Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Potovanje, selitev


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
811 komentarjev na to temo

#76 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 4. september 2003, 23:37

Vojko!
Naj bo tu moja okrogla objava x:)x .
Po rahlem namigu in tudi finance in vse ostale mogočnosti so privedle do tega, da se bomo pač selili.
Me pa zdaj zanima - najugodnejši čas..za celotno familijo - smo le celota x:)x
Torej jaz:23.11.1970
partner:13.12.1967
hči - 23.02.1989
hči - 30.01.1994

Opažaš nekaj? Če na brzino pogledaš - prevladuje št. 3 x;)x

Hmm še to....nekje sem te že spraševala o menjavi službe in prav nič potem forsirala naprej. Izkazalo se je za zelo pravilno. Tista kao nova služba se je pokazala vse prej kot ful  dobra itd, itd..v glavnem..vsem, ki so sprejele tisto delovno mesto je blazno žal. Hja, jaz pa lepo modro molčim x;)x
Predvidevam, da bo drugo leto pa res treba nekaj narediti. Ampak to pa že sodi v drugo temo x^x
Če boš utegnil bi te res lepo prosila za odgovor.

Nataly

Oprosti za pozen odziv.

Torej jaz:23.11.1970 3
partner:13.12.1967 6
hči - 23.02.1989 2
hči - 30.01.1994 7

No, Nataly, opazil sem lepo druščino znakov.

Kaj se mislite seliti daleč?
Če ni daleč, se da prilagoditi tako, da se selite počasi.
Prilagoditev je tudi, da pijete zdravo lokalno vodo in jeste čim bolj čisto lokalno zelenjavo in sadje.
Zdravi otroci običajno selitve prenesejo boljše

Trojke imajo najmanjši nabor možnih smeri, zato je dobro, da se drugi prilagajajo.

letos je za posamezni znak ugodna smer:

3 nikamor (načelno bi bil jug, vendar je tam neugodna smer) če se letos seliš tja, potem male težave postanejo sčasoma velike in velike še večje tako, da na koncu pride do razsutja....
- alternative ni

2 Zahod, severovzhod

6 nikamor, če pa je že "mus" potem pa zahod ali sever

7 zahod


Tudi druge smeri so sprejemljive, vendar bi vsekakor odsvetoval jugovzhod in severozahod ter posebej jug


Nataly, hvala za uvidevnost in prosim za službo vprašaj drug teden.

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#77 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 8. september 2003, 08:56

Vojko -eeee hvala!

Hmmmm, kaj naj rečem...selimo se ravno tja, kamor si nam odsvetoval.
Nekje med jug- jugovzhod.
Druge možnosti pač ni - glede na to, da imamo tam hišo x^x

Hja...hmmm...torej stopnjevanje težav. Saj.

Ok. Naredila sem bom tako, kot da tega nisem vprašala x:Dx
Lep pozdrav

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#78 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 8. september 2003, 10:17

Objavljena slika Ej nataly, pojdi v kraj, od koder bo smer selitve v zaželjeni smeri. Noč pred selitvijo preživi z decom v hotelu, motelu, kampu, prenočišču ipd., kjer je potrebna prijava. Tako boš tisto noč imela uradno začasno prebivališče. V tisti noči fajn razmajajta :fiju: posteljo ali jo po možnosti polomita xfijux.

Zjutraj se lahko mirne duše in neprespanega telesa odseliš proti hiši, ki bo tokrat v zaželjeni smeri! x:)x x8Dx
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#79 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 8. september 2003, 14:15

Ja...bravo.

Temu se reče...prelisičiti usodo....hehe...ni slabo. Ni slabo sploh...pravzaprav mi je ful všeč :palec:
Pravzaprav bi morali potem vsi iti..glede na to, da nam je vsem ta smer...napačna xrolleyesx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#80 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 9. september 2003, 12:36

Ja...bravo.

