Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

TRETJE TISOČLETJE


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
674 komentarjev na to temo

#76 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 8. september 2004, 12:12

x:Dx ja med drugim tud to x:Dx :palec:

#77 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 9. september 2004, 07:46

za vse šaumbrice x;)x xDDx :

angel Tobi in Quan Yin v Sloveniji !

v torek, 12. oktobra bo v hotelu Slon enodnevna delavnica
s Tobijem, ki ga kanalizira Geoff Hoppe in Quan Yin, ki jo uteleša Norma Delaney

čeprav so se bili namenjeni odzvati vabilu Avstrijcev, zdaj pridejo k nam in to v okviru evropske turneje,
ki jo septembra začnejo v Angliji in Kanadi, nadaljujejo v Nemčiji in po obisku pri nas končajo v Švici;
na delavnico pri nas pridejo tudi Hrvati in Madžari

Tobi je entiteta z nebeške ravni, ki nas v angelski obliki že šesto leto vodi v proces duhovnega prebujenja. Večkrat je živel na Zemlji, najbolj opazno kot Tobi iz Tobijeve knjige svetega pisma.
V kanaliziranjih skozi Geoffa Hoppeja nam mesečno podaja višje angelske resnice o različnih področjih bivanja. Dosedanja kanaliziranja najdete v angleščini na www.crimsoncircle.com, povzetke prevodov v slovenščini pa na www.bernardaprava.com . Tu je (oziroma bo) tudi gradivo o homoseksualnosti in aidsu, nepotrebnosti trpljenja, o novi ravni Boga, o Atlantidi, o odnosih v novem tisočletju in odgovorih Tobija na vprašanja ljudi z vseh koncev sveta.

Ko nekdo kot Geoff kanalizira, enostavno odpre višjo zavest čez tridimenzijsko realnost angelom in to pri polni zavesti. Pomeni, da je polno prisoten v telesu in se zaveda vsega, kar se dogaja okrog njega.
Gospa Norma Delaney pa Quan Yin enostavno je. S svojo prisotnostjo in posebej z zavestnim dihom ustvarja čudežni prostor ozdravljanja, kjerkoli se pojavi www.normadelaney.com .
To jesen bo v Ameriki začela s poučevanjem zdravljenja z najvišjimi vibracijami, z Novo energijo.

Vse skupaj lahko mesečno poslušate in gledate na internetu.
Srečanja so prvo soboto v mesecu v Coloradu, naslednji dve 4. septembra in 2. oktobra od 2o. ure (po našem času) naprej www.crimsoncircle.com (live webcast).
Na enodnevni delavnici, ki bo v hotelu Slon trajala od 9 – 13 in od 15 – 20 ure, sta zagotovljeni dve, Slovencem in našemu prostoru namenjeni kanaliziranji.



*(TOBIAS IN LJUBLJANA, SLOVENIA – OCTOBER 12
The Crimson Circle makes their first visit to Slovenia on Tuesday, October 12. This one-day workshop features Tobias channels and Questions/Answers, breath work with Dr. Norma Delaney, and discussions with Geoffrey and Linda Hoppe about Embodying the New Energy. The event is sponsored by Bernarda Prava (bernarda.prava@siol.net). Location: Hotel Slon (http://www.hotelslon.com/). Translated from English to Slovenian.)

x:)x :vio: x:)x

#78 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 10. september 2004, 14:22

Mateja, kolikor sem razumela naj bi bile te delavnice brezplačne (the event is sponsored by Bernarda Prava)? Zanima me, če si je potrebno prej zagotoviti rezervacijo? Ali lahko prosim napišeš malce več o tem?

