Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Šamanizem


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
330 komentarjev na to temo

#201 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 23. september 2013, 18:22

biggrin.png

 

Upam,da se zajebavaš..klasični in napredni šaman..partyy.gif  (in, ne...ne pijem)

Šamani so še pred "alternativno" medicino poznali celostno zdravljenje , telo zdravijo

tako, da zdravijo duha..in ker zdravijo duha..se človek najbrž malce spremeni..

 

Najbrž večina slovenskih šamanov spada med napredne šamane..tongue.png


And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#202 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 23. september 2013, 22:12

Upam,da se zajebavaš..klasični in napredni šaman..partyy.gif  (in, ne...ne pijem)

Šamani so še pred "alternativno" medicino poznali celostno zdravljenje , telo zdravijo

tako, da zdravijo duha..in ker zdravijo duha..se človek najbrž malce spremeni..

 

Najbrž večina slovenskih šamanov spada med napredne šamane..tongue.png

 

Šamano hoče povedati, da tudi med šamani samimi obstajajo razlike v kakovosti, znanju, sposobnostih...ali drugače povedano razlike v "razredih"...podobno kot pri zdravnikih, kirurgih, ipd...Tudi kitajci in indijci so poznali celostno zdravljenje pa niso imeli nobenih šamanov...vsaj ne pod tem imenom...Lahko pa seveda podaš svoje pojme kako ločiti različne stopnje pa bomo potem mi tebe malo zaj***, če nam kakšen izraz ne bo všeč...in to v treznem stanju...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#203 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 23. september 2013, 22:14

Napredni šaman....za poscat...hahahahahahahahha

em119.gifem119.gifem119.gif

biggrin.png

 

Upam,da se zajebavaš..klasični in napredni šaman..partyy.gif  (in, ne...ne pijem)

Šamani so še pred "alternativno" medicino poznali celostno zdravljenje , telo zdravijo

tako, da zdravijo duha..in ker zdravijo duha..se človek najbrž malce spremeni..

 

Najbrž večina slovenskih šamanov spada med napredne šamane..tongue.png


dReAM

 

 

 


#204 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 24. september 2013, 14:35

ma ne zajebavam se ... wink.png

na koncu je vseeno ali rečeš napreden ali kaj drugega ... 

najbrž v sloveniji ni klasičnega šamana ... niti se mi ne zdi smiseln ...

 

in tudi kako nekdo gleda na to, je popolnoma njegov šmorn ... ničesar ne spremeni ...

je pa zanimiva tema za debato ... laugh.png

na forumu pa je v glavnem itak pomembno le, da se nekaj brblja ...

itak bo vsak od nas že jutri mislil malo drugače kot danes ... in današnje pričkanje zbledi ...

S tem se strinjam. Tak šamanizem, kot mu ti praviš klasični (če prav razumem, so to šamanske prakse sibirskih, indijanskih ...ljudstev) je tesno povezan s skupnostjo in načinom življenja, ki je precej drugačen od našega in zato zelo verjetno v originalni obliki pri nas sploh ni niti možen niti smiseln.

 

klasični šaman bolj ponovno sestavlja duh, kot ga zdravi ...

odhajajoče duhove-duše pa spremlja do nekje ... 

vmes pa se ga vredu nafiksa ... 

ja, in ti si seveda živel v takšnem šamanskem ljudstvu in zato tako dobro poznaš njihove prakse .... v prejšnjih življenjih kajpada laugh.png

 

Šamano hoče povedati, da tudi med šamani samimi obstajajo razlike v kakovosti, znanju, sposobnostih...ali drugače povedano razlike v "razredih"...podobno kot pri zdravnikih, kirurgih, ipd...Tudi kitajci in indijci so poznali celostno zdravljenje pa niso imeli nobenih šamanov...vsaj ne pod tem imenom...Lahko pa seveda podaš svoje pojme kako ločiti različne stopnje pa bomo potem mi tebe malo zaj***, če nam kakšen izraz ne bo všeč...in to v treznem stanju...tongue.png

In seveda je pri vsem tem najpomembneje vedeti na katerem nivoju je kateri šaman. V kriterije so pa posvečeni samo tile naši trije forumski junaki s planetarnimi pooblastili .... hypnodisk.gif  



#205 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 24. september 2013, 14:41

Ne jemlji tega posta osebno,

saj tudi drugi šamani obstajajo in sicer "napredni"...em119.gif

biggrin.png nonček ...

 

debatiramo o principih .... 

sicer na luni ne bi imeli o čem čvekat ... 

