Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

A ga cutimo?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
130 komentarjev na to temo

#76 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 21. april 2004, 20:21

Ja ja. To sem mislil. Hvala Marsa. Preveč je linkov in se včasih težko znajdem.

Andres

#77 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 21. april 2004, 20:26

Tole sem hotel še včeraj napisat pa mi je nekako ušlo iz misli.
Mlaj in vse to, napisala si kako je takrat v tvojem zgornjem linku. Ampak obenem je bil včeraj tudi 20.04. 2004
A To pa nima vpliva? Številka je skupno 6 in 12, so pa to lahko tudi mistične številke. kao 12 mesecev. Tam pri zadji večerji jih je bilo po moje 12. Ne vem, nisem nikoli krščanstva preučeval, šest je pa možno kot pentagramska številka po moje, saj je ista kot 9 pa s trojko v povezavi. Kaj je potem včeraj delalo? Datum al mlaj?

Andres

#78 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. april 2004, 20:35

Hmm, kaksno vprasanje... v bistvu dobro...
Hecno je, ko vsi sistemi v pomembnih, usodnih trenutkih, dogodkih, nekako sovpadajo.
Jaz pac opazujem lajf, dogajanje in svet skozi to okno - luna, ostala nebesna telesa, vpliv na cloveka.
Tu ti lahko ponudim vse mogoce razlage, interpretacije...
Ce bi obvladala cifre bolj, pa bi ti nedvomno tudi tu.
... saj ce bi recimo 'vrgla karte' za dolocen mesec, bi dobila enake rezultate (kar se mi je itak ze 100x potrdilo v vpogledu v tarot pri ljudeh ali dogodkih).
Torej, tezko govorim o cifrah, ni moje podrocje, a ni pa cisto ne-moje podrocje, konec koncev sem petek 13 -saj ves...
In tko.
tako da... jasno, stevilke tudi delajo...
Ali gledam v nebo in vidim, kaksno bo jutri vreme.
Lahko gledam v nebo, vidim, kaksno bo jutri pocutje.
Lahko seckam cebulo, ko narezem, je 36 (recimo) in si recem - OK, dbest, tocno to, se mi je kar zdelo. x:Xx :vragec: x:px
Lahko gledam rozenico, vidim, ali si ledvicni tip...
Gledam dlan, si srcen.
Itd.

Torej - ce KLJUC odpre to kljucavnico, ni pomembno, kaksne barve je.

Skratka - ce si prevajalec, ni nujno, da si samo iz anglescine ali spanscine.
In cetudi gledam Luno v aspektu... in mars... bom vseeno v napovedi 'upostevala', ko bo petek 13. ;)

Odvisno je pa tudi, s katerimi simboli se lazje izrazamo in tudi, katere drugi (od nas) lazje berejo.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#79 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 21. april 2004, 23:45

Ja. Vse skupaj je zanimivo. Bomo videli kako se bodo razpletali dogodki pri meni in pri Sončni vili. Nihče drug ni nič podobnega zaznal kot kaže.

Andres

#80 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 22. april 2004, 02:53

Huh, Andres, ti tut al kaj? :eek: x:Dx :palec:

Še hvalabogu, da je Marsa poštekala, kakšne linke bi ti, ker sem jaz mislila, da koga drugega sprašuješ in ne mene :vio: Hvala ti Marsa :palec:

Hja... jaz pa vedno bolj buljim: :eek: :eek: :eek: (v dnevniku sem že opisala del tega buljenja namreč :vragec: )... Šla sem mal še ščekirat moj forecast na astro.com, in kaj najdem... Ne morem verjet... :eek:

