Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Horoskop ne drži!


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
41 komentarjev na to temo

#26 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 30. avgust 2003, 16:25

sanjauca, dej ti pokaž mau obraza, ne sam hrbet kazat, lahko_

sanjauca, že, že...sam resnično ,jest bi te rad vidu odspredi, ko govoriš tele besede, prepričevanja..a veš..ko gledam tvoj hrbet, zadnji del telesa, se mi zdi, da sploh ne govorim
nobenmu...pa ,brez zamere :palec:


#27 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 30. avgust 2003, 17:12

Sanjalica, po telem opisu se boš moškega dela populacije težko znebila ... x;)x

x:)x
Objavljena slika

#28 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 30. avgust 2003, 17:34

Sanjalica, po telem opisu se boš moškega dela populacije težko znebila ...  x;)x

x:)x

Eh, saj moški vedo, da smo ženske "čveke".

x;)x

IN

da "lastna hvala cena mala"

oz.

"dobro blago se samo hvali"


(sedaj pa naj kdo ve, kaj kdo misli...razen "zmešana babnca")

#29 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 31. avgust 2003, 18:12

Sanjalica

potem pa....mogoče te kaj kolena bole,imaš težave s kostmi.... ti rečem...bolje,da strmiš premočrtno in se ozreš samo če vidiš v zraku palec al pa človeka v modri oblekci,ki čudno grdo gleda x:Dx x;)x

tudi moj Lev mi ne da,da ne bi v dolini gledala navzgor in
na gorah navzdol če pa se kakšen fajn dec v še bolšem avtomobilu pelja mimo me pa zavist daje x:Dx x:Dx ja ja Levov Ego hmmmm pa smo spet tam..

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#30 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 1. september 2003, 21:19

Vodnar:svobodomiselen,pusti mu živeti pa te bo pustil pri miru...

ehhhhhhhhhhhh... zivet mormo pustit vse! ne sam vodnarje x:Dx x:Dx x:Dx
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#31 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 1. september 2003, 21:22

z vodnarji sem v opoziciji in bolš,da jih pustim pri miru x:Dx x:Dx x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#32 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 13. september 2003, 07:10

snjalica....:o|o: a smem dodat se moje razmisljanje?...in moje poglede na vse to?...

astrologija ni napovedovanje prihodnosti...je stanje zvezd lun in sonca katere te vodijo v zivljenju...ker pa so te lune sonce in planeti v nenehnem krizanju...se zaradi takih situacij tudi nase zivljenje razlikuje od ostalih...v vsakem izmed nas so dedne zasnove nasih prednikov...ki zelo vplivajo na nas nacin zivljenja in razvoja...in zaradi tega so tudi razlike pri ljudeh v nacinu zivljenja in njihove prihodnosti...ceprav so lahko rojeni v istem casu...

je pa se nekaj...jaz na astrologijo se ne spoznam veliko..se pa na zivljenje samo...ce sem jaz kozorog z ascendentom skorpiona...ni receno da oseba ki je rojena 5 min...za menoj...ima enako postavljene vseh 12 planetov tako kot jaz.....in vse hise in vozle ki sodijo zraven....ze zadostuje en sam vozel da odstopa ali planet ali kaj drugega....da se zivljenji teh dveh oseb razlikujeta....

lep primer sta dvojcka...enojajcna...navzven popolnoma enaka....kaj pa navznoter?...tam ne moreta bit...ker je ze narava tako poskrbela....da je ustvarila vsakega cloveka na svoj nacin...in razmisljanje o tem....zakaj ona ima to jaz nimam....hm.....ni to pravo razmisljanje v zivljenju...ker ni receno da se ta oseba v svojih lunah v svojem srcu v svoji notranjosti...pocuti tako kakor jo ti sama vidis...mogoce si v tem bolj srecna kot uspe bit ona sama...ali pa obratno....

glede horoskopa pa tako...pri horoskopu vsak verjame v tisto kar hoce....ce bo nekdo danes napisal da bom cel teden imela slab teden...hja zakaj bi ga imela ce meni gre dobro...in bom vse naredila da nimam slabega tedna...torej je horoskop lahko lepo vodilo za zivljenje...ko nas predcasno obvesca na kaj naj bomo pozorni...in se temu lahko diplomatsko izognemo...

ker pa poznam svoje planete in vem kako mi stojijo med zvezdami....meni ne zadostuje pogled v horoskop samo mojega znaka.....jaz si preberem horoskop v katerem imam luno sonce in ascendent....in sele kasneje si ustvarim eno svojo sliko kaksen bi lahko bil moj teden...in seveda...sama vplivam na tisti planet kjer mi pise najlepse....mogoce je to ena moja igra sama s seboj...kar pa moram rec da zelo pozitivno in duhovito vpliva na moje zivljenje...

