Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mati Meera (Jai Amma Meera)


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
434 komentarjev na to temo

#401 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 15. april 2009, 19:47

resda da se ne prenašajo po rodu ali spolu ali barvi kože, to pa zato, ker je strog zakon ki bdi nad tem, drugače pa med štirimi zidovi, še zmer ne moreš zaprosit hčerke od Kučana za roko, če nisi iz ta prave kaste.

To je bistvo - zabloda je kaste povezovati z dednostjo. Izvorno so bile mišljene gune, kar po domače povedano, pomeni, da niso vsi ljudje enaki, kar sploh ne pomeni, da niso enakovredni.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#402 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 15. april 2009, 19:57

Na kateri točki vidiš razliko med informacijo in vzorcem ?

vzorec se pretvori v informacijo na naši zunanji nevronski mreži in komponenta časa ni več prisotna, je samo zapis (na primer kot "S" kanal v 32 kanalnem digitalnem zapisu) kompletne informacije in vsakokrat ko se zopet pretvarja v namenu nadgradnje se dodaja v čas nadgradnje...seveda prav vedno v skladu individualnega našega programa (če se pogovarjava o individualni naši nadgradnji) ..na primer naše usode
Se pa informacije nadgrajujejo tudi globalno in na različnih ravneh (po nekih razlagah nivoji astrala) in v tem je naša idividualna nadgradnja le del te globalne informacije v strogo našem okviru

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#403 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 15. april 2009, 20:02

Fajn pises.
Mislim, da razlagamo lahko, a kvaliteta razlage je vprasljiva.

Dobro ja. Vprasanje kaj je res resnica, sploh!? x:)x
Jaz bi se drugace vprasal: Ali sem v zivljenju spoznal kaj je resnica?
Lahko odgovorim z da. Mentalno pa se vedno lahko zahaklam in si recem, da so to bili samo obcutki.
Kljub temu, pa je ravno nek obcutek bil tisti, ki je odzvanjal v nas kot vedenje.

Torej, ce te prav razumem, je kolektivna zavest vsa energija, ki jo zaznavamo; po tvoje nekako 400 milijard bitov?

Kaj pa po tvoje, zakaj mislis da smo tu? Kaksen je po tvoje namen inkarnacije cloveka?
Zgolj za visanje nivoja skupne zavesti, ali ima tudi individualno, lastno nalogo?

Gor nekje me je dayo izzval, da moraš najprej sam vedeti, kako svet deluje, da lahko drugim razlagaš. Nisem hotel reči, da vem, čeprav poznam tri najbolj znane znanstvene interpretacije o delovanju vesolja, ki so si sicer nekoliko različne, a imajo skupen imenovalec - smo soustvarjalci vesolja. In poznam mehanizem, kako lahko raven zavestnih sprememb okrepiš. Ampak, kaj je sploh dejanska resnica, pa se navezuje tudi na tole, kar imata s tomažem,
Možgani pravzaprav sprejemajo vse podatke o večplastni realnosti - vsako sekundo jih registrirajo okoli 400 milijard bitov, vendar pa je naša stopnja zavesti tako na psu, da povprečna zavest iz informacij, ki jih sprejemajo možgani, ni sposobna "sestaviti" več kot cca 2000 bitov. JEdno veliko ništa, torej. Običajno se najbolj zavedamo informacij, ki se nanašajo na telo, čas in okolje. Povezujemo pa jih na podlagi eksaktnega znanja in prepričanj. S prepričanji pa veš, kako je. Skozi zgodovino se je pokazalo, da cel kup stvari, ki jih je včasih folk imel za samoumevne (recimo Zemlja je ravna ploskev, je središče vesolja ...) ne drži. Zato je ogromna razlika med tem, kako doživljamo svet in tem, kakšen je v resnici. Na doživljanje sveta oziroma na pravila, po katerih informacije sestavlja naša zavest, pa vplivajo tudi kolektivna prepričanja. In tu ne gre le za tiste informacije, ki jih na ta ali oni način prejemaš recimo verbalno ali na kak drug viden način. Kolektivna zavest je enostavno energija, ki deluje na nezavedni ravni. Več o tej energiji veš, bolj jo lahko kontroliraš, oziroma pomagaš zavesti, da nekatere informacije "pravilneje" sestavi.



