Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Astro slovenija in eu po 1. maju 2004


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
95 komentarjev na to temo

#26 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. april 2004, 08:41

Tomaž...pozabil si povedati, da bo naš standard padel...v Nemčiji plačujejo dvojno zdravstveno zavarovanje, pa še participacijo za povrh....10 evrov na obisk...
Razlike med revnimi in bogatimi bojo še večje...pravi prepad...socialna služba se že zdaj nič ne zmiga, po 1. maju pričakujemo še hujše razmere...

strinjam!!
res, da imajo vse zadeve svoje prednosti in pomanjkljivosti, toda...
prepad med 'revnimi' in 'bogatimi' je vedno bolj ociten.
nekdo dela manj izcrpajoce delo in je placan 3x ali se vec za svoje delo.
ni prav - meni ne. al pa mam probleme s tem :sori:
sem pa probal na svoji kozi kako zgleda bit bolej placan in slabse placan.
pa mi se vedno ni prav, ker so prevelike razlike.

najbolj pa me base to, da se sole placuje!!!
tista sola, ki sem jo zadnjic omenil, stane letnik pribl. 5500 EUR!! :eek: :sori: :V: :xx!:
no ja, brez komentarjev...
torej tisti, ki imajo cash se bodo lahko solali, tisti, ki pa ga nimajo, pa bodo opravljali slabse placana dela, da bodo slploh lahko preziveli.
ce je to ljubezen in pravica - pomoje ne!!
ce pa pac tajo je, in tako mora biti, in tako dobro za cloveka, al pa tako pac karmicno, al pa karkoli pac...
pa naj bo.
ocitno se moramo eni nauciti in spoznati... !!??

#27 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. april 2004, 08:43

:vragec:

in zdej boste vse jako pametne ob teh chichkechachkah

666 zlomkou...tralala

pa kaj x:o)x
pa kaj pa kaj pa kaj pa kaj pa kaj.... tralala hopsasa, pa kaj pa kaj pa kaj....

#28 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. april 2004, 08:52

lahko bi pogledali to karto?: 01.05.04 0:00 LJ


Trenutek kot trenutek. Mogoče bi bilo boljše, če bi napravili sinastrijo med Slovenijo in EU. Tam bo bolj videti, kaj nas čaka.
Za pokušino: ker je EU Kozorog po horoskopu, Slovenija pa Rak s Kozorogom v ASC, bo to še zanimivo.

Lep pozdrav!

Bern

he he, taprava kombinacija kt .... x;)x
- trmasta konvencionalna poslovna in hkrati custvena in posesivna EU.
socer pa so tudi prednosti!!
bi lahko se kdo mal napisal glede aspektov!!??
- recicmo odnos do drugih - novih clanic!!??
do manjsih drzav kot slovenija, do ljdi, do mladih, ki bi zeleli studirati v EU,
glede socialnih razmer, ekologije, odnosa do cloveka - sociala, etc...
- druzenje in sodelovanje z ostalim svetom; moznosti vpliva 'slabih' aspektov in obratno - torej dobrih aspektov.
- kako je na podrocju izobrazevanja, podrocje dela, koliko je posameznik tretiran kot individum, koliko je mocenjsi vpliv
skupinskega dela etc... (predvidevam, da glede na kozoroga bi znalo bit precej birokratsko in enostransko, ce se bo pustil 'prevelik' vpliv nekaterim institucijam)??.
- predvidevam, da bi zanlo glede okolja - narave biti bolje poskrbljeno (vsaj za vode, reke - rak) x;)x - upam.
predvidevam, da bo tudi dom poudarjen bolj, druzina kot vrednota, ce ne bo prevelik vpliv kozoroga.