v zivljenju je pa najboljse..da si cimmanj vprasanj postavljamo....ker ze s prvim odgovorom bomo se zalepli na drugo tretje ...vprasanje in te agonije ne bo konca...in potem ko se ozremo nazaj ugotovimo...koliko casa nekoristnega smo porabili za en odgovor s katerim niti zadovoljni nismo...

hehe....zame je to zguba casa....raje ustvarjam zivim in uzivam zivljenje v najvecji in nalepsi meri kateri mi je bila ponujena ob rojstvu...

hehe....pri meni so vsi planeti maximalno zasedeni...tako in drugace...

sanjalica...poskrbi da te take reci ne bodo bremenile dragocenega zivljenskega casa..ki ti je bil dan ob rojstvu....uzivaj ga...in z veliko zlico zajemaj slastne sokove zivljenja...pa bos videla da se bos v zivljenju srecala in z ljubeznijo in z sreco...

pa veliko srece se naprej ti zelim....pa brez zamere...ce sem kam piknila...ni bil to moj namen...
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#33 Taja

Taja
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 13. september 2003, 09:12

Sanjalica xsrcx
Astrologija ni nekaj zafiksiranega. Le fluidna in le vpliva na človeka, kolikor le ta pripada planetu zemlja. Ker vpliva predvsem na zemljo in njena bitja. Človek je dvojno bitje, pripada tako duhu kot materiji in je lahko podrejen zemeljskim vplivom in njegovim zakonitostim, ima pa tudi svobodno voljo, da z njo sooblikuje svoje življenje. Dva človeka lahko doživita popolnoma isto situacijo, pa jo bosta doživela povsem različno. Zakaj? O doživljanju ljubezni ali nekogaršnjega interesa za nas, je tudi podobno. Niso odvisni samo zunanji vplivi in arhetipi (za kar pri astrologiji vsekakor gre), temveč tudi naša svobodna volja, naša temeljna odločitev, s tem naše misli. Pride princ na konju pa se nasmehne barbiki in bo barbika vsa vesela in presrečna prepevala, da se princ zanima zanjo in že razmišljala o poroki. Pa pride mimo sanjalice in se nasmehne, pa se bo obrnila stran in si mislila, glej, pomiluje me. Pa pride mimo XXXin se ji nasmehne, pa bo rekla , glej posmehuje se mi...in tako naprej. Zakaj? Saj se je vendar vsem nasmehnil isto.

Tako tudi planeti, na istočasno rojene, vplivajo isto, a odzivnost na te vplive ni ista - zakaj? Zato ker je človek več kot samo naravno bitje, je tudi duhovno in svobodno bitje. V pol praznem kozarcu je isto toliko vode, kot v pol polnem kozarcu, le zakaj mu eni pravijo tako, drugi pa tako? Astrologija je zelo dobra za ozaveščanje in samopreseganje, ni pa sploh nikjer rečeno (in nebi smelo biti), da se bosta dva (ali več) z istimi konstalacijami nanje odzivala isto. Saj vprašanje KAKO se tiče naše svobode, ki sega onkraj vseh vplivov. Astrologija pa se tiče vprašanja KAJ, kar nam je pa dano. Se pravi dano nam je KAJ, sami pa se odločamo KAKO. Tega nam astrologija ne napove, le predstavi različne, bolj ali manj verjetne možnosti, ki pa jih je na en aspekt vsaj 49, če naj bi zavzele vseh sedem nivojev bivanja na zemlji. Torej sem mnenja, da ni astrologije brez psihologije, ter ta "popularna" astrologija, ki jo najdemo v tedenskih ali dnevnih horoskopih lahko verjetnostno drži le, če je pisana izključno za tvoj datum, pa še takrat se sama odločaš, ali boš morda zaradi neugodnih vplivov dan prespala, ali pa mu boš kljubovala in kako se boš na to odzivala. No, tako mislim. Lepo bodi. :vio:
Taja
»Vprašanje božanskega znanja je tako globoko, da ga poznajo samo tisti, ki ga imajo.«

#34 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 13. september 2003, 09:24

So what?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#35 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 13. september 2003, 12:20

x:Dx ma tocno tako sem mislila....Teja....z razliko da si ti napisala lepse in boljse... x;)x :palec:

x:px nimam zastonj blond pramenov :P
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#36 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 13. september 2003, 14:30

:) Zanimiva tema, lepo vas je bilo vse skupaj brati! x^x

Sama imam priložnost spremljati dva, ki sta se rodila z razmikom 7 ur. In po asc sta si seveda različna, vendar, če gledam kdaj v življenju sta recimo kakšen večji "korak" naredila, ali pa to s čim se poklicno ukvarjata in družinske razmere - pa najdem veliko podobnosti.

