Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Homoseksualci in biseksualci


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
56 komentarjev na to temo

#26 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. januar 2004, 14:28

xDDx Lunca, kok si ti fajn in hecna vcasih... :vio:
Saj vem, saj si ze nekje duhovito napisala, da te Vodnarjevske energije kar odnesejo lahko...
V bistvu pa je hecno, ker meni pa se zdis kar stvarna.
Vseeno pa je tvoj uranovski moment prisoten - ce ze ti nimas kakih takih ... stremenj, nagnjenj - pa vsaj do tega nimas nikakrsnih predsodkov, pa si lahko potem frend s takimi oz. so dovolj posebni, da pritegnejo tvoje zanimanje - ki ti morda sicer, ovnovsko, hitro pade dol...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#27 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 13. januar 2004, 14:41

:palec: Ja marsa zares nimam nič proti ljudem, ki imajo drugačna nagnjenja v ljubezni, obleki, frizuri, govorjenju in sploh, dolgocajtni so mi tisti po enem in istem kalupu.
Zavedam pa se, da nihče ni za nič kriv.
Vsi smo unikatni vzorci. x;)x

#28 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 13. januar 2004, 19:22


:palec:  to je tudi meni takoj padlo v oci, pa seveda uran v 5. sam po sebi ne pomeni po defoltu tega...
Uran v 5., ce drugega ne, rad eksperimentira.

xrolleyesx Za ženske vem,da to ne drži, saj imam jaz urana v peti.

Tule Lunca omenja Urna v 5. hiši in povezavo z naslovom teme. Jaz bi dejal, da je na osnovi planeta v hiši le prehitro sklepati na homoseksualnost, ker tu je pa potem skregano z astrologijo. Ti praviš, da pri ženskah ne drži ta trditev,jaz pa pravim, da pri moških tudi ne, ker tudi jaz imam v 5. hiši Urana. Potem bi morali biti vsi astrologi(Uran) v 5. hiši (zabava), to, kar domnevaš. Sicer pa je priporočljivo pogledati, kam je odšel vladar 5 hiše in kakšne aspekte ustvarja ta vladar hiše, pa seveda tudi Uran. Jaz bi pogledal tudi na kateri se nahaja tale Uran v 5.hiši…….mogoče tudi ta stopinja kaj pove, še posebej, če je škorpijonova!
Uran v 5. hiši pa naj bi pomenil:
- da si avanturist v ljubezni ,
- da imaš zanimive otroke,
- da te privlači vse kar je neobičajno,
- da imaš lahko uspehe v športu,
- da hočeš biti zmeraj šef,
- umetniško ustvarjanje je tu daleč od tradicije,
- ženske ste ali boste imele nepričakovano ali problematično nosečnost…Mogoče ima tale tvoj klient kakšen aspekt, ki mu ne odgovarja med Luno in Plutonom, ki naj bi pomenilo zavračanje žensk in celo strah pred njimi, pa ne se norčevati, ker je tudi to možno. Slab aspekt med Soncem in Plutonom pri vas je pa zavračanje moških. Mogoče malo pokaže črna luna, še posebej , če blizu podznaku, Luni ali Veneri.
x;)x

#29 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. januar 2004, 07:02

:palec: Boris :palec: Se strinjam s tabo. So drugi pokazatelji. Bi se dalo pisat o tem.

#30 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 16. januar 2004, 18:01

Gre se za Luna Uran aflikcije. Sem pa tja se gre za Mars Saturn aflikcije.

Temni Planet Sappho (_ne_ main belt asteroid) regulira bisexualnost.

Luna 90 Uran je seveda pogost (very reliable) aspekt bifurkacije.

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. januar 2004, 11:06

Ja, saj mislim, da smo ravno to omenili (Luna/Uran).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 22. januar 2004, 11:35

:palec: Seveda na to sem bila najbolj pozorna, ampak žal tega aspekta ni v tej karti, ki me je zanimala. Luna v dvojčku sploh nima nobenega posebnega aspekta v tem primeru. Poznam pa kar dva možakarja z luno in uran kvadratura, eden pa opozicija, ampak ni sledu u drugačni usmerjenosti, kvečjemu nekaj skokov čez plot. Verjetno spreminjanje čustev in kar nekaj vezic, seveda z ženskami. xrolleyesx

