Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Samospoznanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1282 komentarjev na to temo

#626 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 5. julij 2014, 11:20

bil je poizkusni zajec z namenom analizirati učinek vzpostavitve nove svetovne religije..

načrtno ustvarjen , izbrani starši, močnega dnk-ja..

že imajo pripravljenega drugega z več 'darovi'

pride v par letih, sam da zraste..

 

čez čas se boste spomnili kar sedaj pišem :)

 

raziskujte globje wink.png



#627 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 5. julij 2014, 12:11

se strinjam...



#628 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 5. julij 2014, 13:52

mayita ima prav, brezo raziskuj globje, če ti je seveda dopuščeno wink.png

 

Kaj je resnica in kaj ne...Ali je resnica to kar vidiš ti, jaz ali kdo drug...Kakšne kriterije mora izpoljnjevati človek, da lahko vidi resnico icon1_question.gif Kako to da človek, ki kao vidi resnico vidi teorije zarote tam kjer jih sploh ni- čipiranje ljudi, chemtrails, ipd...In kako to da "razsvetljeni" človečki tega ne opazijo- vsaj ne v današnjem času oz. v takem obsegu/ načinu kot se prikazuje... Astralna slepila imajo svojo moč, zlasti nad tistimi, ki nimajo dosti poštimano pri sebi (podzavest)... biggrin.png

 

 

 

Brezo jaz nisem proti njemu, bil je pač kar je bil.

Niti malo se ne strinjam z napisanim da nekdo ne more biti višji od njega, tukaj ti podam BBC dokumentarc,ki malo nakaže stvari....

 

Dokumentarec, ki nakaže kaj...icon1_question.gif Da obstajajo zelo podobne vzporednice med obtoževanjem "zloraba otrok" med guruji in slavnimi osebami...Izključimo iz konteksta tega oranžnega človečka...A niso zanimive obtožbe, način, pisanje medijev...Tudi Michael Jacksona so obtoževal zlorabe otrok. In ko je plačeval odškodnino so se mediji še bolj razpisali...Po smrti so pa tisti, ki so ga obtoževali priznali, da so lagali...izkazalo se je celo, da nikoli ni nikogar zlorabil, da je plačal odškodnino samo zato, da bi imel mir pred mediji...In zakaj se o temu mediji niso razpričali...

 

Da je oranžni človeček živel kao udobno življenje, se družil z velikimi živinami iz politike...čeprav mi zahodnjaki ne poznamo indijske kulture, miselnosti, medsebojnih odnosov tam...Če bi to malo razložili, bi izpadlo čisto drugače...In če se gremo teorije zarote- kaj pa če ga je hotela Mi6, CIA diskreditirat, ker je gradil vodovode v naselja kjer so ljudje morali hoditi 2-4 ure peš do vodnjaka. Kaj če to ni bilo v interesu ameriških multinacionalk, ki so prodajale vodo...Kritizirajo ga, da se je vozil v ne vem kakšnem avtu, a ni v real lifeu čisto lepo pojasnil zakaj je temu tako- določen odnos, ki je v svetih knjigah zelo lepo opisan...Kako bi se počutili mi če bi nekomu podarili avto za rojstni dan, tisti ga pa ne bi vzel al bi ga pa takoj odstranil, prodal ne da bi se enkrat vsedel noter...Sigurno bi nas malo pograbila jeza...tongue.png

 

Sem šel gledat v kakšnem kontekstu je napisan "You can’t get higher than Sai Baba"...jaz v tem ne vidim nobenega protislovja, zlasti če se razume kaj pomeni, da ni iz zemeljske evolucije in če se resnično pozna njegova kao razvojna stopnja, vloga ki jo igra v našem sončnem sistemu...Na Zemlji ga noben "nerazsvetljeni" človek ne more prešišat...biggrin.png  

 

In še enkrat bom ponovil...od raznoraznih duhovnjakov, ljudi ki se grejo neke šamane, zagrizenih skeptikov in ne vem kaj še vse, bi pričakoval več...ne pa da še med fake guruji ne znajo ločiti kdo je totalni šarlatan kdo je pa majstor šarlatanov...Kar se pa tega oranžnega človečka tiče pa bolj verjamem informacijam od "belih možičkov" podkrepljene z lastnimi izkušnjami preko čekiranja kot pa medijem, govoricam, itd...

