Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ljubimci in ljubimke


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
897 komentarjev na to temo

#76 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 27. februar 2004, 09:26

Mihela, kaj pa misliš o ..

Venera 22 st dvojčka(8 h)
Mars 26 st ovna(6h)
Saturn 20 st strelca(2h)

Luna na 6 st raka...

Astra
Per aspera ad astra

#77 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 27. februar 2004, 09:40

Astra
moram vedeti, a je moški ali ženski horoskop.



ženska od Free
Samostojna in napredna ženska, ki pa je v ljubeznskem pogledu zelo negotova in ranljiva.
Ta ženska zelo zelo hrepeni po ljubezni, je ljubeča, vendar kar negotova in prestrašena, samo v tem pogledu seveda.
Veliko časa bo potrebovala, da najde srečo v ljubezni. Več poskusov.
Zelo povezuje ljubezen in seks, in je v spolnosti zelo čustvena in rabi občutek varnosti.
Vendar mislim, da ima za sabo eno težko izkušnjo v tem pogledu. Mislim, da je bil njen oče zelo nestrpen , kar vpliva nanjo v odnosu z moškimi.


Vse dobro.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#78 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 27. februar 2004, 09:47

Mihela ..ženski...

Astra
Per aspera ad astra

#79 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 27. februar 2004, 10:35

Astra
Ženska se v puberteti ne počuti najbolje v svojem telesu, čeprav je igriva in koketna (Dvojček), ima neke zavore pri izražaju sebe kot ženske, mogoče je dle časa kot druge deklice brez oblin, ali na kak drugačen način težje sprejema svojo ženskost. Glede na to kje je Merkur in koliko je močen, pač Merkur je dispozitor, lahko potem ugotovimo, kako so se stvari razvijale naprej, če je Merkur v lepem aspeltu z Jupitrom, bi rekla, da je ta deklica res kasneje sprejela svojo ženskost, vendar potem brez večjih probemov.
Opozicija kaže tudi težave v ljubezni, kako težko izkušnjo, ki lahko temelji tudi na zgoraj opisaniz doživljanjih. Možno je celo, da hoče ženska občutek, da ni dovolj lepa in privlačna,ki ji na nek način niža lastno vrdnost, nadomestiti s stvarmi, ki jih lahko kupi, denarjem. Venera je vezana na srečo, ljubezen in ženske smo tiste, lahko ta opozicija pomeni, da se oseba težje odpre, težje ljubi, da ima zavore tudi pri dajanju ljubezni in nežnosti.
Ko pa ženska postane mati (če ima Luna lepe aspekte), močna vidimo da je in najverjetneje je v 9. hiši, kar je lepo, je ta ženska lahko zelo srečna in sprejema svojo ženskost in je kos vsem družinskim obveznostim.
To je vsekakor strastna in ognjena ženska, z močno potrebo po spolnosti.

Ker ne poznam karte, ne vladarjev pete, osme, sedme, prve, ... ne morem vsega natančno izpisati. Toda po teh štirih položajih lahko sklepam nekaj takega.

Vse dobro.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#80 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 27. februar 2004, 10:42

Astra
moram vedeti, a je moški ali ženski horoskop.
ženska od Free
Samostojna in napredna ženska, ki pa je v ljubeznskem pogledu zelo negotova in ranljiva.
Ta ženska zelo zelo hrepeni po ljubezni, je ljubeča, vendar kar negotova in prestrašena, samo v tem pogledu seveda.
Veliko časa bo potrebovala, da najde srečo v ljubezni. Več poskusov.
Zelo povezuje ljubezen in seks, in je v spolnosti zelo čustvena in rabi občutek varnosti.
Vendar mislim, da ima za sabo eno težko izkušnjo v tem pogledu. Mislim, da je bil njen oče zelo nestrpen , kar vpliva nanjo v odnosu z moškimi.
Vse dobro.

Prav lepa hvala.
zanimivo tole... xrolleyesx
sicer pa sva si v enih pogledih podobna x:Ix
vse dobro!

#81 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 27. februar 2004, 12:20

Mihela, kaj pa misliš o ..

Venera 22 st dvojčka(8 h)
Mars 26 st ovna(6h)
Saturn 20 st strelca(2h)

Luna na 6 st raka...