#404 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 15. april 2009, 20:05

Zakaj recimo Galileja potem ni vsemogočni Bog, ki nas tako zelo ljubi, obvaroval smrti na grmadi?

Galileo je preklical svoje trditve in bil oproščen. Najbrž si mislil Bruna. A ne umre po tvojem vsakdo, da bi se nekaj naučil?

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#405 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 16. april 2009, 07:02

vzorec se pretvori v informacijo na naši zunanji nevronski mreži in komponenta časa ni več prisotna, je samo zapis (na primer kot "S" kanal v 32 kanalnem digitalnem zapisu) kompletne informacije in vsakokrat ko se zopet pretvarja v namenu nadgradnje se dodaja v čas nadgradnje...seveda prav vedno v skladu individualnega našega programa (če se pogovarjava o individualni naši nadgradnji) ..na primer naše usode
Se pa informacije nadgrajujejo tudi globalno in na različnih ravneh (po nekih razlagah nivoji astrala) in v tem je naša idividualna nadgradnja le del te globalne informacije v strogo našem okviru



Ne vem, kaj misliš s pojmom zunanja nevronska mreža. PA tud, če gremo zdaj razpravljat, kaj je vzrec in kaj informacija, lahko zaplezamo v filozofiranje. Da se razložiti zelo enostavno. Neke zunanje informacije registrirajo tvoji čuti, potem pa jih možgani interpretirajo po svoje. Povezave v naših možganih so takšne, da vidimo in dojamemo le tisto, kar verjamemo, da je mogoče. V možganih se ptorej podatki, ki jih dobimo, povezujejo z vzorci, ki so v nas.
Baza teh vzorcev dojemanja nastane do četrtega leta starosti, ko nekritično sprejemamo informacije iz okolja (predvsem starši,katerih "učenja" so nekakšen katalizator do energij/informacij kolektivne zavesti. Na osnovi teh podatkov torej nastajajo v možganih vzorci, skozi katere gledamo na svet in na osnovi katerih si ga razlagamo. Več je teh podatkov, bolj zapleten je ta vzorec. Ti podatki so vedno obarvani z izkušnjami, ki so jih sprožili (čustveni odzivi, misli). Zavestno registriramo predvsem tisto, čemur dajemo prioriteto, ne vidimo pa nekaterih stvari zaradi predsodkov, vnaprejšnjih sodb… Npr. Človek, ki ne verjame v duhove, ima strašno majhne možnosti, da jih bo videl.


1. Dobro ja. Vprasanje kaj je res resnica, sploh!? x:)x
Jaz bi se drugace vprasal: Ali sem v zivljenju spoznal kaj je resnica?
Lahko odgovorim z da. Mentalno pa se vedno lahko zahaklam in si recem, da so to bili samo obcutki.
Kljub temu, pa je ravno nek obcutek bil tisti, ki je odzvanjal v nas kot vedenje.

2. Torej, ce te prav razumem, je kolektivna zavest vsa energija, ki jo zaznavamo; po tvoje nekako 400 milijard bitov?

3. Kaj pa po tvoje, zakaj mislis da smo tu? Kaksen je po tvoje namen inkarnacije cloveka?
Zgolj za visanje nivoja skupne zavesti, ali ima tudi individualno, lastno nalogo?


1. Kaj si mislim o tem, vidiš v komentarju tomaževega posta.

2. To pa ne. Pa tud morda je boljše ločiti na pojma energija - informacija. Vse informacije vsevuje "sveti duh", univerzalno informacijsko polje ... Kolektivno zavest pa lahko močno razparceliramo. Na neki ravni povezuje vse ljudi, na nekih drugih ravneh pa naredi bolj fine povezave, ki so značilne za ljudi posameznega kulturnega okolja.

3. O tem sem že velikokrat nakladal, izhajam pa iz predpostavke, da Bog ni popoln, saj se razvija:
Bog je zavest, Razvoj zavesti je mogoč le skozi materialno (primer: ti si lahko nekaj zamisliš, a šele če boč zamisel materializiral, boš videl, če zares deluje in jo kasneje nadgradil). Bog si je lahko zamislil vse možnsti (nožanska matrica), mi pa jih dejansko izkušamo in ker smo del božje zavesti, z našim razvojem profitira tudi on. Zato nam preprosto štela različne okoliščine, da v prakso spravimo zamišljene možnosti (o tem sem več pisal v knjigi Preseganje vedenjskih vzorcev)


1. Galileo je preklical svoje trditve in bil oproščen. Najbrž si mislil Bruna. A
2. ne umre po tvojem vsakdo, da bi se nekaj naučil?


