Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Hišni ljubljenčki


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
4058 komentarjev na to temo

#3926 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 29. julij 2015, 14:27

Mineva teden dni odkar sem peljala Pesjanko na zadnjo pot.

 

Demenca, naglušnost, epilepsija, skoraj popolnoma slepa, izgubljena v času in prostoru. Ko je začela odpovedovat prebava, sem vedela, da je Čas. Spotencirano na hitro, v tričetrt leta, takole na uč. Imela je nekaj benignih tumorjev (kar sem laično otipala), kaj je bilo v glavi, ne vem.

 

Dan prej me je v hipnem trenutku jasnosti pogledala "pusti me oditi". Naslednji dan sem bila zraven ROSE1.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#3927 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 29. julij 2015, 17:26

Mineva teden dni odkar sem peljala Pesjanko na zadnjo pot.

 

Demenca, naglušnost, epilepsija, skoraj popolnoma slepa, izgubljena v času in prostoru. Ko je začela odpovedovat prebava, sem vedela, da je Čas. Spotencirano na hitro, v tričetrt leta, takole na uč. Imela je nekaj benignih tumorjev (kar sem laično otipala), kaj je bilo v glavi, ne vem.

 

Dan prej me je v hipnem trenutku jasnosti pogledala "pusti me oditi". Naslednji dan sem bila zraven ROSE1.gif

rainbow.gif



#3928 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 30. julij 2015, 20:32

Cookie  flowers.gif  te naše žverce imajo prekratko življenje.


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#3929 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 24. september 2015, 15:53

Sosedin hišni ljubljenček. Pride včasih naokoli, ko se mu zlušta igranja.

 

sp.jpg


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#3930 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 2. oktober 2015, 05:35

01.png

02.png

03.png

04.png

05.png


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#3931 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 5. oktober 2015, 14:09

Včeraj je mačkona parkirala na moje noge. srcoci.jpg In motorček je aktivirala na fulllll ....

 

n6ukcj.jpg



#3932 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 8. oktober 2015, 11:52

Nekaj časa nazaj smo otroke peljali na Bioexo - razstavo eksotičnih živali na Biotehniški fakulteti. Predstavljali so živali, do katerih imajo mnogi strah in odpor, ampak tu so bili ljudje, ki jih imajo za domače ljubljenčke. In kapo dol za njihovo predstavitev. Otroci so tako naravno in radovedno jemali v roke ptičje pajke, ki so delovali tako krhka in plašna bitja, božali dihurčke, za katere smo zvedeli, da prespijo večino dneva in so idealne domače živalce, si obešali indijskega pitona okrog vratu, ki je deloval en tak domač scrkljanček, gledali podgane, legvane, žabe. Veliko se je dalo tudi zvedeti o načinu življenja teh živali, potrebah, načinu oskrbe. Zelo fajn izkušnja. 

 

Kolikor mi je bilo všeč, da so se otroci lahko seznanili z manj znanimi in priljubljeni živalcami, sem se morala spomniti, da je treba otrokom povedati, da so nekatere živali vseeno strupene in nevarne. Je treba pač vzdrževati neko ravnotežje. Tamalima (ki obožujeta živali) tudi vedno povem, da lahko božata psa le, če lastnik to dovoli - če kuža ni nevaren in da mu pustita povohati roko, stisnjeno v pest. Povem tudi, katere živali so strupene pri nas. Ni glih, da bi šla iz nevednosti božat modrasa ali gada. Če ni nevarno, pa ni panike, tamali je itak vedno raziskoval in deževnike in polže in pajke in hrošče. Je fajn, da so radovedni, samo da se znajo v ustreznih okoliščinah zaščititi. 



#3933 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 24. oktober 2015, 10:06

https://www.facebook...67946066571542/


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#3934 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 5. november 2015, 16:41

12112424_10156140301610284_8694706428743

 

spoznajte Hulka wub.png

 

https://www.youtube....h?v=mwm0OwqWvF4

 

https://www.youtube....h?v=gPHKZAtoTRc



#3935 TikaTija

TikaTija
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 13. november 2015, 23:22

Če ne bi živela v majhnem enosobnem stanovanju, bi imela ceu živalski vrt.

 

Ko sem bila še pri starših, sem imela (z)mešanko "maltežanko", na zelo dolgih nogah, prava manekenka je.

Zelo simpatična, pametna, ubogljiva in potrpežljiva smile.png malo škili (na ven) in to jo dela blazno prikupno tongue.png

Na žalost pa je morala ostati pri mojih starših in sestri.

 

Sedaj imam pa dihurčico Chilly. Neverjetna žival, pametna, ampak prebrisana smile.png

Meni je uspelo, da sem jo naučila, nekaj trikcev, pride k meni, ko jo pokličem..ampak, ko se ona odloči, da mi bo nekaj

ušpičila, je nič ne zadržuje smile.png Najraje mi skriva čevlje za pralni stroj, spleza povsod, zleze v čisto vsako lukno smile.png

 

Priponke (datoteke)


The only way to do great work is to love what you do love3.gif 

https://www.facebook.com/pasjifrizeraj


#3936 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 18. november 2015, 19:48

Close enough.


