Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

TRETJE TISOČLETJE


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
674 komentarjev na to temo

#101 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. oktober 2004, 19:53

jutri, kajne?Si prav želim, da bi bila zraven... pa ne bo šlo

Selene... te bom imela v mislih in xsrcx ... o tem, kaj bo Tobi povedal, bom pa itak sčvekala v tole temo (saj veš, kakšna sem - vse sčvekam xDDx x:px x;)x )

Amis, anje, anje, tale naš Tobi :2src: xwizardx xrainbowx

Veselim se tudi Norme. Bomo DIHALI :hepko: x:px :palec:

Norma

#102 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 12. oktober 2004, 05:35

Kaj je bilo pred besedo?MOJ DIH x;)x x:Xx
uživaj :palec:


#103 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 12. oktober 2004, 20:36

wow :palec:

sem rekla, da bom povedala, kako je bilo.... ampak ne še danes x;)x ... je blo tolk vsega, da če bi zdajle povedala, najbrž noben ne bi vedel, kaj jaz to govorim x:px ... že to, kam sem se vsedla, je bilo eno tistih 'naključij'... na eno stran je prisedla gimnazijska sošolka (s katero se nisva videli ulala let in se mi jasno niti sanjalo ni, da prebira Tobija in celo moje prevode), na drugo pa ženska, ki me je enkrat po mailu prosila, če ji pošljem prevod sporočila Grupe predčasno (prej, kot objavim na spletu)... sošolko sem prepoznala, jasno, tiste ženske pa ne, me je pa ona, saj sem imela bedž s svojim imenom xcivx x;)x ... avtomobile so vsi parkirali daleč okoli, ker je v mestu za 10 ur kar tu mač drago... jaz pa sem ga parkirala ganc na kongresca, plačala eno uro parkiranja in zvečer, ko sem prišla na parkirišče, ni bilo nikjer nobenega, da bi mi zaračunal ostalih 9 ur... pih, kako to dobr laufa x8Dx x:px :palec:


selene .... Norma je res Dr. Diha x8Dx :palec:

#104 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 12. oktober 2004, 21:20

komaj čakam...na daljši opis...thx mateja x:)x x:Xx :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#105 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 12. oktober 2004, 21:56

ampak tole pa moram še napisat x:Ix ... enkrat vmes se je Norma vame zapičila in prišla k meni in me vprašala, če govorim angleško (oh, šit, pa ne mene, noooo)... zabevskam, da malo, in ona vsa navdušena, da je 'malo' ravno dovolj (kolk se je smejala).... me vpraša, kaj delam in povem, da učim v osnovni šoli 14. letnike .... ona pa na ves glas...'oooohhh, very brave woman, VERY BRAVE... oh, you are really very brave, do you know that, Mateja (ime je prebrala na bedžu)?' ... no, nisem se počutla ravn very brave xcivx :8): x;)x

#106 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 12. oktober 2004, 22:07

a so kj po meni povprašali? x;)x
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#107 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 13. oktober 2004, 05:15

kr naprej so omenjal kozmo... pišuka, ti si pa čist taglavna xDDx x:px

#108 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 13. oktober 2004, 10:32

sej vem, sej vem, sam se nisem hotla sama hvalit x:Dx

no dej že povej, kaj je dogajal
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#109 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. oktober 2004, 11:46

tko smo nestrpne xsrcx

#110 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 15. oktober 2004, 07:25

vsak dan se spravljam, da bi kaj napisala (tudi frende in sestra me vsak dan sprašujeo, kdaj bom že dala kaj od sebe x?x :o|o: )... pa se sploh ne morem lotit tegale... prav nenavadno xnckrivx