Sem pa prišla v tole temo, da bi napisala, da so okrog mene zadnje dneve samo še številke... Zaboga, mobitel, računalnik, pa vedno pogledam samo takrat ko je npr. 15.15, 11:11, datum včeraj 9.9. (to je moja numerološka številka imena in priimka x;)x ), da ne govorim o številkah registrskih tablic. Adijo pamet, res se mi zdi že smešno. :eek:


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#79 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 14. september 2004, 04:56

Pridružite se nam v soboto, 18. septembra 2004, ko bomo aktivirali Mrežo ljubezni v globalnem eksperimentu v enotni zavesti. Lightworkerji po vsem svetu se bomo združili v 25 minutnem eksperimentu v enotni zavesti, da povežemo fizične in metafizične znanosti. Ta dogodek bomo prenašali v živo na internetnem radiu, nato bo sledilo kanaliziranje Grupe v živo. Grupa pravi, da ko se vsi skupaj držimo za roke . . . lahko ustvarjamo čeduže. Bodite tudi vi del tega mednarodnega čudeža, ko bomo uporabili čarobnost v nas. http://www.Lightworker.com/WebofLove/





xsrcx xsrcx xsrcx

#80 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 14. september 2004, 06:12

Ob keri ur?
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#81 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 14. september 2004, 06:14

ob 11 a.m. pa 16 p.m......

lalali
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#82 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 14. september 2004, 06:20

Bog lonaj
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#83 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 14. september 2004, 12:00

hmm...


ne vem, ce bo tole drzalo.
tam pise 11:00 a.m. in 16:00 p.m. US pacific time. US pacific time ni isti kot GMT. trenutno je tu npr. 12:51:47, tam pa 03:51:47 se pravi -9 ur.
ce je pacifiska casovna zona tista prva, ce gres iz amerike na levo...kot se spominjam?
tu tudi podajajo ta cas:

http://www.time.gov/...cific/d/-8/java

sem prepricana, da dobre vibre posiljat ne more skodit nikoli, ampak, ce je to skupinski eksperiment z zagotovljenim ucinkom, bi bilo fino,
da se to malo uskladi....


mateja, a lahko poves kaj vec...? kako lahko sodelujem, ce nisem tam? tale grupav zivo ne bo sla, drugace pa...?

xsrcx t
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#84 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. september 2004, 12:15

zelo dobra ideja....no, me prav zanima, katera ura je zdej prava...tinka :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#85 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 14. september 2004, 12:21

Stenska, po moje x:Dx x:Dx

Tko je ja k je blo že napisano
od US Pacific Time + 9ur :palec:

#86 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 14. september 2004, 12:25

Torej 11*00 am je pr ns -- 21*00

Pa 16*00 pm je pr ns -- NEDELJA ob: 01*00 (ponoči)

x;)x :palec: :palec: :palec:

#87 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 14. september 2004, 14:58

ja, 9 ur je razlike, kar pomeni, da se prvih 25 minut eksperimenta začne v soboto, 18. 9. ob osmih zvečer po našem času.

Če ste kaj prečekirali na podanem linku... gre za eksperiment... učinke 'spleta ljubezni' bodo v različnih znanstvenih inštitutih na različnih koncih sveta merili (opazovali in beležili vse žive možne spremembe)...

#88 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. september 2004, 15:45

hvala mateja :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#89 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 18. september 2004, 18:09

Da malo osvežim tole.... Zna bit zanimivo, jaz sem že zmenjena s sosedo, da bova v dvoje meditirali x;)x


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#90 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 18. september 2004, 18:27

Sončna, tule sem malo več napisala o tem eksperimentu

Aktiviranje mreže ljubezni

sicer pa že 'oddajajo'

tule se 'priklopite' kjer je znakec 'on air'

#91 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. september 2004, 19:31

Priznam, da sploh nisem bral te teme do sedaj, ampak tole z urami, se tudi meni velikokrat dogaja 11:11 ali 22:22, tudi kakšna iznenadna bolečina prileti kdaj, pa oddide, se bom še opazoval, zanimivo..., lp,B. x:)x

#92 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 20. september 2004, 19:49

Mateja, kolikor sem razumela naj bi bile te delavnice brezplačne (the event is sponsored by Bernarda Prava)? Zanima me, če si je potrebno prej zagotoviti rezervacijo? Ali lahko prosim napišeš malce več o tem?

