Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izkušnja s kristali


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
530 komentarjev na to temo

#476 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 28. februar 2005, 18:35

he he, diana, jaz sem ga tudi. preživela mislim...in če nima kakšnih specialno izločevalskih teženj, ga boš ti tudi... x:Dx x:o)x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#477 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 1. marec 2005, 08:10

he, ne vem če se ga lahko preveč načrepaš...mogoče pa in si pol zadet x:Dx . jp, definitivno se izčrpa in ga je ob redni uporabi dobro čistit in filat. ne vem, če je nasvet čisto profi, ampak sama sem čistila akvamarin 1x tedensko in ga skoraj vsak dan pustila za kakšno uro na zunaj na okenski polici. če pa obvladaš delo z nihalom, pol ga lahko očistiš in nafilaš z manj proceduralnih postopkov x:Dx ...men je včasih ful všeč komplicirat pa mal take obrede delat.... x^x x;)x

o rezultatih...hm...povečano izločanje vode iz telesa....po moje mora bit ful dobro v kombinaciji s savno....razstrupljanje telesa pa odvajanje odvečne in zastale vode...pol se pa jasno sproži še kak drug proces... x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#478 dr.Freudova

dr.Freudova
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 14. marec 2005, 09:56

Jaz imam pa eno čudno izkušnjo s hematitom.

Kakšen teden, 10 dni nazaj sem ga kupila, ker mi je bil ful všeč. Videz in to, pa barva... Je res, da ga nisem kaj dosti držala v rokah in tako, ker so že zapiral prodajalno in se mi je zdelo, da v tistem trenutku tam niti nisem bla blazno zaželena (mi pa nihče ni nič rekel, da naj se spokam x:Ix ) . Sem vzela tisti hematit tako, na hitrco in potem...

Doma sem ga spedenala tako, kot piše in ... sami grozni učinki... glava me je bolela, aritmije so ratale še bolj izrazite in tut menstro sem komaj preživela - pa ponavadi nimam ful bolečih, častna da ne.
Najprej sploh nisem pomislila, da bi lahko mogoče bi ta kamen. Sem ga proč od sebe in čudež... blo je uredu. Od takrat sem samo še razmišljala, kako bi se ga znebila. In sem rekla, da ga bom nesla nazaj v trgovino. Tam so mi ga potem prijazno zamenjali in izbrala sem si akvamarina in kalcedona. Trenutno z veseljem nosim akvamarina in mi ful paše x:)x

Kaj je blo s tistim hematitom... je bil tako premočan zame al kaj... ne razumem...

x?x

#479 Prvi

Prvi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 121

Objavljeno: 14. marec 2005, 21:24

Kaj je blo s tistim hematitom... je bil tako premočan zame al kaj... ne razumem...

x?x

Lahko, da je bil le zapacan. V trgovini se nabere vibracij raznoraznih kamnov, še posebno, če pride pomešan med različnimi kamni. Pa še uporablja se ga za čiščenje kamnov. ker baje dobro očisti kamne ob njem. Seveda jih dobro očisti le ko je bil predhodno tudi sam čist.
Bi ga morala poizkusiti zakopati v zemljo (da se očisti) in potem spet poizkusiti, če bi ti bilo še vedno tako grozno.

#480 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 14. marec 2005, 23:43

<{POST_SNAPBACK}>Jaz imam pa eno čudno izkušnjo s hematitom.

Kakšen teden, 10 dni nazaj sem ga kupila, ker mi je bil ful všeč. Videz in to, pa barva... Je res, da ga nisem kaj dosti držala v rokah in tako, ker so že zapiral prodajalno in se mi je zdelo, da v tistem trenutku tam niti nisem bla blazno zaželena (mi pa nihče ni nič rekel, da naj se spokam  x:Ix  ) . Sem vzela tisti hematit tako, na hitrco in potem...

