Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Samospoznanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1282 komentarjev na to temo

#601 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 3. julij 2014, 11:26

Razlika med skeptiki in verniki je ravno v tem, da bi prvi tole preverjali in zahtevali dokaze, drugi pa ženo kamenjali.

 

Zato je pa dobro biti zmerni vernik-skeptik in ne zagrizen...srednja pot...biggrin.png

 

 

Ta debata o Randiju ... o čem se že gre?  Torej ti meniš, da so vsi sposobni kandidati bili namenoma predhodno izločeni?

 

Ne pozabi, da jaz ne trdim, da ljudje s nadnaravnimi sposobnostmi ne obstajajo icon1_wink.gif

 

Opazoval si telekinezo v praksi. Si voljan povedati več, opisati dogodek? 

 

Jaz nič ne menim, to so šamanove teorije zarote...tajne službe ponavadi glih preko znanstvenih inštitucij iščejo možne bodoče rekrute za kakšne top secret projekte...CIA je zelo znana po temu...torej je treba upoštevati tudi to teorijo...tongue.png

 

Za moje pojme je večina informacij, posnetkov iz njihove strani preveč pristranskih...nekaterih informacij pa ni mogoče zaslediti...torej obstaja upravičen sum, da jih iz nekega razloga skrivajo...zanimivo zna biti finančno ozadje, od kje jim toliko denarja...malo dvomim, da ne bi inštitucije v ameriki stokale tako kot pri nam...in potem se pojavi skrivnostni striček iz ozadja, ki ponudi finančno pomoč za neko uslugo...

 

Telekineza- povem lahko samo, da če hoče človeček z roko na daljavo premikat predmete mora imeti kao konice prstov "namagnetene"...kot da bi imel neke močne magnetke na prstih s katerimi bi potem premikal atome...tisti človečki so pač v malo "meditativnem" stanju videli atomčke in vplivali na njih, jaz jih nisem....zato poznam samo delček teorije kako naj bi to potekalo...Premikanje samo z umom ima pa druge fore oz. zakonitosti...Ostale otkačene bajke kar se tega tiče so pa samo za ob kavici...in še to samo z določenimi človečki...Ponavadi sem jaz in še kdo zraven samo poslušalec kot mala bebica, ki posluša zanimivo zgodbico in če je še malo podkrepljena s kakšnim fizičnim premikom, še toliko bolj zanimivo...kaj morem otkačeni človečki pač privlačijo otkačence- zakon privlačnosti...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#602 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 3. julij 2014, 11:31

najbrž rabiš izkušnjo , da boš razumel ... 

in mogoče jo dobiš ...  biggrin.png

nekateri dogodki spontano odprejo neke zadeve ... wink.png

 

Na kateri tip ljudi se nanašaš? Na splošno na vse ali nek specifičen krog?

 

Misliš, da bi se v meni kaj premaknilo, če bi mi nekdo demonstriral telekinezo ali pa če bi mi začel kozarci skakat po sobi? Nič se ne bi premaknilo razen predstava o osebi, ki bi to izvedla. 


Brez podpisa

#603 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 3. julij 2014, 11:38

*
Prostornina, ki jo zavzema material se spreminja glede na stanje materiala. S tem ko material kompresiraš umetno ali po naravni poti zmanjšaš (edit) prazen prostor znotraj materiala in zato navzven deluje manjše pri isti masi materiala. Predstavljaj si, da kompresiraš jabolko tako, da ohraniš maso.

Sicer pa ni ravno veliko prahu ven padlo. Na koncu ga malo bolj stresa, vmes pa čisto zmerno pada. Nič kaj nenavadna količina za takšno posodo.

Ponavljam, da ne zanikam obstoja ljudi, ki so več kot samo besede in iluzija za javnost. Menim le, da je več takšnih, ki zgolj mislijo ali se kažejo, da sposobnosti imajo.

Znanost je naravnana tako, da dvomi vase. Če bi znanost delovala na način kot delujejo predstave množic o vidnih in nevidnih pojavih, se midva ne bi tipkala prek interneta, ker ne bi obstajal.

Praviš, da so saibabao preverili ljudje, ki lahko pravilno ocenijo njegov pravi namen in sposobnosti? Vir za branje?In kako si prišel do takšnega zaključka?Sva se narobe razumela?