1. Res je; sorči.
2. Tega pa ne razumem. Od kod ti to? Govoril sem o tem, da je za Boga fizična smrt nekega človeka povsem nepomembna - če ima nesmrtno bt, anj smrt itak sploh ne obstaja. Zato v nekaterih primerih smrt porabi za učenje. Če te recimo jaz frderbam, bi bila to recimo za tvoje svojce priložnost, da se učijo odpuščanja.

.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#406 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 16. april 2009, 08:41

Ne vem, kaj misliš s pojmom zunanja nevronska mreža. PA tud, če gremo zdaj razpravljat, kaj je vzrec in kaj informacija, lahko zaplezamo v filozofiranje. Da se razložiti zelo enostavno. Neke zunanje informacije registrirajo tvoji čuti, potem pa jih možgani interpretirajo po svoje. Povezave v naših možganih so takšne, da vidimo in dojamemo le tisto, kar verjamemo, da je mogoče. V možganih se ptorej podatki, ki jih dobimo, povezujejo z vzorci, ki so v nas.
Baza teh vzorcev dojemanja nastane do četrtega leta starosti, ko nekritično sprejemamo informacije iz okolja (predvsem starši,katerih "učenja" so nekakšen katalizator do energij/informacij kolektivne zavesti. Na osnovi teh podatkov torej nastajajo v možganih vzorci, skozi katere gledamo na svet in na osnovi katerih si ga razlagamo. Več je teh podatkov, bolj zapleten je ta vzorec. Ti podatki so vedno obarvani z izkušnjami, ki so jih sprožili (čustveni odzivi, misli). Zavestno registriramo predvsem tisto, čemur dajemo prioriteto, ne vidimo pa nekaterih stvari zaradi predsodkov, vnaprejšnjih sodb… Npr. Človek, ki ne verjame v duhove, ima strašno majhne možnosti, da jih bo videl.

Sej v bistvu isto piševa, le da jaz to malo bolj gledam preko informacijsko tehničnega vidika....je pa dejstvo, da je težko nekaj napisat preprosto okol tega, ker je treba vsaj približno vedeti, kako to v možganih poteka. Saj poznaš moje mišljenje okol tega, bolj gledam v podobnosti z računalniškimi variantami in univerzum primerjam z internetom, le da ni nam znanih medijev (še), ker to poteka preko informacijskih polj (največ preko tako imenovanega prvega astrala), tudi kot intuicija in telepatija v skladu z našo osnovno nalogo in tistim, kar mi potrebujemo na osnovi našega programa....kaar se tiče nevronske mreže prav tako to lahko primerjamo z multipleksom nevronov v različnih plasteh in nivojih,podobno kot v digitalni centrali-saj nenazadnje se ni pojavila ta tehnologija slučajno, se ti ne zdi. Če primerjaš delovanje možgan z temi tehnikami se odlično zadeve poklapljajo, od vzorčenja miselnih vzorcev po znanem "A" zakonu, do pakiranja informacij...

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#407 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 16. april 2009, 09:06

izhajam pa iz predpostavke, da Bog ni popoln, saj se razvija:
Bog je zavest, Razvoj zavesti je mogoč le skozi materialno (primer: ti si lahko nekaj zamisliš, a šele če boč zamisel materializiral, boš videl, če zares deluje in jo kasneje nadgradil). Bog si je lahko zamislil vse možnsti (nožanska matrica), mi pa jih dejansko izkušamo in ker smo del božje zavesti, z našim razvojem profitira tudi on. Zato nam preprosto štela različne okoliščine, da v prakso spravimo zamišljene možnosti (o tem sem več pisal v knjigi Preseganje vedenjskih vzorcev)


Zanimivo videnje. Samo še enačaj med "on" in "mi" bi vstavil...
celota je kot samonadgrajujoč program, ki pa se od naših pc-jev razlikuje v tem,
da je obenem program in programer.
In to dvoje je medsebojno pogojeno: s programiranjem se določa program in program obenem določa programiranje.
Z drugimi besedami: mi vsi in vse (=bog) določamo transformacijo "realnosti" (=obstoja), a vzajemno je ta "realnost" tisto,
kar nas določa, na nek način celo omejuje v našem delovanju.
Zatorej je transformacija vedno zgolj postopna.

