Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tahionska energija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
132 komentarjev na to temo

#76 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. maj 2004, 11:02

... Jaz imam en svoj sistem. Knjigo včasih kupim, ker mi dolgo ni dala miru, tako da sem jo morala, potem jo vzamem v roke in preberem samo naslov, pa je že vse povedano. Zakaj bi sprejemala njene trditve, če mi naslov da asociacijo, kaj naj moj Program melje.
Jung je napisal knjigo LJUDJE SMO BITJA SIMBOLOV.
A mogoče še kaj rabim, da to uporabim? NIČ

Naučila pa sem se nečesa, kar velja vedno za vsakogar in vse programe. Vse, kar je, funkcionira in se razvija do takrat, dokler radoželjnost, dobrosrčnost, poštenost, dobronamernost  držijo vajeti v rokah. Ko nastopi potihem POHLEP, SAMOPOMEMBNOST, SAMOPOMILOVANJE , se vse ustavi in kmalu za tem prihajajo odmevi teh negativnih energij nazaj. Na višjo potenco, brez skrbi.
Kar seješ, to žanješ.
Vsak, ki kao hoče pomagat, pa mu gre sam money po glav, je kmal konc vesela. Saj se mi taki mal smiljo, no včasih se mi pa tko, da me kar tiši v prsih, pa si ne morem pomagat.
NIKOLI NE DELAJ NIKOMUR  TISTEGA, KAR NOČEŠ, DA BI DRUGI DELALI TEBI.  

A ni simpel, to vsak kapira, brez intelekta

x^x x^x :palec: :palec:
Clean - podpisem se pod tole tudi jaz! :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#77 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 18. oktober 2004, 21:57

Prebrala vse štiri strani :inocent:

Ugotovila, da filozofirate, interpretirate, navajate trenutno znana fizikalna in psihiatrično psihološka dejstva, ložite vatru.....

Tud enega posta ne o tem...a je kdo to probal..... a je kdo ob uporabi tahionskih "stekelčkov" in pitja tahionizirane vode kaj občutil.... a je opazil kake spremembe....

A je kdo sploh kaj probal??????


Spominjate me na tisti vic : "Pridejo komunisti na sindikalnem izletu k eni cerkvici, pa narajmajo prijaznega in duhovitega duhovnika, ki jih okrepča z dobro jedačo, pijačo in prijazno besedo.Na vprašanje ali verjamejo v Boga? Vsi enoglasno rečejo, da ne.

No, pa jim odgovori duhovnik: "Mene do danes tudi niste poznali, ali morete trditi da me ni, Če me še niste srečali........."

;)
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#78 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 18. oktober 2004, 22:01

Bog se usmili. Tudi če tahioni obstajajo, jih je teoretično nemogoče "ujeti" v steklo ali vodo. Kako naj pol kaj probam?

Mam pa doma en tak kos stekla z naparjeno kovino. Smejurija!
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#79 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 18. oktober 2004, 22:18

Pih.........

:vragec:

teoretično nemogoče praviš Nosorog!


čE ME SPOMIN ŠE NI ZAPUSTIL, so še nedolgo mislili da človek ne bi preživel hitrosti premikanja vozil, ki bi prekoračila dobro konjsko vprego......

Njihova teorija tega ni dopuščala!

Teorija...bemu....

Je Galilejo preklical meni se vidi, da je zemlja okrogla, ker se to ni skladalo s takrat veljavno teorijo, da je zemlja ploskev........


Ko so mati rodili prvega otroka, so jim zabičali teoretiki zdravniki, da je nujno otroka v štiri plasti plenic poviti, in v togo držo razkoračenih nog in kolkov v žabo poviti....


Čez nekaj let so mati zadnjega rodili, so rekli teoretiki zdravniki, otroka bognedaj v žabo poviti, mu boste kolke fentali.....


Mati sama so pa kot dojenček bili v mumijo poviti, ker je takrat to rekla teorija...da mora otrok pri miru biti......


Pa probaj sam ta "nateg" popiti al pa nositi, te bom z veseljem brala!!!!!



lalali

:PS. tud če ti bo všeč!!!!!!
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#80 Klinar

Klinar
  • D član
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 18. oktober 2004, 22:18

Oh lia, a se mar jeziš, ne no, prosim. A si mogoče prebrala knjigo POLJE ? Če nisi, toplo priporočam, OK


peace and love
clean
peace and love
Klinar

#81 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 18. oktober 2004, 22:30

x;)x Ne, ne ne jezim se....taka sem se že rodila....bog pomagaj,

sam debatiram.....

