Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

TRETJE TISOČLETJE


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
674 komentarjev na to temo

#151 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 18. oktober 2004, 06:12

Mateja, jaz pa še vedno vidim moj tvoj in moj post v pesmi razpoloženja.... zanimivo, v tistem trenutku sem res poslušala to pesem in vedno pomislim ob njej nate, vidim te med prijavljenimi in MORALA sem jo napisati in vedela sem da boš videla x;)x
kar se pa partnerskih odnosov tiče, moram pa tole še enkrat prebrat, ja res je težko furat, vsaj zame, trenutno....


#152 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 18. oktober 2004, 19:01

Mateja xsrcx
Da še mal poprčkam po tej temi, preden švignem na domače konce (ne vem, od kje danes jemljem voljo za vse tole... hihi sem ugotovila, da bi spadala med indigce humaniste, ko delam milijon stvari hkrati in me vsaka čist not potegne x;)x x:o)x ).

...VODO... ta je poleg dihanja vedno pri roki in zelo učinkovita

Tenks, fajn tole vedet, se mi zdi, da čist premal vode pijem zadnje čase :palec:

Tobi je imel posebno kanaliziranje prav o odnosih v NoE in vem, da je to zelo popularno kanaliziranje (tudi v Lj so te cedejke najprej razgrabili) in tudi največ vprašanj je ves čas namenjenih odnosom... kar se prijateljev tiče, je zanimivo... kot bi imel pod nogami vrtljivo igralno ploščo... pojavi se scena... igraš v njej... z ljudmi, ki so ti takrat blazno blizu (in se včasih vprašaš, kako je to mogoče, da te ljudi tako močno čutim)... potem pa kar na lepem... puf... in nikjer nikogar (ali kar na lepem ne čutiš tiste povezanosti)... vendar je drugače, kot je bilo včasih... ni nekih nerazčiščenih zadev, ni zamer, ni konfliktov... samo pod nogami se scena zamenja... nekaj časa NIČ... NIČ.... NIč... potem pa novi ljudje, kar na lepem ...

Ja, se dogaja tole... ful me recimo fascinira zadnje čase, ko me ljudje skontaktirajo sami od sebe, mi dajo svojo roko, da jo držim v svoji, potem pa spet odjadrajo po svoje dalje... in to neznan folk, ne neki že od prej znani prijatelji - in se z njimi super ujamem... kot trenutki svetlobnega sija, ko se atomčki srečamo, potem gremo pa dalje xokx

...o novem partnerskem odnosu je tudi govoril... ko začutiš, da se odnos začenja zatikat, se odmakni... spusti pričakovanja, želje... in sicer tako zelo, da sprejmeš tudi to, da bo partner odšel... obstaja možnost, da se zbližata na nov način... ali zaključita skupno pot ... najbrž ne prav lahek proces... štos je v tem, da NoE ni kaj hudo naravnana na miš-maš, samo na pol in podobne igrice, ki smo se jih včasih igrali sami s seboj... če ne narediš sam, te življenje pripravi do tega na malo trši način...

Veš, da sem prav vesela, da trenutno nimam nikogar... ker je res točno tako kot si zapisala... ne predstavljam si, kako bi bilo sedaj imeti partnerski odnos ob vsem tem, kar je in kar se dogaja in takšni kvaliteti dogajanja :vio: "I've been blind but now i see" :eek: x:o)x x;)x


Merlin pri meni?
Hehe. Danes sem dobila odgovor na mejl za prošnjo za seminar, ki sem ga poslala že 25.junija :eek: :eek: kot strela z jasnega xokx Hvalabogu, sem že mislila, da bom morala profesorju it še dodatno skakat po glavi xscratchx ... potem se mi je včeraj odprl en mali portalček v vesolje, ki sem ga sama že nekaj časa čutila in hotela povprašat po tem, pa se je nekdo drug spomnil in predlagal xokx xsrcbumx ... aja, in čudežno menjam pisavo v bolj okroglo, bolj stilizirano (pa ne nalašč), kar se pri meni prej sploh še ni zgodilo, in seveda - milijon barvic uporabljam, jaz froc x;)x ... in čudežno se mi zdi tudi to, da sem končno dobila zagon za faks, zdaj bi delala pa kar vse hkrati, če bi se dalo xokx no ja, saj nekak tko bo tudi zgledalo x;)x


ajd, da ne bom predolga, že itak filozofiram x:Dx


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#153 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. oktober 2004, 06:02

