Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Statična elektrika


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
128 komentarjev na to temo

Anketa: Statična elektrika (54 Skupaj glasov:)

Statična elektrika

  1. da zelo pogosto (9 glasov [20.93%])

    Odstotek glasov: 20.93%

  2. da srednje (7 glasov [16.28%])

    Odstotek glasov: 16.28%

  3. da občasno (24 glasov [55.81%])

    Odstotek glasov: 55.81%

  4. ne nikoli (3 glasov [6.98%])

    Odstotek glasov: 6.98%

Glasuj Gosti žal ne morete sodelovati v anketi

#101 Kylie

Kylie
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 047

Objavljeno: 23. februar 2007, 19:16

mene zadnji mesec tudi full trese in to kr fejst se spajtlam....
Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.
Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

#102 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 23. februar 2007, 20:21

Kaj vas bo sstane potegnu x:Dx x:Dx x:Dx

Mene trese prav v določenih čevljih... v drugih pa ne... kaj ima to zdej s soljo x:px x:Dx

Jao, jao... je tipica lizala sladoled in ji je padel satelit na glavo... sledi sklep... če ližeš sladoled ti pade satelit na glavo x:Dx x:Dx x:Dx

Če boš bil izoliran od grounda si lahko sestavljen iz same soli... in ko se ti bo potencial spremenil tok ne bo mogel nikamor steči ravno zato, ker si odrezan od zemlje... zakaj bi bluzil s himalajsko soljo, če je rešitev v vsakem elktrotehničnem zveščku... ni vse v bogecu pa energijah x:px
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#103 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 23. februar 2007, 22:43

ni vse v bogecu pa energijah x:px

Res ne, take budalaščine brez osnovnošolskega znanja fizike se lahko podijo samo v glavah s plastičnimi čevlji x:)x

#104 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 23. februar 2007, 23:46

x:Dx Me veseli, da si mi odgovoril s prispodobo, ker drugač bi mogu v roke plunt pa za štil zagrabt in bi kopala do bridkega konca x:Dx

Ej... sem šel za foro brat nazaj... mislem, kaj je folk naiven... crkneš... ti utemeljiš neko korelacijo... kao, če te trese imaš premalo soli, ker si podsoljen si bolan x:Dx ... pol ti takoj marsa butne ven... mene trese, pa se imam za zdravo... no, kdaj je človek bolj zdrav... takrat ko ljudje okoli neki bluzijo al takrat, ko sam tako resnično misli x:px x:Dx ... pol naprej odziv antoninusa... itak, da ne šteka korelacije... sej, kdo jo pa x:)x ... po nosorog lepo napiše razloge zakaj nas trese... in nima to nič z nobeno boleznijo in podobnim nakladanjem...

Sstane... z vsem spoštovanjem... pri takelih temah se moram malo javit pa malo bezat, ker imam za kej... včasih si štejem že skoraj za dolžnost... mater, požren teh elektrolitov s Powerbar-jem, da bi mogu bit zdrav ko dren... pa me trese ko sto mater tko, da mislim da bom kmau pofilau x:Dx x:px ... aja... ni iz himalaje... mater xcivx

ko bi vsaj kakšen refošk al pa teran promoviru... bi vsaj mal zdet bli x:px x:Dx x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#105 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. februar 2007, 00:10

x:Dx Me veseli, da si mi odgovoril s prispodobo, ker drugač bi mogu v roke plunt pa za štil zagrabt in bi kopala do bridkega konca x:Dx

No, pa dajva. Si že kdaj poskušal statično naelektriti kak dober prevodnik, na primer aluminijast glavnik, namesto plastičnega :8):

#106 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 24. februar 2007, 00:14

Ne... x:px

P.S. zdaj ti padam v naročje... izkoristi me... x:Dx x:Dx x:Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#107 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 24. februar 2007, 00:17

Ne... x:px

P.S. zdaj ti padam v naročje... izkoristi me... x:Dx x:Dx x:Dx


x:px ne morem , da ne bi :yumy: xcheersx ko tako lepo prosiš x:Dx x:Dx x:Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#108 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 24. februar 2007, 00:20

x:Dx x:Dx x:Dx sem pričakoval tvojo malenkost x:px

če sem pa potreben...


soli x:Dx

baje xrolleyesx xcivx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#109 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. februar 2007, 00:23

Ne... x:px

P.S. zdaj ti padam v naročje... izkoristi me... x:Dx x:Dx x:Dx

Starejši biki mlajših ne izkoriščajo, ampak jih porazijo x:Dx

#110 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 24. februar 2007, 00:26

x:Dx x:Dx x:Dx aja, sam da se nea pajtlaš x:Xx

xcivx hec, sej vem da si se Stanetu izročil, sam ko si glih prosil, se nisem mogla upret skušnjavi , de se ne bi odzvala krikom puščavnika :switz: težke so preizkušnje previšnjega :wOOt:

***

mene nič ne pajtla k sem se z refoško ozemljila x:px

Starejši biki mlajših ne izkoriščajo, ampak jih porazijo x:Dx



x:Dx huda hipoteza, kdaj bo obračun pri O.K. koralu pridem pogledat x:px
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#111 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 24. februar 2007, 00:26