 

Pa kakšen si ti skeptik, če verjameš posnetku, ki ne pokaže kaj se je dogajal prej in kaj kasneje...s tem prahom so napolnili par posod, ki so po prostornini za večkrat prekašale to kar je na posnetku...Al je to bilo pri podobnem dogodku, ki ga ni mogoče videti na you tube...ma nema veze...

 

Sai babo so preverjali tudi znani jogini, duhovni učitelji po človeških merilih, šamani, človečki z ne vem kakšnimi sposobnostmi, itd...Virov je malo morje- od zelo verodostojnih do totalnega balasta...kdor išče ta najde...ali komur je namenjeno, ta dobi informacije...A misliš, da ga jaz in človečki s katerimi občasno kofetkamo nismo malo za foro prečekirali pa da vidimo kaj bo dogajal...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#604 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 3. julij 2014, 12:14

Pa kakšen si ti skeptik, če verjameš posnetku, ki ne pokaže kaj se je dogajal prej in kaj kasneje...s tem prahom so napolnili par posod, ki so po prostornini za večkrat prekašale to kar je na posnetku...Al je to bilo pri podobnem dogodku, ki ga ni mogoče videti na you tube...ma nema veze...

 

Sai babo so preverjali tudi znani jogini, duhovni učitelji po človeških merilih, šamani, človečki z ne vem kakšnimi sposobnostmi, itd...Virov je malo morje- od zelo verodostojnih do totalnega balasta...kdor išče ta najde...ali komur je namenjeno, ta dobi informacije...A misliš, da ga jaz in človečki s katerimi občasno kofetkamo nismo malo za foro prečekirali pa da vidimo kaj bo dogajal...biggrin.png

 

*

Kdo verjame posnetku? Verjetno si se zatipkal ...

 

*

Nisem skeptik v pravem pomenu besede, verjetno bi se mi pravi skeptiki smejali, če bi jim dal možnost. 

 

*

A obstaja en sam posnetek, slika da prej pokaže posodo od znotraj? 


Brez podpisa

#605 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 3. julij 2014, 12:35

oprosti brezo ampak sai baba je bil en navaden prevarant....



#606 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 3. julij 2014, 12:58

oprosti brezo ampak sai baba je bil en navaden prevarant....

Ki pa je vseeno velik dobrega naredil za svoj narod, pa tut za marsikterega svojega oboževalca...

Tak da se prevara tukaj tretira z veliko olajševalnih okoliščin..


prenos.jpg


#607 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 3. julij 2014, 14:15

Samospoznanje, ljubezen... v živo... Sadhu Maharadž iz Indije, ta ponedeljek 7.7., dvorana Transformator, Glinška 6, 1000 Ljubljana Vič ob 18h. Vabljeni. Ima tudi siddhije, sam jih generalno ne kaže, niti jim ne daje velke vrednosti. Njegovo življenje je ljubezen in sočutje.

 

photo.jpg



#608 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 3. julij 2014, 14:57

Samospoznanje, ljubezen... v živo... Sadhu Maharadž iz Indije, ta ponedeljek 7.7., dvorana Transformator, Glinška 6, 1000 Ljubljana Vič ob 18h. Vabljeni. Ima tudi siddhije, sam jih generalno ne kaže, niti jim ne daje velke vrednosti. Njegovo življenje je ljubezen in sočutje.

 

photo.jpg

kaj tale se pozabu umit...



#609 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 3. julij 2014, 15:06

A obstaja en sam posnetek, slika da prej pokaže posodo od znotraj? 

 

Ne vem, se nisem preveč poglabljal v te stvari...je bilo bolj usput vse skupaj...po vsej verjetnosti, da na netu ni...

 

oprosti brezo ampak sai baba je bil en navaden prevarant....

 

A tebi se zdi on "navaden" prevarant, le kakšni so pa potem "ekstra" prevaranti...nisem vedel, da navadne pravarante lahko sledi toliko ljudi...tongue.png

 

Nekateri človečki po katerih se je pljuval tukaj gor (LNF), so za moje pojme dovolj dober dokaz koliko so ljudje res "duhovni", še zlasti pa koliko znajo začutit, zaznat in na "mistične" ali kakšne druge načine preverit take "guruje"...od ljudi, ki se grejo kao duhovnost, bi pričakoval več pa ne zaradi žaljenja, ampak da znajo vsaj malo ločit med fake ali real guruji...biggrin.png

 

