Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ali imajo tudi stopinje svoj pomen?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
230 komentarjev na to temo

#101 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 23. marec 2005, 23:36

Ne bi ju mogla niti primerjati kar se tiče stila, nastopa in in pristopa. O znaju pa ne bi, ker sem sama laik.

Imam 3 Imširagičeve knjige, tj oba učbenika, ki sta res super, lepo in jasno napisana in kjigo, kjer opisuje stopinje.

Prav tako imam Stojanovićevo knjigo o skrivnostih stopinj.

Problem je v tem, da človeka kar zvije od Stojanovićeve domišjavosti in prepotentnosti. Od njegovih knjig, kjer si sam ves čas poje glorijo, kako je on prvi, edini, dbest, ah,oh in sploh :xx!: . Isto je na njegovi spletni, spet samo hvalisanje in nadutost.

Potem pa sem pogledala na eno slo spletno astro stran, kjer se mu ekipa prav klečeplazno do tal klanja in malikuje kot kakšno božanstvo :xx!: , mu piše v neki srbščini, ker 'fini' gospodin ne razume niti besede slovensko... a bo baje prišel (za keš) na poletno šolo astrologije, seveda baš usput, ker pride poleti v slo pravzaprav na morje, seveda kot gost. In na vse to klanjanje s strani članov foruma, jim je veliki Stojanović celo namenil tri stavke(v tako nemarni srbščini, da človek pomisli, da je polpismen), kjer člane obvešča, da zanje nima časa, ker ga družina že čaka pri mizi......

:vragec: :xx!: :xx!:

#102 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 24. marec 2005, 12:28

<{POST_SNAPBACK}>Ne bi ju mogla niti primerjati kar se tiče stila, nastopa in in pristopa.  O znaju pa ne bi, ker sem sama laik.

Imam 3 Imširagičeve knjige, tj oba učbenika, ki sta res super, lepo in jasno napisana in kjigo, kjer opisuje stopinje.

Prav tako imam Stojanovićevo knjigo o skrivnostih stopinj.

Problem je v tem, da človeka kar zvije od Stojanovićeve domišjavosti in prepotentnosti. Od njegovih knjig, kjer si sam ves čas poje glorijo, kako je on prvi, edini, dbest, ah,oh in sploh :xx!: . Isto je na njegovi spletni, spet samo hvalisanje in nadutost.

Potem pa sem pogledala na eno slo spletno astro stran, kjer se mu ekipa prav klečeplazno do tal klanja in malikuje kot kakšno božanstvo  :xx!: , mu piše v neki srbščini, ker 'fini' gospodin ne razume niti besede slovensko... a bo baje prišel (za keš)  na poletno šolo astrologije, seveda baš usput, ker pride poleti v slo pravzaprav na morje, seveda kot gost. In na vse to klanjanje s strani članov foruma, jim je veliki Stojanović celo namenil tri stavke(v tako nemarni srbščini, da človek pomisli, da je polpismen), kjer člane obvešča, da zanje nima časa, ker ga družina že čaka pri mizi......


.
:vragec:  :xx!:  :xx!:




Hvala za repliko.Vsekakor je pametno,če obstaja možnost, pokukati v obe knjigi in se potem odločiti katera je zadela ,žebljico na glavico, oz kaj drži in kaj ne.
Ko sem se malo bolj 'poglobila'v Imširagićeve stopinje oz.analognost v zvezi s stopinjami ,me je presenetilo kako se poklapajo z realnostjo (celo jecljanje otroka sem našla)

Lepo pozdravljena
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#103 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 24. marec 2005, 14:36

Kje se pa da dobit tele vaše fine knjigce? Nikol v življenju nisem še bla na nobenem astrološkem tečaju, knjige na to temo pa preberem vse, kar mi jih pride pod roke.... :eek: :eek: :eek:

#104 krotilda

krotilda
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 24. marec 2005, 16:22

<{POST_SNAPBACK}>Ne bi ju mogla niti primerjati kar se tiče stila, nastopa in in pristopa.  O znaju pa ne bi, ker sem sama laik.

