Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LNF Vedeževalnica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 8 x ocenjeno
7694 komentarjev na to temo

#76 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 16. februar 2004, 18:11

Contesa...
Ful si želiš tole ane? pa tud zaslužiš si, in vsekakor, bo najbrž kaj v avionskem stilu zdejle, prišlo, nevem kolk hmali al kaj, vsekakor pa čist možno tole...premisli še mal,. vsekakor se boš morala odloćit in tako se bo zgodilo... kot se boš odločila..

Klavdija... Hja ej, sem obupal nad tistim pesimističnim napovedovanjem, ker sem vedno zgrešil pol... brez heca če sem kaj lepega napovedal, se je vrjetno zgodilo, če sem videl kako grdo karto, prej nisem razumel kaj pomeni, in v bistvu ni slabih al dobrih stvari so sam stvari... hja mrbit si ne moreš predstavljat da bi še kdaj s kom živela, prav, mam prijateljico, nevem kolk si stara predstavljam si da je ona velik mlajša, ampak, to nikol ni problem, za dobrega človeka so vedno dobri ljudje, sicer pa povprašala si me po ljubezni če mam prav, to ne pomeni da z nekom živiš skupaj, maš otroke in tko naprej, to lahko pomeni tudi preprosto da imaš nekoga rad, al se ne boš strinjala z mano, vsekakor ti bo kdo všeč, če ti nihče ne bo všeč, ja, pol so karte pokazale narobe, al pa jaz narobe interpretiral, hja sicer pa nevem kolk časa naj bi jaz mel že slaba leta, enkrat sem si zračunal z nekim programčkom, pa naj bi se mi slaba leta vlekla od leta 99 pa naprej mrbit se je že končalo, ampak to so bla najboljša leta mojga življenja, resno ne verjamem da je leto lahko slabo če ga dobro izkoristiš, zato tud napoved ne more napovedovat slabga leta, mribt si pa pozabila lepe stvari? kaj pa vem, no k vprašanju.. vsekakor maš veliko možnosti za osebni razvoj letos, boš mela precej miru v sebi za to, finančni svet mrbit se ti zdi čista polomija, ampak to je le posledica slabih odločitev, lahko jih popraviš, imaš ogromno možnosti, približno 6/7 jih je uresničljivih letos... poglej mal naokrog, zagotovo opaziš kako, ...


Sončna Vila...

Hvala ti ful za tele odgovore, pomagal si mi sprožit določena razmišljanja, prav srce si  

Always my pleasure...

Služba še kar.. hm hm hm Hja tole pa te je kar mal zajebalo, zdej trenutno ne moreš tega kaj dost spremenit, bodo prišli taki časi v prihosnosti, najprej faks, pol naprej... če ne lohk pa še podiplomca vpišeš? zgleda da si pridna... 4 leta :) uau....

Osebni razvoj vsekakor ne fizična potovanja... precej tko, duhovno, to, recimo nekega lepega dne ti bo misel stopila na pot razmišljanja in boš kaj pogruntala.... v tem smislu... hehe drgač sem tud jst bolj zapečkar....

O ljubezni, nevem tisto zlorabljanje položaja je bil čisti impulz, zazdelo se mi je, padlo mi je praktično z neba, nevem zakaj, mrbit je kaj mrbit ni nič, nevem, če se ti zdi da ni nič, morda kaj bo na tem, mrbit tud res ni nič,... bomo vidli...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#77 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. februar 2004, 07:22

hmmm :inocent:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#78 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 17. februar 2004, 15:00

hmmm :inocent:  


Wzup? x;)x
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#79 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. februar 2004, 15:05

x:Dx

hm je bil komentar na spregledano postavljeno vprašanje x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#80 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 17. februar 2004, 16:06

xredx hihi, no dovolj besed, ja sori spregledal,...

1.Hja delo ena morš še mal porinit da bo steklo, sicer pa bi se morale stvari zdej začet urejat s tem, če se ne začnejo urejat, pa mal več ljubezni pa kreativnosti v to, skratka bolj z užitkom, da bo bolje steklo...

2.Hm Ideja je kar vredu, za delo #2, lepo dodelano in to, sam manjka pa še velik dela tu, in mrbit mal zdrave tekmovalnsoti, poslušaj sodelavce pri tem, pa to, nevem, mrbit si probaj dobit dodatno pomoč tu, da bo šlo lažje zdej ko je treba dost narest....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#81 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 17. februar 2004, 16:38

el nino, tako te je fino brat :palec:

tudi kadar drugim pises... x:)x

jaz sem vsekakor za, da se LN sreca pred 30timi tedni.... :8): x:Dx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#82 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 17. februar 2004, 18:20

