Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Smučanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
182 komentarjev na to temo

#126 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 14. december 2004, 01:57

:onfire: :onfire: :onfire:
Spet je zmagal x;)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#127 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 14. december 2004, 08:51

Smucanje je zelo fajn sport. Ob dolocenem spletu okoliscin, pa zna tudi malo boleti.. ampak ni panike..
Hahko se pa tudi tko nalahko zaletis v kaksno smucarko.. ki ti je vsec.. :)
Lani se je en ki se je ucil bordat zaletel v Janai.. in potem sta poeletela po strmini.. za njima pa oblak snega.. tko da nekaj sekund nisi nic videl kje sta pristala..
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#128 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. december 2004, 13:59

x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#129 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 17. december 2004, 12:24

p.s. Michelle, sej se vsi radi igramo, ne sam zlomk x;)x B) [/color]



Upsi, Bode-ja sem mislila. Drugac pa fino :palec: x;)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#130 Trubica

Trubica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 268

Objavljeno: 20. december 2004, 14:21

xsuperx :hepko: in tak sem bila jez vesela, da sem prejšnji teden že uspela smučat .. sicer res na Krvavcu.. delno zasneženo.. Ampak, vreme je bilo pa božansko.. sem mislila, da bom imela malo kondicijskih problemov.. ma kje pa, se je poznalo, da sem celo jesen "delala na tem".. in potem je bilo smučarije 5 urc... pa vmes kavica, pa ena fajn malica... zvečer pa prijetna utrujenost, pol pa še drug dan... polovična, ker se je popoldne prilajhala megla...

in danes je spet tak krasen dan.. verjetno je gor mraz, pa piha.. tako da nanese suma sumarum kakšnih -15 ..

#131 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 23. december 2004, 20:17

Dragsic 4! :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:
Tina 1.! :onfire: :onfire:
Ocitno je se malo upanja za slovensko smucanje x;)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#132 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 22. januar 2005, 16:50

TINA :hepko: :hepko: :hepko:

Koncno imamo spet eno x;)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#133 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 10. februar 2005, 20:14

<{POST_SNAPBACK}>Heh..... xupx

Čeprav vem, da je brez veze, pa redko kdaj navijam al simpatiziram z avstrijskimi športniki. Samo Herman Maier pa je car  :palec: Danes postal svetovni prvak v velesalomu. Ded ma jeklena jajca, tako drzno, "na najgi" kot je on vozil smuk in superveleslalom še nbenga druzga nikol nism vidu. Car  x!x

Ko gledam in poslušam prenos, se ne morem znebiti občutka, da na tekme vedno pošljemo "kripl bataljon": ta in ta je imel sinoči prebavne težave...ta in ta še vedno čuti bolečine v kolenu...ta in ta sanira poškodbo hrbta in ga je sinoči tlačila mora x^x .....Pa saj niso mimoze, so športniki, natrenirani(kao)....vse stvari in opravičila, ki jih poslušamo med vožnjo naših smučarjev, so pač sestavni del tega športa.Če je Mayer lahko odnesel zlato po hudi prometni nesreči in z nekaj cm krajšno nogo, ni vrag, da se lahko tudi kakšen naš smučar, pa čeprav z diarejo, uvrsti med deset....

#134 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 10. februar 2005, 21:37

Nisem gledala veleslaloma, sem bila zalostna, ker je sel Bode ven. On mislim, da je car x;)x Meni so carji tisti, ki se znajo v vseh disicplinah uvrstiti med prvih 5.
Kar se nasih tice, se mi zdi, da rabijo nove, mlade smucarje. Marsikatere starejse je po moje "pokopala" nova tehnika.
No, vsaj Mazico mamo x;)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#135 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 10. februar 2005, 23:08

Meni je tudi mimo, ko poslušam opravičila naših smučarjev....ali pa recimo pred leti je bila Pretnerjeva prav že malce težka s svojimi izjavami v stilu....smo bili pod veeeelikiiiiiim priiiitiskoooooom .....blabla....
A ostali so pa kar brez pritiska?