Imam 3 Imširagičeve knjige, tj oba učbenika, ki sta res super, lepo in jasno napisana in kjigo, kjer opisuje stopinje.

Prav tako imam Stojanovićevo knjigo o skrivnostih stopinj.

Problem je v tem, da človeka kar zvije od Stojanovićeve domišjavosti in prepotentnosti. Od njegovih knjig, kjer si sam ves čas poje glorijo, kako je on prvi, edini, dbest, ah,oh in sploh :xx!: . Isto je na njegovi spletni, spet samo hvalisanje in nadutost.

Potem pa sem pogledala na eno slo spletno astro stran, kjer se mu ekipa prav klečeplazno do tal klanja in malikuje kot kakšno božanstvo  :xx!: , mu piše v neki srbščini, ker 'fini' gospodin ne razume niti besede slovensko... a bo baje prišel (za keš)  na poletno šolo astrologije, seveda baš usput, ker pride poleti v slo pravzaprav na morje, seveda kot gost. In na vse to klanjanje s strani članov foruma, jim je veliki Stojanović celo namenil tri stavke(v tako nemarni srbščini, da človek pomisli, da je polpismen), kjer člane obvešča, da zanje nima časa, ker ga družina že čaka pri mizi......

:vragec:  :xx!:  :xx!:



Draga Ruby

ne bi niti komentirala tvojih izjav, ki se v osnovi izključujejo. Praviš da si laik kar se znanja tiče pa vendar daješ neke ocene.
Sama smatram da se znanje nekoga lahko oceni samo iz praktičnih izkušenj oz. uporabnosti le-tega kar ti nekdo poda.
Imširagića premalo poznam, zato ga ne morem oceniti. Stojanovića pa študiram in berem in uporabljam v praksi. Daje mi izvrstne rezultate in to mi je najvažnejše. Sedaj karte govorijo same po sebi tudi o stvareh, ki so mi bile prej skrite ali dvoumne.
Torej Stojanovićeva teorija o stopinjah mi daje uporabne rezultate.

Kar se tiče pa foruma na katerem o njem pišemo /lahko si pogledaš, pa boš videla, da je malo več kot samo tri stavke, bilo bi pa mnogo več, če bi Nikola razumel Slovenski jezik, to je edina prepreka, da ne odgovarja na forumu, saj se že itak ljudje spotikajo ob razne malenkosti in jezik bi bil verjetno taka stvar/, pa tole:
Nisem še zasledila, da bi kdo organziral tečaje zastonj. Če veš za katerega astrologa mi prosim javi.

U končni fazi Ruby, gre samo za znanje.

Lep pozdrav

#105 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 24. marec 2005, 17:30

<{POST_SNAPBACK}>Ne bi ju mogla niti primerjati kar se tiče stila, nastopa in in pristopa.  O znaju pa ne bi, ker sem sama laik.

Imam 3 Imširagičeve knjige, tj oba učbenika, ki sta res super, lepo in jasno napisana in kjigo, kjer opisuje stopinje.

Prav tako imam Stojanovićevo knjigo o skrivnostih stopinj.

Problem je v tem, da človeka kar zvije od Stojanovićeve domišjavosti in prepotentnosti. Od njegovih knjig, kjer si sam ves čas poje glorijo, kako je on prvi, edini, dbest, ah,oh in sploh :xx!: . Isto je na njegovi spletni, spet samo hvalisanje in nadutost.

