Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Karmična povezava


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
265 komentarjev na to temo

#226 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 15. december 2006, 09:11

Lunca, na tranzite se pa res ne spoznam. Nisem se kaj trudila okoli tega. Kje bi to pogledala? Njegov DESC je v Strelcu na 2 stopinjah in 13'. Moj severni vozel pa na 10 stopinj 58' v 11. hiši. xrolleyesx


xrolleyesx Verjetno se mu je precej prečelo dogajat tam okrog leta 96. Seveda je potrebno pogledat prehod plutona, v enem letu naredi samo stopinjo in potem je še gibanje retrogradno in verjetno je plesala tam gor in dol še nekaj časa kasneje, kajti orbit pet stopinj je lahko prisoten še kakšnih pet let. Kaj se mu je dogajalo na partnerskem področju. Mogoče se kakšna veza v tem času konča, mogoča druga prične? Pri plutonu je v glavnme tko, če imaš ti vzame, če nimaš ti da.
Na tvoj vozel je prišel pluton šele tam okrog leta 2000 in verjetno ti je prinesel eno osebo, prijatelja, mogoče kaj v vezi s plani, v glavnem precej povezano s karmo.

Potrebno pa je pogledat še druge tranzite, tako, da ne bova ugibali. x;)x

#227 amarilis

amarilis
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 154

Objavljeno: 1. februar 2007, 11:20

Pozdravljeni!

Ne vem sicer, če je to vprašanje primerno za to temo, ampak pred leti sem bila pri numerologijnji, ki mi je iz datuma rojstva ter imena in priimka povedala, da v tem življenju plačujem za neka dejanja iz preteklosti: Ta karma naj bi bila povezana z odnosi s partnerji in rekla je, da si bom zaradi tega vedno (dokler se nečesa ne naučim) izbirala napačne partnerje. Da mi bodo na pot prihajali vezani ali kako drugače neprimerni. Mene pa zanima, če se to res da videti iz mojega datuma rojstva. Rojena sem 11. 12. 1981. V pomoč pa lahko še to; numerološka št. mojega imena je 7, priimka pa 23. Ker res nimam ravno sreče v partnerskih odnosih, bi vas prosila, če lahko kdo tole pokomentira. Ali pa me vsaj usmeri na kako drugo temo.

Hvala :)

#228 amarilis

amarilis
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 154

Objavljeno: 1. februar 2007, 18:11

Hvala Mantis :)

Bi rekla, da kr drži. Mislim pa, da je tud njena napoved nekak vplivala name, da se pol nisem zares upala približat tistim h katerim me je vleklo - sem vsdno mislila, da niso v redu zame. No pravi očitno niso bli ;), ampak ostane pa tak zoprn priokus, da nekaj ni dorečeno, zaključeno, vse samo zvodeni in se počasi pozabi. Ja, približat se - znal bi bit to. Hvala.

bom pač mal sprobavala pa trenirala približevanje ;):)

#229 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 17. april 2007, 20:14

Tole sem zbrskala... x:Ix :inocent:

mantis piše:
Jaz imam jaz tud "dolgove" iz preteklosti:
-vladar 7. hise je VENERA v opoziciji s SATURNOM, ki je R in SATURN mi je v 8. hisi. VENERA je tud v kvadratu z URANOM, URAN je tudi R in je na zacetku 12. hise
- SEVERNI LUNIN VOZEL v 12. hisi mi je v konjunkciji z ASCENDENTOM
-sicer je VENERA, vladarica 7. hise tudi v konjunkciji z MERKURJEM (oba sta v 3. hisi)


kako je pa z mojimi dolgovi??