Pluto trine Venus: Out of the commonplace
1 April 2004 until 3 May 2004: This influence emphasizes the creative and romantic aspects of your life. It can bring a new relationship or deepen an old one.
(Se dogaja... nekaj novega na vidiku.) A new one that comes at this time will be notable for the strength of the feelings involved. (AHAM!!!! Čist res.) It could hardly be described as casual. (Tut čist res, ker se mi nekaj takega še ni dogajalo, in sem totalno hvaležna, da se je fant pojavil v mojem življenju.) There is a compulsive quality about the energies that drive you and your partner together, but this is not at all negative. It will merely seem to both of you that this relationship was inevitable, and you will both find that it is a learning experience of the best possible kind. You will learn a great deal about the energies within each of you that are at work in a relationship. You may discover that love is less conscious and that you act much more from blind compulsion than you realized. But this realization is the first step toward becoming conscious of your feelings. (Ja, sem že začela razvijat razmišljanja o tem, potem pa še tole preberem... Adijo pamet!)
Your creative energies will be aroused and if you are in any way artistic, you will be able to put deep, feeling energy into your creations as never before.
(Ja, moja poezija šiba kot še nikoli, pišem takšne stvari, ki jih prej nisem bila niti pod razno sposobna spravit iz rokava...) Others will recognize the intensity that has gone into your work, for which you may very well receive considerable recognition. (Tudi to drži.)
Art and love will have one element in common during this time; that is, the experience of them will transport you out of the commonplace into the extraordinary, for that is what you are seeking. Art and love should have a considerable impact on your life now and affect your future for many years to come.
(tole bomo pa še vidli.)

No... tole tako za intermezzo... verjetno ne spada ravno k mrku, ampak... ko že Andres omenja podobno dogajanje na svojem koncu x;)x Andres, a drživa pesti? x:Dx x;)x


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#81 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 22. april 2004, 03:12

No... tole tako za intermezzo... verjetno ne spada ravno k mrku, ampak... ko že Andres omenja podobno dogajanje na svojem koncu  x;)x Andres, a drživa pesti?  x:Dx  x;)x


Sončna Vila

Lahko jih drživa pesti. Samo moraš sem priti. Če hočeš da jo bom prijel. x:Dx Ta trenutek nimam za bencin, da bi se jaz tja k tebi odpeljal. Saj si misliva, če drživa drug drugemu pesti, kajneda? x:Dx x:Dx


Bom še jaz pogledal na astro, če je kaj pametnega tam. Ampak sem že malo zaspan.

Andres

#82 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 22. april 2004, 04:12

Hehe Andres, baraba mala x:o)x :vragec: Kaj praviš pa na miselno držanje pesti? x:Dx x:Dx Jaz bi rajš v Sloveniji ostala, saj vidiš, da mi dogaja... Pa če pravilno sklepam, tebi tut.. torej... kdo se bo kam premaknil? :P x;)x


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#83 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 22. april 2004, 15:15

Hehe Andres, baraba mala  x:o)x  :vragec: Kaj praviš pa na miselno držanje pesti?  x:Dx  x:Dx Jaz bi rajš v Sloveniji ostala, saj vidiš, da mi dogaja... Pa če pravilno sklepam, tebi tut.. torej... kdo se bo kam premaknil? :P  x;)x


Sončna Vila

Se vdam. Premikam se rajši jaz. In sem na poti k velikemu premiku. Saj to je v bistvu lepo, polno nekih avantur, ki te do sivih las pripeljejo. x:Dx x:Dx

Andres

#84 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 22. april 2004, 16:04

Vidiš, Vila, spet ne bo nič x:Dx x:Dx x^x xcivx

#85 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 22. april 2004, 17:24

Pssst, pssst ... Stane...? Saj midva z Andresom se pogovarjava v dvoumnih izražanjih x;)x x:o)x Ane Andres? x:Dx :palec:


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#86 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 22. april 2004, 18:51

Pssst, pssst ... Stane...? Saj midva z Andresom se pogovarjava v dvoumnih izražanjih  x;)x  x:o)x Ane Andres?  x:Dx  :palec:


Sončna Vila

:vragec:

mnogoUMNO tole x:)x x;)x

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#87 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 22. april 2004, 20:06

Res je Sončna vila. Se pogovarjava v svojem jeziku x:)x .