Astra


Če se malo vmešam, pa bi jaz temu rekel takole:

VE-SA: težave v ljubezni oziroma z ljubeznijo, ki se izražajo skozi zavore (frustracija) ali pa po drugi strani skozi izbirčnost; ni čisto vsak dober
VE/08, SA/02: gre za vprašanje "bi - ne bi" po eni in dilemo o lastni vrednosti po drugi strani; ženska "bi", a si ne upa, SA ji sugerira, da sta ljubezen in spolnost področji, kjer se lahko izrazi, ona pa ne more ali pa ne upa
MA v tej kombinaciji pomeni izhod (sekstil in trigon zgornje opozicije) = meče se v delo in obveznosti ali pa v čistočo in prehrano; bolje se počuti, če je zelo aktivna v 06
čar je v tem, da ta izhod ne reši ničesar - svoje težave mora reševati na osi 02-08, torej tam, kjer so
kajti med sodelavci zna postati nepriljubljena, ker preveč hoče (in je preveč natančna in preveč teži)
potem ne štima niti to več

Lep pozdrav!

#82 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 27. februar 2004, 12:49

Super Bern, lahko bi se tako razložilo.
Kaj pa če zrahljana opozicija pomeni, da človek, ki se boji ljubiti, dajati, sprejemati (simbolika Venere), s pomočjo spolnosti (Mars)vzpostavi nek odnos.

Vse dobro.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#83 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 27. februar 2004, 14:12

Zelo zanimivo, res........ :palec: No, zdaj pa je še mene začel firbec mantrat.......sem za svoje astro-podatke prosil prijateljico.......zdaj pa še vaju MIHELA, Bern....... prosim za komentar x:)x

Venera 8 st v sco, v 2 hiši, dispozitor druge hiše;
Mars 12 st v devici, v 12 hiši, dispozitor osme hiše, konjunkcija Uran, Pluton;
Luna 17 st v sco.

Hvala x:)x

:switz:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#84 Freya

Freya
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 371

Objavljeno: 27. februar 2004, 15:30

xsrcx x:)x Hvala Mihela!

Nekatere stvari kar drzijo... o drugih morm pa se mal premislit x;)x

Glede :2src: METULJCKOV :2src: pa se kar strinjam s tabo... potrebujemo jih pac, tukaj ni kaj reci. Sej v bistvu se pol zaves, kaj mas doma - zaklad xDDx :2src: xsrcx !

Sem sla zatem mal pregledovat stare teme in odkrila tisto o varanju... huh, zanimive pisarije se tam pojavljajo, ni kaj... pa kako se mnenja kresejo je tud zanimivo. Jest pa si mislim, dokler ni clovek v podobnem polozaju, je tezko karkoli z gotovostjo trditi. Pika. Howgh.

Ampak - Mars je potemtakem najbolj pomemben (kar se varanja in metuljckov- kljub resni zvezi - tice???) ??



-------------------------------------------------------------

Belina snega.
Skozi okno zrem
na pomrznjeno dvorisce.
Padaj..
Padaj..
Vsec mi je tvoj spokoj.



(Razpolozenjska by F.)
SI SAPIS SIS APIS.
Objavljena slika

#85 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 27. februar 2004, 16:22

Hehe :) ahja oh zdej sem se pa nategnu....... ;) no tale bikica je sam prjatlca tud ne bo nič več k jst mam določene principe, kakšna naj ženska ne bo, in to... ;) recimo kadit ne sme pa tko naprej... tale me je sam zanimala, čist tko ker je zanimiva, kaj kažejo zvezde, hm za tak odgovor, bi pa rajš vprašal o eni drugi....hm ti dam kar podatke ? da bo vse kompletno.... 2.8.1986, 17.20, hja in jst sem če ni to že večkrat blo napisano ... 15.4.1984, 20.55.... al pa 50 odvisno od uradnega in tistega kar cela familja pravi.. (torej jaz držim s familjo) sicer pa ma tkole, mars v strelcu v četrti, venero v sedmi v vodnarju.., pa kaj je še tazga, v sedmi ma merkur pa jupiter zraven, pa v osma prazna, v peti ma uran in neptun......

;) hehe na pa sem na poceni način ugotovil kaj mi je prvo v življenju, radovednost jasno... ljubezen pride druga :xx!:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#86 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. februar 2004, 20:43

Dobro furas temo, Mihela, thanx v imenu vseh forumovcev, lepo od tebe, da se vsakemu posebej posvetis. :vio: x:)x

Bern se je tamle tudi dobro vtaknil. x;)x x:Xx x8Dx

Fajn, da smo spet razgibali tale forum. :palec: x^x

Thanx vsem zasluznim. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#87 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 28. februar 2004, 13:19

Pozdravljena
V osnovi si zelo poštena, in čuteča ženska.
Mislim, da si se zelo težko sprejela kot žensko, težje sprejela samo sebe. Predpogoj, da ugajaš drugim, je da ugajaš sebi, sploh v smislu sekualne privlačnosti. Tako, da je veliko možnosti, da imaš v ljubezenskem pogledu kar nekaj težav. Ena od njih je, da imaš ali skrito ljubezen, ali da se zaljubiš v nekoga, ki nikoli ne zve, da da si zaljubljenja vanj, da ljubezn idelaiziraš, po drugi stari pa te je strah.
Predvem verjamem, da so bile težave v puberteti. Kaka huda ljubezenska bolečina.

