Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ljubimci in ljubimke 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
100 komentarjev na to temo

#76 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 5. april 2005, 17:53

Kaj pa pomeni Venera v strelcu?? :inocent:
Scio mi nihil scire

#77 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 5. april 2005, 22:01

...moja venera pa je v levu na 09°56`24 v 12. hiši.... :eek: :eek:

..drugače pa je venera vladar 3. hiše (ki je v tehtnici) in 10. hiše (ki je v biku) :eek: :8):

V ljubezni sem zelo nezaupljiva... mogoče malce preveč analiziram stvari.... mogoče tudi preveč kritična .... pa še kaj bi se našlo.... x;)x x:Dx

LP x;)x x;)x

#78 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 6. april 2005, 07:54

<{POST_SNAPBACK}>...moja venera pa je v levu na  09°56`24 v 12. hiši.... :eek:  :eek:

..drugače pa je venera vladar 3. hiše (ki je v tehtnici) in 10. hiše (ki je v biku)  :eek:  :8):

V ljubezni sem zelo nezaupljiva... mogoče malce preveč analiziram stvari.... mogoče tudi preveč kritična .... pa še kaj bi se našlo.... x;)x  x:Dx

LP  x;)x  x;)x


Pogosto se Venera v dvanajsti hiši težje izrazi, najpogostje je celo povezana s karmo, preteklim življenjem. Velikokrat sploh, če je v aspektu z Neptunom in/ali vladarjem 12. hiše, gre za to, da konkretna ljubezen v tem življenju težje zapolni , zadovoli tvoje hrepenenje, nezavedno, ki je povezano z veliko ljubeznijo v preteklem življenju.
Ker je Venera vladarica 3. in 10. hiše, lahko sporoča, da imaš nek poseben umetniški talent, ki je kar dan ( si se že rodila z njim), brez večjega truda.

Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#79 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 6. april 2005, 09:19

Moja venerica je pa v ovnu(0 st 24'34'') v 12h in je v kvadratu z neptunom in MC, trigon z uranom, konjunkcija z AC in opozicija s saturnom...

Vem samo to da se hitro ohladim, potem se pa lahko spet zagrejem.... xrolleyesx

#80 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 6. april 2005, 10:34

Michaela... hvala za tvoj komentar.... umetniški talent ???... hmmm... venera ne tvori aspektov z neptunom, ampak z vladarjem 12. hiše (luna trigon venera).... veliko ljubezen v preteklem življenju?.. kaj pa vme , mogoče.. :eek: :inocent: x:)x x;)x

Triniti, ceprav sta najini veneri obe v 12 hiši mislim, da se zelo zelo razlikujeva po izražanju čustev.... ogrejem se počasi, medtem, ko pa ohladim se lahko zelo hitro, čim odkrijem kako "napako", ki me v trenutku odbije... kaj pa vem v časih ozl. pogosto ne odreagiram tako kot bi pričakovala okolica......... cel kup oboževalcev, jaz pa odidem z dvignjeno glavo z priajteljskim obnašanjem.... ja, čustev se pač ne da vsiljevat, igrat pa tudi ne znam...no v časih pa že... :inocent: :inocent: xrolleyesx

...ta moja venera v 12 hiši in v levu... vladar 12. hiše je luna ( saj se ta hiša prične z rakom)... :eek: :eek:

Aspekti, ki so povezani z venero so ...
Luna trikotnik venera (08°17`17)
Merkur sekstil Venera ( merkur v tehtnici in v 3. hiši)
Venera kvadrat Mars ( mars v škorpijonu in 4. hiši)
Venera konjunkcija Ascendent (asc v levu)
Venera kvadrat MC ( MC v biku)
x:)x x:)x x;)x x;)x

#81 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 6. april 2005, 11:09

<{POST_SNAPBACK}>Moja venerica je pa v ovnu(0 st 24'34'') v 12h in je v kvadratu z neptunom in MC, trigon z uranom, konjunkcija z AC in opozicija s saturnom...

Vem samo to da se hitro ohladim, potem se pa lahko spet zagrejem....  xrolleyesx


Trinty Venera je močno karmično zaznamovana bolj negatino kot ne, kar pomeni, da boš mogla čez kako ljubezensko težavo, da se boš naučila kako je biti v koži nekoga, ki ga ljubljeni zapusti, ker si sama nekoč zapuščala. Bodi pazljiva, da ne ustvarjaš še nove karme.

Liliana tvoja zgodba je lepša in dejansko govori o lepi ženski, z veliko ljubezni. Vendar če je Venera že v konjunkciji z asc, potem ne deluje več tako pod vplivom 12. hiše in bolj tebe dela prikupno, očarljivo in lušno, pa tudi prijazno, lepega glasu in usklajenih kretenj, mimike. Vsekakor pa bi bilo dobro, da bi bil posel povezan tudi z estetiko, lepoto in da bi se preko njega lahko ti izrazila, tudi s svojo prezenco.


Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#82 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 6. april 2005, 11:39

Ja no sej je cel moj chart bolj tko - tko ( negativen) :V:
Kar se pa ljubezni tiče , je pa tako- bolj jaz zapuščam amapk tistega ki si pa res želim pa ne dobim.... xrolleyesx

Maybe next time! x;)x

#83 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 6. april 2005, 11:50

<{POST_SNAPBACK}>Ja no sej je cel moj chart bolj tko - tko ( negativen)  :V:
Kar se pa ljubezni tiče , je pa tako- bolj jaz zapuščam amapk tistega ki si pa res želim pa ne dobim....  xrolleyesx

Maybe next time!  x;)x



To ti pravim, da pazi, da si še bolj ne otežiš karme, ker s tem ko jih zapuščaš ponavljaš pretekle napake. V bistvu ni nič narobe zapustiti, vendar mora biti celotna zadeva optimalno narejena, ne prehitro , v pravem zate in zanj razvojnem momentu in nikoli ne izrabljati moške, samo za lastne potrebe, pa naj bodo te čustvena ali fizične, ker s tem si v krogu iz katerega ne boš lahko prišla.

Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#84 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 6. april 2005, 11:56

Bom poskusila biti pridna xsrcx , no sej se že trudim delati stvari prav.... Je bilo pa obdobje parih let ko mi je bilo vseeno. :xx!:

Se še učim kako in kaj delati, da bo vse optimalno dobro.... x:Ix in kar se ljubezni tiče sem še posebaj počasna :inocent:

#85 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 6. april 2005, 12:05

<{POST_SNAPBACK}>Bom poskusila biti pridna  xsrcx , no sej se že trudim delati stvari prav.... Je bilo pa obdobje parih let ko mi je bilo vseeno.  :xx!:

Se še učim kako in kaj delati, da bo vse optimalno dobro....  x:Ix  in kar se ljubezni tiče sem še posebaj počasna  :inocent:



Sej se vsi učimo, nekje nam gre lažje, drugje pa moramo večkrat ponavljati. Ni važno, enkrat nam bo vsem ratalo.

Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#86 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 6. april 2005, 12:27

Hojla! A še lahko meni kaj poveste? xsrcx
Moja Venera je v 2.hiši, v Biku in je v inkonjunkciji z Jupitrom, opoziciji z Neptunom, sekstil z ascendentom in v inkonjunkciji z MC :inocent: ..
xsrcx
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#87 sunny girl

sunny girl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 143

Objavljeno: 6. april 2005, 12:53

pri mani je pa venera v tehtnici, na koncu 12e hise in so mi jo dali v prvo hiso, je se v marsu in plutonu, kjer mi tud napise da je na koncu 12e hise in je zato interpretirana v prvi hisi..pa se Venus Conjunction Mars 3°08
Venus Sextile Neptune 1°45
Venus Conjunction Pluto 1°00
Venus Conjunction Ascendant 2°02
??? nimam pojma kaj mi to pomeni v ljubezni... POMOC!!!
xnckrivx :irs: :2src:

#88 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 7. april 2005, 11:39

Michaela, po tvojem komentaru o 3 in 10 hiši sem ju podrobneje proučila in ugotovila, da

Tocka Duha Bik 22°19`13 (10 hiša)

Kulminantni planet Venera 96°40`12

Vzhajajoci planet Venera 06°18`18

Domicil Merkur 3.hisa

V 3 hiši je merkur in pluton

V 10 hiši pa je kiron......

#89 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 7. april 2005, 11:47

<{POST_SNAPBACK}>Kaj pa pomeni Venera v strelcu??  :inocent:

Še zdaj ne vem kaj moje pomeni..... :C:
Scio mi nihil scire

#90 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 12. april 2005, 11:12

Jst mam pa venero v raku in je ožgana s soncem;
sicer mam rada čipkasto spodnje perilo, lepe nohte in prijeten nasmeh-ampak

se dostikrat zalotim, da največ denarja porabim prav za stanovanje-pouštri, lonci, skodelice, vaze, prti, rjuuuuhe, kompleti, tepihi,vse kar je lepo-seveda

venera v četrti bajtici:)
v raku, zraven sončka

lp

#91 astrotalisman

astrotalisman
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 12. april 2005, 20:03

<{POST_SNAPBACK}>Še zdaj ne vem kaj moje pomeni.....  :C:

Kdor čaka, dočaka!
Sicer se moram ponavljati, ko pravim, da samo delček horoskopa nič ne pomeni, ampak, da ti polepšam večer:
Všeč ti je lagoden življenjski stil; spremenljivo finančno stanje;želja po svobodi v partnerstvu - tudi lahkomiselnost v odnosu;prijaznost, družabnost;poštenost.... xsrcx
Reges subjacent legibus stellarum - kralji so podrejeni vladavini zvezd!

