Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 5 x ocenjeno
1517 komentarjev na to temo

#501 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 14. december 2003, 07:58

v tem mesecu rabim baje rdečo kovino in temnozeleno drevo poleg sebi in IMAM OBOJE x:Dx ampak, da naj pogodbo al pa povečanje plače dosežem do konca januarja mi pa ne bi izšlo... pol pa tud jaz dve leti mirujem. Hej, a pol vmes kakšna menjava ni ok... recimo službe al pa kaj podobnega, kaj pa partnerja  :vragec: hecam se... mal x;)x
mucamaca sva na istem dve leti mirovanja, pa bo to šlo pri meni :O:
ne sej rabim mir, ja, res... pa da je kdo odšel iz mojega življenja, hm, to bo pa za premislit xrolleyesx

Hoj Otožna

Če si že sama delaš blokade (glede plače) - le kdo ti bi jo potem povečal! Vojko

kakšne blokade, hm...
ne, le mogoče je napredek to, da nočem podpisat pogodbe za celo naslednje leto... pismo, kaj sem pogumno nastopila x:Dx
pa razočarana nad določenimi osebki x:o)x

#502 Tanit

Tanit
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 79

Objavljeno: 14. december 2003, 12:54

VOJKO,

hvala ti, dobila sem odgovor na OS, pa se je porodilo še več vprašanj, a kot praviš, bom čakala na prihodnje leto, ko naj bi se 'nekaj' pokazalo, izkristaliziralo.

Ne vem, kaj te je (intuicija?) vodilo, da si mi pripisal moška števila....??

Zdaj, ko imam svoja števila, bom ponovno preštudirala vse, kar si pisal ne tem forumu. Verjetno bom razumela več.

.. pa še enkrat hvala za tvoje posvečanje..

:))
[COLOR=green]

Actas: carpe diem, quam minimum credula postero
(Horac: Odes, I, 11)

#503 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 14. december 2003, 13:42

VOJKO,

hvala ti, dobila sem odgovor na OS, pa se je porodilo še več vprašanj, a kot praviš, bom čakala na  prihodnje leto, ko naj bi se 'nekaj' pokazalo, izkristaliziralo.

Ne vem, kaj te je (intuicija?) vodilo, da si mi pripisal moška števila....??

Zdaj, ko imam svoja števila, bom ponovno preštudirala vse, kar si pisal ne tem forumu.  Verjetno bom razumela več.

.. pa še enkrat hvala za tvoje posvečanje..

:))

Hoj Tanit

Krasno. To me veseli - da boš še malo pogledala.
To sem pravzaprav tudi pričakoval. Tako sedaj sama vidiš
kam bolj spadaš.

Če pa bi hotel bolj točno ugotoviti kam spadaš, je veliko lažje
to storiti tako, da se bi s teboj pogovarjal in seveda bi že na
osnovi dogajanj v prejšnjih letih in pa tudi konkretnega
obnašanja hitreje videl, ali sem te "določil" prav ali ne.

Intuicija!?

Večino žensk lahko še vedno gledam čez "moško" energijo.

Lepo se imej, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#504 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 14. december 2003, 13:48

...Večino žensk lahko še vedno gledam čez "moško" energijo. ....

x8Dx

#505 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 14. december 2003, 14:21

Iščem prijazne lunatke, ki so bela kovina 6 in rdeča kovina 7!   x;)x

Ker namreč nobenega takega ne poznam, bom pa zelo težko preživela mesec brez vas, šestice in sedmice...

Mogoče bi bilo najbolje, da bi se poskušala transformirati v  žensko energijo, se pravi 5-ko: V nasprotnem primeru  težko meni... in to ne samo ta mesec, ampak 2 leti!  Je kaj, kar lahko človek naredi (pogodba ne bo nič boljša, potem se pravi čakati še 2 leti, ne začenjati nič novega... :xx!:  :xx!:  :xx!:  )

Vojko, tebi sem pa dolžna, mensezdi 2 pivi in to že dalj časa... obresti tečejo..

