Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Reiki


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
133 komentarjev na to temo

#76 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. september 2013, 22:30

in ta prava ezoterika ti znaš?kaj po tvojem mnenju pomeni če ti Kreator da belo kroglo.....ko si v Theta stanju......

 

Meni se samo sanja o pravi ezoteriki...poznam osnove...ostalo je pa samo malo nakazano...kot sem rekel človek mora iti čez posvetitve, šele s tem dobi določen "acces", izve tudi določene mantre s katerimi lahko dela svašta in to ne samo na planetarni ravni...Človeštvu te informacije niso bile podane, pozna jih samo duhovna hiearhija Zemlje oz. njeni člani...človeštvu je bilo samo malo nakazano v nekih budističnih bukvicah...da se nam vsaj malo sanja o čem se gre...tongue.png

 

Mogoče poda magično kuglo kao za gledanje- šloganje...kako naj jaz vem...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#77 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 22:33

Ajde tukaj imate malo ezoterike...mogoče bo bolj razumljivo zakaj uporabljam lestvico...

 

Bistvo...popravljat se mi ne da...razlagat še manj...tongue.png biggrin.png

 

Èloveštvo postopoma dviguje sedež zavesti, splošno raven, na
kateri deluje èloveška zavest – z astralnih na mentalne ravni. V prvi
rasi, lemurijski, ki je trajala šest milijonov let, je bila zavest èloveštva
usmerjena na fizièno raven. Danes na svetu ni nikogar veè, ki bi
imel le fizièno zavest. Te ravni se zavedamo, zato je za nas resniènost,
ni pa sedež naše zavesti.
 
Za veèino èloveštva se je sedež zavesti dvignil na astralno raven.
Ta premik osredotoèenosti je èlovek dosegel v atlantidski korenski
rasi, ki je trajala dvanajst milijonov let. Atlantidski èlovek je dolgo
èasa izpopolnjeval astralno telo, to nalogo je opravil tako dobro, da
je veèina èloveštva še vedno polarizirana na astralni ravni; astralno
telo je najmoènejše telo povpreènega èloveka.
 
Mi smo predstavniki pete ali arijske korenske rase (ta naziv nima
niè skupnega s Hitlerjevo idejo o arijskem èloveku). Naš razvojni
cilj je izpopolnitev mentalnega izraznega sredstva. Èlovek ta cilj
doseže, ko ima zavest na vseh štirih mentalnih ravneh (mentalna
raven ima štiri podravni, tako kot ima astralna raven sedem podravni).
Ko dosežete polarizacijo na teh štirih ravneh in svojo zavest
dvignete do kavzalne ravni (najvišje podravni mentalne ravni), ste
na zaèetku duhovne polarizacije.
 
V smislu posveèenj je èlovek astralno polariziran in ima zavest
osredotoèeno na astral, dokler ne doseže polovice poti med prvim
in drugim posveèenjem – to razvojno stopnjo imenujem 1,5. Z Mojstrom
sva se za tako natanèno opisovanje posameznikovih razvojnih
stopenj dogovorila zaradi pripravnosti – tako opisovanje omogoèa
zelo natanèno gradacijo, ki predstavlja raven zavesti.
Prehod z astralne na mentalno polarizacijo se zaène približno
pri 1,5. Èe ste na razvojni stopnji 1,5, ste verjetno še vedno astralno
polarizirani, obèasno pa ste polarizirani nekoliko mentalno. To nihanje
med astralno in mentalno polarizacijo traja kar dolgo èasa,
do stopnje 1,6. Takrat lahko reèemo, da je èlovek mentalno polariziran,
èeprav je šele na zaèetku mentalne polarizacije. Zanimiv je
podatek, da je veèina sedanjih svetovnih voditeljev na razvojni
stopnji 1,6, torej na zaèetku mentalne polarizacije. Ti voditelji so
oèitno razvitejši predstavniki èloveštva, s stališèa Mojstrov pa so
šele v zaèetni fazi uèenstva.
 
Pri 1,6 lahko zaènete veliko moèneje delovati v svetu. Takoj ko
dosežete mentalno polarizacijo, takoj ko lahko zaènete inteligentno
delovati na mentalnih ravneh, se vaš vpliv, moè in vložek v svetu
stokrat poveèajo, pravi Mojster D. K. Taka je razlika med astralno
in mentalno polarizacijo: z dvigom z 1,5 na 1,6 postanete stokrat
moènejši, vplivnejši in uèinkovitejši – tako moènejša je mentalna
raven v primerjavi z astralno.
 
