Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Potovanje, selitev


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
811 komentarjev na to temo

#101 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 10. oktober 2003, 22:51

.aha, jest pa ne sam tolko, jest muchos več €, da bm jemu mir in svobodo tako, k bo bla prav usmerjena  

Kar začni, pokowc. Mogoče z meditacijo, da se ti potem posveti kje boš dobil eure. Ker letos imaš lepe šanse, da se ti kje posreči. Posebej ta mesec. Ampak le pazi, da ne boš takoj vsega zapravil!

hahjaa, se mi je zdele kolcnilo, Ress, mi pa res daš s takim odgovorom nek Spiritualni smeh in zadovoljstvo ob spanju x^x mah ni se za bat zapravljenja, zabat se je, kak ga praviln zapravit x:Dx
AJA, PA sE TO, KAR SI SPODAJ ODGOVORL MI , JE zLO NAROBEJ razumljeno, ...zlo si mi pozitivno odgovoril, sam narobe si si mislu spodaj ,k si dupliciral mi... x^x

#102 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 21. oktober 2003, 23:27

.aha, jest pa ne sam tolko, jest muchos več €, da bm jemu mir in svobodo tako, k bo bla prav usmerjena x^x

Kar začni, pokowc. Mogoče z meditacijo, da se ti potem posveti kje boš dobil eure. Ker letos imaš lepe šanse, da se ti kje posreči. Posebej ta mesec. Ampak le pazi, da ne boš takoj vsega zapravil! x:Dx

hahjaa, se mi je zdele Rignilo, Ress, mi pa res daš s takim odgovorom nek Spiritualni smeh in zadovoljstvo ob spanju x^x mah ni se za bat zapravljenja, zabat se je, kak ga praviln zapravit x:Dx

Veš Pokowc, najraje bi tvoj zadnj post kar izbrisal, pa sem si rekel: Kar si napisal, naj ljudje berejo.

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#103 nada

nada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 24. oktober 2003, 20:27

Vojko že zadnjič sem začela brat o devetzvezdnem Ki-ju.... zelo me je pritegnilo x:Dx

V tej temi ti mogoče lahko pomagam, ker se selim pogosto, vendar je to dolga zgodba in ne bi rada "morila" ostalih. Ti lahko podatke povem kje drugje?

Lep večer ti želim še naprej x:Dx
BODI SVOBODEN, TO JE TVOJE POSLANSTVO!

#104 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 24. oktober 2003, 20:53

Vojko že zadnjič sem začela brat o devetzvezdnem Ki-ju.... zelo me je pritegnilo  x:Dx

V tej temi ti mogoče lahko pomagam, ker se selim pogosto, vendar je to dolga zgodba in ne bi rada "morila" ostalih. Ti lahko podatke povem kje drugje?

Lep večer ti želim še naprej x:Dx

Dobrodošla, Nada

Seveda, podatke mi pošlješ na OS (osebno sporočilo), odgovor pa dobiš tukajle - če ti pa tudi to ni všeč, ti pač tudi sam odpišem v OS.

Je to v redu?

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#105 nada

nada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 24. oktober 2003, 21:00

Vojko :palec:

Potrebuješ za vsako selitev tudi rojstne datume vseh udeleženih?
BODI SVOBODEN, TO JE TVOJE POSLANSTVO!

#106 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 24. oktober 2003, 21:06

Vojko  :palec:

Potrebuješ za vsako selitev tudi rojstne datume vseh udeleženih?

Nada

Seveda, če se selite vsi, je to nujno potrebno.
Le pošlji, ne sprašuj preveč, ti bom že povedal, če kaj manjka.


Lepo se imej, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#107 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 26. oktober 2003, 23:12

Če se le da, v oktobru NE potujte na jug.
Danes, 27. oktobra previdno proti jugu tudi na kratkih relacijah.
Ravno tako je zelo nevarna smer ZA VSE jugozvhod!
Zastoji v smeri proti severu

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#108 nada

nada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 27. oktober 2003, 22:42

Vojko... mi lahko poveš prosim, če je v redu, da jutri potujem na vzhod in v soboto zjutraj nazaj na zahod?
Hvala in LP
BODI SVOBODEN, TO JE TVOJE POSLANSTVO!

#109 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 27. oktober 2003, 23:55

Vojko... mi lahko poveš prosim, če je v redu, da jutri potujem na vzhod in v soboto zjutraj nazaj na zahod?
Hvala in LP

Nada

Načelno ni nič hudega (dolgoročno) če potuješ na kratke razdalje in za malo časa. Potrebna je samo pozornost na poti.

Kje so pa tvoje številke?

lp, Vojko

P.S. Kadar želiš hiter odgovor mi prosim pošlji OS, kajti le tam vidim, da sem dobil sporočilo.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#110 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 1. november 2003, 22:29

Selitve

V mesecu novembru dolgoročni premiki in daljša potovanja niso zaželena, razen, če je potovanje namenjeno za višje cilje. Potem pazimo, da imamo dobro kondicijo, da smo zdravi in da imamo čiste namene.

Za bolj natančne odgovore v primeru vaših potovanj ali selitev mi pišite!