Po domače povedano, če mi Krišna reče, da je morje zeleno potem je zeleno pa čeprav ga moje fizične oči in oči drugih vidijo kot plavega. Kaj pa če so moje fizične oči pod vplivom slepil in se tega ne zavedam. Višje razvita bitjeca namreč nikoli ne lažejo. Zato pa vse svete bukvice in sveti možički poudarjajo, da je treba preverjati, čekirati, ne preveč verjeti medijem, drugim...in šele ko človek neha dvomiti o svetemu človečku (gledano na splošno; če je taprav guru) se lahko začne vzpostavljati tako imenovana poglobljena vez med učiteljem in učencem in šele takrat se začne res dobivati prave informacije zlasti kar se tiče duhovnosti...biggrin.png 

 

Za tiste ki so sposobni čira čara čekiranj pa priporočam test...naj preverijo prejšnjo inkarnacijo tega oranžnega človečka...Lahko pa tudi upoštevajo kaj so mediji takrat pisali, če sploh obstajajo kakšni zapiski od takrat...potem naj pa povejo kaj je razlika...tongue.png Mislim da so taki "izvanzemaljci" za večino čira čara ljudi pretežek zalogaj, kaj ko bi ostali raje pri "zemljančkih"...Al se pa držite nasveta kot se ga jaz včasih poslužujem, poslušajte starejše bratce, ki so bolj pametni in razgledani. In če kaj še zmeraj ni jasno, je dobro vprašati za prevod in v skrajni sili tudi za razlago v slikanici varianta...biggrin.png 


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#629 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 5. julij 2014, 15:59

Če hočeš zvedeti moje namere potem si preberi kakšno v redu knjigo o nasvetih ali namigih duhovnih aspirantom ali učencem na duhovni poti..

Recimo, da si mi spodaj že odgovoril icon_smesko.gif

 

Vprašanje sem postavil, ker sem dobil občutek, da na vaših kofetkih ego nima ravno stranske vloge. 

kaj pa če poudarek ni na siddhijih, ampak na nečemu drugemu, siddhiji so pa samo malo za usput...
 
Bolj je vprašanje ali nekdo uporablja siddhije v kombinaciji s srčno čakro ali s pleksusom...in od tega je odvisno vse ostalo...vzpon ali padec...biggrin.png


Brez podpisa

#630 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 5. julij 2014, 16:05

Tale izjava je pa v čistem nasprotju s tem kar so človeštvu (javnosti) povedali "beli možički"...Mogoče pa ne bi bilo slabo povprašati kakšne prave šamane kakšno je njihovo mnenje...tongue.png
 
Izjava kateri bolj verjamem kot pa vsemu kar trobezlajo ne vem kakšni obični človečki...tralala...biggrin.png
 
Q. A criticism I have heard of Sai Baba is that he does cheap magic tricks. I have met a lot of his followers who have these really cheap looking rings. He says he takes gifts from the elemental fields. 
 
A. The higher you are the more people want to bring you down. You can’t get higher than Sai Baba. Those who are against Him want to bring Him down. He has no need to buy cheap rings, He can make them without effort. For Him it is not a miracle. The person getting it is breathless, because they have a cheap little ring made by Sai Baba. 
Audience member: My criticism is He is taking gifts from the elemental field.
But you don’t know if He is not putting it back!

Kar sem poudaril seveda ni res(tudi, če ni bil prevarant) Da nekdo to izjavi kaže, da ima morebiti nek skriti interes ali pa se je zagovoril.
Brez podpisa

#631 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 5. julij 2014, 16:06

Oprosti Brezo ne bom se tukaj zagovarjala kaj si pač jaz mislim o njem pač sem povedala....

Pozabljaš da imam tudi jaz nekatere sposobnosti in če vidim določene stvari in če se mi potlej potrdijo,bom pač vstrajala pri svojem, ko mi bodo beli možički pokazali drugače.....

