Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Men gre pa to na živce...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
42 komentarjev na to temo

#1 doc_zenith

doc_zenith
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 15. oktober 2003, 21:50

Device so muhaste ... Dvojčki so pametni... Če si bih si trmast... Če si lev maš kršne žile in podobne cvetke...

Mi grejo mal na qurac...
A zdej je pa to resen izgovor al kaj ?? In pol ko se poskušam z eno punco pogovorit, zakaj se nerazumema in zakaj se je treba tolk kregat ?? Zakaj se ne morem pogovorit zakaj je treba tolk tečnart ??
Ja sej to je pa ja jasno !!! Js sem devica po horoskopu, device smo pa samosvoje učasih mal tečne. To pa ja vsak ve. To je pa ja čist jasno. Hmmm ?? S kje si pa ti z lune???
To je vsakmu mnde jasno (sam men ne )tako kot: kupu sem japonsku avto pocen je, pa fajn gre sam deli so dragi.

ja to je pa res fino ... Eni majo pa res fajn izgovor. Lejga zlomka !! Js sem pa po somalskem horoskopu polarna kobra, a jebi ga le te smo pa mnde agresivne... :vragec: pa fuk na gobec ... Js baraba?? Ne !! :sori: Če sem pa po horoskopu želva, kaj si pa morem...

In pol to komu povem in kaj se zgodi ??? JOJJJ !!! Ti si pa sigurno bik po horoskopu?? Ne ne lahk si pa škropjon !!!! Ja ja škropjon si al pa morbit kozu !!
Hmmm.... Ne štekate ane ??? Žrebec sem verjetn...


No zato mi grejo horoskopi na živce. Horoskopi in nasplošno astrologija. Me pa zanima kaj maste vi o tem za povedat...

LP Doc Zenith
[FONT=Geneva]Pes brez glave nima face !

#2 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 16. oktober 2003, 12:35

Najlažje se je izgovorit na zvezde x:Ix . Sicer ne vem, zakaj bi človeka jemal samo po osnovnem sončnem znamenju. Smo vse to in še več. En krasen mix. In usodo držimo v svojih rokah x:)x , brez izgovorov :palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#3 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 16. oktober 2003, 12:44

:vragec:


horo®skop je bulshit... :xx!: x:Dx x:o)x



:vragec: x:)x x;)x x:o)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#4 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 26. oktober 2003, 07:59

Js sem devica po horoskopu, device smo pa samosvoje učasih mal tečne. To pa ja vsak ve. To je pa ja čist jasno. Hmmm ?? S kje si pa ti z lune???


Ko besede povejo več kot same besede.... to je horoskop... hehe haha še ena devica, si ne morem pomagat, da je nebi okurcal... ampak se bom tokrat vzdržal....... ker maš lepo ikonco, sam tip je bil rak veš, velik bolj idealističen, in se je boril za pravo stvar..... unlike you, k sam stokaš nad zadevami...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#5 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 26. oktober 2003, 08:47

hehe haha še ena devica, si ne morem pomagat, da je nebi okurcal...

El Nino - samo en namig x:Ix :

mogoče bi ti zasuk zornega kota prinesel kakšno novo razodetje v zvezi z devicami ... recimo samospraševanje: "katero podočje mojega življenja, mene samega, 'pokriva' devica? Kakšen odnos imam do tega dela sebe?..."... x;)x xwizardx

#6 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 27. oktober 2003, 15:11

Ja vem ja, hehe, saj veš, device, z večino se prav dobro razumem, ampak tisti del, populacije ki čist bode v oči.... . oziroma tisti del življenja ki mu eni rečemo birokracija... ja ta del tudi v meni mi ni všeč, preveč posplošujem stvari in to, premalo sem pikolovski, in potem morem rečt da so device zanič, in ker so pikolovske za moj ego sledi da sem pol jaz kao gud.... seveda to deluje v praksi, vendar vprašanje če je dobro, zame in za nič hudega slutečo devico, imam pomisleke o tem, in najbrž nekega dne tega ne bom več, počel ampak za enkrat še nisem dovolj močen da bi s tem odnehal... (oziroma nočem....)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#7 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 27. oktober 2003, 19:11

x;)x :palec:

