Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Astročvek


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
438 komentarjev na to temo

#326 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. november 2004, 21:59

Hvala Beli Vran za info!

Čestitke Bernu :palec: , škoda, ker zvemo za tole prepozno kdaj, kot je že enkrat gostoval na radiu Trbovlje, tole mi povej prosim povej, za v petek je mišljena TV, ker si bom naštimal tymer, da ga ujamem, lep pozdrav, B. x:)x :palec:


#327 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 16. november 2004, 12:19

Ups, že skoraj malo pozabljeno "presenečenje". Hvala, beli Vran, za tole.

Gre pa za oddajo, o kateri sem takrat, ko je bila posneta, nekaj že napisal, inv kateri sem imel priložnost in čast spoznati g. Lada Leskovarja. Oddaja je torej posvečena njemu, vodi jo Ljerka Bizilj (oddaja "Osebno"), prisotna je bila tudi njegova žena, zelo prijetna gospa, na koncu pa nekaj minut še jaz kot astrolog.
Nekako so me poiskali, jaz sem se strinjal, ne da bi točno vedel, kako in kaj bo to, in potem je steklo. Morda me povabijo še kdaj. Nobenega dogovora zaenkrat. Biziljeva pač vodi svojo oddajo tako, da je najbolje.

V Lady horoskopu so štiri krajše ocene medijsko trenutno zelo izpostavljenih ljudi, s tem da je bil obseg strašansko omejen. Res pa je, da je zadeva lepo oblikovana in predstavljena. Kar lepo se mi zdi.

Na splošno scena zdaj ne miruje, saj je murje nekih festivalov (s tudi malo astrologije notri), pa angažmajev itd. Trije letni horoskopi (eden v obliki brošure, dva kot revija), Tadejev angažma v Lady sploh ni "kar tako"!, še nekaj ponudb je v zraku. Novoletna TV oddaja, na primer, potem so v teku dogovori, da bi na Mavrični soboti 11.12. pripravili posebno okroglo mizo (panel) o tem, kako astrologi, vedeževalci itd. ocenjujemo naslednje leto - trudimo se, da bi to spravili pod streho! - in še kaj bi se našlo.

Živahno, ni kaj.

Lep pozdrav vsem! :palec:

(Zdaj pa se vračam pisat/tipkat. O Strelcu, seveda, za našo revijo. Kar dobro mi gre. 12.000 znakov je že pod streho, še par tisoč, pa bo.)

x:)x

#328 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 16. november 2004, 22:37

Seveda, Bern in Beli vran :palec:

Astra
Per aspera ad astra

#329 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 19. november 2004, 13:23

.se gleda osebni S severni vozel; kje ima mati svoje znamenje?
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#330 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. november 2004, 19:59

Maloprej sem si pa pogledal našega Berna, ki je nastopil v oddaji in je bila danes ponovitev, lepo Bern x:)x :palec:

#331 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. november 2004, 20:17

<{POST_SNAPBACK}>bors,  pa nisi povedal še prej?


Hja, ne, ker prej sem vprašal kdaj bo ponovitev, za danes sem si pa nastavil tymer in posnel, ker nisem utegnil pogledati dopoldan, lp. x;)x

#332 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 23. november 2004, 18:20

Zanima me, če ve kdo v katerem znamenju je astrološko Hrvaška?
Zakaj to, bom pojasnil, ne želim nobenih političnih polemiziranj, ker je tema že itak odprta (v njej ne sodelujem, ker imam samo dobre izkušnje s sosedi in nasploh me ne zanima politika!!!), ampak, ker bolj spremljam športna dogajanja tudi v soseščini, nekja pritiska astrološko nanjo ( na CRO ).......najprej ekstremno vreme pred dnevi, potem pa kar za povrstjo neke športne pripetije, od prepovedi vstopa športnikom v njihovo državo zaradi neprimernih tetovaž, potem zažig športnega kombija v ZG, sedaj napetost pred gostovanjem BG Partizana v Jadranski ligi v Splitu, da pa ni vse na nacionalni bazi, kaže tudi kako BBB v Zagrebu napadajo svoje ljubljence in njihove konjičke in je kar rizično stati v križišču, ker je že bilo nekaj izpadov, da ne bo panike, to je zaradi slabih rezultatov njihovega kluba, ki res niso trenutno vzpodudni.
Rad bi, da bi, da bi kdo kaj več napisal iz astrološkeg aspekta, lp. x:)x


#333 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 23. november 2004, 18:48

borism,23. Nov 2004 ob 18:21]
<{POST_SNAPBACK}>[color=blue]Zanima me, če ve kdo v katerem znamenju je astrološko Hrvaška?


Najdla sem ! x:)x

'' 25. June 1991., 6:00 P.M. ''

#334 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 23. november 2004, 19:03

Hvala!