Doma sem ga spedenala tako, kot piše in ... sami grozni učinki... glava me je bolela, aritmije so ratale še bolj izrazite in tut menstro sem komaj preživela - pa ponavadi nimam ful bolečih, častna da ne.
Najprej sploh nisem pomislila, da bi lahko mogoče bi ta kamen. Sem ga proč od sebe in čudež... blo je uredu. Od takrat sem samo še razmišljala, kako bi se ga znebila. In sem rekla, da ga bom nesla nazaj v trgovino. Tam so mi ga potem prijazno zamenjali in izbrala sem si akvamarina in kalcedona. Trenutno z veseljem nosim akvamarina in mi ful paše  x:)x

Kaj je blo s tistim hematitom... je bil tako premočan zame al kaj... ne razumem...

x?x


Morda z njim sploh ni bilo nič narobe. Verjetno si le naletela na kamen, ki je imel nekompatibilno energijo s tvojim fizičnim in energijskimi telesi. Težave običajno po enem tednu povsem minejo - energije se med seboj prilagodijo. Tudi sam imam z več kamni takšne izkušnje. Včasih sem celo iskal kombinacije kamnov, po katerih sem bil par dni zadet kot krava. Potem je minilo in poiskal sem drugo kombinacijo.
No - pri hematitu in npr. obsidianu je v začetku učinek, kakršnega opisuješ, relativno pogost. Seveda pa ni nemogoče niti to, kar pravi prvi - da je bil kamen pač energijsko usran.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#481 dr.Freudova

dr.Freudova
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 15. marec 2005, 09:44

Hvala za vajine odgovore, Prvi in Nosorog.

Prvi,

imaš prav - ta zapestnica iz hematita je bila pomešana z drugimi v košarici na polici v trgovini. Samo ker to ni moja prva, ki jo mam in do sedaj je bilo vedno vse OK, nisem temu pripisovala nekega pomena. Tako al tako vsakega očistim, predno ga dam nase. Očistila sem sevada tut hematita, ker so rekli, da je zelo močan in da nase vleče med drugim tudi precej negativne energije, pa da ga je zato treba bolj pogosto čistit.

Nosorog,

to se mi zdi še najbolj verjetno - da enostavno energija hematita ni bila kompatibilna z mojo oz. verjetno je bil premočan (ali pa pač ne rabim tega kamna). Se mi pa zdi hecno, da me je občutek tako prevaral - zakaj sem si ga potem zbrala... je pa res, da to ni bla glih "pretehtana odločitev", bolj stvar momenta in mogoče sem pač takrat rabila to energijo, potem pa ne več. Nekako sem hotla tisti kamen dat proč od sebe, sem čutla tako.

Te lahko vprašam.... (sem Bik, v ASC Rak)
Kateri kamen bi bil (po tvoje) dober za mojo zemeljsko-vodno kombinacijo?
A je to pogosto, da čeprav si zemeljsko-vodna kombinacija, da si zbiraš zračno-ognjene kristale?
(jaz namreč nikol ne pogledam, kam spadajo, preden jih grem kupovat, šele potem, ko kupim ugotovim to)

Če ga ne bi dala stran, sedaj ne bi imela akvamarina - z njim se pa dobro razumeva in lepo sodelujeva x:)x

#482 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 15. marec 2005, 17:27

Kako kaj voziš z zeleno barvo? Zdijo se mi namreč primerni malahit, hrizokola in npr. prasem.


lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#483 dr.Freudova

dr.Freudova
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 16. marec 2005, 12:36

Zelena, praviš.... hmmm... x?x

Niti ne. Mi ne "potegne", če povem po resnici. :inocent:

In tut nimam doma nobenega zelenega kamna, sem ravnokar ugotovila... :vio:

Edini, ki me je prevzel od teh "zelenkastih tonov", je bil zeleno-belo-modrikasti akvamarin.

x:Ix

Zelene tut na splošno ne maram preveč, kar se oblačil tiče in tako. Mogoče tut zato...

x:)x

#484 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 25. marec 2005, 11:40

:2src: Kristali imajo vibracije določenih čaker.Vsak sam mora spoznati blokado ,si nabaviti ustrezen kristal(ki deluje na tej čakri) in ga nositi v žepu,ali verižici ali pa ga imeti ob sebi.Blokada polagoma popušča... x:Ix preverjeno..... x;)x

