Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Obutev


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
179 komentarjev na to temo

#51 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 334

Objavljeno: 9. marec 2004, 19:46

SVETOVNO : TEMA O ŠUHIH

pozimi nosim gojzare
poleti sandale al pa pumine teniske
danes sem si pa kupla ene nacistične čevlje za h krilu  :palec:

šit, jaz moram nekaj nardit z mojo pozabljivostjo! če nebi zdaj malo pogledala nazaj, bi spit napisala svetovno tema o šuhih :o|o:
______________________________
za mamico grema zdaj enkrat v mesto po nove šuhce :2src: :2src: :2src: za birmo in valeto (upam da 2 para :inocent: ) pa še ene pumine teniske si bom kupla (vdrugačni barvi. verjetno rdeče) in visoke allstarke črne al pa rdeče :2src: :2src:

no, vsekakor bo ta pomlad veliko prelomnica zame, ker bom prvič imela šuhce z visoko peto :2src: :2src:
mejte se radi....

#52 roxanne:

roxanne:
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 9. marec 2004, 20:49

čevlji x:Dx !

hm...jst mam ful velke težave s podplati, ker nimam oblikovanega stopalnega loka in tko mi je popustila neka mišica in posledica tega je da mam zdj precej široke podplate. tako pride do težave k kupujm čevlje. nikol si nebi mogla kupt kakšnih špičakov al pa kej podobnega, ker mam preširok podplat (no sj ubistvu si jih nikol nebi kupila, ker to pač ni moj stil)!

trenutno, ker je sneg nosim bulse. udobni, pa še k usm mi pašejo.

ko pa se prikaže sonček pa večinoma nosm allstarke in pa japanke. velikokrat grem tud bosa v mesto, ker mi to najbolj sede, drugače pa tud nosim vložke za čevlje, sam vam povem da to ni fajn stvar!
Desparta da beleza!!!

#53 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 9. marec 2004, 22:06

Pri cevljih mi je najpomembnejsa stvar udobnost - no ja, pri mojih meter osemdeset pa mal drobiza si ravno ne morem privosciti desetcentimeterskih stiklcev... :o|o: najbolj mi sedejo mokasini, v prostem casu pa YC, poleti pa teva sandale.
Ne zdi pa se mi skoda potrositi malo vec denarja za cevlje - samo da so kvalitetni.

#54 Uma

Uma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 310

Objavljeno: 10. marec 2004, 13:52

Jaz tud pravim: kvaliteta pred kvantiteto...
Sem zelo izbirčna. Ne kupujem si jih pogosto, ker znam lepo skrbeti zanje ( x;)x ), pa še bolj poceni je... x;)x
Največ imam bordo rdečih...ne vem zakaj...martinske (visoke in sandale), japonke iz Massa (zelooo udobne), pa sandale (tiste iz usnjenih trakcov, tud iz Massa), pa ene pohodniške za petek in svetek...


#55 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. marec 2004, 14:44

najbolj sem vesela, kadar jih ne potrebujem x:Dx

in ker se bo poletje še kar hitro priplazilo, bom spet lahko bosa (vsaj izven šihta) x:Dx x:Dx x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#56 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 10. marec 2004, 15:11

Moja garderoba vsebuje nekaj razlicnih superg - ene za tect, dvoje za na kavbojke in se bi se naslo,.., potem normalni cevlji brez pete za cez dan - rjavi, crni,.. in cevlji s peto za zvecer in za vse ostale priloznosti IN za poleti seveda.. - teh pa ne morem nastet, ker jih je ogromno.. Rada se lepo oblacim in seveda cevlji morajo pasati k temu, kar oblecem.. :palec: x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

#57 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 334

Objavljeno: 10. marec 2004, 21:10

ko pa se prikaže sonček pa večinoma nosm allstarke in pa japanke.

svetovno! kje si kupla allstarke x?x v mariboru jih imajo samo v eni trgovini in nikoli manjših od 40. ful zanima kje jih držijo v lj, da jih bom kupla x:Dx
mejte se radi....