no?? hvala!! x:Xx

#29 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. april 2004, 09:09

no se mal... x:Dx x:o)x x;)x
luna je v 8 hisi v skorpijonu (sm si kr oddahnu); zna bit precej vroce kdaj - predvidevam;
zatorej bo tu lahko pomagal ziheraski rak in predvidljiv in prizemljen kozorog, da se ne bodo kaksne akcije izvajale
precej prevec impulzivno. malce custveno zna tudi biti, predvidevam; ze zaradi raka in skorpije...
vidim pa vseeno (po moje), da je kombinacija se kar vredu 8rak-kozorog), ker bo vseeno prizemljeno, le trmasto, etc...
kiron: - kozorog v prvi hisi: hm, torej vseeno bodo morda 'problemi' in karmicna naloga EU da financno in organizacijsko postane samostojna
in uspesna!!?? predvidevam, da bo kar nekaj nalog in preprek v tej smeri. toda rak je lahko na nek nacin tudi zelo zelo vztrajen in priden; morda nas bo to izvleklo!?
da vidimo se kaj: super in tudi manj: merkur v tretji hisi (torej njegovi) toda v ovnu!!
- jasna komunikacija (upam da bo primerno uporabljena) toda zna biti precej impulzivna, premalo premisljena, toda cista.
morda bo precej usmerjena v moderno tehnologijo - racunalniki, povezovanje preko omrezij, in dovolj komunikaciej!! :palec:
hope so x:Dx x:Dx (na podlagi tega rak-merkur (ce ni kaksna huda opozicija) zna tudi LNF bolje laufati in morda dobimo kar precej novih clanov tudi iz EU!! ) x:Dx x:Dx :palec: :palec: x:Xx
hm, MC v tehtnici v 10 hisi- kozorogovi!! :palec: - torej bo zgleda res vec povezovanja in dela na prijateljstvu z drugimi drzavami!! :palec: :palec:
morda celo poudarek na umetniskih dejavnostih !! :palec: - EU kot kulturna prestolnica sveta in morda celo poudarek na turizmu!!??

sonce - trikotnik luna :sori: , precej vodna tale EU al kaj?? no ja, tudi custva so nekako zazeljena ce smo ze umetniki x:Dx x:o)x x:o)x

no tolk za mojo domisljavost sedaj
x:Dx x:o)x
x:Xx

#30 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. april 2004, 13:08

se mal domisljavo: in???
noben 0 napisu :V: x:px x:Dx x:Dx

#31 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 30. april 2004, 14:44

???, Čveka!

Prvo, ta horoskop je horoskop samo trenutka, to je tranzit. Lahko iz njega sklepamo na bodočnost v EU? Po mojem bi to morali iz lastnega horoskopa, tale je pa le pomožno sredstvo, da vidimo, ali se kaj dotika naše prihodnosti. (Ampak to so pač različna gledanja.)

Ampak tolmačenje Plutona ti je pa epsko, moram priznati.
<Pluton blizu ascendenta kaže tudi,da bomo znali s, svojo svobodno ,voljo opraviti naloge...cilje in,da nam bodo ti jasni.>
A je mogoče, da tega Plutona jemlješ kar kot "Plutona blizu ASC", kar pač pomeni to in to? Ta Pluton je še kar orenk v dvanajsti hiši, kar je pa nekaj zelo daleč od svoje volje, jasnosti itd., sorry. Pluton v 12. je razpad (živčnega) sistema, dibidus, živčni zlom, samomor, še posebej če je v tako slabem položaju kot tale tule.
(Če ga takole kot tu tolmačiš tudi ljudem slučajno, potem je to zanje kratkoročno gledano čisto kul, ko pa jih zadene tisto, kar jih mora, je pa malo slabše, razen če si najdejo kako drugo razlago in se ne ubadajo s tem, da jim tahude krize prinaša ravno Pluton v 12.. Če preživijo, seveda.)

Če uspem biti navsezgodaj zjutraj malo manj idealista in malo več realista (prosto po Miheli) (kar mi zaradi malo cinizma - prosto po Bernu - niti ni težko  :vragec: ), potem bi za Plutona in Marsa v tej karti kvečjemu rekel, da bomo prisiljeni svinjsko delati (ker bomo prisiljeni v to oziroma ne bomo imeli možnosti izvleči se drugače; Mars/06/slabo položen), kar pa bo povezano s spoznanjem, da nam je sistem razpadel - kar tudi ni daleč od realnosti, saj vse, kar počnemo danes, spominja na cesarjeva nova oblačila (prosto po Andersenu).