#485 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 31. marec 2005, 20:36

Hmmmm.... a mi lahko kdo priporoči kakšen kristal?
Rabim energijo (dobesedno) in voljo do vsega.... Preveč stvari je bilo v zadnjem času.... Kateri kristal oz. kamen mi bo dal malce energije in pomoč pri bolj pozitivnem gledanju na vse kar se dogaja (se je in se še bo...)? A moram napisat kakšne astrološke podatke zraven (sonce Škorpijon, asc. Dvojček, luna Vodnar, venera Strelec)?
Na hitro pogledano na seznam bi ustrezali Ametist, Akvamarin ali pa Lapis Lazuli?
Prosim za pomoč!
Hvala x:Ix
Scio mi nihil scire

#486 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 31. marec 2005, 20:57

<{POST_SNAPBACK}>Hmmmm.... a mi lahko kdo priporoči kakšen kristal?
Rabim energijo (dobesedno) in voljo do vsega.... Preveč stvari je bilo v zadnjem času.... Kateri kristal oz. kamen mi bo dal malce energije in pomoč pri bolj pozitivnem gledanju na vse kar se dogaja (se je in se še bo...)? A moram napisat kakšne astrološke podatke zraven (sonce Škorpijon, asc. Dvojček, luna Vodnar, venera Strelec)?
Na hitro pogledano na seznam bi ustrezali Ametist, Akvamarin ali pa Lapis Lazuli?
Prosim za pomoč!
Hvala  x:Ix


Mal se moraš zrelaksirat, pa se bo energija sama vrnila. Če nimaš časa it na dopust, se poigraj z energijami čaroita.

lalala

http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#487 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 31. marec 2005, 21:19

Čaroita? :eek:
Pol pa da se drugače izrazim- kristal, ki bi mi pomagal se relaksirat, da dobim energy nazaj? x;)x
Scio mi nihil scire

#488 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 31. marec 2005, 21:35

Ostajam pri svojem (lalala.com)


ČAROIT
Monoklinski K5Ca8Si18O46 (OH) . 3H2O
Pogoste primesi: Sr, Na, Ba, Al, F
Trdota: 5–6
Gostota: 2,68 g/cm3
Element: voda-zrak

Čaroit je vijolični prosojen do neprozoren mineral, motno steklenega sijaja, dobre razkolnosti in nepravilnega loma, v katerem najdemo vključke avgita, sive vključke mikroklina in oranžne vključke tineksita. Nastaja v kontaktno metamorfni coni z reakcijo na stiku med magmatskimi kamninami (nastalimi iz silikatne taline) in dotokom snovi iz kamnin. Včasih je zaradi vsebnosti mineralov tinaksita ali ekanita radioaktiven. Brusijo ga kabošonsko, pogosto pa ga oblikujejo tudi v krogle.

Izvor imena: Ime je dobil po sibirski reki Chari.

Nahajališča: Kolikor mi je znano, je bil do sedaj najden le v Sibiriji (Rusija).

Možnosti zamenjave: Možna je zamenjava s sugilitom.

Ponaredki: Na trgu je vse več sintetičnih čaroitov.

Tradicionalna uporaba: Pri nas je znan slabega četrt stoletja, zato tudi ni znana nikakršna tradicionalna uporaba čaroita.

Uporaba danes: O njegovem delovanju na fizično in energijska telesa, lahko sklepamo na podlagi sestave in elementov, ki mu vladata. Vibracija čaroita lajša krče, bolečine, umirja živce in ugodno deluje pri aritmiji srca. Kadar ga uporabljamo kot meditacijski kamen ali nakit pa nam podarja odločnost in spontanost, sproščujoč sen s kreativnimi sanjami, krepi percepcijo in raztaplja blokade.