Hvala za namig.....Knjige polje pa res še nisem prebrala, jo pa že pridno iščem......že v neki drugi temi so mi jo prijazno svetovali......

Rada bi kaj več zvedela o teh tahionih od tistih, ki so pač to uporabili....ful mi je danes sedlo, ko sem zagledala naslov in sem rekla tle so pa kaj napisali..


Moje življenje je prekratko, da bi ga lahko uredila samo s pozitivno mislijo....

Mir in ljubezen, ki jih ti tako rada uporabiš, je zelo težko doseči....



P.s. Cuker mi pa težko polzi iz ust, sem že preveč pelina pojedla.
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#82 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 18. oktober 2004, 22:34

Pa probaj sam ta "nateg" popiti al pa nositi, te bom z veseljem brala!!!!!

xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#83 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 18. oktober 2004, 22:38

:inocent: :inocent: :inocent:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#84 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 31. oktober 2004, 21:13

No saj imaš pri običajnih artiklih natege, pa se folku ne zdi nateg. Recimo imena kot so Dolce&Gabana, Armani, Versace itd... samo na imenih se služi. Folka to ne moti, celo se s tem nosijo. Jaz pa to dojamem, kakor lej ga še eden ki so ga nategnili, samo zaradi znamke. Da ne govorim o čevljih nad 300 EUR itd. To so prave nategancije, oz. dizajnerji čevljev in oblek so našli prefinjen način kako nategniti bogataše za par cunjic in obutev. No pa je to prešlo tudi na srednjo klaso. Na žalost jih je kar veliko, ki bi radi izgledali kot bogataši ali kakorkoli že...
Ja sam ka mali pao s lipe

#85 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 31. oktober 2004, 23:46

<{POST_SNAPBACK}>No saj imaš pri običajnih artiklih natege, pa se folku ne zdi nateg. Recimo imena kot so Dolce&Gabana, Armani, Versace itd... samo na imenih se služi. Folka to ne moti, celo se s tem nosijo. Jaz pa to dojamem, kakor lej ga še eden ki so ga nategnili, samo zaradi znamke. Da ne govorim o čevljih nad 300 EUR itd. To so prave nategancije, oz. dizajnerji čevljev in oblek so našli prefinjen način kako nategniti bogataše za par cunjic in obutev. No pa je to prešlo tudi na srednjo klaso. Na žalost jih je kar veliko, ki bi radi izgledali kot bogataši ali kakorkoli že...


Uuuuuf, Volk

pa je še takšnih potegavščin, ki jjih z veseljem sprejemamo vsak dan. Če bi se na primer pralni praški tako poboljšali v zadnjih 30 letih - kot so oglaševani - bi lahko samo zrno praška nesel mimo pralnega stroja, pa bi bilo vse popolnoma čisto (in včasih še belo povrhu)! x:Dx

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#86 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 31. oktober 2004, 23:49

Strinjam se bolj z nosorogom kot z lio......

Sicer ne odklanjam, dokler nekaj ne verjamem, samo sprejemam pa tudi ne , dokler mi nekdo nerazloži tehnologijo pretvorbe v te energije....da pa nekdo trdi brez dokazov, da to ima oziroma dela, me pa ne prepriča..učinki...aha..kdo pa jih ima, te izkušnje mislim....

Nekomu pomaga že kamenček, če ga nosi v žepu, drugemu talisman, pač v tisto kar verjame in, če mu to pomaga, nimam nič poti, tudi, če obarvano steklo nosi in pri tem misli, da lahko komunicira zaradi tega z ostalima.......jaz nimam nič takega, kar bi mi ustvarjalo to energijo, pa prav vseskozi komuniciram z nezavednim univerzalnim....ker je pač tak vesoljni program, da prav vsi to počnemo, ne, da bi se zavedali.....nekateri se pa vseeno včasih tewga tudi zavemo...intuicija je tudi to.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#87 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 31. oktober 2004, 23:57

Nikjer nisem rekla, da verjamem da deluje Tomaž.....Sam zjezilo me je ker so vsi posti govorili da ne deluje.... Rada bi slišala nekoga, ki je to probal....