Potem pa sem pogledala na eno slo spletno astro stran, kjer se mu ekipa prav klečeplazno do tal klanja in malikuje kot kakšno božanstvo  :xx!: , mu piše v neki srbščini, ker 'fini' gospodin ne razume niti besede slovensko... a bo baje prišel (za keš)  na poletno šolo astrologije, seveda baš usput, ker pride poleti v slo pravzaprav na morje, seveda kot gost. In na vse to klanjanje s strani članov foruma, jim je veliki Stojanović celo namenil tri stavke(v tako nemarni srbščini, da človek pomisli, da je polpismen), kjer člane obvešča, da zanje nima časa, ker ga družina že čaka pri mizi......

:vragec:  :xx!:  :xx!:




Ruby72.

Sem kot nalašč padel v to temo in čutim, da zadeva tudi mojo okolico in bi te na podlagi tega najprej vprašal, kaj si ti naredila tako veliko svetovnega in se sedaj množice po tebi učijo? No, dovolj je že, če si napisala pravljico za otroke. Tudi po njej se množice učijo.
V astrologiji si kot amaterka definitvno bolje podkovana kot jaz. Čestitam Ruby72. Glede na to, da si sedem let mlajša imaš v astrologiji vsaj 10 let fore pred mano. :palec:

Glede Stojanovičeve bahavosti, ali kakor koli si se že izrazila, naj ti itak povem, da moraš z vsakim človekom na nek level priti. Enkrat sem govoril z njim po telefonu in tega nisem čutil takšni obliki kot si napisala. Začutil pa sem nek energetski naboj, ki ga žene naprej, tako da za morebitni skupni projekt nisva potrebovala dlje kot 15 minut.

Kar zadeva srbohrvaščine in postanje v tem jeziku. Osebno sem eden tistih ki je postal ravno njemu tudi v tem jeziku. Nekako normalno se mi zdi, da se to izjemoma naredi, saj meni so drugje na spletu postali v angleščini, ker njihovega matičnega jezika ne znam. No, kar zadeva jezika kot takega se lahko mirne volje spotakneš ob Avstrijce ki v domačem jeziku po celi Sloveniji kupujejo razne stvari. Italijani seveda na primorskem ravno tako. Pač našla si nekaj postov na drugem spletnem mestu, kjer nisi pustila svojega komentarja, temveč si se bržkone spotaknila ob svoje znanje za katerega priznaš, da je kot moje pomanjkljivo. Lajaš torej sedaj in tu, namesto da bi se vrnila in isti post napisala še v mišljenem forumu.

Kljub vsemu ti priporočam, da poskušaš nekako razumeti strokovnjake, ki so navadno res težavni ljudje. A vendarle brez takega značaja nebi mogli postati strokovnjaki. Si ti strokovnjakinja?

Andres

#106 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 24. marec 2005, 17:47

<{POST_SNAPBACK}>se pravi,da Imširagića še nisi niti bral bral hvališ pa drugega  :o|o:  :inocent:  ?
Hja...bom počakala  x:Dx


U, ste se pa razpisali v tej temi :eek: .....nikogar ne hvalim, prebral sem pa nekaj Imširagićevih knjig kot tudi nekaj Stojanovićevih. Z obema govoril osebno po telefonu, oba zelo prijetna za pogovor, oba iz istega kraja (že od tu konkurenca in vedno bo!)oba imata svoje astrološke šole, katera je boljša veste vi, ki jih obiskujete, jaz sem samouk, še vedno x^x ..... ker bi rad spoznal obe, pa še kakšno teorijo, kar mislim, da ti lahko osebno na poti raziskovanj in analiziranj le koristi, lp. x:)x :palec:


#107 VEČNOST

VEČNOST
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 234

Objavljeno: 24. marec 2005, 17:59

<{POST_SNAPBACK}>Ne bi ju mogla niti primerjati kar se tiče stila, nastopa in in pristopa.  O znaju pa ne bi, ker sem sama laik.

Imam 3 Imširagičeve knjige, tj oba učbenika, ki sta res super, lepo in jasno napisana in kjigo, kjer opisuje stopinje.

