Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Horarna astrologija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
772 komentarjev na to temo

#76 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 17. junij 2004, 21:19

Dadika, ne išči težav tam, kjer jih ni

kaj pa naj,res sem nestrpna,a kaj,ko se nisva slišala že cel teden... :V:

Super si,hvala :palec: xDDx
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#77 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 17. junij 2004, 21:24

Dadika, nekoliko boš morala počakati, kaj hočeš tako je življenje. Saj pravijo, kdor čaka, dočaka. Prijetne sanje!

beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#78 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 17. junij 2004, 21:34

Dadika, nekoliko boš morala počakati, kaj hočeš tako je življenje. Saj pravijo, kdor čaka, dočaka. Prijetne sanje!

beli Vran

Hvala, beli Vran
Upam,da se mi bo sanjalo kaj lepega.....
Tudi tebi želim prijetne sanje :shsh:


Lahko noč,D. xrolleyesx
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#79 Nova

Nova
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 55

Objavljeno: 18. junij 2004, 06:26

Nova, s pomočjo horarne astrologije ti lahko odgovorim samo na eno vprašanje, taka so pravila. Nekaj časa boš delala še delo, ki si ga opravljala v preteklosti. V roku enega meseca sprejmeš neko izobraževanje in zaradi tega ti redna zaposlitev še ne bo nuja. Naklonjen ti je tudi nek vplivni moški, ki bo zate naredil zelo veliko.  

Beli Vran...hvala :palec: ....se opravičujem za dve vprašanji...nisem vedela, da lahko postaviš le eno xrolleyesx ...drugače pa...zanimivo in ne vse čisto jasno... :o|o: x?x ....vse ob svojem času x:Dx

Lep dan...
There is a difference between living and being alive.

#80 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 18. junij 2004, 08:26

Tako, kot sem omenil je horarna astrologija temelj nekih pravil, ki se jih moramo držati, da dobimo pravilen odgovor. Žal v danem trenutku lahko odgovorim, le na eno vprašanje. To je po eni strani logično, saj imaš lahko v nekem mumentu samo eno vprašanje, ki je zate najbolj pereče.

Možnosti horarne astrologije so:

- vprašanja o ljubezni (Ali bo zakon uspešen, Ali me mož vara?...)
- vprašanja o službi (Ali naj zamenjam službo, Ali bom dobil službo?...)
- zanimiva so vprašanja o prodaji in nakupih stvari, možno je ugotoviti, če je cena primerna, stanje hiše (če kaj skrivajo pri prodaji), teren in še veliko drugega (Ali naj kupim hišo? Ali bom prodala zemljišče?...).
- pogosta so pravna in finančna vprašanja (Ali naj vložim denar v sklad? Ali bom dobila denar, ki sem ga posodila prijatelju?...)
- naj omenim še vprašanja o izgubljenih stvareh. To so zelo zanimiva vprašanja in po mnenju mnogih horarnih astrologov (po svetu) tudi najbolj enostavna, ko jih človek osvoji.

Kdaj horarna astrologija ne da odgovora? Zlasti v takih trenutkih, ko vprašanje ni jasno zastavljeno, osebo zadeve ne zanima dovolj, ali pa še ni čas, da bi dobila odgovor.

Obstaja tudi možnost, da se vprašamo za nekoga drugega, ampak v kolikor želimo izrabiti HA, potem ne bomo dobili odgovora.

Jaz vedno pravim, vprašajte se s srcem in tako boste dobili kvaliteten odgovor,

Toliko zaenkrat in se še beremo!

Lep dan!

beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#81 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 18. junij 2004, 08:59

kAJ PA JST;


mi je usojen (dvojček, 18.6.80)oz. ima najina veza prihodnost?

Lepa hvala.

#82 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 18. junij 2004, 11:51

Beli vran, pozdravljen na lnf.. x:Xx

Bom kr hitr izkoristila priliko...za eno vprašanje... x;)x

Ali bom realizirala nakup te hiše in kdaj?