Iz česar sledi, da je bolje pozabiti to karto.

Lep zadnji dan želim!
(In tudi, da se ta cirkus okoli pridružitve čimbolj mirno neha. Veliko bolj pametnega dela imamo.)


in kaj je natalna karta drugega kot tranzit?.Tranzit rojstva...take tranzite je ob mojem,tvojem,našem rojstvu imela naša mati v svoji natalni karti. To je,tisti hip,tudi natalna karta dojenčka.Ainfah kot pasulj x:Dx

Pluton pa...no ja ,z ozirom na dvanajsto hišo, bo vsekakor potegnil na površje razno karmično gnojnico ,v katero se je ,se in bi si še želela pogrezati..Slovenija..upam,da mi ne oporekaš.Prepričana sem,da smo v svojo dvanajsto hišo dobili natančno tisti planet,katerega smo si zaslužili.

Sicer pa po knjigi Jeff Green...'Pluton' ...le -ta, v dvanajsti hiši, ne pomeni takšnega bavbava kot ga opisuješ,saj med drugim kaže na tenzijo ,da ljudje, s tem položajem Plutona,eliminirajo bariere,ki jih ovirajo na poti razvoja.Seveda so te bariere lahko emocionalne,intelektualne,fizične ali duhovne narave oz.značaja.


V glavnem pa se mi zdi misel Swami Sri Yukreswara,da' natalno(lahko tudi druge) karto lahko pravilno tolmači samo moder človek,z razvito intuicijo.Le-teh pa je malo'...pravilen.

Jaz sem pač navrgla ,svoj,hipen pogled na karto narisano na forumu..Nisem se poglabljala....saj so predhodne replike zavile v neko 'nenavadno'smer.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#32 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 30. april 2004, 19:03

lahko bi pogledali to karto?: 01.05.04 0:00 LJ


Trenutek kot trenutek. Mogoče bi bilo boljše, če bi napravili sinastrijo med Slovenijo in EU. Tam bo bolj videti, kaj nas čaka.
Za pokušino: ker je EU Kozorog po horoskopu, Slovenija pa Rak s Kozorogom v ASC, bo to še zanimivo.

Lep pozdrav!

Bern

Bern

Kateri datum računaš za "rojstni dan" Evropske skupnosti?

Sem malo iskal datume po netu, pa sem našel kar nekaj mogočih.
Najbolj verjetno leto zame je 1992, ko so začeli z evropskim parlamentom,
vendar so možni datumi oziroma leta tudi 1951, 1967

Hvala, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#33 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 30. april 2004, 19:43

Malo gledam to, berem in vse to. Zvezde so itak samo zvezde, narod je pa spet narod in vsak ima svoje zvezde še iz časa rojstva.
Najprej naj ta narod pri sebi razčisti ter naj si doda malo osebnega ponosa. Ne zato, ker bo jutri vstopil v EU. Predvsem za sebe. Če ti reče čistilka na nekem uradu, da to se pa ne sme, ker je ravno čisto, imaš pravico narediti drugače, če imaš prav. In če reče oziroma nakaže Bruselj, ali katera koli od večjih držav, da to so pa Slovenčki ta mali, se bo treba pa na noge postaviti. Nič ta mali!!!!. Z istim trebuhom kot Nemci in Britanci ter Francozi, brez Hitlerja, brez Napoleona in seveda vsak drugi je Einstein.
In dokazovati svoj prav kadar drugi trdijo narobe je najlažje in najbolj plemenito dejanje. To ni le samodokazovanje, je velik prestop naprej, ker drugič te ponižali ne bodo več. Tretjič bodo pod očesom gledali in četrič, torej čez nekaj časa, bodo do tebe začeli graditi spoštovanje.
Nauk tega je pač da bodimo ponosni na same sebe. Kjerkoli, doma v družbi in nasploh pri oblastnikih.
Oblastniki smo vsi MI. Torej VI tudi.