Temu se reče...prelisičiti usodo....hehe...ni slabo. Ni slabo sploh...pravzaprav mi je ful všeč :palec:
Pravzaprav bi morali potem vsi iti..glede na to, da nam je vsem ta smer...napačna xrolleyesx

Nataly

Ko sem že kupil novo obleko, računalnik, avto -

vsaj nekaj časa ne gledam več v izložbe.....


lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#81 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 9. september 2003, 23:25

Vojko :palec:
(samo a veš..me pa vseeno včasih daje firbec...kaj če je kje še ceneje...pol pa neham...kar je je :vragec: x^x )

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#82 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 11. september 2003, 22:57

Vojko :palec:
(samo a veš..me pa vseeno včasih daje firbec...kaj če je kje še ceneje...pol pa neham...kar je je :vragec:  x^x )

Ma ja, Nataly

sej se jaz tudi samo matram, da ne bi gledal, pokukam pa vseeno.....

pol pa :xx!: x^x :8): :eek:

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#83 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 25. september 2003, 18:23

Letošnja najnevarnejša smer selitve in potovanja - opozicija
je proti jugu - S


Vsako leto - razen v letu 5 - je eden od znakov v lo-shuju točno na spproti ležečem položaju kot je njegovo osnovno mesto. Ta položaj imenujemo opozicija in je posebno nevarna smer za potovanje.

Ta smer je v letošnjem letu JUG (S).
Ker na Lo-Shuju sever gleda proti nam - jug gleda od nas stran in tako vidimo, da je letos v opoziciji številka 1 - bela voda 1.

osnovni položaj lo-shuja:
4 9 2
3 5 7
8 1 6

Letošnji položaj - v letu 6 - tudi 2003
5 1 3
4 6 8
9 2 7

Gibanje proti jugu ima za posledico da:

Tisti, ki je ali bo letos potoval ali se preselil na jug - stvari ne bo našel takšnih, kakršne je pričakoval, ampak ravno nasprotno.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#84 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. september 2003, 17:44

Želene in neželene smeri za posamezne znake v mesecu oktobru:
od 9. oktobra do 8. novembra


Ko pregledujemo smeri, imejmo na umu, da naj bo ugodna tudi nasprotna smer, kajti nasprotna smer dostikrat ni ugodna.
Potovanja na kratke razdalje in za malo časa načelno nimajo hudih posledic.

1 - Ugodno - Vzhod - (če se človek vrača v naslednjem mesecu, je to zelo ugodna smer, saj je tudi smer vračanja ugodna)
1 - Ugodno - jugozahod - ugodna smer za vračanje je šele decembra
1 - NIKAKOR: jug, sever, jugovzhod, severozahod
1 - druge smeri - SLABO

2 - UGODNO: zahod, severovzhod
2 - nikakor: Jug, sever, jugovzhod, severozahod

3 - nikamor. Če že kam, potem pa zelo pazljivo proti sevetovzhodu

4 - enako kot 3

5 - ugodno: zahod, sever, severovzhod

6 - bodi doma
če zaradi višjih ciljev, lahko potuje na sever

7 - ugodno - zahod, sever

8 - ugodno: severovzhod, sever

9 - ugodno: vzhod, zahod, sever

Lepo mi bodite, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#85 milenacs

milenacs
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 126

Objavljeno: 2. oktober 2003, 12:09

Pozdravljen, Vojko!

O DZK vem zelo malo, zato bo del mojih vprašanj morda povsem "mimo". Vseeno bi rada vedela, ali lahko ugotoviš, ali ima moja družina v tem času kaj možnosti za selitev. Leto in pol namreč čakava na zamenjavo službenega stanovanja, v katerem stanujemo (Trbovlje), za znano službeno stanovanje (sodelavec se seli v svojo hišo), ki je v Zagorju (večje, boljše, cenejše in v neposredni bližini moževe družine, kar nama bo prišlo kasneje zelo prav). Sedaj pa nama je malo prekrižal načrte nekdo, ki ni šel po uradni poti z vsemi prošnjami ipd., ampak je šel kar do direktorja, ki se je potem držal za glavo, zakaj nisem prišla dva dni prej, ker mu ga je bojda že obljubil. Sicer menda še ni vse izgubljeno, ampak me vseeno skrbi, ker je to edinstvena priložnost. Sama sebe prepričujem, da ga bova dobila, če nama je namenjeno, če pa nama ni, pa se lahko zaradi njega postaviva na glavo, pa ga še vseeno ne bova.

