Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Redko človeško rojstvo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
604 komentarjev na to temo

#526 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 1. september 2013, 21:38

E mgd a še nisi ugotovil, da je Lili v višjem razredu kot ti...zgleda da ti "duhovni" senzorji ne delajo v redu ala "malfunction" varianta...tongue.png

 

A si že ozavestil stvari ko si bil reptilček...al še nisi prišel do te lekcije...potem boš pa lahko govoril malo iz izkušenj...tongue.png

 

Iz izkušenj povem, da Lili še ni zlo duhovno napredna, ma pa odprte vse možnosti. Odvisn je od nje kaj hoče. 

 

Mogoče boš pa zanl pojasniti eno drugo stvar...Ko se dobi kao iniciacijo v Hare Krišna...potem se kao obljubi, da se bo zmantral 16 japamal na dan...Pa da vidimo koliko poznaš zadevce...

 

-koliko časa je potrebno za eno japamalo

-zakaj glih 16x...a ni dost 1x...

-če predpostavim, da ena japamala traja kakšne 20-30 min potem je to 320-480 min (približno 5-8 ur)...In kako naj potem to prakticira en človeček, ki ima 12 ali 8 urni šiht, za vožnjo porabi 1 uro, za spat 7 ur, za skuhat, pospravljat, shopping, djeca, prečekira maile, ipd. recimo 3- 4 ure...No ja, razen če nima djeca in papca na brzino pripravljeno hrano...

Torej kako to tebi znese...icon1_question.gif

 

Za eno malo (venec 108 kuglic) začetnik ponavad porab 15 min. Ščasoma lahko pride tud na 6,5 min za eno malo.

 

Ni nujno da 16 (jaz nisem član ISKCONa, čeprav ga ustrezno spoštujem in cenim). Št. je v skladu s trenutno kapaciteto in okoliščinami praktikanta, ampak po iniciaciji naj bi dnevno vsaj 4. Pred iniciacijo je tud 1 krog dovolj ja. 

 

Če ma aspirant zelo zaseden dan, pol začne z manj krogi in ko ima čas (npr. med vikendi lahko več če lahko). In tudi ob ostalih opravilih lahko vedno izgovarja Mahamantro na glas ali v sebi, brez japa-male. Ko se mu okoliščine ščasoma spremenijo, lahko spremeni tudi svojo prakso.

 

Znese. 



#527 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 1. september 2013, 21:41

biggrin.png OK-thumb.gif icon_smile_tongue.gif

Zakaj potem vztrajaš ravno pri Krišni? 

 

Ker v tej obliki in imenu izraža največ kvalitet in ker so z njim možni vsi odnosi. 



#528 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 1. september 2013, 21:45

Če v svojih drugih oblikah ne izraža nekih določenih lastnosti (aspektov), je zato kaj ''manj'' Božji?

Mu zato kaj fali, kot po tvoje fali nam, ker ga ne kličemo Krišna?

 

Nikjer nisem napisu da komu kaj fali, sam vzpodbuju sem za naprej, z razlago. 

 

Ok tvoje mnenje. Sprejmem mnenje.

Še enkrat: kako lahko sodiš moj odnos z Bogom? Kaj ti daje tak vpogled in tako močan in pravi občutek kakšen je moj odnos?

 

Razodetja.



#529 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 1. september 2013, 21:49

Smo spet pri tem, kako ti vse dobesedno bereš...

 

Ooookeeey. Ne dobesedno fali, ampak ti poudarjaš, da če ni Krišna, ni dosti dobro. Če ni dosti dobro, potem nekaj manjka.

Torej... kaj manjka kadar mi ne molimo Krišne?

 

Tud tega nisem nikjer napisu. Vzpodbuju sem za naprej, z razlago. 



#530 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. september 2013, 21:53

mgd, tle smo vsi razen tebe skleptiki glede tvojega boga.

si se kdaj vprašal, če ima sploh smisel tupit in razlagat stvari ,katere se drugih ne primejo ??



#531 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 1. september 2013, 21:55

Ja res je zanimiv ta svet. Kar je za nekoga vzpodbuda, drugi čutijo kot vsiljevanje...

