Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako se pobrati in kako nadaljvati?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
158 komentarjev na to temo

#76 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 15. januar 2016, 23:03

nimam js tko duhovnih oči, kot mgd, da bi videl tvojega oneja ohmy.png

sicer pa, važn da ti še najde kako lukno  biggrin.png



#77 mia4aerobics

mia4aerobics
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 928

Objavljeno: 15. januar 2016, 23:26

Maha mantra prevod:hare je she .krsna je he.klices oba aspekta.energijo in sonce, ki jo oddaja.
TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal



Objavljena slika

#78 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 15. januar 2016, 23:59

Jebo vas Krišna v usta in dupe. Matr ste tečni s tem po vseh temah.

 

Pico, zgleda si se prepoznal v onem opisu osnov, če te še zdaj žuli laugh.png

Klinc, dedec ni dedec, če nima osnov pošlihtanih.

 

********

Aane pa...mislim, da sta kot ustvarjena drug za drugega. Oba z zmedo v glavi in relejšnšipu - ki to sploh ni. Oba parazitirata drug na drugem. Ti, da kao "imaš" tipa in on, da ima (še) eno (raznolikost) za izpraznitev polnih jajc. Predlagam, da nadaljujeta v svojem  ritmu dalje partyy.gif

 

Ko bo pa dovolj bolelo, se pa oglasi pri dr. Andreju Perku. Če prvič slišiš zanj, malo poguglaj, je pa nekako sinonim za Rugljev sistem.


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#79 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 16. januar 2016, 03:49

Joj, fantje- bistvo vsakega moškega "glavnega" atributa je........ne cm, ne fi, ne agregatno stanje, ampak...... njegov lastnik <3.

#80 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 16. januar 2016, 06:46

Maha mantra prevod:hare je she .krsna je he.klices oba aspekta.energijo in sonce, ki jo oddaja.

 

Ja, sam ta she in ta he nimata nobene zveze z materialnim she and he (o katerih je blo govora) niti z materialnim soncem in energijo kot jih mi zasužnjene duše izkušamo, je neki čist druzga, sploh pa ne z neprevzemanjem odgovornosti za njihova dejanja in posledicami njihovih različnih dejanj in njihovo enakovrednostjo ali neenakovrednostjo iz materialnega vidika. 



#81 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 16. januar 2016, 07:26

Problem mamo če iz zavisti ne mormo sprejet da če ma en 100 eur jaz pa 10, da jih ma on več in da je zato nad mano in vreden ustreznega spoštovanja in to poskušam "enakovredit" z neiskrenimi prijemi. Al pa če iz lažnega ponosa, da zato ker mam jaz 100 eur, sem v vseh pogledih večvreden kot tist, ki jih ima 10, brez da bi vidu da je on enakovreden glede možnosti napredka iz kjer je in jaz možnosti degradacije iz kjer sem in se zato nespoštljivo in vzvišeno obnašam, namest sočutno in ustrezno spoštljivo.

 

Isto je z Bogom, iz zavisti ne mormo tolerirat, da je nad nami in si zato povzročamo probleme, kar pa seveda nikol ne spremeni resnice. Jz sm vidu ljudi, ki so se iz zavisti in neiskrenih prijemov imeli za Boga, a bili ob tem vznemirjeni, med tem ko Bog, kokrkol ga lahko izzivaš in poskušaš spravt dol ali na enakovredno ali manj, se to njega ne gane, On je nevznemirjen v svoji pozicji. Mi smo vznemirjeni, če ga ne sprejmemo, če ne sprejmemo resnice. Takoj k jo sprejmemo smo pomirjeni.



#82 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 16. januar 2016, 09:10

boga ni !