alora... na srečanje s Tobijem smo prišli z več koncev... tudi iz Avstije, Madžarske, Hrvaške ... sicer pa Goeff, Linda in Norma niso imeli v planu obiskati Slovenije (hvala Bernarda x:Xx xsrcx ) ... med kanaliziranjem pa je Tobi povedal, da je bil še kako namen (očitno je Tobi imel drugačen načrt potovanja kot Goeff, Linda in Norma xDDx ), da pride v Slovenijo. Pred tem je bil namreč v Angliji, kjer so obiskali kraje iz legende o kralju Arturju... tam so obiskali tudi znano Merlinovo votlino iz katere je Linda vzela za spomin en lep ovalen zelen kamen, na katerega je potem čisto pozabila. Ko pa je med odmorom (po kanaliziranju) nekaj brskala po svoji prtljagi, pa ji je padel iz potovalke xcivx :vio: ... med kanaliziranjem je Tobi povedal, da je ta del sveta izvorno Merlinov... in šaumbre na tem področju smo varuhi merlinove čarobne energije za celoten svet... smo Merlini - čarovniki. Po tem, ko smo z zavestnim dihanjem ponovno prebujali in utelešali to energijo, nas je opozoril (jasno, šele PO TEM xcivx :eek: xDDx ), naj bomo pripravljeni na velike spremembe, ki čakajo to deželo in nas same. Spremembe bodo zelo povezane z našim delom, ki smo ga do zdaj opravljali... vmes je veliko omenjal povezavo med našo zakljenjenosto, zaprtostjo, 'majhnostjo', nepomembnostjo in tem, da smo se z zaobljubo odrekli svoji merlinovi moči... tudi pri tem lahko pričakujemo spremembe xcivx x:px :2src: ...
...okoli tega se mi je takoj začelo 'dogajat'... na koncu je Tobi večkrat ponovil 'do you believe'... (v tvojo čarobnost, v svoje občutke, ki jih imaš zdaj ob tem, o...) in, ko sem potem sedla v avto, je bila prva stvar, ki se je zaslišala iz radia 'do you believe' :vio: ... naslednji dan sem stopila v razred in najprej zagledala napis na majici enega fanta 'magic world' :palec:


bilo je seveda še mnogo mnogo več od tega, kar sem zdajle zapisala... očitno pa gre za moj notranji proces in sredi njega težko pišem o tem... menda pa bo na voljo tudi posnetek kanaliziranja

aha... še tole... kako utelesiti?... simpl... z dihanjem xDDx x;)x .... z globokim, zavestnim dihanjem v trebuh.... z dihom spustiti globoko vase... 'dovolim'....'dovolim, da se merlinova energija utelesi'.... 'dovolim si, da sem zdrava'.... 'dovolim si, da sem...'... :vio: :palec:


torej... Merlini, čas je za NOVO čarobnost xwitchx xwizardx

#111 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 15. oktober 2004, 07:40

jupiiii :onfire: ...mateja, ne veš koliko mi to pomeni...hvala ti x:Xx :palec: ...tale novi svet je/bo res čaroben...in se že dogaja.... :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#112 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 15. oktober 2004, 08:11

sem vedela čarovnija, dovolim si,.....
Mateja hvala x:Xx

#113 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 15. oktober 2004, 08:48

selene :palec: ...zaupaj... saj je... :vio:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#114 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 15. oktober 2004, 19:00

akcija, dihanje, čarovnija življenja, sprejemanje, zaupanje, ....

#115 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 15. oktober 2004, 19:47

akcija, dihanje, čarovnija življenja, sprejemanje, zaupanje, ....

x^x x^x , kar tako dalje, pa bo šlo x;)x :palec:

#116 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 15. oktober 2004, 22:23

Mateja, prav z veseljem sem prebrala tale tvoj kratki povzetek, se bom za naslednja podobna srečanja potrudila, da se jih tudi sama udeležim xsrcx Z mislimi sem bila kar cel dan pri vas, vas mal spremljala.... x:)x
Te pa popolnoma razumem, da ti nekak še ni za govorit o tem in na veliko za razpredat, meni se tudi to velikokrat zgodi... Ko si še sred procesa in tako intenzivno v njem, da preposto ne moreš iz sebe dat nič, kar se tega tiče... ker pajcaš v sebi x;)x Kot da nočeš podajat preuranjenih zaključkov nekak x:)x Vsaj tko to sama pri sebi doživljam.


... med kanaliziranjem je Tobi povedal, da je ta del sveta izvorno Merlinov... in šaumbre na tem področju smo varuhi merlinove čarobne energije za celoten svet... smo Merlini - čarovniki.


Hmmm se mi je zdelo, da bo kaj takega, se mi zdi čist samoumevno x:Dx x:Ix xsrcx


...vmes je veliko omenjal povezavo med našo zakljenjenosto, zaprtostjo, 'majhnostjo', nepomembnostjo in tem, da smo se z zaobljubo odrekli svoji merlinovi moči... tudi pri tem lahko pričakujemo spremembe...


:2src: :palec:


... napis na majici enega fanta 'magic world' ...