Mentalna polarizacija traja do polovice poti med drugim in
tretjim posveèenjem. Na tej toèki se polarizacija dvigne z mentalne
ravni na raven duše in povezovanje se konèa. Nekaj èasa lahko še
niha, sèasoma pa se duhovna polarizacija utrdi. Èlovek je potem
ves èas naravnan avtomatièno: za naravnanost se mu ni veè treba
truditi. Za pozornost na fizièni in astralni ravni se nam ni treba truditi:
saj je to naše naravno stanje. Problemi nastopijo le takrat, ko je
treba pozornost dvigniti na mentalno raven. Duhovna raven je za
veèino ljudi samo ideja, ki se jo lahko dotaknejo med meditacijo, in
niè veè kot to.
 
Kako lahko zagotovite pravo naravnanost? Postanite mentalno
in sèasoma seveda duhovno polarizirani – z drugimi besedami, postanite
posveèenec/ka.

priznam ti,otem premalo vem.....pravzaprav si m idal kaj za razmisliti......priporočaš mi kakšne kjige otem????v slovenščini sevedawink.png



#78 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 22:40

Meni se samo sanja o pravi ezoteriki...poznam osnove...ostalo je pa samo malo nakazano...kot sem rekel človek mora iti čez posvetitve, šele s tem dobi določen "acces", izve tudi določene mantre s katerimi lahko dela svašta in to ne samo na planetarni ravni...Človeštvu te informacije niso bile podane, pozna jih samo duhovna hiearhija Zemlje oz. njeni člani...človeštvu je bilo samo malo nakazano v nekih budističnih bukvicah...da se nam vsaj malo sanja o čem se gre...tongue.png

 

Mogoče poda magično kuglo kao za gledanje- šloganje...kako naj jaz vem...tongue.png biggrin.png

biggrin.png sem že mislila da ti vse veštongue.png vedi da meni so rekli da sem dobila blagoslov.....počutila sem tud tako......v prešnjem živlenju sem bila svečenica-tako pravijo in to sem tud videla sama v thetem stanju....evo ti,z mojo manj kot 40% sem svečenica (moram še seveda to razvit-počutim se kot ptica ki uči se letetibiggrin.png )mojo poslanstvo je da zdravim in vodim  ljudi-seveda sem še premlada in premalo znanje imam zato,ampak bom......sem na pravi poti in sem pripravljena učitwink.png ylflower.gif



#79 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. september 2013, 23:06

priznam ti,otem premalo vem.....pravzaprav si m idal kaj za razmisliti......priporočaš mi kakšne kjige otem????v slovenščini sevedawink.png

 

Zaenkrat pusti ezoterične zadevce malo na miru in raje preštudiraj kakšne bukvice od človečka M...pa da ne bo spet kdo postal živčen, ko omenjam njega...teh vzorcev pa še nisem omenjal...dobro bi bilo, če bi jih prečekirala in razrešila...

 

Najbolj pogosti strahovi pri bioterapevtih:

 

-strah, da ni dovolj dober

-strah, da ne more pomagati,

-strah postaviti svojo ceno,

-strah da ne dela pravilno,

-strah, da bo prevzel bolezen od stranke,

-strah raziskovati nova področja,

-strah pred avtoriteto,

-strah prevzeti odgovornost,

-strah pred neznanim,

-strah se javno izpostaviti.

 

 

biggrin.png sem že mislila da ti vse veštongue.png vedi da meni so rekli da sem dobila blagoslov.....počutila sem tud tako......v prešnjem živlenju sem bila svečenica-tako pravijo in to sem tud videla sama v thetem stanju....evo ti,z mojo manj kot 40% sem svečenica (moram še seveda to razvit-počutim se kot ptica ki uči se letetibiggrin.png )mojo poslanstvo je da zdravim in vodim  ljudi-seveda sem še premlada in premalo znanje imam zato,ampak bom......sem na pravi poti in sem pripravljena učitwink.png ylflower.gif

 

Jaz sem že omenil kje sem...je pa to še daleč od tega, da bi vse vedel...recimo samo da sem pred pragom tapravega prvega posvečenja gledano iz ptičje perspektive...tongue.png

 

Jaz sem bil pa beli in črni mag, pa tud dark lord ala star wars (vesoljček) in ne vem kaj še vse...in nisem edini tak tukaj gor...zato pa hitro prepoznam nekatere zadevce, zlasti darkerske...sedaj pa popravci na Zemlji in to ne prvi...tongue.png biggrin.png

 

