Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Koristni NASVETI za gospodinjstvo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
825 komentarjev na to temo

#151 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 10. november 2004, 16:59

[ prav poklicat, kako to da je pri nas amoniak 40x drazji kot v ITA?
Ce smo oboji v EU?


No semle zraven pa lahk kar kreme postnem :xx!:

Sem jih kupovla pri nas, dokler nisem ugotovila,da so kreme ktere kupim v Italy
nekaj popolnoma drugega,drugačne,boljše.Poleg dobim kup vzorčkov v lepih košaricah ..
cena popolnoma ista kot pri nas.

S**e pa EU ...smo še vedno na V :xx!:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#152 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 11. november 2004, 00:36

Ja. Tudi jaz sem opazil da so ene stvari na Islandiji cenejše kot v Sloveniji. Seveda je večina drugih stvari cenejših v Sloveniji. Verjetno pa da je Amonijak tu cenejši. Okrog 1500 mora stati v Reykjaviku.

Andres

#153 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 11. november 2004, 00:47

Ni mi jasno, o katerem amoniaku govorite in kje naj ga kupim? :eek:
Dum spiro, spero.

#154 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 11. november 2004, 01:05

NH3 x:Dx

#155 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 30. november 2004, 19:26

Jest bom kr sem fliknila eno vprašanje:

A ima kdo doma sokovnik iz TV reklame (od Levina se mi zdi)? Men se ga ful ima, pa bi rada mal prej vedla, da ne bi mačka v žaklju SPET kupla...
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#156 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 30. november 2004, 21:09

Ne bos zadovoljna z odgovorom, pa bom vseeno napisal:

Jaz ne bi kupil niti Eurov na TopShopu, pa cetudi bi bili po 120 tolarjev.
Iz principa ne x:Dx :palec:

#157 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 1. december 2004, 09:36

Hahaha, Krokodil..... ti čist verjamem x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx
Mam sama izkušnje iz TV reklam, kar sem kupila, je bil proč vržen denar... Vendar sprašujem, ker ga ima sodelavka, pa ga NADVSE HVALI, pa se mal bojim, da ni to le tist: "Kr kup ga, da se bo pri teb tud prah nanj nabiral!"

Vseeno, Kroki, hvala za opozorilo! Prav nasmejal si me :palec: :palec:

Vse lepo
Nataša
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#158 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. december 2004, 09:40

Saj to je glih zoprno; morda pa je kaksna stvar pa kul, pa ne zaupas, ke je tale top shop. :||
meni je bil tud videt interesantno (razen da ne pride v postev se ene take velke reci met na pultu).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#159 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 1. december 2004, 11:51

Naky, jaz imam en levi sokovnik, ki ima edino funkcijo iztisniti sok in izločiti olupke in tudi koščice.... in je dbest... :palec:

Sem pa videla tisto reklamo na Topshopu in če se ne motim, ima kar enih 115 funkcij, od katerih boš zagotovo potrebovala eno ali dve, vse ostalo je pa neuporabno...Plačaš pa itak vse. :o|o:

Premisli.... :palec:

#160 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 1. december 2004, 11:54

Naky moja prijateljica ga ima. Ok...krasno, prvi mesec smo vsi pili sokove iz vsega živega.....zdaj pa ne duha ne sluha od sokovnika. Kot prvo zasede veliko prostora v kuhinji in pa malce je težaven za spucat....
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#161 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 1. december 2004, 12:05

moja tašča ma tud sokovnik od levina... kupila ga je pred kakšnim mesecem in pravi, da je fuuuul zadovoljna... ji verjamem, ker če se ji kej ne dopade, spljuva do amena...

#162 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 2. december 2004, 16:11

Tnx vsem :palec: .... jaz sem pa spet tam kjer sem bla, hahahha....
Ja, zarad placa na kuhinjskem pultu - KAM NAJ GA DAM???? x:Dx x:Dx :vio:
Tud zaradi prvotne navdušenosti in kasnejšega zanemarjanja - to poznam... Moj multipraktik v omari je en tak dokaz. :sori: x8Dx
Sem pa včeraj videla v Trstu en lušten sokovnik, skoraj za v predal stlačit majhen za 19.90 EU(V)ROV in verjetno si bom kar enga takega nabavla.
Da ima pa Levinov 155 funkcij x:Dx x:Dx (par gor ali dol), pa nisem vedla, sem mislila, da sam "preša". Saj če bi še kruh pekel, pa nudlne delal, pa zrezke paniral in kavo kuhal (sam seveda - s pritiskom na knof) pol bi se že splačalo dat tistih, kolk že? x:o)x

Lepo vas pozdravljam!
Nataša xcivx
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#163 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 2. december 2004, 16:35