#33 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 4. februar 2004, 12:09

Haha, to se mi je zmeri zdelo zanimivo, vprašanje, to bi or not to bi, biseksualen that is, al pa gey al pa karkoli, hm ja včasih sem mislil da sem precej škorpijon, pa me je folk prepričal da nisem, ajd kul, svojčas sem mel luno v tehtnici, venero v ovnu, črno luno mam sredi ničesar dol v četrti hiši, ah klinc ga vidi, pol pa lep trikotnik uran venera, vsaj opozicija sonce luna, in sonce pluton, oh jej konjukcija luna pluton, hm sonce mars, hm ja, inkonjukcija, ........ ehja pa tako obetaven astroloski gay sem bil na začetku, no ja to pa še, dejstvo da če samo bežno primirjam, eno vredu bejbo in enga vredu tipa (o tistih ne vredu se sploh ne pogovarjamo) bi še vedno vsekakor zbral v 10% primerih vredu bebjo.... ej, :) nekak mi ni jasno, zakaj bi človek bil gay, ampak lepo vedet da obstajajo tud taki ljudje, naredi življenje bolj prestro, bi bil pa zelo vredu lezbijka..... hehe, hm sam mam pa frendico, k ma pa še mal več teh naj jih tako imenujem homo-aspektov, pa tud ni lezbijka, pada striktno na tipe, in precej.... hm mrbit se bo spremenila, kdo ve, mislim, da to ni tolk astrološko pogojena stvar, ajd itak more bit, sam, tolk direktno kt par aspektov pa res ne more bit, more bit neka jveč nekaj posebnega, ne kakšen poseben aspekt, temveč ,kombinacija različnih stvari ki ustvarijo človeku tako okolje in usodo da ga pripelje do tega, hja, ajd soly, mej se lepo,
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#34 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 3. december 2008, 13:57

(Spet se grem vtikat v stare teme)

ehja pa tako obetaven astroloski gay sem bil na začetku...

x:Dx x!x

Bern je povezal psihološke in astrološke vzroke, kar lahko avtorju posta nakazuje da bo treba potrditev zase/vase iskat še kje drugje kot v astrologiji.
Jest sem ob homoseksualcih vedno čutila eno tako temeljno nezadovoljstvo s svojim bivanjem. Tako temeljno, da ga sploh ni mogoče opredelit, sploh pa ne astrološko.
In tu si lahko samo sami najdete odgovore.

#35 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 3. december 2008, 14:19

kolikor poznam ljudi, se temljno nezadovoljstvo res ne more nanašat sam na homoseksualce....takih je ogromno tud med nehomoseksualnimi osebami..........
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#36 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 5. december 2008, 17:59

kolikor poznam ljudi, se temljno nezadovoljstvo res ne more nanašat sam na homoseksualce....takih je ogromno tud med nehomoseksualnimi osebami..........



Ja, res je, pa vedno bolj smo nezadovoljni s svetom. In imamo tudi vse razloge za to.
mislila sem drugačno vrsto nezadovoljstva od tega.. bolj čustveno. Ne da se vse zrelativizirat, ne žalost...

#37 knjizni molj

knjizni molj
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 17. december 2008, 16:05

Vse je že povedano - le dobre knjige je treba brati.

Zato citiram: »Kako je možno, s kakšnimi argumenti – ja, zares, kako je možno, se sprašuje posameznik, ki sledi srcu in pameti – zagovarjati homoseksualnost? Tako kot ni argumenta – ni resničnega argumenta – za, recimo, odpravljanje vode s planeta Zemlja (nasprotno, to bi pomenilo izginotje vsega živega), tudi ni argumenta za homoseksualnost (pomenilo bi izumrtje človeške vrste, do tedaj pa neznosno deestetizacijo in brezdušnost človeka in sveta). Kako pa je možno, da smo brez enega samega argumenta v kratkem času »prevzgojili« dve tretjine otrok in mladostnikov? …

Z »lepljivim« linearnim humanizmom nas je evropska pamet pripeljala do vseobsegajoče in zastrašujoče relativizacije. In crknjena vest bo kmalu dopovedovala, da lahko razpravljamo o seksu z dojenčkom ali z živaljo – vse je relativno –, o ubijanju zaradi zabave – zakaj se ne bi zabavali malo drugače. In najbolj »pluralni« to že počnejo. In tako naprej. Evropska pamet bo povedala, da so ta stališča »neobhodna za kulturni pluralizem na Slovenskem« (Aleš Debeljak o knjigi Tok/protitok).« (Anej Sam: Kam greš, Evropa, str. 173, 176)

#38 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 18. december 2008, 10:35

:o|o: :sick: :xx!:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#39 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 18. december 2008, 11:51

x:Dx

Le kter nick še uporablja tale molj tle?

:8):
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#40 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 19. december 2008, 10:28

Vse je že povedano - le dobre knjige je treba brati.