Vprašanje postavljeno v mb 18.6. ob 11:35

Sem že mal sama pogledala, kaj pravi horarna karta...in odgovor je pozitiven.. x^x ...celo zelo kmalu, nekje v roku 7 dni...bi rekla...
Zanima me, če moram biti na kaj pozorna, če se lahko pojavijo kakšne komplikacije..in seveda, če bom tam srečna...jaz in moji...kolkr sem jaz videla, naj bi bilo vse ok...
In upam, da bo tudi finančno šlo skozi...

thx

Astra
Per aspera ad astra

#83 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 18. junij 2004, 13:38

Možnosti horarne astrologije so:

Zelo koristno in pozitivno,da si podal kaj se sploh lahko praša! Hvala...to se rabi, x8Dx :palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#84 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 18. junij 2004, 14:05

Draga Rakica, fant, ki ga imaš ti je usojen, res pa je, da si ti tista, ki imaš v roki škarje in platno. Naj te vodi modra odločitev.

Astra, tvoje sklepanje je odlično, vidim da se na HA spoznaš. Nekaj previdnosti le pri sklepanju pogodbe in finačno zna iti na tesno. Toda zadevo boš nekako zvozila!

Budala1 tudi tebi en lep pozdrav.

beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#85 Pixy

Pixy
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 312

Objavljeno: 18. junij 2004, 14:44

Hojla,
a mi lahko pomagate v eni zadevi? Zanima me kako si lahko izračunam v katerem karmičnem letu sem zdaj? Mogoče nisem ravno v pravi temi, ampak nisem našla nič kaj bolj ali kaj manj ustreznega. x;)x

Hvala!!
Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...

#86 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 18. junij 2004, 15:02

Pixy, ali lahko kaj več poveš o tem, ker ne vem na kaj misliš?

Lep pozdrav


beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#87 Pixy

Pixy
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 312

Objavljeno: 18. junij 2004, 15:11

Pixy, ali lahko kaj več poveš o tem, ker ne vem na kaj misliš?

Lep pozdrav


beli Vran

Včasih kje na teh straneh preberem da je nekdo v npr. sedmem karmičnem letu (verjetno glede na natalno karto?) in da to popmeni da je bolj zazrt vase, npr. Al pa da imaš vsakih devet let dve prazni karmični leti. ko ti nič ne rata, pa se lahko še ne vem kako trudiš. Vem le to...me pa zanima kako bi izvedela kaj več in da ugotovim v katerem obdobju se nahajam..

Hvala beli vran za zanimanje. x:)x

Lep vikend želim!
Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...

#88 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 18. junij 2004, 15:57

Piyx, tega pa beli Vran ne zna
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#89 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 18. junij 2004, 16:02

Pozdravljen Beli vran,

mene zanima predvsem zdravje moje mame, če mi lahko kaj več poveš o tem...sicer zdravja nisem zasledila pod tvojimi opcijami...

Lj, 18.6.04 ob 17.01h

hvala
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#90 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 18. junij 2004, 16:17

hm da probam tole še jaz
kako se bo razrešila zadeva v zvezi z zavarovalnimi zahtevki nas treh (zadeva nastala 10.08.2002 ob 04.50 minut pred Plitvicami)...
hvala x:Xx

#91 jupitra

jupitra
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 40

Objavljeno: 18. junij 2004, 19:15

Se lahko še jaz pridružim (čeprav vidim kar dogo čakalno vrsto pred sabo)? Horarno astrologijo poznam samo malo v osnovi, se nisem nikoli toliko poglabljala, da bi bilo kaj koristnega iz tega.
Pa me zeeeeeeelo zanima ena zadeva:
ali bova z mojim prijateljem kdaj živela skupaj pod isto streho?