#408 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 16. april 2009, 09:55

Sej v bistvu isto piševa, le da jaz to malo bolj gledam preko informacijsko tehničnega vidika


Tomaž, bem kako delujejo možgani, da z mislimi in čustvi "sestavljamo" bevronske mreže s "pomnilniki" na stičiščih. A ne poznam pojma zunanja nevronska mreža. In iz tvojega posta še vedno nisem dojel. kaj točno s tem misliš.


Zatorej je transformacija vedno zgolj postopna.


Ja in po tem gledanju je ena naših primarnih nalog recimo razvoj talentov (zato jih imamo) in nasploh ustvarjalnost, ne pa recimo težnja za tem, da pridemo skozi razne meditacije in druge duhovne discipline čimprej "nazaj" k Bogu. Ustvarjeni smo preprosto z namenom in nkakor ni fora v tem, da čimprej ratamo nematerialno bitje oziroma da se losani materialnosti povsem spojimo z Bogom.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#409 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 16. april 2009, 10:29

Ja in po tem gledanju je ena naših primarnih nalog recimo razvoj talentov (zato jih imamo) in nasploh ustvarjalnost, ne pa recimo težnja za tem, da pridemo skozi razne meditacije in druge duhovne discipline čimprej "nazaj" k Bogu. Ustvarjeni smo preprosto z namenom in nkakor ni fora v tem, da čimprej ratamo nematerialno bitje oziroma da se losani materialnosti povsem spojimo z Bogom.


Vsaka oblika je sama po sebi namen in funkcija in ima kot takšna pripadajoče "mesto" (oz. sama po sebi določa mesto oz. polje)
v konstantni kreaciji, pa četudi "le" začasno (glede na minevanje oblike).
Kot si že poprej namignil, vsaj tako sem razumel, ne obstaja neka zaznavna meja med materialnim in nematerialnim...
sploh je pomenljiva dinamika transformacije, gibanje, katero se pogosto pripisuje lastnostim duhovnega.
Lahko bi npr. rekli, da je duh materija v gibanju, a tudi po tej definiciji bi ne našli nečesa, kar ni duh...
potemtakem je koncept vrnitve nazaj k bogu dejansko nepotreben, odvečen, saj do ločenosti nikoli ni prišlo,
zgolj do fenomena, kjer je zavest, ukalupljena v začasno obliko, tako zaverovana sama vase, da zgolj meni, da je ločena od celote...
kar bi lahko definirali kot iluzijo....
a predpostavljam, da je celo ta iluzija namerna, namerno neozaveščena, tako, da je igra lahko popolna.

#410 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 16. april 2009, 10:45

Tomaž, bem kako delujejo možgani, da z mislimi in čustvi "sestavljamo" bevronske mreže s "pomnilniki" na stičiščih. A ne poznam pojma zunanja nevronska mreža. In iz tvojega posta še vedno nisem dojel. kaj točno s tem misliš.


Mal me proviciraš, ker fejst dobr veš o čem pišem...ha ha...če b kdo drug vprašal b še ne rekel....

Multipleks nevronskih povezav sestavljajo povezave nevronskih lovk med sabo (sinapsa ima v svoji sestavi še polprevodniški kristal), tako da je v bistvu vsak nevron lahko v povezavi bilo katerega nevrona (sličen sistem kot je to povezano v multipleks v digitalnih centralah, saj najbolj približna razlaga je na tem principu). V različnih ravninah (če jih tako prikažemo zaradi razlage), so tudi funkcije različno opredeljene (na primer v centralah redosled številk), ki vmes ustvarjajo tudi fantomske nivoje in prav ti se lahko v multipleksu možganskih mrež tolmačijo, kot zunanje nevronske mreže. Prav demudulacija časovne komponente naj bi se dogajala v tem nivoju in se to zapisovalo samo kot informacija in ker smo sestavni del vesolja (vse je v istem piskru), je ta informacija tudi že informacija univerzuma, ne glede, kako se informacijski dostop do nje odvija. V bistvu je skupna znanost samo zmožnost dostopa do podatkov, torej je naša funkcija v tem, da najdemo takoimenovane "S" kanale, ki nas povežejo potem do informacije, ki jo potrebujemo....drugače ne znam napisat...
Na primer, če nam zazvoni telefon in mi začutimo, da bi nas lahko "Francelj" klical in ko pogledamo na telefon nas v resnici on kliče, je bila komunikacija vzpostavljena preko "S" kanala in ta nam je potem prilimala informacijo "Francel".