MucaMaca
1 9 6

Here I am! x8Dx x;)x

Bobnar! :palec: xDDx

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#506 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 21. december 2003, 22:30

x:Ix Dragi Vojko, kaksen sok!
ravnokar sem zajadrala po tvoji devetzvezdni strani, in sem totalno 'pretresena', tako dobro me je do zdaj opisalo le malo horoskopov...oz. analiz. to je res tako, kot se vidim sama, skoraj popolnoma. samo enkrat sem prebrala clanek o kombinaciji astrologije (east meets west) in tisto je bilo tudi zelo...res. zdaj imam en milijon vprasanj, mogoce mi lahko vsaj malo pomagas, ne razumem...najprej sem pogledala, kaksen je moj znak in podznak in sem dvakrat crna prst, tu je se par stvari, ki me zmedejo...zakaj so potem nenadoma po 3 stevilke...? enkrat 2-2-5, potem sem gledala napoved in je bilo naenkrat 4-6-4...ne razumem kako to deluje in kaj pomeni, mar nisem samo 2-2...? oprosti, ce mogoce kje to pise, pa sem spregledala, res nisem nasla.
rada se bi malo poglobila v to, ker me je totalno presenetilo in to se ne dogaja pogosto x:)x sem kar malo vzhicena, rada bi vedela vec, kajti mislim, da je nastopil cas, da poiscem primernejse partnerje za moje odnose, cutim, kateri niso v redu, vendar bi bilo dobro razumet, zakaj...pri drugih ljudeh mi je to jasno videt, pri sebi pa...ne vedno pravocasno! v dolocenih zadevah se pocutim...kot tisti hrcki, ki tecejo v okrogli kletki, in potem vsi upehani pogledajo okoli sebe, ko se ustavijo, in ugotovijo, da so na istem mestu :vragec:
se zelo zahvaljujem za vse informacije, pa lepo noc! x:)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#507 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 21. december 2003, 23:03

x:Ix Dragi Vojko, kaksen sok!
ravnokar sem zajadrala po tvoji devetzvezdni strani, in sem totalno 'pretresena', tako dobro me je do zdaj opisalo le malo horoskopov...oz. analiz. to je res tako, kot se vidim sama, skoraj popolnoma. samo enkrat sem prebrala clanek o kombinaciji astrologije (east meets west) in tisto je bilo tudi zelo...res. zdaj imam en milijon vprasanj, mogoce mi lahko vsaj malo pomagas, ne razumem...najprej sem pogledala, kaksen je moj znak in podznak in sem dvakrat crna prst, tu je se par stvari, ki me zmedejo...zakaj so potem nenadoma po 3 stevilke...? enkrat 2-2-5, potem sem gledala napoved in je bilo naenkrat 4-6-4...ne razumem kako to deluje in kaj pomeni, mar nisem samo 2-2...? oprosti, ce mogoce kje to pise, pa sem spregledala, res nisem nasla.
rada se bi malo poglobila v to, ker me je totalno presenetilo in to se ne dogaja pogosto x:)x  sem kar malo vzhicena, rada bi vedela vec, kajti mislim, da je nastopil cas, da poiscem primernejse partnerje za moje odnose, cutim, kateri niso v redu, vendar bi bilo dobro razumet, zakaj...pri drugih ljudeh mi je to jasno videt, pri sebi pa...ne vedno pravocasno! v dolocenih zadevah se pocutim...kot tisti hrcki, ki tecejo v okrogli kletki, in potem vsi upehani pogledajo okoli sebe, ko se ustavijo, in ugotovijo, da so na istem mestu :vragec: 
se zelo zahvaljujem za vse informacije, pa lepo noc! x:)x

Tinka

Veseli me, da mi pišeš, pretres je pa odveč.

Hvala za tvoje pripombe. Vesel bom, če mi boš napisala kako si prišla do kakšne številke - samo toliko, da preverim kaj si kje videla - in če je mogoče kje tudi kakšna napaka.

Ker ne najdem tvojega rojstnega datuma v podatkih, bi bilo dobro, da mi ga pošlješ - morda v osebna sporočila, če pač želiš privatnost. Samo toliko, da preverim, če je vse v redu. Najbrž je. Ko praviš, da si bila pretresena, pa te je morda zmotilo to, da z enimi številkami pri DZK opisujemo naše rojstne podatke, z drugimi pa trenuten čas in spet s tretjimi naš položaj v trenutnem času in tako naprej.

Če si izračunala, da so tvoje številka 2 2 , potem je tretja številka prav gotovo 5. Ta tretja kaža na tvoj način nastopa v novi družbi, stil življenja in pa tudi način s katerim skušaš napredovati v svojem življenju.