 

no ja ... ostanejo še bučke, košarka, kosmate bejbe ... laugh.png ... pa tak 


dReAM

 

 

 


#206 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 24. september 2013, 14:47

Brrrm brmmm motorček se mi pokvaril...biggrin.png 

Šamanček pa bombončke cuca...tongue.png

nonček ... vidim, si že prišel domov iz vrteca ... tongue.png ... ???


dReAM

 

 

 


#207 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 24. september 2013, 15:17

ja sej vsak izgovor pride prav....

zakaj pa ne bi moglo univerzalno zdravljenje delovati tukaj pri nas,saj smo vsi isto sestavljeni....resnica je samo ena pa čeprav jih vidimo sto...

ma sem zelo razočarana nad našimi tremi mušketirji,tukaj gor,zadnje čase res ne poveste a ma nič pametnega,ali se posmehujete ali pa kar neki zatrjujete.

skozi govorite o nekih zadevah ampak o osnovah nimate pojma,kot recimo to da z gledanje v kuglo rabite dolge nohte ma saj ni čudno da dobite čudne odgovore vn....



#208 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 24. september 2013, 15:23

pozabla si še na metlo biggrin.png

 

91318331_3391947_1180030184_vedmechai_me



#209 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 24. september 2013, 15:30

ja sej šaman je v vsakem od nas,sam to ne pomedi da je vsak lahko šaman,imeti moraš inteligenco in moralo drugače si samo mazač.....

naša scavnica je itak že zdravilna sama po sebi,razen če ne ješ kakšnih zdravil....



#210 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 24. september 2013, 15:32

.



a lahko to metlo pelješ z izpitom za APN ... ???biggrin.png

samo, če ga tankaš s kartico :lol:



#211 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 24. september 2013, 15:35

no sej pravim nimate pojma o osnovah....



#212 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. september 2013, 17:48

In seveda je pri vsem tem najpomembneje vedeti na katerem nivoju je kateri šaman. V kriterije so pa posvečeni samo tile naši trije forumski junaki s planetarnimi pooblastili .... hypnodisk.gif  

 

 

no sej pravim nimate pojma o osnovah....

 

Ja potem nam pa razloži...zakaj recimo napredni šamani ne uporabljajo halucinogenih zadevic, bobnov in še nekaterih ostalih zadevic, tisti na njanižjih pa dosti prakticirajo z zelišči...pa ne zato ker ne bi imeli znanja...tongue.png

 

A ti karte niso povedale, da si tudi ti posvečenec na neki stopnji...mogoče je pa čas da nabaviš nove karte, po možnosti kakšne otkačene tarot...al se pa pozanimaš o osnovah...tongue.png

 

Pravi šamani delujejo tudi na planetarni ravni...sodelujejo med sabo...recimo sibirski šaman na astralu sodeluje z južno ameriškim, ipd...kaj pa je za njijh tistih par tisoč km razlike...sporazumevanje brez mobija in high tech zadevic...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#213 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 24. september 2013, 18:07

Vidva niti na wikipediji nista bila sposobna pogruntat da Ceres ni mosko ime. Pa nam bosta tle nakladala o astralih

prenos.jpg


#214 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 24. september 2013, 19:26

Ja potem nam pa razloži...zakaj recimo napredni šamani ne uporabljajo halucinogenih zadevic, bobnov in še nekaterih ostalih zadevic, tisti na njanižjih pa dosti prakticirajo z zelišči...pa ne zato ker ne bi imeli znanja...tongue.png

 

A ti karte niso povedale, da si tudi ti posvečenec na neki stopnji...mogoče je pa čas da nabaviš nove karte, po možnosti kakšne otkačene tarot...al se pa pozanimaš o osnovah...tongue.png

 

Pravi šamani delujejo tudi na planetarni ravni...sodelujejo med sabo...recimo sibirski šaman na astralu sodeluje z južno ameriškim, ipd...kaj pa je za njijh tistih par tisoč km razlike...sporazumevanje brez mobija in high tech zadevic...biggrin.png

poglej se strinjam s tabo glede tretjega odstavka...

tudi če določeni kot jim ti praviš naprednih šamanov ne uporablja določenih stvari ne pomeni da nimajo znanja o tem, vse stvari so za nekaj in se jih ne sme zanemarit. recimo da človek, rabi samo čajček ali določeno vibracijo, zakaj bi nekdo ker pač tega znanja ne bi imel ima pa znanje se pogovarjat po astralu težil nekomu iz južne amerike da mu pove katera rastlina je pač primerna za osebo v stiski....

to je potlej samo neko teženje....to ni potlej znanje ampak samo posredovanje znanja, meni se to zdi zelo leno in neodgovorno....

ali boš zaradi svojega neznanja odvrnil primer,ki je zelo lahek,recimo.....