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#411 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 16. april 2009, 14:03

2. Tega pa ne razumem. Od kod ti to? Govoril sem o tem, da je za Boga fizična smrt nekega človeka povsem nepomembna - če ima nesmrtno bt, anj smrt itak sploh ne obstaja. Zato v nekaterih primerih smrt porabi za učenje. Če te recimo jaz frderbam, bi bila to recimo za tvoje svojce priložnost, da se učijo odpuščanja.

.

Ok, potem je razrešeno, zakaj jo je kdo skupil na grmadi?

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#412 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 16. april 2009, 20:19

Lahko bi npr. rekli, da je duh materija v gibanju, a tudi po tej definiciji bi ne našli nečesa, kar ni duh...


Jst si predstavljam malce drugače. Lej ko si tvoja zavest bekaj zamisli, potem potrebuješ nekakšen material, da to uresničiš. Rabi ga tudi božja zavest in pri njej je te material energija (v bistvu tudi pri nas, le da je bolj zgoščena). In duh v bistvu s svojimi specifičnimi informacijami da energiji obliko, ki ji potem rečemo materija. Kar se tiče živih bitij, je že raziskno, da energijsko-informacijska sila preko morfogenetskih polj ustvari avrično zasnovo, ki predstavlja nekakšno matrico, v katero se živo bitje razvije.

No, ampak če lajf razumeš na način, kot sem ga opisal, potem je bolj razumljivo, da ga nimaš kaj srati na kolenih pred komerkoli in da ni problem v mojem egu. ki naj bi mi "ne dopuščal" klečeplaziti x:o)x




Mal me proviciraš, ker fejst dobr veš o čem pišem...ha ha...če b kdo drug vprašal b še ne rekel....


Nisem provociral. Preprosto še nikoli prej nisem slišal za uporabo termina ZUNANJE nevronske mreže.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#413 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 16. april 2009, 21:41

Jst si predstavljam malce drugače. Lej ko si tvoja zavest bekaj zamisli, potem potrebuješ nekakšen material, da to uresničiš.


Po drugi strani pa je ravno ta "material" tisto, kar omogoča tvojo idejo.
Ti si lahko zamisliš zgolj nekaj, kar poznaš oz. kombinacijo znanega....
in tu pride spet na dan tisto o medsebojni pogojenosti... med programerjem in programom.

No, ampak če lajf razumeš na način, kot sem ga opisal, potem je bolj razumljivo, da ga nimaš kaj srati na kolenih pred komerkoli in da ni problem v mojem egu. ki naj bi mi "ne dopuščal" klečeplaziti x:o)x


Recimo, da so verovanja igre, katere igralca popeljejo skozi nekakšen proces na svojevrsten način.
Tudi sam nisem zagovornik klečeplazenja.

Nisem provociral. Preprosto še nikoli prej nisem slišal za uporabo termina ZUNANJE nevronske mreže.


Tudi jaz ne.
Mogoče bi lahko, Tomazslo, podal kakšen link ?

#414 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 17. april 2009, 15:42

Zdaj pa če o raznih Swamijih, Materi Merri in podobnih. Se bom osredotočil kar na bejbo, saj se tema nanaša nanjo. Ena redkih je, ki pravi, da kastni sistem ni ql. Ampak - če je res samorealizirana, kaj sploh še dela na zemlji. NAj spoka, a tako, da bo človeštvo profitiralo. V duhu tvojega nakladanja o odvezanosti od samega sebe bi šla lahko v politiko in začela na glas rovariti proti kastnemu sistemu. In kaj bi se zgodilo? Prišlo bi do atentata, A ker bi umrla kot mučenica, v dobro ideje o odpravi kastnega sistema, bi spremembo družbene ureditve v Indiji s svojo smrtjo DEJANSKO pospešila.

