Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ko se smilimo samemu sebi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
403 komentarjev na to temo

#101 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. avgust 2013, 11:38

images1.jpg?w=560


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#102 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 18. avgust 2013, 11:42

"Manipulacija
Govorim o čustveni manipulaciji. Sicer pa je vse kar je čustvena manipulacija. Ves čas se manipulira s čustvenim odzivom, kako se bo le ta odrazil na tisti strani, ker to želimo, da pride do učinka. Dokler zgodbe ne vidimo malček drugače…"
tudi pohvala je čustvena manipulacija, a ni
in zdaj če sem čist konkretna; ta trenutek si lahko mislim, da bo komu neprijetno zaradi tega, kar sem napisala, a naj bom zato tiho? Ko si mislim, da bo morda komu neprijetno, ali prijetno se lahko tudi motim. In tudi če se postavim v kožo strelke, tik preden je dala gor ta tekst in tega gospoda: oh lahko da bo komu neprijetno zaradi tega besedila. Ali obratno, to pa moram povedat, vem da bo ljudem toplo pri srcu. Ali, to je resnica, ki je ljudje ne vidijo, treba jim je odpreti oči, treba se je zavedati tega. Ne vem no

#103 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 18. avgust 2013, 11:46

tole o čustveni manipulaciji pa je tukaj v tej temi verjetno zato, ker se nekateri ves čas glasno pritožujejo, kako so ubogi in se jim godi krivica, zato da bi se drugim smilili. Ta trenutk se ne spomnim, kaj imajo od tega, včasih vem. A kdo ve?
Jaz si pa mislim kako sem uboga in se mi godi krivica, ampak nočem biti preveč očitna. Je kdo kaj opazil?:D

#104 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 18. avgust 2013, 12:35

 
Vsak pa lahko potegne iz tistega teksta kar želi ...variant je neskončno:detelca:

ja

Še nekaj sem se spomnila in tudi moram povedati, ker tako čutim.
Da nekateri ljudje doživljajo kot napad ali nasilje, morda tudi kot manipulacijo... že to, ko nekdo le izrazi svoja čustva. Se joče ali pove da je žalosten.. in drugo, ... da reče ..p.matr... ali si me razjezil/a.. je še kaj? .... o, kako čudovito, sem hapy.. se smehlja skače...
kaj vem no

#105 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 18. avgust 2013, 12:45

če iščem terapevtko ??? ... hmmm ... neeee laugh.png lepa hvala ... ko poslušam vse te fušarke tukaj, mi je vse jasno ... te lahko trajno poškodujejo ... niti enkrat se nobena od vas ni dotaknila resničnih razlogov ... globjih razlogov ... ki jih večina izvira precej drugje ...

in ker jih ne poznate ... si med seboj delite simptome-posledice ... nadaljujete težave ... poglabljate težave ...

in obstaja nevarnost, da zbolite in umrete mlade ... 

No, če je tebi toliko bolj jasno in če ti poznaš vse naše težave in vzroke zanje, zakaj pa potem ne poveš, kje so globlji razlogi? Zakaj niti ne nakažeš, kje lahko človek prične razmišljati, delati? 

 

Saj mogoče zato, ker nisem na "vaši ravni", te pač ne razumem, niti sedaj, ko napišeš več kot pet besed in dvajset pik. Ampak večkrat si omenil, da je človek (duša) izbral to preizkušnjo in da jo mora predelati. OK, recimo da je temu tako. Ampak če se človek odloči, da tega ne želi več, in prosi za nasvet in ga po najboljših močeh in z najboljšimi nameni damo, se ti zdi, da mu bolj pride prav tvoje pisanje, da mora trpeti še naprej oziroma da je pač to izkušnja, ki jo je izbral, kot vsaj nekaj osnovnih vprašanj, ki mu mogoče dajo misliti? Ker jaz razumem, da želi s to izkušnjo prekiniti, ker se je nekaj menda že naučil (če se ni, jo bo pač dobil ponovno). Človek se bo pa sam odločil, ali bo nadaljeval naprej po starem ali bo nekaj naredil za to. Zakaj potem ti ne vstopiš z razumljivim odgovorom, če so naši tako nesprejemljivi in škodljivi? Če je pa vse zapisano v zvezdah, potem pa je tako on izbral svojo pot in mi svojo, pač počnemo tako, kot je namenjeno, in je itak namenjeno, da bla bla bla. 