Jst tudi, hm zadnjič sem odpiral temo lunin party, v čvekarijah pa so meli moji windovsi xp, ki naj bi bili error free, tak eror da sem moral vse skup resetirat pa mi ni odprlo, objavilo... tko lep uvod sem napisal, grem še enkrat to odpret da bo kaj...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#83 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 18. februar 2004, 08:40

x:Xx

najlepša hvala za tole. ja, imaš kar prav :palec:

:2src:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#84 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 18. februar 2004, 11:42

nINO, Jutre sm spet na štajerskem in še višje; nardil bomo dva biznisa prodaje; smo si rezerviral termin časa; zanima me,ce bo uredu; hvala za odgovor

#85 sonce

sonce
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 18. februar 2004, 11:47

El Nino,
mene pa zanima, kaj me čaka v ljubezni in ali bom lahko pretrgala vezi s preteklostjo (glede ljubezni).

Hvala. :palec: x:)x

#86 LeilaniA

LeilaniA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 18. februar 2004, 12:07

El Nino,
mene pa zanima:
1. če bomo končno prodali nepremičnino?
2. če bo šlo v službi kaj na bolje?
3. če bom kmalu videla prijateljčka, ki se v zadnjem času kar nekam izgubil?

Pa naj, naj hvala! Mi vsaj ne bo treba do Maruče x:o)x
L.
Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good

#87 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 18. februar 2004, 14:22

KAr lepo po vrsti, najprej v mojo uniformo (trenirko) pol pa dol po karte, vidim da sem jih pozabil.... be back in a minute...

Pokowc: Hja mrbit se bo stvar mal zavlekla, pa ne bojo takoj za, pol pa bo kar steklo...

Sončica: Hja to je vse v glavi, mal razmisli o svojih čustvih, pa boš šla naprej, velik možnosti maš za to. kar se pa tiče prihodnosti, ja zdaj je konec počitka, čas je da prideš v svoj element, počasi, ti že veš kaj je treba narest, vsekakor, pusti staro in prišlo bo novo, prej ne, še mal ti manjka do tega, ampak pol pa bo vredu,...

LeilaniA :) kakšno ime, huhu, 1. Dobro kaže tole, pošteno ponudbo je treba dat, pa bo, vsekakor, trenutno mrbit še ne bo, bo pa v prihodnosti, to slej ko prej uspelo, predvsem čim manj čustev zraven pa bo... 2. Hja, služba se ne bo kar sama od sebe popravila, maš ogromno možnosti, trenutno za izboljšat, mal poglej optimistično in popravi kar lahko v prihodnosti ti bo to uspelo, zdaj pa moraš začet, mal spremeni pogled na situacijo, pa bo prišlo tisto želeno izboljšanje.... 3. Hja prej sta se mela kar fajn s tem prijateljčkom, zdej ma neke čustvene zadeve, vodne pa to, ene par stvari mora končat, preden lahko spet nadaljuje s tabo, sicer pa v prihodnosti utegne spet kaj potekat, mrbit počakaj še tko nek časa, pol pa mal pokliči, ... predvsem tu zaupaj intuiciji, glede tvojega ravnanja...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#88 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 18. februar 2004, 14:30

El Nino.......a mi bo slo jutr na kolokviju......? :8):
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#89 Nymphea

Nymphea
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 74

Objavljeno: 18. februar 2004, 14:33

x:Ix Pozdravljen El Nino, postavila bi ti eno vprašanje.

V zelo kratkem času bom imela ocenjevanje svojega izdelka(pomoč sem dobila tudi od drugih oseb).Zanima me kako bom ocenjena?
Hvala za tvoj odgovor. x:)x

#90 cosmic girl

cosmic girl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 165

Objavljeno: 18. februar 2004, 15:54

Zivjo, Nino. Se jaz, prosim.

Zanima me, kaj bo s službo, o kateri razmišljam. xrolleyesx
Bom diplomirala junija ali septembra? x?x
Kaj bo z zdravjem?

P.s. Ta tema je res zelo kul. :palec:

Thnx x:Xx

#91 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 18. februar 2004, 17:08

Ribica Katja, hja učila si se dobr zgleda, tud precej znaš, zdej more sam še meso postat to tvoje znanje... dobr kaže...

Nymphea, Mislim da ti bo ocena zelo všeč...

