Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vino in kultura pitja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
205 komentarjev na to temo

#126 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 5. oktober 2005, 16:59

Marsa...če se mi ne bi gnusilo bi ti sliko poslala :xx!:

spiranje sploh ne pride v upoštev, ker je to čist mehurjat in me je strah, da se bo še kam preneslo, čeprou baje nimam tazga herpesa, ki se po sluznici prenašal

pol mal na levi strani je popokalo in zdej me ful peče... :eek:

to ni taka mala zadevica,,,,res...to je đajnt herpes :sad:

sploh ne znam razložit x!x

in to pol ceu teden traja...letos 2 tedna sploh na fax nism šla...

zato pa cinkova mast, saj se ne gre da pomirim ampak da "izžgem" (druge besede ne najdem), ker pač ne oplahne, ampak odpade pol...

zdej sm pa že res grous tole napisala :sick:
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#127 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. oktober 2005, 17:14

razumem, boga!!! :sori:
(poznam kozne bolezni, ceprav se nisem mela herpesa... in sem imela kot ekcem, tako alergijo, ki tud ni z vodo gud, cist stekam, vse te srbi, ne ves kako postopat, vse je sam slabs)...
fak.... pa daj odpri ze temo, ziher pri tolkem folku se bo kaj vedl... vsaj da ti mal ublazhi, ce mas taksnole. :|||
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#128 NikaNika

NikaNika
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 5. oktober 2005, 17:50

<{POST_SNAPBACK}>obožujem rdeče oz. črno vino ali pa penečo pri kaki večerji z nežnejšim spolom ob prijetni glasbi in svetlobi oz. temi...  xDDx


prav rada bi se ti pridružila ob kozarčku penine v prijetnem ambientu... x:px xflirtx
party girl :)

#129 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. oktober 2005, 17:51

xDDx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#130 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 5. oktober 2005, 19:41

<{POST_SNAPBACK}>neverjetno, sem bla ziher, da si za belo (predvsem zarad asc rak, device pa raki pijejo belega, vcas tud ribe)

a si probala rose' sampanjc? x:px
zame neky boljsga... xyesx
sicer pa tud jaz pijem sampanjec... xyesx


Marsa, ravno ene 14 dni nazaj sem probala ta rose šampanjec, ko smo bili pri enih prijateljih na večerji.....ampak moram reči, da nisem bila ravno najbolj navdušena :o|o: ....Ne vem, mogoče tudi znamka ni bila taprava.....Morda..... :inocent:

Drugače pa poizkusi breskovo vino :2src: .....to je sicer zelo sladko vino, bolj za kakšen apertiiv.....Mislim, da je malo dražji, ampak se splača...... :palec:

Seveda pa, saj popijem tudi kdaj kakšen kozarček belega, ampak mora biti kakšen rumeni muškat-sladek.......Še vedno najraje (če že) popijem kakšen refošk, merlot (ampak mora bit domač, tak pravi-temen, da ne vidiš skozi in prav gost)....pa zraven kakšen pršut ali pa domač tatarski biftek ala Kokica (seveda s konjskega mesa)..... x:px x:Dx x:px

Smisel življenja je največja sreča

#131 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 5. oktober 2005, 19:42

<{POST_SNAPBACK}>prav rada bi se ti pridružila ob kozarčku penine v prijetnem ambientu...  x:px    xflirtx


x^x x^x x^x x^x x:Dx :palec:
Smisel življenja je največja sreča

#132 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 5. oktober 2005, 20:15

...janzevec uber alles... sej kaj druzga tui pase vcasih, sam janzevc :palec: :palec: :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#133 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 5. oktober 2005, 20:16

<{POST_SNAPBACK}>dans sn koštau Simčičev Cabernet, malo močn se mi zdi, ampak ni zastonj eden najboljih na svijetu...

zadnč pa sma z eno odprla žametno rdeče, bolj lahko, ful dobro, paše povsod.

nekak sn pristaš cuvee-jev pa chiantija, belo zelo redko, kaj vem...

no, itak bolj malo pijem alkota...

:palec: za dobr okus
:vio: za mal pitja
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#134 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 5. oktober 2005, 20:30

Pr nas imamo večkrat degustacijo vin,šampanjcev in domačih likerjev:))

Šampanjce pa odpiramo s sabljo*Tako ,da je zabava še lepša*
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#135 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 5. oktober 2005, 20:37

ja smajčica...ti si omenjala fešto, ne?
kako je sedaj s tem?
še velja?
kdaj?
jaz sm čist čist čist (beri: čist) ZA x!x x!x

kakšne sablje?
sliši se: :palec:
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#136 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 5. oktober 2005, 20:40

<{POST_SNAPBACK}> Simčičev Cabernet,
...

