Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Aura


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
134 komentarjev na to temo

#101 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 28. januar 2005, 20:46

Joj kako si zgrešil!
Tretje oko pa tu nima nobene vloge, le tvoje oči moraš privadit da vidijo v druge dimenzije obstoja!Tretje oko pa maš pač ti lahko že zakrkjeno pa bioš vseeno videl avro.
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#102 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 28. januar 2005, 20:58

<{POST_SNAPBACK}>santos  x?x
misliš da tukaj kdo res vidi auro? to, da se energija okrog rok vleče, je res in v tovrstni literaturi so opisane ravno takšne vaje.
sicer pa- v vseh bolj "pametnih" temah plonkaš od drugod,  brez da bi navedel avtorja in zato ne pametuj!
si prebral izjavo, ko si se prijavil na LNF? piše da se ne sme citirat  tujih avtorskih del! če mi ne verjameš, se posvetuj z Marso . :palec:


Sorry, sam jaz nisem citiral nobenega...sam napisal tisto kar sem bral in verjami da imam veliko knjig o tem...in auro se da videt, le tistim, ki imajo to prirojeno...ostali, ki jo želijo videt...dajte se zbudit...pa pristat na realna tla !! x;)x :palec:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#103 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 28. januar 2005, 21:03

<{POST_SNAPBACK}>Joj kako si zgrešil!
Tretje oko pa tu nima nobene vloge, le tvoje oči moraš privadit da vidijo v druge dimenzije obstoja!Tretje oko pa maš pač ti lahko že zakrkjeno pa bioš vseeno videl avro.


Mislim, da tretje oko in še kako igra ulogo...saj to je šesti čut ! x;)x
Itak ga imamo vsi...sam eni bolj eni manj razvitega...v tem je poenta...in tega se da še kako razvijat...sam ne tako, da buliš v rob mize in kaj ti jaz vem kaj še...! :vio:

V glavnem preberisi en post višje...morda ti bo jasno, kako videt auro...pa sanjat ne škodi nobenemu ! x:Dx :palec:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#104 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 28. januar 2005, 21:07

Joj, ste eni glupani na kvadrat. Vse je prirojeno, vsi imamo sposobnost jasnovidnosti, telekineze, telepatije, aerokineze, kriokineze, gledanja avre, samo eni bolj eni manj in si jih zato razvijamo!!!! Misliš da je Barbaraq Ann Brenan tudi imela sposobnost videnja avre?NE!Ampak si jo je po nesreči razvila ampak to je ona ugotovila komaj ko je bla stara 27 let! Mislim vsaki ima sposobnost nečesa, v čem je dober le tega sam ne ve. Kaj pa misliš da je Selene znala, da drugi tega ne vidijo in občutijo kaj ona? Ne ni je pa ugotovila. Tebi se tdi lahko zgodi da boš jutri ugotovil nekaj kar imaš zelo razvito x;)x :palec: Jaz sem ugotovil že zakaj sem nadarjen in mislim s tem vztrajat, sam enim se to zgodi pri 13 kot meni enim pa malo pozneje x:Dx Pa vem da se avre ne moreš naučiti gledati tako hitreo, samo tako dolgo pa tdi ne traja. Za eno plast avre rečmo 1leto in to znaša samo 7 let x:Dx če pa si vztrajen in vadiš veliko pa tudi v 4 x:Dx x:Dx x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#105 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 28. januar 2005, 21:12

Kar se tiče glupanih na kvadrat, to drži...behemoth666 ! x:Dx :palec:

Ko jo boš videl...mi javi..., da se ne bova kje srečala, saj moja avra bi te oslepela...! xg:Dx xg:Dx :vtz:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#106 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 28. januar 2005, 21:17

ne ker sploh nima takih žarkov da bi oslepela pa če sije zlato in to teb direkt v oči.
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#107 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 29. januar 2005, 10:35

Santos xrolleyesx
B666 :palec:
Sam niti od enega od vaju katera trditev ne drži v celoti... Ampak, sej bo...
Scio mi nihil scire

#108 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 29. januar 2005, 12:57

Ja sej nobena trditev ni pravilna, lahko pa si izbereš tidto kar ti ustreza x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#109 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 29. januar 2005, 15:44

<{POST_SNAPBACK}>Ja sej nobena trditev ni pravilna, lahko pa si izbereš tidto kar ti ustreza x:Dx

Ustreza mi moja, saj vem kako je pri meni. Verjamem pa, da je pri vsakem drugače glede videnja aure, ampak konec koncev naj bi se videlo eno in isto. Kako pa vsak pride do tega, je pa njegov način najbrž.
Scio mi nihil scire

#110 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 29. januar 2005, 19:25

Nič ni res - nobena teorija ni pravilna
Vse je dovoljeno - vsako teorijo lahko smatraš kot pravilno :palec:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#111 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 29. januar 2005, 19:51

<{POST_SNAPBACK}>Nič ni res - nobena teorija ni pravilna
Vse je dovoljeno - vsako teorijo lahko smatraš kot pravilno :palec:

Nekako tako, ja... x:)x
Scio mi nihil scire

#112 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 30. januar 2005, 16:16

ne ampak točno tako.
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#113 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. januar 2005, 17:27

Teoriji, ki v praksi ni dokazljiva, se reče religija x;)x

#114 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 30. januar 2005, 18:34

<{POST_SNAPBACK}>Teoriji, ki v praksi ni dokazljiva, se reče religija x;)x


Ko se pogovarjamo o svetu energij, se pojavi problem ponovljivosti rezultatov, zato marsikaj velja za nedokazljivo. Jedro problema ponovljivosti pa je v tem, ds smo ljudje različni, na finoenergijski ravni pa neposredno delujemo na nekaj, kar npr. opazujemo, zato smo na nek način v opazovani proces neposredno vključeni - zaradi različnosti, pa nanj različno delujemo.