Številka 4 6 4 pa kaže le na splošne energije, ki so v tem devetletju / letu / mesecu "v igri" oziroma v središču LO-PAN-a, oziroma magičnega kvadrata. Vem, da sem ti s tem povedal bore malo, pa naj te te številke za začetek ne obremenjujejo. Sicer pa se lahko uporablja tudi več števil, vendar to v vsakdanu ni potrebno, razen za poglobljene analize potovanj, partnerstev itn....

Vem, da bi bilo dobro na stran dati še veliko teorije - pa bo ta zaenkrat počakala, saj se mi v tej fazi zdijo pomembnejše druge stvari - stvari, ki jih večina obiskovalcev lahko pogleda takoj - brez poznavanja teorije - to pa so neke vrste "priporočila", imenujem jih tudi predvidi, s katerimi si lahko pomagamo, da gremo lepše skozi življenje.

Če boš pogledala - je na moji strani kar nekaj povezav, pa boš lahko izvedela več. Tudi tu na forumu je napisano že kar nekaj besed - pa ti bodo morda pomagale. Ako pa želiš res vedeti več, ti priporočam knjigico Mitsio Kushi: Devetzvezdni KI - ki je trenutno edina v slovenščini objavljena knjiga. Enkrat pomladi pa bo zanimivo knjigico o tem objavil tudi moj prijatelj Mitja Stojadinov. Ta vsebuje tako zelo lepo verzijo Ji Jing-a, pa tudi Devetzvezdni KI. Pa tudi sam načrtujem z izdajo knjige, vendar je vsebina "v gradnji". Tudi tale "posvetovanja" so del tega, da bi bila moja knjigica čimbolj približana človeku - čimboljša za uporabo v vsakdanu iz katere pa bi lahko bralec potegnil tudi nekaj več.

Vem Tinka, da ti nisem odgovoril na to kar si vprašala.
Vesel bom še kakšnega tvojega pisanja, pa bom skušal bolj točno odgovoriti.

Želim ti prijazen konec leta, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#508 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 21. december 2003, 23:26

hej vojko!

hvala za tako hiter odgovor! x:)x
moj RD ni taka skrivnost, 24.11.71, ce je ura in prostor kaksnega pomena, naj dodam se to:
18:13, nova gorica.

glede pretresa: to je bilo misljeno pozitivno...in je vsekakor dobrodoslo x;)x
hocem reci, je zelo pritegnilo mojo pozornost... :palec: :palec:

mogoce nisem prav gledala, toda prisla sem samo do dveh dvojk, potem pa ne vem tocno, kaj naprej; ce bi zelela kaksno globjo analizo, bi morala najbrz prebrat dosti vec, sicer mi je jasno, da to deluje na principu elementov, nekako sem ugotovila, da tudi jaz poiscem komplementarnost v zivljenju, raje kot enakost, ampak imam obcutek, da bi tukaj mogoce lahko nasla kak odgovor na par mojih zakajev, zato si zelim globlje analize.
bom v miru prebrala ves forum in tvojo stran se enkrat, pa bom mogoce potem imela bolj konkretna vprasanja; trenutno mi dosti ni jasnega! ker ste tu tudi ljudje, ki vec veste, tako, da ne razumem vedno, kaj in o cem govorite... x:Ix
se enkrat lepo noc, pa leto, pa...do kmalu!
:palec: x:)x xDDx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#509 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 21. december 2003, 23:33

hej vojko!

hvala za tako hiter odgovor!  x:)x
moj RD ni taka skrivnost, 24.11.71, ce je ura in prostor kaksnega pomena, naj dodam se to:
18:13, nova gorica.

glede pretresa: to je bilo misljeno pozitivno...in je vsekakor dobrodoslo x;)x
hocem reci, je zelo pritegnilo mojo pozornost... :palec:  :palec:

mogoce nisem prav gledala, toda prisla sem samo do dveh dvojk, potem pa ne vem tocno, kaj naprej; ce bi zelela kaksno globjo analizo, bi morala najbrz prebrat dosti vec, sicer mi je jasno, da to deluje na principu elementov, nekako sem ugotovila, da tudi jaz poiscem komplementarnost v zivljenju, raje kot enakost, ampak imam obcutek, da bi tukaj mogoce lahko nasla kak odgovor na par mojih zakajev, zato si zelim globlje analize.
bom v miru prebrala ves forum in tvojo stran se enkrat, pa bom mogoce potem imela bolj konkretna vprasanja; trenutno mi dosti ni jasnega! ker ste tu tudi ljudje, ki vec veste, tako, da ne razumem vedno, kaj in o cem govorite... x:Ix
se enkrat lepo noc, pa leto, pa...do kmalu!
:palec:  x:)x  xDDx