#83 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 16. januar 2016, 09:58

kak ga ni ??? ... jaz sem bog ... pa ti tudi ... biggrin.png

jaz sem car biggrin.pngbiggrin.png



#84 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 16. januar 2016, 09:58

Madonca, seka tale mars v skorpijonu :-P!
V življenju sem imela dve veliki ljubezni z izjemno majhnimi "dotičnimi"- pa moram reči, ko pomislim nanju, imam milijon drugih asociacij v zvezi z njima, kot slednjo. Oba sta bila tudi neverjetna ljubimca in rojena gentlemena, nasploh moška, ob katerima sem se počutila kot prava princeska :-).

 

Če dovoliš eno malo bolj osebno vprašanjce se mi postavlja: Zakaj nisi s takimle (skoraj) idealnim moškim ostala, ampak si se razšla? In to kar dvakrat!



#85 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 16. januar 2016, 10:13

Draga Ančka, tole je zasvojenost. Pri zasvojenosti noben nasvet nič ne nuca. Nasveti so stvar so stvar razuma, pri zasvojenosti je pa razum prva reč, ki pogrne. Ko bo postalo totalno neznosno, boš že poiskala rešitev (in to ne bo tolažba ali brce na forumu), za terapevtsko pomoč za začetek se lahko obrneš na Sanjo Rozman.



#86 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 16. januar 2016, 10:16

 
Če dovoliš eno malo bolj osebno vprašanjce se mi postavlja: Zakaj nisi s takimle (skoraj) idealnim moškim ostala, ampak si se razšla? In to kar dvakrat!

Moram reči, da me je prav presenetilo to vprašanje, ampak seveda nič narobe s tem :-). S temle prvim sem se srečala pri svojih 20-ih; dokončevala sva si stavke, moj ASC na njegovem soncu- love story, res <3. Vendar sva bila iz različnih okolij, on starejši cca 10 let in je želel ženo in ogromno svobode zase, jaz pa sem želele študirat, hodit s štopom na koncerte itd :-). Skratka, bad timing. Ta drug je pa moja nesojena ljubezen, zaljubila sva se na prvi pogled (jaz mičkeno bolj kot on), imel je tak magnetski vpliv name; ko sem zaslišala njegov glas, so se mi možgani sami izklopili ;-), ko sem ga prvič zavonjala, sem ga "čakala" cca 2,5 leti, brez da bi me, tudi v sanjah ne, zamikal kdo drug.. Imava konjunkcijo lune in venere v sinastriji, moja luna v njegovem znamenju, izmenično drug drugemu mars v 8.hiši, v kompozitu pa konjunkcijo venere in marsa... "Ah, da smo se voljeli pol fatalno, bilo bi nas još i sad :-)..."

P.s.: Na vprašanje pa vseeno nisem odgovorila, kajne :-)? Predvidevam, da sta mi bila oba le lekcija v življenju, "pripeljala" sta me do drugih oseb in drugih izkušenj <3.

#87 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 16. januar 2016, 11:24

Zanimivo je za nazaj pogledat :-).

#88 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 16. januar 2016, 12:23

Moram reči, da me je prav presenetilo to vprašanje, ampak seveda nič narobe s tem :-). S temle prvim sem se srečala pri svojih 20-ih; dokončevala sva si stavke, moj ASC na njegovem soncu- love story, res <3. Vendar sva bila iz različnih okolij, on starejši cca 10 let in je želel ženo in ogromno svobode zase, jaz pa sem želele študirat, hodit s štopom na koncerte itd :-). Skratka, bad timing. Ta drug je pa moja nesojena ljubezen, zaljubila sva se na prvi pogled (jaz mičkeno bolj kot on), imel je tak magnetski vpliv name; ko sem zaslišala njegov glas, so se mi možgani sami izklopili ;-), ko sem ga prvič zavonjala, sem ga "čakala" cca 2,5 leti, brez da bi me, tudi v sanjah ne, zamikal kdo drug.. Imava konjunkcijo lune in venere v sinastriji, moja luna v njegovem znamenju, izmenično drug drugemu mars v 8.hiši, v kompozitu pa konjunkcijo venere in marsa... "Ah, da smo se voljeli pol fatalno, bilo bi nas još i sad :-)..."