Upam, da ta horoskop tudi na to kaže.

Andres

#34 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 3. maj 2004, 06:48

...
in kaj je natalna karta drugega kot tranzit?.Tranzit rojstva...take tranzite je ob mojem,tvojem,našem rojstvu imela naša mati v svoji natalni karti. To je,tisti hip,tudi natalna karta dojenčka.Ainfah kot pasulj x:Dx

Pluton pa...no ja ,z ozirom na dvanajsto hišo, bo vsekakor potegnil na površje razno karmično gnojnico ,v katero se je ,se in bi si še želela pogrezati..Slovenija..upam,da mi ne oporekaš.Prepričana sem,da smo v svojo dvanajsto hišo dobili natančno tisti planet,katerega smo si zaslužili.

Sicer pa po knjigi Jeff Green...'Pluton' ...le -ta, v dvanajsti hiši, ne pomeni takšnega bavbava kot ga opisuješ,saj med drugim kaže na tenzijo ,da ljudje, s tem položajem Plutona,eliminirajo  bariere,ki jih  ovirajo na poti razvoja.Seveda so te bariere lahko emocionalne,intelektualne,fizične ali duhovne narave oz.značaja.
...


Ni štos v oporekanju, čveka, temveč bolj v tem, da se iz različnih pogledov tudi tule veliko naučiš. Jaz že, na primer.

Ni se mi zdelo v redu, da bi Plutonu v 01 ali pa Plutonu v 12. rekli kar "Pluton blizu ascendenta", ker sta si tidve poziciji v osnovi diametralno nasprotni.

A ker imam veliko prakse (dela z ljudmi), si pač upam trditi, da Pluton že v letnem horoskopu (kaj šele, če gre za vklopljenega Plutona v 12. v natalnem horoskopu!) lahko prinese prav grde stvari. O tem so mi ljudje povedali murje izkušenj.

A zakaj sem rekel "lahko", če tega ne maram? Eh, ravno zaradi tega, ker sem svoj čas razlagal, da bo taisti Pluton napravil (ali pa da je kao MORAL napraviti) hudo krizo, potem pa smo se gledali. Usekal sem mimo, jasno.
Potem sem počasi dojel štos, da tudi vsak Pluton v 12. ni kar "Pluton v 12.", ampak zahteva precej več pozornosti (astrologove). Kljub vsemu pa v primeru, ko je položen kakorkoli slabo, prinese "rušenje sistema" (ljudje to dojemajo približno takole: "nabralo se je toliko stvari naenkrat, da se mi je zdelo, da je konec vsega"). Jeff Green ima vsekakor prav, a kako človeku, ki se mu vse ruši, ki je že popizdil, ker ne vidi izhoda, ki razmišlja o samomoru in te pride vprašat za nasvet, kaj zdaj, ker v tem vidi lučko na koncu predora, ki je sicer ni - razložiti, da je to samo "eliminacija barier, ki ga ovirajo na poti razvoja, na primer intelektualne narave". Ko boš prakticirala astrologijo, boš videla, da to preprosto ne gre tako. Nasproti tebe sedi človek, ki je v nuli.
(Torej nam knjige - tudi "krvavi" Dupor - dajejo samo izhodišče za razumevanje položaja. Napisanega tam notri ne moremo kar tako prevajati in brati ljudem.)
(Če pa astrologijo že prakticiraš, obstajata dve varianti: ali še nisi srečala človeka v takem položaju ali pa ljudem ponujaš teorijo. Kar ni najbolje.)

Enako seveda tudi Pluton v 01 ni samo "izredna notranja moč". V določenih pogojih pomeni "manipuliranje z okolico", v drugih pa "uničevanje samega sebe". Tako v natalu kot v solarju.