Hvala Tinka

Saj sem razumel, a vse, kar nas spravi iz tira nam lahko zamegli pogled! x8Dx

Sem vesel zate. Sicer pa nič ne oklevaj. Lahko kar vprašaš kaj - na primer za partnerstvo, saj si omenila, da imaš nekaj težav - prosim v temi Dinamika in kompatibilnost partnerstva, pa ti odgovorim takoj.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#510 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 25. december 2003, 23:42

driada  
Objavljeno: 25. Dec 2003 ob 17:27  
Zacetnik
Objave: 6
Clan od: 25. Dec 03
Lep pozdrav vsem. Ker ste tu zbrani sami strokovnjaki, me zanima, kaj je narobe z menoj in mojo kombinacijo, sam sem namreč že obupal nad seboj (preveč nasprotij). Sicer imam opravka le rakicami, pa nekako nobena ne zdrži mojega tempa...

sonce v škorpijonu
ascendent v biku
luna v ribah

12.11.1967


Pozdravljen Driada

Le kaj naj bi bilo narobe s tabo. Menim, da nič.
Če želiš, da dam primerjavo za partnerstvo, potrebujem tudi partnerjev rd. - lahko v OS!

Pa poglejva po DZK načinu:

Driada 6 5 6

Seveda čutiš nasprotja. tvoja 5 - zunanji jaz je tisti, ki ga dostikrat imenujemo Ego. In tvoj ego ima eno še posebej veliko kvaliteto - zelo dobro zna oceniti karkoli. Na hitro a točno. Ker si pač tako dober ocenjevalec razmer pa najbrž včasih malo pretiravaš v ocenjevanju velikosti svojih notranjih nasprotij.

Tebe žene skozi življenje strah. Dve glavni vrsti strahu. Notranji strah, ki ga priznaš - in zunanji, družbeni strah, ki ga ne priznaš (če se ga sploh zavedaš). Letos pa je zate najbrž sploh precej težko leto. Obvladuješ srce in mu ne pustiš dihati. Naslednje leto bo boljše (po 4. februarju)

Si človek, ki si skoraj vedno izbira težjo pot v življenju, pa čeprav morda včasih misliš, da je drugače - da si izbiraš lažjo. Morda je to zato, ker preveč zaupaš svoji hitri inteligenci, namesto, da bi zaupal količini podatkov, ki bi jo sprejel. Odločitve bazirajo na tvoji oceni samega sebe - da si izredno dober ocenjevalec. To je sicer res, vendar pa je dobro vedeti, da so lahko podatki - razmere - na katerih bazirajo tvoje odločitve - napačne. Torej bi jih rabil več.

Prav bi bilo, da bi odprl svoje srce, poslušal srce, Ego pa naj bi poskrbel, da bodo želje dobro izpeljane.

Toliko na hitro.
Več pa, če boš vprašal kaj bolj konkretnega.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#511 driada

driada
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 29. december 2003, 11:54

Vojko, si že preizkusil ta program?

http://www.fourpillars.net/fpfs.html

#512 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 29. december 2003, 22:27

Vojko, si že preizkusil ta program? 

http://www.fourpillars.net/fpfs.html

Driada

Hvala, Seveda sem - saj se s tematiko ukvarjam že osmo leto - Odličen program - posebej tisti del za 4pilars. No tudi za DZK - izračunavanje - vendar to delam vse "na roko", kajti sklepanje in interpretacija še vedno ostaneta človeku.

Ima pa Danny tudi kar nekaj zanimivega materiala na tej spletni strani, poleg tega pa aktivno sodeluje v Yahoogroups


Vse dobro ti želim, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#513 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 31. december 2003, 13:23

Srečno


Vsem "Lunatikom"!


Vojko :vio: xDDx x:)x x:Ix

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#514 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 31. december 2003, 22:41

sričn pa zdraugha, tut teb ja in upam, da bo letos dobu tvoj klobuk tut obraz  x:Dx

Pokowc, hvala

letos?! :wOOt:

Morda drugo leto....

Srečno!


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#515 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 31. december 2003, 22:50

[COLOR=red][SIZE=14]

veliko veliko veliko lepega vsem xwizardx :flower: :flower: :flower:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#516 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 2. januar 2004, 02:36

Pozdravljen-a

1. januarja 2004 je objavljen grob pogled "skozi KI-jevska očala" za Svet in Slovenijo v letu rumene prsti 4, ki se prične 5. februarja 2004.