 

Vse, kar delaš, je to, da diskreditiraš druge (in verjemi, tvoji posti tudi niso ravno neka milina, če že govoriš o agresiji, poglej še vase), svojega razumljivega inputa pa ne ponudiš. Če imaš to vedenje, sposobnost, potem jo pa menda uporabi za to, da "pomagaš", razložiš, a na nam razumljiv način. 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#106 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 18. avgust 2013, 12:45

ja super , da si to povedala ..ja ..:) .
 
Drugač je pa zunaj ful luštno ..če je možnost greš lahko tud mal ven na svež zrak.:)

ni možnost. Moram NOTRI pospravit, počistit in oprat, kar še je. Zaraven tega pa meni ni tako luštno. Je prevroče

#107 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 18. avgust 2013, 13:28

Protislovje našega časa ( copy paste)

 

    Danes imamo večje hiše , manjše družine.
    Večje udobje , manj časa.
    Imamo več stopenj , manj zdrave pameti.
    Več znanja , manj razsodnosti.
    Imamo dosti strokovnjakov , veliko težav.
    Več zdravil , manj dobrega počutja.
    Trošimo nepremišljeno
    Se premalo smejimo
    Hitro vozimo
    Prevečkrat se jezimo
    Pozno ustajamo
    Premalo beremo
    Preveč gledamo TV
    In premalokrat molimo.

    Imamo višje stavbe , manj strpnosti.
    Širše ceste , ožja obzorja.

    Trošimo več , imamo manj.
    Kupujemo več , manj uživamo v tem.

    Bili smo na poti do lune in nazaj.
    Imamo ovire na cesti , da spoznamo naše sosede.

    Osvojili smo zunanji svet,
    Ma ne notranjega.

    Cepili smo atom,
    Ne pa naših predsodkov.

    Pišemo več, naučimo se manj,
    dosti planiramo, malo dosežemo.
    Naučili smo se hiteti , a ne počakati
    imamo višje dohodke , manj nravnosti.

    Naredimo več računalnikov,
    da dobimo več informacij ,
    da ustvarimo več parov.
    A imajo manj za si povedati.

    Smo veliki v količini,
    a majhni v kvaliteti.

    To so časi hitre hrane in počasne prebave.
    Visokih ljudi a kratkega značaja.

    Več prostega časa a manj veselja
    ,,,,,več vrst hrane ,,,,, manj hranljiva
    Dva dohodka ,,,,,več ločitev
    Imenitnejše hiše ,,,, zlomljeni domovi.

    In zato predlagam ne shranjuj ničesar za posebne priložnosti,
    ker je vsak dan ki ga živiš posebna priložnost.

    Iščite nova spoznanja, več berite, usedite se in opazujte okolico,
    brez da usmerite svojo pozornost k svojim potrebam..
    Preživite več časa z družino, prijatelji, jejte najboljšo hrano in obiščite kraje ki jih ljubite.

    Življenje je veriga trenutnih užitkov, ne samo boj za preživetje.

    Uporabi svoje kristalne kozarce, ne šparaj svojega najboljšega prfuma,
    uporabi ga zmeraj ko si zaželiš.
    Umakni iz svojega besednjaka besede kot “ en dan “ in “ nekoč”
    Napišimo pismo, ki smo ga imeli namen napisati “ en dan “

    Povejmo našim dragim, našim prijateljem ,kako jih ljubimo.
    Ne upočasnite ničesar, kar da smeh in veselje vašemu življenju.

    Vsaka ura, vsak dan, vsaka minuta so nekaj posebnega.

Ker nikoli ne veš če bo zadnja .

 

vil-super.gif



#108 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 18. avgust 2013, 15:51

čeprav je pri večini ljudi na primer Marjan Ogorevc precej ne sprejet kot avtor, ti vseeno močno priporočam prebrat njegove knjige ...

za začetek : preberi si njegovo Karmično diagnostiko ... 

Knjigo sem že brala. Ne edino od njega. Tudi teorija vzroka in posledice mi je znana. Vendar...

 

dajem primer :

...

pa nisi, osvobodiš se šele takrat ko uporabiš potrpežjivost, se bolj potrudiš, išćeš nove možnosti, rešitve in jih tudi najdeš ... pomeni da si dorasla, odrasla ...

To je en vidik tvojega primera. Lahko pa je ozadje drugačno. Kaj če si že v prejšnjih življenjih živel v družini ali razmerju, kjer si trpel, a si vseeno ostajal in nisi šel, iz kakršnegakoli razloga že? Kaj če nisi upal oditi in imaš sedaj podobno situacijo, enako lekcijo, da se naučiš postaviti zase in recimo odideš?