Zato citiram: »Kako je možno, s kakšnimi argumenti – ja, zares, kako je možno, se sprašuje posameznik, ki sledi srcu in pameti – zagovarjati homoseksualnost? Tako kot ni argumenta – ni resničnega argumenta – za, recimo, odpravljanje vode s planeta Zemlja (nasprotno, to bi pomenilo izginotje vsega živega), tudi ni argumenta za homoseksualnost (pomenilo bi izumrtje človeške vrste, do tedaj pa neznosno deestetizacijo in brezdušnost človeka in sveta). Kako pa je možno, da smo brez enega samega argumenta v kratkem času »prevzgojili« dve tretjine otrok in mladostnikov? …

Z »lepljivim« linearnim humanizmom nas je evropska pamet pripeljala do vseobsegajoče in zastrašujoče relativizacije. In crknjena vest bo kmalu dopovedovala, da lahko razpravljamo o seksu z dojenčkom ali z živaljo – vse je relativno –, o ubijanju zaradi zabave – zakaj se ne bi zabavali malo drugače. In najbolj »pluralni« to že počnejo. In tako naprej. Evropska pamet bo povedala, da so ta stališča »neobhodna za kulturni pluralizem na Slovenskem« (Aleš Debeljak o knjigi Tok/protitok).« (Anej Sam: Kam greš, Evropa, str. 173, 176)


Ciatata sta iz poglavja "Življenjca" (str. 157-177), ki govori o homoseksualnosti, iz knjige Kam greš, Evropa. Vredna branja. Priporočam. :palec:
Possible—but highly unlikely.

#41 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 19. december 2008, 11:01

O Alan

x:Dx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#42 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 19. december 2008, 11:25

... Anej Sam: Kam greš, Evropa, str. 173, 176)[/size]

Ciatata sta iz poglavja "Življenjca" (str. 157-177), ki govori o homoseksualnosti, iz knjige Kam greš, Evropa. Vredna branja. Priporočam. :palec:

Anej Sam: 'Nije mi jasno zašto me Nives proziva svojim ocem?'
http://dnevnik.hr/sh...vojim-ocem.html
Otac Anej Sam tuži Nives Celzius [hčer svojo]
http://damp.nsk.hr/a...w...?ref=1.html
‘Otac me je predstavljao kao svoju ljubavnicu’
http://www.story.hr/...ljubavnicu-1409
Otac Nives Celzijus: Moja kći je glupa kokoš
http://damp.nsk.hr/a...4670/index.html
Otac Nives Celzijus: Sa 10 godina bila je koketa
http://damp.nsk.hr/a...4618/index.html
Anej ma svoja načela. -)
Nives svoj lajf. -)
Nives rules. -)
Anej rules. -)

#43 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 19. december 2008, 11:32

O Alan

x:Dx

In kaj naj bi to pomenilo?
Possible—but highly unlikely.

#44 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. december 2008, 11:36

....da so karakterne lastnosti pisca citiranega texta skrajno.....hm.....zanimive......... :vragec: .....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#45 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 19. december 2008, 11:37

Pronicljiva ugotovitev. -)

#46 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 19. december 2008, 11:41

....da so karakterne lastnosti pisca citiranega texta skrajno.....hm.....zanimive......... :vragec: .....

Aha. Torej sploh ni treba brati, ker se itak ve, kdo in kako piše. Jaz pa sem za tega tipa prvič bral, do zdaj sploh nisem vedel, da obstaja, prvič sem ga videl, ko sem kliknil link od tantre ...

Sicer pa sem citiral butla in tvoj odgovor mogoče ni ravno relevanten. Razen če ni tudi butl mislil tako kot ti.
Possible—but highly unlikely.

#47 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. december 2008, 11:42

x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#48 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 19. december 2008, 11:57

Ima image. -)

... Jaz pa sem za tega tipa prvič bral, do zdaj sploh nisem vedel, da obstaja, prvič sem ga videl, ko sem kliknil link od tantre ...



#49 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 19. december 2008, 12:48

Aha. Torej sploh ni treba brati, ker se itak ve, kdo in kako piše. Jaz pa sem za tega tipa prvič bral, do zdaj sploh nisem vedel, da obstaja, prvič sem ga videl, ko sem kliknil link od tantre ...

Sicer pa sem citiral butla in tvoj odgovor mogoče ni ravno relevanten. Razen če ni tudi butl mislil tako kot ti.


x:Dx

K sem bral tist, sem si reku "ma kva je dons Alanu, da se dere kt Don Karlos". Pol sem šele porajtal, da je pisec Knjižni molj kao in sem si reku, ma, se bo že oglasu. In si se oglasu ti. Jebi ga.

x:Dx

Tko da, vse skupej je mal za hec. Če pravš, da nisi ti molj, pol ti verjamem. Zakva ti ne bi a ne.

Mej se.
xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#50 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 19. december 2008, 12:51

x:Dx

K sem bral tist, sem si reku "ma kva je dons Alanu, da se dere kt Don Karlos". Pol sem šele porajtal, da je pisec Knjižni molj kao in sem si reku, ma, se bo že oglasu. In si se oglasu ti. Jebi ga.

x:Dx

Tko da, vse skupej je mal za hec. Če pravš, da nisi ti molj, pol ti verjamem. Zakva ti ne bi a ne.

Mej se.
xsrcx

A to te muči. Misliš, da sem knjizni molj? Ne, pa nisem. Če hočem kaj povedati, uporabim svoj nick. Sploh pa se ne derem. x:)x
Possible—but highly unlikely.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0