Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Karmična povezava


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
265 komentarjev na to temo

#151 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 26. september 2005, 22:30

<{POST_SNAPBACK}>Mene pa zanima kaj pomeni njegova luna in severni vozel direktno na mojem plutonu in v opoziciji z mojim severnim vozlom. Hkrati je njegov pluton v opoziciji z mojo luno. Njegov saturn je točno na mojem desc.
Veza je obstajala, zdi se mi da je bila tudi karmična, čeprav se zdaj že vrsto let čisto dobro razumeva.
Lp
Cat

Aha, drugače pa od naštetih imam 'samo'  :o|o: venera opozicija pluton (sicer 8 stopinj razmika).



Prvo bi rekla, da se glavne stvari vidi iz natalne, se ponavljam, vendar bi rada sedaj na primeru pokazala. Resnica je, da ta opozicija ravno zato, ker je 8 stopinj ( 8 pomeni krizo), lahko problematična, vendar če ni ničesar več in če imaš kak lep aspekt Venere, seveda je stvar izboljšana in če imaš lepši odnos med Luno in Soncem, ter vladarjem 1. in 7. hiše, to vse povečuje možnosti za dolgotajen vpliv.


No če se sedaj vrnem k sinastriji, tu je očitno, da gre za karmični odnos, da gre tudi za zelo strasen odnos. Bi mogla videti celotno sinastrijo toda po mojem, bosta skupaj doživela neko krizo ( povezano z izgubo) , ki bo bistveno spremenila oba.
To, da odnos traja pa se je zahvaliti Saturnu tvojem descendentu, brez Saturna ni trajanja.


Sklep je , da če ni večjih težav znotraj natalne karte, tudi sinastrija ne more privesti človeka v resne težave v partnerstvu.
Kljub vsemu pa pravim, da tu ta opozicija Venere in Plutona nekaj sproroča in ko bo tranzitni pluton koten ( če še ni bil9 se bo zvedelo natančno kaj ima ta opozicija povedati.

Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#152 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 26. september 2005, 22:37

<{POST_SNAPBACK}>...nedolocljivo... nezmoznost biti v zvezi kakrsnekoli vrste(en tak odpor... kaj jaz vem, strah pred izgubo kontrole, svobode...)... ko ze mislim, da je to to(kar dostiX mislim na zacetku(venera opoz. neptun)), se pojavi en tak odpor proti kermu sem cist nemocen in koncam vezo ali pa podzavestno vlecem take poteze, da vezo zakljuci ona(uran inkonj. venera???)... s5 na drugi strani sem pa zlo posesiven in se v tistem kratkem obdobju trajanja "veze" vseskozi preizkusam partnerja(venera trigon pluton??).... u glavnem: zajebano!!

saturn in retrogradnost venere zdaj skor ne cutim (sem jo oboje v mladosti kar precej cutil v obliki raznih zavor(tuki pride v igro se saturn na marsu), frustracij...)

...tko no... ce povzamem vsekupi... ce sem posten, sem se od zvez distanciral in si sploh ne pustim da pride cez raven fizicnega... ko enkrat cutim, da gre cez... reflexno bezim... sej vem, da tko osebnostno ne rastem, ne napredujem... sam jebiga...



Zelo hvala, da si se tako odpru. Od tod se najbolj naučimo. Kaj reč, bi bilo za premislit. Po moje je ne boš kar tako odnesel, te še čakajo strasti in tudi odnosi.
Venera je tista, ki veže severni in južni vozel, preko odnosov dozorevaš in napreduješ kot duhovno bitje, tako na hitro bi rekla, da je to zate pomembno in, da kljub res težkim pozicijam, ni kaj reč, je vsaka kolikor toliko uspešna zveza, odnos pospešek v notranjem razvoju.



Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#153 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 26. september 2005, 22:49

<{POST_SNAPBACK}>- Venera retrogradna-
NE
-Venera v 12. hiši -
NE
-vladar 7. hiše v 12. hiši ali retrograden -
URAN-r v 5.hiši
-Venera v konjunkciji z Južnim luninim sečiščem-
?
_vladar 7. hiše v konjunkcii z Južnim vozlom-
NE
-Venera in/ali vladar 7.hiše v aspektih s transaturnovci, predvsem z Neptunom in Plutonom :
VENERA kvadrat saturn, opozicija neptun, trigon pluton
-Venera ali vladar 7. hiše v konjunkiciji ali negativnih aspektih s Saturnom ( to je kot neka kazen za pretekla dejanja):
venera kvadrat saturn in uran sekstil saturn
- Severni in južnmi vozel na liniji asc- desc:
sta v istih znamenjih ampak 2. in 8. hiša


Prvo da razčistimo SEVERNI LUNIN VOZEL= SEVERNO LUNINO SEČIŠČE, IZRAZ SEČIŠČE JE PRAVILNEJŠI, KER GRE RES ZA SEČIŠČE ORBIT.

Imaš tudi ti pestro. Venera s Saturnom in Neptunom na enrat je kar težka stvar, a sta tudi Saturn in Neptun v težki kombinaciji ( kvadrat ali kej tazga). Dej odgovori, pa bova potem še mal pogledali.

Na kratko:
Imam vezo dolgo 4.leta z dobrimi in slabimi dnevi, par hudih prepirov začetih z moje strani (povod z njegove) ki so bili potrebni da je bilo potem boljše. Zaenkrat nama je lepo, čeprav hočem še veliko spremeniti, ko bo za to čas. Še vedno pa ne vem če je to to :sori: , za kar bi se še naprej borila.
Če te pa zanima kaj konkretnega, pa vprašaj. x:Ix


Lepo lepo, kar tako naprej. KO se soočaš s problemi v odnosu, pa se le zavedaj, da se je potrebno le umiriti. Strah, ki si pa prinsela iz prejšnega življenja, povzroča težave, veliko strahu, dvom v svojo ženskost, privlačnost, strah, da boš ostala sama, strah, ki še sam ne ve zakaj je tam. Zato je potrebno sedaj delati v situacijah ko čutiš te občutke zelo taktno, se umakniti, globoko dihati, se soočati s svojimi strahovi. Saturn je povezan tudi s samozanikanjem in v tej kombinaciji bi pomenilo, "ne zaslužim si ljubezni".
Resnica je, da si vsi zaslužimo ljubezen, in kar koli si že naredila narobe, sedaj si tu , da se učiš in razumeš, brez strahu se odpri.
Joj ti modrujem, pa vendar ne modrujem, da bi jaz zgledala bolj pametna, ker nisem , znajdem se v strahu, ampak zato, da bi ti dala spodbudo, kot jo dajo meni ljudje okrog mene, ko mi je težko.
No sem zašla, tebi je sedaj OK, torej si samo moje besede, nekam v nezavedno potisni, ko bo pravi čas, se bodo pojavile.

Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#154 nea

nea
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 27. september 2005, 06:44

hojla,
mene pa zanima, kako kažejo zvezde za prihodnost s sedanjim partnerjem, s katerim sva že nekaj časa skupaj(6 let), vendar sva morala iti skupaj čez veliko ovir, zanimivo je, da je on po horoskopu rak, prav tako moj oče, žal pokojni, pa deda..

jaz:7.12.1979
on:3.7.1976 :sori:
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal

#155 magda

magda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 27. september 2005, 06:52

[- Venera retrogradna - NE
-Venera v 12. hiši - NE
-vladar 7. hiše v 12. hiši ali retrograden - NE (v 9.hiši)
-Venera v konjunkciji z Južnim luninim sečiščem - NE
_vladar 7. hiše v konjunkcii z Južnim vozlom - NE
-Venera in/ali vladar 7.hiše v aspektih s transaturnovci, predvsem z Neptunom in Plutonom -
-Venera ali vladar 7. hiše v konjunkiciji ali negativnih aspektih s Saturnom ( to je kot neka kazen za pretekla dejanja) - Venera kvadrat Saturn
- Severni in južnmi vozel na liniji asc- desc - TOČNO NA ASCENDENTU IN DSC.