Tobi v Ljubljani

Sončna, kaj več, kot sem tukaj prebrala, tudi jaz ne vem... navedena je tudi cena

#93 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 3. oktober 2004, 21:15

Tobi – september 2004


Odvračanje od smeri, Interpretacija (prevajanje), Verodostojnost(potrditev) in Zaznavanje (percepcija) – štirje izzivi utelešenja Nove energije (NoE)


*… se vam zdi, da ste pasivni?... da ne delate dovolj pomembnih stvari? Da ste premalo učinkoviti?… pasivni? Komajda! Kajti delate novo delo… pionirsko delo v novi energiji (NoE)… pasivni?!? … Komajda! Pretrpeli ste mnogo težkih izzivov v svojih življenjih… in prav zdaj imate pred seboj enega najtežjih – kako se premakniti preko, kako spustiti, spustiti, spustiti vse, kar ste mislili, da ste, da bi lahko postali to, kar v resnici ste.


Šambre, vi ste delavci sprememb… ali igralci sprememb, kakorkoli želite to videti. Vi ste tisti, ki ste izbrali drugačno življenje, drug način bivanja na Zemlji.


*… Občutite energijo 'blagoslova' (blessing). Ne želimo vas spreminjati ali zdraviti. Blagoslov je sprejemanje in čaščenje… danes vam sporočamo: V NoE je sila NEsila! Še vedno je toliko razmišljanja o tem, da je treba stvari potisniti in s silo premakniti. In ni tako.
…Oh, da fizika deluje, ko na nekaj deluješ s silo… toda!… na drugi strani se vedno pojavi protisila… ah, ah…da, da…. Če v tem stanju, v katerem ste – senzibilni in visoko energizirani - delujete s silo in potiskate stvari, da bi se premaknile, dobivate nazaj protisilo… ne pravimo, da je to dobro ali slabo, pravimo samo, da se zavedajte, kaj vas je brcnilo v *** (smeh..)…

…prav zdaj gre v NoE za Nesilo. Oh, energija.. ta je!… dinamika… ta je!… strast se lahko polno izkuša, kreativnost polno izraža. Toda ni vam treba s silo skozi!… Ko potisnete nekaj, kar je na vaši poti, da bi šli skozi, se pojavi nekaj drugega, kar je potrebno potisniti… ali niste že siti te igre? … Vstopa naravno in z lahkoto. In, če ste vajeni potiskati s silo, če ste vajeni discipline in podobnih reči, je zdaj čas, da to opustite… razen seveda, če želite še vedno nadaljevati s tem. K vam prihaja tako mehko in mirno, toda visoko energizirano…morda se zdaj sprašujete: »Že, že, toda, kako naj preživim v temle prometu na ta način? V pisarni? Sile ves čas pritiskajo name! Moram pritisniti nazaj, da se zaščitim!« … ZAŠČITITI SEBE… PRED ČIM? Pred čim?… Česa se bojite? OBČUTKOV? Se bojite, da bi spet čutili? … Naj se vam te sile približajo. Dovolite jim, da vas napadejo, če se jim zdi, da vas morajo… in, ko bodo stegnile svoja požrešna usta proti vam, da vam zasadijo svoje zobe in odgriznejo nekaj vas… tam ne bo ničesar, kajti obstajate v drugi realnosti… vidite… drugačna energija.

Torej, Šambre, Nova sila ni sila. Je dinamika in fizika, ki si jo lahko ogledate v filmu »What the 'bleep' do we know«… le zakaj so uporabili izraz 'bleep'? ...moj gost (Ohamah) pravi, da bi uporabil natanko ta izraz (Tobijev smeh)!