#8 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 27. oktober 2003, 19:40

x:px x:px x:px x:px x:px x:px

JA.. se pogovarjas s kom, ki je iz Lune.. pa mu moras najprej povedat.. kje vse imas svoje lune in sonca in hise.. in kdaj si privekal sem.. pol pa lahko kolikor-toliko normalno debatiras.
Samo naslednjic pa ej ze vse drugace.. do naslednjic ko spet debatiras.. je on ze zanaliziral vse hise in skorpijone in pol nimas vec kej velik maneverskega prostora. Za vsako stvar, ki jo naredis.. dobis kompliment da ti skorpijon v luni seka.. ali pa da je zdej obdobje, ko se pluton pari z marsom in so ljudje bolj povrsni in zato se ti je sosed z avtom v rit zabil.

In bos videl.. zdej bo kmalu en post dol prliman.. ki ti bo razodel skrivnost tvojega pisanja.. Sigurno je petsoosemnajsta hisa v tvoji sedemnajsti dekadi pod kotom 700 stopinj prevec pod vplivom marsa.. in je iz 13. lunarnega sistema pokukal skorpijon v povezavi z nevem kaksno kobro.. si ze reku.. ali pa si bil ob napacnem casu v napacni maternici.

Pi...... oporekat jim tko ne mores.. ker moras prej prestudirat boga in pol in naredit ne vem kolk tecajev..
na koncu izpade kot da ne mores nic naredit po svobodni volji. Ampak takoj za tem ti povejo, da je bistvo svobodna volja.. ampak itak nic ne skrbi, ker sploh nisi mogel ravnat drugace.. ker je luna sekala v poscavskega kuscarja.
Hakuna matata...

Ufff kolkrat sem se jaz ze za jezik vgriznil zaradi tega nakladanja.. o mojih skorpijonih. :xx!: ce karkoli napisem kar nekomu ni vsec.. mi ze pripisejo skorpijona.. Ker sem se ven kobacal ravno ob pol sestih zvecer.. ?!??!?!?
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#9 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 27. oktober 2003, 19:49

... Dvojčki so pametni...
LP Doc Zenith

:palec: JA.. TO JE PA RES. Nekaj ja pa le res..
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#10 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 27. oktober 2003, 19:55

x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. oktober 2003, 20:08

... je on ze zanaliziral vse hise in skorpijone...

x:o)x x:o)x x:Dx x:Dx x:px x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. oktober 2003, 20:09

... Dvojčki so pametni...
LP Doc Zenith

:palec: JA.. TO JE PA RES. Nekaj ja pa le res..

No vidis! x;)x x8Dx x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 27. oktober 2003, 20:24

OOO Marsa... Lep pozdravcek.. po zelo dolgem casu... x:Xx
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. oktober 2003, 20:40

Oj, Tjazy! x:)x x:Xx :palec:
Sem ze zadnjic ti nekje pela hvalnice in dobrodoslice, pa me je skenslalo, pa se mi ni dalo se enkrat, ker so eni odgovori uleteli vmes, pa je mimo izletelo, pa v drugo se mi je nekako zdelo... kaj jaz vem, da bi se cutila ta energija in morda ne bi izpadlo iskreno.. ali kaj takega..
Skratka, rekla sem, da vidim takole, opazim in se mi fino zdi...
Pa da bi zdaj upadla z x:)x :palec: samo nekaj, brez da b in c in ostalo se malo.. x:)x - pa potem puscam tokove debat kakrsne so.. se vtaknem, ko je pravi trenutek.. no, in zdaj glih je.
V kaksni hecni temi. x:o)x x:Dx x;)x
Ko si pa omenil ravno sco - ja, to sem ti jaz pred davnimi leti x;)x, ko se ni bilo foruma, v Chatu 'naprej vrgla' - brez da bi seveda poznala tvoje polozaje...
Sva se pa 'vse zmenila' tudi brez astro stosov... Pac, kot bi ti glasbeni zanesenjak v pogovoru vsake toliko rekel - o, tole si pa tako lepo v a-molu zastavil... x:Xx x:Dx
Ali drug strokovnjak - o, malo kolerika, kajne?
In tretji: o, izraza se s pisanjem, kompenzira to in ono...
Saj je vseeno, kateri 'podatek', katero informacijo si privzamemo o nekom (ali necem),. zagotovo pa gre za slednjo.