gospod lalala..

sem ti poslal sliko na mail,na kakšen način deluje MM in zakaj je na zemlji se tudi da prebrat...
v politiki je pa več kot dovolj takih ,ki vpijejo-pa smo vsak dan bolj v črni ritki...
kam pripelje rovarjenje pa sam veš..

sedaj pa še o klečeplazenju....

pri MM je pač tak sistem in prav zato je v vabilu napisano,kako poteka-prav zaradi ljudi,ki jih bolijo kolena-še bolj pa ponos-ego...

stvar je taka-v dveh vrstah se ljudje pomikamo k MM in če bi STALI v vrsti-tričetrt ljudi ne bi videlo MM,za kar so pa prišli-zato se pomikamo po tleh..

ko pa si na vrsti za kontakt,pa moraš na kolena,ker ona sedi in te prime za glavo-pa tudi prav velika ni-po velikosti...
za tiste,ki pa jih bolijo kolena ali kaj drugega pa je sprejem na koncu in lahko odkorakajo do MM in tam se zopet morajo sklonit na kolena-ne gre drugače...sprejme pa cca 400 ljudi v dobrih dveh urah...


pri MM smo v čisti tišini,+

ker duhovnost se začne,ko UM obmolkne.....

tralala :2src:

drugače pa je tukaj zanimiva stran za vsevedneže...

http://www.kam.solte...19896e069312ccb

mir in dobro xcivx

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#415 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 17. april 2009, 19:15

sem ti poslal sliko na mail,na kakšen način deluje MM in zakaj je na zemlji se tudi da prebrat...
v politiki je pa več kot dovolj takih ,ki vpijejo-pa smo vsak dan bolj v črni ritki...
kam pripelje rovarjenje pa sam veš-tvoje (rovarjenje) ti je nakopalo neprijateljev po celi naši deželici....


Rovarjenje je zate očitno to, da človek pove svoje mnenje in stoji za njim. Ne vem, na kaj drugega bi lahko cikal, kot na dejstvo, da me večina klasičnih radiestezistov ne mara, ker pravim, da Hartmannovih in Curryjevih mrež v obliki, v kakršni oni nakladajo o njih, ni. Če je to rovarjenje ...

Ne vem, zakaj bi objavljaj tvoj link - sam ga daj, če ga hočeš imeti gor. Ne vem niti, kaj naj bi tista fotka dokazovala, niti kdo in v kakšnih okoliščinah jih je posnel. Sem pa takšne fotke že videl in niso povezane z nobenim swamijem al pa čem podobnim. Pred kakim letom mi je ena tetka kazala svoje fotke, na katerih je bilo precej (a manj kot pri tistih iz tvojega linka) podobnih "mehurčkov". Hm, morda pa je tetka inkarnacija kakšnega božanstva, pa tega še ne ve.

la
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#416 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 17. april 2009, 19:27

stvar je taka-v dveh vrstah se ljudje pomikamo k MM in če bi STALI v vrsti-tričetrt ljudi ne bi videlo MM,za kar so pa prišli-zato se plazimo po tleh..


če je pa to problem... pa ni weč problem.
hitlerju so nardil tako prižnco, da ga je u žiwo vidl miljaužent folka...
za 400 discipliniranih, tihih in ponižnih, bi bla pa že mal wečja pručka tut dost.
pa predn se raspizdiš zdej na moje nespoštowanje, newero,...
nej te mal spomnim, da MM, če je res tko sveta, zihr tut kej uči o odpuščanju, razumewanju...
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#417 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 18. april 2009, 10:06

če je pa to problem... pa ni weč problem.

za 400 discipliniranih, tihih in ponižnih, bi bla pa že mal wečja pručka tut dost.
pa predn se raspizdiš zdej na moje nespoštowanje, newero,...
nej te mal spomnim, da MM, če je res tko sveta, zihr tut kej uči o odpuščanju, razumewanju...