Vabljen-a!

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#517 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 2. januar 2004, 03:34



Huh, huh :wOOt:

mal sem šla brskat po tvoji strani, Vojko in sem šla slučajno brat napoved za svetlozeleno mlado drevo (kar sem jaz) in med kratkimi nasveti naletela tudi na naslednjega: "Če kadite - prenehajte."

Bravo jeeeeeeeest x:Dx x:Dx x:Dx x:)x x;)x Sem pa res našla idealen cajt; zdaj pa... a mi tolk dela intuicija al je to sam naključje? x;)x

En lep pozdrav tebi, Vojko, ko bom pa imela kaj več časa, se bom pa malce bolj posvetila devetzvezdnemu kiju x:)x


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#518 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 2. januar 2004, 17:32



Huh, huh  :wOOt:

mal sem šla brskat po tvoji strani, Vojko in sem šla slučajno brat napoved za svetlozeleno mlado drevo (kar sem jaz) in med kratkimi nasveti naletela tudi na naslednjega: "Če kadite - prenehajte."

Bravo jeeeeeeeest  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:)x  x;)x  Sem pa res našla idealen cajt; zdaj pa... a mi tolk dela intuicija al je to sam naključje?  x;)x

En lep pozdrav tebi, Vojko, ko bom pa imela kaj več časa, se bom pa malce bolj posvetila devetzvezdnemu kiju  x:)x


Sončna Vila

Hvala SončnaVila

Lepo, veš, veliko je ljudi, ki pravi, da so bili na spletni strani, da so prečitali, da upoštevajo, da jim je vse jasno itn.

Potem pa ta ista imena srečaš v drugi temi na istem forumu, ki sprašujejo iste stvari, ki naj bi jih že zdavnaj absolvirali.

Kaj sem hotel reči. Horoskop je za nekatere še vedno najboljša stvar, saj se takoj - ko je potrebno nekaj narediti - tej zadevi skušajo izogniti. Zato so horoskopi (vsaj v Sloveniji) še vedno tak popularni. Nič ni treba storiti. Princ na belem konju pride ćez dva meseca, na loteriji boš zadel naslednjo polovico leta - same lepe ideje - narediti pa ni treba nič. Niti LOTO listka kupit.

Zato mi je všeč, da si šla in prečitala. In naredila si že prej, preden si prečitala. In - da bi bilo slučajno!
Daj no. Le kaj je slučajno?

In vesel bom, če boš še obiskala stran - še bolj pa boš vesela ti sama.

Vse dobro ti želim, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#519 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 5. januar 2004, 20:34

Danes je objavljen NOVI DevetzvezdnoKIjevski predvid za mesec svetlozelenega drevesa 3 - januar!

.
Na žalost mnogi ne upoštevajo niti prometnih predpisov, morda bi v primeru, da bi vozili počasneje, kljub spremembi energije, bile posledice nesreč - včeraj zvečer - milejše.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#520 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 8. januar 2004, 23:48

Hvala SončnaVila

Lepo, veš, veliko je ljudi, ki pravi, da so bili na spletni strani, da so prečitali, da upoštevajo, da jim je vse jasno itn.

Potem pa ta ista imena srečaš v drugi temi na istem forumu, ki sprašujejo iste stvari, ki naj bi jih že zdavnaj absolvirali.

Kaj sem hotel reči. Horoskop je za nekatere še vedno najboljša stvar, saj se takoj - ko je potrebno nekaj narediti - tej zadevi skušajo izogniti. Zato so horoskopi (vsaj v Sloveniji) še vedno tak popularni. Nič ni treba storiti. Princ na belem konju pride ćez dva meseca,  na loteriji boš zadel naslednjo polovico leta - same lepe ideje - narediti pa ni treba nič. Niti LOTO listka kupit.

Zato mi je všeč, da si šla in prečitala. In naredila si že prej, preden si prečitala. In - da bi bilo slučajno!
Daj no. Le kaj je slučajno?

In vesel bom, če boš še obiskala stran - še bolj pa boš vesela ti sama.

Vse dobro ti želim, Vojko

Zdravo, Vojko x:)x

Res sem si danes vzela malce več časa in si šla pogledat še malo po strani o dzk-ju x:)x

Prebrala sem si tudi tvojo napoved za mlada svetlozelena drevesa - 3 - za ta mesec in moram rečt, da mi je kar pisana na kožo...