Kakorkoli že, pošiljam ti podatke, za katere mislim, da jih boš potreboval:
Milena (jaz) 30.08.1965, rojena v Trbovljah
mož 07.08.1959, Celje
sin 05.07.2000, Trbovlje

Torej, ali mi lahko poveš, če kaj kaže na takšno možnost oz. kdaj se bo pokazala? Po drugi strani pa bi rada vedela, če se že zgodi tako, kot si želiva, ali je takšna smer selitve ustrezna ali ne? Gre sicer za majhne razdalje, malo več kot 10 km, po zraku pa moje še manj, zato me zanima, ali je tudi v takšnem primeru negativen vpliv tolikšen kot pri velikih (glede na to, da gre za selitev in ne samo potovanje)?

Lansko leto nama je gospa, ki nama je naredila feng-shui analizo stanovanja, povedala, da se v življenju lahko samo 2-x preseliš v neugodno smer, tretjič pa je lahko že usodno. Ker bi bila to moja in moževa tretja selitev iz enega kraja v drug kraj (če šteje tudi to, da sem skoraj štiri leta med tednom stanovala v Ljubljani, bi bila že četrta), sinova pa prva, je možnost za "usodnost" pri nama z možem že velika, kajne?

Da smer potovanja vpliva na samo potovanje pa vem iz prve roke. Dve leti zapored se nama je zgodilo, da sva imela ravno na dan odhoda na morje težave z avtom, ki so se pojavile kot strela z jasnega, enako se je zgodilo letos med potjo na dopust na Gorenjsko, še posebej pa je šlo vse narobe, ko smo se odpravljali na dopust v Podčetrtek. Najprej se nikakor nismo mogli odpraviti, doma sem pozabila nekaj stvari, ki jih nikoli ne pozabim, mož je pred odhodom pozabil zapreti strešni kovček, tako da smo nekaj celo izgubili, potem pa sem morala prekiniti dopust in se za dva dni vrniti v službo, enako se je po mojem prihodu nazaj zgodilo mojemu možu. Ne enkrat, ampak celo večkrat sem se spomnila na to, da ne potujemo v pravo smer in sem si kar oddahnila, ko smo se vrnili domov. Res pa je, da se nam vsaka nezgoda, pa čeprav je morda najprej videti huda, vedno lepo uredi in reši, tako da samega dopusta nikoli nismo imeli tako pokvarjenega, da bi se zaradi tega predčasno vračali ali na smrt kregali.

Kakorkoli že, prosim, če mi lahko čimprej odgovoriš, ker bom na podlagi odgovora morda dodatno izkoristila ali pa prihranila za drugič, nekatere VIP.

Lep pozdrav in hvala za odgovor,

Milena

#86 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 2. oktober 2003, 15:25

Pozdravljen, Vojko!

O DZK vem zelo malo, zato bo del mojih vprašanj morda povsem "mimo". Vseeno bi rada vedela, ali lahko ugotoviš, ali ima moja družina v tem času kaj možnosti za selitev. Leto in pol namreč čakava na zamenjavo službenega stanovanja, v katerem stanujemo (Trbovlje), za znano službeno stanovanje (sodelavec se seli v svojo hišo), ki je v Zagorju (večje, boljše, cenejše in v neposredni bližini moževe družine, kar nama bo prišlo kasneje zelo prav). Sedaj pa nama je malo prekrižal načrte nekdo, ki ni šel po uradni poti z vsemi prošnjami ipd., ampak je šel kar do direktorja, ki se je potem držal za glavo, zakaj nisem prišla dva dni prej, ker mu ga je bojda že obljubil. Sicer menda še ni vse izgubljeno, ampak me vseeno skrbi, ker je to edinstvena priložnost. Sama sebe prepričujem, da ga bova dobila, če nama je namenjeno, če pa nama ni, pa se lahko zaradi njega postaviva na glavo, pa ga še vseeno ne bova.

Kakorkoli že, pošiljam ti podatke, za katere mislim, da jih boš potreboval:
Milena (jaz) 30.08.1965, rojena v Trbovljah
mož 07.08.1959, Celje
sin 05.07.2000, Trbovlje

Torej, ali mi lahko poveš, če kaj kaže na takšno možnost oz. kdaj se bo pokazala? Po drugi strani pa bi rada vedela, če se že zgodi tako, kot si želiva, ali je takšna smer selitve ustrezna ali ne? Gre sicer za majhne razdalje, malo več kot 10 km, po zraku pa moje še manj, zato me zanima, ali je tudi v takšnem primeru negativen vpliv tolikšen kot pri velikih (glede na to, da gre za selitev in ne samo potovanje)?