-vladar 7.hiše je SONCE v konjukciji z merkurjem-ribi(1.hiša),Sonce je tudi v trigonu z uranom,ki je R in je v 9.hiši v škropijonu in tvori konjukcijo z luno v škropijonu(8.hiša)in trigon z merkurjem v 1.hiši.
-SEVERNI LUNIN VOZEL je v tehtnici v 8.hiši in je v opoziciji z VENERO v ovnu(2.hiša),potem v trigonu z MARSOM(1.hiša-vodnar)
-sicer je SONCE ,vladar 7.hiše tudi v kvadratu z neptunom v 10.hiši v strelcu.


:palec: to me pa res zanima.. :inocent: x:)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#230 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 18. april 2007, 13:04

A je kdo mogoče informiran, ali bo v bližnji prihodnosti kakšno predavanje oz. seminar na to temo???


Živjo,
jutri bo nekaj na to temo v Cankarjevem domu ob 20h.

Četrtek,

19.4.2007
Mario Baar
* Astrološko - karmične karakteristike znamenj zodiaka *


Veliko ljudi se sprašuje, zakaj so se rodili v določenem astrološkem znamenju in kaj vse to za njih pomeni. Karmična astrologija ima za vsako znamenje, ki se nahaja v določenem življenjskem segmentu (astrološki hiši) oziroma v specifičnih odnosih (aspektih) z drugimi planeti sončnega sistema, določeno razlago, ki je vezana na dogajanje v predhodnih inkarnacijah. S pomočjo individualne ali skupinske regresije, hipnoze, jasnovidnih sposobnosti astrologa ter principov karmične in ezoterične astrologije se da razvozljati vlogo posameznika v kontekstu obstoječe inkarnacije. S tem, da posameznik dejansko spozna, na kakšen način je kot bitje vpet v celotno kozmično dogajanje, lahko bolj celovito zaživi v sozvočju s Kozmosom in s tem občutno zviša kvalitativno raven svojega življenja. Specifičnost življenjskih izkušenj lahko razume v povsem novi luči, kajti v sebi spozna, da je sicer majhen, toda enkraten, nepogrešljiv in zelo pomemben člen velike celote, ki mu rečemo Vesolje.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#231 puhica

puhica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 140

Objavljeno: 2. junij 2007, 14:27

Ko sem delala primerjavo dveh kart (sinastrijo), sem našla tole:

asc na verteksu (pri obeh)
venera na dasc (pri obeh), sicer veneri v 6.hiški
sonce inconj saturn (spet dvojno)
sonce sekstil merkur (dvojno)
marsa v opp, na enaki stopinji (na osi luninh zank in drug drugemu padeta v 8.hiško)
asc konj n.node in asc trigon n. node
luni sta v inkonj

pa še kaj bi se našlo

Kakšnen komentar na tole?
When inner situation is not made conscious,
it happens outside as fate!
C.G. Jung

#232 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 3. september 2007, 01:19

kaj v sinastriji pomeni Saturn osebe A v konjunkciji s Severnim vozlom osebe B?
medtem ko je Saturn osebe B v sekstilu z Venero osebe A ???

#233 Infatuation

Infatuation
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 8. julij 2009, 22:40

Je možno da je tole karmična veza? Kdo je tu komu dolžen? :) ...
- moje sonce v konjunkciji z njegovo luno
- moja luna v trigonu z njegovim soncem
- moj južni vozel v kvadratu z njegovo venero in v trigonu z njegovim ceresom
- njegov južni vozel trigon z mojim uranom

#234 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 30. avgust 2009, 21:25

Pozdrav,
Imam eno vprašanje:
Moj bivši šef in zdajšnji šef imata obadva asc blizu mojega natalnega Jupitra, Za nameček imam na isti stopinji Jupitra še tč. sreče, oboje v levu sredi 8 hiše.
To dejansko pomeni, da se mi nehote zasmeje ko ju vidim, se pravi kot bi ju bila vesela (sama pri sebi to občutim celo, kot bi mi srček poskočil od veselja)... čeprav njuno obnašanje oz. odnos do mene pa ni preveč optimističen, sta obadva poskrbela že za dosti razočaranj ... in takrat Jupiter pokaže drugo plat in ko ju vidim, ju v sebi preziram. A ko se ozračje umiri, zopet pride na plan druga plat Jupitra in se mi zopet nehote zasmeje ko ju vidim. ...

