Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Smučanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
182 komentarjev na to temo

#151 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 16. december 2005, 12:22

Piko x:Dx da ne boš mislil, da skoraj ni res....tko nekak približno vse skupaj meni zgleda x;)x ...imam občutek, da sem mazohistka :vragec:
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#152 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 16. december 2005, 13:21

x:Dx
se mi je kar zdelo, da tole smučanje zgleda približno tako... zato pa mene nič ne spravi v pancarje :inocent:

#153 tjama

tjama
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 165

Objavljeno: 16. januar 2006, 20:58

Smučanje x:px pravi užitek!
Se pa kar strinjam, da če se hočeš fajn nasmučat treba it ven, k na naših smučiščih ob wikendih taka gužva :xx!:. Raje prišparam in grem za en teden v italijo (kronplatz :palec: ).
Jaz smučam tud še po starem (imam radij smučk 21 x;)x ). Ma so mi prov super! Men ta carving ni preveč všeč, sploh k smučajo čez celo smučišče. :vragec:
Jooj, treba začet telovadit, pa kondicijo nabirat!
Veliko smučarskih užitkov vsem! xflowx
Vse naše sanje se lahko uresničijo, če imamo dovolj poguma, da jim sledimo. (Walt Disney)
T design

#154 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 17. januar 2006, 00:07

Ja smučanje je res fajn.
Par let nazaj sem se odločila, da se naučim le tega športa, ko sem bila majhna sem se sankala ali pa sem se smučala na dvorišču, kjer mi je mami pripravila mini 3 meterski poligon. x:Dx

Sedaj pa že nekaj let zapored hodimo s prijatelji na smučarski dopust in je res luštno se spuščati po belih hribih, visoko nad dolino. Kjer je polno svežega zraka in obvezno mora biti sonce, če ne meni ni gušt. Pa fajn je ko padeš, saj meni se to rado zgodi, takrat ko dobim občutek, da me smučke peljejo ne jaz njih in se pobereš in si vesel, ker ti nič ni.x:o)x

Prav v soboto sem se vrnila iz Katchberga v Avstriji in moram rečt, da mi Avstrija veliko bolj ustreza kot Italija.
Verjetno so tam energije bolj take, da mi pašejo. Prej smo hodili v Italijo in tam so po teh trgovinicah že prav duhamorno SAMO spominki Jezusa na križu, Marije,....čisto preveč tega. Ne vem kaj baše Italijane??? V apartmaju en cel kup teh slik, za znoret...

No smučanje, jaz sem nova šola in pol carv mi zelo ustreza, naslednje smuči bodo carv. Ko bodo šle te žvižgat, čeprav ne kažejo teh znakov, so le firma Elan x^x.

Pa potem grem pa še rada ne enodnevne smuke ali nočne kam v bližino. Ja res fajn tole.
Kako čemo? Lako čemo.

#155 Mihaelos

Mihaelos
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 572

Objavljeno: 17. januar 2006, 00:16

Sam sem zakleti carvar !! za enkrat brez dilll x:Dx sem jih ta teden zje.. na Starem vrhu nad Škofjo loko. Sem bil neki preveč pogumen pa je robnik potegnil stran od dile. So žal neuporabne. Grem dones v Lj pa bomo kej novega nabavli!!! ( pa bo šlo sto jurjev x:Dx x:Dx x:Dx ) :eek: x^x
Nekoga moraš imeti rad,
pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen,...
Ivan Minatti (1924)

#156 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 17. januar 2006, 00:19

Nisem stala na smučeh že kakih 10 let.. pa mi tud ni, v bistvu..
Mraz je, pa boli, če padeš x:o)x

Enkrat mi je en luštkan smučarski učitelj (ki sem ga čist drugje spoznala) obljubljal, da mi posodi opremo in me nauči dobr smučat, sam pol ni blo nič.. s smučanjem..