Tudi jaz take zadeve ful opažam okrog sebe x;)x

Drugače pa... eh, saj skoz pišem po forumu, da se mi dogaja to in ono, zdaj so mi takšne stvari že čisto samoumevne na nek način, se ne čudim več, ker se pojavljajo... ampak poskušam bolj delovat malce dlje od tega in razumet to oziroma dojet prek srca, duše... x;)x Hih, kam bomo mi še vse prilezli, še sprašujem :palec:
A veste, da sem prav vesela, da imam čast bit na tem planetu prav zdaj, v tem dogajanju in da se tega zavedam xsrcx (ker recimo na svoja prejšnja življenja nimam spomina hihi x:Dx x;)x ).


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#117 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 15. oktober 2004, 22:59

Dovolim, si biti to kar sem! Dovolim si, da se imam neskončno rada in se razvajam. Dosti mi je slabe vesti in da sem si dovolila, da so me drugi omejevali.

Merlin! Ha ravno ena izmed škatel, ki sem jih dobila za darilo ima velik napis Merlin x:Dx a je slučajno, do mene dolutala al kaj, prejšnji teden. Ko smo ravno pri dihanju se pripravljam na AT trening v kakem tednu ali dva začnem in baje se veliko diha.

Mateja, hvala za zapisano. Pa ko sprocesiraš vse skupaj, nas pocrkljaj še kaj x:Xx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#118 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 15. oktober 2004, 23:07

Dovolim, si biti to kar sem! Dovolim si, da se imam neskončno rada in se razvajam. Dosti mi je slabe vesti in da sem si dovolila, da so me drugi omejevali.

x^x :palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#119 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 15. oktober 2004, 23:11

... napis na majici enega fanta 'magic world' ...


Tudi jaz take zadeve ful opažam okrog sebe x;)x

Drugače pa... eh, saj skoz pišem po forumu, da se mi dogaja to in ono, zdaj so mi takšne stvari že čisto samoumevne na nek način, se ne čudim več, ker se pojavljajo... ampak poskušam bolj delovat malce dlje od tega in razumet to oziroma dojet prek srca, duše... x;)x Hih, kam bomo mi še vse prilezli, še sprašujem :palec:
A veste, da sem prav vesela, da imam čast bit na tem planetu prav zdaj, v tem dogajanju in da se tega zavedam xsrcx (ker recimo na svoja prejšnja življenja nimam spomina hihi x:Dx x;)x ).


Sončna

danes v mladinski knjigi prebrala:....gledati s srcem...poslušati s srcem...
...in to je to, kar počnemo. učimo se gledati in poslušati s srcem....sončna, kar dobro nam gre... x:)x :palec:

...imeti spomin na prejšnja življenja, ni vedno prednost...ali pa mogoče sploh ne...
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#120 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 15. oktober 2004, 23:50

Ja res nam gre dobro... se potrdila še ena slutnja moja današnja glede poslušanja s srcem x;)x :palec: Še en feedback dobila ravno prej x:Xx


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#121 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 16. oktober 2004, 06:43

...imeti spomin na prejšnja življenja, ni vedno prednost...ali pa mogoče sploh ne...

najprej ne veš,če ni vse burna domišljija, potem pa zadeva postane jasna... upam, da sem del tega, vesela se, če sem del tega xsrcx

#122 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 16. oktober 2004, 07:49

Cosma - o tem, da si dobila Merlinovovo škatlo, si zapisala natanko ob 0:00 xcivx xwitchx

Selene - 'dovolim si biti del tega' x:px x;)x

evo, danes je gor že oktobrski Tobi

Tobi - oktober


jaz si bom dons vzela v videoteki Kralja Arturja... ampak risanko, je bolj čarobna xwitchx xwizardx :party:

#123 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 16. oktober 2004, 08:41

tole je pa ful dobro razloženo, kaj se dogaja...navdušena...hvala mateja :vio: :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#124 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 16. oktober 2004, 14:14

Dbest, Mateja :palec: x:Xx Si grem zdaj čajček (jutranji kao :inocent: :vio: ) narest, pa si privoščit tole branje xsrcx

00:00 - sem včeraj dobila msg s poljubčkom x;)x in to ravno od tistega, ki sem ga nekak čutila že dva dni x:)x Zabavno s temi ciframi x;)x


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#125 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 16. oktober 2004, 14:29

Še ena številčna prigoda od danes.
Nesla razvit slikce, od zabave prejšnjega tedna. Kar počez sem jih klikala in dodajala na Cd, nisem štela, pač pa po občutku.
Pridem iskat izdelane slike, pa me prodajalka vpraša, če smo se zmotili, ker je ena slika 22x ali smo to namerno naredili, da jih je okroglih 100 slik?

:eek: ne...nisem namerno ampak, najbrž tudi ni slučajno, je bil moj odgovor x:Dx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0