Blessing pomeni kao malo kurjenja pretekle karme in bolj prosto pot za naprej...odvisno pa kdo ga podeli...za moje pojme so kaj vredni samo tisti od belih možičkov navzgor...Tvoje poslanstvo- bistvo človeške inkarnacije- je poduhavljanje materije, vse ostalo je samo usput...tongue.png

 

Sedaj pa mislim, da si slišala dost bajk za nekaj časa...drugače pa imaš po LNF še par prav lepo otkačenih sci fi bajk...Ne pričakuj, da ti bodo vsi odgovori prišli na pladnju, se bo treba malo potruditi in jih poiskati...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#80 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 23:31

Zaenkrat pusti ezoterične zadevce malo na miru in raje preštudiraj kakšne bukvice od človečka M...pa da ne bo spet kdo postal živčen, ko omenjam njega...teh vzorcev pa še nisem omenjal...dobro bi bilo, če bi jih prečekirala in razrešila...

 

Najbolj pogosti strahovi pri bioterapevtih:

 

-strah, da ni dovolj dober

-strah, da ne more pomagati,

-strah postaviti svojo ceno,

-strah da ne dela pravilno,

-strah, da bo prevzel bolezen od stranke,

-strah raziskovati nova področja,

-strah pred avtoriteto,

-strah prevzeti odgovornost,

-strah pred neznanim,

-strah se javno izpostaviti.

 

 

 

Jaz sem že omenil kje sem...je pa to še daleč od tega, da bi vse vedel...recimo samo da sem pred pragom tapravega prvega posvečenja gledano iz ptičje perspektive...tongue.png

 

Jaz sem bil pa beli in črni mag, pa tud dark lord ala star wars (vesoljček) in ne vem kaj še vse...in nisem edini tak tukaj gor...zato pa hitro prepoznam nekatere zadevce, zlasti darkerske...sedaj pa popravci na Zemlji in to ne prvi...tongue.png biggrin.png

 

Blessing pomeni kao malo kurjenja pretekle karme in bolj prosto pot za naprej...odvisno pa kdo ga podeli...za moje pojme so kaj vredni samo tisti od belih možičkov navzgor...Tvoje poslanstvo- bistvo človeške inkarnacije- je poduhavljanje materije, vse ostalo je samo usput...tongue.png

 

Sedaj pa mislim, da si slišala dost bajk za nekaj časa...drugače pa imaš po LNF še par prav lepo otkačenih sci fi bajk...Ne pričakuj, da ti bodo vsi odgovori prišli na pladnju, se bo treba malo potruditi in jih poiskati...biggrin.png

no ja v tem pa imaš prav.....

hvala ti....



#81 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 23:34

no ja v tem pa imaš prav.....

hvala ti....

zakaj pa misliš da imam strahovetongue.png

a si ti tud zdravilec.....

vsi ste tud gor zelo skrivnostni.....hypnodisk.gif



#82 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 23:38

zakaj pa misliš da imam strahovetongue.png

a si ti tud zdravilec.....

vsi ste tud gor zelo skrivnostni.....hypnodisk.gif

Olala,za danes mi res dobro šlojestera.gif flower.gif flower.gif flower.gif OK-thumb.gif puno ogled in komment

Hvala vsemlove3.gif



#83 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. september 2013, 07:47

zakaj pa misliš da imam strahovetongue.png

a si ti tud zdravilec.....

vsi ste tud gor zelo skrivnostni.....hypnodisk.gif

 

Podal sem ti spisek za bioterapevte, ker se s tem ukvarjaš...še vsak človeček, ki je šel čez spiske najpogostejših zadevic, jih je imel okol polovico, če ne celo več...

 

Drugače pa imaš v sebi tudi destruktivni vzorec "trpeti moram za druge", to je klasika- ta je bolj destruktiven kot vsi tisti zgoraj...kar pomeni, da je človek v praksi kot spužva- vleče na sebe negativne energije od drugih...Po domače povedano, od drugih (strank) prevzemaš njihovo breme, bolezni, itd...in to je človeček M lepo napisal v svojih knjigah- zakaj so zdravilci umirali v najboljših letih...jaz sem ti pa to nakazal...to so osnove, ki se jih splača porihtat...No ja, ni jih treba, ampak zakon vzrok in posledica ima itak svoj ritem...Mogoče ti je pa šamano s tisto izjavo o raku nekaj nakazal v tej smeri...od oka bi rekel, da jih imaš manj kot pol iz spiska...skratka splača se ti preverit...