Ma ja, mogoče se bom pa enkrat spet spravla..
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#157 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 17. januar 2006, 00:35

Sem bil neki preveč pogumen pa je robnik potegnil stran od dile. So žal neuporabne. Grem dones v Lj pa bomo kej novega nabavli!!! ( pa bo šlo sto jurjev x:Dx x:Dx x:Dx ) :eek: x^x


Ja to mi pa ni jasno. Rob odlomil!! :8): Ja kako ti je pa to ratalo?? Daj povej, me pa prav zanima.x:Dx
Kako čemo? Lako čemo.

#158 Mihaelos

Mihaelos
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 572

Objavljeno: 17. januar 2006, 01:14

Ja to mi pa ni jasno. Rob odlomil!! :8): Ja kako ti je pa to ratalo?? Daj povej, me pa prav zanima.x:Dx


Dilce niso bile ravno čist nove, pa utrujen so ble tud. Sem jih pet let po italiji gnal, po umetnem snegu. TA pa na dilah tud svoje naredi. No sej če sem iskren sem mal robnika že lan načel na turnem smučanju. Letos pa sem amo dokončal. Hja sem tud fajn užgal
x:Dx

Kako ti to rata?? Pri men je to simpl naredit. Peljem se tam kjer srce poželi, največkrat so to neurejeni tereni. Na Starem vrhu pa mislim da je do konca napravu svoje led.
Mah bo že x;)x
Nekoga moraš imeti rad,
pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen,...
Ivan Minatti (1924)

#159 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 18. januar 2006, 20:59

Dilce niso bile ravno čist nove, pa utrujen so ble tud. Sem jih pet let po italiji gnal, po umetnem snegu. TA pa na dilah tud svoje naredi. No sej če sem iskren sem mal robnika že lan načel na turnem smučanju. Letos pa sem amo dokončal. Hja sem tud fajn užgal
x:Dx

Kako ti to rata?? Pri men je to simpl naredit. Peljem se tam kjer srce poželi, največkrat so to neurejeni tereni. Na Starem vrhu pa mislim da je do konca napravu svoje led.
Mah bo že x;)x



Ja logično turna smuka, pa obvladaš na full tud, čisto jasno. xDDx
Samo meni se je zdelo to malo čudno, ker jaz pa smučam tam, kjer mi razum dovoli. x:o)x

Vse preštudiram, če ni slučajno črna proga, pa če je že zelo mamljiva, točno preračunam strmino, širino proge ter dolžino ta hudega naklona, in dolžina po naklonu za ustavljanje. In če gre vse to čez, strah izgine in potem smučam kot mi srce poželi. x^x

Ja kaj češ, če nimam tehnike prav hude, moram imeti pa vsaj razum. Ker bi se mi zdelo škoda, da si kaj naredim po nepotrebnem, x:Dx
Kako čemo? Lako čemo.

#160 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 21. januar 2006, 11:12

A je kdo od vas že šel na kakšno organizirano sankanje? Vem, da imajo na Vršiču, pa v Kranjski,...Še kakšna možnost? Izkušnj? nasveti?

sončkeeee
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#161 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 21. januar 2006, 13:06

še z OŠ sem šel z Vršiča dol. men je bilo dolgočasno, nobene brzine, nobenega adrenalina, še poganjat si se moral, da si kam šel :xx!:
pa še ene ruknjene babe so se mi zadele v sanke in jih polomile. K. jih gleda :vragec:
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#162 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 21. januar 2006, 14:48

še z OŠ sem šel z Vršiča dol. men je bilo dolgočasno, nobene brzine, nobenega adrenalina, še poganjat si se moral, da si kam šel :xx!:
pa še ene ruknjene babe so se mi zadele v sanke in jih polomile. K. jih gleda :vragec:

x:Dx hehe cashy kako sem se pa zdele nasmejala k sem tole prebrala x;)x , sej ne da bi ti pac prvoscla k so ti sanke polomile, sam predstavlala sem si kako je to zgledal x;)x x:Dx x:Dx x:o)x
Uspeh je drznim zagotovljen!