In Sanjalica To je meni dovolj. Ne iščem detaljnih podobnosti, ampak tiste, ki sem jih našla so mi dokazi vedno znova, vsak dan...pri drugih in sebi.

Veseli me, da si to temo izpostavila, saj je skeptikov veliko... vendar prav tako vedno več tistih, ki jim je astrologija v pomoč v življenju in jim daje večje razumevanje za lasten ritem in ritem drugih...

Poznam tudi astrologa, ki je z astrologijo začel tako, da se je zadeve tudi lotil -> statistično:
dalj časa je preučeval položaje planetov ob rojstvu in smrti in tako želel ovreči astrološke trditve, namesto tega je vedno bolj osuplo spoznaval, da astrologija drži.

Ja, in še to: strinjam se z Vojkom, tisti, ki dvomi, tistega žene naprej, v raziskovanje. In če se tega loteva vestno, poglobljeno, potem pride do neizpodbitnih astroloških zakonitosti.

Stankaaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#37 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 13. september 2003, 20:15

Ko bi globoko v sebi ne verjela, da "NEKAJ JE VEČ" kot smo zemeljska bitja sposobna razumeti, več, kot so sposobni razumeti tudi najboljši in največji astrologi, geniji, znanstveniki....bi verjetno ne raziskovala, dvomila, se iskala...

In verjamem, da je veliko več, kot smo sposobni vsi skupaj razumeti...
In zato...ne mi zameriti tisti, ki nikoli ne dvomite v astrologijo (ali druge mejne znanosti)...menim, da je tudi to samo promil od tistega, kar dejansko JE in kar dejansko SMO...

Še vedno od vsega na tej zemlji me fascinira trditev; da je maksimalno 10 % naših možganov izkoriščenih....pa smo KAO NAJRAZVITEJŠA BITJA...


Le kaj in kdo bi bili, če bi uporabljali cele možgančke?!

#38 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 13. september 2003, 20:29

Še vedno od vsega na tej zemlji me fascinira trditev; da je maksimalno 10 % naših možganov izkoriščenih....pa smo KAO NAJRAZVITEJŠA BITJA...


Le kaj in kdo bi bili, če bi uporabljali cele možgančke?!

hmmmm... nisem čist zihr tukaj.... to je samo ena trditev, ki smo jo kar za svojo vzeli.... se vprašam... če je vse drugo ustvarjeno z namenom, da se uporablja, le zakaj bi bili možgančki ustvarjeni tako, da bi bili tako dolgo dobo v človeški zgodovini skoraj v celoti neuporabljeni :?: :unsure: ... kaj pa, če jih v resnici uporabljamo 100 %, samo, da je vseh ostalih nevemkoliko procentov uporabljenih na način, ki ga danes še ne zaznavamo.... :eek: x?x .... morda???


x:)x x;)x

#39 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. september 2003, 21:16

Stvarstvo je za nas vse.
Vreme je del stvarstva.

Ko smo tu, vidimo le trenutno vreme nekaj kilometrov naokrog!
Ko gremo v planine, vidimo dalj (če je lepo)

S pratiko in sateliti se da vreme predvideti, torej se nanj lahko pripravimo.

Astrologija je svojevrstvno vremenarstvo vplivov (ki jih ne vidimo naravnost) na naše življenje, astrologi pa vremenarji - eni samo s pratiko v roki, drugi z izkušnjami in pratiko, tretji s sateliti in računalniki, nekateri z vsem tem.

... In še vedno obstaja težava: Le kako napovedati vreme za vasico na gorenjskem!?

Kdo bo to napoved povedal - in kdo jo (in kako) razumel - če se sploh zanima zanjo!

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#40 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 16. september 2003, 22:20

Meni je povsem vseeno, al astrologija drži ali ne, dokler se mi dogaja da recimo, ravno ko saturn (that dreadfull planet) pobegne iz osme hiše, srečam daleč najbolj popolno osebo mojega življenja... mi je pravzaprav povsem vseno kaj si mislijo skeptiki :) hehe, imam dobro čustveno podlago za to da je moje mnenje irelavantno....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#41 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 5. november 2003, 02:03

Naposled so strokovnjaki z znanstevnimi metodami izračunali, da .....

