Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LNF Vedeževalnica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 8 x ocenjeno
7694 komentarjev na to temo

#101 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 19. februar 2004, 18:15

And i saida I know it's only rockn'roll but i like it, i like it..... kje smo ostali...

Možgančki, tkole, je, ti kar v napad, sledi intuiciji, v prihodnosti pa ne tolk črno gledat na stvar, mrbit je pa rešitev bolj blizu kot si misliš, in gotovo jo že veš, sam poslušaj se.... glede ljubezni... glede službe pa...Hm ja, preveč počivaš in uživaš, v prihodnosti te čaka dosti dela.... velik več kt zdej, no ja prej je blo bolj tko, zdaj prihaja izboljšanje če te zanima striktno služba

Lana1, Ljubljezen to sploh ni vprašanje če še kdaj.... eh to pa res ni življenje brez ljubezni.. :( ajd dejmo pogledat.. Hm čas teče in teče, in stvari se spreminjajo, tko je blo in bo, in tud zate spet prihaja, pomlad, ne še takoj, ampak prihaja, kaj pa veš mrbit spomladi, sicer pa trenutno, mal preženi tele občutke, spravi se mal v red, pa bo še vse vredu.... tudi z ljubeznijo...

Sonce, reorganizacija.... haha, zanimivo tole, ja stvari se bodo ornk zamenjale, prej ti je blo zlo všeč, pa je štimalo in to, mrbit bo zdaj stvar mal bolj samostojna, sicer pa ti bo všeč, bo korak naprej v pravo smer....

Ajda

Zaenkrat dovolj vprašanj, preveč tudi nočem vedeti  

kar tko naprej ;)

Nymphea... na konc pa :C kako vprašanje..... ali je na obzorju kaj keša.... what money got to do with... hm no ja glej trenutno mal preveč zapravljaš, bo pol v prihodnosti boljše bo prišel denar ker vidim da boš delala na tem, trenutno pa razmislij za kaj ga je sploh vredno zapravljat....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#102 Nymphea

Nymphea
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 74

Objavljeno: 19. februar 2004, 18:27

Se zahvaljujem, x:Dx
kot praviš sem res preveč zapravljla.Denar ni sveta vladar... xDDx

#103 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. februar 2004, 18:45

In meni si s tistim zemljevidom ful dal misliti, mogoče pa res ne berem prav, mogoče je levo desno in zgoraj spodaj. pismo, grem razmišljat naprej
:palec:

#104 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 19. februar 2004, 20:52

El NIno,


- kaj pravis, naj ujagam neki novega ( z eno se veliko dobivam, pa ne vem je to to al ne), ali naj se držim tega kar imam doma (saj ni slaba ..........).


Sokrates iz Aten

#105 možgančki

možgančki
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 19. februar 2004, 21:52

Hvala, x:)x El Nino!
Ja, upam, da se tvoja napoved glede službe ne bo uresničla (več dela in to...)!!!
Že zdaj sem ga imela tolk, da sem spala sam po 4 ure na noč. Uf!

Glede ljubezni pa bom še vidla. Če je to to, kar mislim da je, pol je res blizu.

Pa lepo se imej! :palec: x8Dx

#106 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 19. februar 2004, 22:11

Hja sokrates, pa si prepričan da hočeš to novo, mrbit pa le ni tolk fajn kt se zdi, sicer pa zgleda da si se že odločil kako bo, s tem.... najbrž boš še naprej gledal za novejšo.... čeprav mrbit ne z najbolj pravimi nameni... sicer pa stvar se bo lepo iztekla...

Možgančki... ;) mrbit pa če tolk delaš boš še naprej tolk delala.... pa bo še zmer polno za delat..
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#107 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 19. februar 2004, 23:09

El Nino, obvladas :palec: !!!!!
Live and let live! Life is beautiful!!!!