Kaj se ne reče bobu bob. Nimamo kvalitetnih smučarjev trenutno, čast izjemam. Nekaj svetlih trenutkov je že, a naj že nehajo s temi, pritiski in podobnimi forami. Če ne znaš shendlat tega, ne moreš biti profesionalni športnik. Saj imajo svoje psihologe, ki se s tem ubadajo.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#136 MINI

MINI
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 86

Objavljeno: 13. marec 2005, 18:33

<{POST_SNAPBACK}>Nasfeld ze dela in ta vikend je bilo baje fenomenalno!


Zio!
Tolk, da porocam, ce ste mi eni svoj cas posvetili -
odsmucali fantasticen teden v Mokrinah oz. Nassfeldu:palec: Res je bilo super:onfire:
Po xy letih spet smucala na naravnem snegu - kaksna fantazija :2src: prvi dan bila cist prec od vsega lepega (uh, kolk je enih smajlijev, se sploh ne morem odlocit)
Naselje super, nobenega cakanja na zicnico, proge urejene - razen zadnji dan, ko je snezilo vso noc in se tja do devete, to jim pa ni zneslo prog steptat in so bli kar zoprni nanosi; pa smo bolj pocasi smucal (k drugac pa skoz smuk x;)x )

Skratka, Michelle, super si mi svetovala, thx :palec:

#137 Carol

Carol
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 103

Objavljeno: 15. marec 2005, 07:52

mene pa smučanje ne zanima....NORA SEM NA SMUČARSKE SKAKALCE!!! (ahonan,hautamaeki,damjan,bogaraj,BENKOVIČ,MORGENSTERN...)a se vm to zdi normalno da je en člouk tok nor kt js na skakauce??=))

juana carolina xDDx

#138 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 23. oktober 2005, 20:53

Pa se je zacela sezona x:Dx x:Dx

Vceri je bila Tina super :palec: :palec:

Danes me je Bode razocaral mejhno ( se je pa nabacil na 100kg :eek: :eek: :eek: ) v drugem teku, skos te avstrijci xrolleyesx Maier mi ni simpaticen, Benija pa maram x:Ix x:px
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#139 surya

surya
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 452

Objavljeno: 2. november 2005, 19:26

jaz pa komaj čakam, da bo sneg in bom spet tekla na smučeh x:)x
DON'T PANIC

#140 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 8. november 2005, 23:03

Jaz pa komaj čakam, da bo sneg na Krvavcu, juhu x:)x
Live and let live! Life is beautiful!!!!

#141 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 8. november 2005, 23:09

letos se grem pa sankar pa pika x!x x!x x!x

jupiiiiiiiiiiii...komi čakam...sankanjeeee...to je tak žur...
enkrat sva z enim kolegom ne vem kje šla eno dolgo špuro in je blo tolk heca, da sem mislila, da me bo pobralo od samega smeha...ressssssss

sankanje
sankanje
sankanjeee-e-e-e-e
:hepko: xsuperx xsmx
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#142 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 3. december 2005, 23:51

Zdaj kmalu bo smučarski sejem v Ljubljani, pa tudi sejem rabljene opreme. Bo kdo šel oz. je že bil? Je treba vstopnino v vsakem primeru plačat in koliko? In kje točno bo rabljeno? Moram prodat opremo, ker ne bom več smučal.

#143 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 4. december 2005, 08:53

K smo že dlih pr smučariji....a kdo obvlada smučarske karte mal cenej.Bedast se mi zdi dajat za ta Krvavc 5.000 na furo k ga ni vreden tega dnarja.

Kdorkol kej od karkol x:Dx

#144 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 4. december 2005, 11:14

Zdaj kmalu bo smučarski sejem v Ljubljani, pa tudi sejem rabljene opreme. Bo kdo šel oz. je že bil? Je treba vstopnino v vsakem primeru plačat in koliko? In kje točno bo rabljeno? Moram prodat opremo, ker ne bom več smučal.