O natalni karti kot tranzitu pa naslednje:
Res je tranzit, ni dvoma. Na koncu koncev je tranzit veliko tega v astrologiji. (V osnovi so celo progresije tranzit.)
Toda: pri rojstvu otroka gre za tranzit v MATERINEM horoskopu. Zanjo je to "nek trenutek" - njeno življenje gre naprej po NJENEM horoskopu, otrokovo pa ne. Zato je taisti tranzit zanj "natal", kar je nekaj več. Stvar je torej v kotu gledanja. In imava na nek način oba prav. Ampak samo na nek način.
Kajti če to ne bi bilo tako, bi se zamajala ne le astrologija, ampak še kaj drugega. Ne bi bil več tako pomemben "ZAČETEK", "stvaritev", ampak bi to bil eden od tranzitov. Kar bi teoretično pomenilo, da bi imelo rojstvo človeka pomen istega nivoja kot na primer "tisti 2. maj, ko si je naš sin pri štirih letih razbil koleno, a se spomniš". Kar pa seveda ne more biti.
Tako bo rojstni trenutek kogarkoli ali česarkoli kljub vsemu ostal nekaj več kot zgolj "tranzit". Kar pa ni čisto "ajnfah kot pasulj". Temeljev ne moreš kar spreminjati.

V vsem ostalem imaš pa zelo prav.

Pozdrav!

#35 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 3. maj 2004, 07:13

...
Bern

Kateri datum računaš za "rojstni dan" Evropske skupnosti?

Sem malo iskal datume po netu, pa sem našel kar nekaj mogočih.
Najbolj verjetno leto zame je 1992, ko so začeli z evropskim parlamentom,
vendar so možni datumi oziroma leta tudi 1951, 1967

Hvala, Vojko
...


Živijo, Vojko!

Uporabljam tistega, ki je v astrologji tudi sicer uporabljan kot "horoskop Evrope". Objavil in razložil ga je Nick Campion v svoji knjigi "Book of World Horoscopes" (horoskop 321 na strani 352), in sicer gre za 1.1.1993 ob 0.00 (Bruselj, 50N50, 4E20), ko je v veljavo stopil akt o "združeni Evropi", dogovorjen v Rimu pred tem.
Obstaja še ena karta, in sicer 1.1.1958 ob 0.00 (tudi Bruselj), ko gre za nastanek Evropske skupnosti, ki pa je po tem tolmačenju (gre pa za knjigo/učbenik "Mundana astrologija" Baigenta, Campiona in Harveya, poglavje 15, v srbski izdaji strani 190 do 214) drugačna skupnost, ki je z "združeno Evropo" ne moremo primerjati.

Povem naj še to, da kroži tudi datum "31.12.1992 ob 23.00, Bruselj", vendar gre pri tem za GMT, kar pa da isti rezultat kot zgoraj - zaradi 1 ure zamika. Predvsem Angleži radi uparabljajo ta termin.

Mundani astrologi v glavnem uporabljajo ta datum (1.1.93), kolikor vem. (Tudi v Baslu je Campion razlago vezal na ta datum, se pravi, da še vedno vztraja na njem oziroma da zaenkrat ni privzel kake druge opcije.)

Lep pozdrav!

#36 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 3. maj 2004, 07:16

Malo gledam to, berem in vse to.  Zvezde so itak samo zvezde, narod je pa spet narod in vsak ima svoje zvezde še iz časa rojstva.
Najprej naj ta narod pri sebi razčisti ter naj si doda malo osebnega ponosa. Ne zato, ker bo jutri vstopil v EU.  Predvsem za sebe. Če ti reče čistilka na nekem uradu, da to se pa ne sme, ker je ravno čisto, imaš pravico narediti drugače, če imaš prav.  In če reče oziroma nakaže Bruselj, ali katera koli od večjih držav,  da to so pa Slovenčki ta mali, se bo treba pa na noge postaviti.  Nič ta mali!!!!. Z istim trebuhom kot Nemci in Britanci ter Francozi, brez Hitlerja, brez Napoleona in seveda vsak drugi je Einstein.
In dokazovati svoj prav kadar  drugi trdijo narobe je najlažje in najbolj plemenito dejanje. To ni le samodokazovanje, je velik prestop naprej, ker drugič te ponižali ne bodo več. Tretjič bodo pod očesom gledali in četrič, torej čez nekaj časa, bodo do tebe začeli graditi spoštovanje.
Nauk tega je pač da bodimo ponosni na same sebe.  Kjerkoli, doma v družbi in nasploh pri oblastnikih. 
Oblastniki smo vsi  MI.  Torej VI tudi.

