Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Aura


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
134 komentarjev na to temo

#76 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 24. november 2004, 10:15

:palec: Ja ful dobr.
To bom prakticirala, ker si zelim bit celovita. xrolleyesx
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#77 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. november 2004, 10:18

<{POST_SNAPBACK}>:palec: Ja ful dobr.
To bom prakticirala, ker si zelim bit celovita.  xrolleyesx

Kaj pa, če ti le boljša polovica manjka x;)x

#78 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 24. november 2004, 10:29

<{POST_SNAPBACK}>Kaj pa, če ti le boljša polovica manjka x;)x

Ne.
Ker moras bit najprej sam celovit, da lahko stvari sploh funkcionirajo.
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#79 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. november 2004, 10:35

<{POST_SNAPBACK}>Ne.
Ker moras bit najprej sam celovit, da lahko stvari sploh funkcionirajo.

Že, že, svojo pripombo sem le potegnil iz Rugljevega arzenala, saj veš, koliko on stavi na to, pa tudi ona čakra pod popkom x^x x:Ix x:)x

#80 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 24. november 2004, 10:40

x:Dx x8Dx :palec:
Ja sej je zanimiv...
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#81 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 24. november 2004, 11:08

Že, že, svojo pripombo sem le potegnil iz Rugljevega arzenala, saj veš, koliko on stavi na to, pa tudi ona čakra pod popkom


Meni je Rugelj zelo simpatican ! xDDx xDDx :palec:

#82 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. november 2004, 11:12

<{POST_SNAPBACK}>Meni je Rugelj zelo simpatican ! xDDx  xDDx  :palec:

Njemu pa tvoja čakra x:Dx x;)x

#83 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 24. november 2004, 11:19

<{POST_SNAPBACK}>Njemu pa tvoja čakra x:Dx  x;)x


Hara ni cakra. x:)x Pa druga cakra je zelo pomembna, ker tisti ki jo majo zaprto in poskodovano, veckrat zbolijo na fizicni ravni. Ni samo '' seksualna '' cakra, temvec cakra vseh nagonov in tudi podzavesti. Zdravo partnerstvo sploh ni mogoce, ce ta cakra ni urejena in povezana z drugimi cakrami. x:)x

Ne vem ce ste ze imali temo o cakrama ?

#84 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. november 2004, 11:24

<{POST_SNAPBACK}>Hara ni cakra. x:)x Pa druga cakra je zelo pomembna, ker tisti ki jo majo zaprto in poskodovano, veckrat zbolijo na fizicni ravni. Ni samo '' seksualna '' cakra, temvec cakra vseh nagonov in tudi podzavesti. Zdravo partnerstvo sploh ni mogoce, ce ta cakra ni urejena in povezana z drugimi cakrami.  x:)x

Ne vem ce ste ze imali temo o cakrama ?

Aachut in Triple imata eno ravno v obravnavi x:Dx

#85 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 24. november 2004, 12:20

:wOOt: x;)x x:Dx x:Dx x:Dx :palec:
spet se mi je na bolš poslabšal

#86 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 24. november 2004, 12:31

<{POST_SNAPBACK}>Aachut in Triple imata eno ravno v obravnavi x:Dx



Stane je preštudiral čakre- verjeno samo prvo, ampak its a start :inlove: :palec: x:Dx

ker se spomnim da me je pred časom spraševal kje je prva čakra x:Dx

#87 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 24. november 2004, 12:34

<{POST_SNAPBACK}>Hara ni cakra. x:)x Pa druga cakra je zelo pomembna, ker tisti ki jo majo zaprto in poskodovano, veckrat zbolijo na fizicni ravni. Ni samo '' seksualna '' cakra, temvec cakra vseh nagonov in tudi podzavesti. Zdravo partnerstvo sploh ni mogoce, ce ta cakra ni urejena in povezana z drugimi cakrami.  x:)x

Ne vem ce ste ze imali temo o cakrama ?


:palec: meni je en bioenergetik ugotovil da imam zaprto drugo čakro in hotel obdelati prvo, namesto druge. :xx!: ker je vse povezano.

pa tudi drugače imam zanimive izkušnje, kadarkoli sem iskala nasvet pri kakem bioenergetiku, je prišlo do čudnih reči. xcivx

#88 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 25. november 2004, 19:59

<{POST_SNAPBACK}>:
pa tudi drugače imam zanimive izkušnje, kadarkoli sem iskala nasvet pri kakem bioenergetiku, je prišlo do čudnih reči. xcivx

Nisi ti za njih, si preveč nabita x:Ix x:Dx

#89 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 26. november 2004, 01:37

Ta znana in vendar tuja beseda je zadnja leta pri nas vedno bolj v modi. Za kaj gre in kaj pojem pomeni ?