Si me razočaral... sem zdejle kar vidu kako boš pel di po dt, pa furiejevo transormacijo, indukcijske zakone, maxwellove enačbe... no dej Sstane... če me prepričaš ti pokupim vse zaloge x:px x:Dx x:Dx x:Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#112 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. februar 2007, 00:29

mene nič ne pajtla k sem se z refoško ozemljila x:px

Imaš srečo, da se ne ozemljuješ s šnopsom, v njem ni nič soli x:Dx

#113 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 24. februar 2007, 00:29

xcivx hec, sej vem da si se Stanetu izročil, sam ko si glih prosil, se nisem mogla upret skušnjavi , de se ne bi odzvala krikom puščavnika :switz: težke so preizkušnje previšnjega :wOOt:


x:Dx x:Dx x:Dx

kuuuuuul... dobivam počas na imidži x:Dx x:px x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#114 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. februar 2007, 00:32

če me prepričaš ti pokupim vse zaloge x:px x:Dx x:Dx x:Dx

Človeka, ki o fiziki nima pojma, prepričajo samo čudeži x:Dx

#115 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 24. februar 2007, 00:34

Sej praviš, da je čudežna... no, evo... vsa vrata ti odpiram... x:px x:Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#116 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 24. februar 2007, 00:37

Imaš srečo, da se ne ozemljuješ s šnopsom, v njem ni nič soli x:Dx



:sniky: to ni sreča, to je izbran inu žlahten okus , to je znanje in so izkušnje, po vseh kislicah in kvintonih , izabelah in šmarnicah x:o)x



Sej praviš, da je čudežna... no, evo... vsa vrata ti odpiram... x:px x:Dx


:inocent: :o|o: nea morm več tega poslušat, a so res vsi ta boljši puščavniki ali pa geji xcivx

jst grem kr spat, čisti horor :O:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#117 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. februar 2007, 00:47

Sej praviš, da je čudežna... no, evo... vsa vrata ti odpiram... x:px x:Dx

Vse, česar ne razume, pa vidi, da se dogaja, si človek razlaga kot čudež. Da si pa ti svojo neprevodno kožo razlagaš kot čudež, je pa vseeno malo prehuda. :o|o:

:sniky: to ni sreča, to je izbran inu žlahten okus , to je znanje in so izkušnje, po vseh kislicah in kvintonih , izabelah in šmarnicah x:o)x

Vse te pijače imajo na tvojo srečo vseeno nekaj skupnega, niso destilati in vsebujejo tudi elektrolite, sol po domače x;)x

#118 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 24. februar 2007, 01:00

:eek: ne še ti Brut


upam da te vsaj statična elektrika ne pajtla x:Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#119 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. februar 2007, 01:06

Res je zadnji cajt, da priredimo eno pajtlarsko delavnico x:Dx

#120 Kylie

Kylie
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 047

Objavljeno: 24. februar 2007, 12:17

prav nasmejala sem se, res x:Dx x:Dx x:Dx :palec:
Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.
Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

#121 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. februar 2007, 12:47

Sem bil danes v Šparu in tam sta dve gospe merili kao energijo, v resnici ti pa merijo električno prevodnost kože in celega organizma.
Energije na pretek x:Dx
Tisti, ki jih trese statična elektrika, so pa na psu :o|o:

#122 Kylie

Kylie
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 047

Objavljeno: 24. februar 2007, 13:47

Sem bil danes v Šparu in tam sta dve gospe merili kao energijo, v resnici ti pa merijo električno prevodnost kože in celega organizma.
Energije na pretek x:Dx
Tisti, ki jih trese statična elektrika, so pa na psu :o|o:

sstane, torej sem jaz na psu :o|o: x:Dx ?
pa se ne počutim ravno na psu, če sem iskrena
Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.
Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

#123 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. februar 2007, 13:57

sstane, torej sem jaz na psu :o|o: x:Dx ?
pa se ne počutim ravno na psu, če sem iskrena

Ni nujno, da si takoj na psu z energijo, to je le najbolj enostaven znak, da v koži že primanjkuje elektrolitov, ker jih organizem porablja za pomembnejše funkcije. Ko se boš pa tudi že sicer počutila slabo, boš pa res že na psu in bo zadnji čas za ukrepanje x;)x
Jaz sem se tako švercal celih 50 let, seveda z antibiotiki in drugimi medikamenti po najmanj enkrat letno x:)x

#124 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 27. februar 2007, 23:55

x:Dx huda hipoteza, kdaj bo obračun pri O.K. koralu pridem pogledat x:px

A si vidla, se že ne pajtla več x:Dx

#125 Celestial

Celestial
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 8. april 2007, 11:53

Če sm prav razumela, da se statika odpravi je treba sol jesti ali piti fiziološko raztopino ali oboje ?

Kako se že pripravi fiziološko in kdaj se jo konzumira?

Pardon.. vem a postavljam osnovnošolska vprašanja...
Roses are red, violets are blue...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0