Upam, da ta horoskop tudi na to kaže.

Andres


A ti še vedno vztrajaš tam gori?

Od vseh naših politikov in "politikov" ne slišimo česa takega.

B.

#37 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 3. maj 2004, 11:52

A ti še vedno vztrajaš tam gori?  

potkomunistični modernizem x:Dx
Andress, pazi kak delaš vpliv zdele :8): kot Lev, lahko iztopaš v opisovanju Slo.;lahko delaš Novi epp za Slovenijo; pust past tense; tistih ljudi skor ni več na zalogi x:Dx :palec:

#38 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 3. maj 2004, 12:03

Ni se mi zdelo v redu, da bi Plutonu v 01 ali pa Plutonu v 12. rekli kar "Pluton blizu ascendenta", ker sta si ti dve poziciji v osnovi diametralno nasprotni.  

:8): :palec:

#39 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 3. maj 2004, 21:33

A ti še vedno vztrajaš tam gori?

Od vseh naših politikov in "politikov" ne slišimo česa takega.

B.

Še vedno vztrajam Bern. Še še. Imam svoj prav, ki ga morebiti lahko uveljavljam samo tu x:Dx x:Dx x:Dx .

Sicer je pa žalostno, da se česa podobnega ne sliši od slovenskih politikov. Verjetno so oni še bolj pohlapčeni kot so bili predniki.
In vi hlapci ne boste.. Kajneda ne boste??

Andres

#40 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 3. maj 2004, 21:35

potkomunistični modernizem x:Dx
Andress, pazi kak delaš vpliv zdele :8): kot Lev, lahko iztopaš v opisovanju Slo.;lahko delaš Novi epp za Slovenijo; pust past tense; tistih ljudi skor ni več na zalogi  x:Dx  :palec:

Lahko delam EPP za Slovenijo več kot ga sicer. Lahko delam EPP za koga drugega. Ampak čutim tako, da moram nastopati takšen kot sem, zato bom delal EPP za vsakogar po malo. Pač odvisno od osebnega pogleda na določeno stvar.

Andres

#41 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 4. maj 2004, 08:28

...
Sicer je pa žalostno, da se česa podobnega ne sliši od slovenskih politikov.  Verjetno so oni še bolj pohlapčeni kot so bili predniki.
In vi hlapci ne boste..  Kajneda ne boste??
...


"Usta ti se pozlatila!" bi temu rekli naši bivši bratje (tisti isti, ki nas je danes sram, da smo kdaj kaj imeli z njimi).

**********

(Strašansko lep preblisk o tem je včeraj na Astroklubu imela Deja Mušič - škoda, da nisem imel diktafona! Šlo pa je zato, da če bomo vsak pri sebi napravili korak gor, potem so to mora poznati in zatem se bo vsem premaknilo na bolje. Nekaj v tem smislu. - Samo premakniti se je treba in ne čakati, da bo bolje. MI SAMI smo "bolje".)

Živijo!