Beseda avra se pogosto uporablja v alternativni medicini in označuje energetske plasti, ovite okrog živega fizičnega telesa. Avreola s tem nima nobene zveze; označuje svetleči
se kolobar okrog glave upodobljenih svetnikov ali pa je slikarjeva umetniška vizija. Vendar pa gre za isto energijo in isti pojav, kot ga opisujemo mi. Mogoče je, da so nekateri svetniki v času življenja res imeli tako močno avro, da jo je bilo moč videti, vendar so te pri ljudeh običajno ne dogaja. Torej ne zamenjujmo teh dveh pojmov.

Rekli smo že, da se avre s prostim očesom ne vidi; vidijo jo le redki ljudje, in to jo lahko tudi barvno opišejo, z mnogo vaje in vztrajnosti pa se je sposobnosti videti avro vsaj deloma mogoče tudi naučiti. Obstaja tudi preprosta metoda, s katero lahko avro opazujemo skozi steklo, pobarvano z dicianom, in v zadnjih letih nam je tehnika omogočila tudi fotografiranje avre; postopek imenujemo avroskopija in nam omogoča, da vidimo energijsko telo osebe, ki ovija fizično telo. Strokovnjaki, ki se s tem ukvarjajo, trdijo, da lahko s tako fotografijo analizirajo zdravstveno stanje slikane osebe. Resna znanost take diagnostike ne priznava in tako vse ostaja bolj ali manj na kramarskem nivoju. Določen napredek na tem področju je dosegla Kirlianova fotogravija, vendar pa ni rešila mnogih fizikalnih problemov. Pomembna sta tudi način fotografiranja avre, ki so ga pred leti razvili fizik dr. Popp in njegovi sodelavci in ga praktično tudi uporabljalo, ter metoda plazmaprint (v tehniki in ma), katere avtor je dr. Knapp. Slednja je diagnostično na tako visoki tehnični ravni, da postaja v Nemčiji že rutinsko uporabna in je samo še vprašanje časa, kdaj se bo pojavila v zdravniških ordinacijah in bolnišnicah.

Energijske plasti avre so tri, in če upoštevamo tudi podplasti, jih je pet; fizična, eterična, astralna, mentalna in psihična. Takšna delitev avre je empirična. Resna znanost, ki avro analizira s fizikalnimi parametri, priznava samo tri plasti: fizično, eterično in psihično.
Mi se bomo držali te klasifikacije.

Prva plast, gledano od telesa navzven, je fizična avra, ki je debela od 0,5 do 3,5 cm. Izjemoma je lahko tudi debelejša, včaih tudi celo do 5 cm. ( v tem primeru je to moja )...Energijo ščiti pred zunanjimi in notranjimi vplivi in je tako rekoč druga koža. Njene poškodbe vedno pomenijo fizično, to je telesno obolenje. Po človekovi smrti hitro izgine, nekateri pravijo, da v dnevu ali dveh. Natančne meritve je opravil dr. Popp na kokošjih jajcih. Čeprav je ta plast avre najbolje raziskana, pa mnogi dvomijo v njen obstoj. Prepričljivih dokazov je, žal, premalo.

Drugo plast, to je čustveno avro, poznamo slabše kot prvo, saj je znanih le malo načinov za njeno prikazovanje in analiziranje. Spaja prvo in tretjo plast in v njej se odvijajo čustveni in podzavestni procesi. Debela je približno 35 cm. Poškodbe te plasti praviloma vedno pomenijo čustvene motnje ali bolezni. Z njo smo delno povezani s širšim kozmičnim prostorom, ki ga imenujemo svet duš ali pa tudi bolj učeno univerzalni informacijski center. To plast avre imajo tudi rastline in živali. Nekateri zahodni raziskovalci, Angleži in Američani, jo pripisujejo tudi kristalom, spet tretji pa še bolj smelo verjamejo, da jo ima tudi Zemlja. Po smrti je ta plast še dolgo prisotna v prostorih, kjer je umrli živel, in jo nekateri nedvoumno zaznavajo. Čas nanjo deluje zelo počasi.

