Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Horarna astrologija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
772 komentarjev na to temo

#101 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 20. junij 2004, 09:05

x^x Hoj x^x
Hvala,beli Vran,če poslušam svoje srce ,vem,da misli name,samo prepričat sem se hotela.... ampak pokliče me pa ne ... :V: Ali je trmast x?x

  Lep večer,D x:Ix

Ja prav imaš trmast je, ampak tako je življenje. Enkrat nam nekaj uspe na hitro, drugič pa je potrebno počakati.


beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#102 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 22. junij 2004, 12:30

Kako lepo je življenje brez težav


beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#103 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 22. junij 2004, 20:43

Kako lepo je življenje brez težav


beli Vran

Hoj,beli Vran xDDx


Res bi bilo življenje lepo brez težav,vendar malo popra mora biti :O: ,danes sem kar dobre volje,veš prijatelj je bil na obisku, x:Ix včasih kar pomaga,da pustiš nekaj časa vse na miru....


Odgovori mi prosim še na eno vprašanje :palec:

Ali je v tem delu,ki ga opravljam trenutno perspektiva x?x



Želim ti lep večer,D x:Xx
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#104 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 23. junij 2004, 08:44

Malo se oglasim tudi jaz.

Naj se beli Vran (pozdravljen! x:)x ) tule še tako trudi in meče ob tla, je izgleda težko razumeti bistvo, ki ga hoče dopovedati.

V čemu je čar "enega vprašanja"? Ne toliko v kakšni disciplini, temveč najprej v tehniki sami, pa tudi v pomenu vprašanja. Vprašanje namreč, ki ga izpljunemo takole mimogrede, "ker je pač tip tukaj in je pripravljen odgovarjati", nima smisla, saj ni postavljeno s pravim namenom (beli Vran temu reče "s srcem").
Kaj ima srce s tem? Navidezno nič, v resnici pa vse. Iz duhovnosti je znano, da se moramo nečemu posvetiti, potem imamo veliko možnosti za uspeh. Tudi je dobro (za uspeh), če se znamo čemu odpovedati. V odpovedi je velika moč, v žrtvi (samo to je čisto druga tema).
Če danes hočemo rezultat od I-Chinga s pritiskom na "Enter" računalnika, pri čemer nam da neko random kombinacijo, smo zgrešili bistvo vsega: vprašanju se nismo posvetili! Nismo si vzeli niti časa, radi pa bi, da se nam kar posveti! Kar takole - tlesk!
Postavljanje vprašanja I-Chingu je ritual - procedura. Potem pa se z odgovorom še nekaj časa ukvarjaš. Tako gre to.


Danes je drugače. Na Mavrični soboti je našega Tadeja en tip enkrat okupiral do kraja. Ko smo ga po 35 minutah pobarali, naj gre ven in naredi prostor še drugim (dogovor je bil cca 2 vprašanji gratis - kasneje smo s tem nehali, ker so se zastonjkarji dobesedno prerivali in kregali, kdaj bo kdo na vrsti!), je Tadej odgovoril že na 12 vprašanj, tip pa jih je imel na listku pripravljenih še sedem!!

Samo toliko.

Belemu Vranu pa samo nekaj: horarna astrologija je v principu temeljna astrologija, saj natalne v začetku sploh ni bilo. Se pravi, da gre za skoraj najstarejšo astrologijo in ne samo iz srednjega veka.

Lep dan tebi, beli Vran, in vsem drugim tudi.

x:)x

#105 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 23. junij 2004, 10:15

Bern, to si fajn napisal... :palec: x:)x

Do tega, da se je treba najprej stvari posvetiti, potem pa še potrudit in nekaj narest,... sej to vsak ve... oz. misli, da ve, pa v praksi pol ne laufa čist tko.

Ljudje smo nestrpni, pa želimo "vse takoj in zdaj",.. al pa vsaj vedet vse za vnaprej. In če nam pol kdo pozitivno šloga, v mislih že sedimo na konju,.. pozabimo pa, da se je treba stvari posvetit in zato vseeno treba pazit najprej kako bomo nogo dal v stremena in se gor zavihteli, da bomo na konc res varno sedeli v sedlu....
Sej na konja bomo že nekak prišli, samo kako udobno bomo pa v njem sedeli, je pa druga reč. Lahko na konc ugotovimo, da nam je neudobno in bomo zlezli dol s konja.... Pol bomo pa gledali nazaj in jokali, da smo imeli možnost in priložnost biti na konju, pa je nismo znali pravilno izkoristiti.