Vse skupaj si napisal zelo arogantno kot da ne vem o čem govoriš. jaz ne govorim o nerazsvetljenih ljudeh ampk o razsvetljenih in ja sama sem videl določene stvari ki jim ti ne verjameš zatorej nima smisla debatirati o tem......



#632 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 5. julij 2014, 16:13

Glede vzporednic gurujev in slavnih ljudi in vseh obtožb 1 procent jih ni resničnih vse ostalo pa na žalost je in to verjetno sam veš,tudi zakaj so resnične.je pa res da za 90% sploh ne vemo.....



in ja izvenzemeljske entitete oprosti niso vse dobre in zame on ni bil dober ko mi bo kdo povedal zakaj je vse skupaj počel in imel dobro razlago zato ok....mogoče spremenim mnenje,do tkrat pa kot sem že povedala....



#633 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 5. julij 2014, 16:25

Tema gre spet o tem kdo ima boljše sposobnosti  medal.gif

 

Najprej se je treba naučiti videti ali je sosedov maček pojedel našega hrčka ali ne yuma.gif

 

To pa se vidi po trebuhu griny.gif

 

lalalalal listen.gif



edit: Kaj si mislite o tem posnetku? Vas je prepričal?

 

 

 

 


Brez podpisa

#634 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 5. julij 2014, 16:46

shamannamo, nisem vprašal povejte mi resnico o tem človeku (o vrhovni guruji LNF)

 

Vprašal sem kaj si mislite o njem. Kot npr. kaj si misliš o mojem novem avtu. Čist preprosto  icon1_wink.gif


Brez podpisa

#635 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 5. julij 2014, 16:56

ga ne poznam



#636 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 5. julij 2014, 17:08

Kaj pa si misliš o posnetku? 

 

Verjameš, da Miran Vučko res rešuje Slovenijo pred vesoljskimi ladjami?

 

Pa ti shamannano mu verjameš?


Brez podpisa

#637 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 5. julij 2014, 17:13

Tudi s takšnim odgovorom poveš veliko icon_smesko.gif

 

Ni pomembno je pa zanimivo. 


Brez podpisa

#638 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 5. julij 2014, 17:21

v bistvu pa ... tip je vedel kaj te bo mantralo ... in zato je napisal : razčisti s seboj ...


Video si pogledam kadar sem slabe volje icon_smile_big.gif


Brez podpisa

#639 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 5. julij 2014, 17:23

hahahah shaman kakšna vprašanja so pa to?

 

Glede Vučka pa moram si ga ogledat nisem vedela zanj do sedaj,video se mi zdi čuden....



#640 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 5. julij 2014, 17:25

imam eno bolj resno vprašanje zate :

 

- a si že videl leteči krožnik ( ne mislim tistega, ki ti ga stara pošlje po luftu ) ???

- a je pristal, so te ugrabili ... ???

- a so te spolno nadlegovali ???

- a so bili američani ... al mogoče vesoljčki ???

 

- ne

- ne

- ne

- ne

 

Brat je videl tri žareče krogle v formaciji. Je klical kolega, če jih tudi vidi in mu je potrdil, da jih.  

 

Ena prijetna osebica, ki sva si pisala preko neta in je znala površno opisat prostor v katerem sem, pravi da so njo in sestro nezemljani peljali na potovanje. Nekaj se spomni vsega ne, povedala mi je tudi ime njenega vodnika (ki je bil potnik na tisti ladji) in da ime lahko uporabim, če bi rabil pomoč icon_smesko.gif

 

Kljub temu video pogledam, ko sem slabe volje icon_smile_big.gif icon_smile_big.gif


Brez podpisa

#641 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 5. julij 2014, 17:27

šaman ni nujno da prvo vidiš leteči krožnik,pol pa še nezemljaane, ni nujno da te ugrabijo sploh ni nujno da pristanejo in te ugrabijo, lahko so oboji....



Žreče krogle ni nujno da pomenijo leteči krožnik.....