#92 astrotalisman

astrotalisman
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 12. april 2005, 20:15

<{POST_SNAPBACK}>Jst mam pa venero v raku in je ožgana s soncem;
sicer mam rada čipkasto spodnje perilo, lepe nohte in prijeten nasmeh-ampak

se dostikrat zalotim, da največ denarja porabim prav za stanovanje-pouštri, lonci, skodelice, vaze, prti, rjuuuuhe, kompleti, tepihi,vse kar je lepo-seveda

venera v četrti bajtici:)
v raku, zraven sončka

lp

Rakica, vse za dom in domovino, ali ne? Domnevam, da tudi rada kuhaš x?x
P.S. Če želiš, bom spremenil svojo ikono. Ko sem se odločal zanjo, nisem vedel, da jo imaš že ti. :inocent:
Reges subjacent legibus stellarum - kralji so podrejeni vladavini zvezd!

#93 astrotalisman

astrotalisman
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 12. april 2005, 20:28

<{POST_SNAPBACK}>Hojla! A še lahko meni kaj poveste? xsrcx
Moja Venera je v 2.hiši, v Biku in je v inkonjunkciji z Jupitrom, opoziciji z Neptunom, sekstil z ascendentom in v inkonjunkciji z MC :inocent: ..
xsrcx

Da se ne boš počutila osamljeno, medtem, ko denarce šteješ. Venera ima v Biku svoj dom in se na ta način izraža na prijeten način. Ljubiš uživanje na vseh ravneh. Prevladuje pa opiranje na tradicijo in zato uživaš na preizkušene načine, brez uvajanja velikih novosti. Želja po materialni varnosti je velika. Možna je tudi ustvarjalnost na področju, ki ga marsikdo ne razume......... xsrcx
Reges subjacent legibus stellarum - kralji so podrejeni vladavini zvezd!

#94 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 12. april 2005, 20:58

<{POST_SNAPBACK}>Kdor čaka, dočaka!
Sicer se moram ponavljati, ko pravim, da samo delček horoskopa nič ne pomeni, ampak, da ti polepšam večer:
Všeč ti je lagoden življenjski stil; spremenljivo finančno stanje;želja po svobodi v partnerstvu - tudi lahkomiselnost v odnosu;prijaznost, družabnost;poštenost.... xsrcx

Hi hi! x:o)x Hvala! x:Ix x;)x
Scio mi nihil scire

#95 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 13. april 2005, 06:29

Ja, skoraj vse!

Za ikonco pa ni problema, kar obdrži, če ti je všeč...


lp:)

#96 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 17. april 2005, 14:02

Mislm da stelij v četri in peti hiši, od ostalih dveh planetov iz druge-zanimivo dogajanje na področju doma, družine, zelo pestro, veliko učenja in dela, pa verjetno človek sam zelo "ponotranjen"-razmišljujoč.

V čem se trenutno občuti napestost-kakšni so tranziti na ta chart?

#97 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 17. april 2005, 17:33

Kaj pša tale chart ? Meni je ful nenavaden, ker je tako malo aspektov? Upam, da mi ga bo uspelo prilepiti...[attachment=5302:attachment]

#98 rika

rika
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 17. april 2005, 18:24

Venera je v Ovnu - 06.16.01
je v 8 hiši

pa še:
Venera kvadrat Jupiter
Venera inkonjukcija Pluton
Venera inkonjukcija Neptun
Luna trikotnik Venera
Kulminantni planet Venera 43.56.44
xrolleyesx

To je vse v zvezi z Venero v mojem horoskopu, prosim za kakšen komentar.
Rika

#99 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 19. april 2005, 00:04

<{POST_SNAPBACK}>Venera je v Ovnu - 06.16.01
je v 8 hiši


Si podznak device? Glede na to, da ne vemo tvojega sončnega znamenja, je razlaga o Veneri kar tako, malo počez..
Venera v Ovnu je hitra, tako v ljubezni kot recimo pri služenju denarja. žal ta denar hitro zapravi. V ljubezni pa se mnogokrat navdušuje in navdušuje, vedno znova..nekaj potem že mora pogoreti... Obstaja neka povezava s petjem, glasbo, morda pa bi tvoje srce lahko ogrel kak policist ali vojak, še posebno ker je ta Venera v 8. hiši. Vsekakor povezava z uniformo, kakršnokoli.
8. hiša prav tako ni najbolj primerno mesto za Venero. Deluje na podoben princip kot Venera v Škorpijonu. Če ti rečem, da taka Venera zapravlja denar za seks, boš morda užaljena, vendar nekdo, ki je povezan s to Venero definitivno ga. daljša obdobja brez seksa. Morda te čaka neka dediščina, ki jo boš na brzino pokurila, vsekakor pa nekaj ali malo več denarja s strani partnerja.
Aha ..in zapuščanje v ljubezni...malo ti, pa malo drugi.
xsrcx
Dum spiro, spero.

#100 rika

rika
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 19. april 2005, 07:02

Hvala oona,
sonce imam v ovnu, podznak pa glede na minute skoraj v devici, vendar vem, da je v levu, ker ga tako tudi čutim. Sem bila ziher par minut prej rojena.
Če to kaj spremeni? xrolleyesx , pa ziher ne.... :xx!:
Rika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0