Naky: saj to je večna dilema...koliko ti bodo pripomočki, ki jih ponujajo, RES olajšali delo.Za eno pomarančo imeti električni ožemalnik...hja mnogo hitreje in ceneje delo opraviš na klasičen način....multipraktik je super, da pa bi zmlel en česen, ki ga rabiš......Torej, če dobro razmislim:mikrovalovka in palični mešalnik sta v stalni uporabi, vsa ostala "mašinerija" pa samo v hudi nuji in večji količini, rečeno v ekonomskem žargonu-investicija ni bila upravičena( mogoče sem pa slaba kuharica xDDx )

#164 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. december 2004, 16:44

jaz pa uporabljam samo palicnega in ozemalnik agrumov immam sam na pultu, ostalega ne rabim. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#165 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 2. december 2004, 16:48

No, saj to sem želela rečt: vsak sam ve, kaj RES potrebuje.Dvakrat na leto, ko mesiš testo za potico, si blazno želiš "mašinco"...pa potem pogruntaš, da je bolj praktično, če izrabiš "delovno silo", ki jo imaš že itaq doma(če jedo, naj pa še malo pomigajo)

#166 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. december 2004, 16:55

"če jedo, naj pa še malo pomigajo"

xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#167 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 3. december 2004, 15:36

:palec: se čist strinjam z vami x:Dx

Ja bomo sok zdej tko delal k v starih cajtih.... En ajmar, pa spodej pipca pa noge umit pa tlačit sadje in zelenjavo, dokler ne priteče sok, hahahha.... S korenjem bom mal bl težko, ampak če bodo hotl piti, bodo mogl tud mal pomigat x:Dx x:Dx x:Dx

Namesto sokovnika sem si zdej privoščila VOK.... kam ga bom požokala, je pa že drugo vprašanje x:Dx x:Dx x:Dx

Pozdravček vsem
iz prelepe Gorenjske
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#168 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. december 2004, 15:41

<{POST_SNAPBACK}>.... S korenjem bom mal bl težko, ampak če bodo hotl piti, bodo mogl tud mal pomigat x:Dx  x:Dx  x:Dx

x:Dx x:Dx x:Dx x:px :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#169 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 3. december 2004, 17:09

xDDx xDDx Naky, taprava gorenjka najprej ta domačo delovno silo ponuca :palec: .Ejga, a vok ti je kdo "šenkou"?
Čestitke za VOK, in veliko veselja ob kuhanju... :palec:

#170 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 5. december 2004, 10:00

Pravzaprav, Enja :eek: x:Dx x;)x :vio: xwizardx ,sem ga res dobila za Miklavža, hahaha, kot taprava gorenjka.
:inocent: :inocent: :inocent:
Veselje imam pa res pri kuhanju, če imam dovolj časa in miru in enga tacga za sabo, k reče:"Dej ti kuhaj, saj bom jaz pomil(a)" x:Dx x:Dx x:Dx

Dober dan nedeljski vsem!
Nataša
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#171 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. december 2004, 10:39

Hej, nekaj me zanima; ali je se vedno treba teflonske ponve najprej mal prepect, kot je bilo vcasih? Vceraj sem namrec kupila ponev, teflonsko, in ni nobenih navodil, celo pa pise (kot sem razumela, ker je sam v italijanscini), da je ne pecimo prazne.. no in to je to, kar se je vcasih pocelo...
Potem sem razmisljala, morda je to zdaj tko ze vse moderno in spedenano, da tega ni vec treba pocet?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#172 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 22. december 2004, 10:43

Marsa, mislim, da ni potrebe, da bi jo pekla prazno, ker je material drugače obdelan kot je bil včasih! x:)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#173 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. december 2004, 11:50

xDDx O, dbest, thanx Contesa, :palec:, saj se mi je mal zdel, super, torej kar prec lohk zacnem packart. :P ;)

Se nekaj - kako najucinokoviteje obelis razbarvane cote, vcasih je bila varikina, potem tisti beli oni in taksno, kaj pa zdaj uporabite?
Ker jaz tud zato ne maram belega perila, pa ga v glavnem nimam, sam kaj pa hocem imet tud belo, pa se mi ne da na roke prati, a ko dlje peres, ratajo take zaprane...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#174 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 23. december 2004, 07:56

Uporabi Vanish ali pa arekino. Vanish tudi jaz uporabljam in je dober. Lahko ga uporabiš direktno med pranjem v pralnem stroju, ali pa prej namočiš in potem opereš v pralenm stroju (ali ročno).

#175 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 23. december 2004, 20:51

Ja arekina ali beli on...in belo postane zopet belo....




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0