Astrološke povezave: Pripada astrološki kombinaciji škorpijon – tehtnica, primeren pa je tudi za kombinacijo škorpijon – dvojčka. K čustveni odprtosti pomaga predvsem devicam, ki imajo ascendent v kozorogu.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#489 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 1. april 2005, 08:15

Hmm. Nosorog, pa se ga da dobit pri nas? Upam....
Hvala! x:Ix
Scio mi nihil scire

#490 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 1. april 2005, 22:32

V Ahatu bi ga skoraj morali imet.
Ne hodim več po teh trgovinah, a včasih sem ga v Ahatu videval.

lalala.com
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#491 Akvamarin

Akvamarin
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 128

Objavljeno: 2. april 2005, 20:55

<{POST_SNAPBACK}>Hmm. Nosorog, pa se ga da dobit pri nas? Upam....
Hvala!  x:Ix


Pred kratkim sem ga kupil v ahatu v BTC-ju v Ljubljani - v obliki obeska. Cena za vse obeske je bila 1900 SIT.

#492 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 3. april 2005, 20:44

<{POST_SNAPBACK}>Pred kratkim sem ga kupil v ahatu v BTC-ju v Ljubljani - v obliki obeska.  Cena za vse obeske je bila 1900 SIT.

Pa a kej deluje??????
Scio mi nihil scire

#493 Akvamarin

Akvamarin
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 128

Objavljeno: 5. april 2005, 11:15

<{POST_SNAPBACK}>Pa a kej deluje??????


Ne vem, ker ga ne nosim jaz x;)x
Oseba, ki ga nosi, pa ni senzibilna na učinke mineralov. Ve samo to, da ji je kamen všeč (vizualno) x:)x

#494 diana

diana
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 31

Objavljeno: 7. april 2005, 07:50

Jaz pa zadnje čase kupujem le posamezne kamne... Sm kot sraka, ki vidi da se kaj sveti in hop mi učki zrastejo :eek: . Kupim tistega, ki mi "pomežikne". Moji najljubši pa so uhani iz kamene strele, ki jih nosim nonstop že 2 leti (nočejo stran x?x xsrcx - samo ko jih očistim) Imam ogrlica iz opala (lepa, lepa)in roževca ter zapestnica od zlatega kamna x:Dx .Zdaj sem si pa nabrala en kup kristalov, ki mi krasijo police (vsak ima svoj prostorin in srečno živimo xsrcx ).
Ah, pravzaprav sem hotela povedati nekaj o roževcu. Ogrlico nosim le, ko grem nekam, kjer me opozorijo naj pričakujem tečne ljudi :xx!: ... Pomaga, ščiti me in vsi moji sogovorniki so prijazni in vslužni x:Dx , medtem, ko mi prijateljice jamrajo zaradi njihove tečnobe... Seveda pa je lahko odvisno tudi od tega, ker sem sama optimist in ne glede na njihove prve mrke poglede ostanem nasmejana in se pokaže da noben ni tak bavbav, ampak se tudi oni znajo nasmehniti :palec:
Nasmeh soncu!

#495 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 8. april 2005, 05:59

:palec:
ja jz mam tud uhančke iz kamene strele in rubina. so mi tud ful fajn. res jih je fajn nosit. :palec:
spet se mi je na bolš poslabšal

#496 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 8. april 2005, 13:03

mene pa zanima kak čistite kristale, take, recimo k jih nosiš kot zapestnico, pa so nanizani na nitki, teh pa ne mormo z vodo prat ko bo nit zgniiiila.. Pravzaprav še pa nisem nobenga kristala nikol namensko čistla in dala ob polni luni na okno.. se mi je zdel kaj serejo nekaj.. nakit se opere ko se ti ZDI. xrolleyesx x:px
Mushi

#497 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 8. april 2005, 14:40

<{POST_SNAPBACK}>mene pa zanima kak čistite kristale, take, recimo k jih nosiš kot zapestnico, pa so nanizani na nitki, teh pa ne mormo z vodo prat ko bo nit zgniiiila.. Pravzaprav še pa nisem nobenga kristala nikol namensko čistla in dala ob polni luni na okno.. se mi je zdel kaj serejo nekaj.. nakit se opere ko se ti ZDI. xrolleyesx  x:px


lahko odgovorim kako jih sama čistim ...poplaknem z vodo čisto ..si pri tem mislim kako voda odplakuje vso nesnago in jih polni s "čisto" energijo. potem pa to lepo na sončka ali tudi ne.

z zapestnico ali ogrlico naredim enako...ponavadi pa so kamenčki nanizani na laksu, ne na bombažni nitki, tako da se nitka ne strga.