#58 Pesha

Pesha
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 10. marec 2004, 21:59

CAMPER je zakon! Originalnost, dobri materiali, dobra izdelava. Verjetnost, da srecas se kaksno v "svojih" cevljih pa je skoraj nicna (imeli naj bi po dva para na stevilko!) Je pa res, da si privoscim le po dva para na leto, ampak itak jih lahko nosim in nosim, ker nikoli niso v modi in nikoli ne padejo ven.

Nord, allstarke doživljajo revival in če me spomin ne vara, sem jih že lani videla v Sport 2000 v vseh barvah in stevilkah!!!
Life would be so wonderful, if we only knew what to do with it. G. Garbo

#59 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 10. marec 2004, 23:09

Najraje imam poletne čevlje -sandale na vse možne načine. Vsako leto jih preveč kupim... Ampak čisto vse rabim x^x

Zelo lepi so mi tudi sandalčki lepih motivov (zanimivi...)z visokimi petami in eni takšni me tudi čakajo za poletje - ampak samo za posebne priložnosti x;)x

Pozimi pa imam še zmeraj ene martensove za vsak dan, ki so neuničljivi in preprosto - udobni x:)x Sicer pa imam pozimi rada tudi škornje - črne, z nekaj cm pete in ne na špico. Zraven pa krilo.

Špičakov pa tudi jaz ne maram. Mi sploh niso všeč.

Komaj čakam obdobje sandalov - takoj v shopping!!! Pa nujno s kakšnimi trakci in podobnimi detajli x:)x

Sicer pa so v moji garderobi poleg vsega tega tudi dobre superge - nike - za tek in podobno in pa eni martens nizki z luknjicami in super podplatom za celo leto - teh ne dam iz rok :) in pa eni treking nizki čevlji (za hribe in razne pohode) in teva za poletne daljše pohode :)

To bo nekako to :)
Live and let live! Life is beautiful!!!!

#60 roxanne:

roxanne:
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 12. marec 2004, 14:38

ko pa se prikaže sonček pa večinoma nosm allstarke in pa japanke.

svetovno! kje si kupla allstarke x?x v mariboru jih imajo samo v eni trgovini in nikoli manjših od 40. ful zanima kje jih držijo v lj, da jih bom kupla x:Dx

x^x ja v mb-ju sm jih jst enkrat gledala v europarku, sam se ne spomnm čist....uglavn allstarke majo večinoma v teh šprtnih štacunah k so, ampak mislm da ma pa prov allstarke čez sport 2000, drgač pa če hočš lohk mal po ljubljani pogledam pa ti pol poslm pm
Desparta da beleza!!!

#61 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 12. marec 2004, 17:12

allstarke so out.. :P :P :P :P :P

#62 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. maj 2004, 13:54

Sploh ne dobim 'primernih' cevljev..
Ni mi vsec ta moda, ki je zdaj in sem obsojena na superge (ki jih itak maram in imam najraje, a vseeno...)...
Dobro, zdaj bodo sandali in vse tole itak...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#63 SWAN

SWAN
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 16. maj 2004, 19:15

Sploh ne dobim 'primernih' cevljev..
Ni mi vsec ta moda, ki je zdaj in sem obsojena na superge (ki jih itak maram in imam najraje, a vseeno...)...
Dobro, zdaj bodo sandali in vse tole itak...

... bi svoj piskrček prstavla, da ni "primernih" čevljev. kaj pomaga, če bodo zdej sandali, treba je še nekej nost vmes med sandali ali pred sandali in za sandali. :sori:

poleg tenisk, gojzarjev, pancarjev...

eni taki fajn čevlji, pa da niso špičasti, pa da nimajo pete, pa da so široki, pa na vezalke, pa bež barve.
to bi mi sedl. :palec:

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. maj 2004, 19:18

A ne no? :sori:

Jaz tudi, samo ne bez, ampak recimo rdece.. :) :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. maj 2004, 19:25