 

Kdor je bil mag- ovakav ili onakav v preteklosti, je lahko v sedanjosti tudi zdravilec, zeliščar, terapevt, šaman in ne vem kaj še vse...ali se s tem poklicno ukvarja, za hobi ali kako drugače je pa drugo vprašanje...

 

In ne nismo skrivnostni, samo ti si šele prišla, nam pa se ne da več omenjat stvari, ki so bile povedane več kot 5x, 10x ali večkrat..pa najprej je treba spoznati miselnost človeka pa še marsikaj drugega, da se sploh ve koliko mu povedati...itd...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#84 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 19. september 2013, 08:19

lahko ti pošiljam energijo....a ti dovolj obvladaš da boš lahko čutil kdaj te pošiljam in da to sem jaz????wink.png

uf, če si včeri kaj pošiljala je blo najbrž krivo, da sem cel popoldan in večer bluzil in se napijal k žaba  laugh.pngicon180.gif

 

ja, drugače pa začutim kdo in kdaj wink.png



#85 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 19. september 2013, 10:46

nikomur ne grozim ... povem stvari tako kot so ... v mislih imam ezoterične zadeve ...

in poznam jih v naprej, kaj bo dogajalo ...

in če me nekdo vleče za jezik, mu razložim ... wink.png  

lahko ti je všeč ali pa ne ... ne spremeni ničesar ...

lahko me celo sovražiš ... ampak škodi tebi ... boš zbolela ...

 

Eh, Šamanče, prav nič te ne sovražim, to bi ti šlo čist preveč pozornosti oz. energije. Kvečjemu me nasmeješ, ker na cajte take pokaš tle gor, smeh je pa pol zdravja (ta druga polovica pa nabiranje konjskih drekov po planinah, no pa še kakšno rožco tud wink.png ), tko da brez skrbi, ne bom zbolela.biggrin.png, pa itak sploh nikogar ne sovražim, ne rabim jaz tega več počet. Bogami, ti imaš res zeleno mreno čez oči - no, pa dajva še obratno: povem stvari kot so, in če me nekdo vleče za jezik mu razložim, lahko ti je všeč ali ne ... ne spremeni ničesar.  wink.png



#86 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 19. september 2013, 12:40

Barva klorofila, ne očesne leče ! Whatever_anim.gif  Šamančić, ti bi se pa tud že lahko kaj naučil o naravi, majke, si mi ti trdobučen. Kaj če bi za začetek najprej mal v naravo pogledal?



#87 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 19. september 2013, 12:53

bacio sam na brzino mrki pogled in iz aviona vidim, da ste kar dobre stranke vampirjem.


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#88 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 19. september 2013, 16:08

Eh, dokler se smejem, ni panike, da bi mi kak vampirček lahko kaj škodil. biggrin.png  



#89 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. september 2013, 16:21

bacio sam na brzino mrki pogled in iz aviona vidim, da ste kar dobre stranke vampirjem.

 

Gospod Janko glede na to, da ste se hvalili s svojo izobrazbo, bi pričakoval od vas malo bolj "zrelo" reakcijo, ne pa da verjamete v vraževerja in stvari, ki niso znanstveno dokazane. Kajti do danes niso našli še nobenega okostja od vampirja. Mogoče nam pa lahko malo več razložite o temu. Ali ste pa morda mislili "netopirje"...

 

Kakor je meni znano najbolje vidi sokol, ampak vi trdite, da vidite celo bolje. Da iz aviona vidite stvari na zemlji. To je pa res fenomen, ki je vreden svetovne pozornosti. Mogoče ne bi bilo slabo, če bi šli na kakšne preiskave, da bi se to strokovno potrdilo in mogoče vas celo vpišejo v Guinnessovo knjigo rekordov. 


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#90 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. september 2013, 17:37

laugh.png

Tale tema je ena redkih, ki je po dolgem času lahko ''osvežilna'' tongue.png - ane Brezo?

 

Nekako ima energijo...

 

Trenutno sem malo zadet od "luninih" hlapov, sedativov, analgetikov, ipd...preden bo to malo popustilo, bo trajalo...tako da ne čutim nič...Najbolje da počakamo na kakšno drugo, tretje, četrto, peto, itd. strokovno mnenje...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#91 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. september 2013, 20:19

Jaz sem guštarka tukaj, in reiki naj bi bil tudi za gušterje ohmy.png  in jaz sem tudi na tej temi dobila dokončno potrditev, da isto, kot v lajfu, tudi na forumu človek lahko glumi da je bolj butast, kot v resnici, ne more pa glumit, da je bolj pameten kot v resnici. 