18.6.04; 20:08, Celje

#92 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 18. junij 2004, 20:33

beli Vran odgovarja:

Draga Cosma, zdravstvena vprašanja sem namenoma spustil, to pa zato, kot se že omenil, ker astrologi nismo zdravniki. V tvojem primeru nakazuje, da ima tvoja mama lahko neke kronične težave, ki pa se dobro zdravijo z klasično medicino. V roku števila tri je videti pomembno spremembo in tedaj bo njeno razmišlanje bolj spruščeno.

Draga Selene prosil bi te še za nekaj pojasnil in razložitev problema, kajti iz navedenega ne razberem bistva.


Prisrčen pozdrav tudi tebi Jupitra, horarna karta nakazuje, da si po eni strani psihično zelo močna in da se intenzivno podajaš naprej. Žal pa to ni v tvojih rokah, da zaživita skupaj bo moralo biti še veliko prilagananj. Več možnosti je, da sta vsak zase in povezana - kot prijatelja. Prepričan sem, da nekaj podobnega čutiš v svojem srcu.

V bodoče bi vas prosil, da zastavite jasno vprašanje (začne naj se z Ali...).

Prijeten večer še naprej

beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#93 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 18. junij 2004, 22:20

Živjo xDDx

Nekaj meiskreno zanima,beli Vran x?x

Ali moj prijatelj misli kaj name x?x


Lp,d :2src:
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#94 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 19. junij 2004, 03:57

Še jaz x:)x pliss...kar v vrsto.
Ali bom zamenjala delo?(službo,kraj in čas..)...vprašanje zastavljeno..Ptuj, 4:55 .19.06,2004.

Že vnaprej hvala..(seveda me zanima še polno stvari......ampak..pretiravanje baje škodi x:Dx )

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#95 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 19. junij 2004, 04:03

Ma ne gre..moram vprašati:
Kaj pa moje pisanje?
vprašanje zastavljeno ob 5:03. Ptuj, 19,6.

x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#96 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 19. junij 2004, 04:06

Še eno pa se ne oglasim več x;)x

Kako kaže moji vezi?

vprašanje zastavljeno 5:06.19,6 Ptuj


Zdaj pa te definitivno pustim pri miru...(no ja...upam x;)x )
Že vnaprej hvala..res.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#97 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 19. junij 2004, 06:37

..........ooooo, hvalla lepa.........................


njami

#98 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 19. junij 2004, 10:44

Dadika, naj ti povem, da moraš poslušati sebe in svoje srce. Seveda prijatelj misli nate.

Nataly, ti si pa gotovo rojena v kakšnem radovednem znamenju. Glede službo ti bom odgovoril takole: imaš dobro službo in zaradi tega zamenjave nekaj časa še ne bo.

O pisanju ti težko karkoli rečem, ker je to bolj stvar natalne (rojstne) astrologije.

V ljubezni pa ti ne morem dati odgovora (žal je to tisto dejstvo, preveč vprašanj...)


Temeljno pravilo (kot papiga ponavljam): eno vprašanje in pika. Zaradi tega vam svetujem eno vprašanje v danem trenutku, čez dan ali dva pa drugo.


Naj kot zanimivost dodam: če nekaj v časovnem določanju. Poklical me je nek moški, kateri je prodajal avto že kar nekaj časa in ga ni mogel prodati. Jaz sem mu napovedal rok števila dve (uri, tedna...) in ne boste verjeli, prodal ga je v dveh urah po vprašanju.

Lep pozdrav!

beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#99 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 19. junij 2004, 21:08

x^x Hoj x^x
Hvala,beli Vran,če poslušam svoje srce ,vem,da misli name,samo prepričat sem se hotela.... ampak pokliče me pa ne ... :V: Ali je trmast x?x

Lep večer,D x:Ix
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#100 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 20. junij 2004, 06:59

Beli vran x:Dx hvala ti za tole - strelec je radovedno znamenje x:Dx x?x
Sicer pa - kaj bi spraševala za ljubezen x;)x x;)x bolje, da jo živim.
Hvala še enkrat(čeprav bi takoj menjala...službo - res -ali pa vsaj delodajalca..no..ker delo pa res ni slabo x:)x )

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0