Andres

#88 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 4. maj 2004, 12:14

A ga čutite, danes zvečer bo...saj vsi vemo, ne?
tam ob 22:30 lunin mrk, Luna v Škorpijonu

Meni se zdi že kar kot ena teža, napetost v zraku,
da bi bilo najboljše it malo pod toplo koco in podremat
se zavit v klobčič, kot to muce delajo...
x:Ix Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#89 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. maj 2004, 12:26

Ne vem, če se boš lahko skrila Stankaaa :eek: :sori: , samo zanimivo, da jaz čutim nekakšno nenormalno umirjenost, menda je že dobro to x;)x

#90 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. maj 2004, 13:03

O, Stanka - :palec:
Sama sem kar pozabila, da sploh imamo tole temo... :8):

jaz ga ful cutim. xrolleyesx
3X danes besno trobila, za vsako stvar se ful razburjam, da me se Mitja 'miri', pravi daj brez veze, skoda se tako vznemirjat...
K sreci sem rekla: Imas prav (vendar se nekaj casa malo ropotala)...
Razdrazljiva. Vse mi gre na zivce, nihce nic ne steka, nihce ne zna vozit.... Uhh.

Umirjenost cutis, Boris? :eek:
Blagor tebi, jaz pa sem opozicija umirjenosti danes, za vsako stvar me bo kar razneslo. :bomb:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#91 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 4. maj 2004, 13:10

Meni se zdi že kar kot ena teža, napetost v zraku,
da bi bilo najboljše it malo pod toplo koco in podremat
se zavit v klobčič, kot to muce delajo...

Tle situacija prbližn ista... :xx!: x:Dx

#92 Freya

Freya
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 371

Objavljeno: 4. maj 2004, 13:19

Ja, ljudje se že 2 dneva pritožujejo, da je nekej v zraku... xrolleyesx

jest se pa v borism-jevo skupino včlanjujem... tko na easy sem danes... čudno, pa taka škorpijonska luna se šopiri :inocent: :eek: x:Dx

#93 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. maj 2004, 13:29

Kako, vi ga že sedaj čutite, ko je še v Ameriki :8):

#94 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 4. maj 2004, 14:08

Jaz čutim,pa ne mrk.Lahko pa ga,razen nemogočih parkirišč,krivim za padec v blato,ko sem stopila iz avtomobila.Še zdaj se moram smejati komični situaciji x:Dx x:Dx x:Dx
Še dobro,da imamo ustrežljivega varnostnika,ki mi je pomagal nekako spraviti za silo blato z oblačil,potem se pa ,hvalabogu,preoblečem. x:Dx x:o)x
Tako.Da ne bo mrk delal same resne probleme. :fool: xg:Dx
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#95 Pixy

Pixy
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 312

Objavljeno: 4. maj 2004, 14:11

tud jaz sem nekako umirjena - zaenkrat x:Dx , sem pričakovala večji kaos in hektiko,je pa res da sem že cel dan v pisarni in ni blo treba nikamor it in niti kaj full pomembnega dorečt... sicer pravijo da ne hvali dneva pred večerom x;)x ....ampak bomo vidli x8Dx
Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...

#96 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 4. maj 2004, 14:32

srednje... malo sem :vragec: in x:px in :C: in xsrcx (ta zadnje bolj malo).
mislim da me bolj zafrkava luna v škorpijonu kot mrk, pravzaprav bo šele zvečer :inocent: ? ob desetih... torej je še čas x:px :vragec:

#97 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. maj 2004, 14:36

Kaj ni bil že prejšnji mesec :8):

#98 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. maj 2004, 14:40

Pojavljata se v paru - soncev in lunin - s 14-dnevno razliko.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#99 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 4. maj 2004, 14:49

Pojavljata se v paru - soncev in lunin - s 14-dnevno razliko.


kolk udarcev v nekaj mesecih x:Dx

Je pa res,da današnji name vpliva vzpodbudno.Polna sem energije in seveda kreativnosti...to pa je itak povezano z njo .... bo minilo xrolleyesx žal!
Eh...pesimistični utrinek ...tudi to bo minilo ...pač osma hiša na udaru ....
Včasih moramo tudi sebe tolažiti x:Dx x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#100 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 4. maj 2004, 15:11

spet tisti klinc s sedmo in prvo hišo na udaru sonce v biku luna v škorpijonu pol pa mrk.... kake nesereče so ble že lani... pa ravno so mi mobi prklopli in vse sva lepo poglihala z vodnarko... kaj bi se lahko pa zdaj zgodilo nam bodo odklopli elektriko al kaj..
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0