P.s.: Na vprašanje pa vseeno nisem odgovorila, kajne :-)? Predvidevam, da sta mi bila oba le lekcija v življenju, "pripeljala" sta me do drugih oseb in drugih izkušenj <3.

 T se bere k da je Marsovc


prenos.jpg


#89 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 16. januar 2016, 12:53

 T se bere k da je Marsovc


Saj tudi je pravi Marsovec <3, jaz idealistka pa z Venere, pol pa si lahko predstavljaš ;-).

#90 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 16. januar 2016, 13:23

Ceres in/ali ostale predstavnice ženskega spola, a je to res, da lahko ženska kontinuirano uživa v seksu (moškemu po orgazmu vsaj za nekaj časa pade dol in um in "dotični"), tud med nosečnostjo, dokler zarodku ne škoduje in da kljub veliko seksa, še vedno misli, da ni imela dovolj?



#91 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 16. januar 2016, 13:36

veliko žensk se poroči zaradi moške šarmantnosti

pravijo, da je moški šarmanten ( če ma dost dnara) yes.gifyes.gif



#92 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 16. januar 2016, 13:39

ja, ko je ženska preveč poduhovljena, se pa loči biggrin.png



#93 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 16. januar 2016, 13:44

Mgd, a to na ženske nenasitnice namiguješ a kaj? Tud med nosečnostjo se da uživat ja, pa tudi, ko doTIČnemu že pade. Samo, če pa o sposobnosti racionalne presoje sklepaš, pa ni veliko žensk, ki bi se z moškim poročilo zaradi njegovih lepih nog. Ali pa velikega dotičnega.
Nas ženske veliko bolj zanima duhovna plat. (Ko so izpolnjeni pogoji po Cookie seveda.)

 

Sprašujem na splošno za ženske če tisto velja. Ok na dvoje si že odgovorila. Kaj je pol glede nenasitnosti, velja sam za nekatere al je to na splošno za ženske?



#94 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 16. januar 2016, 13:48

p.s. ni me zanimal če tudi ko dotičnemu že pade ampak če ženski po njenem orgazmu nič ne pade in lahko kontinuirano naprej



#95 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 16. januar 2016, 13:51

To pa samo, če mož ne sledi ženinem duhovnem razvoju in nastanejo nepremostljive razlike. To še Krišna dovoli. smile.png


Ne, ne velja.

 

Kaj ne velja... a da na splošno ženska tud po velik seksa misl da ji ni blo dost? Glej tud moj p.s. zgoraj.



#96 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 16. januar 2016, 13:57

Ne bi mogla odgovorit za vse ženske, samo zase, samo nas je Krišna naredil zelo različne, mogoče zato, da lahko vdan bakta uživa v naši ženski raznovrstnosti.

 

Zanima me na splošno... sem mislu da maš kšne take podatke pri roki kot npr. 11x na dan erekcija pri moškem. Tud glede nenasitnosti sem te še enkrat vprašu zgori kaj si točno mislila.



#97 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 16. januar 2016, 14:01

Ne bi mogla odgovorit za vse ženske, samo zase, samo nas je Krišna naredil zelo različne, mogoče zato, da lahko vdan bakta uživa v naši ženski raznovrstnosti.

 

Ne drži, ni vas za to naredu različne.



#98 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 16. januar 2016, 14:06

Ne dragi brat, nimam nobenih takih podatkov pri roki, me bolj bratje zanimjo, kot sestre. Se trudim imet pogled usmerjen navzgor in naprej!

 

Ok, hvala za odgovore.

 

---------------------------------------------

 

Druge ženske tuki? Velja omenjeno na splošno za ženske?



#99 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 16. januar 2016, 14:12

Al pa da poenostavim, ali velja za ženske na splošno, da lahko uživajo v seksu več kontinuirano kot moški?



#100 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 16. januar 2016, 14:24

Iknee, biološko?






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0