Prav tako imam Stojanovićevo knjigo o skrivnostih stopinj.

Problem je v tem, da človeka kar zvije od Stojanovićeve domišjavosti in prepotentnosti. Od njegovih knjig, kjer si sam ves čas poje glorijo, kako je on prvi, edini, dbest, ah,oh in sploh :xx!: . Isto je na njegovi spletni, spet samo hvalisanje in nadutost.

Potem pa sem pogledala na eno slo spletno astro stran, kjer se mu ekipa prav klečeplazno do tal klanja in malikuje kot kakšno božanstvo  :xx!: , mu piše v neki srbščini, ker 'fini' gospodin ne razume niti besede slovensko... a bo baje prišel (za keš)  na poletno šolo astrologije, seveda baš usput, ker pride poleti v slo pravzaprav na morje, seveda kot gost. In na vse to klanjanje s strani članov foruma, jim je veliki Stojanović celo namenil tri stavke(v tako nemarni srbščini, da človek pomisli, da je polpismen), kjer člane obvešča, da zanje nima časa, ker ga družina že čaka pri mizi......

:vragec:  :xx!:  :xx!:


Hude besede.
Spletna stran je Spletni simbol, pa naj si ljudje ustvarijo svojo sliko.

#108 astroMATRIX

astroMATRIX
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 293

Objavljeno: 24. marec 2005, 18:37

Stopinja = duh (head) = sigil = zaziv = zvezda

Vsaka stopinja ima natančni zaziv duha kateremu pravimo head ali glava, torej ne samo 360 temveč denimo venuzijanski duhovi posebno

zelo zanimiva tema

23 virgo tropical ELIPINON = I CHING ASTROLOGIJA

17 LIBRA = VINO

Išči
http://groups.google...=elipinon&hl=hr
True Zodiac http://www.lulu.com/zodiac True Ascendant

#109 astroMATRIX

astroMATRIX
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 293

Objavljeno: 24. marec 2005, 18:38

Stopinje so kodirana imena zvezd katere so heads ali angeli stopinj

http://groups.google...news.com&rnum=7

Zadeva je tudi bolj zapletena....
True Zodiac http://www.lulu.com/zodiac True Ascendant

#110 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 24. marec 2005, 18:38

<{POST_SNAPBACK}>
U, ste se pa razpisali v tej temi :eek: .....nikogar ne hvalim, prebral sem pa nekaj Imširagićevih knjig kot tudi nekaj Stojanovićevih. Z obema govoril osebno po telefonu, oba zelo prijetna za pogovor, oba iz istega kraja (že od tu konkurenca in vedno bo!)oba imata svoje astrološke šole, katera je boljša veste vi, ki jih obiskujete, jaz sem samouk, še vedno x^x ..... ker bi rad spoznal obe, pa še kakšno teorijo, kar mislim, da ti lahko osebno na poti raziskovanj in analiziranj le koristi, lp. x:)x  :palec:
   



:eek:

Želela sem samo izmenjavo mnenj in to od tistega,ki je prebral obe knjigi.
Niti,pod razno,me ne zanima kakšen je njun glas po telefonu (Imširagić v živo precej momlja x:Dx )
V primeru,da si bral Imširagića moraš vedeti,da v svoji knjigi kar nekaj stavkov namenja ,ravno, Stojanoviću oz.interpretaciji njegovih stopinj tako,da sem prepričana,da se ne gresta konkurence.

Neverjeten pa je odziv na moje vprašanje.Upam,da bo tole prišlo kmalu na drugo stran ker mi postaja nerodno.

Srečno! :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#111 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 24. marec 2005, 18:41

<{POST_SNAPBACK}>Stopinje so kodirana imena zvezd katere so heads ali angeli stopinj

http://groups.google...news.com&rnum=7

Zadeva je tudi bolj zapletena....



Sem pogledala tole.Zanimivo.