Mislim, da vsak, skozi svojo izkušnjo, na konc pride do tega. No, jaz sem že ena takih, ki sem mogla par takih izkušenj dat skozi, da sem v zadnjem času ponovno prišla do (tistega staarega, že znanega in nevekolikokrat opevanega x:o)x ) spoznanja, da vbistvu, če daš sam vse od sebe, če verjameš v stvar in v sebe, obstajajo večje možnosti, da ti uspe. Pol se vprašaš zakaj pa sploh rabim, da mi kdo pogleda v karte?

In še nekaj ugotoviš tudi, da če že vedeževanje, jasnovidnost ipd., ... treba je z vsemi temi napovedmi tud znat živet... Da res ne zaspiš na lovorikah, še preden se sploh kaj res zgodi.... ali obratno (ob negativnem šloganju), da ne zapadeš že vnaprej v depresijo, še preden se kaj slabega res zgodi,... ker pol si si pa sam kriv, ker si se stvari že vnaprej lotil z negativnimi misli (...in glej ga zlomka, šlogar ima na konc res prav... kakšno naključje x;)x x:Dx :o|o: )

LP x:)x

#106 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 23. junij 2004, 10:26

Temu ni kaj dodati. Vse je notri. Hvala.

:palec:

#107 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 23. junij 2004, 10:32

Prav gotovo ni moj namen, da bi ljudjem vlival lažna upanja. Strinjam se tako z Bernom, kot tudi Konjem.
Pa naj še nekaj dodam: v horarni karti se vidi stanje človeka, kako je postavljeno vprašanje in zaradi tega sem mnenja, da je karta tista, ki razkrije pravo bistvo. Seveda so ljudje včasih nemogoči, sitni in nestrpni. Moje osebno mnenje je, da jih je potrebno razumeti in sprejeti. Seveda je pomembno postaviti tudi meje in se jih držati. V kolikor popustiš so neljubi zapleti lahko tu.
Na začetku svojega pisanja sem omenil, da ni moj namen biti šlogar in da bom odgovarjal le na smiselna vprašanja in tega svojega načela se mislim držati tudi v bodoče. Po drugi strani so mnenja dobrodošla in vsako je cenjeno. Astrologom se včasih zgodi, da pridejo tudi skeptiki in fino je, če jih lahko prepričamo, da vidi, da si lahko pomaga. Res je, vsi odgovori so v nas, eni so zreli in jih začutijo, drugi rabijo pomoč, da zrastejo.

Živimo življenje in s svojimi nasveti pomagajmo drugim (v kolikor nas za pomoč zaprosijo)

Lep in uspešen dan

beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#108 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. junij 2004, 10:34

Bern, Konj, beli Vran . :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#109 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 23. junij 2004, 10:36

Dadika, to delo, ki ga upravljaš je za enkrat še perspektivno!

beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#110 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 23. junij 2004, 15:10

Dadika, to delo, ki ga upravljaš je za enkrat še perspektivno!

beli Vran



Hvala in lep dan,D x:Xx


:palec: :palec: :palec:
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#111 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 24. junij 2004, 00:13

Živjo!
Eno vprašanje se mi je porodilo. Ali bom šla na Norveško? So me, kao, povabili... 24.6.2004, Lj, ob 01:10

Za odgovor vnaprej hvala! x:)x
Dum spiro, spero.

#112 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 24. junij 2004, 12:46

Živjo!
Eno vprašanje se mi je porodilo. Ali bom šla na Norveško? So me, kao, povabili...  24.6.2004, Lj, ob 01:10

Za odgovor vnaprej hvala! x:)x

danes greš x?x x?x x?x na Norveško greš x?x x?x x?x pa še ne veš če boš šla x?x x?x oz.jutri...eno uro čez danes x:Dx
Tegale pa ne kapiram.Bi morala?

Lep pozdrav in srečno pot! x:Dx :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#113 Mimi

Mimi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 121

Objavljeno: 24. junij 2004, 12:52

Zivjo beli Vran, ali lahko vprasam za prijateljico, ce me je ona povprasala in sama nima interneta in ima zelo pomembno vprasanje.
Ali je 'dovoljeno' postaviti tale cas za cas vprasanje, ali moram vzeti uro in datum, ko sva se to dogovorili?
Hvala za odgovor.

*
Vprasanje pa je:
V kaksnem casu lahko ta druzina pricakuje resitev problema oz. ali se bo sploh kaj premaknilo, preden se vsem ne zmesa?
Imajo namrec situacijo, ko bivsi druzinski clan v stanovanju se vedno stanuje, ustrahuje, je zleht, nagaja... zadeva pa se vlece po sodiscih, ker vsakic vlozi pritozbo in s tem zavlacuje postopek in medtem je tam in greni zivljenje ze vec let.

Vprasanje postavljeno zdajle, 24. 6. ob 13:55
(*ce bi hotela postaviti cas, ko me je ta oseba pobarala po tem, je to -v tocnosti 15 minut- 23. 6. med 9 in 9:15).