#108 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 19. februar 2004, 23:24

El Nino, ma ti si car! x^x Kolokvij je bil kul........bomo vidli samo se, kaksno bo ocenjevanje..... x;)x
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#109 Star12

Star12
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 58

Objavljeno: 19. februar 2004, 23:25

Hojla - malo prebiram in seveda pozdravljam novo temo na tem forumu, ki tudi mene zelo navdušuje...čedalje bolj :)

Sicer bi bila raje v vlogi spraševalke x:Ix x:)x

Zanima me moja ljubezen - a bom ostala tuki ali se odpravim po svojo DUŠICO čez LUŽO...:). Neki slutm pa bi prosila za vpogled v karte, El Nino :)

Najlepša Hvala

Pozdrav

Simona
Simona-simsi

#110 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 20. februar 2004, 00:04

Samo za vas, zdaj in potem šele pozno popoldne spet... ;)

Star12, presenetljivo pogosto dobivam tole vprašanje čez lužo.. dvakrat v zadnjem času, sam pa ga nebi pričakoval.... nkol... sicer pa ja, hm mrbit boš res kaj našla tam čez kakega princa na belem konju, trenutno bi blo fajn mal spremenit pogled za 180, mrbit preverit če je praktična ta ideja, mrbit bo vprašanje glede denarja, čeprav zgleda da to je vredu, hm, ej, naredila boš najbolj praktično reč, tu, ta pa se mi ne zdi čez lužco skakat.... sicer pa mrbit tebi je to praktično kaj pa vem... :2src:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#111 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. februar 2004, 09:39

El Nino, a je dobro, da sprejmem povabilo za kratek dopust z družbo sodelavcev?

res si car :vio:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#112 malena-teja

malena-teja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 20. februar 2004, 10:11

ola!

Res zanimiva tema.
El nino prosila bi, da še za mene mal pogledaš v karte. :) :) ti bom zlo hvaležna xDDx .

In sicer sedaj sem začela pisat diplomo, pa me zanima kako bo šlo ....in kako bo :)

Hm...pa tut na ljubezensko področje mal poglej :))..sicer imam sedaj pravo zmedo..kako bo kaj na tem področju v prihodje..

Prosim za odgovore in hvala že v naprej.

Lp
x:Ix :o|o: :2src: x:Ix xsrcx :2src:

#113 sonce

sonce
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 20. februar 2004, 10:25

El Nino, hvala. xDDx
Kaže, da bo še vse dobro. x;)x
Enako želim tudi tebi. :palec:

#114 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 20. februar 2004, 10:46

Hja sokrates, pa si prepričan da hočeš to novo, mrbit pa le ni tolk fajn kt se zdi, sicer pa zgleda da si se že odločil kako bo, s tem.... najbrž boš še naprej gledal za novejšo.... čeprav mrbit ne z najbolj pravimi nameni... sicer pa stvar se bo lepo iztekla...

El Nino,

sem brez besed, namreč ta nova se je cisto ohladila, kva je zdej to, me heca, ni več interesa, al se z mano igra, al kaj.......... nic mi ni vec jasno, se mal jo počakam, sicer grem drugam
kaj pravis, kaj s znjo dogaja?

socrates

#115 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 20. februar 2004, 13:43

Pa kaj za vraga mi ni prijelo za odgovor... hm ahjaj no pa še enkrat... najprej pa eno kratko obvestilce za ful zasebne zadeve mi lohk na privat pišete, mi je že folk pisal tko, pa bi blo fer da dobiste vsi to idejo... taka vprašanja kot so do zdaj tu naj kar še na prej bodo... če so pa bolj zasebne narave, pol pa na privat.... če vam je problem javno.....

Amis, ja vsekakor, dobre lepe karte so pršle zlo prijateljsko druženje bo to, precej prijetno, se boste razumeli...

