Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Saturn preko Plutona


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
42 komentarjev na to temo

#26 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 6. november 2004, 14:10

Menda ja prestižni avto Selene :8): , jaz še nisem nikoli uživaj v trpljenju prijateljev, raje prej pomagam, lp, B.

#27 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 6. november 2004, 15:16

vaju ne morem pokapirat x:Dx

Selene,

sem prepričana,da je Pluton že naredil svoje.Si vse čutila oz.doživljala ko je bil v orbisu.
Res pa je,da deluje še eno stopinjo po ekzaltaciji.

Naj ti Sonček močno posije na, tegale, Plutona,da prežene njegovo mračnost in temo.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#28 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 6. november 2004, 15:21

Čveka, mislim, da mi še malce bluzi, ampak nič ne de, gremo naprej ;)
česa ne moreš pokapirat, ti lahko pomagam x:Dx grem nazaj med sanje, odgovor sledi kasneje xsrcx

#29 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 6. november 2004, 16:09

<{POST_SNAPBACK}>Čveka, mislim, da mi še malce bluzi, ampak nič ne de, gremo naprej ;)
česa ne moreš pokapirat, ti lahko pomagam x:Dx grem nazaj med sanje, odgovor sledi kasneje xsrcx



Ojla,

z Borisom sta imela čudno konverzacijo x:Dx

Drugače pa :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#30 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 6. november 2004, 16:12

to je najina običajno komunikacija x8Dx ane Borism x;)x
psimo so me komarji zdele opikal, očitno jih moja temperatura privlači :xx!:

#31 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 6. november 2004, 16:56

Č.v.e.k.a, kaj ti ni jasno x:Dx

S Selene imava razčiščeno komunikacijo, jaz si včasih malo drugače razlagam, ker imam le osiromašeno komunikacijsko hišo proti nekaterim, ki imate stelij v njej, lep dan, B. x;)x


#32 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 6. november 2004, 19:53

<{POST_SNAPBACK}>Č.v.e.k.a, kaj ti ni jasno x:Dx

S Selene imava razčiščeno komunikacijo, jaz si včasih malo drugače razlagam, ker imam le osiromašeno komunikacijsko hišo proti nekaterim, ki imate stelij v njej, lep dan, B. x;)x



hej hej Boris...moj stelij je pa v sedmi hiši :O:

drugač pa komunikacija pa to xyesx dvojčki x:Dx

Komunikacija pa itak odvisna od razpoloženja :vragec: x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#33 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 7. november 2004, 17:08

Imaš prav Č.v.e.k.a, komunikacija odvisna od razpoloženja, zmeraj ne laufa povsem :o|o: , lp, B. x;)x

#34 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 7. november 2004, 22:38

<{POST_SNAPBACK}>Imaš prav Č.v.e.k.a, komunikacija odvisna od razpoloženja, zmeraj ne laufa povsem :o|o: , lp, B. x;)x




Boris ojla,


kadar si nerazpoložen ne laufa nič pa imaš lahko Merkurja v samem Dvojčku v
čudovitem aspektu s Soncem....
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#35 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 8. november 2004, 08:54

x;)x Jaz mislim, da Boris - ribi (12 hiša) kar uspešno komunicira, kdaj pa kdaj, ko se to ustavi, je verjetno potrebno, da popredalčka po samem sebi, kar je verjetno zelo pomembno. :palec:

#36 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 8. november 2004, 09:13

<{POST_SNAPBACK}>Zatežen aspekt, seveda pa je odvisno tudi kako sta pluton in saturn med sabo položena ob rojstvu in seveda v kateri hiši. Letnik 1914 ima saturna in plutona v konjukciji in sedanji prehod saturna preko teh dveh, seveda ni prinesel nič kaj dobrega. Na zdravstvenem področju je prišlo do kapi, nekakšna blokada, človek postane potrt, egoističen in še pa še bi lahko naštevala. Seveda je potrebno gledati celo karto. Saj mogoče pa kakšen prijetnejši planet malo pomaga?




Kar ne morem verjet :eek: :eek: :eek:

Sem pogledala karto moje drage že pokojne none, ki je bila letnik 1914;
Rojena 20/10/1914, ure sicer ne vem, v približni karti so sicer pobrkane hiše, se pa vidi kateri planeti so skupaj in tranziti.

Nona je imela natalno Saturn in Pluton v konjunkciji, oba retro in na 2. stopinji.
Umrla je 16/12/2002, ko je tranzitni Saturn začel tvoriti konjunkcijo na Saturna in Plutona.

Še to: sočasno je bla tudi konjunkcija Neptuna na natalnega Urana. Nona je žal umrla v nekaj urah, njena smrt je bila kot strela z jasnega, ker je bila sicer zdrava kot dren. Zdravnik je svetoval, da bi se cepila proti gripi, češ, da je lahko gripa usodna pri takih letih....bla, bla, bla, nona pa ni imela NIKOLI v življenju gripe...ne kakšnih drugih bolezni. Ko so jo cepili, je dobila na cepivo tako močno reakcijo, padla v komo in umrla nekaj ur za tem.
:V:

#37 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 8. november 2004, 11:46

Nona je imela natalno Saturn in Pluton v konjunkciji, oba retro in na 2. stopinji.
Umrla je 16/12/2002, ko je tranzitni Saturn začel tvoriti konjunkcijo na Saturna in Plutona.

xrolleyesx Ja tak tranzit čez tako močno konjukcijo je verjetno res kriv za nenadno smrt, seveda je odvisno od hiše. Očitno je bila pri njej verjetno okultna hiša.

#38 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 8. november 2004, 13:08

Lunca, kako pa veš, katera je tvoja okultna hiša???

#39 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 8. november 2004, 16:59

<{POST_SNAPBACK}>x;)x Jaz mislim, da Boris - ribi (12 hiša) kar uspešno komunicira, kdaj pa kdaj, ko se to ustavi, je verjetno potrebno, da popredalčka po samem sebi, kar je verjetno zelo pomembno. :palec:



Hvala Lunca, prav opažaš x:)x , sicer pa to kot, da potrebujem, saj če štejem od ASC. naprej po eno stopinjo na leto, mi je prišel sedaj podznak v dvojčka, njegov vladar je pa itak Merkur, kar pomeni, da sem bolj komunikativen, kot pred leti.

#40 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 9. november 2004, 09:19

<{POST_SNAPBACK}>Lunca, kako pa veš, katera je tvoja okultna hiša???


Okultne hiše so četrta, osma in dvanajsta. x;)x

#41 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 9. november 2004, 09:21

<{POST_SNAPBACK}>Hvala Lunca, prav opažaš x:)x , sicer pa to kot, da potrebujem, saj če štejem od ASC. naprej po eno stopinjo na leto, mi je prišel sedaj podznak v dvojčka, njegov vladar je pa itak Merkur, kar pomeni, da sem bolj komunikativen, kot pred leti.



:palec: Ja ASC v dvojčku po primarnih direkcijah je res bolj gobčen, zato kar veselo naprej s komunikacijo.

#42 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 9. november 2004, 14:44

Hvala Lunca, saj se mi nikakom ne mudi, še posebej, ker vem, da zajema znamenje 30 stopinj x^x x;)x

#43 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 9. november 2004, 15:37

Boris najboljš počasi in ziher čeprav to ni moja lastnost.

Lahk druge učit,kaj? x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0