Kar se tiče S.B...Mogoče mi bodo pa raznorazni duhovnjaki znal povedati kako v ta kontekst spada info, da S.B. ne izhaja iz zemeljske evolucije...tudi če nekdo ni iz "naše" (zemeljske) evolucije, to še ne pomeni, da ne more biti fake...tongue.png

 

Drugače je pa o S.B.-ju bila cela tema...meni se o njemu ne zdi razpravljat...naj bo prevarant ali ne, vsak ima pravico da si ustvari svoje mnenje...Baje da se bo v naslednjih letih rodil še enkrat kot Prema S. pa ga bomo mogoče takrat vprašali kaj je na stvari...podobno kot se državni arhivi po ne vem koliko letih malo odprejo in lahko javnost zve nekatere stvari...mogoče bomo pa prej zvedeli kaj se dogaja v "area 51" kot pa kaj o njemu...vse je mogoče...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#610 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 3. julij 2014, 15:08

doživljaš jo lahko ti, povzroča pa kdo iz tvoje okolice ...
 
telekinetiki so velikokrat tisti, kjer nebi pričakoval v prvi fazi ...
 
- to so recimo klasični invalidi, in ker prej ali slej postanejo zlobni, ta energija začne tolčt ven  in dogaja po hiši
- druga skupina so invalidi po možganski kapi 
po kapi so bolj ali manj nepokretni in težko komunicirajo, dokler namerno ali podzavestno ne pričnejo uporabljat druge kanale delovanja in sporočanja ... če ni vse po njihovo, svoje partnerje dobesedno mučijo s povzročanjem bolečin, s povzročanjem hrupa in pokanja ... in če je zraven prisotna še demenca, postane situacija precej težka ...
imam klienta , ki mu dogaja točno to ... 
ne bom preveč ven zbrbljal, da se kdo nebi prepoznal ... 

 Joža bem ti mast, ti si to....


prenos.jpg


#611 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 3. julij 2014, 15:12

telekinetiki so velikokrat tisti, kjer nebi pričakoval v prvi fazi ...

 
- to so recimo klasični invalidi, in ker prej ali slej postanejo zlobni, ta energija začne tolčt ven  in dogaja po hiši
- druga skupina so invalidi po možganski kapi 
po kapi so bolj ali manj nepokretni in težko komunicirajo, dokler namerno ali podzavestno ne pričnejo uporabljat druge kanale delovanja in sporočanja ... če ni vse po njihovo, svoje partnerje dobesedno mučijo s povzročanjem bolečin, s povzročanjem hrupa in pokanja ... in če je zraven prisotna še demenca, postane situacija precej težka ...
imam klienta , ki mu dogaja točno to ... 
ne bom preveč ven zbrbljal, da se kdo nebi prepoznal ... 

 

Matr, to mi pa še na pamet ni prišlo...v zgornjem kontekstu je bilo bolj mišljeno premikanje po lastni volji...Drugač pa ja, tudi to je možno...To so lahko vsi ljudje, tudi new age otroki, ki ne znajo nadzorovati čustev in lahko po "obvoznih" energetskih kanalih to sprostijo v okolico. Posledica je pa lahko tudi premikanje, lebdenje predmetov in ne vem kaj še vse...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#612 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 3. julij 2014, 21:11

Ne vem, se nisem preveč poglabljal v te stvari...je bilo bolj usput vse skupaj...po vsej verjetnosti, da na netu ni...

 

 

A tebi se zdi on "navaden" prevarant, le kakšni so pa potem "ekstra" prevaranti...nisem vedel, da navadne pravarante lahko sledi toliko ljudi...tongue.png

 

Nekateri človečki po katerih se je pljuval tukaj gor (LNF), so za moje pojme dovolj dober dokaz koliko so ljudje res "duhovni", še zlasti pa koliko znajo začutit, zaznat in na "mistične" ali kakšne druge načine preverit take "guruje"...od ljudi, ki se grejo kao duhovnost, bi pričakoval več pa ne zaradi žaljenja, ampak da znajo vsaj malo ločit med fake ali real guruji...biggrin.png

 

Kar se tiče S.B...Mogoče mi bodo pa raznorazni duhovnjaki znal povedati kako v ta kontekst spada info, da S.B. ne izhaja iz zemeljske evolucije...tudi če nekdo ni iz "naše" (zemeljske) evolucije, to še ne pomeni, da ne more biti fake...tongue.png

 