 

Mogoče ti vidiš, kaj se je z nekom dogajalo in kaj potrebuje. Jaz pač ne. Dopuščam pa, da je mogoče oboje, odločiti se pa mora človek sam. Vendar kolikor opažam, je točno tista možnost, za katero se človek najteže odloči oziroma mu jo je muka narediti ali nazadnje pomisli nanjo, "prava rešitev". Mogoče zato, ker mu je ostalo že znano, ker je to že skusil in mu je laže narediti podobno, nasprotnega pa še ni in se že podzavestno umika. 

 

Torej, če človek prosi za pomoč in vidiš, veš, kaj potrebuje, mu lahko vsaj nakažeš. 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#109 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 18. avgust 2013, 16:20

dostikrat pa mi greš na "organ" , tako kot jaz tebi ...   jeeebiga sad

 

biggrin.png

laugh.pnglaugh.pnglaugh.png 

in to tudi veš... kot še marsikaj o meni, kar tuki pišeš? hahahahahahah

ne laskaj si preweč. u resnici se mi tolk jebe zate in vse, ki padajo na tvoje vampirske fore, da zgleda sploh nočeš verjet.


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#110 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 18. avgust 2013, 16:36

točno o tem sem ves čas pričkarij govoril ... 

dokler ne poznaš globjih razlogov za težave, je težko vedet kaj je bolj prav ... kaj je bolj smiselna rešitev ...

Shamannamo, jaz sem razumela, kaj si želel povedati. Vendar mislim, da si ti narobe razumel moje (in mislim, da tudi Mayitino) pisanje. Napisali sva svoje mnenje, pogled na stvar, in nisva dajali nasvetov. Jaz sem prej postavila nekaj vprašanj, ki bi mogoče človeku dala misliti, ostalo pa je bilo moje mnenje. Če pa že to prinaša posledice, potem pa lahko vsi namečeno nekaj besed in ločil, ker se ne moremo več pogovarjati spljoh.


Life begins at the end of your comfort zone. 


#111 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 18. avgust 2013, 17:02

res rabi eno žličko krišnove ljubezni in veeeliki đojnt

 

Saj me popolnoma nč ne briga..tele frčkarije .

ampak..je tole ultimat..čenča..ali rešitev?


And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#112 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 18. avgust 2013, 17:05

ena od možnosti ...

 

Veš..tudi takile "nasveti" imajo globje vzroke..

in globoke posledice za nekoga, ki jih daje nenaprošen ..


And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#113 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. avgust 2013, 17:06

E šamanu...anne je že čitala bajke od človečka M...mislim da je v nekaterih postih pred časom že nekaj nakazala v tej smeri al se pa samo meni zdi ala delirij varianta...Kakor sem jaz razbral iz posta, te sprašuje, če vidiš kakšen vzorec, ki se vleče skozi več lifeov pa ga ona ne vidi al pa ga ne vidi Iknee, če si jo že malo "kritiziral"...Ampak po drugi strani je pa spet malo dilema, ker Iknee pač ni nič nakazala v tej smeri oz. kao ni dala dovoljenja, da se ji kaj pove...Torej lahko malo nakladaš samo kar se anne tiče...pa še tisto je bolj primerno privat...Razen če se ne gre za vzorce, ki jih ima večina človečkov...biggrin.png

 

Bioenergetiki in podobni človečki kasirajo "hujše" posledice samo kadar kršijo nekatere višje kozmične zakone al pa imajo v sebi enak nepredelan vzorec kot človeček, ki ga čekirajo al pa delajo z njim...Samo mnenja in pričanje o problemu pač ne nosijo bistvenih posledic. Drugače bi že vsi pogagal in bi se sedaj odmaral na groblju zauvijek. Razen seveda tistih, ki bi jih raztrosil pitaj Boga kje...biggrin.png

 

 

...in ker je miljon podobnih a vseeno različnih situacij, ne obstaja ena monotona univerzalna rešitev za vse ...

 

Tehnično gledano obstajajo tudi univerzalni postopki oz. formule, ki se lahko uporabijo pri čisto vsakemu človečku...spreminjajo oz. prilagajajo se samo fraze, obrazci, besede...Recimo odstranjevanje karmičnih vezi-vsak jih mora najprej razčistiti s starši in sorodniki potem pa lepo dalje v solo izvedbi...spreminjajo se samo imena in vzorci...

 

Ali povedano po domače, če ima človeček seznam najpogostejših vzorcev (recimo 100 izmed njih), bo med njimi sigurno zadel kakšno tretjino, če ne celo polovico, tudi če bo gađal na slepo, ker jih bo imel pri sebi ali pa jih še ni dokrajčio...Skupni imenovalci so enaki pri skoraj vseh ljudeh, razlikujejo se samo po odtenkih oz. niansah...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#114 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 18. avgust 2013, 17:11

seveda ... vse ima svoj globji vzrok ... tudi to

 

Ja..in..prosim..globji vzrok je?

