Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tehnično vprašanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
2057 komentarjev na to temo

#1876 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 1. november 2012, 18:48

Ne, tu je bil govor o nečem drugem (o brisanju in popravljanju postov), smeški pa očitno vsake toliko štrajkajo pri nekaterih posameznikih, a nismo še ugotovili vzroka.



Hvala za odgovor. Tudi besedila ne morem oblikovat. Ko pišem, ga lahko, ko objavim, pa je vse v eni vrsti.

#1877 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. november 2012, 18:49

Hm, na katerem browserju pa si?
Mitji namreč ne pokaže nobene napake, potem pa tud popravljat ne more, če ne vidi problema... xscratchx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1878 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 1. november 2012, 19:15

Smeški ponavadi štrajkajo zaradi nadgradenj operacijskega ali kakšnega drugega sistema...meni največkrat zaštekajo pri IE, malo manj google chrome, na mozilla firefoxu se pa trenutno ne spomnim, če je kdaj...se mi pa chrome zdi full idealen. Če mrkne povezava al pa se ponesreči kaj pritisne med pisanjem kakšnega dolgega teksta; se gre samo nazaj in ekola teskst ko nov...živčki hvaležni...Objavljena slika

Z odstavki je pa podobno, samo da so meni odstavki do zdaj štrajkal samo 1x in to par dni, ampak tretji browser štrajka ni podpiral...E svaka mu čast, on je pravi fizički radnik...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#1879 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. november 2012, 19:39

Tenx Brezo! :) :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1880 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 1. november 2012, 19:47

Hvala obema, saj ne morem verjet..vedno uporabljam mozzilo....sedaj poskusila IE:eek: ...in evo smajliji so se prikazali :palec: ...


x:px x:Xx

#1881 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. november 2012, 19:58

xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1882 no1

no1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 318

Objavljeno: 5. november 2012, 00:46

Mene zanima, če ima še kdo težave s smeškoti pri Chromu, namreč, da mu jih ne odpre? Meni dela vse ok pri vseh, razen Chromu, tak da ne vem al je fora v brskalniku splošno al rabi le moj apdejt :o|o:
There is no fate, but what we make.

#1883 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 5. november 2012, 20:19

Meni v Chromu na enem IPju dela vse bolj ali manj OK. Na drugem pa ne delajo odstavki in ostalo oblikovanje. Torej tu najbrž ni problem v brskalniku.

Life begins at the end of your comfort zone. 


#1884 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 6. november 2012, 19:58

Mene pa zanima, zakaj lahko določene svoje objave popravim, nekaterih pa ne? Ali je to odvisno od podforuma, v katerem je tema, ali od tega, da nimam dovolj objav?

Zadnjič recimo nisem mogla popraviti posta v šalah (kar mi je malo hecno). Zdaj pa tudi vidim, da pri nekaterih mojih postih je spodaj opcija popravi, pri nekaterih pa ne.

Life begins at the end of your comfort zone. 


#1885 no1

no1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 318

Objavljeno: 7. november 2012, 12:19

Popravljaš jih lahko samo nekaj minut po objavi, pol opcija zgine. Od 300 objav naprej pa lahko brišeš in popravljaš po želji. Je pa zanimivo, da ko enkrat dosežeš status, ta ostane, kar pomeni, da lahko zbrišeš čisto vse svoje objave za nazaj ;)
There is no fate, but what we make.

#1886 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 9. november 2012, 21:19

Kaj je s temi oglasi? Beseda oranžno obarvana, če greš mimo z miško, pa neka reklama, malo okence za ipad. Če greš še čez to okence mimo, pa piše nekaj Click to Continue - by CouponDropDown.

Čeprav je možno, da gre za novo oglaševalsko finto, se mi nekako zdi, da gre za spemanje. Zdaj pa ne vem, ali je problem pri meni ali pri vasObjavljena slika (meni se pojavlja še na nekih drugih straneh).

Life begins at the end of your comfort zone. 


#1887 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 21. november 2012, 11:45

Kaj je s temi oglasi? Beseda oranžno obarvana, če greš mimo z miško, pa neka reklama, malo okence za ipad. Če greš še čez to okence mimo, pa piše nekaj Click to Continue - by CouponDropDown.