 

Draga gospa Ceres, reiki ni za gušterje (živali). Reiki je za ljudi. Če pa ste mislili "gušterje" kot "fazane" oz. začetnike (ljudi) potem je pa dobro dati še kakšno pojasnilo v oklepaju al pa narekovaj kaj točno se misli. Kajti hitro lahko pride do napačnih tolmačenj in razumevanja. Saj poznate rek, da lahko napačno postavljena vejica nekoga stane tudi življenja...tongue.png

 

Osvoboditi, ne usmrtiti.

Osvoboditi ne, usmrtiti.


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#92 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 19. september 2013, 20:31

a za krave tudi scratchchin.gif  scratchchin.gif  scratchchin.gif



#93 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. september 2013, 20:40

Reiki je tudi za živali. Sploh pa....kaj bi se ponavljala. 

 

Reiki je namenjen ljudem, lahko pa se uporablja tudi na živalih. Če pa želiš reiki poučevati živalim, pa pridem pogledat kako to izgleda. Pa predvidevam, da je najbolje začeti pri opicah, ker so nam najbolj podobni...tongue.png

 

Če pa si zgoraj sebe primerjala z živaljo potem pa prosim za razlago...da se ne bomo spet šli tralala hopsasa čez 50 strani ali človek je žival ali ne...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#94 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 19. september 2013, 20:49

meni je reiki pozdravil mačka biggrin.png



#95 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 19. september 2013, 20:54

meni je reiki pozdravil mačka biggrin.png

A nisi rekel, da si med pošiljanjem energije glih pil? Aaa? tongue.png



#96 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. september 2013, 20:55

Brezo, sem mislila, da tisto "polupismeni" je samo tako fora....pa si le tako iskren. Kar je lepo. Reiki ni treba živali nič poučevati. Vsaj mačkov ne. 

 

To se pravi, da znajo narisati (fizično, na mentalu) in uporabljati tudi simbole...E svaka jim čast...Tukaj je keč, večina živali (recimo 99%) namreč ne uporabljajo "mentalne ravni...ampak to najbrž itak že veš, ker poznaš osnove ezoterike...al se mogoče motim...tongue.png

 

Torej me zanima zakaj živali ni treba poučevati. Ker če vzamem v obzir samo par stvari, se puzli ne dajo sestavit, ne gre skupaj...Al slučajno misliš spet nekaj čisto drugega za kar pojem "poučevanje" ni glih dober izraz...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#97 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. september 2013, 21:04

Brezo, sem mislila, da tisto "polupismeni" je samo tako fora....

 

Lahko se pretolmači kot fora, lahko kot resnica ali pa kaj tretjega...kitajskih pismenk, tajskih črk, arabskih črk, hieroglifov, ipd. jaz ne znam prebrat, kaj šele napisat. Če pa ti to obvladaš pa svaka ti čast...Včasih je dobro gledati tudi v širšem spektru oz. bolj v globino...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#98 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 19. september 2013, 21:05

A nisi rekel, da si med pošiljanjem energije glih pil? Aaa? tongue.png

 

najprej me je napil, potem pa zdravil biggrin.png

Ja, tko se nabira stranke, najprej akcija in nato reakcija tongue.png



#99 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. september 2013, 21:10

Reiki je energija, in simboli imajo namen to energijo samo priklicat. Sploh niso neobhodni. 

 

Ne vem, če imam kaj pojma o osnovah ezoterike...ker je tega veliko, pa povsod napisano malo drugače. Vsekakor mi knjige tipa Djurica (tudi polupismeni crnogorac hehe) in Marjan res niso pojem ezoterike. Če že...potem v slovenščini zbirka Jaz sem. Pa vse o Blavatsky. Pa Naomi. Potem gre pa človek itak vedno bolj k izviru. 

 

Marjan ni glih dobra primerjava za ezoterika, je pa povedal praktične stvari...Blavatska je težko razumljiva...najbolje je najti nešto između...

 

Chi, prana, orgon je tudi energija...zakaj se potem pojem reiki uporablja v drugačnem kontekstu...icon1_question.gif  Simboli imajo svojo raven delovanja, torej ne morejo priklicat energije tja kjer sploh ne morejo delovat, a ni logično...A si razumela tisti del z Atlantido...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#100 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 19. september 2013, 21:24

najprej me je napil, potem pa zdravil biggrin.png

Ja, tko se nabira stranke, najprej akcija in nato reakcija tongue.png

laugh.png wizard.gif jestera.gif






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0