*Še vedno ste tako zelo v svojih glavah. Bodite zdaj prisotni… vdihnite, občutite svoja stopala… roke, noge, obraz, lase… svoj dih… zavedajte se telesa, sebe… VSE SE ZAČNE TUKAJ!!!! Prav tukaj, kjer ste, prav v tem trenutku… klik! In tukaj je ZDAJ! Vidite? Tako gre to…In ne pozabite tega nikoli! Ne morete doseči koridorja, če niste v ZDAJ (če ste v svojih glavah)… kajti vrglo vas bo ven. Vrglo vas bo v nekakšen vetroven tunel. V neravnotežje…. TUKAJ STE. Bodite TUKAJ ZDAJ.
…Kako to naredite? Oh, s silo ne. In ne z razmišljanjem. Dajte si dovoljenje. Jaz, Tobias, si dajem dovoljenje, da sem polno prisoten v trenutku ZDAJ in to vključuje ne samo človeško realnost, ne samo človeške iluzije, temveč še vse drugo. Dovoljujem si biti tu, s Šambrami na Zemlji, medtem, ko sem v angelskem kraljestvu. Dajem si dovoljenje, da sem več kot samo Tobias, da sem več kot samo tisto, kar sem bil kot Tobi, da SEM VSE, KAR SEM in da sem vsi moji potenciali, ki sem kdajkoli lahko jaz in, da sem vsi izrazi mene.
Lahko to rečete zase, Šambre? Si lahko daste dovoljenje, da ste polno prisotni v ZDAJ? Da ne zanikate tega, kje ste in kaj ste… in, da dovolite sebi, da se potopite v to…?

*… danes bomo govorili o štirih izzivih utelešenja NoE, s katerimi se soočate v tem času. Štiri področja, na katerih zdaj delate.

1. ODVRAČANJE OD SMERI: Oh, Šambre, držite kurzor. Držite ga zase. Ne pritiskajte nanj. Samo ostanite v smeri. Bodite v smeri. V tem času je lahko doživeti zmedo in odvračanje. Celo odvračanje vašega lastnega uma. Ste na tej točki, na tej čudoviti točki, ko prinašate energije in svojo božanskost v svoja življenja. Toda prav zdaj se je odvrnitev pojavila. Videti je, da vam je bilo toliko vsega odvzetega. V resnici vas poskuša potegniti stran, ali ne?… otežuje vse… ravno, ko mislite, da ste napredovali, ali nekaj bolj globoko dojeli, se pojavi zmeda… da bi vas odvrnila od vaše smeri.
Lahko je karkoli v vašem življenju… incident… izkušnja… oseba… situacija z zdravjem… situacija v službi… denar... odvračanje od smeri, zmeda. Celo tisti mali glas v vaši glavi pravi: »Ali naj bi delal to? Kaj pa vem, če ne bi moral energije porabiti za bolj normalno življenje. Sprašujem se, kam vse to pelje?«… Šambre, samo za odvračanje od smeri gre. Ostanite v smeri. Razumite, da gre za naravno reakcijo na vašo energijo. Naslednja tri leta na Zemlji bo čas velikih, velikih sprememb. Ne pravimo strahot. Pravimo sprememb… energetskih sprememb…. Velikih vibracijskih premikov… velikih premikov… kvantnih skokov. O tem boste slišali več in več. Ne samo do nas, prihajalo bo z vseh strani… od znanosti, religij, socialnih delavcev… kvantni skok, čez in čez. Torej, to se dogaja v svetu, medtem, ko spremembe vstopajo… in pojavlja se odvračanje od smeri. Zavedajte se tega in ostanite v smeri.

