Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sorodne duse


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
221 komentarjev na to temo

#151 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 18. oktober 2003, 11:35

:rolleyes: B)

#152 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 18. oktober 2003, 11:41

Volk...daj no...zakaj pustiš...da prevladajo predsodki...kao ona starejša...in podobno...
Pa glih Aakhut...ma pripombe... xrolleyesx xrolleyesx
Edino...kar ti svetujem...je, da ne hitiš....se bo že čez čas...izkristaliziralo...če je to tisto pravo..poznam kar 3 pare...kjer je takšna razlika v letih...pa jim je x8Dx x8Dx ...odkar so rekli, pa kaj...

Uživaj x!x x!x

Astra
Per aspera ad astra

#153 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 18. oktober 2003, 11:48

Volkec, uživaj v trenutkih z njo :palec:

#154 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 18. oktober 2003, 15:24

:vragec:


ahhhh...
pa glih astra se ma kle za oglashat...
kolk zhe bla razlika s Wsharkijem? x:Dx ene 15 a ne?
pa trajal 3 mesce....srechnezh x:o)x


:vragec: :xx!:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#155 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 18. oktober 2003, 17:16

Volk...ni kej...poslušaj Aakhuta...najbolš...če je 7 let starejša...10 let je preveč...

x:px x:Dx

Astra
Per aspera ad astra

#156 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 19. oktober 2003, 00:01

x:Dx no pa tista tri leta dodaš saj mal razlike med 7 in 10. x:Dx
Ja sam ka mali pao s lipe

#157 bilboa

bilboa
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 21. oktober 2003, 00:27

ej, volk, pa kaj pol ce je tolko starejsa... ce je RES tvoja sorodna dusa, potem -razen konkretnih okoliscin- ni problema xDDx
..pravijo, da zivimo v letu 2003... v odprti druzbi... x;)x x^x xDDx
nothing is a loss of time, if you enjoy the day:-)

#158 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 21. oktober 2003, 07:26

..pravijo, da zivimo v letu 2003... v odprti druzbi... x;)x  x^x  xDDx

Pravijo že, kaj pa dejstva ? :o|o:

#159 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 21. oktober 2003, 08:11

x:Dx  no pa tista tri leta dodaš saj mal razlike med 7 in 10.  x:Dx

Heh, če bi človek po predsodkih živel.... ne bi bila Janja z 10cm manjšim možem živela x;)x x:Dx .

Sem že čist pozabila na to stvar - se pač navadiš, pa je glih ta teden ena deklica rekla mami - Glej k je ta teta večja od strica... x:Dx xDDx xsrcx :vio:

#160 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 21. oktober 2003, 08:22

'Sorodne duše'... hmmm... nas lahko prikrajšajo za darila, ki jih imajo za nas prav vsi, ki jih srečamo v življenju... če bi bili pozorni samo na 'sorodne duše' in bi se nam samo te duše zdele dovolj pomembne za našo pozornost...

Jaz 'sorodne duše' prepoznavam kot mojo originalno duhovno družino... kot energijo, iz katere sem vstopila v svojo prvo inkarnacijo na Zemlji... raztreseni po celem svetu, bolje, po vsem stvarstvu, se kdaj pa kdaj srečamo, morda samo s pogledom, morda preko interneta, kanaliziranih sporočil, sanj... z njimi se ne učim lekcij, z njimi se 'spominjam doma' :vio: xsrcx :vio:

#161 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 22. oktober 2003, 19:52

Mateja, tole mi je pa všeč, tvoje razmišljanje in dojemanje :palec:

#162 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 22. oktober 2003, 20:28

xrainbowx xsrcbumx

#163 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 22. oktober 2003, 20:33

ob branju tvojega posta sem se spomnila na prijateljico, ki pravi, da je z vsemi, ki ji nekaj v življenju pomenijo, najprej vzpostavila kontakt z očmi. men pa najprej pade v oči nekaj povsem drugega,ha, zanimivo, pramen las