ja, kar verjamemo to smo! morda.
ce nekaj verjamemo, nam to lahko koristi ali skoduje;
lahko kratkorocno koristi in dolgorocno skoduje.
lahko obratno, lahko samo eno ali samo drugo.
ce verjamemo, da astrologija dela; se z njo ukvarjamo, raziskujemo,
pa ceprav je 'blef' nam vseeno lahko v nekih okoliscinah koristi, saj
se lahko ob spoznavanju izobrazujemo v okviru vsega kar taksno
raziskovanje in izobrazevanje potegne v ta okvir.

torej v primeru, a ima nekdo 'nalogo', da zivi 7 hiso, ali,
(ce je oseba, ki naj bi se vec povezovala z ljudmi, je to v njegovi naravi, je
taksna struktura njegove osebnosti, ali je pac njegova osebnost taka);

se zacne prav zaradi zelje po znanju, izobrazevanju, etc.. vec druziti
(pa ceprav z namenom, da spozna astrologijo), je primoran stopiti
v odnose! to mu lahko dejansko koristi do neke meje; obenem pa
skodi, ce se prevec podrobno posveti zadevi in zanemari odnose.

torej je v tem primeru astrologija koristna do neke mere neglede na to
ali je dejanska ali iluzija!

Nekaterim so blizje nekatera znanja, hobiji, okoliscine, tehnike,
nekaterim druge... vsak se najde bolj ali manj v tistem kar mu je blizje
ali lazje za dosego tistega kar se mora nauciti!!

#42 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 5. november 2003, 02:29

Še vedno od vsega na tej zemlji me fascinira trditev; da je maksimalno 10 % naših možganov izkoriščenih....pa smo KAO NAJRAZVITEJŠA BITJA...


Le kaj in kdo bi bili, če bi uporabljali cele možgančke?!

hmmmm... nisem čist zihr tukaj.... to je samo ena trditev, ki smo jo kar za svojo vzeli.... se vprašam... če je vse drugo ustvarjeno z namenom, da se uporablja, le zakaj bi bili možgančki ustvarjeni tako, da bi bili tako dolgo dobo v človeški zgodovini skoraj v celoti neuporabljeni :?: :unsure: ... kaj pa, če jih v resnici uporabljamo 100 %, samo, da je vseh ostalih nevemkoliko procentov uporabljenih na način, ki ga danes še ne zaznavamo.... :eek: x?x .... morda???


x:)x x;)x

ja pa res?? xrolleyesx
pomoje NE! /but maybe maybe... :inocent: /
zakaj: ker vcasih uporabljamo ene dele bolj druge manj in obrato!
torej se pet gibljemo v %!
imamo levo in desno polovico, aktivno in pasivno...
kao dokazano je, da nekatei delujejo z eno bolj in obratno...
torej :xx!: neznam povedat primerne utemeljitve x:o)x x:Ix
samo zdi se mi da jih definitivno ne! x:o)x x:Dx

aja, pa tudi zato ne, ker se razvijamo in tudi inteligencni kvocient,
pa ceprav verjetno ni merilo se dviguje z zivljenji!

hm, ali obstaja razlika med clovekom pred 400 leti in sedaj!?
pomoje da! v splosnem gledano.

hm, kaksne nacine?? xrolleyesx
le kaj mi, ce jih nisem zavesten!!??
torej sem spet tam, da ne uporabljam vseh - 100%,
kr jih nisem zavesten!!

ali je zavest merilo za uporabo vecjega 100% mozganov????
in se lahko vprasam, ali je zavst le tisto kar 'poznamo'??
potemtakem morda je merilo, toda nezavedno!!
torej govorim o nezavedni zavesti!!!??
ali pa zavedni na nivojih, ki so zavedni na enih,
in nezavedni na drugih nivojih zavesti !!?? x:o)x
ali zavest, ki jo dojemamo (do nivojev, ki jih zaznavamo in
so morda bolj 'grobi' in nivojih, ki jih v vecini ne zaznavamo,
pa ceprav v njih obstaja zavest in jih v dolocenih okoliscinah
celo zaznamo (recimo zelo globoka meditacija ali povezava z
dolocenimi izven telesnimi nivoji)? potem pa je tu se morda
splosna, skupinka zavest?
torej ali del nasih mozganov deluje z skupinsko zavestjo?
recimo, da imamo 25% mozganovsicer fizicno vsak zase,
toda le ti so nergetsko usmerjeni v celoto clovestva??
ali je energija 46% mozganov usmerjena v vesolje?
in potrebujemo celih 79%, ki se trudi vspostaviti kakrsenkoli
stik z doloceno energijo tam nekje? ostalih 21% pa se ukvarja
z prostalimi nivoji aure?

grem zdej spat raj x:Dx x:o)x
na druge nivoje zavesti!!!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0