Odnos traja že ogromnih let, vendar prežet s krizami in tudi lepimi momenti. Pri tem je zanimivo, da čutiva ljubezen (oba imava Venera opozicija Neptun). :V:

Mihela, bi bila zelo vesela tvojega komentarja. x:)x

#156 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 27. september 2005, 08:17

<{POST_SNAPBACK}>hojla,
mene pa zanima, kako kažejo zvezde za prihodnost s sedanjim partnerjem, s katerim sva že nekaj časa skupaj(6 let), vendar sva morala iti skupaj čez veliko ovir, zanimivo je, da je on po horoskopu rak, prav tako moj oče, žal pokojni, pa deda..

jaz:7.12.1979
on:3.7.1976 :sori:



Vprašanje ne paše sem Nea, tu govorimo o karmičnih odnosih.

Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#157 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 27. september 2005, 08:19

<{POST_SNAPBACK}>[- Venera retrogradna - NE
-Venera v 12. hiši - NE
-vladar 7. hiše v 12. hiši ali retrograden - NE (v 9.hiši)
-Venera v konjunkciji z Južnim luninim sečiščem - NE
_vladar 7. hiše v konjunkcii z Južnim vozlom - NE
-Venera in/ali vladar 7.hiše v aspektih s transaturnovci, predvsem z Neptunom in Plutonom -
-Venera ali vladar 7. hiše v konjunkiciji ali negativnih aspektih s Saturnom ( to je kot neka kazen za pretekla dejanja)  - Venera kvadrat Saturn
- Severni in južnmi vozel na liniji asc- desc - TOČNO NA ASCENDENTU IN DSC.
Odnos traja že ogromnih let, vendar prežet s krizami in tudi lepimi momenti. Pri tem je zanimivo, da čutiva ljubezen (oba imava Venera opozicija Neptun). :V:

Mihela, bi bila zelo vesela tvojega komentarja. x:)x



Magda dej sam napiši, kateri vozel je na ASC in kateri na DSC.
Pa bom poskusila odgovoriti.

Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#158 magda

magda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 27. september 2005, 08:46

Mihela, Severni vozel imam na DSC!

Že v naprej hvala! x:)x

#159 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 27. september 2005, 09:15

Pozdravljena Mihaela!
Kaj pa pomeni, če ima en partner zelo zasedeno(on) 12.hiša en pa nič?
Npr. on ima: (31.01.1962)
- Venera retrogradna (ne vem)
- Venera v 12.hiši (JE v 12.h)
- Vladar 7.hiše JE v 12h (če je retrograden pa ne vem)
- Venera kvadrat Neptun(8.h), venera inkonjunkcija Pluton(6h)
- pa sonce je tud 12h
- za S/J vozle pa ne vem.

jest pa nimam v 12h nič (31.10.1963), a to pomeni da ima on "nek dolg" oz. obratno (jest dolžna "pomagat" neki razčistit?

Thanks in
lp
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#160 puhica

puhica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 140

Objavljeno: 27. september 2005, 10:31

Imaš tudi ti pestro. Venera s Saturnom in Neptunom na enrat je kar težka stvar, a sta tudi Saturn in Neptun v težki kombinaciji ( kvadrat ali kej tazga). Dej odgovori, pa bova potem še mal pogledali.



Saturn in neptun sta oba R in v kvadratu (z venero mi tvorita t-kvadrat), poleg tega imam še luno na saturnu.