Lansko leto nama je gospa, ki nama je naredila feng-shui analizo stanovanja, povedala, da se v življenju lahko samo 2-x preseliš v neugodno smer, tretjič pa je lahko že usodno. Ker bi bila to moja in moževa tretja selitev iz enega kraja v drug kraj (če šteje tudi to, da sem skoraj štiri leta med tednom stanovala v Ljubljani, bi bila že četrta), sinova pa prva, je možnost za "usodnost" pri nama z možem že velika, kajne?

Da smer potovanja vpliva na samo potovanje pa vem iz prve roke. Dve leti zapored se nama je zgodilo, da sva imela ravno na dan odhoda na morje težave z avtom, ki so se pojavile kot strela z jasnega, enako se je zgodilo letos med potjo na dopust na Gorenjsko, še posebej pa je šlo vse narobe, ko smo se odpravljali na dopust v Podčetrtek. Najprej se nikakor nismo mogli odpraviti, doma sem pozabila nekaj stvari, ki jih nikoli ne pozabim, mož je pred odhodom pozabil zapreti strešni kovček, tako da smo nekaj celo izgubili, potem pa sem morala prekiniti dopust in se za dva dni vrniti v službo, enako se je po mojem prihodu nazaj zgodilo mojemu možu. Ne enkrat, ampak celo večkrat sem se spomnila na to, da ne potujemo v pravo smer in sem si kar oddahnila, ko smo se vrnili domov. Res pa je, da se nam vsaka nezgoda, pa čeprav je morda najprej videti huda, vedno lepo uredi in reši, tako da samega dopusta nikoli nismo imeli tako pokvarjenega, da bi se zaradi tega predčasno vračali ali na smrt kregali.

Kakorkoli že, prosim, če mi lahko čimprej odgovoriš, ker bom na podlagi odgovora morda dodatno izkoristila ali pa prihranila za drugič, nekatere VIP.

Lep pozdrav in hvala za odgovor,

Milena

Hoj Milena

Ja, dobri podatki bi bili tudi tisti - ali je vsiljivec morda znanec, sorodnik itn direktorja..... x8Dx

Vem, da to ni hec in da boli. A kar je res je res. Osebne povezave med ljudmi so lahko tako močne, da jih stvarstvo ne razžene takoj. In če bi ti vedela gornje, bi vedela že vse in ne bi potrebovala nasveta. Če je tisti, ki odloča iskren, potem pa bi bili dobrodošli rojstni podatki obeh.

Zato se bom bolj omejil le na vaše podatke, ki pa seveda o tem, ali boste dobili stanovanje ali ne lahko malo povedo. Seveda pa mi lahko povedo več o tem, ali se boste za svoje pravice borili ali ne in ali imate pri tem veliko ali malo šans.

Milena 30.08.1965 : 8 2 2
mož 07.08.1959 : 5 5 5
sin 05.07.2000 : 9 1 4

Zdaj, ko sem pogledal zemljevid vidim, da sta kraja zelo blizu je pomembno kje v kraju stanuješ oziroma kje jenovo stanovanje.

Prosim pošlji te podatke na Osebno Sporočilo

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#87 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 3. oktober 2003, 10:04

Pozdravljen, Vojko!