Malena-Teja, no diploma se bo začela zelo lepo, tko da moreš zdej na začetku čim več splanirat kako in kaj, sej najbrž to že počneš ampak ni odveč to pripomnit, pol pa pazi da ti s časom prot koncu ne bo pošla delovna vnema, drugih velikih problemov pa nebi smelo bit ... Ljubezen, pa to zmedo si že skor dala skoz, prihajajo lepe stvari, vsekakor, se stvari spreminjajo, in tudi ti se boš prilagodila na prihodnost, mrbit se bodo sam stare stvari prijetno spremenile, al pa bo kaj novga....

Sokrates, Hja, tale nova, ma vse mogoče ideje, pa ful burno zdele, mrbit je to hlajenje sam prehodno, če pa ni, pa že veš kaj narest...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#116 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. februar 2004, 13:47

ej hvala el nino. sem bla mal u dvomih. ne vem kaj me bega pravzaprav. najbrž se mi je zdelo, da se bom morala preveč poštirkano obnašat, pa skoz pazit na besede. hm.

thx :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#117 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 20. februar 2004, 14:05

Sokrates, Hja, tale nova, ma vse mogoče ideje, pa ful burno zdele, mrbit je to hlajenje sam prehodno, če pa ni, pa že veš kaj narest...

El Nino pa ti si my man.


Kaki ohlaja, me ze klice (mal jo skrbi zame, ker sem bolančkan)...... zvecer pride do Socrata ga mal razvajat.

Dej še to mi povej, A BO KAJ DNARA OD ODŠKODNINE ZA NSREČO???


Hvala socrates/mislec iz Aten.

#118 malena-teja

malena-teja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 20. februar 2004, 14:13

ola....
EL Nino xDDx x:)x ...
najprej ...hvala za odgovor.

...upam da bo z diplomo reš šlo dobro..in kaj ti misliš, bi se to dalo narest do MAJA? ...takšne mam želje...hja, pa tut ocena bi mogla bit dobra

..kaj pa meniš ti o mojem nadaljevanju študija oz. o službi???

..pa še nekaj bi te prosila.....sedaj sem nekako razprta med dvema fantoma... :2src: x:Ix ...pa me zanima, ali se splača po tvojem mnenju "pogrevati" stvari iz preteklosti..( pred leti sva šla narazen,proti koncu leta 2003 pa sva se parkrat dobila na pijači, se tut pogovarjala o možni najini prihodnosti..a sem jaz prekinla vse skupaj , saj je ovira...velika ovira-on ma punco)..zato me zanima kako bo s tem

..skratka prosim za tvoje mnenje in že hvala v naprej..

..res si geinij ...ni kaj :)

Lep pozdrav.

Teja
:o|o: xrolleyesx xsrcx :2src:

#119 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 20. februar 2004, 17:08

HJa sokrates... ;) stari, ... ; ) če tko pol pa ni panike, mislim res je moglo bit prehodno k je bil povsod sam ognj.... razn vmes.. mal ampak... stvari bi kar morale it, sej veš kako so ženske.... nkol ne vejo kaj hočejo... če pa že vejo pa ne upajo povedat, pa se ohladijo kar tako, al pa segrejejo kar tako.... ...... dost poznam to.. ;) hm mrbit ne dost, vsekakor pa več kt preveč.... p.s. : pozdravi se....

sicer pa zdaj trenutno nimam kart pr sebi... sem potoval domov lahko opremljen, mobi bunda cash pa gremo, ahja pa še avto sem vzel sabo... kartam ni uspelo pripotovat, tko da vse nove stvari bom odgovoril mal kasnej ala jutri.... ampak ni panike....

Malena hehja, sicer nimam kart pa jih tud skor ne rabim za tole k se spomnim kaj je prej pršlo za ljubezen, hm ja, zdej ma punco, hm ja no moje bivše vsaj nimajo punce.... xnckrivx, sicer pa to ni nevem kaka ovira, če je on začel pogovor na to temo, lohk še kaj probaš... sicer pa tko je, karte so bile, zelo prepričljive glede preteklosti prejle tko da mislim da je tega konec, in tisti drugi fant, ??? bi moral bit tud zanimiv, tko da probi rajši tam...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#120 Nymphea