Strah pred ljubeznijo in ženskostjo, o katerem si govorila .... hmmm. Ni me strah pred tem ampak strah da tega ne bom dobila oz dosegla. Po drugi strani si pa govorim, da tudi če ostanem sama, brez partnerja, brez otrok bom zmogla, ampak to je nabrž samo tolažba. Mogoče zaradi tega strahu v vezi ostajam zelo dolgo in se prilagajam tudi takrat ko je to brez smisla. Zakomplicirano :xx!:
Mogoče še to, mojo prejšnjo vezo (prvo resno) sem lahko prekinila ko sem se prepričala da je na tem svetu še kar nekaj dobrih tipov (pa če ga bom iskala do nevemkdaj) in da je biti sam zelo fajn in njega (ki ni eden in edini) sploh ne potrbujem za mojo srečo. xyesx

Mihela, super, odprla si mi nek nov pogled na moje odnose xsrcx

(le kaj sem bla v prejšnjem življenju xscratchx)
When inner situation is not made conscious,
it happens outside as fate!
C.G. Jung

#161 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 27. september 2005, 22:46

Zelo hvala, da si se tako odpru. Od tod se najbolj naučimo. Kaj reč, bi bilo za premislit. Po moje je ne boš kar tako odnesel, te še čakajo strasti in tudi odnosi.
Venera je tista, ki veže severni in južni vozel, preko odnosov dozorevaš in napreduješ kot duhovno bitje, tako na hitro bi rekla, da je to zate pomembno in, da kljub res težkim pozicijam, ni kaj reč, je vsaka kolikor toliko uspešna zveza, odnos pospešek v notranjem razvoju.
Vse dobro,

Mihela


...s tem si vse povedala-2x iskala besede x:Dx x:Dx ... jah vem, da je moj chart kar se tega tice verjetno eden najtezjih... si videla ze dosti tezjih chartov(kar se tega tice)???
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#162 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 28. september 2005, 06:26

samson, bi se ti dalo mal zame pogledat, kaj kaže glede na natalno karto in karmične odnose?
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#163 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. september 2005, 06:37

samson, bi se ti dalo mal zame pogledat, kaj kaže glede na natalno karto in karmične odnose?


...nisem v karmicni najbolj doma(oz. se najmanj od vseh smeri)xnckrivx ... sicer pa pejt skozi tist formular, ki ga je MIHELA podala(venera, polozaj, reto?, aspekti, vozli???) pa ti bo MIHELA kaj vec povedala... mene je karmicne kar malo strah, po pravici povedano, da ne bi kaj prevec izvedel... sploh glede na mojo venero-je boljse, da cimmanj vem kaxen zlodej sem bil v prejsnjih zivljenih in tko... mislim, da je cist zadost da vem kaxna je moja karmicna naloga tukaj in zdaj... xnckrivx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#164 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 28. september 2005, 06:40

sej hec je glih u tem, da pojma nimam kako se sploh določi retrogradnost planeta....tam je en kup stvari, ki jih še ne poznam...spoznavam zadeve bolj počasi...ne s tako brzino kot ti.....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#165 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. september 2005, 07:46

..okej ti bom jest napisu kako je s tem pr tebi:
se pravi-amis:
-venera ni retro, ni v aspektu s saturnom, ne uranom, ne plutonom, ne neptunom...je pa v konjunkciji z IC-jem(v scorpiu),
-vladar 7. je neptun, ni retro, je v 3. hisu(takisto v sco) in je kvadratu s saturnom... klasicni vladar 7.-jupiter je v 8. hisi v ovnu in je Rx...

...zdaj naj pa mojstrica MIHELA pokomentira...

Rx šnelkurs...ce je planet retrograden, to pomeni, da se gledano z zemlje, giblje "nazaj"... to malcek spremeni naravo vloge planeta, ponavadi so energije planeta usmerjene bolj navznoter, globlje... predvsem pa se tezje izrazijo... ce imas v chartu kaxen planet retrograden je to oznaceno z oznako Rx zraven planeta... BTW: pri tebi je retrograden samo jupiter...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#166 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 28. september 2005, 08:05

samson, srce si....hvala!
retrograden jupiter...hm...zanimivo....(ena amaterska razlaga: če je "dober" planet in je retro...potem se bodo dobre stvari v lajfu dogajale bolj navznoter kot navzven ali pa morda navzven počasneje....?)