Sem pa slišala , kar sama še nisem delala , da se kristale lahko čisti tudi tako da jih zakoplješ v kremenčev fini pesek, pustiš čez noč potem poplkaneš s čisto vodo in daš na sonce.

Lahko pa jo zakoplješ v zemljo ...zemlja vse ven potegne. x:)x :inocent:

Bo še kdo drugi kaj pokomentiral

Pozdravček xsrcx

#498 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 8. april 2005, 14:44

x;)x
oj thanx za odgovor.. :palec:
Mushi

#499 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 10. april 2005, 19:37

<{POST_SNAPBACK}>mene pa zanima kak čistite kristale, take, recimo k jih nosiš kot zapestnico, pa so nanizani na nitki, teh pa ne mormo z vodo prat ko bo nit zgniiiila.. Pravzaprav še pa nisem nobenga kristala nikol namensko čistla in dala ob polni luni na okno.. se mi je zdel kaj serejo nekaj.. nakit se opere ko se ti ZDI. xrolleyesx  x:px



Iz izkušenj vemo, da se zelo dobro počutimo v gorah, ob morju, zlasti tam, kjer v skalnato obalo butajo valovi, ali v prostorih, ki so izpostavljeni delovanju ionizatorjev zraka. Občutek ugodja nam daje prisotnost velike količine električno negativno nabitih ionov v zraku. Tudi pri čiščenju mineralov igrajo negativni ioni ključno vlogo. Zato poleg mentalnih metod, o katerih bomo govorili v poglavju o programiranju mineralov, za globinsko čiščenje mineralov najpogosteje uporabljamo vodo, obogateno z negativnimi ioni. Takšno vodo najdemo včasih že v naravi, zelo enostavno pa jo pripravimo tudi doma.
• V naravi je z negativnimi ioni obogatena v desno vrtinčena voda, ki je nasploh zdravilna. V odvisnosti od temperature in vpliva zunanjih energij, se namreč v vodi povezujejo vodne molekule, v teh povezavah pa nastajajo zapletene geometrijske tvorbe, ki oblikujejo že v tretjem poglavju omenjene oblike platonskih teles. Večja je specifična gostota vode (vpliv temperature) in bolj je voda izpostavljena zunanjim vibracijam, v bolj zapletene geometrijske tvorbe se združujejo vodne molekule, da bi na ta način voda čim dlje zadržala energijsko obogatitev. Ta vodna geometrija nastaja okoli ionov, okoli katerih se molekule kopičijo kot okrog nekaterih kristalizacijskih jeder. Pri desno sučni vodi raste geometrijska zgradba okoli električno negativno nabitih ionov in takšna voda je torej primerna tako za čiščenje kot tudi za energiziranje mineralov.
• Veliko negativnih ionov vsebujeta tudi vodni raztopini morske, jodirane soli ali sode bikarbone. V liter vode damo npr. 200 g soli, vodo dobro premešamo in dobimo tekočino, v kateri lahko primerno očistimo večino mineralov z izjemo tistih, ki bi jim tak način čiščenja škodil in tistih, ki so bili hote ali nehote programirani.