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#111 nada

nada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 4. november 2003, 23:05

Sem danes opažala, da tudi na kratke razdalje ni najbolj varno :xx!:

Ko sem se popoldne vračala iz Kranja v Ljubljano, je bilo vsaj šest takih, ki so veselo prehitevali v škarje in se vozili po moji strani :xx!: :xx!: :xx!: ... Sem si kar oddahnila, ko sem prišla domov x^x

nada
BODI SVOBODEN, TO JE TVOJE POSLANSTVO!

#112 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 4. november 2003, 23:30

Sem danes opažala, da tudi na kratke razdalje ni najbolj varno  :xx!:

Ko sem se popoldne vračala iz Kranja v Ljubljano, je bilo vsaj šest takih, ki so veselo prehitevali v škarje in se vozili po moji strani  :xx!:  :xx!:  :xx!: ... Sem si kar oddahnila, ko sem prišla domov  x^x

nada

Ja, Nada

takšnih je vsak dan kar nekaj. Resda energija vpliva tudi na način vožnje, na koncentracijo, ki jo imamo v posamezni smeri itn.
Vendar se v tej temi več ali manj posvečam dolgim potovanjem in selitvam - kljub temu, da tisti, ki opazuje dan v vsakem trenutku lahko sam opazi, da so tu neka pravila, nekakšni skriti dejavniki, ki spreminjajo način delovanja prometa.

Običajno se pogovarjamo o polni luni itn. No, seveda, to je zato, ker je v naših krajih pač bolj ukoreninjena zahodna astrologija, DZK pa je pri tem boljši, saj z njim vidimo poleg energije, ki je za nas ugodna ali neugodna v določenem času tudi smer gibanja, ki je zaželena ali pa ne. Kot vem si ravno ti tista, ki si na tem področju izkusila marsikaj, pa čeprav razne posledice selitev in potovanj potem povezujemo s čemerkoli že, skoraj najmanj pa s tem, da smo se v določenem času preselili v smeri, ki je nam ugodna, nekomu drugemu pa ne.

Najlepše se vidi vpliv energij na posameznika na družinskih izletih. Posebej takrat, ko smo v začetku vsi navdušeni za potovanje (recimo na morje) kasneje pa je sin utrujen, hčerka zaspana, žena vesela, sam pa sem siten in še voda mi ne paše......

Seveda je v drugih družinah drugače - kjer so energetsko bolj usklajeni. Laže se odločijo za cilj, potem pa ne glede na to, katerega so izbrali, so bolj podobne volje. Če so izbrali ugodno smer, so veseli in srečni - če neugodno nihlče od njih ni zadovoljen.

In če tega nisi opazila do zdaj, sem prepričan, da tvoj pozornosti to od zdaj dalje ne bo več ušlo .

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#113 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 6. november 2003, 23:26

Vojko!

Mislim, da sem v tem topicu oddal post s časom in krajem kjer bi lahko bila letalska nesreča. Saj veš, za tvojo knjigo in analize obenem.
Dodajam.
26.10.03 19:55 London Stansedt. Letalo je bilo na vzletni stezi a se je zaradi alarma vrnilo na parkirni prostor. Vzrok je bil nek navigacijski taxi sistem. Kljub vsemu je letalo po nekaj minutah dobilo dovoljenje za polet.

Zanimivost sta za naključnega bralca samo dve. Oba letala sta imela isti destinacijo leta, in obakrat je bil polet ob istem času z nekaj mesečno razliko. Mislim, da je bil prvi polet 28.03.03.

Andres

#114 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 7. november 2003, 15:09

Vojko!

Mislim, da sem v tem topicu oddal post s časom in krajem kjer bi lahko bila letalska nesreča. Saj veš, za tvojo knjigo in analize obenem.
Dodajam.
26.10.03  19:55 London Stansedt.  Letalo je bilo na vzletni stezi a se je zaradi alarma vrnilo na parkirni prostor.  Vzrok je bil nek navigacijski taxi sistem. Kljub vsemu je letalo po nekaj minutah dobilo dovoljenje za polet.

Zanimivost sta za naključnega bralca samo dve.  Oba letala sta imela isti destinacijo leta, in obakrat je bil polet ob istem času z nekaj mesečno razliko. Mislim, da je bil prvi polet 28.03.03.

Andres

Hvala Andres

Ali morda veš v kateri smeri je pista na kateri sta vzletali letali.

Menim, da bo o letalih v devetletju od 2000 do 2008 še veliko govora.
Posebej v letu 2005 v mesecu juniju, morda še bolj v maju in juliju

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#115 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 7. november 2003, 16:30

Vojko!


Bolj na hitro tole pisem...V ponedeljek 10-ega gremo v Pariz. Pa do 16-ega.
6 ljudi, lahko ti povem podatke za dva, za ostale zal ne vem rojstnih datumov...

1 2 4
9 8 6

Moramo biti na kaj posebej pazljivi?


Hvala,


Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#116 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 7. november 2003, 20:37



Hvala Andres

Ali morda veš v kateri smeri je pista na kateri sta vzletali letali.