mihela,

bi lahko kaj povedala na temo podatkov, ki jih je zame napisal samson?

thx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#167 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 28. september 2005, 18:44

Venera konj. Neptun, konj.Merkur, sekstil Pluton
in če prav gledam je vladar 7. hiše Mars, ki je v konj. z Venero, sekstil z Asc...
ok, sej lahko da se motim glede Marsa (7. hiša Ribje-Ovnova, v njej retrogradni Kironček), sej če je Neptun je pa tko tud v konj. z obema :o|o: izgubila sem se... no imam delo za danes zvečer :sori:
Tu gledamo samo svojo Natalno karto ane?
Sama imam občutek, da moram dokazat, da mi lahko partner zaupa ... sem pa imela nekoč en "spomin" ki ne seže v ta lajf in tam sem videla kako sem določeno osebo izdala, prizadela in v tem življenju imam skoz občutek, da moram dopovedati da mi je pomembno to, da mi lahko verjame...
a se mi blede al je to res povezano???? ok, sej če sem odkrita - verjetno nisem prav gledala karte ;)
zanimiva tema tole, bom z veseljem brala vaša dognanja...

#168 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 28. september 2005, 20:13

Mihela, zelo ti bom hvalezna, ce mi bos kaksno rekla na mojo 'karmicno sceno':

*venera sploh ni aspektirana (v tehtnici, 4.h)
*vladar 7.h je saturn in je R; je v kvadratu z Neptunom in inkonjunkciji s Plutonom
*vladar 7.h (saturn) je v konj. z JV (v 8.h.)

hvala xsrcx

#169 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 29. september 2005, 09:41

<{POST_SNAPBACK}>Mihela, Severni vozel imam na DSC!

Že v naprej hvala! x:)x



Osnovno načelo, sprejt sebe, da bi sprejela druge.

Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#170 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 29. september 2005, 09:49

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljena Mihaela!
Kaj pa pomeni, če ima en partner zelo zasedeno(on) 12.hiša en pa nič?
Npr. on ima: (31.01.1962)
- Venera retrogradna (ne vem) 
- Venera v 12.hiši (JE v 12.h)
- Vladar 7.hiše JE v 12h (če je retrograden pa ne vem)
- Venera kvadrat Neptun(8.h), venera inkonjunkcija Pluton(6h)
- pa sonce je tud 12h
- za S/J vozle pa ne vem.

jest pa nimam v 12h nič (31.10.1963), a to pomeni da ima on "nek dolg" oz. obratno (jest dolžna "pomagat" neki razčistit?

Thanks in
lp



Zanimivo ja. On ima nek dolg in neka ljubezenska zgodba iz preteklosti se vrača v tem življenju. Obstaja nevarnost za skrito ljubezen,( ki pa najverjetneje ostaja platonska, razen če sta vmešana še Pluton in Mars, potem bo kar konkretna) ali pa te smo ne izpostavlja in te drugi ljudje v njegovem poslovnem, prijateljskem svetu ne poznajo.

Zanimivo, pri njem je resnično močno videti to komponento. Mogoče bi bilo dobro pogledati še njegovo Venero, kaj je z žensko ko postane njegova resna partnerka in a Venera in nestvarno hrepenenje povezano z njo na kak način škodi Luni.
Poglej še njegovo Luno, pa premilsi o tem, na kak način te kaže drugim.


Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#171 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 29. september 2005, 09:54

<{POST_SNAPBACK}>..okej ti bom jest napisu kako je s tem pr tebi:
se pravi-amis:
-venera ni retro, ni v aspektu s saturnom, ne uranom, ne plutonom, ne neptunom...je pa v konjunkciji z IC-jem(v scorpiu),
-vladar 7. je neptun, ni retro, je v 3. hisu(takisto v sco) in je kvadratu s saturnom... klasicni vladar 7.-jupiter je v 8. hisi v ovnu in je Rx...

...zdaj naj pa mojstrica MIHELA pokomentira...