Meni je pač nekdo razlagal, da pije to vodo in nosi to steklo , da se bistveno bolj počuti....
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#88 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 1. november 2004, 00:25

Poglej lia in najprej en lep dobr jutr

Teslova medalja niha (izmerjeno na osciloskopu), nihče ne more dokazati kaj v resnici naredi za nas.....predpostavka da podobno vpliva kakor kamena strela glede na frekvenco........mogoče deluje kot simbol (krogci v obliki pentograma)........mogoče samo to, da verjameš vanjo.....

Opazil pa sem, da nekateri ki jo nosijo ne zdržijo več brez nje bolj so sproščeni, pozitivni ...torej učinek je ...

Prav isto bi bilo tudi pri kamenčku, zakaterega bi mislil, da pomaga, ali pa pri steklu za katerega bi mislil, da je oplemeniten z tahionsko energijo......

Zadnje tri dni smo snemali Braca (Zagrebčan, ki "zdravi" z pogledom), imel sem priliko videti preko 2000 ljudi, ki so se v teh dneh zvrstili pri njem, gledal sem in spremljal učinke "verjeti v nekaj", posnete imam izjave ljudi, ki so se jim dogajali "čudeži".....

Vse to laufa...samo koliko komu in kdaj.....prav vsak sam mora razčistiti z svojim jazom, edino to ti odpre in odpravi blokade in prav nihče ne more storiti namesto tebe ničesar. pa če si obesiš okoli vratu karkoli, res pa odleže, če si sam zase dobiš opravičilo za nekaj kar lahko tudi primeš..to je pa lahko tudi talisman........

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#89 Florijan Cvetko

Florijan Cvetko
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 197

Objavljeno: 1. november 2004, 10:29

obsevani s tahioni. Gotovo. Hahahaha

Za tiste od vas, ki bi radi kaj več vedeli o tahionih, link

http://www.wordiq.co...ster-than-light

Za tiste, ki verujete, verujte naprej. Pomaga.

#90 Florijan Cvetko

Florijan Cvetko
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 197

Objavljeno: 1. november 2004, 11:57

Komentirati moram lastni smeh. Da ne bi kdo mislil, da se posmehujem.

Včeraj je bila nedelja, ko je na SAT1 Star Trek. Sam sem SciFi fan, odkar pomnim (saj so tudi pravljice v bistvu SciFi). No, in Star Trek na veliko uporablja tahione, recimo, za detektorje WARP residuov, ki povedo, ali je kakšno plovilo v določenem času v določenem prostoru letelo skozi prostor hitreje od svetlobe. In potem preberem, da je nekdo vprašal, ali je mogoče steklo obsevati s tahioni. To se mi je zdelo neznansko smešno, in se mi še zdi. Imam pač čuden smisel za humor :sori:

#91 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. november 2004, 11:59

Se dobro, da ga imas. Smisel za humor namrec.
Tu ga bos obilo potreboval. x:o)x x;)x x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#92 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 1. november 2004, 12:13

Cvetko, saj samo to je bistvo, kako in v kaj verjeti....če verjameš v čarovnice jih boš srečal, če ne verjameš jih ni.......če jih samo sprejemaš kot informacijo pa že odpiraš vrata da boš pričel verjeti.........

Tehnologije plemenitenje s to energijo pa ne poznam in nihče mi do danes to ni mogel ali znal razložiti, čeprav v resnici to tudi je......
so mi pa dokazali, da se da informacijo da "zapeči", da informacije nosijo kristali vode, ostali kristali in podobno...samo kako se pa to v resnici naredi..... zopet lahko rečemo, da je tako ali tako.....vem pa, da deluje, nenazadnje nam simboli tudi to dokazujejo, ker nosijo informacijo prostora.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#93 Florijan Cvetko

Florijan Cvetko
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 197

Objavljeno: 1. november 2004, 16:12

<{POST_SNAPBACK}>
Tehnologije plemenitenje s to energijo pa ne poznam in nihče mi do danes to ni mogel ali znal razložiti,  čeprav v resnici to tudi je......
so mi pa dokazali, da se da informacijo da "zapeči", da informacije nosijo kristali vode, ostali kristali in podobno...samo kako se pa to v resnici naredi..... zopet lahko rečemo, da je tako ali tako.....vem pa, da deluje, nenazadnje nam simboli tudi to dokazujejo, ker nosijo informacijo prostora.....