Imam pa nekaj vprašanj, bom zelo vesela, če mi lahko odgovoriš;
- kaj naj bi karmični mesec v devetih karmičnih letih pomenil? to mi ni čisto jasno;
- moje številke so 3 2 6; ali to pomeni, da moram za svojo bolj točno napoved (ki je bazirana tudi na upoštevanju drugega, t.i. "stresnega" števila, in tretjega števila) pogledati mesečne napovedi za vse tri številke in potem vse skupaj integirati tako, da za vsako število gledam določeno področje?
- zanima me tudi, kaj točno naj bi pomenila tretja številka? njen pomen mi tudi ni najbolj jasen;

Vojko, predvidevam, da si verjetno na ta vprašanja že odgovoril nekje na teh straneh (saj so zelo splošna), vendar tudi pri najboljši volji ne najdem časa za branje vseh 22 strani te teme, zato te lepo prosim, če mi lahko pomagaš s kratkimi odgovori. Tudi če se ti utrne kakšen nasvet zame (ali svarilo ali kaj podobnega) na podlagi mojih številk, bom zelo vesela.

Hvala ti in lep dan ti želim xrainbowx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#521 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 9. januar 2004, 19:34

Hvala SončnaVila

Lepo, veš, veliko je ljudi, ki pravi, da so bili na spletni strani, da so prečitali, da upoštevajo, da jim je vse jasno itn.

Potem pa ta ista imena srečaš v drugi temi na istem forumu, ki sprašujejo iste stvari, ki naj bi jih že zdavnaj absolvirali.

Kaj sem hotel reči. Horoskop je za nekatere še vedno najboljša stvar, saj se takoj - ko je potrebno nekaj narediti - tej zadevi skušajo izogniti. Zato so horoskopi (vsaj v Sloveniji) še vedno tak popularni. Nič ni treba storiti. Princ na belem konju pride ćez dva meseca,  na loteriji boš zadel naslednjo polovico leta - same lepe ideje - narediti pa ni treba nič. Niti LOTO listka kupit.

Zato mi je všeč, da si šla in prečitala. In naredila si že prej, preden si prečitala. In - da bi bilo slučajno!
Daj no. Le kaj je slučajno?

In vesel bom, če boš še obiskala stran - še bolj pa boš vesela ti sama.

Vse dobro ti želim, Vojko

Zdravo, Vojko x:)x

Res sem si danes vzela malce več časa in si šla pogledat še malo po strani o dzk-ju x:)x

Prebrala sem si tudi tvojo napoved za mlada svetlozelena drevesa - 3 - za ta mesec in moram rečt, da mi je kar pisana na kožo...

Imam pa nekaj vprašanj, bom zelo vesela, če mi lahko odgovoriš;
- kaj naj bi karmični mesec v devetih karmičnih letih pomenil? to mi ni čisto jasno;


- moje številke so 3 2 6; ali to pomeni, da moram za svojo bolj točno napoved (ki je bazirana tudi na upoštevanju drugega, t.i. "stresnega" števila, in tretjega števila) pogledati mesečne napovedi za vse tri številke in potem vse skupaj integirati tako, da za vsako število gledam določeno področje?
- zanima me tudi, kaj točno naj bi pomenila tretja številka? njen pomen mi tudi ni najbolj jasen;

Vojko, predvidevam, da si verjetno na ta vprašanja že odgovoril nekje na teh straneh (saj so zelo splošna), vendar tudi pri najboljši volji ne najdem časa za branje vseh 22 strani te teme, zato te lepo prosim, če mi lahko pomagaš s kratkimi odgovori. Tudi če se ti utrne kakšen nasvet zame (ali svarilo ali kaj podobnega) na podlagi mojih številk, bom zelo vesela.

Hvala ti in lep dan ti želim xrainbowx


Sončna Vila

Sončna Vila

- kaj naj bi karmični mesec v devetih karmičnih letih pomenil? to mi ni čisto jasno;

tu je bila napaka in sem jo odkril in popravil

- moje številke so 3 2 6; ali to pomeni, da moram za svojo bolj točno napoved (ki je bazirana tudi na upoštevanju drugega, t.i. "stresnega" števila, in tretjega števila) pogledati mesečne napovedi za vse tri številke in potem vse skupaj integirati tako, da za vsako število gledam določeno področje?