Saj sta resda obadva šarmantna oz imata nek privlačni magnetizem... a dostikrat razmišljam o teh mojih odzivih, sploh ker niso z ničimer argumentirane. Pa tudi logične ne, saj ponavadi nikoli nisem vesela osebe, ki me je enkrat že prizadel ali razočaral.

In potem je tu vprašanje: ali je to karma? ... In na kakšen način sem z njima povezana?
Njun asc pade v mojo 8 hišo, torej bi bila lahko karma? Sonce prvega pade v mojo 2hišo, drugega pa v mojo 11hišo.

Pri obeh sem se sčasoma potem natrenirala, da nisem odreagirala "čustveno", temveč hladno, razumsko. ... In z bivšim šefom sva si ratala bližja (kasneje izkazalo za napako!), zdajšnjega držim na distanci za vsako ceno. ... Izkušnja pri obeh, da kolikor se kakšen v odnosu malo preveč "udomači", me prizadene. ...najraje bi vikala.


A ima morda kdo kakšno smiselno razlago zame?

#235 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 31. avgust 2009, 13:15

Pozdrav,
Imam eno vprašanje:
Moj bivši šef in zdajšnji šef imata obadva asc blizu mojega natalnega Jupitra, Za nameček imam na isti stopinji Jupitra še tč. sreče, oboje v levu sredi 8 hiše.
To dejansko pomeni, da se mi nehote zasmeje ko ju vidim, se pravi kot bi ju bila vesela (sama pri sebi to občutim celo, kot bi mi srček poskočil od veselja)... čeprav njuno obnašanje oz. odnos do mene pa ni preveč optimističen, sta obadva poskrbela že za dosti razočaranj ... in takrat Jupiter pokaže drugo plat in ko ju vidim, ju v sebi preziram. A ko se ozračje umiri, zopet pride na plan druga plat Jupitra in se mi zopet nehote zasmeje ko ju vidim. ...

Saj sta resda obadva šarmantna oz imata nek privlačni magnetizem... a dostikrat razmišljam o teh mojih odzivih, sploh ker niso z ničimer argumentirane. Pa tudi logične ne, saj ponavadi nikoli nisem vesela osebe, ki me je enkrat že prizadel ali razočaral.

In potem je tu vprašanje: ali je to karma? ... In na kakšen način sem z njima povezana?
Njun asc pade v mojo 8 hišo, torej bi bila lahko karma? Sonce prvega pade v mojo 2hišo, drugega pa v mojo 11hišo.

Pri obeh sem se sčasoma potem natrenirala, da nisem odreagirala "čustveno", temveč hladno, razumsko. ... In z bivšim šefom sva si ratala bližja (kasneje izkazalo za napako!), zdajšnjega držim na distanci za vsako ceno. ... Izkušnja pri obeh, da kolikor se kakšen v odnosu malo preveč "udomači", me prizadene. ...najraje bi vikala.


A ima morda kdo kakšno smiselno razlago zame?


Konj kok te razumem ej...tud jz bi rada razlago za čisto podoben primer...s tem, da to ni šef ampak sodelavec...isto moj Jupiter pade na njegov asc pa še na njegov Mars hkrati...s tem, da pade ta konjukcija v mojo 7. hišo in mi tud ni jasno od kje tak pozitiven oproščujoč odnos do tega človeka...ima name en tak vpliv, da tud men ni čist nič jasno...k tudi jz realno vidim, da mi oseba dejansko karakterno sploh ni tok všeč ampak k je v bližini na vse pozabim...kr neki ti pravim...
tud men je ratal odregirata tko hladno in razumsko sam ne traja dolgo...pa ta stvar se že kr mal preveč vleče... xrolleyesx

upam, da pade kakšen odgovor x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#236 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 31. avgust 2009, 13:37

Ja, Pinka to je ta filing ... hecen, a ne?! Še natalni Mars bivšega šefa je padel blizu mojega asc, tako da je to dajalo občutek, da me fila z energijo.