 

Ja Bog pomagaj :)



#532 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 1. september 2013, 22:04

mgd, tle smo vsi razen tebe skleptiki glede tvojega boga.

si se kdaj vprašal, če ima sploh smisel tupit in razlagat stvari ,katere se drugih ne primejo ??

 

Niso vsi in se tud prime. 

 

Kot sem že prej tuki pisu, v lesu je potencial ognja, ampak se pojavi šele ko pride v stik z že gorečim ognjem. Ampak vidmo, da včasih tud to ne rata. Ker je les moker wink.png Zato neki časa traja, da se najprej posuši pol se pa šele vžge. Treba bit potrpežljiv mal wink.png Če pa kdo noče ima pa vso svobodno voljo, da odkloni, ignorira, argumentira ali karkoli.

 

Magnet privlači železo, ampak če je na železu preveč rje, neki časa traja da jo odstraniš, da ga bo magnet pritegnil.

 

Vsako živo bitje ima naravno ljubezen do Boga, svojega izvora in večnega dobronamernika, ampak če se z zlorabo svoje svobodne volje zaplete v mayo, pol neki časa traja da spozna svojo napako in da se obrne nazaj k Bogu.

 

Najprej je svoboden, ampak če po svoji volji začne jemat drogo, ga ta ščasoma zasvoji. Nekaj časa traja da spozna zmoto in tudi ko se že odloči prenehat, neki časa še traja, da pride ven, zarad kilometrine zasvojenosti. 

 

Ni problem, Krišna je večen, mi smo večni, naš odnos je večen, naša želja po zadovoljstvu je večna in naša izbira je večna.



#533 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. september 2013, 22:09

deklič, rja te napadla, ne odnehaš pa če te z magnetno macolo po glavi. wink.png

da ne bo pomote, gre se za madam mgd



#534 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. september 2013, 06:39

kaj lahko nehata vidva s temi ''lestvicami''?

Razumem, da se uporabljajo v do-lo-če-nih krogih za določeno pojmovanje, ne zdi pa se mi primerno tukaj na veliko o tem pisarit.

Sploh pa, jaz nisem javno vprašala za javno izpostavljanje kje sem...

 

Nope...tongue.png O tem itak ne pisarimo velik, to so bolj coffee time bajke...tongue.png Če rečem da si v "fa" razredu, če uporabim tonsko lestvico- do re mi fa so la ti do...a misliš da bo komu kaj jasno...Saj tudi meni ne bi bilo, ker pač nisem glasbeni tip...tako da take it easy...ne verjemi vsega kar slišiš...tongue.png

 

 

Za eno malo (venec 108 kuglic) začetnik ponavad porab 15 min. Ščasoma lahko pride tud na 6,5 min za eno malo.

 

Jap, tudi to sem videl, ko so zmomljal v parih minutah celo malo...Je bilo pa pri tem čutiti živčnost, hitenje, nemir, ipd...Če se mene vpraša je bolj pomembna kvaliteta in ne kvantiteta. Tako da če se res mantra s koncentracijo in pozornostjo se po mojem tolmačenju rabi nekako povprečno 20- 30 min. Tudi za gayatri je potrebno približno toliko časa...

 

 

ta trditev ne drži ... 

 

Kaj pa če Lili in še kdo drug uporablja "cloaking device" (Star Trek)...pa potem določena tolmačenja niso glih zanesljiva...tongue.png Moj nasvet forumašem- ne se preveč ozirat na moje in šamanove nebuloze...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#535 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 2. september 2013, 07:03

No, jaz ne bi ravno rekla, da sem skeptik glede Krišne. Me ne moti. Je moral biti velika duša. Kot npr. Jezus v naših krajih dolgo bolj poznan.

 

Ni lih čiz tko. Krišna še vedno je, Nadduša, gospodar vseh duš, tudi Jezusa. 

 

Kar ne sprejemem je to poudarjanje kako ni dosti dobro, če ni Krišna.

 

To je tvoja osebna interpretacija, ki nima z mojim pisanjem nič. Preveri sama od kje izhaja. 