štos je v tem, da NoE ni kaj hudo naravnana na miš-maš, samo na pol in podobne igrice, ki smo se jih včasih igrali sami s seboj... če ne narediš sam, te življenje pripravi do tega na malo trši način...

na zelo trši način tole jaz sedajle sprejemam

#154 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 19. oktober 2004, 20:02

in Tobijev No.1:

K.I.S.S. - keep it simple, shaumbra!!!


x:)x xDDx

#155 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 19. oktober 2004, 21:30

Danes se muvam po knjigarni ene pol urce mogoče še malce več...takoj mi je v oči padla ena Marjetkina knjigica in si jo vzamem...medtem iščem še eno drugo knjigo.....mine nekaj časa se napotim do blagajne in tisti moment, ko sem knjigo položila na pult se je zaslišala Somewhere over the rainbow..... x:Dx

Sem se takoj na Selene in Matejčulo spomnila x:Xx x:Xx

Hvala, škrati!
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#156 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 19. oktober 2004, 22:05

Cosma, a ne... take reči so pa 'the best part' tegale... xsrcx x:Xx

#157 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 20. oktober 2004, 15:27

včeraj zvečer, okrog devete ure zvečer sem se zapletla v pajčevino, zunaj, sredi parkirišča, neverjetno prav lovim tele pajčevine, to ni bilo prvič, in v mislih se pojavijo besede - na drugi strani tančice... sej vem da ni isto, ampak....no in poleg tega stavka sem pomislila na vas tule uletela mi je Mateja, Cosma in Amis, zanimivo ne obrazi, ampak energije....

#158 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. oktober 2004, 15:34

ma ja, se men tud zdi, da se energetsko povežemo včasih...pa zmer bolj se čuti energije...noro včasih tole selene... x:)x :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#159 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 21. oktober 2004, 21:49

*
Physical Symptoms of the Change are the same as was given for October, but
we re-iterate here:
a.. Intense Exhaustion and feeling unable to keep up with life.
b.. Intense Electrical sensations in the body. This can cause stress to
the Nervous System in sensitive people
c.. Disturbed sleep patterns and strange dreams. Your subconscious is
responding to the deep cellular changes.
d.. Upset digestive system and symptoms of detoxification, including
headaches and pains in the stomach area.
e.. Intense anxiety and fear. Feeling that life is too stressful. This is
your body responding to the stress of the shifts in the cellular DNA.

(starchild.com)

#160 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 21. oktober 2004, 22:08

Selene x:Xx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#161 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 22. oktober 2004, 04:55

selene x:Xx

#162 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 22. oktober 2004, 15:52

xwizardx xredx

#163 sysyphe

sysyphe
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 257

Objavljeno: 23. oktober 2004, 18:24

Sysyphe pa vali svoj kamen na vrh.

Parabola o tem zakaj zavest potrebuje telo.

Drugače bi se razpršila na vse konce vesolja.

In le koncentracija zavesti lahko vodi duha iz telesa.

Drugače pa je menda telo tak zakon, da nam ga angeli celo zavidajo. Sploh tisti zlobni.
Taki se smukajo okrog nas in nas zavajajo.

Zato je včasih dobro telo prepustiti njim, da gre duh svojo pot.
Let the sunshine in

#164 sysyphe

sysyphe
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 257

Objavljeno: 23. oktober 2004, 18:35

Se mi pa zdijo izjave kot

od sončne vilee rahlo tak, no

Ja, se dogaja tole... ful me recimo fascinira zadnje čase, ko me ljudje skontaktirajo sami od sebe, mi dajo svojo roko, da jo držim v svoji, potem pa spet odjadrajo po svoje dalje... in to neznan folk, ne neki že od prej znani prijatelji - in se z njimi super ujamem... kot trenutki svetlobnega sija, ko se atomčki srečamo, potem gremo pa dalje

MISLIM, da obstaja v naravi nek zakon, ki pravi, da se določene stvari, ki imajo neke lastnosti ujemajo, težijo druga, k drugi.
Morda je fajn nekaj časa, če se odbijaš od ljudi, kot nek atomček, in greš dalje, a vendar para hlapi iz vode zaradi intenzivnosti odnosov molekul vode med sabo.
Let the sunshine in

#165 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. oktober 2004, 18:52

O, si videl in uposteval, celo nasel - namigec tam nekje, kul, me veseli! x:)x :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#166 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 24. oktober 2004, 18:49

Sam komenitram, Sizif, kar vidim sama pri sebi, pa prej nisem (zakaj tako, pa itak lahk najdeš kar velik razlag, se mi zdi) x;)x vsakemu svoja interpretacija x;)x