Primer:
Konec šestdesetih let prejšnjega stoletja sta strokovnjak za detektorje laži C. Backster in fizik Marcel Vogel skušala s pomočjo odzivov, ki so jih zabeležili detektorji laži, dokazati, da je močz rastlinami na nek način komunicirati (v smislu topline, naklonjenosti ...). Rezultati njunih raziskav niso bili nikoli uradno priznani, saj pod enakimi pogoji različni ljudje niso dobili enakih ali močno podobnih rezultatov. Vogel je to obrazložil - "Pri komunikaciji rastlina človek je podobno kot pri komunikaciji med različnimi ljudmi. Z nekaterimi komuniciramo lažje, z nekaterimi težje, z nekaterimi pa sploh nočemo komunicirati. Tudi rastline z nekaterimi ljudmi preprosto nočejo komunicirati.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#115 optimistka

optimistka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 82

Objavljeno: 8. junij 2005, 20:51

xrolleyesx Behemoth666- se strinjam s tabo vsi imamo sposobnosti videnja avre in razvijanje čaker samo eni bol drugi manj.Ko smo glih pri videnju avre- sicer je ne vidim in si je tut ne želim, vidim pa bel odsev predmetov in različne barve, posebj zvečer. Modra barva in pa zelena istopata. xsrcx

#116 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 11. junij 2005, 20:13

<{POST_SNAPBACK}>xrolleyesx Behemoth666- se strinjam s tabo vsi imamo sposobnosti videnja avre in razvijanje čaker samo eni bol drugi manj.Ko smo glih pri videnju avre- sicer je ne vidim in si je tut ne želim, vidim pa bel odsev predmetov in različne barve, posebj zvečer. Modra barva in pa zelena istopata.  xsrcx

ja to je videnje avre x;)x
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#117 optimistka

optimistka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 82

Objavljeno: 12. junij 2005, 15:31

nism jst mislna tko. To ni aura- to so sm začetki.

#118 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 14. junij 2005, 06:28

<{POST_SNAPBACK}>nism jst mislna tko. To ni aura- to so sm začetki.

ne, ker ti vidiš auro, sam vseh plasti ne, plasi pa je 9 ;)
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#119 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 4. december 2007, 17:08

Odkrivanje biopolja ali etra

#120 Najdeni

Najdeni
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 6. december 2007, 09:53

Pozdravljeni!

Malce sem poštrcal temo, saj sem pred kratkim srečal nekaj zdravilcev. Seveda se mi je porodilo novih miljardo vprašanj, ki sem jih zožil le na eno.

Kaj pomeni, da gorim v vijoličnem plamenu, kot mi je rekel Gandalf.

Kdo je Gandalf? Zdravilec, ki zdravi z belo energijo. Hm. . .
Bivanje je odprto v vse smeri.

#121 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 29. april 2008, 13:50

Nova znanost: Kirlianova kamera, prof. dr. Igor Kononenko
(17:42) Kirlianova kamera je v zadnjih desetletjih pogosto omenjana in precej razširjena naprava. Fotografira svetlobno korono, ki pod določenimi pogoji nastane okoli predmetov in jo zato pogosto povezujejo z auro. Gre res za auro? Ali iz kirlianove fotografije lahko določamo človekovo zdravstveno stanje? Bi lahko postala zanesljiva diagnostična naprava, ki bi jo uporabljali v zdravstvu? Na vprašanja je odgovarjal prof. dr. Igor Kononenko, ki je s svojimi sodelavci raziskoval delovanje te precej razvpite naprave.

#122 Ann.

Ann.
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 31. januar 2009, 12:18

sm učeraj spoznala da lahko vidim avro...ponavadi je belo polje okrog člveka včasih pa je rumeno, modro ali pa zeleno. x^x
I am who I am...

#123 Gost_lara7_*

Gost_lara7_*
  • Gost

Objavljeno: 31. januar 2009, 12:23

mhm. tud meni se to dogaja.. vidim belo ali pa modro.. zadnje čase bolj modro.. x:)x

#124 Ann.

Ann.
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 31. januar 2009, 15:25

me zanima kaj pomeni vsaka posamezna barva v avri...? :sori: x:Dx
I am who I am...

#125 mihael_11

mihael_11
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 26. februar 2009, 17:56

A se v auri lahko vidijo kakšni utrinki al kaj takega? Al sem bil pa res tako zelo zaspan, da se mi je bliskalo pred očmi x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0