Drugače je pa o S.B.-ju bila cela tema...meni se o njemu ne zdi razpravljat...naj bo prevarant ali ne, vsak ima pravico da si ustvari svoje mnenje...Baje da se bo v naslednjih letih rodil še enkrat kot Prema S. pa ga bomo mogoče takrat vprašali kaj je na stvari...podobno kot se državni arhivi po ne vem koliko letih malo odprejo in lahko javnost zve nekatere stvari...mogoče bomo pa prej zvedeli kaj se dogaja v "area 51" kot pa kaj o njemu...vse je mogoče...biggrin.png

sej za zemeljske je bil navaden prevarant za ostalo je bil verjetno normalen.

oprosti brezo smo na zemlji in za navadne zemljane in tiste ki ga resnično poznajo bi moral biti v zaporu.

 

 

pico kaj je on dobrega naredil se ne more primerjat s ta slabim tko da opprosti,ne, bil je dober prevaran in prevaral je na miljone ljudi, pa pač naj bo tako o mrtvih se ne spodobi govoriti......



#613 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 3. julij 2014, 23:46

s.b je bil projekt, podoben kot Jezus....wink.png

v teh časih poizkusni projekt, katerega so namenoma ustavili..

 

treba pogledat malo globje, na površini je vsaka obleka lepa wink.pngwink.png



#614 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 4. julij 2014, 10:01

Na tistega, ki ga imaš rad, npr. ko vidiš, da dela nekaj kar mu škoduje in ga želiš od tega odvrnit.

Jezo vedno doživljam kot neprijetno, stresno.

Če čutim sočutje, do človeka pristopim s sočutjem, če čutim ljubezen z ljubeznijo, v kolikor je tako primerno ...

Če čutim jezo pa sočutje ali ljubezen vsaj probam poiskati. Vzroki za pristop do osebe ostanejo isti, le izrazijo se na drugačen način.

Pri ljubezni ti je interes izključno zadovoljevanje ljubljenega, kar te posledično izpolni. Ampak ti ne delaš zarad svoje izpolnjenosti, ampak ker si želiš zadovoljiti ljubljenega.

Tudi to je ljubezen. Ljubezen nima oblike in ker nima oblike ni pogojena z izključno zadovoljevanjem ljubljenega.

Mislu sem na rešitev, ki se pokaže, če deluješ iz ljubezni.

Ja, če deluješ iz ljubezni so rezultati boljši.  

Ja, to je izvorna napaka iz katere pol sledijo še ostale. In dokler rešuje problem brez da bi reševala vzrok, tud če doseže rešitev razširitve cevi, ne bo dosegla tistega kar bi jo izpolnil in spet se bo jeza prenesla na nekaj drugega.

Izpolnitev pomembnih želja je sreča za posameznika in je zadovoljstvo dolgoročno.

Zate je to bog, za drugega družinska hiša s kletjo. Ko kleti ne bo več poplavljalo bo oseba spet pomirjena in zadovoljna v kolikor v procesu reševanja problema ni razvila zamer. V zamerah in stari jezi sreče in zadovoljstva res ne bo našla. 


Brez podpisa

#615 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 4. julij 2014, 12:12

Telekineza- povem lahko samo, da če hoče človeček z roko na daljavo premikat predmete mora imeti kao konice prstov "namagnetene"...kot da bi imel neke močne magnetke na prstih s katerimi bi potem premikal atome...tisti človečki so pač v malo "meditativnem" stanju videli atomčke in vplivali na njih, jaz jih nisem....zato poznam samo delček teorije kako naj bi to potekalo...Premikanje samo z umom ima pa druge fore oz. zakonitosti...Ostale otkačene bajke kar se tega tiče so pa samo za ob kavici...in še to samo z določenimi človečki...Ponavadi sem jaz in še kdo zraven samo poslušalec kot mala bebica, ki posluša zanimivo zgodbico in če je še malo podkrepljena s kakšnim fizičnim premikom, še toliko bolj zanimivo...kaj morem otkačeni človečki pač privlačijo otkačence- zakon privlačnosti...biggrin.png

Kakšen je cilj (tvoj, tvoje družbe ali na splošno, kar ti leži) kadar želiš doseči in obvladati nadnaravno sposobnost?
Brez podpisa

#616 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 4. julij 2014, 12:17

ha, ha, bi rad šel po bližnjicah ??