Rx šnelkurs...ce je planet retrograden, to pomeni, da se gledano z zemlje, giblje "nazaj"... to malcek spremeni naravo vloge planeta, ponavadi so energije planeta usmerjene bolj navznoter, globlje... predvsem pa se tezje izrazijo... ce imas v chartu kaxen planet retrograden je to oznaceno z oznako Rx zraven planeta... BTW: pri tebi je retrograden samo jupiter...


Mislim, da tu ne gre za karmično ljubezen, čeprav je Venera v škorpijonu in vla. 7 v 8. (to so karmične hiše in znaki).
Retrogradnost Jupitra kaže možnost, da se s partnerjem ponovno srečata, a da sta bila prej v neki drugi realciji, učitelj učenec.
Moram priznati, da tu ne vem natančno, si ne upam kar reč, bi mogla videti karto.

Kakšne aspekte ima Venera



Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#172 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 29. september 2005, 09:58

mihela hvala! a ti kaj pomaga, če ti pošljem podatke na os?
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#173 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 29. september 2005, 10:03

Tako ,

torej že zgoraj sem predvsem poudarila 12. hišo in retrogradnost ter Saturnove aspekte.
Treba pa je vedeti, da so tudi druge hiše in znaki, ki so povezani s karmo. Sem spadajo še 4. hiša, predvsem gre za družinsko karmo in pa tudi 8. hiša. Znaka pa sta predvsem znamenje rib in škorpijon.


Vendar mora biti kar veliko dejavnikov, da sklepamo na karmično zvezo in se morajo ti potrjevati, kazati v isto smer.

Pa še to, res je, da so ponavadi karmične zveze težje, vendar so včasih nekatere prav pravlično lepe, torej ko gre za fazo v razvoju, ko sta se oba že naučila kar sta se mogla, pa še nista v fazi ločevanja, ki je tudi težavna. To faza je redka, vendar je prekrasna.

Zelo pogosto pa se dogja, da srečamo ljudezen naših preteklih življenj, pa kljub hrepenenju moramo vsak svojo pot. Ponavadi se tega ne zavedamo, ampak je na nezavedni ravni to nakazano tako, da je vsaj eden nedosegljiv, ali zaradi razlike v letih, ali zaradi poroke, ali tega ker je eden duhovnik ali zaradi sorodstvene vezi... možnosti je veliko.


Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#174 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 29. september 2005, 10:07

<{POST_SNAPBACK}>mihela hvala! a ti kaj pomaga, če ti pošljem podatke na os?



V redu bom pokukala. Vendar naj to ne pomeni, da me sedaj vsi prosite za odgovore. Bom iskrena in vam povem, da bom v glavnem odgovarjala tu v forumu in bom le redko odgovorila na OS, razen, če bom imela veliko prostega časa.


Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#175 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 29. september 2005, 10:19

Mihaela, hm..kako me kaže drugim? Če nardim povzetek zgleda nekako takole; ne "skriva" me pred drugimi, prej nasprotno, celo mam nekako vtis da se na nek način celo "postavlja" z mano,...nek ponos kaj pa vem (ma sej ne zgledam ravno tok slabo, prej nasprotno) sam pa v družbi oz.javnosti pokaže "lastništvo" (ne grobo). Ja pa tole, načeloma mu ni kej dost do družbe oz mu hitro presede, najraj bi sam z mano "ždel", še pozornost do frocev mu včasih presede (al pa se men sam tko zdi, pa mislim da se ne motim), ja je zelo posesiven.

Sicer pa je:
Venera v 12.h v vodnarju (konj.Jupiter 12h, kvadrat Neptun 8h scorpijo, inkonjukc.Pluton 6h)

Luna je v 9.h v strelcu (sekstil Venera, sekstil Saturn,kvadrat Uran, kvadrat Pluton)

Mars pa v 11.h v kozorogu (konj.Saturn, inkonj.Uran)

Pluton v 6.h (inkonjonj.sonce 12h, sekstil Neptun 8.h sco.)

Hm, kaj meniš?
lp
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (2)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0


    Facebook (1)