Da bi vedela, kako to občuti druga oseba, bi morala najti nekoga, kateremu MOJ ASC pade na njegov jupiter - torej 4-5 let mlajšo osebo. Najbrž mora biti pa hecno, če te je nekdo vedno vesel brez razloga ... pa hkrati tudi zanimivo prijetno, se moraš počutiti sprejet. samo ne razumem, kako lahko potem tako osebo izkoristiš ipd., saj na svetu ni veliko ljudi, ki se te takole veselijo.

sem še malo gledala karte, in ugotovila, da so ti ascendenti drugih na mojem Jupitru tudi v kvadratu z mojim kironom in merkurjem. Najbrž od tu tudi razočaranja od teh ljudi.

Sicer pa opažam tudi, da je precej ljudi okoli mene z kakšnim osebnim planetom, točko ali skupino planetov v devici ... tam imam jaz SAturna in severni vozel, hkrati pa je devica v kvadratu z mojim asc/neptunom in Luno.

enako upam, da kdo poda kako mnenje

lp

#237 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 31. avgust 2009, 14:38

Ja, Pinka to je ta filing ... hecen, a ne?! Še natalni Mars bivšega šefa je padel blizu mojega asc, tako da je to dajalo občutek, da me fila z energijo.

Da bi vedela, kako to občuti druga oseba, bi morala najti nekoga, kateremu MOJ ASC pade na njegov jupiter - torej 4-5 let mlajšo osebo. Najbrž mora biti pa hecno, če te je nekdo vedno vesel brez razloga ... pa hkrati tudi zanimivo prijetno, se moraš počutiti sprejet. samo ne razumem, kako lahko potem tako osebo izkoristiš ipd., saj na svetu ni veliko ljudi, ki se te takole veselijo.

sem še malo gledala karte, in ugotovila, da so ti ascendenti drugih na mojem Jupitru tudi v kvadratu z mojim kironom in merkurjem. Najbrž od tu tudi razočaranja od teh ljudi.

Sicer pa opažam tudi, da je precej ljudi okoli mene z kakšnim osebnim planetom, točko ali skupino planetov v devici ... tam imam jaz SAturna in severni vozel, hkrati pa je devica v kvadratu z mojim asc/neptunom in Luno.

enako upam, da kdo poda kako mnenje

lp


ej sej to je pa že kr mal scary kar pišeš, kot da bi imeli ful podobne situacije...no sam, da tukaj jz njega filam z energijo sploh pozitivnostjo...tale moj Jupiter na njegovem Marsu in hkrati ascendentu me dela pozitivno do njega...pa še ego mu nafilam, da je noro...tko da ga kr neki vleče k meni mene pa k njemu...sam ok razumem zakaj njega ne razumem pa zakaj mene...

ja verjetno res...sam ok jz niti ne vem kdaj je bil jupiter v kozorogu...bi mogla prevert...
ja to se tud jz sprašujem zakaj sem ga kr tko skoz vesela ja, pa kako lahko nekoga tko potem izkoristiš sam veš kaj je vsi smo na nek način isti...če nam nekdo ponudi prst hočemo celo roko...nekako se ne morem potem nasititi tega, pa še paše nam ful in gremo lahko kr v ekstreme...ej sploh pa moškemu, da mu filaš ego...le kaj je za njega boljšega...
malokdo se danes zaveda, da je to nekaj lepega (če te je nekdo skoz vesel) in je to potrebno ceniti...je pa čist odvisno od človeka do človeka...ali že tako ali tako vedno dobi kar želi ali pa ne...

ja tud moj Jupiter je v kvadratu z Kironom...in tako tudi z njegovim Asc in Marsom...no z merkurjem je pa celo v širokem trigonu...

ne govori o devicah...ja isto jaz....s tem, da ali zapalim za osebe s soncem v devici ali pa imajo tam ascendent...v glavnem kej devičjega mora bit :xx!:
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#238 Mauna

Mauna
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 9. januar 2010, 12:53

Hei. A bi mi znal kdo malo razložit, kaj pomeni moj T kvadrat Ascendent-Pluton-Merkur?
The world is as you are.