#642 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 5. julij 2014, 18:07

težko je razpravljat z nekom brez izkušenj ... hmmm ... laugh.png laugh.png laugh.png

 

skratka, tudi v sloveniji veliko dogaja

pred sto leti si še lahko rekel ... vesolčki

zdaj ne moreš več ... večina tega kar vidiš , je zemeljska tehnologija ...

 

Ja te izkušnje, vedno nekaj berem o njih, pa prav nič ne preberem icon_smile_sad.gif

 

Dej za vraga povej kakšne izkušnje imaš, kaj se ti je zgodilo?



Žreče krogle ni nujno da pomenijo leteči krožnik.....

 

Nikjer ne piše, da so icon_smesko.gif


Brez podpisa

#643 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 5. julij 2014, 19:27

Ja te izkušnje, vedno nekaj berem o njih, pa prav nič ne preberem icon_smile_sad.gif

 

Dej za vraga povej kakšne izkušnje imaš, kaj se ti je zgodilo?

laugh.png

 

Pol se mi pa še smeje. 

 

No resno, če govoriš o izkušnjah je prav, da tudi kaj poveš o njih. 


Brez podpisa

#644 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 5. julij 2014, 19:31

Ja vučko in orgon ... to sem tud gledal. 

 

Kaj bi rekl, če rečem, da znam oblak 'zagrabit' ? 


Brez podpisa

#645 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 5. julij 2014, 20:10

Ah škoda, vedno sem se spraševal ali vesoljčki uporabljajo tople al hladne sonde za v rit icon_smile_big.gif

 

hec hec

 

 

Dva CD-ja ni tolk mal materiala. Nč posebnega pravš ...pa tko redkobeseden. Mogoče te folk iz LNF pozna, pa zato bolj paziš. 

Mene noben ne pozna. 

 

*

Kakorkoli, vučkotove vesoljske ladje so marketinška buča ali pa se mu je resno odpeljalo. 


Brez podpisa

#646 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 5. julij 2014, 20:34

Mah sej lahko, da delujejo. Do tega se niti ne mislim opredelit, dokler ne probam. 

 

Dobr je prikazal vesoljske ladje na renesančnih slikah. 

 

Sam tole preganjanje vesoljskih ladij po Sloveniji je pa....

 

*

Sicer pa je njegov ego povedal, da je vrhovna antiteta na tem področju za območje Evrope in da njegov vpliv sega do J Afrike 

 

 


Brez podpisa

#647 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 5. julij 2014, 22:27

A veš kaj je to?

 

images.jpg


Brez podpisa

#648 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 5. julij 2014, 23:41

Kar sem poudaril seveda ni res(tudi, če ni bil prevarant) Da nekdo to izjavi kaže, da ima morebiti nek skriti interes ali pa se je zagovoril.

 
 

Oprosti Brezo ne bom se tukaj zagovarjala kaj si pač jaz mislim o njem pač sem povedala....
Pozabljaš da imam tudi jaz nekatere sposobnosti in če vidim določene stvari in če se mi potlej potrdijo,bom pač vstrajala pri svojem, ko mi bodo beli možički pokazali drugače.....
Vse skupaj si napisal zelo arogantno kot da ne vem o čem govoriš. jaz ne govorim o nerazsvetljenih ljudeh ampk o razsvetljenih in ja sama sem videl določene stvari ki jim ti ne verjameš zatorej nima smisla debatirati o tem......

 
 

...in ja izvenzemeljske entitete oprosti niso vse dobre in zame on ni bil dober ko mi bo kdo povedal zakaj je vse skupaj počel in imel dobro razlago zato ok....mogoče spremenim mnenje,do tkrat pa kot sem že povedala....

 
Če komu ni všeč, naj se zmeni s tistimi gor...to je njihova izjava ...jaz se lahko samo smejim, ker so nekateri pogrnili na celi črti...zato pa v naši zemeljski šoli obstajajo različni razredi...in če nekdo ne opravi zaključnega izpita (testa) za nek razred, napredovanja nema...tongue.png  
 
Kristus v tem kontekstu ni bitjece po imenu Jezus, ampak je naziv za eno izmed glavnih funkcij znotraj duhovne hiearhije našega planeta na čelu katerega je trenutno neko drugo bitjece, ki ima svoje ime...podobno kot v podjetju naziv direktor...
 