:palec: :palec: :palec:
Smisel življenja je največja sreča

#137 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 5. oktober 2005, 21:43

hmmmm w:Iw
honor and respect

#138 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 6. oktober 2005, 17:42

[quote name='Mana' date='5. Oct 2005 ob 20:38']
<{POST_SNAPBACK}>ja smajčica...ti si omenjala fešto, ne?
kako je sedaj s tem?
še velja?
kdaj?
jaz sm čist čist čist (beri: čist) ZA x!x x!x

kakšne sablje?
sliši se:

Fešta bo!!..Sam ,da jaz iz bolniške ven prilezem.Sem zamavcana še za dobre 10 dni...pol še mal k sebi,da vas lahko strežem in seveda....bomo določili datum in pridete..kot sem rekla..brez heca...čist zares*** :palec: x!x
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#139 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 6. oktober 2005, 17:51

smajčica,,,da prideš čim prej z bolniške xcrossfingx :detelca: xribax xrainbowx

pa ne pravim tako zaradi fešte, ampak ker ti rs želim okrevanja (takega hitrega :vio: )
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#140 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 6. oktober 2005, 17:52

Meni so všeč rdeča/črna vina... bela mi nekako ne potegnejo... mogoče včasih... ;)
Live and let live! Life is beautiful!!!!

#141 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. oktober 2005, 17:59

<{POST_SNAPBACK}>haaaa, lej lej, žabar pa janževca seka, da te ne bo ker gostilničar slušu u lublan x:Dx  x:o)x

za špricere janževec odličen, pa za škropce še bul :palec:

...jah kvaliteta je le kvaliteta, ne glede na to od kod je doma... pr vinu maske padejo... in vino veritas... x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#142 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. oktober 2005, 23:19

jaz pa clo janzevca vec ne morem, vcas mi je bil med boljsimi (belimi, ko sem se ipak mal mikro tud belega) - mi tud ta povzroca nekaksno zgago... :sick:
point je, da mora bit bel (bolj) zveplan. po mojem...
ni mi no....

so mel eni hercegovci lan na morju ZhilaFko. :P
pa je mitja rekel, da je presenetljivo dobra
... sicer on tud ne pije belga, sam on je tehtnica po ascendentu (ves polite - che che! x;)x), pa je probal oni vin, medtem ko sem jaz zviska rekla, da sam crnega pijem... x:Dx (tko da je tud probala nisem)...
In mi je blo pol mal bed, ker se je izkazal, da je hci od gazdarice pri vseh sosedih pri plus 40 okol tekala zarad mene, da bo taboljs crn vin, 'ki sam crnega pijem' (ker so mel sam belega, zhilaFko xDDx). :8):

so probal CvichAk. pa Cvrchek da je, pa tak so vse ga imenoval. :P
pa so mislili da bo total kislica, so bili cist preseneceni, babica, hecna belolasa 90-letna madam dalmatinska, pa se je sam gugala... s tem je odobravajoce kimala, v bistvu...
da kok kul... in da za kri in za prebavo... da pozna... cvichAk... :) :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#143 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 6. oktober 2005, 23:27

:xx!: cviček sam takrat pijem ko se hočem samokaznovat, ko res čist nič drugega ni, ali drugače povedano ko je kriza.... x:Dx x;)x

pa zdravje gor al dol...še kvinton pa izabela sta bolj x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#144 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. oktober 2005, 23:32

ma k ne poznas Tapravega! x^x

jaz ga prej tud nisem marala oz. SICER (na ostale) ne shizim...
ta je pa... hm!!! ce ti recem, da lohk pol pol bevando pijes!!!!!!! cvicek!!!
bos vidla, da je nad... tko lepe zivordece barve. :vio:
smo pravzaprav povabljeni na trgatev pojutrisnjem.

*

aja Kokica, mislim da je bil ta radgonski rose' smpanjc, na vsak nacin ne oni tapocen italijanski
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#145 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 6. oktober 2005, 23:34

[quote name='Marsa' date='6. Oct 2005 ob 23:33']
<{POST_SNAPBACK}>ma k ne poznas Tapravega! x^x


x:Dx x:Dx hvala bogu, sej sn štajerka, kje si pa vidla štajerko cviček pit :xx!:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#146 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. oktober 2005, 23:36

morda sta ga stane in rachek probala... stajerca... :8):

eh, same zhilafke... :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#147 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 6. oktober 2005, 23:41

x:Xx nea se jezi...mam tu blizi enga dolenca, ki točno te besede uporablja


nimaš ta pravega cvička x:o)x

*

vino je tak k moški, menda boš priznala , da so tudi ti različnih kvalitet....

pa da nem zabluzila, hotla sem sam to povedat da je kaki nobl arhivski beli komad v pajčvini x:px pa kaka pozna trgatev zmrznjena pa sladka x:px pa mlado vino zravn martinove gosi x:px pa refoško zravn pršutka, pa kaka malvazija v senci borovca....

bi se reklo vsaka sorta za svojo priliko x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#148 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. oktober 2005, 23:47

xcivx xcivx x;)x

itak, sam da je DOBR pa TAPRAV k tapravemu. ;) :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#149 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 7. oktober 2005, 07:16

js pa ne maram vina :sick: nbenga....oz. moj pravi da mam izbran okus za vina x:Dx k pijem sam una vrhunska x:Dx najmenj kar more bit je traminc s uno črno etiketo x:px sladkoooooo x:Dx
sm bol za pir jst x^x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#150 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 7. oktober 2005, 11:23

jaz sem pila na KOroškem vino od jabolk in od fragole...pa nisem mogla ga pit.Kar mi ni šlo.Oni pa imajo navado ga splahnit še z šnopcem...tako ,da je bilo zame še hujše :xx!:
Samo,če ljubimo smo nesmrtni




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0