O tretji plasti, to je psihični avri, vemo še vse premalo, da bi jo lahko kritično predstavili in opisali. Poškodbe te plasti, ki sega tudi do 10 metrov daleč od fizičnega telesa, praviloma pomenijo izgubo zdravega psihičnega polja. Meja med čustveno in psihično avro ostra in lahko določljiva. Na psihično avro, za katero delno veljajo značilnosti, ki smo jih našteli prej, je mogoče vplivati tudi od daleč in celo tako, da se tega ne zavedamo.

Avra ima različna frekvenčna in jakostna polja, zato je pri vsakem živem bitju druge barve, pa tudi po plasteh so barve različne in prilagojene trenutnemu stanju posameznika. Avra ima tudi značilne zvočne frekvence, vendar so te slabše raziskane kot njene barvne in svetlobne značilnosti Po smrti se del psihične avre formira v samostojno in prosto dušo, ki je čista energija in je torej brez materialnega substrata, značilna za fizična telesa. Tovrstne energije so praktično neuničljive in sestavljajo kolektivno telo. Tega nove fizikalne raziskave imenujejo morfogenetsko polje in je sestavljeno iz približno treh milijonov duš.

:vragec:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#90 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. november 2004, 11:47

Kot, da si postavil v pečico na drva magnet in mobilni telefon in izvedel meritve različnih valovanj z resnimi znanstvenimi metodami, ker neresne še menda niso odkrite x:Dx

#91 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 26. november 2004, 11:48

<{POST_SNAPBACK}>Nisi ti za njih, si preveč nabita x:Ix  x:Dx




x?x :vragec:
prosim za razlago. x:)x

#92 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. november 2004, 11:50

<{POST_SNAPBACK}>x?x :vragec:
prosim za razlago. x:)x

Najbrž jih dekoncentriraš do strasti x:Dx

#93 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 26. november 2004, 11:51

[QUOTE]Tega nove fizikalne raziskave imenujejo morfogenetsko polje in je sestavljeno iz približno treh milijonov duš.

:vragec:[/quote][/QUOTE]


kako so pa to ugotovili?

#94 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 26. november 2004, 11:55

<{POST_SNAPBACK}>Najbrž jih dekoncentriraš do strasti x:Dx


domnevam da njihova dekoncentracija pripelje do tega da energijo kar šenkajo od sebe. kar ni slabo v bistvu, glede na to da sem jaz v takšnih primerih zelo zbrana. :vragec:

v bistvu je bil samo en tak primer, o katerem sem ze pisala x:Dx

#95 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. november 2004, 12:12

Jih privlačiš, kot magnet x:Dx

#96 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 28. januar 2005, 19:02

Aure ne vidiš tako, kot vidiš ljudi okrog sebe. Pa tudi ne vidiš je non stop. Gledati moraš nekako "mimo" človeka oz. okrog njega, pa jo vidiš. Priporočam, da najprej opazuješ rob mize ali kaj podobnega- liste rastlin, itd. Pa boš videl plast energije, ki jih obdaja.
Scio mi nihil scire

#97 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 28. januar 2005, 19:13

Rob mize!?! Sej miza ni živa stvar x:Dx xrolleyesx No ok pri rastlini še gre x:Dx
Sem pa bral da je fajn met belo ozadje in vse temno pol pa daj roke skup pa spet narazen in med rokami vidiš kako se tvoja avra "vleče". Sem probal tudi sam, je fajn za gledat x;)x
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#98 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 28. januar 2005, 19:33

<{POST_SNAPBACK}>Rob mize!?! Sej miza ni živa stvar x:Dx  xrolleyesx  No ok pri rastlini še gre x:Dx
Sem pa bral da je fajn met belo ozadje in vse temno pol pa daj roke skup pa spet narazen in med rokami vidiš kako se tvoja avra "vleče". Sem probal tudi sam, je fajn za gledat x;)x

Ja, in? Sej ima vsaka stvar energijo, pa je živa al pa neživa. Sam pr neživi stvari je energija fiksna.
Scio mi nihil scire

#99 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 28. januar 2005, 19:42

Ja pri neživi se stvar navleče energije od tebe, kar pa je razlika med živo x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#100 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 28. januar 2005, 20:09

Najprej moreš razvit tretje oko...šele pol se lahko pogovarjamo o auri !!! x;)x :palec:
Torej to pomeni, da čez kakih trideset let ti bo uspelo ! x:Dx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0