MM je na podestu-ampak vsak prostor je omejen z višino... x;)x

jaz razumem in razumevam vse iskalce-ljudi,ki korakajo po svoji osebni poti razvoja-(so pripadniki religije,sledijo tako imenovanim sektam ali pač kaj drugega-izbira je hvala Bogu-ali komu drugemu obiljna),ker prav ta je prav za njih 100 % prava-ne sodim,ker to ni moje delo...
ker pa že dolgo debatirate o MM,sem pa podal moje videnje teh stvari...

zato pa PEACE in vsak po svoji potki duhovno (denarnega) turizma..

tralala

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#418 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 19. april 2009, 11:36

:vio: na stičišču duhovnih poti...v Bogu x;)x


http://www.s12.si/co...ectlink/id,800/

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#419 Mitja

Mitja
  • Uredništvo
  • Št. objav: 445

Objavljeno: 6. maj 2009, 11:58

To sliko objavlja Roman:

Priponke (datoteke)


Mitja

#420 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 6. maj 2009, 12:12

To sliko objavlja Roman:



Ja pa ja ne misliš, da se bo "Bog" v fičotu vozu!

Lp


#421 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 6. maj 2009, 12:41

Dekle, ti pa si definicija naivnosti. S corel draw programom ti lahko dokažem, da sem superman. Od kdaj so pa feik fotografije dokaz za božanskost. Naj pride MM v skeptični inštituJožef Štefan.

LP


#422 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 6. maj 2009, 22:27

Pa ok, kaj pa ce ni dorisano in se so se krogi dejansko pojavili na sliki.
Lahko je napaka v filmu, posnetku, tehnicna, toda morda pa vseeno ni. Morda je sneg, kapljice, prah, prana v gosti vidni obliki, ..nekaj!?
Kaj pa ce bi recimo za spremembno zaupal (avtorju slike), brez tega da mislis, da spet nekdo nekoga "nateguje".
Kaj bi v tem primeru rekel da je na sliki?
Mene tudi zanima!

Dekle, ti pa si definicija naivnosti. S corel draw programom ti lahko dokažem, da sem superman. Od kdaj so pa feik fotografije dokaz za božanskost. Naj pride MM v skeptični inštituJožef Štefan.

LP



#423 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 7. maj 2009, 06:31

naredi,pa da vidimo-a znaš samo jezik vrtet :palec: :xx!:


Kaj si nisi pogledal filma superman, ali pa jurski park. a je MM utelesila dinozavre?

LP


#424 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 7. maj 2009, 11:28

Objavljena slika


Vsaka podobnost z SAIBABO v oblakih ni plod naključja! ha ha ha

Sem vam samo pokazal sliko fotomontaže. Se mi ne da zgubljati časa z fotomontažami. Če ne verjamete meni, kaj vse lahko dosežemo z fotomontažo, nesite svojo sliko kakšnemu mojstru obrti, pa naj vam razloži, da na tej vaši sliki ni nič neverjetnega. Sicer pa še zdaj ne štekam, kaj je tako mističnega na tej sliki. Sicer pa je MM zmeraj dobrodošla na inštitutu Jožefa Štefana, kjer bo lahko dokazala svoje mistične moči.

OK, mogoče pa si bom danes popoldne le vzela trenutek časa, pa vam bom dokazal da sem "Bog", ha ha ha.

BOŠ VIDELA KAKO LAHKO JE BLODIT!

LP


#425 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 18. maj 2009, 08:32

avatarji x:)x


ko smo v stiku z Sai Babo, Mother Meero, Ammo nismo nikoli več taki, kot smo odšli tja-se spremenimo, spremenimo pogled na sebe in svet okoli nas nam postane pretemen, če pa nas odnese smo pa imeli prešibke korenine z zemljo, ker smo bili v zelo močnih transformacijskih energijah...če se ne želite iskreno spremeniti-ne hoditi okoli energetskih visokonapetostnih transformatorjev, vrelcev iz zemlje in kozmosa in klicat vnebovzetih mojstrov.. xDDx xDDx xDDx

:2src:


Glede avatarjev poslušam veliko posmehlivk-moj pogled je, da smo vsi avatarji-poslanci od Boga-osnovna naloga nam je pa spremenit sebe in s tem začnemo žarčit v okolico, kar pa je za svet okoli nas lahko zelo moteče, ko pa žarčimo premočno, nas pa že ugasnejo-kdo bi se dalo razpravljat, mogoče sobratje po duši, mogoče pomaga S...skozi ljudi xDDx



[/color] www.muttermeera.de srečno :palec:

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0