Tkole na uč bi rekla, da je vzrok precej plitek..en kup podjebavanja ..


And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#115 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. avgust 2013, 17:16

Ja..in..prosim..globji vzrok je?

Tkole na uč bi rekla, da je vzrok precej plitek..en kup podjebavanja ..

 

To so prvi koraki, ki nakazujejo vzorec- podzavestna agresija...zdaj je treba samo še ugotoviti do koga ali kaj...to je pa tisti bolj "jebeni" del, ki lahko traja še pa još časa...merjeno tudi v več lifeih...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#116 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. avgust 2013, 17:36

v bistvu vsak kasira za vse ... za težje zadeve toliko bolj

 

kar zadeva karmične vzorce ... seveda lahko vzameš "univerzalni obrazec" in ga prilagodiš sebi ... in to je potem tisto tvoje ...

 

kar zadeva branje Ogorevca ... lahko ga bereš desetič, razumeš pa šele dvanajstič ...

 

Hm, v tehničnem smislu res kasira vsak manj ali več...ampak to pomeni tudi pozitivno, ne samo negativno...vsaj dokler je pod vplivom zakona karme...tongue.png biggrin.png

 

Univerzalne obrazce se lahko prilagaja tudi drugim...zato pa obstajajo intuitivni vpogledi in ostale čira čara...tongue.png biggrin.png

 

Ah, človečka M. sem jaz kapiral u prvo...ista miselnost...samo za nekatere zadevce z duhci in vesoljčki sem rabil še drugo rundo...In ja, človečkom, ki te zadeve niso znane pač rabijo več rund...vsakič lahko opazijo kaj novega kar do takrat niso opazili ali se jim ni razotkrilo...Seveda ni glih treba brati knjigic 10x, včasih je dovolj, če se sluša pjesmice (mantre) in je učinek isti...znanje kar pade sa neba...in potem se človek čudi otkud mu je kar naenkrat vse jasno, kar mu recimo še pred pol leta ni bilo...azzangel.gif Hydrogen.gif Kot so naše bakice pravile, včasih je koristno dati knjige pod vzglavnik in prespat zadevce...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#117 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 18. avgust 2013, 17:54

polovica posledic mi je izbrisanih, ker te mam rad ...heartpump.gif

 

Hvala..s hvaležnostjo zavračam heartpump.gif


And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#118 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 18. avgust 2013, 19:11

tako kot vsi, imam tudi jaz veliko neurejenega ...

zato sem tukaj ...

rešitev pa moram najt sam ...

 

in seveda o tem ne bom razpravljal na forumu

 

zakaj ne?



#119 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. avgust 2013, 19:19

Pameten človeček ne išče rešitve sam, ampak vpraša tudi za drugo, tretje, četrto, itd, mnenje...vpraša pa lahko drugega človečka, nefizično bitje, živalco, rastlinco al pa kristale...včasih zna tudi kristalna kugla al pa ogledalo povedat kaj pametnega...seveda brez podnapisov...Katero od naštetih mnenj in poti reševanja bo pa človeček bolj upošteval in kaj mu bolj odgovarja na njegovo trenutno stanje, to se bo pa sam odločal...skratka vsak si sam kreira svoj tempo...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#120 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 18. avgust 2013, 20:20

E šamanu...anne je že čitala bajke od človečka M...mislim da je v nekaterih postih pred časom že nekaj nakazala v tej smeri al se pa samo meni zdi ala delirij varianta...

 

kar zadeva branje Ogorevca ... lahko ga bereš desetič, razumeš pa šele dvanajstič ...

Brezo, ni delirijwink.png tongue.png

 

Sem brala, ne morem vedeti, če enako kot kdo drug. Ne rečem, da sem iz nje dobila vse, nekaj pa definitivno. In ne rečem, da je naslednjič ne bom dojemala drugače, a (vsaj delno) sem razumela že prvič. 

 

poglej , smiselno je govorit o zadevi, izmenjat mnenja in izkušnje ... 

ne pa govorit točno kaj je prav za nekoga ...

 

Še enkrat in tokrat zadnjič. Nihče ni trdil, da je nekaj edino prav za drugega ali vsiljeval svojega mnenja/nasvetov. Zakaj se je razumelo tako, ne vem, si pa mislim. In niti slučajno si ne domišljam, da mislim prav. wink.png

 

Kar se tiče nadaljevanja: 

mayitine odločitve pa naj ostanejo njene ....