Ta:
tako disi
ima tok dober mind
se tok dobro pogovarja
vse steka
je karizmaticen
zabaven
stajerc
crnec
s plemiskimi predniki
rojen na petek 13 x;)x
rojen na 29- februar..
rodil se je na avionu
je biseksualec
vegetarijanec

Pac - podatki o ljudeh oziroma to, kar nas pac zanima.

A ni popolnoma vseeno zate oz. za vse, ki jih ne zanima, ali se nekdo navdusuje nad astrologijo ali cemerkoli ali ne...

Sploh si ne predstavljam, da bi padla na medicinski, slikarski, glasbeni, elektricarski... whatever.... sajt in bi rekla - ti, tole se pa meni zdi total brezveze. x!x x?x x:o)x x:Dx x:Dx x:Dx x:px :palec:

TAKO jaz na to gledkam... x:)x x:Xx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 27. oktober 2003, 20:53

x:Dx x:o)x Marsa, jaz pa prec pomislia, kako bi blo, ko bi padla v kakšno štromarsko sceno... uletela not s kakšnim : aja, zdej pa kabli najbolj važni v lajfu al kaj x:o)x x:Dx

Tjazy, maš tak fajn smisel za humor... tko sočno si tole povedal :palec: ... ma, sem se narežala x:Dx

#16 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 27. oktober 2003, 20:57

Pi......  oporekat jim tko ne mores.. ker moras prej prestudirat boga in pol in naredit ne vem kolk tecajev..
na koncu izpade kot da ne mores nic naredit po svobodni volji. Ampak takoj za tem ti povejo, da je bistvo svobodna volja.. ampak itak nic ne skrbi, ker sploh nisi mogel ravnat drugace.. ker je luna sekala v poscavskega kuscarja.
Hakuna matata...

Ne nasmejala...krohotala sem se....moji me pa gledajo, kot da sem res z lune padla...

Bravo :palec: :palec: :palec: svojevrsten realen humor imaš, Tjazy.
Tak tisti - pravi x!x

#17 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 28. oktober 2003, 10:47

Ma sej ze prvi post je bil humoristicen.. tko da najboljs, ce nadaljujemo s humorjem..

Marsa.. heee.. sej res si mi vse na hitrco pravilno uganila.. noo to me je najbolj "razjezilo"- tko za hec.. ker si pravilno ugotovila. Ce bi se zmotila, bi bilo vse cool.. bi mel vsaj argumenta.. tko pa jih nimam..

Sej ne oporekam astrologoji.. dokler to za nekoga ne postane tolazba.. Jah rodil sem se takrat.. kaj pa morem.. tak sem.. in tak bom..
Lahko je pripomocek, ne more biti tolazba. In ne mislim, d aje zate tolazba.. ampak v drugih temah.. pravijo, da ni nihce nic kriv.. ker tako pac je, ker tistih dvet zvezd tako kombinira, da drugi ni mogel ravnati drugace. Vsi imamo svojo svobodno voljo in lahko jo uporabimo kakor zelimo.. in storimo, kar zelimo.
Smo pa eni bilj nagnjeni k temu, drugi k drugemu.. kar lahko doloca astrologija. In tudi obdobja.. razdrazena, custvena, mirna.. ziher vplivajo.. Vcasih malo preverim te napovedi z dejanskim stanjem.. in je res tako.
Ceprav lahko vedno najdes nekaj kar je res.. ce zelis.. ampak nekaj ziher je na tem.. ker se takrat res bolj izraza..

Hvala za hvalnice Marsa.. ki jih pac nisem videl.. To je bilo zato, da se moj EGO ni tako nahranil.. x:px x:px x:px x:px x:px x:px
Zdej pa papca 100 na uro... x:px
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#18 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 28. oktober 2003, 11:55

A tko pol praviš? da imaš škorpijona v ascendentu. x?x Saj se ti ga res bolj vidi kot pri marsikom, ki ga ima v sončnem znamenju.. x:Dx x:Dx uups