#215 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 24. september 2013, 20:01

To je na tradicionalni nači ala don juhan matus...

Po moje je šaman šaman, ki to ni na prvi pogled.

Kar so nas v šolah učili je predalčkanje, zdaj vsi tu nekaj blebetate kaj spada v ta predal ali pa ne...

Čist nepomembno, človek, ki se poda v te vode mora bit čist in moder,

ne sme izgubljati po nepotrebnem energije...Je neke vrste bojevnik s časom.

Na svoji poti, katere se zaveda, srečuje ljudi, skozi katerih se tudi sam dokazuje.

včasih katerega "pozdravi", mu spremeni montažno točko zaznavanja ali pa ubije...

Zaveda se, da vsakodnevnost običajnih ljudi predstavlja preveč bremena in energije,

za njegov cilj, ki je se zavedati smrti in jo prelisičiti, da ti ne ubije ega.

zakaj pa si predstavljat šamana kot teto pehto, ki nabira zelišča za čajčke ...

to ni princip šamana ...

princip šamana je spremenit nekomu vprijemno točko resničnosti ... 

pomeni najprej to, da se nekdo ne vidi več bolan ali s težavo ... temveč lahko zadiha brez težave ... ali pa ovire ...

 

kako se to izpelje, pa ne bom razlagal tukaj ... 


dReAM

 

 

 


#216 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 24. september 2013, 20:21

To je kvaliteta šamanov, ki jo razvijejo skozi izjemno akumolacijo energije,

sicer nevem, če to glih res vse...Moj filing je bolj v to ničnost, torej osebno

ne verjamem v neko posmrtno entiteto ala duša, ki bi po tvojem še imela nek individualistično naravnan spomin

in se sprehajala po vesolju kok bi se ji zaželelo...

Menim, da se transformacija in telepatija med nami in vesoljem dogaja,

ko živimo, ko pa to več ne, pa se razbijemo na neskončno mnogo delčkov,

ki prosto plavajo nevem kje, dokler se spet ne poženejo v nekaj drugega,

torej energija je neuničljiva...

torej, če si bral castanedo ... poznaš don huana matusa ...

smrt telesa vedno ustavi ego, ki je povezan z danim telesom, to pa ne pomeni da se doganja skozi ego ne moreš spomnit ... vedno je navzoč v spominu duše in naprej od tega ...


dReAM

 

 

 


#217 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 24. september 2013, 20:33

Lepo,

tudi tvoja resničnost je tvoja resničnost, ali je od boga?

Pa tudi tista resničnost je resničnost neke verzije resničnosti.

Vidite, ne gre, misli so omejene in čist brezveze opisovat analizirat nekaj kar je neskončno,

nepojmovno in lepo.

popolno zlitje v enost je ena od možnosti močno napredne duše, tam potem tudi ni dušnega spomina ...

pred tem pa je še nekaj faz ...

so pomembne za ponovno rojevanje v telesih ...



dokler si tako prepričan, je to tvoja resničnost ... 


dReAM

 

 

 


#218 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 24. september 2013, 20:44

Ma vseeno, če tak meniš.

moje resničnosti ni v tem smislu ...

jaz-ego je učni program duše ... vmesni vezni člen je um ..

učni program dojemam kot mojo resničnost ... je pa virtual ... je iluzija ... recimo tudi matrica ...

 

mišljeno je v splošnem


dReAM

 

 

 


#219 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 24. september 2013, 20:59

Brat, nikomur ne verjamem pa vseeno vsembucktooth1.gif

mogoče te moti, ker sem govoril v prvi osebi ... 

pomeni mene, tebe, bilokoga ...

 

pa še nekaj ... ne verjami meni ... raziskuj sam ...


dReAM

 

 

 


#220 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 24. september 2013, 21:02

Vse je praktično frekvenca oz. vibracija, energija, samo predstavljajte si kako

mora biti zadeva uštimana, mislim vesolje...Pa tudi mi, med sabo podzavestno komuniciramo,

vibriramo vse naokrog...

 

pozabi vibre v tem smislu ... to je novodobni tralala ....

poenostavi ... vse je vibracija informacije ... 