 

zakaj bi jo torej kopirala ... scratchchin.gif ?

 

ne misli , da njene odločitve niso polne težav ...

Da se ne bomo spet razumeli narobe - njo sem dala kot primer, ker se mi zdi (poudarek na meni in zdi!), da je nastal podoben šum pri razumevanju. 

 

pameten človek vpraša za mnenje, rešitev pa poišče sam ...

dokler ni tako, pomeni, da ni zrel ... in ponavlja naprej

Forum je namenjen izmenjavi mnenj in izkušenj. Na koncu je na človeku, da se sam odloči, in tudi sam bo nosil posledice svojih odločitev.

 

Osebno pričakujem, da se pogovarjamo normalno, brez nepotrebnih podjebavanj ali žaljenj. Včasih je komu mogoče res treba reči nekaj bolj grobo, če nežno ne pali, ampak lahko se pa pogovarjamo na krepko višjem nivoju, kot komunikacija zadnje čase poteka. Danes lahko lepo odgovarjaš. Bi bilo preveč pričakovati, da to počneš tudi sicer?


Life begins at the end of your comfort zone. 


#121 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 18. avgust 2013, 20:36

 ne rabiš me zaradi tega sovražit

biggrin.png Brez skrbi. 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#122 Alina28

Alina28
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 18. avgust 2013, 21:01

poznam zadevo, ker poznam kar nekaj svojih drugih lajfov ... 

 

 

kako spoznaš svoja druga življenja?



#123 Alina28

Alina28
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 18. avgust 2013, 21:03

Ja vprašam ne :)



#124 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 18. avgust 2013, 21:06

Ja..in..prosim..globji vzrok je?

Tkole na uč bi rekla, da je vzrok precej plitek..en kup podjebavanja ..

 

eh... sej je totalno predvidljiv.

en star citat:

 

energetski vampirji so veliki reveži. odvisni so od energije drugih, ker imajo svoje premalo za živeti s svojimi problemi.

energijo
iz okolice črpajo na vse mogoče načine. v končni fazi jim je useeno, če
jo pridobijo na lep ali nizkoten način. seweda najprej poskušajo na
najlažji način, kot je npr. humor ali pametovanje. če jim to ne znese,
se začnejo posluževati vedno bolj za okolico neprijetnih oblik, kot je
vsiljivost, izzivanje, podtikanje, provociranje, žaljenje... vampirja
prepoznaš po tem, da se ne ustavi, če je nekje zavrnjen, ampak se samo
za kratek čas potuhne ali pa samo spremeni taktiko. če ne dobi energije v
obliki pohval ali zahval, jo dobi v obliki zgražanja ali obsodb, katere
izzove sam s svojimi provokacijami. rad ima tudi vlogo žrtve, ker je
zanesliv kanal za izčrpavanje okolice s sočutjem. obračajo se po vetru
in nimajo svojega lastnega stališča, čeprav ga zelo reklamirajo pri
sebi. energetski vampirji, ki jim gre res hudo slabo, se velikokrat
zatečejo v misticizem in črpajo energijo okolice iz naslova strahu. u
resnici so bedaki, ki svoje neznanje in nesamozavest ovijajo v tančico
skrivnostnosti... ... ...

ma brezo bi vrjeten vedu kej več na to temo... iz kao bajk in svetih bukvic laugh.png v praksi pa to poznamo vsi.

 

kaj od tega še ni počel?

 

sej ko ga boste vsi skopčali in nehali napajat, se bo pač prisiljen umaknit in poskušat drugje... ali pa spet tu... malo drugače, verjetno z drugim nickom.

zdej celo prizna, da nima pošlihtan, pa ga to kljub temu ne moti, da ne bi dajal napotkov drugim, hahahahahaha da rajš ne omenjam še groženj in utikanja, kamor ga nihče ne kliče.

najbrž se je resno ustrašu, k sem mu powedu, da mu ne bom hotel biti birmanski boter, ko se bo priplazu unim nazaj in ko bo plačeval vse to, kar počne zdele. sej le čuden, da mu to ne kapne, pa tolk je pameten. res je zgleda worenk u težavah, da se spušča tako nizko, samo nobeden tuki mu ni kriv in nobeden ničesar dolžan, tko da nej se mal jebe, kar se mene tiče. vi pa seweda, kuker vam paše ylflower.gif


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#125 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 18. avgust 2013, 21:12

jaaa ... vse se vrača ... vse se plača ... in ne samo meni ...

 

nauš verjel... kar se mene tiče zase... upam, da je res tko ylflower.gif


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0