 

Vse skupaj je zapakirano v ''prijaznost'' in ''vztrajnost'', pa ''razumevanje'' in razlago ''čutenja'' za katero si skozi ''vzpodbujenja'' želi, da bi tudi mi ''občutili''.

Vsak ima svojo pot in rabi svoj prostor. Zgodi se, da marsikdo ni pripravljen slišat določenih besed in izkustev. A je potem potrebno bit vztrajen, da se pokvari vzdušje in občutek za sočloveka? Vsi rabimo prostor.

 

Sej jih ne pišem samo teb, sploh si se pa ti v moje pisanje obreknila. Spet, preveri iz kje to izhaja, z iskrenostjo. Velik jih na telem forumu misli da so edini na forumu al pa vsaj najbolj pomembni in naj bi se šlo vse po njihove. Še enkrat, nikamor te nisem sili, če pa ti to tko doživljaš je pa druga stvar. 

 

In še enkrat: Izkustvo Najvišjega je IZRAZITO OSEBNO.

Nobena beseda in vztrajnost ne bo približala toliko kot osebna izkušnja. In ravno zato, ker je osebna, je o njej težko govorit. Če se že govori, je potrebna previdnost.

Z vztrajnostjo zanimivo, se je veliokrat dobilo kontra efekt...

 

Če maš res izkušnjo, ti sploh ni težko o njej govort, je pa res, da je dobr bit previden komu jo govoriš, kako in zakaj. Jz sm previden kolk deleč govorim v javnosti in zakaj to govorim. In še enkrat, pa ne velja samo zate, nisi edina na forumu. Če se pa ti obrekneš v moje besede in kej vprašaš, zanikaš ali napačno predstaviš, pa lahko pričakuješ tudi odgovor.   



#536 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 2. september 2013, 07:09

Jap, tudi to sem videl, ko so zmomljal v parih minutah celo malo...Je bilo pa pri tem čutiti živčnost, hitenje, nemir, ipd...Če se mene vpraša je bolj pomembna kvaliteta in ne kvantiteta.

 

Se strinjam, sam jz nisem o tem govoru. Z iskreno prakso lahko naravno zmanjšaš čas tudi ob ohranjanju kvalitete. 

 

Tako da če se res mantra s koncentracijo in pozornostjo se po mojem tolmačenju rabi nekako povprečno 20- 30 min. Tudi za gayatri je potrebno približno toliko časa...

 

Seveda ima vsak pravico do svojega tolmačenja, ampak za en krog Mahamantre s koncentracijo je nekje med 6,5 in 15 min. 

 

Moj nasvet forumašem- ne se preveč ozirat na moje in šamanove nebuloze...biggrin.png

 

To že brez tvojega nasveta :) Ampak hvala vseeno :)



#537 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 2. september 2013, 07:28

Whatever_anim.gif  kaj lahko nehata vidva s temi ''lestvicami''?

Razumem, da se uporabljajo v do-lo-če-nih krogih za določeno pojmovanje, ne zdi pa se mi primerno tukaj na veliko o tem pisarit.

Sploh pa, jaz nisem javno vprašala za javno izpostavljanje kje sem...

 

Tukaj te podpiram 100%. Tele lestvice, ki si jih je človeški zblojeni ego izmislil so butaste v tri krasne.. sleepy.gif



Ni lih čiz tko. Krišna še vedno je, Nadduša, gospodar vseh duš, tudi Jezusa. 

 

Spet si zadrogiran.. hypnodisk.gif


*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#538 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. september 2013, 10:56

Aleluja! biggrin.png

Amen! wink.png

 

A si se pred tem tudi pokrižala in namočila prstke v sveto vodico...tako kot se dela v cerkvi...A se ti je pokazal Krišna v podobi Jezusa in si doživela malo razsvetljenja...tongue.png

 

 

15min si lahko predstavljam, tudi s koncentracijo, 6,5min mi je pa res nekam malo.
A to vidva o Gayatri, ali jaz kaj 'zamujam' tule?