#163 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 23. februar 2007, 14:13

iskrene cestitke Jermanu, za 1. mesto v smuku!!!!!!!!

Bravo stari zasluzu si si!!! ;)
Uspeh je drznim zagotovljen!

#164 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 23. februar 2007, 14:22

Neverjetno! Bravo, Andrej! :palec:

Jerman zmagal v Garmischu
Possible—but highly unlikely.

#165 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 23. februar 2007, 14:30

sem gledu... super :)

#166 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 23. februar 2007, 19:13

:onfire: To! xokx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#167 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 24. februar 2007, 00:34

Andrej :onfire: :onfire:, imamo pa res zgodovinske dneve, včeraj prva medalja v smuč. teku, danes pa prva zmaga v smuku v svet. pokalu x:px :hepko: :hepko:
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#168 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 24. februar 2007, 11:57

pa ja, mrbit pa leto 2007 le ne bo tak slabo :)

#169 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 24. februar 2007, 12:42

Jerman je car! :palec: Kaže, da bo drugi......juhej, res, kapo dol. x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#170 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 24. februar 2007, 17:37

joup, Jerman je včeraj zmagal, danes pa je biu drugi! juhej :) skupno pa tretji?! :O:

#171 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. januar 2011, 20:39

Zdajle sem vidla da je Tina Maze na današnji tekmi v slalomu odstopila (po tem, ko je že včeraj menda prehitro štartala in bila zato diskvalificirana). Škoda. :|

http://www.rtvslo.si...ficirana/248155

http://www.rtvslo.si...laloma-z/248329
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#172 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. januar 2011, 00:47

Sploh ne vejo niti še če sploh bo Zlata lisica (pretoplo, menda napovedujejo 13 stopinj), niti če bo Tina Maze nastopila (če bo ZL).

Poleg Zlate lisice pod vprašajem tudi nastop Mazejeve

Škoda... kar neke težave pa nekaj... nikakor ne gre pa ne gre to sezono, pa take cilje so si zadal visoke.

Bi blo fajn če bi kak zalet dobila, sej še ni konc sezone, sam tolk enih tehle zadev tečnih je pa najbrž zelo zoprno za psiho njeno, ornk pritisk...

No držmo pesti da bodo na Pohorju tole uspeli speljat xcrossfingx in da bo Tina pač čimprej v čimboljši formi, kjerkoli bo že prvič peljala po diskvalifikaciji in odstopu.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#173 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. januar 2011, 22:23

Zlata lisica menda bo in tudi Tina Maze naj bi nastopala.

Mazejeva bo štartala takoj za Rebensburgovo

xcrossfingx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#174 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. januar 2011, 11:55

Tekma se je po čakanju, dvomih itd. vseeno začela in so odpeljali prvi tek (na katerem je Tina Maze dosegla odlično 2. mesto), a je bila kasneje odpovedana.

Narava prelisičila organizatorje - veleslalom odpovedan

Škoda.... za vse... da so sploh tolk mučkali oz. če so se že šli, čemu so res čakal do 11h, ko je vse bolj toplo in sonce...
Po eni strani kul, da so se kao do zadnjega trudili itd., po drugi pa brez zveze, v bistvu, ker samo izpade vse skupaj neprofesionalno, šalabajzersko. :||

No za Tino Maze to v bistvu ni slabo, po vseh peripetijah in vsem, da je vsaj dobro odsmučala, že zaradi sebe.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#175 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 19. marec 2011, 10:59

slovenci se v Planici borimo za ekipno medaljo :palec: x:)x z nekaj sreče in dobrimi skoki vseh naših skakalcev jo bomo tudi dobili x8Dx Neposredni konkurenti za 3. mesto so namreč Poljaki, in nam krepko dihajo za ovratnik x:Dx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0