O DZK vem zelo malo, zato bo del mojih vprašanj morda povsem "mimo". Vseeno bi rada vedela, ali lahko ugotoviš, ali ima moja družina v tem času kaj možnosti za selitev. Leto in pol namreč čakava na zamenjavo službenega stanovanja, v katerem stanujemo (Trbovlje), za znano službeno stanovanje (sodelavec se seli v svojo hišo), ki je v Zagorju (večje, boljše, cenejše in v neposredni bližini moževe družine, kar nama bo prišlo kasneje zelo prav). Sedaj pa nama je malo prekrižal načrte nekdo, ki ni šel po uradni poti z vsemi prošnjami ipd., ampak je šel kar do direktorja, ki se je potem držal za glavo, zakaj nisem prišla dva dni prej, ker mu ga je bojda že obljubil. Sicer menda še ni vse izgubljeno, ampak me vseeno skrbi, ker je to edinstvena priložnost. Sama sebe prepričujem, da ga bova dobila, če nama je namenjeno, če pa nama ni, pa se lahko zaradi njega postaviva na glavo, pa ga še vseeno ne bova.
....
Torej, ali mi lahko poveš, če kaj kaže na takšno možnost oz. kdaj se bo pokazala? Po drugi strani pa bi rada vedela, če se že zgodi tako, kot si želiva, ali je takšna smer selitve ustrezna ali ne? Gre sicer za majhne razdalje, malo več kot 10 km, po zraku pa moje še manj, zato me zanima, ali je tudi v takšnem primeru negativen vpliv tolikšen kot pri velikih (glede na to, da gre za selitev in ne samo potovanje)?

Lansko leto nama je gospa, ki nama je naredila feng-shui analizo stanovanja, povedala, da se v življenju lahko samo 2-x preseliš v neugodno smer, tretjič pa je lahko že usodno. Ker bi bila to moja in moževa tretja selitev iz enega kraja v drug kraj (če šteje tudi to, da sem skoraj štiri leta med tednom stanovala v Ljubljani, bi bila že četrta), sinova pa prva, je možnost za "usodnost" pri nama z možem že velika, kajne?

Da smer potovanja vpliva na samo potovanje pa vem iz prve roke. Dve leti zapored se nama je zgodilo, da sva imela ravno na dan odhoda na morje težave z avtom, ki so se pojavile kot strela z jasnega, enako se je zgodilo letos med potjo na dopust na Gorenjsko, še posebej pa je šlo vse narobe, ko smo se odpravljali na dopust v Podčetrtek. Najprej se nikakor nismo mogli odpraviti, doma sem pozabila nekaj stvari, ki jih nikoli ne pozabim, mož je pred odhodom pozabil zapreti strešni kovček, tako da smo nekaj celo izgubili, potem pa sem morala prekiniti dopust in se za dva dni vrniti v službo, enako se je po mojem prihodu nazaj zgodilo mojemu možu. Ne enkrat, ampak celo večkrat sem se spomnila na to, da ne potujemo v pravo smer in sem si kar oddahnila, ko smo se vrnili domov. Res pa je, da se nam vsaka nezgoda, pa čeprav je morda najprej videti huda, vedno lepo uredi in reši, tako da samega dopusta nikoli nismo imeli tako pokvarjenega, da bi se zaradi tega predčasno vračali ali na smrt kregali.

Kakorkoli že, prosim, če mi lahko čimprej odgovoriš, ker bom na podlagi odgovora morda dodatno izkoristila ali pa prihranila za drugič, nekatere VIP.

Lep pozdrav in hvala za odgovor,

Milena

Milena

Hvala za dodatne podatke

Smer selitve kot sem jo pogledal po zemljevidu je JZ (jugozahod)

Milena : 8 2 2
mož 9 : 5 5 5
sin : 9 1 4

Odgovori na tvoja vprašanja:

Vseeno bi rada vedela, ali lahko ugotoviš, ali ima moja družina v tem času kaj možnosti za selitev


Najprej poglejva kakšne možnosti imata vidva z možem.

Menim, da imaš kar velike možnosti za uspeh, razen, če je stvar že odločena. Potem začni z akcijo sedaj, bodi iskrena in deluj iskreno. Torej brez igranja in poskusov mahinacij. Menim, da imaš v oktobru velike velike možnosti za uspeh, če boš le kaj aktivna na tem področju. Nikar se ne zanesi na to, da ti rečejo, da bo. Svetujem neprestano aktivnost - predvsem s pogovorom pri direktorju potem pa tudi s svojimi kolegi in znanci - skozi in med prijetnim druženjem. (to velja zate)

Tvoj mož pa naj medtem deluje na administrativnem področju - dokumentacija, denar in tako naprej. Namreč veliko pozornosti je potrebno posvetiti pravilnosti dokumentacije in morda tudi temu, da vidva ne bi bila zaslepljena z dokumentacijo, ki bi jo vama postavili zato, da začasno zgubita pozornost.