 

Govora je o Hare Krišna mantri...jaz pa malo primerjam...gayatri je malo daljša, ampak bistvenega odstopanja naj ne bi bilo...pri mantranju ne igra bistvene vloge besedilo, ampak pozornost, napev (izgovorjava, ritem, naglas) pa še kaj bi se našlo... tongue.png biggrin.png

 

 

Seveda ima vsak pravico do svojega tolmačenja, ampak za en krog Mahamantre s koncentracijo je nekje med 6,5 in 15 min. 

 

A je v te minute všteta tudi predpriprava...Če človek res pade notri in ga zmanjka (odnese) potem dvomim, da je 15 min dovolj...kar se pri res tapravi koncentraciji in mantranju lahko zgodi...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#539 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 2. september 2013, 14:54

Jaz sem bolj mislila na to, da je težko debatirat in razglabljat z besedami, ker enostavno zmanjka. Niso dovolj.

 

No to je še en dokaz, da še nisi doživela vsemogočnega Boga. Je kaj nemogočega ali premalo zanj? Ne boš verjela, ampak po njegovi vsemogočnosti ga je možno opisat tud z besedami. Če se ga ne da ali da niso dovolj, mar s tem ne omejujemo vsemogočnosti Boga? Al pa zares ne verjamemo v Vsemogočnega? Aja sej res, ne smem vsega dobesedno brat smile.png Ampak ko enkrat izkusiš vsemogočnost Boga, pol veš o njegovi dobesedni vsemogočnosti in svojem naravnem podrejenem odnosu z Njim, ne glede na to si drugi o tem mislijo, sploh pa zavistni.  

 

No pa še ena o izkušnjah. Ker ne pišem tukaj kaj vse sem doživela, ne pomeni, da jih nimam. Zato si ne pustim pametovat, kako še nisem doživela in izkusila nekaj kar nekdo misli, da se da in misli, da bi jaz tako morala.

 

Ne da bi morala, ampak dobr bi blo. 

 

In ker sem imela izkušnjo, vem čemu sledit. Vem kaj še obstaja.

 

Tist k je mel izkušnjo dobesedno vsemogočnega, lahko govori o njej in ni vzemirjen, če mu je kdo ne prizna ali vzhičen, če mu jo. Ja, velik več še obstaja in ne boš verjela, so tud eni, ki so naprej od tebe, pa jih iz zavisti in neznanja želiš enačit s sabo ali tlačit dol, sam to ne vpliva na njih, vpliva pa nate, prikrajšuješ se, žal. Ampak tud iz tega se boš neki naučila.   



#540 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 2. september 2013, 14:57

A je v te minute všteta tudi predpriprava...Če človek res pade notri in ga zmanjka (odnese) potem dvomim, da je 15 min dovolj...kar se pri res tapravi koncentraciji in mantranju lahko zgodi...tongue.png

 

Ne, ni všteta predpriprava. Ti kr dvom, če ti je všeč, ob res tapravem mantranju wink.png

 

Če prav mantraš si neomajano zavesten sebe in svojega odnosa z Bogom in ostalimi, nikamor notr ne padaš ali te zmanjkuje/odnaša. Vsaj v subtilno materijo ne, domeno dvomov in negotovosti.



#541 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 2. september 2013, 15:40

A lahko meni nekaj razložite - če se je Krišna pojavil pred 5000 leti, bog pa obstaja že od nekdaj, zakaj je potem ravno Krišna tisti tapravi?


Life begins at the end of your comfort zone. 


#542 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 2. september 2013, 15:47

A lahko meni nekaj razložite - če se je Krišna pojavil pred 5000 leti, bog pa obstaja že od nekdaj, zakaj je potem ravno Krišna tisti tapravi?

 

Ker Krišna že od skos obstaja in ni samo v tej obliki, tko da so tud drugi tapravi tapravi, sam ne izražajo tolk kvalitet kot on in ker se je pred pribl. 5000 leti le pojavil na tej zemlji pred očmi vseh ljudi. 



#543 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 2. september 2013, 15:57

Ker Krišna že od skos obstaja in ni samo v tej obliki, tko da so tud drugi tapravi tapravi, sam ne izražajo tolk kvalitet kot on in ker se je pred pribl. 5000 leti le pojavil na tej zemlji pred očmi vseh ljudi. 