Čeprav je možno, da gre za novo oglaševalsko finto, se mi nekako zdi, da gre za spemanje. Zdaj pa ne vem, ali je problem pri meni ali pri vasObjavljena slika (meni se pojavlja še na nekih drugih straneh).


to sem tudi jaz fasala na lnf-ju(oziroma tle se je najprej prikazalo) in pol sem ga mela povsod, tudi na fb-ju, blogu in ostalih straneh.
isti ta coupon nevemkaj in sem imela celo štalo pol, tko da sem zbrisala vse kukije in komplet mozzilo dol in pol na novo.
in seveda zbrisat komplet zgodovino,
sam mozzilo moraš zbrisat tudi iz najbolj skritih kotičkov računalnika in pol bo mir.
ja, je nek spem al virus.meni je blog na bloggerju čist razčefolal.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#1888 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. november 2012, 12:03

to sem tudi jaz fasala na lnf-ju(oziroma tle se je najprej prikazalo) in pol sem ga mela povsod, tudi na fb-ju, blogu in ostalih straneh.
isti ta coupon nevemkaj in sem imela celo štalo pol, tko da sem zbrisala vse kukije in komplet mozzilo dol in pol na novo.
in seveda zbrisat komplet zgodovino,
sam mozzilo moraš zbrisat tudi iz najbolj skritih kotičkov računalnika in pol bo mir.
ja, je nek spem al virus.meni je blog na bloggerju čist razčefolal.

Hm? Hočeš reči, da si tu staknila hud virus, zaradi katerega si imela celo štalo?

Upam da vidi Mitja.

Drugače pa oglasov ne pripravljava midva sama, tako da v bistvu nimava vpliva, ampak če ga je dal gor, je najbrž tud kliknil gor vsaj 1x in njemu se očitno ni nič zgodilo.

No kakorkoli, ne morem govort v njegovem imenu, sama pa nimam čez tehničnih zadev.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1889 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 21. november 2012, 18:06

to sem tudi jaz fasala na lnf-ju(oziroma tle se je najprej prikazalo) in pol sem ga mela povsod, tudi na fb-ju, blogu in ostalih straneh.
isti ta coupon nevemkaj in sem imela celo štalo pol, tko da sem zbrisala vse kukije in komplet mozzilo dol in pol na novo.
in seveda zbrisat komplet zgodovino,
sam mozzilo moraš zbrisat tudi iz najbolj skritih kotičkov računalnika in pol bo mir.
ja, je nek spem al virus.meni je blog na bloggerju čist razčefolal.


Hm? Hočeš reči, da si tu staknila hud virus, zaradi katerega si imela celo štalo?

Upam da vidi Mitja.

Drugače pa oglasov ne pripravljava midva sama, tako da v bistvu nimava vpliva, ampak če ga je dal gor, je najbrž tud kliknil gor vsaj 1x in njemu se očitno ni nič zgodilo.

No kakorkoli, ne morem govort v njegovem imenu, sama pa nimam čez tehničnih zadev.


Gre za nek virus ali črva ali trojanca ali kaj tej jaz vem, ki smo si ga sami nabasali gor. LNF nima nič s tem. Samo meni se je takrat tu pojavljalo in sem mislila, da je vaš problem, je bil pa mojObjavljena slika.

Smo tudi mi uredili, je bilo treba nekje v razširitvah in programih malo poklikati in odklikati. Se mi pa zdi, da je Google Chrome potem tudi sam to zrihtal.

Reference error je meni pisalo, ko sem imela izklopljene piškotke, se mi zdi. Sedaj naj bi bilo OK.

Life begins at the end of your comfort zone. 


#1890 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. november 2012, 20:24

O tenx, hvalabogu, super! :)

Lepo da si prišla javit nazaj tole! :palec:

Upam da bo vse okej še naprej.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1891 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 2. januar 2013, 18:33

Če ne vsakokrat zbrišeš zgodovine, te avtomatsko prijavi, ko odpreš stran od LNF, tudi če si se prej odjavil.

 

 

Uporabljam Chrome.


Objavljena slika

#1892 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. januar 2013, 23:12

Moram pogruntat kako in kje se tile cookieji in cacheji brišejo. Do sedaj se s tem nisem ukvarjala, ker mi je vse brat rihtal.