Cosmic Girl, Trenutno ne bo nič s to službo, more stvar mal še počakat,... hm težka bo, za junija, vsekakor imaš ogromno možnosti za to, sam boš morala dobro pogledat kaj vse maš za narest in to tudi narest, bo treba se mal prilagodit za tale cilj pa bo.... hm zdravje a mrbit kadiš? maš kako durugo podobno razvado, to bi lohk nehala,... sicer pa zdravja nikol nisem znal kaj dosti šlogat... mi ni to ravno najbolj jasno... mrbit če opazi tole kak profi in ti odgovori bo bolj dobro... no ja mal dimne karte so, zato se mi to zdi... hm
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#92 cosmic girl

cosmic girl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 165

Objavljeno: 18. februar 2004, 17:42

Hvala. :flower:

Sluzba se mora pocakat? Hm. Mogoce pa res. Se raje za izpite ucim. Mogoce sem bila malo prevec nejasna pri vprasanju. Situacija je taka, da sem v ozjem izboru za sluzbo, ampak je zenska rekla, da bo treba pocakat do zacetka marca ali aprila za odgovor. Najprej sem si to sluzbo zelo zelela, zdaj pa nisem vec ziher. Delo se sicer slisi zvenece, ampak vedno bolj se mi zdi, da ni tako. Saj najbrz ves, kako je s studenti in sluzbami. xrolleyesx

Vem, da bo tezka z diplomo in da se bo treba res res potrudit. Torej imam velike sanse? Upam, da res. x:px

A mi boste drzali pesti, ko bo cas? x;)x

V knjigi Louise Hay sem prebrala, da ima vsak dva angela, ki ga cuvata in stojita zmeraj ob strani. Meni se zdi, da vas je kar nekaj takih angelov tukaj! xsrcx xsrcx xsrcx

#93 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 18. februar 2004, 17:43

El Nino, hvala ti! Evo, zdej mam pa se motivacijo, da se se naprej ucim.... x^x x:)x
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#94 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 18. februar 2004, 18:54

El Nino, mene pa zanima samo kako bo z ljubeznijo v prihodnje?


Zanimivo ja spet podobne karte, same take lepe mi padajo danes za ljubezen... no ni vsakdan valentinovo... nekaj se ti vleče že od prej, mrbit bo podobn bivšemu, hm sicer pa se stvari spreminjajo trenutno, mrbit postavljaš nove prioritete, in je ljubezen sedaj bolj pomembna kot prej, vsekakor, mal več časa nameni temu, pa bo tista nagradica ki ti jo obljublja prihodnost....

El Nino, hvala! Zanimiv odgovor. Mogoče se pa res nekaj vleče že od prej. Ampak čez preteklost sem naredila križ. Nič iz preteklosti. Morda pa bo podoben bivšemu. Ga že poznam?

Pa še eno vprašanje imam. Kako kaže z mojim študijem? Dobro, slabo? Ga bom kdaj končala?

Hvala x:Xx in lep pozdrav
Ajda
Live and let live! Life is beautiful!!!!

#95 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 18. februar 2004, 21:09

Cosmic girl, hja mrbit je pa treba pocakat sam do marca aprila s sluzbo? ;) Za diplomo pa so velike šanse samo če boš res izkoristila možnosti ki jih imaš, k jih imaš precej sam, trenutno jih ne izkoriščaš...

Ajda... najbrž ga ne poznaš, če pa že pa zelo bežno... študij, hm ja nekoč se bo končal, za enkrat boš pa vztrajala pri tem, in uživala ob tem kolikor boš mogla... mrbit bo pršlo kaj osebnega ala ljubezen vmes... ;) čeprav ne vidim zakaj bi to kakorkoli vplivalo na študij..
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#96 možgančki

možgančki
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 18. februar 2004, 22:15

Ej, El Nino!

Zanimivo tole branje!

A lahko poveš tudi meni v zvezi z ljubeznijo?
Se bo končno pokazalo kaj konkretnega? :2src:

Kako bo v službi? x?x x;)x
Hvala in lepo se imej!

#97 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 19. februar 2004, 04:43

Živjo, El Nino xDDx

Tale vedeževalnica je tudi meni zelo všeč :palec: ,pa še meni prosim ob priliki poglej v karte.
Tema:ljubezen xsrcx
-ali sploh še kdaj x?x x?x
Me zanima,kaj pravijo tvoje karte. x;)x
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#98 sonce

sonce
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 19. februar 2004, 08:54

El Nino,
hvala za odgovor xsrcx
...ja res je tako, mal mi še manjka, potem bo pa vse OK...
Zanimivo tole, kako daješ te odgovore... :palec:

Imam pa še eno vprašanje. V službi je v teku reorganizacija.
Kako bo zame; ali bom na slabšem, na boljšem, ali nekje na sredini?

Thanks x:)x

#99 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 19. februar 2004, 12:09

El Nino, hvala. Zanimivo, resno me zanima kaj bo :) Res obvladaš tole!!!! Zaenkrat dovolj vprašanj, preveč tudi nočem vedeti ;)

Lep snežen pozdrav!!

Ajda
Live and let live! Life is beautiful!!!!

#100 Nymphea

Nymphea
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 74

Objavljeno: 19. februar 2004, 14:29

x^x Pozdravček, El Nino

Ali je na obzorju kej keša? x:Dx
x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0