoristiš te aspekte. Ampak po moje lahko takrat tudi v tem primeu potegneš ven najboljše kar ti je v danem trenutku na voljo ;)



seveda imaš prav. :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#240 gregor777

gregor777
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 149

Objavljeno: 29. januar 2008, 23:34

Bi lahko kdo od poznavalcev pokomentiral tole, prosim?

Pluto Scorpio 1°55'28 in house 1 stationary (D)
Pluto Conjunction Ascendant 5°02

Hvala. :vio:

Gre za osebo z močnim vplivom na druge, opažam, da tako deluje tudi name.
Moč manipulacije?



Morda nekaj z moje strani:
Čim bližje je Pluton AS tem večji je njegov vpliv. Ne glede na to v katerem znamenju je, dodaja osebnosti mračnjaštvo, prodornost in čustvenost. Za tako osebo je značilna nenavadna zunanjost in magične oči. Včasih je tudi način oblačenja precej Plutonski /črno usnje/. S psihološkega vidika lahko rečemo, da je človek nagnjen k obsesivnosti, včasih tudi k oblastnosti. Ponavadi se natanko zaveda kaj hoče, vse kar hoče pa tudi doseže. Če je Pluton negativno aspektiran pa so njegove energije blokirane, kar lahko človeku povzroči globoko vkoreninjene psihološke probleme, ki včasih celo pripeljejo do bolezni.

#241 luckica

luckica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 142

Objavljeno: 30. januar 2008, 21:57

Bi lahko kdo od poznavalcev pokomentiral tole, prosim?

Pluto Scorpio 1°55'28 in house 1 stationary (D)
Pluto Conjunction Ascendant 5°02

Hvala. :vio:

Gre za osebo z močnim vplivom na druge, opažam, da tako deluje tudi name.
Moč manipulacije?


Nisem ravno nek poznavalec, a imam tole kombinacijo, pravzaprav skoraj na istih stopinjah. V ascedentu sem sicer tehtnica, a pluton v škorpijonu je dokaj blizu, pa še luna gor. Ker je vse skupaj v škorpijonu, se mi dozdeva velikokrat, da me težko kdo čustveno zadovolji, sem pa že slišala, da znam koga tudi čustveno izčrpat, čeprav se tega čisto točno ne zavedam, ali pa to jemljem kot del sebe in ne opazim nič posebno čudnega. Tale Pluton da tudi dober občutek za ljudi, zato mogoče zna taka oseba na nek način manipulirati, zase bi rekla, da sem bolj diplomat, kot pa manipulator. Vedno se pa zavedam kaj hočem, če ne takoj, pa čez nekaj časa, ko se stvari izkristalizirajo. Ne bi pa rekla, da to tudi dosežem, če vem, da ni možnosti, da bi mi uspelo, raje niti ne poskusim, kot pa da padem skozi.
Je pa tudi res, da so to ljudje, ki zelo težko nekaj kar verjamejo, če se sami v stvari ne prepričajo. Četudi obraz kaže zaupanje, je včasih za tem vedno nek dvom, ki se sprašuje: Ali je res ali ni in kako naj to izvem? Pa še to je, oseba s plutonom na ascedentu (to sem nekje prebrala) izvleče iz drugih ljudi ali najslabše ali pa najboljše strani, kot da vedno išče ekstreme.
Takšna oseba redkokdaj obnavlja, večinoma ruši in postavlja na novo. Takšno je tudi njeno življenje, velike preizkušnje, skozi katere skoraj vedno pride na nek način nova oseba.

Lp x:)x
Življenje je to, kar se zgodi, medtem ko načrtuješ druge stvari.

#242 Fen1ks

Fen1ks
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 25. september 2008, 21:47

Heh, ja js sm en tak kr hud primer. Mam Plutona točn na ASC, z obrisom 0° 15` , v škorpijonu, v konjunkciji s Venero in Merkurjem in v sekstilu z Neptunom. Nebi rekel, da manipuliram z ljudmi (vsaj ne preveč :8): ), me pa zelo zanima vse mistično, skrivnostno, vse tisto kar je skrito v sencah (verjetno tudi zaradi sonca v 12. hiši). Pa baje, da mam bolj hipnotični pogled x;)x .