#617 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. julij 2014, 12:22

Kakšen je cilj (tvoj, tvoje družbe ali na splošno, kar ti leži) kadar želiš doseči in obvladati nadnaravno sposobnost?

 

Za druge ne morem govoriti...tongue.png Za sebe pa lahko rečem samo- kakšen je cilj evolucije...? biggrin.png

 

By the way...stik z Višjim Jazom pomeni avtomatsko prebujanje spečih sposobnosti, ki jih ima vsak človek...torej pojem "želiš doseči" za nekatere ljudi ni ustrezen...kaj pa če poudarek ni na siddhijih, ampak na nečemu drugemu, siddhiji so pa samo malo za usput...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#618 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 4. julij 2014, 12:55

ha, ha, bi rad šel po bližnjicah ??

Nimam želje po pridobitvi posebnih sposobnosti, še najmanj pa takšnih, ki so povezane z manipulacijo fizičnega okolja. 
 
Zanimam me kakšnemu cilju je podrejena Brezova namera.

Za druge ne morem govoriti...tongue.png Za sebe pa lahko rečem samo- kakšen je cilj evolucije...? biggrin.png
 
By the way...stik z Višjim Jazom pomeni avtomatsko prebujanje spečih sposobnosti, ki jih ima vsak človek...torej pojem "želiš doseči" za nekatere ljudi ni ustrezen...kaj pa če poudarek ni na siddhijih, ampak na nečemu drugemu, siddhiji so pa samo malo za usput...biggrin.png

*
Cilj evolucije si vsakdo predstavlja po svoje, do končnega cilja pa je mnogo vmesnih postaj, torej ciljev.

*
S prebujanjem sposobnosti se pojavi 'želiš doseči'. Želim doseči višji nivo prebujenih sposobnosti. Vprašanje je kaj bom z njimi počel? Kakšen je namen uporabe sposobnosti?

*
Ko ima nekdo v mislih 'rad bi premikal predmete' je dobro vprašanje - kaj je cilj? Cilj seveda ni premikanje predmetov, lahko bi se reklo, da so siddhiji za usput icon1_thumbup.gif


Brez podpisa

#619 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 4. julij 2014, 13:07

doživljaš jo lahko ti, povzroča pa kdo iz tvoje okolice ...
 
telekinetiki so velikokrat tisti, kjer nebi pričakoval v prvi fazi ...
 
- to so recimo klasični invalidi, in ker prej ali slej postanejo zlobni, ta energija začne tolčt ven  in dogaja po hiši
- druga skupina so invalidi po možganski kapi 
po kapi so bolj ali manj nepokretni in težko komunicirajo, dokler namerno ali podzavestno ne pričnejo uporabljat druge kanale delovanja in sporočanja ... če ni vse po njihovo, svoje partnerje dobesedno mučijo s povzročanjem bolečin, s povzročanjem hrupa in pokanja ... in če je zraven prisotna še demenca, postane situacija precej težka ...
imam klienta , ki mu dogaja točno to ... 
ne bom preveč ven zbrbljal, da se kdo nebi prepoznal ...

 
*
Ja to je druga zgodba, v takšnem primeru bi stanje bilo alarmantno. 
 
*
Klasični invalidi prej ali slej postanejo zlobni, lahko poveš več?
 
*
Maš osebne izkušnje s telekinezo kot premikanje predmetov?
 
Kakšne so te izkušnje? Brezo je bil zelo skop z opisom ...
Brez podpisa

#620 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 4. julij 2014, 13:17

O SB lahko samo rečem to da je bil energetski vampir in da je s pomočjo zlobnih sil dosegal svoje cilje.....tisti ki na podlagi skodovanja drugim dobijo svojo moč zame niso dobri ljudje....Vi se pa sami odločite....

Me presenača da ti Brezo tega ne veš kaj je počel,  če pa veš me pa preseneča da se ti zdi to dopustno.....



#621 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 4. julij 2014, 16:39

*

Za razvoje predstave mi je dovolj npr.: predmet se je premaknil za 10cm v levo. kakšen predmet? kako težek?

 

K da bi vprašal kakšen avto maš? kakšne barve? katera znamka? icon1_wink.gif

 

*

Za invalide me zanima ali je to specifično ali kar na splošno za invalide. Itak ne gre zato ali ti verjamem ali ne - neumen bi bil, če bi verjel pisanjem na forumu. Še glede bolj vsakdanjih stvari forumi niso zanesljiv vir, so izhodišče za morebitno nadaljnje iskanje.  Gre zato, da vidim drug pogled, če ne verjamem to ni za jemati osebno.