#114 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 24. junij 2004, 16:26

Beli Vran odgovarja:

Oona odločitev je v tvojih rokah, potovanje na Norveško je vsekakor možno v roku števila dve (dni, tedna...), zaradi tega zgrabi priložnost in se odpravi na pot. To bo zate eno lepših potovanj in nenazadnje tudi uspešnih. Res pa je, da je lahko v nekakšni povezavi z poslom. Lepo se imej!

Čveka, jaz se v stvari za katere nisem prepričan, da jih obvladam, ne spuščam (kljub radovedni naravi strelca) in potem mi ni treba biti v dvomu, ali je prav, ali ni prav...

Vsak včasih rabi kakšno potrditev in zakaj mu ne bi pomagali. To je tudi naša pot in duhovna rast.

Mimi, tvoja prijateljica počasi in sigurno pridoba na moči, da se mu bo postavila po robu. Prepričan sem, da bo zadeve končana v roku enega leta. Postaja psihično močna in verjemi, da bo zadevam kos. Rešitev bo izvirna in nenavadna - take ne pričakuje (vsekakor pa pozitvna).


Želim vam lep (podaljšan) vikend!

beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#115 Mimi

Mimi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 121

Objavljeno: 24. junij 2004, 16:30

beli Vran, najlepsa ti hvala za tvoj cas in ukvarjanje in tako neverjetno hiter odgovor. x:)x
Takoj letim klicat prijateljico.
Ko pa se kaj razplete, pa javim nazaj, saj vem, da je fino dobiti povratno informacijo.
Se enkrat hvala, tudi v imenu prijateljice. :vio:

#116 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 24. junij 2004, 17:31

Beli Vran, hvala za odgovor. :palec: Sem full vesela, če dobim pritrdilen odgovor za tisto kar si nekako želim... :hepko:
Dum spiro, spero.

#117 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 24. junij 2004, 17:33

danes greš  x?x  x?x  x?x  na Norveško greš  x?x  x?x  x?x  pa še ne veš če boš šla x?x  x?x  oz.jutri...eno uro čez danes x:Dx
Tegale pa ne kapiram.Bi morala?

Lep pozdrav in srečno pot! x:Dx  :palec:

x;)x Seveda bi morala kapirat... xrolleyesx Vprašanje sem si zastavila takoj po končanem povabilu, oz. pogovoru. Kot pravi Beli Vran, bom šla verjetno tja čez 2 meseca...
Dum spiro, spero.

#118 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 24. junij 2004, 18:45

Onaa dober si tole spedenala.

beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#119 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 24. junij 2004, 19:02

Onaa dober si tole spedenala.

beli Vran

Men se zdi, da ti mene že poznaš, da bom na koncu spet kaj zamutila... x;)x potovanje ni poslovne narave...šla naj bi k prijatelju :yumy:
Dum spiro, spero.

#120 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 24. junij 2004, 21:31

Živjo!
Eno vprašanje se mi je porodilo. Ali bom šla na Norveško? So me, kao, povabili...  24.6.2004, Lj, ob 01:10

Za odgovor vnaprej hvala! x:)x

danes greš x?x x?x x?x na Norveško greš x?x x?x x?x pa še ne veš če boš šla x?x x?x oz.jutri...eno uro čez danes x:Dx
Tegale pa ne kapiram.Bi morala?

Lep pozdrav in srečno pot! x:Dx :palec:

se opravičujem.Spregledala sem ,da gre za horarno astrologijo in je potreben ,točen,čas vprašanja oz.povabila.

Imej se lepo pa kjerkoli že boš :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#121 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 24. junij 2004, 21:53

Onaa dober si tole spedenala.

beli Vran

Men se zdi, da ti mene že poznaš, da bom na koncu spet kaj zamutila... x;)x potovanje ni poslovne narave...šla naj bi k prijatelju :yumy:

Oona kaj pa če te tam čaka kakšen velik posel? Ne spusti zadeve kar tako iz rok.

beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#122 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 25. junij 2004, 10:14

beli Vran, prosim, če utegneš odgovoriti na moje vprašanje:

*Naj sprejmem novo delovno mesto, ki se mi ponuja? LJ (Kamnik), 11:14


hvala :palec:

#123 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 25. junij 2004, 12:52

Draga Mateja, to vprašanje je na nek način nesmiselno, kajti odgovor že veš in zaradi tega ga moraš samo še sprejeti.

Lep pozdrav!

beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#124 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 25. junij 2004, 15:16

Še meni prosim:
Ali bom kmalu dobila tisto službo, ki si jo želim?

13e46 45nh40 ob 16.13

#125 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 25. junij 2004, 17:45

Hvala, beli Vran :palec:

lep pozdrav tudi tebi!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0