2. INTERPRETACIJA (prevajanje): Gre za zanimiv fenomen, kajti prav zdaj se veliko stvari dogaja okoli vas. Čutite jih. In ves čas se pritožujete nad njimi. In počutite se neuravnoteženo. Kup informacij prihaja in se nalaga za vas. Pravite, da čutite to, vendar ne veste, kaj je. Ne znate si zamisliti, kaj naj bi s tem. In, ravno to je problem – problem interpretacije. Informacije, ki prihajajo, ne bo lahko prevesti skozi um. Kajti um nima teh kapacitet. To je, kakor da bi popolnoma nov , visoko razvit, sofisticiran operacijski program želeli dati na star računalnik… vidite. Star računalnik, njegovi čipi in plošča ne bodo vedeli, kako naj prevedejo popolnoma nov operacijski sistem. Nehajte misliti. Vzemite si trenutek in samo čutite. Nehajte tuhtati.
In kako naj bi potem prevedli informacijo, če ne skozi um?…ahh… skozi srce, dušo, kakorkoli že imenujete svoj božanski center. Kako ga aktivirati? Preprosto, da si daste dovoljenje. To je vse, kar se pri tem potrebuje – dovoljenje od vas. Na začetku se bo um ves čas oglašal in poskušal prevzeto vajeti. Šambre – dajte mu dopust, pošljite ga na počitnice! Prilagodil se bo, saj veste, da je zelo prilagodljiv. In nato vam bo v podporo. In morda bo na začetku bolje, da o tem ne govorite z drugimi.

3. VERODOSTOJNOST(potrditev): Šambre, prav zdaj, tukaj, kjer ste, VESTE VSE ODGOVORE. Del problema je, da dvomite vase in tako iščete verodostojnost vse naokoli v svetu dvojnosti.
Veste, da je NoE tu, veste odgovore, toda nato greste in iščete potrditve v svetu dvojnosti. In nastane velik konflikt, se vam ne zdi? Ne gre skupaj. Dogajajo se vam vse te nove stvari. Vse te nove senzacije v telesu in vsi ti novi občutki… toda dvom – vas pelje iz NoE nazaj v staro energijo po potrditev. Iščete jo v svetu okoli vas. In je ne najdete.
Šambre, ostanite prisotni v tem trenutku. Odgovori so tu. Vdihnite vanje in dovolite, da pridejo na dan. To so občutki, je vedenje znotraj vas. Toda nato se pojavi dvom. Odgovorov ne boste dobili v starem svetu! Ne iščite potrditve tam, ker je ne bo.
Ne potrebujete več potrditve od zunaj. Lahko to opustite? Zakaj si želite potrditve? Vaše eksistence? Uščipnite se! To je potrditev. Tukaj ste. Želite potrditev, da ste v NoE? Globoko vdihnite. Tu ste.
Gre za potrditev vaše duhovnosti… vsote denarja na banki? Se vam zdi, da če na banki ni denarja, ste nesposobni, in mislite, da je vaša duhovnost kup nesmislov? Je vaša potrditev število ljudi, ki vas ljubijo, število tistih, ki stikajo glave in vam prikimavajo? Je to vaša potrditev? Nehajte gledati tja. Šambre, ne potrebujete več potrditev.

4.ZAZNAVANJE (percepcija): Premikate se na popolnoma drug položaj in veste, da se. Realnost se spreminja. Zaznavanje se spreminja. Vse se spreminja.
Včasih imate težave s tem, kajti sprašujete se, zakaj se vse spreminja. Zato, ker se VI spreminjate. Vi sami ste tisti, ki se spravljate ob pamet zaradi vseh sprememb in del vas se še dobro upira tem spremembam. Nekako želite, da vse ostane, vendar želite, da ostane 'bolje, vendar enako' (Tobijev smeh).
Narava realnosti ni več ista. Nimate več svoje zgodbe. Nimate več mirujoče stare energije. Kar imate je NoE… nova svoboda.. nova kreativnost. Začnite gledati z drugačne perspektive. Imejte drugačno zaznavo o tem, kdo ste. Naj bo prosto, tekoče… in ne statično. Poglejte z drugega zornega kota na vse okoli vas in v vas.
Stvari NISO takšne, kot se zdi… niti malo ne. Glejte odzgoraj navzdol, odzadaj… ne samo linearno, kakor ste vajeni. Glejte z vseh smeri. Ko se vam nekaj zdi kot začetek, ga poglejte kot konec. Ko se vam nekaj zdi počasi, zaznajte to kot hitro… ko se vam nekaj zdi težko, spremenite svoje zaznavanje.
Torej… glede sprememb ne morete biti več jezni. Ne more vas več vznemiriti nekaj, ker se vam zdi, da je takšno in takšno…dajte si svobodo. Vse se spreminja. Ko pomislite, da vas zebe, spremenite svoje zaznavanje in občutite toploto.