Še ena razlaga stopinj:

http://www.phpbbplan...39&mforum=oshun
Witch.net :: View topic - Tajne stepena Astro Zodijaka


Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#112 VEČNOST

VEČNOST
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 234

Objavljeno: 24. marec 2005, 20:18

č.v.e.k.a., astroMATRIX, :palec:

#113 krotilda

krotilda
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 24. marec 2005, 20:34

<{POST_SNAPBACK}>:eek:

Želela sem samo izmenjavo mnenj in to od tistega,ki je prebral obe knjigi.
Niti,pod razno,me ne zanima kakšen je njun glas po telefonu (Imširagić v živo precej momlja x:Dx )
V primeru,da si bral Imširagića moraš vedeti,da v svoji knjigi kar nekaj stavkov namenja ,ravno, Stojanoviću oz.interpretaciji njegovih stopinj tako,da sem prepričana,da se ne gresta konkurence.

Neverjeten pa je odziv na moje vprašanje.Upam,da bo tole prišlo kmalu na drugo stran ker mi postaja nerodno.

Srečno! :palec:



Se povsem strinjam s teboj Čveka. Navadimo se enkrat ocenjevat strokovnost nekega dela.
Ocenjevat nekoga pa se pravi, podati argumentirano tezo o kvaliteti dela, za kar pa moraš tisto o čemer komentiraš poznati oz. bolje povedano znati ali pa vsaj vedeti o čem govoriš. Saj sicer niti ne veš s čim se ne strinjaš.

Kako že pravi Prešeren: "Le čevlje sodi naj kopitar"

Lep pozdrav!

#114 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. marec 2005, 07:07

<{POST_SNAPBACK}>:eek:

Želela sem samo izmenjavo mnenj in to od tistega,ki je prebral obe knjigi.
Niti,pod razno,me ne zanima kakšen je njun glas po telefonu (Imširagić v živo precej momlja x:Dx )
V primeru,da si bral Imširagića moraš vedeti,da v svoji knjigi kar nekaj stavkov namenja ,ravno, Stojanoviću oz.interpretaciji njegovih stopinj tako,da sem prepričana,da se ne gresta konkurence.

Neverjeten pa je odziv na moje vprašanje.Upam,da bo tole prišlo kmalu na drugo stran ker mi postaja nerodno.

Srečno! :palec:


Več bereš, več slišiš, lažje lahko ocenjuješ, lep pozdrav x:)x

#115 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 28. marec 2005, 13:30

A mi tole malo razložite, ko ste sami stručoti tule: še vedno mi ni jasno, glede mojega ASC, saj ga imam na 29, 33 stopinje rib- torej že skoraj v ovnu čisto na koncu 12 hiše. KAJ je torej bolj odločilno glede mojega ASC- riba ali oven?

#116 krotilda

krotilda
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 28. marec 2005, 17:57

Vsekakor je treba najprej preveriti tvojo uro rojstva. Po mojih izkušnjah so vedno premaknjene za nekaj minut prej. Potem bodo verjetno tudi stopinje manj silile v Ovna.

Sicer pa lahko sama sebe preveriš po načinu nastopanja:
- si koleričen tip, aktivna, športna, višje postave, vedno tam kjer se kaj dogaja, vedno iniciatina
- si nežna, imaš lepe oči, previdna pri vspostavljanju kontaktov, ljudje te ponavadi precenijo narobe...
itd.

Prva hiša kaže kakšna je oseba in način njenega nastopanja. Ko to analiziraš boš že vedela.