 

Dobro, da vseh teh poslancev.. Krišne, Jezusa, Mahivarja....  ni več tukaj, drugače bi nas že zdavnaj tožili, kaj vse delamo v imenu njih.. od umorov, klanja in celo do ljubezni..

To je noro, bi reku hugo sleepy.gif


*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#544 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 2. september 2013, 16:06

krišna je poslanec z določenim statusom ...

Ja, to mi je jasno.

Ker Krišna že od skos obstaja in ni samo v tej obliki, tko da so tud drugi tapravi tapravi, sam ne izražajo tolk kvalitet kot on in ker se je pred pribl. 5000 leti le pojavil na tej zemlji pred očmi vseh ljudi. 

Torej je rabil večnost minus 5000 let, da je uspel izraziti vse svoje kvalitete? 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#545 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 2. september 2013, 16:18

Ja, to mi je jasno.

Torej je rabil večnost minus 5000 let, da je uspel izraziti vse svoje kvalitete? 

 

Ne, on že skoz izraža vse kvalitete, ampak pred 5000 leti se je iz sočutja pojavil na tej zemlji pred očmi vseh ljudi. 



#546 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 2. september 2013, 16:29

p.s. iz svojega večnega prebivališča je sestopil na to zemljo, v svoji večni obliki, ki drugače ni vidna pogojenim dušam te zemlje, ampak sedaj je po njegovi vsemogočnosti bila vidna vsem, ampak niso ga vsi prepoznali kdo on v resnici je. le tisti, ki so se mu predali, so ga lahko spoznali kakršen je. so imel večno dobrobit pa vsi, tudi tisti, ki so se iz zavisti borili proti njemu in jih je na konc ubil. tudi ti so mu po tem postali naklonjeni in ga spoznali kakršen je, ko so začutli njegovo ljubezen. Bog je pač edini vsedober. zato je za vse najbolje, da se mu predajo, absolutno. če ne gre takoj, pa vsaj korak po korak :) neki je boljš kot nič in odpira možnost za naprej.



#547 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. september 2013, 16:58

No to je še en dokaz, da še nisi doživela vsemogočnega Boga. Je kaj nemogočega ali premalo zanj? Ne boš verjela, ampak po njegovi vsemogočnosti ga je možno opisat tud z besedami....

 

Sveti človečki pravijo, da Boga ni mogoče opisati z besedami, lahko se ga samo približno opiše z metaforami in analogijami....bolj verjamem njim...tongue.png

 

Tisti ki vidijo auro pravijo, da se z našimi besedami sploh ne zna opisati barv na astralu, ker jih enostavno nimamo v besednjaku...kaj je pa šele z Bogecom...tongue.png

 

 

Ker Krišna že od skos obstaja in ni samo v tej obliki, tko da so tud drugi tapravi tapravi, sam ne izražajo tolk kvalitet kot on in ker se je pred pribl. 5000 leti le pojavil na tej zemlji pred očmi vseh ljudi. 

 

Vsi sveti človečki so izražali določene kvalitete...eni več, eni manj...odvisno od časovnega obdobja in kakšna kvaliteta je bila potrebna na tistem prostoru...Krišna ni nobena izjema...tongue.png

 

 

Ne, ni všteta predpriprava. Ti kr dvom, če ti je všeč, ob res tapravem mantranju wink.png

 

Če prav mantraš si neomajano zavesten sebe in svojega odnosa z Bogom in ostalimi, nikamor notr ne padaš ali te zmanjkuje/odnaša. Vsaj v subtilno materijo ne, domeno dvomov in negotovosti.