Potem jo mogoče motijo trenutno opozicije:

Neptun>Venera.....Neptun>Mars....Neptun> Jupiter :inocent:

...in kvadrati v četrti hiši:

Jupiter>Saturn......Jupiter>Uran......Saturn>Mesec :inocent:


#335 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 26. november 2004, 08:14

O smola, da nisem videla oddaje, kjer je bil Bern, škoda res!

in čestitke Bern in Beli vran za vse najnovejše podvige :)
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#336 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 26. november 2004, 11:27

Je morda kdo gledal v torek, 23.11. na Pop tv ( pop in) nastop nasega Belega vrana???

:palec:
Dum spiro, spero.

#337 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 26. november 2004, 11:32

A še to celo? Res škoda. Zakaj nista tu tega bolj napovedala, kaj sta tak skrivnostna, no, saj razumem, zasedena sta in okupirana z miljon rečmi, to bo... :palec:
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#338 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 26. november 2004, 22:02

Dragi Lunatiki!

Ta prispevek na pop tv, se je odvijal na tako hiter način, da zadeve še sam nisem dojel, snemanje okoli štirih, pet do osmih že na televiziji, vmes sem še dirkal v Ljubljano, danes pa je bil zopet objavljen intervju o meni v prilogi TV okno ( priloga Gorenjskega glasa, Štajarskega tednika, Primorskih novic...)

Zadeve se odvijajo in še vedno se mi potrjuje rek; "dobro zmaga nas slabim in kdor čaka dočaka".

Lep pozdrav!

beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#339 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 27. november 2004, 08:03

Beli vran, prihaja tovj čas?Čestitke :palec:

#340 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 27. november 2004, 09:09

<{POST_SNAPBACK}>Dragi Lunatiki!

Ta prispevek na pop tv, se je odvijal na tako hiter način, da zadeve še sam nisem dojel, snemanje okoli štirih, pet do osmih že na televiziji, vmes sem še dirkal v Ljubljano, danes pa je bil zopet objavljen intervju o meni v prilogi TV okno ( priloga Gorenjskega glasa, Štajarskega tednika, Primorskih novic...)

Zadeve se odvijajo in še vedno se mi potrjuje rek; "dobro zmaga nas slabim in kdor čaka dočaka".

Lep pozdrav!

beli Vran



Čestitke Beli Vran :palec:

Žal ne dobim nobega od omenjenih tednikov, pa menda bo kdaj kaj več napisal o tem tukaj, lep pozdrav, B. x:)x :palec:


#341 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 27. november 2004, 09:23

Tudi jaz cestitam belemu Vranu :palec:

#342 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 29. november 2004, 15:08

Pozdravljeni!

Tole sem prebral v tedniku Štajerski tednik, pa z dovoljenjem belega Vrana tudi objavljam!


Petindvajsetletni Tadej se je z astrologijo pričel ukvarjati pred devetimi leti, ko je za rojstni dan dobil knjigo Velika šola astrologije. "Na podlagi te knjige sem spoznal, kaj astrologija sploh je. Sam se ukvarjam pretežno s horarno astrologijo. To je veja astrologije, ki odgovarja na konkretna vprašanja. Bistvena razlika med natalno in horarno astologijo pa je v tem, da pri slednji človek ne potrebuje točnega datuma in ure rojstva, ampak točen datum in uro, ko je bilo vprašanje zastavljeno. To naj bi bil torej magičen trenutek. Za ta magični trenutek izrišem astrološko karto, na podlagi katere lahko podam konkreten odgovor na zastavljeno vprašanje. Astrologija je veja, ki temelji na znanosti, matematiki in intuiciji. Če pogledamo nekoliko globlje, ugotovimo, da vse veje astrologije izhajajo iz izvorne horarne astrologije. Natalna astrologija ima vpogled v značaj človeka, njegovo življenjsko pot in poslanstvo. Na podlagi tega lahko pokaže smernice in odpre pot, ki vodi iz negotovosti. Njena naloga je, da se ukvarja s človekovimi potenciali in usmeritvijo. Pri horarni asrtologiji pa gre izključno za to, da astrolog pove dejstva oziroma odgovori na neko konkretno vpra šanje, ki ljudem pomaga pri odločitvah. V tem primeru lahko astrolog poda odgovore tipa 'da' ali 'ne', 'ugodno' ali 'neugodno' in podobno. Poleg tega ima možnost odgovoriti tudi, zakaj je nekaj dobro oziroma ni. S pomočjo horarne astrologije lahko odgovorim na vsako vprašanje, pod pogojem, da je le-to postavljeno s srcem," pojasnjuje Tadej Šink.