Torej. Jasne cilje, jasna razdelitev dela, samo občasna koordinacija z možem in stalna aktivnost na vseh področjih - tako uradno kot privatno. V takšni varianti imata veliko možnost, da stanovanje dobita. Kako se bo situacija obrnila, bosta vedela že v novembru. Velja se potruditi. In zakaj ČEji v tvojih stavkih. Ker veš, da je stanovanje namenjeno vama, se zanj borita!

Selitev

Po drugi strani pa bi rada vedela, če se že zgodi tako, kot si želiva, ali je takšna smer selitve ustrezna ali ne?


Smer selitve je JZ - 3

Milena : 8 2 2
mož 9 : 5 5 5
sin : 9 1 4

Milena. Razdalja je kratka, vendar je selitev stalna zadeva. Seveda je marsikaj odvisno od tega, kje kdo dela, kam se dnevno vozi in s tem tudi živi. večje razdalje, ko dnevno prepotuje večje bivanjsko okolje si s tem pripravi širše bivanjsko okolje - seveda so tu tudi posledice, ki niso tako hude in hudo vidne, pri vseh nas, ki redno potujemo, saj se dnevno vračamo na svoj energetski center, tam spimo itn...

Zato so običajno posledice selitve najbolj vidne pri ljudeh, ki so ves čas na istem mestu. To so otroci, starejši ljudje in pa tisti, ki delajo praktično tam, kjer živijo.

Selitev v smeri Zagorja za vas letos ni ugodna, (to ne bi smel biti razlog, da se ne borite za stanovanje) saj je ugodna naslednje leto in to za vse vas, najmanj za moža. Če bi se selili letos ti predlagam zate in za sina čas selitve november, za moža pa med 4. januarjem in 3. februarjem naslednjega leta - v januarju bi bila dobra selitev tudi zate, a je slaba za sina. Ne selita se v decembru.

Če pride selitev v poštev šele naslednje leto, mi pa piši. Kar pa vidim sedaj je tako, kot sem napisal v zgornjem odstavku najboljše.

Lep pozdrav in želim vam veliko sreče, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#88 milenacs

milenacs
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 126

Objavljeno: 3. oktober 2003, 13:28

Vojko!

Kaj naj rečem? Še enkrat hvala za vse tvoje hitre odgovore, ki so prihajali tudi na osebno stran. Pomagal si mi rešiti veliko dilemo okoli tega ali vztrajati ali ne.

Morda pa ti bom jaz kdaj lahko to povrnila - v tem ali drugem življenju. Spomni me na to.

Milena

#89 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 3. oktober 2003, 18:41

Vojko!

Kaj naj rečem? Še enkrat hvala za vse tvoje hitre odgovore, ki so prihajali tudi na osebno stran. Pomagal si mi rešiti veliko dilemo okoli tega ali vztrajati ali ne.

Morda pa ti bom jaz kdaj lahko to povrnila - v tem ali drugem življenju. Spomni me na to.

Milena

Pozdravljena Milena

Hvala tebi!

Veš, zavedam se, da niso vsa vprašanja niti odgovori za javnost. Večkrat sem že poudaril to v tem forumu, saj se zavedam, da marsikdo ne vpraša ravno zato, ker se boji, da bi bile njegove zadeve javne. In če je takšna želja, ali če sam tako presodim, potem jih raje premaknem v OS.

Nekatere stvari so lahko javne in želim, da je tako, saj se lahko iz javnih zadev marsikdo marsičesa nauči ali si celo pomaga rešiti svoje težave, tako lahko en odgovor pomaga mnogim.

Ker delam v poslu (nevezanim na DZK), kjer sem zaposlen zato, da rešujem težave, se zavedam, da je velikokrat lahko v pomoč tudi tisti, ki se mu sanja ne o težavah, ki nas pestijo in nam lahko z drobno dobrohotno namero pomaga k hitrejši in boljši rešitvi. Če pa je predlog še kvalificiran, pa je toliko boljše.

Želim vam, da se vam uresničijo vaše sanje.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#90 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 6. oktober 2003, 13:34

VojkoSlav...eno vprašanje (napišem eno, potem jih bo sigurno pet prišlo izpod mojih prstov x^x )

Zanima me, kaj je dejansko datum selitve...kateri trenutek???
Ko se odločiš...da boš živel nekje drugje?
Ko spakiraš...kufre?