#42 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 4. maj 2004, 12:09

ja, pozitiva rula!! kakorkoli obrnes!!
verjemame, da je vztop 1 od moznosti, ki nam je ponujena, da zacenmo ob 'novem' razmisljati tudi mi sami 'novo', in pozitivno v smislu upanja, vere. pa cetudi se 0 ne spremeni, se lahko v nasih umovih!

srecno vsem!! :palec:

aja, bern, kwa misls o moji napovedi (zgoraj)?? x:Dx x:o)x x:Ix

#43 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 5. maj 2004, 07:50

Pozdravljeni,

veste kaj sem jaz razmišljala, po moje tudi karta trenutka vstopa nekej pove. Kajti mi smo tudi spočeti preden se rodimo, vendar nas opisuje karta ko se rodimo in nas vstop v Evropo je tudi neko rojstvo. Slovenci smo bili preden smo se povezovali z Jugoslavijo (z obakrat), vendar je to kako delujemo v povezavi z njimi govorila tudi sama karta nastanka Jugoslavije. In mogoče sedaj nam lahko nekaj pove tudi karta, ki jo je izpostavila Stanka, karta vstopa.
Nisem je prav dolgo študirala, vendar kar je mene majhnega človeka zanimalo je , kako se bomo počutili mi navadni ljudje, množica. In če gledamo Luno kot naravno signifikatorico množic, navadnih ljudi ali naroda, potem nam ne bo dobrega. Poglejte si kake aspekte ima Luna.


Tako res na hitro.


Vse dobro,


Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#44 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. maj 2004, 08:13

Nisem je prav dolgo študirala, vendar kar je mene majhnega človeka zanimalo je , kako se bomo počutili mi navadni ljudje, množica. In če gledamo Luno kot naravno signifikatorico množic, navadnih ljudi ali naroda, potem nam ne bo dobrega. Poglejte si kake aspekte ima Luna.





Mihela.

:palec: :palec: Ja, se bojim, da res.

#45 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 5. maj 2004, 08:27

...
Sicer je pa žalostno, da se česa podobnega ne sliši od slovenskih politikov.   Verjetno so oni še bolj pohlapčeni kot so bili predniki.
In vi hlapci ne boste..  Kajneda ne boste??
...


"Usta ti se pozlatila!" bi temu rekli naši bivši bratje (tisti isti, ki nas je danes sram, da smo kdaj kaj imeli z njimi).

**********

(Strašansko lep preblisk o tem je včeraj na Astroklubu imela Deja Mušič - škoda, da nisem imel diktafona! Šlo pa je zato, da če bomo vsak pri sebi napravili korak gor, potem so to mora poznati in zatem se bo vsem premaknilo na bolje. Nekaj v tem smislu. - Samo premakniti se je treba in ne čakati, da bo bolje. MI SAMI smo "bolje".)

Živijo!

:palec: :palec: :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#46 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 5. maj 2004, 09:04


Nisem je prav dolgo študirala, vendar kar je mene majhnega človeka zanimalo je , kako se bomo počutili mi navadni ljudje, množica. In če gledamo Luno kot naravno signifikatorico množic, navadnih ljudi ali naroda, potem nam ne bo dobrega. Poglejte si kake aspekte ima Luna.





Mihela.

:palec: :palec: Ja, se bojim, da res.


No, potem je jasno tudi, zakaj jaz o tem nisem spisal ničesar... :V:

#47 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 5. maj 2004, 11:18

jst 0 ne verjamem da bo slabo!
bolje bo! zakaj, ker je tako kot je prav!
slovenska poniznost ima dva obraza - o tem je morda vredno razmisliti!
zatorej bo to tudi nasa lekcija.
ce je kaj povezano z neptunom (12 hisa) se bols!!
- pomeni da bo vec zavesti izluscene iz ikuzije, morda! torej tista ki bo trdna! :palec:
drzava, evropa, svet = eno! slej ko prej in gre v tej smeri bo tako; razlike pa se bodo kazale drugace in s tem se ne bomo ukvarjali samo slovenci temvec vsi!
nekako iz varnega zavetja padli v morje - snadz se mujo! x:Dx :sori:
(lahko si predsatvljamo ''nemo''-ta, ko je sel v svet... x:o)x
ze samo razmisljanje o nas kot slovencih je lahko 'malo cudno', kajti ljudje smo vsi, ali bosanci al svedi in cehi ter avstrijci in drugi, al pa slovenci... kr naenkrat bo treba znat plavat v morju, ne le mlakuzi.
morda je bistven problem pri tem, da ceprav smo v EU, se vedno so nekaksne meje, ker so se vedno meje med narodi v glavah ljudi; namesto, da razumemo clovesko bitje kot 1 narod.
znotraj tega pa je tisto kar se bomo morda ucili mi, kakor tudi eu.
nam lekcija zavzeti se za cloveka, kar bo pomenilo hkrati tudi za sam narod (slovence), hkrati pa eu, ki bo imela isto lekcijo. ceprav morda posameznik ne bo kljucen, temvec druzina in posameznik v njen.
morda se ne zavedam dovolj kaj pomeni biti narod kot slovenec, toda mislim, da je cas da opustimo nekatere ego fore o vkalupljanju v nekaj. 0 ni narobe z endititeto posameznega naroda, toda hkrati je morda primerno pogledati endititeto posameznega bitja; morda je to korak naprej!?, ce bo le ta imel boljse moznosti za svoj razvoj.