Kakšen je odnos med Sai Babo in Kristusom?
Kristus je planetarni Avatar, Sai Baba pa je kozmični Avatar. Je duhovni regent, v svet ga je poslal Gospod sveta, Sanat Kumara iz Šambale. Regent nadomešča kralja. Podobno duhovni regent nadomešča Boga, Logosa, katerega odsev je Sanat Kumára. Sai Baba uteleša energijo ljubezni na kozmični ravni (Kristus uteleša to energijo na planetarni ravni) in del njegovega dela je pripraviti človeštvo za Kristusovo delo.[/size]
 
Sai Baba bo s prebujanjem načela ljubezni v človeštvu ljudi pripravil za posvečevalno delo Kristusa. Kot Hierofant, Posvečevalec pri prvih dveh planetarnih posvečenjih, bo Kristus postopno vodil človeštvo iz povsem človeškega kraljestva v Duhovno hierarhijo, Kraljestvo duš, ali Božje kraljestvo. To bo njegovo glavno delo v obdobju Vodnarja. Ta dva velikana delata skupaj z vsakodnevnimi stiki v popolni harmoniji in s skupnim namenom glede razvoja človeštva.[/size]


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#649 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 6. julij 2014, 08:21

Tale tema bi bila lahko prav zanimiva, je pa prav dolgočasna. Le zakaj glavni udeleženci razprave samo govorite, da imate neka ohinsploh videnja in izkušnje, poveste pa nič konkretnega oz. če že ne razkrijete svojih videnj in izkušenj, lahko vsaj napišete, kaj v življenju ste koristnega (predvsem za skupnost) naredili na osnovi svojih posvečenih in skrivnostnih videnj in moči? Če so to jako skrivnostne zadeve in se jih ne sme razkrit ne tako ne drugače, OK, zastopm tud to. Ampak potem se pa tud hvalit in to uporabljat kot argument v debati ni treba. 



#650 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 6. julij 2014, 08:39

 
 

 
 

 
Če komu ni všeč, naj se zmeni s tistimi gor...to je njihova izjava ...jaz se lahko samo smejim, ker so nekateri pogrnili na celi črti...zato pa v naši zemeljski šoli obstajajo različni razredi...in če nekdo ne opravi zaključnega izpita (testa) za nek razred, napredovanja nema...tongue.png  
 
Kristus v tem kontekstu ni bitjece po imenu Jezus, ampak je naziv za eno izmed glavnih funkcij znotraj duhovne hiearhije našega planeta na čelu katerega je trenutno neko drugo bitjece, ki ima svoje ime...podobno kot v podjetju naziv direktor...
 
Kakšen je odnos med Sai Babo in Kristusom?
Kristus je planetarni Avatar, Sai Baba pa je kozmični Avatar. Je duhovni regent, v svet ga je poslal Gospod sveta, Sanat Kumara iz Šambale. Regent nadomešča kralja. Podobno duhovni regent nadomešča Boga, Logosa, katerega odsev je Sanat Kumára. Sai Baba uteleša energijo ljubezni na kozmični ravni (Kristus uteleša to energijo na planetarni ravni) in del njegovega dela je pripraviti človeštvo za Kristusovo delo.[/size]
 
Sai Baba bo s prebujanjem načela ljubezni v človeštvu ljudi pripravil za posvečevalno delo Kristusa. Kot Hierofant, Posvečevalec pri prvih dveh planetarnih posvečenjih, bo Kristus postopno vodil človeštvo iz povsem človeškega kraljestva v Duhovno hierarhijo, Kraljestvo duš, ali Božje kraljestvo. To bo njegovo glavno delo v obdobju Vodnarja. Ta dva velikana delata skupaj z vsakodnevnimi stiki v popolni harmoniji in s skupnim namenom glede razvoja človeštva.[/size]

 

*

To je že več berljive vsebine, ki postavlja kontekst icon_smesko.gif

 

*

Tisti gor so povedali tebi ali povzemaš od drugje?


Brez podpisa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0