 

 


Brez podpisa

#622 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. julij 2014, 22:32

Nimam želje po pridobitvi posebnih sposobnosti, še najmanj pa takšnih, ki so povezane z manipulacijo fizičnega okolja. 
 
Zanimam me kakšnemu cilju je podrejena Brezova namera.

*
Cilj evolucije si vsakdo predstavlja po svoje, do končnega cilja pa je mnogo vmesnih postaj, torej ciljev.

*
S prebujanjem sposobnosti se pojavi 'želiš doseči'. Želim doseči višji nivo prebujenih sposobnosti. Vprašanje je kaj bom z njimi počel? Kakšen je namen uporabe sposobnosti?

*
Ko ima nekdo v mislih 'rad bi premikal predmete' je dobro vprašanje - kaj je cilj? Cilj seveda ni premikanje predmetov, lahko bi se reklo, da so siddhiji za usput icon1_thumbup.gif

 

Kar sem videl iz preteklih lifeov...Telekineza gre ponavadi vzporedno še z drugimi sposobnostmi...kdor jo res obvlada lahko premika tudi zemeljske plošče (tektonske plošče), povzroča potrese, cunamije, upravlja z vremenom in še svašta drugo...premikanje majhnih predmetov je otroški vrtec...Kar pomeni, da se lahko tudi omili potrese ali premakne točko epicentra tja kjer povzroči minimalno škodo- recimo iz 10 milijonskega mesta v globino morja 100km od najbližje obale...znanost, ki jo tapravi guruji obvladajo in so jo v zadnjih 15 letih tudi uporabili...biggrin.png

 

Določeni siddhiji se prej razvijejo pri ljudeh, ki so jih v preteklih lifeih že uporabljali...in če so ga na veliko srali imajo tudi boljše preddispozicije...samo z podzavestnimi vzorci in preteklo karmo morajo poštimat pa se lahko spet aktivirajo...Kar pa še ne pomeni, da bo človek imel 100% take moči kot v preteklosti...Nekdo je lahko že samo s 30% tistega kar je imel v preteklosti superman...

 

Če hočeš zvedeti moje namere potem si preberi kakšno v redu knjigo o nasvetih ali namigih duhovnih aspirantom ali učencem na duhovni poti...Bolj je vprašanje ali nekdo uporablja siddhije v kombinaciji s srčno čakro ali s pleksusom...in od tega je odvisno vse ostalo...vzpon ali padec...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#623 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. julij 2014, 22:50

O SB lahko samo rečem to da je bil energetski vampir in da je s pomočjo zlobnih sil dosegal svoje cilje.....tisti ki na podlagi skodovanja drugim dobijo svojo moč zame niso dobri ljudje....Vi se pa sami odločite....

Me presenača da ti Brezo tega ne veš kaj je počel,  če pa veš me pa preseneča da se ti zdi to dopustno.....

 

Tale izjava je pa v čistem nasprotju s tem kar so človeštvu (javnosti) povedali "beli možički"...Mogoče pa ne bi bilo slabo povprašati kakšne prave šamane kakšno je njihovo mnenje...tongue.png

 

Izjava kateri bolj verjamem kot pa vsemu kar trobezlajo ne vem kakšni obični človečki...tralala...biggrin.png

 

Q. A criticism I have heard of Sai Baba is that he does cheap magic tricks. I have met a lot of his followers who have these really cheap looking rings. He says he takes gifts from the elemental fields. 
 
A. The higher you are the more people want to bring you down. You can’t get higher than Sai Baba. Those who are against Him want to bring Him down. He has no need to buy cheap rings, He can make them without effort. For Him it is not a miracle. The person getting it is breathless, because they have a cheap little ring made by Sai Baba. 
Audience member: My criticism is He is taking gifts from the elemental field.
But you don’t know if He is not putting it back!

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#624 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 5. julij 2014, 09:32

mayita ima prav, brezo raziskuj globje, če ti je seveda dopuščeno wink.png



#625 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 5. julij 2014, 11:10

Brezo jaz nisem proti njemu, bil je pač kar je bil.

Niti malo se ne strinjam z napisanim da nekdo ne more biti višji od njega, tukaj ti podam BBC dokumentarc,ki malo nakaže stvari....






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0