#164 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 22. oktober 2003, 20:52

ja... vsak nekaj svojega... nekdo je tukaj o zastavicah govoril... najbrž je to to... pri meni ni ravno nekega pravila (me včasih tudi zelo preseneti x;)x )... če je kontakt v živo, je to lahko nek stavek ali beseda, nasmeh, pogled, kretnja... nekaj, kar prebudi en (pra)spomin... ko sem vzpostavila kontakt z glavnim urednikom ene spletne strani (Američan, živi blizu mehiške meje)... je napisal, da ima lep spomin na Piran (na katerega imam tudi sama en posebno lep spomin), ki ga je kot mornar doživel... in potem je omenil enega njemu zelo dragega prijatelja, ki ga že dolgo časa ni videl in s katerim sta se srečala na azurni obali Francije (ki je spet ena moja meni zelo draga...) in ta njegov prijatelj ima točno tako ime in priimek kot en moj znanec!.... Ali pa, ko sem bila na enem izobraževanju na Dunaju, pa se tam s prijateljico slučajno znajdeva pred voditeljem tega srečanja (iz Amerike) in me ta pogleda in se mi široko nasmeje in reče: "Oooo, midva se pa poznava!" jaz pa ustrelim nazaj: "Jaaaa!" in naju prijateljica gleda in misli, da gre za pomoto in pojasnjuje: "Ne, ne, danes se prvič vidita!" ... on pa mi pomižikne in se objameva in reče: "Midva že veva..." ... nekako tako gre to pri meni s srečevanjem 'sorodnih duš'...

:vio: x:)x :vio:

#165 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 22. oktober 2003, 20:54

Ko bi bilo le več takšnih ljudi, ki bi to znali pojasniti oziroma si upali povedati naglas, kajne?

#166 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 22. oktober 2003, 21:14

Saj povemo...vendar; se verjetno sploh ne zavemo, da smo doživeli nekaj drugačnega. Prepovršni smo verjetno (vsaj zase to moram priznati) pri zaznavanju teh občutkov.
Potem...ko mine...preblisk, vonj (velikokrat nekaj zavoham...ne vem kaj...nek čuden vonj...ki ga ne morem definirati...) potem začneš premišljevati....

Sedaj sem se spomnila, ta vonj...

Nekoč sem sedela v službi, v pisarni. Dva dni sem iskala že eno napako...rok za oddajo statistike mi je bil tik pred zdajci...in občutim nekoga za sabo in zavohala sem ta vonj.... Spustila sem pogled na roke in videla kurjo kožo in moje kocine so bile kot konkurenca ježu... Nisem upala obrniti glave...čutila sem vročino. Panika. Zaprla PC, pokrila papirje...in odšla.

Naslednje jutro sem takoj ugotovila napako.

696.000 je bilo zapisano 969.000...

#167 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 22. oktober 2003, 21:49

No vidiš, sej si pričela dojemati in o tem govoriti in to je že veliko. Vonj, ko včasih nekoga vonjaš pa ga ni zraven, kajne?

#168 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 22. oktober 2003, 21:53

Ne vem kaj je tisti vonj...nikoli ne morem priklicati...tistega spomina, na kaj me spominja... mi je pa nekako znan, domač...prešine "od daleč"; pa sploh ga ne vem opisati; čemu bi bil podoben ta vonj.

#169 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 22. oktober 2003, 21:54

Pa bo prišel čas ko ga boš zaznala in ugotovila od kje prihaja :palec:

#170 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 6. december 2003, 23:27

http://www.lunin.net...ct=ST&f=8&t=546

#171 atubbuta

atubbuta
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 315

Objavljeno: 7. december 2003, 23:10

http://www.gape.org/...030805130432689

Zelo zanimivo je tole! Zanima pa me, če se človek lahko "reši" duše na katero je bil v preteklosti navezan. Ali je možno se nazaj osamosvojiti, ali te duša, na katero si se nekoč navezal spremlja skozi vse življenje?
Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.
Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.
Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

#172 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 10. december 2003, 03:15

xrolleyesx vedno je na nekem nivoju med dušami dogovor samo pozabimo ko se inkarniramo.. xrolleyesx :vio:

#173 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 10. december 2003, 06:34

čeprav je dogovor povsem jasen in se dogovorimo za prepoznavanje, mar ne?

#174 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 10. december 2003, 08:32

Po mojem se začutimo na neki točki....

#175 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 11. december 2003, 01:08

xrolleyesx kako prav imaš




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0