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#167 sysyphe

sysyphe
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 257

Objavljeno: 25. oktober 2004, 17:36

Ne, saj se mi zdi luštno, da človek opazuje sebe in vidi primerjave z nekimi zakoni odnosv na drugih ravneh, in ne vem kaj še vse.
Zdi se mi pa pomembno tudi to, da za neka opažanja skušamo najti razlago, vzroke in tako naprej. Potem opaziš, da stvari ne trajajo tja kar v en dan, ampak da odzvanjajo v mogočnem akordu kolesja, ki nas vrača v prah.
Kaj pa ve riba o zraku, če nikoli ni bila tam, in kaj potem sploh ve o vodi v kateri biva.
Vse ima svoj smisel sončna vila, in najbrž so tvoji žarki, ki jih tako blagodejno razdajaš okrog nekomu eliksir iz katerega bo pil do naslednjega jutra s tabo.
Saj nisem hotel tako lepo napisat. x:)x
Let the sunshine in

#168 sysyphe

sysyphe
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 257

Objavljeno: 25. oktober 2004, 17:39

Našel in zgubil.
Se veselil in jokal.
Klical in bežal.

Tudi mene, hvala. x;)x
Let the sunshine in

#169 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. oktober 2004, 17:40

Kaj pa ve riba o zraku, če nikoli ni bila tam, in kaj potem sploh ve o vodi v kateri biva.

zanimivo stalisce. :palec:

No tole si pa ful lepo napisal tudi:

... Potem opaziš, da stvari ne trajajo tja kar v en dan, ampak da odzvanjajo v mogočnem akordu kolesja, ki nas vrača v prah....

xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#170 sysyphe

sysyphe
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 257

Objavljeno: 25. oktober 2004, 18:23

To je to.
Mit.
Jaz eno. Eno z vsem je še vedno eno.

Let the sunshine in.
Let the sunshine in

#171 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 25. oktober 2004, 20:48

Zdi se mi pa pomembno tudi to, da za neka opažanja skušamo najti razlago, vzroke in tako naprej.

ne štekam te (pa saj to niti ni pomembno, keneda x:Dx )... ker v drugih temah ti pa ravno TO ni povšeči... oziroma - ti niso všeč naša opažanja, razlage ... in tako naprej x;)x

in ja, saj ravno to je to... TO je kvaliteta tretjega tisočletja.... resnica v.s. iluzija... in, jasno, naša izbira potem


x;)x x:)x

#172 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 25. oktober 2004, 20:50

:vragec:

resnica je najvechja iluzija
in nekateri jo celo uspeshno prodajajo

666 zlomkou...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#173 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 25. oktober 2004, 21:14

Pa saj - a ni to eno in isto? Meni se zdi.

Ne, saj se mi zdi luštno, da človek opazuje sebe in vidi primerjave z nekimi zakoni odnosv na drugih ravneh, in ne vem kaj še vse.
Zdi se mi pa pomembno tudi to, da za neka opažanja skušamo najti razlago, vzroke in tako naprej.


Vse ima svoj smisel sončna vila, in najbrž so tvoji žarki, ki jih tako blagodejno razdajaš okrog nekomu eliksir iz katerega bo pil do naslednjega jutra s tabo.


Ja. Saj to delamo skoz... Vsi. x:)x


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#174 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 25. oktober 2004, 21:29

in nekateri jo celo uspeshno prodajajo

tko kakor vi x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#175 sysyphe

sysyphe
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 257

Objavljeno: 26. oktober 2004, 17:46

Poglejte, podpiram vašo pot, vaša razmišljanja.
Mislim, da je iskanje opore v duhu težavna in spotakljiva pot.
In ni mi všeč, da mi nekdo(sončna) govori o tem ,kako naj spustim kamne po hribu navzdol.

Pa še ta o izbiri resnice in iluzije, tega in onega, če skušam poenostavit kontrast.
Ne gre za izbiro, temveč za prometno nesrečo, ki se je zgodila na cesti, ki se imenuje lastna zavest. Gre za preštevanje trupel, klicanje rešilcev in obvezovanje ran, ki se je zgodila na poti na zahod, na poti za soncem.
Mar mi je obstati pod milim nebom nevedoč gledat zvezde in misliti o njih. Ne, z njimi hočem biti.

Resnica ni nikoli tako blagodejna, kot je njen videz škodljiv.
Let the sunshine in




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0