 

tisti, ki so te učili o vibrah, ti naj vrnejo denar ...


dReAM

 

 

 


#221 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. september 2013, 21:07

Vidva niti na wikipediji nista bila sposobna pogruntat da Ceres ni mosko ime. Pa nam bosta tle nakladala o astralih

 

Ceres ni SLO ime, niti crnogorsko...planetoid s tem imenom se lahko pretolmači kot moški spol, grška boginja pa ženski...zdaj mora Wiki podat samo še srednji spol in bodo vsi na kupu...No ja, tudi planetkom se daje ženska imena...saj nemci so tudi imeli top "debela Berta"...tongue.png

 

 

poglej se strinjam s tabo glede tretjega odstavka...

tudi če določeni kot jim ti praviš naprednih šamanov ne uporablja določenih stvari ne pomeni da nimajo znanja o tem, vse stvari so za nekaj in se jih ne sme zanemarit. recimo da človek, rabi samo čajček ali določeno vibracijo, zakaj bi nekdo ker pač tega znanja ne bi imel ima pa znanje se pogovarjat po astralu težil nekomu iz južne amerike da mu pove katera rastlina je pač primerna za osebo v stiski....

to je potlej samo neko teženje....to ni potlej znanje ampak samo posredovanje znanja, meni se to zdi zelo leno in neodgovorno....

ali boš zaradi svojega neznanja odvrnil primer,ki je zelo lahek,recimo.....

 

Astralna komunikacija se nanaša na skupinsko delo, ideje, projekte...na planetarni ravni...kot različni človečki, ki se ob istem času zberejo po svetu zmomlajo par zadevic in odmeditirajo...tvori se energetska mreža po celotnem planetu...čajčki so pa dječji vrtič pri šamanih...še nore gobice in ajahuasca so na višjem nivoju ala OŠ...A ti bi s čajčki sestavljala koščke duše skupaj, tako kot oni temu pravijo...Pridem takoj pogledat, če ti to v praksi uspeva...mogoče me boš celo nasmejala s svojim mahanjem in vraževerjem...saj smeh je baje zdrav, tako da tvoje delo v ovakvem ili onakvem kontekstu ne bo glih zaman...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#222 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 24. september 2013, 21:11

Zgleda, ka sva prebila zid, jap se strinjam!

Besede so svojemu namenu omejene.

Vsi smo eno! Vsi smo vse in nič, le tako smo lahko to kar smo, vse in nič!

 

da, te razočaram ....

vesolja sploh ni ... zvezdic, ki jih kažeš svojim ljubicam tudi ni ... so le projekcija tvojega uma ...

tudi tvoje ljubice so le projekcija tvojega uma ...

celo jaz sem projekcija tvojega uma ...

 

najbolj žalostno je, da nikogar od nas ni ... pogovarjaš se sam s seboj ... laugh.png laugh.png laugh.png laugh.png


dReAM

 

 

 


#223 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 24. september 2013, 21:14

Ala me toooo, morda se pogovarjaš z vragom!

Zdaj pa mal za res, to kar piše šaman je pravilo št.1 za vse,

ki želijo na drugi tir...wink.png

nisem jih kupil, prebral sem jih ...

in tudi te knjige vzami z rezervo ... 

nič ni točno tako...

in mene vzami z rezervo ...

 

pa tak ... biggrin.png


dReAM

 

 

 


#224 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 24. september 2013, 22:02

Apeliraš na omejenost in neresnost...Ja ja tako to je,

če pa ljudje iščejo zabavo.

 

Kaj misliš obstaja še ta civilizacija, ki je takrat bila uničena????

 

In ja, moja malenkost je zelo deviške narave, zato ji nick Ceres naravnost pristoji. 

 

Žal pa ne morem nič proti veleumom, ki se spoznajo samo na slovenska in crnogorska imena. 


dReAM

 

 

 


#225 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 25. september 2013, 07:13

ceres je naslednje poglavje, ki mu ti nisi dorasel ... laugh.png laugh.png laugh.png  ... vsaj izgleda tako ... zaenkrat ...

še s politiko imaš težave ... wink.png

 

o astralu ne govorim ... najbrž ga ti raziskuješ, ko si nažgan ... scratchchin.gif ... če se kdaj tam izgubiš, pa me lahko pokličeš ... laugh.png

 A znaš ti kej druzga v lajfu, ko se po babje prepirat in kontrirat ko nedorasli otrok. 

pa ti ne morš bit strešica od Šja od šamana, bimbo otročji.

pa dej se mal introspektiraj jebela cesta. A te ni sram, tle lagat folku?

 

če hočeš  sam seksat se druž z Šamanom Lavtarjem on je dec Šaman policajski, ker  namreč babe po difoltu takih pizdekov, ki niti na forumu niso sposobni sproducirat nč moškega ne obrajtajo.

Škoda da je Amalija grda k nepremičninski davk, ker nas boš doživljensko tel masiral s temi svojimi astrali iz Avstralije.

 

laugh.png


prenos.jpg





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0