Menim, da bo o letalih v devetletju od 2000 do 2008 še veliko govora.
Posebej v letu 2005 v mesecu juniju, morda še bolj v maju in juliju

lp, Vojko


Ne morem reči za 100%, toda mislim, da bi moral biti vzlet iz smeri zahod-vzhod. Lahko pa da ni tako, ker sem se nekako orientiral po sončnem zahodu, toda ko si v zgradbi in se potem voziš med terminali se lahko pomeša točna smer.

Andres

#117 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 10. november 2003, 15:22

Vojko!


Bolj na hitro tole pisem...V ponedeljek 10-ega gremo v Pariz. Pa do 16-ega.
6 ljudi, lahko ti povem podatke za dva, za ostale zal ne vem rojstnih datumov...

1 2 4
9 8 6

Moramo biti na kaj posebej pazljivi?


Hvala,


Aliana

Sori Aliana

nekaj dni nisem imel niti časa, niti me ni bilo na Internetu.

Načelno se boste imeli fajn, posebej 1, 2, 5, 8,
9, 3, 4, 6, 7 pa ne tako fajn.

Pazite, da se ne spuščate v seksualne peripetije.....

Lepo se imejte, uživajte. Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#118 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 10. november 2003, 15:25



Hvala Andres

Ali morda veš v kateri smeri je pista na kateri sta vzletali letali.

Menim, da bo o letalih v devetletju od 2000 do 2008 še veliko govora.
Posebej v letu 2005 v mesecu juniju, morda še bolj v maju in juliju

lp, Vojko


Ne morem reči za 100%, toda mislim, da bi moral biti vzlet iz smeri zahod-vzhod. Lahko pa da ni tako, ker sem se nekako orientiral po sončnem zahodu, toda ko si v zgradbi in se potem voziš med terminali se lahko pomeša točna smer.

Andres

Hvala Andres

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#119 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 10. november 2003, 15:27

Hvala, Vojko!


sem ravno skocila se zadnjic precekirat mail in lnf, pa zagledam tvoj odgovor. x:)x

Spakirano je vse, avto je opran in pripravljen, se pojem nekaj in... Na pot!! Juhuhu!! x8Dx



Lepo se imej!




Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#120 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 10. november 2003, 15:52

Hvala, Vojko!

sem ravno skocila se zadnjic precekirat mail in lnf, pa zagledam tvoj odgovor. x:)x

Spakirano je vse, avto je opran in pripravljen, se pojem nekaj in... Na pot!! Juhuhu!! x8Dx

Lepo se imej!

Aliana

Aliana! Uživajte!

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#121 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 16. december 2003, 06:59

Selitve v letu 2004


Načelno sploh niso zaželene - vendar - če ste na novih začetkih se je boljše premakniti kamorkoli kot nikamor!

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#122 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 16. december 2003, 09:47

a velja to tud za nove poslovne projekte in potovanja povezana s poslom x?x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#123 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 16. december 2003, 10:18

To bodo nenavadne spremembe na področju prebivališa, oz. področje 4.hiše(šokirala boš druge doma, no sedaj, ko ti je v 3.hiši si pa nas na forumu-komunikacija) mislim, da je tole tvoje vprašanje za v kakšno astrološko temo, no saj je DZK tudi to, ampak je to bližje orientalski astrologiji. x;)x

Lep dan :palec: xDDx

#124 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 16. december 2003, 10:31

Imaš jih še čas pripraviti na hujše, ko ti potrka Uran v dobrem in slabem na vrata IC-ja oziroma 4.hiše, saj ne bo nič, saj vidiš, da preživimo, ko se boš čez par let spominjala za nazaj sicer, se boš le nasmehnila.... če izkoristiš pozitivne lastnosti, ti še lahko koristi......lep dan tebi in tvojim :palec: x;)x

#125 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 19. december 2003, 21:26

a velja to tud za nove poslovne projekte in potovanja povezana s poslom x?x

Pozdravljena Amis

Seveda!

No, Boris ti je povedal svoje mišljenje, zdaj pa še moje.

Velja prav za vse projekte in seveda kakršnakoli potovanja. Upam ti povedati, kdaj boš bolj in kdaj manj uspešna, posebej, če mi še poveš datum človeka s katerim se srečaš.

Zavedati se je dobro predvsem, da potovanje vpliva na človeka iz energetske plati, ali kakor se izrazimo - potovanje se izrazi tako v uspešnosti kot tudi na fizičnem nivoju človeka.

Kratka potovanja vplivajo predvsem na ravni počutja in uspešnosti, medtem ko dolga potovanja in selitve lahko vplivajo na človeka zelo dolgoročno - na njegovo psihofizično stanje v takšni meri, da je človek v določenem času - če se preseli v pravi smeri nenavadno uspešen/ srečen / spokojen - pa tudi: nesrečen / neuspešen / nervozen.... V krajno neugodnih okoliščinah potovanja oziroma selitve pa to lahko povzroči hude bolezni ali pa smrt.

Zato je pomembno načrtovati predvsem daljša potovanja, selitve in seveda poslovne obiske o pravem času v pravi smeri.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0