Postopek čiščenja mineralov v slani vodi ni primeren za minerale (vključno s kovinami), pri katerih bi slana voda pospešila oksidacijo (kovine) in pa minerale, ki so plastoviti oziroma vsebujejo vključke drugih kristalov. Če čistimo v slani vodi npr. geode katerega koli minerala iz družine kalcedonov, se rado zgodi, da v vodi raztopljena sol prodre med dve plasti minerala in kasneje, ko damo mineral iz vode, ponovno kristalizira in povzroči razpoke med plastmi minerala. Podobno se zgodi tudi z nekaterimi drugimi minerali.
Na trgu je občasno moč kupiti mineralno osnovo, zbrušeno v obliko jajca, ki vsebuje ognjene opale. Tudi tu se med opal in mineralno osnovo vrine slana voda, ki kasneje povzroči razpoke. V teh primerih se torej pri čiščenju raje poslužimo drugih metod; mineral lahko v sol kar zakopljemo, večina mineralov pa se ustrezno očisti tudi ob hematitu. Ta prevzame nase slabe energije, sam hematit pa občasno zakopljemo v zemljo, kjer se energijsko regenerira. Podobno vlogo lahko odigrajo tudi minerali, ki vsebujejo baker, le da jih zaradi njihove lepote običajno za čiščenje drugih mineralov ne uporabljamo.

Posamezniki, ki so vešči dela z radiestezijskim nihalom, lahko očistijo minerale tudi tako, da uporabijo nihalo iz kristala, ki mu vlada element ognja (citrin, karneol …) ali kamene strele, programirane z elementom ognja, ter očistijo posamezni mineral z mentalnim ukazom: »Transformacija škodljivih energij v nevtralne«. Na podoben način lahko z nihalom minerale tudi energiziramo (ukazov je lahko več različnih, npr.: »Aktiviranje bazičnih energij minerala«).

Vsi kamni niso za na sonce. Enim gre na soncu v p.m. barva (npr. roževec), nekateri pa lahko celo počijo (npr. opal). lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#500 mornarka

mornarka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 11. april 2005, 18:38

po mojih izkusnjas naj bi se kristale cistilo vsaj enkrat mesecno, lahko tudi na 14 dni ali se pogosteje, ce so bili v tem casu izpostavljeni negativnim zunanjim vplivom.

postopek ciscenja kristalov, ki ga sama uporabljam je sledec:
1,5 ure dam kristale v kristalni kozarec, v katerega kaplja voda. voda velja kot mocan ociscevalec. potem kristale vzamem v levo roko (to je ponavadi roka sprejemanja), z desno roko pa nanje risem z desno roko simbole. (izvajam reiki, tako da uporabljam te simbole, sicer pa je najbrz uporabnega tudi kaj drugega) pri tem prosim bozanske sile, da odstranijo s kristalov vse negativne in nesrecne energije. to nekje traja 15 min.
potem vzamem vsak kristal posebaj v levo roko in z desno nad njim risem simbole. prosim, da mi bozanske sile pomagajo pri programiranju kristala, ki ga tudi poimenujem. nato prosim za ociscenje kristala, na koncu v mislih povem za kaj ga programiram in se tri-x zahvalim. tako naredim z vsakim kristalom posebej. nekako kar cutim, kdaj je kristal pozitivno napolnjen. takrat ga zelo rada nosim v svoji blizini, zlasti rozevec, ki mi daje neko zaupanje in prijetno toplino, varnost.

kameno strelo uporabljam zlasti kadar cutim neko napetost v sebi, konico obrnem stran od mesta "napetosti",bolecine in si predstavljam, kako kamena strela odstranja s tega predela vse negativno. nato obrnem konico prosti cilju in ga tako napolnim s pozitivno energijo. s kameno strelo imam resnicno dobre izkusnje, ze veckrat sem z njeno pomocjo odstranila s sebe fizicno bolecino. prvic sem bila zelo osupla nad tem spoznanjem, sedaj pa ze kar vem kaj storiti, ko kje kaj boli. tako fizicno ali pa tudi miselno,psihicno.

rozevec pa nikakor ne sme na sonce...enkrat se mi je posteno razbarval, ko sem ga zaradi nevednosti postavila na sonce. kamena strala pa sonce dobro prenasa, pa tudi opazovati jo je fino, ko se v njej lomi mocna soncna svetloba.

lp




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0