 

Zdaj sem pa res začel dvomit, da ti znaš mantrat, kaj šele da poznaš moč manter...kaj pa če človečka odnese in vidi svete človečke, ki mu nekaj tupijo v glavo...al pa če človečka malo odnese in vidi svoje telo kako odpira ustnice ala astralno potovanje...Zakaj pa misliš da sveti človečki pravijo, da če človečka odnese in ne ve kje je ostal, da naj nadaljuje od približne kuglice kjer misli, da je nazadnje ostal...tongue.png

 

Pa ponavadi se dogaja da človečka odnese v stanje brez misli in če človek ne misli potem je malo težko mantrat razen če ni mehansko...In v stanju "neuma" se znajo događat kakšne otkačene stvari...seveda če se jih človek spomni...podobno kot v globokem spanju...Tukaj pa pride na vrsto koliko je človeček sposoben prenest visoke vibre in koliko ima ozaveščene stvari iz podzavesti. Več ko ima, več se spomni...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#548 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 2. september 2013, 17:15

Sveti človečki pravijo, da Boga ni mogoče opisati z besedami, lahko se ga samo približno opiše z metaforami in analogijami....bolj verjamem njim...tongue.png

 

To samo pomen, da ti še niso spoznali vsemogočnega Boga, nič drugega. Ti pa seveda lahko verjameš komur hočeš in temu primerno požanješ ustrezne rezultate.

 

Tisti ki vidijo auro pravijo, da se z našimi besedami sploh ne zna opisati barv na astralu, ker jih enostavno nimamo v besednjaku...kaj je pa šele z Bogecom...tongue.png

 

Ja, tudi ti še niso spoznali vsemogočnega Boga.

 

Vsi sveti človečki so izražali določene kvalitete...eni več, eni manj...odvisno od časovnega obdobja in kakšna kvaliteta je bila potrebna na tistem prostoru...Krišna ni nobena izjema...tongue.png

 

Krišna ni sveta oseba kot si jih ti trenutno predstavljaš, on je vsemogočni Bog sam. Krišna v svojem večnem prebivališču vedno izraža vse svoje kvalitete. Se pa iz sočutja do pogojenih duš periodično pojavi na tej zemlji (sestopi sem), da nam odpre večne oči s katerimi ga lahko vidimo kakršen je.

 

Zdaj sem pa res začel dvomit, da ti znaš mantrat, kaj šele da poznaš moč manter...kaj pa če človečka odnese in vidi svete človečke, ki mu nekaj tupijo v glavo...al pa če človečka malo odnese in vidi svoje telo kako odpira ustnice ala astralno potovanje...Zakaj pa misliš da sveti človečki pravijo, da če človečka odnese in ne ve kje je ostal, da naj nadaljuje od približne kuglice kjer misli, da je nazadnje ostal...tongue.png

 

Tko kot sem že reku in si zdej še sam pisno potrdil. To še ni mantranje iz zavedanja svojega večnega odnosa z Bogom, je še na nivoju subtilne materije. Vem kakšna je dobesedna vsemogočnost Hare Krišna Mahamantre. Za začetek.  

 

Pa ponavadi se dogaja da človečka odnese v stanje brez misli in če človek ne misli potem je malo težko mantrat razen če ni mehansko...In v stanju "neuma" se znajo događat kakšne otkačene stvari...seveda če se jih človek spomni...podobno kot v globokem spanju...Tukaj pa pride na vrsto koliko je človeček sposoben prenest visoke vibre in koliko ima ozaveščene stvari iz podzavesti. Več ko ima, več se spomni...tongue.png biggrin.png

 

Tud to še ni mantranje iz zavedanja svojega večnega odnosa z Bogom. Tako mantranje je onkraj misli in popolnoma lahko in naravno, ker si podprt z Božjo milostjo in mantraš izključno Zanj, kar je edino kar te lahko zares osreči. Priporočam.



#549 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 2. september 2013, 18:59

Ok, tudi ce je tako, kaj ima to veze z nami? Vseeno je kaj je on bil in bls bla... Zakaj bi se z njim ukvarjal, ce se je bolj koristno s sabo?
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#550 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 2. september 2013, 19:51

Ok, tudi ce je tako, kaj ima to veze z nami? Vseeno je kaj je on bil in bls bla... Zakaj bi se z njim ukvarjal, ce se je bolj koristno s sabo?

 

Če delujemo v skladu z njegovo željo, je to najbolje za nas.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0