Nenehno vas bomo na to spominjali. Niste samo ljudje… in vi to veste. Zaznajte se z drugačne perspektive.

Če strnemo današnje sporočilo:

Ne dajte se odvrniti od svoje smeri, naj vas ne vrže iz smeri.
Informacije, ki zdaj prihajajo k vam, ne morete prevesti z umom. Odprite svoje srce, dušo… prišle bodo k vam kot vedenje.
Na vse glejte drugače… z več smeri, več zornih kotov, z drugačnim zaznavanjem. In nehajte se pritoževati nad spremembami v vašem življenju.
In, pomembno – sila NoE ni sila… ni sila. To bo ključ v naslednjih dneh.

Nikoli niste sami. Toda, če pogledate z drugega zornega kota, ste bili kar precej sami, kajne? (Tobijev humor – ta del se nanaša na novo zaznavanje, kjer vse pogledaš z več plati).
In tako je!


***delni prevod septembrskega Tobijevega sporočila (prevedla Mateja). vir: www.crimsoncircle.com

#94 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 8. oktober 2004, 21:00

kolk se veselim Tobija in Norme ... nazadnje sem bila tri dni na Dunaju z Grupo in zdaj bom ves dan s Tobijem, ki mi je tako zelo ljub (še posebej zaradi humorja in preprostosti) ... :party: xloveyx :hepko:

#95 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 8. oktober 2004, 21:08

Tole si dala gor ob pravem času.
Sem zadnjič gledala svojo listo želja..in nehote ratala depresivna. Kako sploh upam pomisliti, da mi bo kdaj ratalo tole...da bom šla tja...in delala to...in potem jo hitro pospravila.
Prenehala misliti na to in se prepustila toku. To pač nekako še znam..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#96 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 8. oktober 2004, 21:42

Naslednja tri leta na Zemlji, bo čas velikih, velikih sprememb. Ne pravimo strahot. Pravimo sprememb… energetskih sprememb…. Velikih vibracijskih premikov… velikih premikov… kvantnih skokov. O tem boste slišali več in več. Ne samo od nas, prihajalo bo z vseh strani… od znanosti, religij, socialnih delavcev… kvantni skok, čez in čez. Torej, to se dogaja v svetu, medtem, ko spremembe vstopajo… in pojavlja se odvračanje od smeri. Zavedajte se tega in ostanite v smeri.

xsrcx :vio: x^x

#97 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 8. oktober 2004, 22:41

Naslednja tri leta na Zemlji, bo čas velikih, velikih sprememb. Ne pravimo strahot. Pravimo sprememb… energetskih sprememb…. Velikih vibracijskih premikov… velikih premikov… kvantnih skokov. O tem boste slišali več in več. Ne samo od nas, prihajalo bo z vseh strani… od znanosti, religij, socialnih delavcev… kvantni skok, čez in čez. Torej, to se dogaja v svetu, medtem, ko spremembe vstopajo… in pojavlja se odvračanje od smeri. Zavedajte se tega in ostanite v smeri.

x^x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#98 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 10. oktober 2004, 14:49

Mateja x:Xx :palec:

zadnje dneve sem se nekak spet vrnila v objem Tobijevih sporočil, mi ful pašejo xsrcx

Sem včeraj ugotovila nekaj zanimivega... in to ful jasno občutila in poštekala... Verjetno spada sem, ker si jaz to zamislim kot posledico dvigovanja zavesti na tem planetu, posledično tudi pri meni... x;)x ... in majceno maslo mreže ljubezni, pravim jaz temu x;)x

Proti večeru sem postala nerazložljivo žalostna... Res, nerazložljivo, ker to ni izhajalo iz mene, ni bil to moj občutek, ampak sem čutila nekoga drugega... In se mi potem v glavi začne pojavljat mamina slika... Ful. Ko se mi je najprej enkrat, sem si mislila, okej - naključje. Potem pa še parkrat, in sem rekla, ajd, jo pokličem.