In kakšni so bili Tadejevi prvi koraki v astrologiji? Najprej je izdelal astrološke karte za starše, prijatelje in sorodnike. Ker je po naravi resen, dosleden in zelo skeptičen tip človeka, mu je torej bližje horarna astrologija, ki odgovarja na konkretna vprašanja.
Mladi Škofjeločan pravi, da je rojen astrolog, kar naj bi se videlo tudi iz njegove astrološke karte. Ta sposobnost naj bi mu bila dana. In kot je še dodal, naj bi bilo naravnih astrologov v svetu zelo malo. Znanje s področja astrologije si je Tadej med drugim pridobival v astrološki šoli v Ljubljani, ki je potekala v obliki tečajev, danes pa je tudi aktiven član astrološkega društva.

»Tadej Šink - astrologija mu je bila položena v zibko

"Če veš, si močnejši!"
Verjamete, da obstaja posebna veja astrologije, ki lahko odgovori na
vaša konkretna vprašanja: Ali bom dobil službo? Ali je punca, ki mi je
všeč, primerna zame? Ali bom uspel poplačati dolgove? Naj se preselim? Odgovore na takšna vprašanja ponuja horarna astrologija. Skrivnosti slednje nam je razkril mlad astrolog Tadej Šink iz okolice Škofje Loke.«


Tadej zatrjuje, da v astrologiji

obstajajo tri faze. Prva je ta, da celotno stvar spoznavaš in da si od tega nekako obseden. To naj bi pomenilo, da hočeš nekoga prepričati, da astrologija deluje in da je zelo pomembna. V drugi fazi ne moreš ničesar narediti, ne da bi pogledal astrološko karto.
Za vsako odločitev, pravzaprav za vsak trenutek iščeš odgovore na astrološki karti. Tretja faza pa je ta, ko se sprostiš. Astrologija postane človekova prijateljica in zaupnica. Tadej je prepričan: "Če veš, si močnejši. In če si na nekatere stvari v življenju pripravljen, si močnejši in lahko nekatere zadeve manj bolijo." V devetih leti, odkar se Tadej ukvarja z astrologijo, si je nabral precej strank, sicer pa svoje delo objavlja tudi v reviji Karma plus in v reviji Jana, kjer bralkam in bralcem podaja odgovore na zastavljena vpra-šanja. "Moje stranke so predvsem ženske. Zaradi tega so najbolj aktualna ljubezenska vprašanja, vprašanja o nakupu ali prodaji nepremičnin in premičnin, zanimajo jih tudi službene zadeve in pa čisto navadna, vsakdanja vprašanja." Glede na povratne informacije, ki jih dobi od svojih strank, Tadej pravi, da so njegovi odgovori zelo zanesljivi. Sicer pa dodaja, da astrološka karta ne laže in da je lahko za napačne odgovore kriv astrolog, saj se lahko zmoti. In zakaj zaupati astrologiji? Ker imajo planeti na ljudi zelo velik vpliv. Če gledamo ciklus Lune od mlaja do ščipa, ugotovimo, da Luna na nas dejansko vpliva. Podobno kot Luna pa na počutje ljudi vplivajo tudi planeti. Tadej pravi, da so to vibracije, ki nam pomagajo. In kakor hitro se tega človek zaveda, lažje mu je potem razumeti svoje počutje. Ljudje lažje razumejo življenje in razumejo, zakaj se nekatere stvari dogajajo, ter ne obsojajo drugih stvari.
Mojca Zemljarič


Hvala Tadej, ker si z nami, lep pozdrav, Borism x:)x :palec:

#343 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 29. november 2004, 16:04

Borism hvala, ker si se potrudil in omogočil, da bodo lahko prebrali tudi tisti, ko nimajo možnosti v časopisu, beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#344 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 29. november 2004, 16:10

OK beli Vran, malenkost x;)x ....je tale oblika za objavo je boljša x:)x :palec: , sicer pa dober glas seže v deveto vas, še veliko uspehov na tvojem področju ti želim, lp, B. x:)x :palec:

#345 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 29. november 2004, 18:17

.zelo dober arhiv x:Dx
tak kot biografija :palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#346 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 30. november 2004, 08:13

Hvala, Borism, tudi z moje strani.

:palec:

#347 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 30. november 2004, 08:21

O, fajn Beli vran...čestitam... :palec: xsrcx

Astra
Per aspera ad astra

#348 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 30. november 2004, 08:43

<{POST_SNAPBACK}> Ta prispevek na pop tv, se je odvijal na tako hiter način, da zadeve še sam nisem dojel, snemanje okoli štirih, pet do osmih že na televiziji... objavljen intervju o meni v prilogi TV okno ( priloga Gorenjskega glasa, Štajarskega tednika, Primorskih novic...)


Vse na express, čestitke in samo tako naprej!
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#349 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. november 2004, 11:10

:palec: Čestitam, verjamem, da dobiš to, kar si dal, dal si že precej, zato sledi še nagrada. Za vnaprej ti želim še veliko uspeha Beli vran. :palec:

#350 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 16. december 2004, 11:09

Venera gre danes v Strelca... :onfire:
Dum spiro, spero.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0