#239 Mauna

Mauna
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 9. januar 2010, 13:31

aja, ascendent=bik, pluton v škorpijonu v 6.hiši, merkur v levu v 4.hiši
The world is as you are.

#240 soncica

soncica
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 8. julij 2010, 16:18

Zanima me, ali kdo na forumu obvlada karmicne povezave med dvema in mi jih zna bolj podrobno razlozit? Se kdo ukvarja s tem? Za pravo razlago sem pripravljena tudi € dati, da dobim odgovore, preden se mi scufa;)
To the living we owe respect.
But to the dead we owe only the truth.

#241 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 8. julij 2010, 16:29

Hehe, sem se prav nasmejala ker si tako luštkano napisala scufalo - Jaz sem prišla do spoznanj o karmi pač do sem, da pri ta starih se to celo sranje spremeni v neko poduhovljeno sranje - imenovano dharma. Karma pa je nekaj, kar te veže, pa to ne veš. In niti ni treba verjet, da si v prejšnjih življenjih nekaj vštimala in zdaj to odplačuješ. Lahko je tud tako - po moje! Se rodiš, in pač ker normalno ljubiš, hočeš ali ne, najbližje, prevzameš vse njihovo, kar je za spucat. Torej, karme po moje več ni, ko nisi več ujet v neko ponavljanje. Je pa čist na nas, al to skungfujamo, al sprejemo in objamemo, prepoznamo svoje. Karma je pač nek neobhoden del trpljenja - nezavednosti oz. teme.

No, pa kot da nisem nič rekla, naj še drugi povedo oz. ti povej natančenje kaj te zavezuje, da bodo lažje rekli. Ker baje good karma is holding us back us much as a bad karma.. Sarma pač, kot je že nekdo rekel..
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#242 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 8. julij 2010, 19:10

Glede na to, da je to kao pod astrologijo...moje mnenje je da je iz astrološke karte full težko razbrat karmične povezave...mogoče znajo kaj na to res povedat kakšni, ki obvladajo djotish. Stvar s katero se strinjan z mayan je pa da dobra karma glih tolk omejuje kot slaba karma...Objavljena slika Dharma pa na kratko pomeni pravilno delovanje...Objavljena slika

Skratka obstaja full velik karmičnih povezav ne samo med dvema osebkoma, čeprav naj bi kao veljal da smo najbolj povezan glih z osebami ki so naši starši, sorodniki, itd. Tudi če človeček reši karmične zadeve med dvema, jih pride na površje še več in sledi "ponovi vajo"...Objavljena slika

Za moje pojme pri teh zadevicah pride v poštev jasnovidnost oz. nekaj kar pomaga videt vzorce, težave, povezave...iz preteklih življenj. Ampak to je samo informacija, za razrešitev karmičnih zadevc so pa druge fore...sicer pa mi človečki te zadevce večinoma itak rešujemo podzavestno...včasih je bolje če človeček razlage sploh ne dobi oz. sliši v zavestnem stanju...bi se še bolj obremenjeval...važn je samo da se stvar razreši in čao baby...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#243 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 8. julij 2010, 21:14

Hehe, sem se prav nasmejala ker si tako luštkano napisala scufalo - Jaz sem prišla do spoznanjih o karmi pač do sem, da pri ta starih se to celo sranje spremeni v neko poduhovljeno sranje - imenovano dharma. Karma pa je nekaj, kar te veže, pa to ne veš. In niti ni treba verjet, da si v prejšnjih življenjih nekaj vštimala in zdaj to odplačuješ. Lahko je tud tako - po moje! Se rodiš, in pač ker normalno ljubiš, hočeš ali ne, najbližje, prevzameš vse njihovo, kar je za spucat. Torej, karme po moje več ni, ko nisi več ujet v neko ponavljanje. Je pa čist na nas, al to skungfujamo, al sprejemo in objamemo, prepoznamo svoje. Karma je pač nek neobhoden del trpljenja - nezavednosti oz. teme.