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#3937 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 19. november 2015, 05:34

biggrin.pngbiggrin.png



#3938 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 29. november 2015, 18:54

Kako so luštne živlace, potem se pa spomnim, da je moja srčica poginila in kako težko življenje je imela, ker je bila vedno bolna in večkrat na robu smrti, kunčica... Pa ena taka pogumna ljubka kepa dlak je bila, zelo svojeglava, kar mi je bilo še posebno všeč pri njej. Tako mala in takšna borka. Mislim, da sem zaključila z živalmi za nekaj časa, nekajkrat na teden grem edin mojo kobilico, ki jo jaham, pozdravit in to je to. Že ta je kar dama v letih, samo mislim da ker ji moja, ne bom vedela niti kdaj bo poginila, ker ne bom dolgo več v tem kraju.

#3939 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 17. december 2015, 10:28

01.png


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#3940 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 29. december 2015, 21:01

What Cats Think When You Exercise   love3.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#3941 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 29. december 2015, 21:14

5vrhva.jpg



#3942 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 29. december 2015, 21:40

x0z3wm.jpg



#3943 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 29. december 2015, 22:04

2hq42hh.jpg



#3944 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 8. januar 2016, 11:15

love3.gif up.gif 



#3945 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 17. januar 2016, 20:49

https://www.facebook...25/?pnref=story



#3946 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 22. januar 2016, 16:06

http://www.zivotinje...-foto&tip=vesti

 

Poglejte do konca.

Pomemben je tekst na koncu, pod slikami... ylflower.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#3947 A65

A65
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 17. februar 2016, 21:00

Zna bit luštno tole pogledat, ko pride k nam – da izveste vse skrivnosti. Od 1.44 dalje bi nekaj sekund lahko celo uvrstili k Picotovim masažam. smile.png Tista čivava od 2.19 pa itak čisto raztura...

 

https://www.youtube....h?v=i-80SGWfEjM

 



#3948 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 18. februar 2016, 14:33

Lejla alias grizly... dobre živce treba met tako, da jo bom verjetno oddala v kratkem... takoj ko mi odgrizne kakšno okončino.

 

:)



#3949 Kmet že nekaj let

Kmet že nekaj let
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 14. marec 2016, 13:38

Ojla!

Kaj veste o Zoofastu (zoofast.si)? pred kratkem sem naročil manjšo
količino za mojo kužo, pa vseeno sem zadovoljen čeprav je šlo 5 dni,
ampak bi naročil večjo količino tudi za friende, pač ne vem ali jim
zaupat?

Nekdo je že imel stik s to spletno trgovino?

neverejtno so cenejši od ostalih, pa še ta prevod... o madona! nisem ziher, torej prosim pomagajte! biggrin.png



#3950 klarisahorvat

klarisahorvat
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 17. maj 2016, 12:31

Uf. Tema kot nalašč za mene.

Prvo žival sem dobila, ko sem bila stara sedem let. Takrat nisem imela rada živali in bala sem se jih, ker je mojo sestro vgriznil en pes. Očka pa jih je oboževal. Ni več zdržal brez živali in prinesel je potepuško mačko, ki jo je našel. Bla je črne barve in zelo cartljiva. Mama, jaz in sestra Viva, ki ima tu profil dogslove smo bile proti mački. Oče je rekel, da mačka ne gre nikamor. Na mačko sem se v enem tednu zelooooo navezala in nisem več hotela, da gre. Tudi Viva se je navezala  nanjo. Poimenovala sem jo Pika. Mama jo je sovražila saj ji je raztrgala oblačila. Čez pet let mama ni več zdržala in se je odselila ravno zaradi Pike. Oči, jaz in Viva smo se preselili in naredili kmetijo. Imeli smo krave in ovce ter kokoši, nobenega nismo zaklali. Pika je umrla pred osmimi leti. Torej stara je bila petnajst let. Ko je umrla sem se preselila na deželo kjer imam zdaj lepo hišo, z bazenom. Aha, torej pet let potem, ko smo imeli Piko, smo dobili še psičko Lizo, ki je umrla ravno včeraj. Zeloooooo sem žalostna. Zdaj pa imam psičko Merci pasme samojed in psičko Demi pasme labradolec. Je črne barve. Obedve mi pomenita velikoooooooo. Da pa bi zapolnila Lizino praznino sem se odločila za nakup dalmatinca po katerega grem ravno čez pol ure. Imam ga že rezerviranega in ima črne  pike. Bo moj prvi pes, ki bo moškega spola. Ime pa mu bo Jaguar. Njegovo rodovniško ime je drugače Taro, amppak mi ni všeč zato bo kar Jaguar. V njegovem leglu pa je ostala samo še samička Tara z katero se razume odlično vendar ne moram vzeti oba. Drugače jih je bilo v njegovem leglu 11. Amppak so vsi našli domove razen čudovite Tare in čudovitega Tarota po novem Jaguar. Z Merci in Demi pa se razme odlično. Upam, da se bo tudi z zajčkom Lovrotom. Drugače mi moje živali pomenijo veliko. Če ne bi imela dalmatinca bi vzela angleškega pointerja ali pa škotskega ovčarja. biggrin.pngylflower.gif






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0