Odvisno pač, kako živiš. Na daljavo je to težko povedatt, ker ne vem, ali živiš ves čas v stresu ali v srcu ali uravnoteženo.

Načelno velja napoved za osnovne lastnosti in na strani ni napotkov za stresni jaz - zato mnogi rečejo, da je to "tako splošno". Seveda je, saj težko napišem 128 napovedi vsak mesec.
Za drugo število bi bilo potrebno napisati poseben predvid in ga integrirati k osnovnemu. To so bolj zunanja - družbena - službena dogajanja - a ne vedno. Včasih nas tudi te stvari precej pretresejo - odvisno pač v kakšnem razmerju sta osnovno in drugotno število že v osnovni poziciji, potem pa še v tistem letu ali mesecu. (malo se zaplete)

Za tretjo številko dobiš odgovor tu na forumu, sem enkrat že veliko napisal. - uporabi forumski iskalnik

Takole - telegrafsko, ker imam malo časa.

Lepo se imej, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#522 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 9. januar 2004, 22:12

Vojko, hvala ti za odgovor x:)x

Z iskalnikom sem poskušala poiskati te stvari, ki me zanimajo, pa mi vedno odpre celo temo, zato sem pa tudi napisala moja vprašanja sem... x:Ix Ampak si bom čez vikend vzela malo časa in bom prebrskala teme... Hvala ti, res :palec:

Lepo se imej x:)x


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#523 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 10. januar 2004, 00:23

Sončna Vila

Spodaj klikni na - Shrani temo.

Potem to dobiš na disk - od tu naprej pa iščeš z navadnim urejevalnikom besedil. OK?
Pa še hitreje gre in nič priklopa ni na Internet!

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#524 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 10. januar 2004, 16:47

:palec: :palec: Vidiš, na to se pa nisem spomnila!! Vojko, hvala ti za idejo (in pomoč), pride prav pri vseh temah x:)x

Sem ti pa hotela dat malce feedbacka... včeraj sem si potem zvečer vzela čas in malce brala celotno temo; moram rečt, da sem si odgovrila kar na nekaj vprašanj x:)x Pa tudi tvojo popravljeno napoved sem prebrala, hvala za obvestilo x;)x

Hmmm... napoved... karnični mesec... res bo kar držalo zame, v tem mesecu se mi dogaja veliko stvari, pravzaprav prihaja na plano, se izkazuje... :palec: Ideje tudi, ki so zorele že dalj časa, se utrinjajo kot prebliski... AHA-uvid, če veš, kaj bi rada povedala... Pa sem videla, da to nekako ni čas za akcijo, ampak le spremljanje... Zato bi te rada vprašala - v tem mesecu se mi je posvetilo glede kar nekaj stvari in me zanima, ali je dobro, če reagiram v skladu z njimi (to so stare stvari, ki jih že dalj časa razmišljam... pravzaprav, če pogledava natančneje, so res stvar zadnjih devetih mesecev... no, razen ene, ki se tiče desetletja ali še več, ampak to pustiva ob strani x;)x ) ali bi morda bilo bolje, da ne še ta mesec in to pustim za naslednji mesec oz. pravzaprav zame ugodnejše drugo leto po DZK-ju? Kolikor sem razumela, se v tem mesecu izkazuje, katere ideje/projekti bodo učinkoviti in so bili učinkoviti - naj akcijo v skladu s tem raje preložim na kasneje, čeprav sem že v tem mesecu to zagledala?

Vojko, hvala ti :palec: x:)x Ob priložnosti se bom še bolj posvetila DZK-ju, ker me je res pritegnil in mi nudi odgovore na nekatera moja vprašanja.... :palec: .. oziroma bom raje rekla, mi določena vprašanja, ki jih imam, odpira v pravo smer, da bom znala poiskat odgovore x:Dx

Lep dan ti želim xrainbowx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#525 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 11. januar 2004, 23:45

Predvide - mesečne napotke Devetzvezdnega KI-ja lahko zdaj spremljate tudi na svojih telefončkih, če le imajo grafični WAP

Za malčke
kot je SonyEricsson t610 pojdite na stran 9zvezd.com/eric
tu je le skromna, kratka informacija

za malo večje -
dlančnike in pa takšne kot je SonyEricsson P800 ali P900 pa na 9zvezd.com/tel
tu je cel mesečni in letni predvid.

Uživajte, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0