Nymphea
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 74

Objavljeno: 20. februar 2004, 18:24

Lep pozdravček El Nino. x;)x

Men se je začel že počas mešat,ker nevem kaj se dogaja,
zato te prosim,če utegneš tud mal men vedeževat.
Zanime me trenutna ljubezen in kaj se bo odvijalao v prihodnje?

hvala za tvoj odgovor xDDx

#121 Star12

Star12
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 58

Objavljeno: 20. februar 2004, 21:18

El Nino x:)x

Princa ... :sori:
Aka... x:)x

Veš, imam dva prijatelja V Ameriki xDDx , ki mi veliko pomenita. Nikoli se še nismo srečali ( denar je ovira x:Ix ) veliko pa se pogovarjamo na daljavo. Imamo si veliko za povedati in pri enem izmed njih čutim, da imava veliko skupnega. Tega se preprosto ne da opisati. Love is in the air... x:)x

Hvala ti za vpogled...sama tudi čutim, da je moj najlepši kraj pod tem Soncem - Slovenija ( prelep ). x:)x

Te lahko še poprosim za vpogled v karte za Zdravje. x:Ix

Hvala ti, najlepša.

Simona-simsi
Simona-simsi

#122 leica

leica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 100

Objavljeno: 21. februar 2004, 12:21

lp vsem skup! glede na to, da tako pridno odgovarjaš:), te bom še jaz nekaj vprašala... :2src:
po horoskopu sem vodnarka,moj "prijatelj"prav tako.Zanima me,kaj vidiš v prihodnosti...vse skup se vleče že od novembra, nisva v vezi, ampak samo prijateljujeva oz. mava take poredne avanturice :o|o: x:px
pozdravček, Leica

#123 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 21. februar 2004, 20:28

Pa še moj pisker...

"Priložnost zamujena ne vrne se nobena"- povej mi, če ta pregovor drži za točno določeno osebo v ljubezni pri meni. Oz. a bo še kdaj tako kot je bilo... :eek:



S. ma pa rada M. xDDx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#124 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 21. februar 2004, 22:52

Hja long time no see... pa pejmo

Sokrates.... Če sploh kej ne utegne bit velik dnarja za odškodnino....

Nymphea... hm ful zračna tale zveza zdele, mrbit bi blo fajn da bi se dost pogovorila, sicer pa najhujše je mimo, zdaj bo mrbit še kaka posledica več pa ne, v prihodnje pa se bo to lepo uredilo, najbrž s kakim prijetnim dogovorom al kaj takega, vsekakor bosta pokapirala kaj je narobe, in poskušala če ne druzga to odpravit....

Star12 :sori: zdravje pa ne znam gledat, tko da jemli to prosim s ščepcem soli več kt ponavadi (sstane bi rekel, ščepec zdrave soli pa bo zdravje...) no nevem, men se zdi da je vredu zdravje, mrbit kaj z mehurjem al kaj, ampak nič pretresljivga... v prihodne pa bi moralo bit sploh vredu...

Leica.... u vodnarka :2src:, tvoj "prijatelj" (še bolj znano) tud, hm zanimivo, sej ja kar zabavata se pa to, se utegne v prihodnosti rodit kaj več s tega..., kot sam prijateljstvo, čeprav vodnarji mi nikol niste najbolj gvišni,.... vsekakor veliko užitkov v porednih avanturicah še naprej, le razmerje se utegne poglobit....

Devica... ;) Tu lahko še popraviš stvari, zagotovo se priložnost ne vrne nobena, ampak lahko pa se vrne podobna in imaš sedaj možnost prav zdaj v tem obdobju ustvarjat novo možnost... za priložnost ;) seveda jo tokrat izkoristi....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#125 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 22. februar 2004, 11:25

Hja long time no see... pa pejmo

Sokrates.... Če sploh kej ne utegne bit velik dnarja za odškodnino....

El Nino, kajkaj zdej, bo al ne bo denarja?? Nisem najbolj poštekal......

socrates




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0