#48 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 5. maj 2004, 21:45

...
Sicer je pa žalostno, da se česa podobnega ne sliši od slovenskih politikov.   Verjetno so oni še bolj pohlapčeni kot so bili predniki.
In vi hlapci ne boste..  Kajneda ne boste??
...


"Usta ti se pozlatila!" bi temu rekli naši bivši bratje (tisti isti, ki nas je danes sram, da smo kdaj kaj imeli z njimi).

**********

(Strašansko lep preblisk o tem je včeraj na Astroklubu imela Deja Mušič - škoda, da nisem imel diktafona! Šlo pa je zato, da če bomo vsak pri sebi napravili korak gor, potem so to mora poznati in zatem se bo vsem premaknilo na bolje. Nekaj v tem smislu. - Samo premakniti se je treba in ne čakati, da bo bolje. MI SAMI smo "bolje".)

Živijo!

Glede naših bivših bratov. Mene ni nič sram, saj smo živeli v nekem obdobju ki ga nismo znali izkoristiti pravilno zaradi nacionalne raznolikosti. Toda bilo je lepo. Tisti iz moje generacije, nekoliko mlajši in pa predvsem starejši lahko naštevajo več in toliko lepih stvari, zato danes če se ozremo nazaj bi bili lahko velesila. Ukrepati bi bilo treba drugače. In seveda. Preveč plačancev tujih tajnih služb smo imeli. Janša recimo je eden teh, če sem pravilno razbral.
Vse to se lepo vidi v skandinavskih sistemih ki so eden za drugim kopirali našega bivšega. Slovenija danes v celoti povzema iz Amerike prinešen kapitalizem, ki se je že zdavnaj pokazal kot neke vrste egoistični način sistemske ureditve ki dobesedno ubija celo volilce in pa tudi tiste, ki volilne pravice še nimajo.
Lahko gremo tudi ugibat za kar skoraj ni potrebe. Kdo vam bo prvi in kdo zadnji potisnil nož v hrbet? Evropa? Amerika? Srbi?


Glede Astrokluba sinoči. Vse lepo in prav kar si napisal. Treba se je premakniti. In kdo med vami se pravzaprav premika? Jaz zase odgovor vem.
In še vedno kot že nekajkrat prej menim, da se Slovenija s Slovenci lahko premakne z med drugim revolucionarnimi nastopi. Naj bo to na katerem koli področju, izstopati mora drugače kot ostali del sveta, saj le tako nam bo lahko kdo sledil. In komu mi sledimo? Predvsem Evropi in Ameriki. Moralo bi biti obratno. Oboji imajo uvoženo inteligenco, pri nas pa jo izvažamo. Samo še na Islandiji se jo ne dobi. x;)x

Andres

#49 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 5. maj 2004, 21:58

Andres, kot, da mi bereš misli. Ali pa jaz tebi, saj je vseeno, so pa popolnoma na isti frekvenci x:Dx :palec:

#50 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 5. maj 2004, 22:01

Stane!

Nisem vedel, da sem celo tepatsko nadarjen. x:Dx
Ja. Včasih se pošlihta tako.

Andres




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0