Hvala xDDx

#91 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 6. oktober 2003, 14:01

VojkoSlav...eno vprašanje (napišem eno, potem jih bo sigurno pet prišlo izpod mojih prstov  x^x )

Zanima me, kaj je dejansko datum selitve...kateri trenutek???
Ko se odločiš...da boš živel nekje drugje?
Ko spakiraš...kufre?

Hvala  xDDx

Sanjalica

Po DZKju je selitev čas, ko fizično odpotuješ iz enega kraja na drugi kraj. Čisto običajno, saj Devetzvezdni KI govori predvsem o posledicah na tuzemsko življenje, čeravno ga lahko krasno uporabimo tudi za vsakodnevno zavedanje resničnosti.

Ciao, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#92 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 6. oktober 2003, 14:05

Potemtakem...je čisto vseeno kje si človek postavi vikendico...kajti tja se ne odseli...je samo občasno zatočišče?!

(komunikacijska vrzel x!x x?x :sori: )

#93 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 7. oktober 2003, 00:14

Potemtakem...je čisto vseeno kje si človek postavi vikendico...kajti tja se ne odseli...je samo občasno zatočišče?!

(komunikacijska vrzel x!x  x?x  :sori: )

Sanjalica

Vseeno kje ima vikendico!
Kljub temu, da se tja ne preseli za stalno - se preseli za določen čas.
In tisti, ki tja potuje fizično, pač tja potuje v določenem času, v takratnih energijah, kakršnekoli že so. Če potuje blizu, za malo časa, potem načelno ni hudih posledic za zdravje, razen, če se mu med vožnjo iz kateregakoli razloga zgodi - recimo - nesreča!

Posledice so običajno hujše če:

- potujemo v opozicijo
- stran od svoje energije
- proti svoji energiji
- proti ali stran od števila 5
- če odpotujemo za dalj časa
- če odpotujemo na večjo razdaljo

Na novi lokaciji se navajamo na "novo" energijo
in se zopet vračamo v bolj ali manj ugodni smeri.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#94 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 7. oktober 2003, 00:17

Potemtakem...je čisto vseeno kje si človek postavi vikendico...kajti tja se ne odseli...je samo občasno zatočišče?!

(komunikacijska vrzel x!x  x?x  :sori: )

Sanjalica

Pri tebi se na vsakem koraku vidi, da si 9,
ki je v hiši 8.

Saj bo boljše, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#95 milenacs

milenacs
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 126

Objavljeno: 7. oktober 2003, 09:30

Ja, dobri podatki bi bili tudi tisti - ali je vsiljivec morda znanec, sorodnik itn direktorja..... x8Dx

Vojko!

V teh dneh sem zbirala takšne in drugačne informacije, malo so zame poizvedovali tudi drugi ... Sicer skušam biti previdna, ampak energije in jeza delajo svoje: grlo me vse bolj boli, včeraj se mi je na jeziku naredila boleča pika - kar smej se, meni pa je to opozorilo, da preveč čvekam in se jezim o tem, kar sem izvedela.

Zaenkrat vse kaže na to, da je zadeva "ajs", da je že vnaprej dogovorjena, da na direktorja vpliva človek, ki dejansko vleče niti v našem podjetju, direktor menda postaja bled in rdeč, ko se mu samo omenijo službena stanovanja ... Vsi, ki imajo kaj zveze z dodeljevanjem stanovanj pravijo, da imam po vseh pravilih prednost pred konkurentom, ampak očitno drezam v ogromno sršenje gnezdo. Torej - skoraj sem obupala, ker želim še nekaj časa delati v tem podjetju. Če bom stanovanje dobila, bom vesela, če pa ne, bom tudi vedela, zakaj ga nisem. Sicer pa, vse je za nekaj dobro, kajne? Samo naj se čimprej konča, ker se vse moje slabe lastnosti, ki jih na žalost nimam zavidljivo malo, obupno potencirajo.

Milena

#96 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 7. oktober 2003, 11:51



Ja, dobri podatki bi bili tudi tisti - ali je vsiljivec morda znanec, sorodnik itn direktorja..... x8Dx

Vojko!