 

Kakšen izgovovor...raje priznaj, da so te prazniki zmatral...icon_smile_big.gif

 

Čisto simpl...na browserju greš na tools- deleting browsing history- obkljukaš vse (za ziher)...in voila...nekaj mora delat...biggrin.png

 

Ima pa vsak browser svoje fore za dostop do brisanja podatkov...besedilo se malenkostno razlikuje, ampak načeloma je vse v istem kontekstu...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#1893 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 3. januar 2013, 06:49

Sem brisala cookije pa se vseeno ne morem odjavit.  Se bodo te prijave/odjave kaj uredile?



#1894 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. januar 2013, 11:31

Mislim da ja.

Tule sem nekaj pisala že.


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1895 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 3. januar 2013, 13:05

Hvala, upam, da bo šlo.



#1896 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 8. januar 2013, 18:51

Trenutno ne bom nič spraševal, me je spet nekaj prijelo, sem začel malo mislit pa sem moral nekam ubacit...biggrin.png

 

Če že obstaja nov imidž, potem bi bilo dobro tudi malo skenslat minuske tistim osebkom, ki so nekako na -150, -100, -30, ipd...vsaj na +0 (pozitivna nula)...da se kao popravi "krivico iz totalitarističnih časov"...samo res malo čudno zgleda, da piše "lajk", osebek pa v minusu...pa tudi če dobi par lajkov še zmeraj v minusu...recimo primer Bojante pa še kakšen bi se našel, Hekate pa zgleda da je iz -35 že prišla na plus...OK-thumb.gif

Pa mogoče se lahko zbriše tisto temo "kaj si mislimo o ocenjevanju" al nekaj takega...je postalo že zgodovina...No ja, lahko se tudi arhivira...

 

Ampak IE mi pa še zmeraj dela tako kot na začetku...na pola...sigurno kakšna crnogorska verzija...še dobro da obstaja več browserjev, bolj radničkih...icon_smile_big.gif


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#1897 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 9. januar 2013, 16:51

Trenutno ne bom nič spraševal, me je spet nekaj prijelo, sem začel malo mislit pa sem moral nekam ubacit...biggrin.png

 

Če že obstaja nov imidž, potem bi bilo dobro tudi malo skenslat minuske tistim osebkom, ki so nekako na -150, -100, -30, ipd...vsaj na +0 (pozitivna nula)...da se kao popravi "krivico iz totalitarističnih časov"...samo res malo čudno zgleda, da piše "lajk", osebek pa v minusu...pa tudi če dobi par lajkov še zmeraj v minusu...recimo primer Bojante pa še kakšen bi se našel, Hekate pa zgleda da je iz -35 že prišla na plus...OK-thumb.gif

 

Točno to sem jaz mislila napisati, pa sem se vzdržalainno.gif


Life begins at the end of your comfort zone. 


#1898 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. januar 2013, 11:05

Mislim da se to ne bo zgodilo.

Sem pa tudi jaz že razmišljala o tem (prvič že v zvezi s Stanetom).

Tako da lahko pomagate skenslat minuse na tak način (recimo temu solidarnosten), da jih začnete (avtorje oz. poste) na veliko lajkat.

Kateri član je recimo že ornk na plusu v primerjavi s prejšnjim stanjem.

Na novem forumu se stanje ni spravilo na 0, pač pa je kazalo obstoječe stanje in po eni strani naj kar bo.
Itak pa to pomeni tudi, da bi jih morala ročno vsakemu posmaezniku kenslat in tega ne bom naredila.

..........

Zdaj se pa probajte sprijaznit z Luninim forumom takim, kot je, in čimbolj uživajte in se dobro počutite tu (kot rečeno, že v obstoječem). icon1_biggrin.gif:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1899 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 10. januar 2013, 11:57

Zdaj se pa probajte sprijaznit z Luninim forumom takim, kot je, in čimbolj uživajte in se dobro počutite tu (kot rečeno, že v obstoječem). icon1_biggrin.gificon1_thumbup.gif

 

Če se ne bi, nas ne bi bilowink.png. Super je!   ylflower.gif

 

Poskusimo pa dajati konstruktivne predloge in ne kritike, upam, da ne izpade slednjeazzangel.gif


Life begins at the end of your comfort zone. 


#1900 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 15. januar 2013, 09:49

Bi lahko kdo odgovoril, zakaj dobivam sporočilo: "za danes si porabila celotno kvoto pozitivnh ocen", če sem zadnje všečke dala včeraj. Gre za tehnično napako? Ali se nova kvota daje točno na 24 ur ali kako?






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0