No, pa kot da nisem nič rekla, naj še drugi povedo oz. ti povej natančenje kaj te zavezuje, da bodo lažje rekli. Ker baje good karma is holding us back us much as a bad karma.. Sarma pač, kot je že nekdo rekel..


najbl mi je hecn, ko se butasti njufakinejđerji zgražajo nad religijami, sami pa twezijo idiotizme ala karma.
karma ni nč druzga, kot iz roda v rod ponavljajoči se vzorci, ki se bodo ponavljal še tolk cajta, dokler jih nekdo ne bo prenašal naprej. pika.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#244 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 17. julij 2010, 23:27

najbl mi je hecn, ko se butasti njufakinejđerji zgražajo nad religijami, sami pa twezijo idiotizme ala karma.
karma ni nč druzga, kot iz roda v rod ponavljajoči se vzorci, ki se bodo ponavljal še tolk cajta, dokler jih nekdo ne bo prenašal naprej. pika.


Word !! :palec:


Imamo svoj um in svojo voljo in svobodo pridobiti znanje, ki nam omogoča odločanje in ne zgolj vdajanje v namišljene podedovane vzorce. Vsak posameznik v družini je svoje lastno bitje. Prej, ko vam to postane jasno prej boste videli prej neviden prepad med družinskimi člani in lastno odločitev sprejemanja družinskih vzorcev :)
Brez podpisa

#245 pumarancha

pumarancha
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 19. julij 2010, 00:41

Lep pozdrav!

V mojem zivljenju se dogaja nekaj cudnega ocitno privlacim dvojcke in nobenega drugega horoskopskega znamenja odkar sem se razsla z mojim mozem, ki je bil tudi dvojce...nisem imela ravno super izkusnje, zato bi se rada pozanimala za kaj gre tukaj, ker enostavno ne znam vec razbrat... moj rojstni dan je 8. november, 1986, ob 18,31 min.lj

hvala ze v naprej za odgovor.

To temo je popravil/a pumarancha: 19. julij 2010, 00:43


#246 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 20. julij 2010, 21:34

In zakaj je to sploh pomembno ?


:)
Brez podpisa

#247 soncica

soncica
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 20. julij 2010, 22:09

Meni je recimo pomembno, da za dolocena vprasanja dobim odgovore, da potem lahko grem naprej, rastem in se razvijam... Ucimo se pa itak celo zivljenje, predvsem o sebi.
Tale tema je zlo zanimiva, vsaj meni, o karmi, zato hvala vsem, ki v njej sodelujete. :)

Lahko pa se kdo kej doda, recimo zanima me tudi, ce so karmicne povezave za nazaj, kako ves da si poplacal dolg, da si frej, da se ne bo se naprej vleklo?
To the living we owe respect.
But to the dead we owe only the truth.

#248 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 20. julij 2010, 22:13

kako ves da si poplacal dolg, da si frej, da se ne bo se naprej vleklo?


kolkor jest razumem njufakinejđerska jajca, je dokaz, da nisi spucala karmičnega dolga že to, da si še žiwa. x:)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#249 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 20. julij 2010, 22:15

Word !! :palec:


ni dab goworu xcivx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#250 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 21. julij 2010, 19:17

ni dab goworu xcivx


Kaj , a zej naj pa karmično astrologijo uporabim, da bom dojel tvoj odgovor ?? !! x:Dx
Brez podpisa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0