Pojdita pogledat v Mass, je en tak fin model

:xx!: ... Imajo nek standard, ki mi ne ustreza - ce je 38, mi je premajhno, ce pa 9, pa preveliko - ali kako ze, vem da mi je veckrat ze kaj bilo vsec, pa mi nic ni prav nikoli... (kot dr. Martens)... :o|o: :sori:
Nimajo pa na 1/2 cifre... :|||
Ja, bom sla pa pogledat - saj potem pa najdes kaj ful dobrega tocno zase, samo moras totalno prebrskat celo LJ, vsaj jaz, joj, obutev pa tolk tezko najdem...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#66 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 16. maj 2004, 19:33

Eni so (doma) copata 24ur na dan.... x:Dx

#67 SWAN

SWAN
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 16. maj 2004, 19:46

Pojdita pogledat v Mass, je en tak fin model od firme Toybeck! Jaz imam bež, imajo pa še veliko drugih barv, za rdeče ravno ne vem, ampak zna bit tudi to! x;)x

visoki, nizki? x?x :vio:

#68 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 16. maj 2004, 20:05

Pojdita pogledat v Mass, je en tak fin model

:xx!: ... Imajo nek standard, ki mi ne ustreza - ce je 38, mi je premajhno, ce pa 9, pa preveliko - ali kako ze, vem da mi je veckrat ze kaj bilo vsec, pa mi nic ni prav nikoli... (kot dr. Martens)... :o|o: :sori:
Nimajo pa na 1/2 cifre... :|||
Ja, bom sla pa pogledat - saj potem pa najdes kaj ful dobrega tocno zase, samo moras totalno prebrskat celo LJ, vsaj jaz, joj, obutev pa tolk tezko najdem...

marsa a bi se dalo rečt da se zbirčna?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#69 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 16. maj 2004, 20:14

Cevlji, ja. Je problem prave kupiti, jaz poskusim vsaj 10 parov (pa nisem zenska ;) )preden (ce sploh) kupim ene.

Ce bi pa poslusal druge (kolege, s katerimi obcasno igramo nogomet) pa tako ne bi nikoli nasel pravih, nikjer. Namrec, vedno znova poudarjajo, da imam dve levi nogi :eek: x:Dx

#70 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. maj 2004, 20:14

Hmm, v bistvu ne, imam tako stevilko pac.... Kar se tice cifer in tega...
sicer pa - ja, v bistvu za nekatere stvari ves da sem (ceprav nisem vaga, oven ipd.)... ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#71 SWAN

SWAN
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 16. maj 2004, 20:27

Cevlji, ja. Je problem prave kupiti, jaz poskusim vsaj 10 parov (pa nisem zenska ;)  )preden (ce sploh) kupim ene.

... pa da za dedca od desetih niso nobene taprave??? x:)x x:)x x:)x

morebit sam zarad dveh levih. to zna bit problem, ja! x:Dx x:Dx

#72 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 16. maj 2004, 20:56

Komaj čakam, da obujem jelowke! :hepko:
Za poletje so mi te tanartabolše! So komot (široke, tako da nikjer ne tiščijo), zračne zaradi luknjic, pa še na vsa oblačila v mojem stilu pašejo. :palec:
Imam jih v peščeni barvi, letos pa bi si rada kupila še kakšne oranžne ali v kaki drugi živi barvi. x:px x;)x

#73 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 16. maj 2004, 21:07

Nora na udobne šuhe...brez pet...brez špic na koncu... brez trakcev...široki, nizki in udobni... :palec: :palec:
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#74 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. maj 2004, 21:08

Nora na udobne šuhe...brez pet...brez špic na koncu... brez trakcev...široki, nizki in udobni... :palec:  :palec:

Ta je pa bosa x:Dx x:Dx x:Dx

#75 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. maj 2004, 21:12

Jaz tudi, na minice mi bolj sedejo 'bulerji' kot pa spicaki...
Imam tale glezenjcek, pa potem... pac, rabim vecjo podlago... :D
Pa se kul mi je, nekaksna simetrija taka...
Samo imam samo dvoje - ene visoke in ene 'semiske'... pa bi mela kaksne nizje, je tolk zavezovanja.
vse mi je pri Yellowkah, da so poleti hladne, pozimi pa dovolj tople (*ker je pac odvisno od debelih nogavic).
Dober shuh (YC), ja, tudi meni, k sreci moj standard - mislim da 39...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0