Sekualno pa si strastna, vročekrvna.

Vse dobro,

Mihela.

x:Ix
Hmm, no ja.

Vse do pubertete sem zavidala fantom, da so fanti. na bruhanje so mi šle čipke, kodrčki, roza oblekice, blabla... :xx!:
svojemu kulminantnemu Marsu se pač lahko zahvalim, da so med od nekdaj zanimali borilni športi, streljanje, jahanje, pohodništvo...in da se bistveno lažje poistovetim z močnimi značaji.

na žalost je takih med moškimi dandanes prav malo.. :xx!:

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#88 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 28. februar 2004, 15:39

ja jst zadnje čase počenjam sama huda moška opravila, kidam sneg (ne boste verjeli še zdaj pada... jebem mu....) in seveda lenarim, sam še pivo pa bom :)=
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#89 Jan_Tar

Jan_Tar
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 29. februar 2004, 14:46

Mihela je zapisala:
Če ima en partner Marsa v Ovnu, drugi pa v Tehtnici, to ne bo najboljša kombinacija, ker partner z Marsem v tehtnici preprosto ne rabi toliko seksa kot tisti z Marsom v Ovnu.


Tudi pri meni je podobno, in sicer Mars v Tehtnici v 4. hiši, pri partnerju pa je v Ovnu v 3. hiši.
Moja Venera v Dvojčkih v 12. hiši, njegova pa v Vodnarju v 2. hiši.
Sama sem se v puberteti težko sprijaznila s tem, da postajam ženska. Pri meni se vse zgodi nekam pozno. Morda zato, ker samo pasivno ždim v kotu (Bik) in čakam kaj se bo zgodilo? :)

Jaz: 02.05.1967, LJ, 09:00 zjutraj
On: 11.02.1970, 20e54, 41n47, MKD, 04:20 zjutraj

Prosim za nekaj besed o moji in njegovi karti.

Hvala
in pozdrav.

#90 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 29. februar 2004, 14:54

:vragec:


iiiiiii :eek: ....mlajshga ljubimca ma x:o)x x:Dx x;)x


666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#91 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. februar 2004, 15:00

Hehe :) ja ja tele forumkove tud vejo kaj je treba zrihtat, saj, enga tazga starga, si je treba dobit, če nočeš dost seksat..., k fantje tam od 23 pa do 30, sam na seks mislijo..., pol začnejo mislit še na kako drugo stvar recimo pivo pa, šport.. ;) hehe
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#92 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. februar 2004, 15:33

no in mrbit kdaj na kak bobn al pa kitaro x;)x
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#93 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 29. februar 2004, 16:13

Hehe :) ja ja tele forumkove tud vejo kaj je treba zrihtat, saj, enga tazga starga, si je treba dobit, če nočeš dost seksat..., k fantje tam od 23 pa do 30, sam na seks mislijo..., pol začnejo mislit še na kako drugo stvar recimo pivo pa, šport.. ;) hehe

:eek: :eek: x:Dx .......ne bi rekel x;)x ....razen če se tisti "pol" nanaša na čez 50 let x:Dx x:o)x ....hm....s tem pa se verjetno 50-letniki ne bi strinjali x;)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#94 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 29. februar 2004, 16:22

xDDx Ha, sem že jaz mislila vprašat, če El Nino in Bobnar mislita, da fantje tam po 30-tem nehajo
misliti na seks. Ker jaz namreč poznam kar precej teh "fantov" pri 30 (ali leto gor in dol), ki še živijo pri mamah, ki jim kuhajo in perejo in potlej imajo ti fantje dosti energije in časa, da se posvetijo temu, kar jih resnično zanima:
-seks
-pivo
-virtualni športi (to so tisti po TV)...


Hm, sorry, sorry, evo že grem preč... x:Dx


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#95 Jan_Tar

Jan_Tar
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 29. februar 2004, 16:56

:vragec:


iiiiiii :eek: ....mlajshga ljubimca ma x:o)x  x:Dx  x;)x


666 zlobijeu....tralala

To itak.

Vedno.

Verjetno se tudi to vidi v karti...

#96 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 29. februar 2004, 16:57

Za ženske šele takrat postane zanimivo (30+), huhuuuuu x:px  x8Dx

x:)x x;)x :palec:


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#97 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 29. februar 2004, 17:47

:vragec:


iiiiiii :eek: ....mlajshga ljubimca ma x:o)x  x:Dx  x;)x


666 zlobijeu....tralala

To itak.

Vedno.