To temo je popravil/a Fen1ks: 25. september 2008, 21:49


#243 Optimist 10

Optimist 10
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 26. september 2008, 11:54

Moj Pluton je pa trenutno v 10H in bo marca podrl Urana. Sicer pa nisem še izkusil Plutonovo rušilno moč, bomo vidli kaj bo naredil z Uranom. Natalno je pa v svojem dvojnem domicilu skupaj z Luno. :xx!:

#244 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 26. september 2008, 13:03

Heh, ja js sm en tak kr hud primer. Mam Plutona točn na ASC, z obrisom 0° 15` , v škorpijonu, v konjunkciji s Venero in Merkurjem in v sekstilu z Neptunom. Nebi rekel, da manipuliram z ljudmi (vsaj ne preveč :8): ), me pa zelo zanima vse mistično, skrivnostno, vse tisto kar je skrito v sencah (verjetno tudi zaradi sonca v 12. hiši). Pa baje, da mam bolj hipnotični pogled x;)x .


Zanimivo je to, da so otroci rojeni s tako pozicijo plutona blizu ASC verjetno prišli na svet s težavo, oz. so bili zelo blizu smrti, zato so prišli na svet malo močnejši in zato filing, da imajo vpliv na druge. Sej veste tisto, kar nas ne ubije, nas ojača in to velja za plutona sploh. x;)x

#245 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 26. september 2008, 13:07

optimist........pluton in uran skupaj....kr mene vpraš k mam natalno konjukcijo na asc......torej: sprememba bo presenetljiva in temeljita!

pa reč hvala, da se ti to sam ob tranzitih dogaja...... x:Dx x;)x


ooo lunca postnila vmes....hja...hmm.... x:Ix ....včasih smo mal prepametni.....k se nam zdi, da že čist vse vemo in smo najhujše tako al tako že sprobali......med drugim...... :inocent:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#246 Fen1ks

Fen1ks
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 26. september 2008, 17:01

Zanimivo je to, da so otroci rojeni s tako pozicijo plutona blizu ASC verjetno prišli na svet s težavo, oz. so bili zelo blizu smrti, zato so prišli na svet malo močnejši in zato filing, da imajo vpliv na druge. Sej veste tisto, kar nas ne ubije, nas ojača in to velja za plutona sploh. x;)x

Hmm, zanimivo. Pa vendar je moje rojstvo potekalo brez težav in napak. Tudi nebi rekel, da imam kakšen vpliv na ljudi, včasih ravno obratno :inocent:

#247 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 27. september 2008, 08:54

Hmm, zanimivo. Pa vendar je moje rojstvo potekalo brez težav in napak. Tudi nebi rekel, da imam kakšen vpliv na ljudi, včasih ravno obratno :inocent:

preveri pri mami....tudi kaka popkovina ovita okoli vratu je dost huda težava...
nasplošno je pač tak da, če je pluton na asc ali pa sco podznak....pomeni težek porod...mogoče za mamo(prihično tudi) mogoče za otroka ali pa obobje...
moja nečakinja ima sco asc.....porod je bil težek in tamala se je rodila z popkovino okoli vratu in rahlo plava.....od nečaka(tudi asc sco) tudi težek porord ..sploh za mamico in potem nujen carski rez...pri bratu tudi(asc sco) težka nosečnost in potem mama kljub carskem rezu komi preživela
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#248 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 27. september 2008, 09:13

a je carski rez lahko povezan tudi z Uranom na ASC? moja mami je imela carski rez, jaz pa se rodila 10 dni čez rok. nisem in nisem hotela ugledati luči sveta oz. tvegati bolečino za to luč, ki jo imam tako rada ... kot sem še zdaj taka. vse po liniji najmanjšega odpora. :)

Veja astrologije, ki se ukvarja z državami, narodi in podobno.. zato ti je napisala, da če živiš v nerazviti državi, da nimaš tolk možnosti da izkoristiš te aspekte. Ampak po moje lahko takrat tudi v tem primeu potegneš ven najboljše kar ti je v danem trenutku na voljo ;)

torej gledaš v bistvu sinastrijo tvoje karte in Slovenije, da vidiš, kakšne možnosti imaš tukaj? in če bi šel recimo v Laos, gledaš sinastrijo svoje karte in karte Laosa?

#249 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 27. september 2008, 10:49

kaki so pa podatki slovenije :inocent:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#250 Fen1ks

Fen1ks
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 27. september 2008, 12:53

preveri pri mami....


Mama pravi, da je porod potekav brez težav, sem pa zamujav z prihodom 10 dni x:Ix




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0