V teh dneh sem zbirala takšne in drugačne informacije, malo so zame poizvedovali tudi drugi ... Sicer skušam biti previdna, ampak energije in jeza delajo svoje: grlo me vse bolj boli, včeraj se mi je na jeziku naredila boleča pika - kar smej se, meni pa je to opozorilo, da preveč čvekam in se jezim o tem, kar sem izvedela.

Zaenkrat vse kaže na to, da je zadeva "ajs", da je že vnaprej dogovorjena, da na direktorja vpliva človek, ki dejansko vleče niti v našem podjetju, direktor menda postaja bled in rdeč, ko se mu samo omenijo službena stanovanja ... Vsi, ki imajo kaj zveze z dodeljevanjem stanovanj pravijo, da imam po vseh pravilih prednost pred konkurentom, ampak očitno drezam v ogromno sršenje gnezdo. Torej - skoraj sem obupala, ker želim še nekaj časa delati v tem podjetju. Če bom stanovanje dobila, bom vesela, če pa ne, bom tudi vedela, zakaj ga nisem. Sicer pa, vse je za nekaj dobro, kajne? Samo naj se čimprej konča, ker se vse moje slabe lastnosti, ki jih na žalost nimam zavidljivo malo, obupno potencirajo.

Milena

Skuliraj se punca Milena

Delaj z ljubeznijo, ne s sovraštvom.

Zaželi človeku dobro stanovanje.
Zaželi sebi dobro stanovanje.
Zaželi vsem, da bi se imeli dobro!
če ne čutiš ljubezni do ubogih ljudi, ki se grejo igrice čez trupla,
pa čuti vsaj usmiljenje do njih. Poskusi.
Imej se rada. (in ko se jezimo, se prav gotovo nimamo radi!)

lp, Vojko

P.S. In ne sekiraj se zaradi "slabih" lastnosti - Spoštuj, ceni in veseli se dobrih

pssssssst: Slabih lastnosti ni, mokro je enkrat dobro drugič pa slabo
voda je vedno mokra in takšna kot pač je - ni ne dobra ne slaba - to ji damo le naš atribut

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#97 milenacs

milenacs
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 126

Objavljeno: 7. oktober 2003, 12:19

... če ne čutiš ljubezni do ubogih ljudi, ki se grejo igrice čez trupla,
pa čuti vsaj usmiljenje do njih. Poskusi.

Ko bom zopet besna, se bom skušala spomniti na to, kaj si napisal.

Milena

#98 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 10. oktober 2003, 19:20

.aha, jest pa ne sam tolko, jest muchos več €, da bm jemu mir in svobodo tako, k bo bla prav usmerjena x^x

#99 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 10. oktober 2003, 21:05

Vojko

Predlagaj, svetuj, namigni...kateri dan v bližnji prihodnosti bo najboljši zame;
da bom najmočnejša in najbolj prepričljiva, pri "handlanju"* ???

Kakšna dva, tri milijončke bi rada...shandlala*...; zato potrebujem pomoč zvezd, številk...


*handlanje - cenkanje - barantanje

9_4_1

Sanjalica

Smer potovanja proti denarju na žalost ni vedno in ne za vse ugodna.
Zate in zame ni. So pa druge poti, ki tudi prinesejo uspeh in srečo, pa
konec koncev tudi denar.

Zate sta letos in posebej ta mesec dobri smeri potovanja in selitve sledeče:
denar, imetje: zahod
veselje, lepota vzhod
Torej najprej pojdi na zahod sklepat kupčije
nato pa konec meseca prideš nazaj, velja x;)x

Sicer pa kot veš, je mnogokaj odvisno tudi od nas in od stvari, ki jih
ne poznamo.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#100 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 10. oktober 2003, 21:07

.aha, jest pa ne sam tolko, jest muchos več €, da bm jemu mir in svobodo tako, k bo bla prav usmerjena x^x

Kar začni, pokowc.

Mogoče z meditacijo, da se ti potem posveti kje boš dobil eure.

Ker letos imaš lepe šanse, da se ti kje posreči. Posebej ta mesec.
Ampak le pazi, da ne boš takoj vsega zapravil! x:Dx

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0