Verjetno se tudi to vidi v karti...

to je hecno...jaz tudi po navadi dobim mlajse fante...vsaj do zdaj je bilo tako, pa nikoli namenoma oz. - se ne palim ravno na to...sele zadnje case sem spoznala par ljudi, ki so 30+, pa da lahko recem, da so mi vsec... :palec: x:Dx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#98 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. februar 2004, 19:27

Ha, sem že jaz mislila vprašat, če El Nino in Bobnar mislita, da fantje tam po 30-tem nehajo
misliti na seks. Ker jaz namreč poznam kar precej teh "fantov" pri 30 (ali leto gor in dol), ki še živijo pri mamah, ki jim kuhajo in perejo in potlej imajo ti fantje dosti energije in časa, da se posvetijo temu, kar jih resnično zanima:
-seks
-pivo
-virtualni športi (to so tisti po TV)...


hehe ajd, saj prav, tkole ja za pivo me nkol ni zanimalo, virtualni športi, mal manj, mame sem se rešil, končno, seks pa tud ni pogosto na seznamu če pošteno premislim, hm ja, mrbit jih mam pa že tja 80... ;) haha... sam kam je ta tema zavila, od ljubimkanja do nekih čudnih zadev, morem popravit kar sem falil, gremo nazaj o astrologiji debatirat...., naj mi kdo vsaj astrološko podpre, recimo kakšni saturnovi povratki, al pa marsovi, sam to je ful pre hitro, ... ajd jst grem na večerjo vi pa komentirajte
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#99 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 1. marec 2004, 09:22

Mihela je zapisala:
Če ima en partner Marsa v Ovnu, drugi pa v Tehtnici, to ne bo najboljša kombinacija, ker partner z Marsem v tehtnici preprosto ne rabi toliko seksa kot tisti z Marsom v Ovnu.


Tudi pri meni je podobno, in sicer  Mars v Tehtnici v 4. hiši, pri partnerju pa je v Ovnu v 3. hiši.
Moja Venera v Dvojčkih v 12. hiši, njegova pa v Vodnarju v 2. hiši.
Sama sem se v puberteti težko sprijaznila s tem, da postajam ženska.  Pri meni se vse zgodi nekam pozno. Morda zato, ker samo pasivno ždim v kotu (Bik) in čakam kaj se bo zgodilo? :)

Jaz: 02.05.1967, LJ, 09:00 zjutraj
On: 11.02.1970, 20e54, 41n47, MKD, 04:20 zjutraj

Prosim za nekaj besed o moji in njegovi karti.

Hvala
in pozdrav.

Nisem šla prav izračunavati kart, vendar po temu , kar si napisala sploh ni slabo. Škoda, da nisi napisala še stopinje. Marsa sta si res drugačna, vendar sta si Veneri sorodni, kar pomeni, da vaju razveseljujejo iste stvari, da oba potrebujeta svobodo... Ker je on moški, niti ni tako slabo, če Marsa nista v opoziciji (potem je to druga zgodba), ker moški rabijo imeti občutek, da so Marsi, da oni osvajajo, da dajo povod. Ti s svojo igrivo Venero bodil le igrivo zapeljiva. Izkoristi svoje čare in s pravimi besedami, ter igrivimi pogledi ustvari pravo vzdušje. Ne izgubiti svoje Venere, tudi ko postaneš Luna, to pomeni, ko sprejmeš vlogo matere in tako naprej.
Njemu z Marsom v ovnu ni zoprno biti glavni akter, to imajo v krvi, le veselje in zadovoljstvo moraš pokazati, pa bo.

Vse dobro.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#100 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 1. marec 2004, 09:36

Zelo zanimivo, res........ :palec: No, zdaj pa je še mene začel firbec mantrat.......sem za svoje astro-podatke prosil prijateljico.......zdaj pa še vaju MIHELA, Bern....... prosim za komentar  x:)x

Venera 8 st v sco, v 2 hiši, dispozitor druge hiše;
Mars 12 st v devici, v 12 hiši, dispozitor osme hiše, konjunkcija Uran, Pluton;
Luna 17 st v sco.

Hvala  x:)x

:switz:

Mick
Predvidevam, da so ti zanimive tihe in skrivnostne ženske, ki imajo v sebi veliko moč in neko tiho seksualno privlačnost. Možno je, da bo ženska precej ljubosumna in posesivna.
Rekla bi, da seks zate ni najpomembnejša stvar na svetu in imaš močno potrebo po skrivanju v tem pogledu. Kljub temu je zaradi aplikativnega sekstila med Marsom in Venero, veliko možnosti, da si boš našel partnerko s katero boš imel osrečujoče spolno življenje, (možno je da sta Venera in Mars, tudi vladarja 1 in 7) videti je, kot, da prihajata drug drugemu in sta pripravlejna nekaj narediti za harmonični odnos.


Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0