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. oktober 2003, 12:47

Oj, MucaMaca... x;)x

Tjazy, samo si pa tudi Dvojcek ful - ko smo ze glih pri tem... x;)x x:px
To ne ostanes brez odgovora - v nobenem primeru - kot sco pac hoces imeti zadnjo besedo - in ze zato pac ne ostanes 'brez', kot Dvojcek pa skoz obracas, spreminjas tokove, smeri... Uh, so me znali raz****** Dvojcki in ravno taki kot si ti.
Skoz ti nekaj dopoveduje, briljantno tekoc in brihten, neverjetno iznajdljiv in pretkan, prilagodljiv, dojemljiv, vse...
A ko ti njemu nekaj dopovedujes, pa te ne poslusa, zraven se zabava in samo 'prezi' na to, kaj bo v naslednjem hipu izpostavil. x:o)x x;)x x:Dx
Tak tip cloveka, ki vica nikoli ne poslusa, ker skoz zivcno caka, da ga bo on povedal in se vicu sploh ne rezi in se predno se smeh od prejsnjega poleze (ali se celo preden se je sploh zacel) ze on hiti s svojim vicem.. x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 28. oktober 2003, 12:55

Pa naj kdo reče, da astrologija ni zabavna x:Dx

xsrcx x:)x
Objavljena slika

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. oktober 2003, 13:05

Ja, Tina, ampak rece... Kar poglej, v kateri temi smo... x;)x x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 28. oktober 2003, 13:23

x:)x Marsa.. Jaz pa sem se ze spraseval, zakaj se ne rezim vicom.. Bingo.. zdaj vem.. In se izgovor imam.. x:)x

Muca.. ne me zezat spet s scorpijonom.. x:px Sej ma Marsa tudi sco v asc. Bi mogla videt kako sva se enkrat usekala v klepetalnici.. x:px To je bil verjetno najboljsi pogovor, kar sva jih imela. Ne vem kdo je bolj uzival.. jaz ali ona.. In tezko sva se zmenila za zadnjo besedo..
To bi mogla enkrat ponovit.. :vragec:
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. oktober 2003, 14:51

xDDx Heh, Tjazy - mene je tudi zelo zabavalo.. .. ker tudi ce se 'kregam', mi je vsec, ce se z 'nasprotnikom' cenis, predvsem pa mi je pomembno, da je prisoten humor... Ta mi je morda celo najpomembnejsi, poleg inteligence, ki pa jo tudi ful cenim. No, pa smo tam... zato mi je namrec bilo kul debatirat s tabo in se prickat in podobno...
Pa predvsem to, no, kar obadva nekako 'zagovarjava' - da bi cimvec ljudi mislilo s svojo glavo.
Pa ne ti ne jaz ne marava banalnih nekih norm. x:)x :palec:
Pa obadva lahko zelo zapneva za nekaj. x;)x xrolleyesx x:Dx x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 28. oktober 2003, 15:32

Svojo glavo... TO TO... :palec:

In norme :xx!: je potrebno definitno skenslati..
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. oktober 2003, 17:59

Tjazy... vsekakor bi moral s svojim umom se kaj poceti, zakaj ne strnes kakega svojega razmisljanja o tocno doloceni temi (in ne npr. zgolj v debati) v kaksnem sochnem clanku...
Mislim ker ce skusas zdaj nekomu v pogovoru utupiti v glavo nekaj... ni isto... oni bo v tem trenutku reagiral, najverjetneje povzel, potem pa bolj ali manj pozabil in nadaljeval z debato, ki bo morda zgolj furanje moci...
Ce pa imamo nekaj strnjeno v obliki clanka... nekje pac nekaj napisano, lazje in voljneje zavzamemo stalisce...
Ko nam osebno nekdo nekaj pravi, najveckrat jemljemo tudi tako - osebno.
Kadar pa nekaj samo beremo, pa lahko zavzamemo do tega lezernejse stalisce - kot ce govori tocno nam, kar je pac debata na forumu, poleg tega pa ce nekdo aktivno sodeluje v temi, lahko misli, da vsak odgovor leti (tudi) nanj.
Tu pa je v tem smislu prednost; oni ima moznost znova in znova prebirati to ali pac prebrati kadarkoli - neodvisno od svoje povezave s tabo kot avtorjem ali s predmetom.
Hocem reci - razmisljas, vrtas, glodas... se morda boljse usmeritve kot le prepricati nekoga tam na nekem forumu...
a ves... :8):

x:)x x;)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0