Kok casa pa traja sejem drugac?! Pa kdaj se zacne?
Uspeh je drznim zagotovljen!

#145 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 4. december 2005, 12:48

Kok casa pa traja sejem drugac?! Pa kdaj se zacne?


http://www.gr-sejem.si/

#146 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 4. december 2005, 13:02

Seba hvala :palec:
Uspeh je drznim zagotovljen!

#147 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 4. december 2005, 14:25

Joj smucanje.
Jaz bom letos kar tu smucala, pa kak Flachau in Nassfeld...
Tako mam butasto roke izpitne, januar, marec...upam, da si bom lahko vsaj aprila privoscila kaksno verjanto v Franciji :sori: Vse odvisno od izpitov...

Gledam pa po TV. In Bode je letos spet :palec:
:yumy: :yumy: :yumy:

Vceraj zmagal :palec:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#148 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2005, 15:48

In Bode je letos spet :palec:
:yumy: :yumy: :yumy:

Vceraj zmagal :palec:

xokx

cist shizim, ker najlepse smuca - lahkotno in tekoce. cist je lahek. x^x
vcer ga je ful srackal, pa na konc vseen zmagal!
Car!

:palec: :palec:

(*tko da se dalje zanj navijam)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#149 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 4. december 2005, 18:08

Jaja jest tud za Milerja. Cortis je x:Ix

Smuca pa itaq fenomenalno! Car :palec:
Uspeh je drznim zagotovljen!

#150 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 16. december 2005, 09:57

Tole sem pred kratkim dobil po e-pošti:

Priprava na zimsko sezono

Dnevno namoči rokavice in jih shrani v zamrzovalnik po vsaki uporabi.

Vzemi trak z močno elastiko in si ga pritrdi na celo vsak večer preden
greš spat. Trak deluje, če se zjutraj na čelu dolgo pozna vzorček.

Če nosiš očala, se jih splača premazati s kako cim bolj motno zadevo, da se
privadiš na omejeno vidljivost. Posebno priporočamo delo z računalnikom,tu so kondicijske priprave najuspešnejše.

Vzemi 100 evrov in jih zažgi vsak dan kar tako. To zagotavlja ustrezno psihično kondicijo.

Priporočena je polurna hoja po ledu vsak dan, vendar je smiselna le, če si oprtate 15kg nahrbtnik, svoje smuči in seveda smuči od otrok, ki jim v takih razmerah drsi. Vaja je učinkovitejša, če vsakih 20 sekund izpustite in poberete smučko.

Vsak dan se privajajte tudi smučarski obutvi. Na gleženj položite kocko ledu
in fino zategnite klipsne. Kak kilometer na dan na Planino in nazaj bo ravno prav.

Kupite najboljše smučarske rokavice in takoj izgubite eno.

Položite nogo v vodoravni položaj na pločnik in prosite soseda, da vam jo z motorjem povozi vsake dva dni.

Primerno poškodovani vzemite vso svojo smučarsko prtljago in pojdite v banko. Prosimo, da vzdržite v vrsti vsaj dve uri. Te vaje ne smete izpustiti.

Na vrvico obesite kartonček in trenirajte odpiranje in zapiranje zadrge z ukleščenim kartončkom, tudi kak del tekstila bo čisto v redu. Prej popijte 2 litra odvajalnega čaja in 2 pivi. Zadrga pa mora biti na hlačah. Obvezno!

Oblecite 3 krat na dan skoraj vse kar imate in se potem pojdite tuširat. Lahko se prej tudi slečete.

Vzemite kladivo za tolčenje zrezkov in se dvakrat fino treščite po kolenih. Nikakor ne smete k zdravniku.

Priporočamo intenzivnejšo vadbo ob sobotah in nedeljah.

Obstajajo tudi skrivnosti pravih profesionalcev, npr. podiranje dreves in visenje čez previs, vendar je to že na meji pravega športnega užitka.

Veselo smučanje!

PA SREČNO!
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0