#117 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 28. marec 2005, 23:29

Ja na mojem rojstnem listu piše 4.55 , sem pa dobila kolerični napad zdajle, ko sem prebrala, da one sestre v porodnišnici ne zabeležijo čist točnega datuma... Glede na moj bes, bi rekla, da sem kar oven, sem iniciativna, a le do stvari, ki mene zanimajo, sem lena po naravi , a s psom prelaufam 10 km na dan z užitkom, ne vem, če mojim meter 66 lahko rečem višja postava, pri vzpostavljanju kontaktov nisem previdna, v 2 minutah se pogovarjam z neznancem isto, kot če ga poznam 10 let.
Nisem ravno nek sinonim za nežnost, imam pa strupen zelenook radarski pogled, ki v šoli v sekundi odrkrije mularijo, če plonka.... :vragec:

ne počutim se ravno riba v asc, a če sodim po lenobi...Hm, hm...

#118 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 29. marec 2005, 10:36

Oven ne more biti na izhodi že nekaj kot 11 000 let.

Pred 11 000 let je lahko Oven bil na izhodu, pa Crater (GRAAL),, nekaj prej pa tudi Lepus Zajec. Srečen ti bo ponedeljek!

http://neodruid.tk

#119 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 29. marec 2005, 14:11

<{POST_SNAPBACK}>Oven ne more biti na izhodi že nekaj kot 11 000 let.

Pred 11 000 let je lahko Oven bil na izhodu, pa Crater (GRAAL),, nekaj prej pa tudi Lepus Zajec. Srečen ti bo ponedeljek!

  http://neodruid.tk



Primavera živjo,

imava obe na isti stopinji,istega znamenja, ascendent x:Dx
Sem pa ovnovski tip človeka.Končno pa ,saj razpolagava z celim ovnovim znamenjem.Bi blo čudno če ne bi bili, tudi, ovnovski tip človeka. x:px

Ananta...danes pa ves ljub dan brkljam po vrtu..pa rože pa tako naprej ...te pa itak ne pokapiram.Morda bi povedal kdo je Lepus Zajec..je to po kitajskem horoskopu?

Srečno!
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#120 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 29. marec 2005, 16:14

hehe, sem se spomnila ene genialne ideje: hec bi bil, če bi maturanti na letošnji maturi dobili v analizo (umetnostno/ neumetnostno) besedilo kak tekst od Anante.... To bi debelo gledali in vsi bi pocepali! saj ne, da se delam norca, Ananta, ampak a lahko malce bolj natančno....?

#121 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 29. marec 2005, 16:48

<{POST_SNAPBACK}>hehe, sem se spomnila ene genialne ideje: hec bi bil, če bi maturanti na letošnji maturi dobili v analizo (umetnostno/ neumetnostno) besedilo kak tekst od Anante.... To bi debelo gledali in vsi bi pocepali! saj ne, da se delam norca, Ananta, ampak a lahko malce bolj natančno....?

x:Dx :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#122 dr.Freudova

dr.Freudova
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 29. marec 2005, 21:42

Men se je pa najbolj zanimiva zdela tista ugotovitev od Stojanovića...

... da je najbolj "seksi" planet ali ASC položen na 5 stopinji katerega kol znamenja...

Še nikol nisem bla tok vesela, da mam ASC na 5 st. Raka x:Xx x:Dx

#123 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 30. marec 2005, 11:46

Kaj pa jaz , ki imam Merkur na 5 stopinji ovna? A to tud kaj pomeni?

#124 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 4. april 2005, 11:56

<{POST_SNAPBACK}>mal prebiram tole temo in ugotavljam, da je zelo zanimiva.......... :palec:
sicer imam sam 4 planete na 8. stopinji............. :eek:


x?x kje v strelcu,vodnarju..........????
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#125 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 4. april 2005, 12:02

<{POST_SNAPBACK}>Kaj pa jaz , ki imam Merkur na 5 stopinji ovna? A to tud kaj pomeni?


Imširagič: ovaj stepen se takođe naziva i stepenom oštrih ivica, daje neumornost,stalni pokret ...

Bračni odnosi so prilično usmereni na seks x:o)x
finansiski konzervativni i povremeno škrti x:Dx
radne navike promenljive x;)x .....
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0


    Facebook (1)