Sem jo poklicala, pa mi je takoj "očitala", da res misli na vse to, kar se dogaja... Ful je zagrenjena, zdaj je iznašla še nove načine, kako zlivat to name, prav grozno. In potem me sredi vsega tistega pridiganja in teženja vpraša, če imam fanta kaj tule v Ljubljani :eek: Mislim, če se ne moreva pogovarjat niti o osnovnih stvareh, kako se bova potem o tem.
Ampak jo štekam. Saj sploh sama ne ve, kako se lotit tega vsega, toliko stvari ima za zrihtat sama pri sebi, pa ji ležijo na duši, pa noče nobenega poslušat in sploh ne sodelovat... Ampak jo je strah in še večja je njena žalost. Tudi sama sem dajala to skozi dve leti nazaj, leto še, pa tudi ni bilo človeka, ki bi mi lahko pomagal, edino jaz sama.

To sem hotela napisat... da se mi zdi noro, kako sem jo včeraj prav ZAČUTILA v polnosti, njeno kvaliteto občutenja, njeno bolečino in žalost, začutila sem njo v sebi... In sem se vprašala... ali bomo tako čutili vsakega, ki se nas bo dotaknil... vse to... kar piše v Tobijevih sporočilih. Da besede ne bojo več potrebne, da se bomo pogovarjali iz srca v srce...
Včeraj se je v meni nekaj premaknilo. Prvič sem jo začutila na tak način, rada bi ji pomagala, sedaj sem našla način, kako ji morda lahko pomagam. xsrcx In tudi... ob takšnem občutenju srca drugega človeka dobiš večji vpogled v svoja dejanja, občutiš to, kar se njemu dogaja ob tebi, in veš, zakaj... In mi je kar sapo zaprlo... Ker so določene stvari, ki bi jih lahko naredila drugače, pa jih nisem, ker sem na nek način preveč hotela zaščitit samo sebe... Ah, tole je že filozofiranje in analiziranje, videnje situacije same po sebi med nama, ne bom o tem tu razpredala, ni to prava tema.

Mami, oprosti. xsrcbumx Rada te imam najbolj na svetu, vendar mi je zaradi tvojih dejanj in besed to zelo zelo težko pokazat. Vem, da me imaš tudi ti rada in da mi želiš vsega najboljšega na tem svetu, vendar ne znaš tega izrazit na pravi način, ker ti tega tvoj pogled na svet ne dovoljuje. Veš... ti bom pomagala, da se osvobodiš iz teh spon, obljubim. Vem, da lastna ječa najbolj boli. x:Xx


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#99 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 11. oktober 2004, 18:54

kolk se veselim Tobija in Norme ... nazadnje sem bila tri dni na Dunaju z Grupo in zdaj bom ves dan s Tobijem, ki mi je tako zelo ljub (še posebej zaradi humorja in preprostosti) ... :party:  xloveyx  :hepko:

jutri, kajne?Si prav želim, da bi bila zraven... pa ne bo šlo, bom se pa nekak že povezala z vami x;)x

#100 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. oktober 2004, 19:25

Tole si dala gor ob pravem času.
Sem zadnjič gledala svojo listo želja..in nehote ratala depresivna. Kako sploh upam pomisliti, da mi bo kdaj ratalo tole...da bom šla tja...in delala to...in potem jo hitro pospravila.
Prenehala misliti na to in se prepustila toku. To pač nekako še znam..

se mi zgodi tudi to, ja...pravzaprav se mi dogaja....in ko sem najbolj down se vedno spomnim, da so naše srčne želje zato, da jih uresničimo...saj je res, da včasih vmes preteče veliko vode...in da tudi obupamo in pademo (vsaj jaz)....sam pol se poberem in sanjam svoje sanje naprej....ker na nek trapast način vendarle verjamem, da mi bo uspelo..... x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0