Prvič je vprašanje, če so tahioni nosilci energije. Ali E=mc**2 še velja pri nadsvetlobni hitrosti? Kaj pomeni masa pri nadsvetlobni hitrosti? Kolikšna je valovna dolžina takega sevanja/energije?

Glede "peke" informacije pa je seveda vprašanje, kaj ti razumeš pod informacijo. Tipični dokaz hitrosti informacije je naslednji miselni poizkus: če pošlješ dva delca, ki se vedno vrtita v nasprotni smeri drug od drugega, v dva konca vesolja, pa ne veš, kam se kateri giblje, in letiš ob prvem, drugi pa se giblje stran od vaju, boš tudi za drugega vedel, kako se vrti, ko boš ustavil prvega in ugotovil, kam je rotiral, ne glede na to, kje se takrat nahaja.

Kristal vode je led. Kaj je čarobnega v kristalni rešetki H2O, česar v kapljeviti vodi ne najdeš? (razen seveda leda v viskiju, ki je čaroben sam po sebi). Ko praviš, da simboli nosijo informaicjo prostora je to seveda povsem res. Simbol enosmerne ulice nosi informacijo, da je ulica enosmerna itd. Vprašanje pa je, ali lahko mi informacijo, "zapečeno" v kristalu, ali kapljevini, ali plinu uporabimo. Sam sem srečal gospoda, ki me je prepričal, da ve veliko več od mene, kljub temu, da mu je bilo jasno, da sem indoktrinirani racionalist. Še danes mi ni jasno, kako mu je uspelo, in ni bil trik ... Ampak problem je v tem, da potrebuješ za uporabo takih "informacij" v koristne ali nekoristne namene nekoga, ki je nadarjen za njihovo uporabo, da jih ne more uporabiti kdorkoli, ki se uporabe priuči ... za razliko od tehnologije, ki jo lahko uporabi tudi pavijan, če se nauči pravilnega zaporedja tipkanja ...

Dovolj skepse za danes ...

#94 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. november 2004, 16:17

<{POST_SNAPBACK}>... ... ... ... ... ...
...
...

Dovolj skepse za danes ...


:switz: :palec:

x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#95 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 1. november 2004, 19:49

Cvetko midva mešava hruške in jabolka....tahionski delci naj bi prenašali informacije.......predpostavka

fizika je lahko taka kot jo ti razlagaš, lahko je taka kot jo drugi, ali tretji, kakor jo kdo razume, čeprav naj bi jo vsi enako....

Jaz razumem, da v pretvorbi v kvantno obliko v bistvu ni več nihajnja, ker v kvantni teoriji ni več dimenzije časa, edino, če teh pretvorb ni in je vse skupaj elektromagnetno valovanje z različnimi frekvencami.....
(poglejmo prispodobo avdio ai videokasete.........analogno informacijo preko nekega pretvornika zapišemo na trak, magnetki se postavijo v tako obliko, da jih bo zopet neka naprava prebrala in bo pretvornik spremenil v analogno obliko...vendar dokler tega zapisa ne rabimo, bodo ti podatki na kaseti obstajali ne glede na čas, če je tekh kaset več, na miljone, bomo pač vspostavili tako pot, da bomo do tiste informacije prišli, se pravi v skaldišču informacij poiskali kaseto, ki jo potrebujemo...torej je bistvo samo najti inforamcijo in pretvorba v zapis, ki nam je uporaben, časoven)..torej bi bila tahionska energija prispodobi tudi v bistvu samo S kanal 32 kanalnega digitalnega zapisa, se pravi 16 in 32 kanal..vse ostalo pa banka podatkov???? ok, pa da ne zaideva....

Sam sem vrsto let zelo intenzivno iskal mejo med fizikalnimi in kemičnimi razlagami in božanstvom, ker enostavno tako kot ti, tudi jaz zelo težko nekaj razumem, kar ne razumem, zato sem si za vsak zato poizkušal najti razlago, pač tako, kot je mojim zahtevam zadovolila firbec (kje so oddajniki in sprejemnika telepatskih povezav, če sploh so).

Predvsem na vprašanjih telepatije oziroma prenosu informacij preko vesolja (univerzalne intiligence ali kakorkoli to imenujemo).


Poznam človeka, ki je na Bledu z mislijo ustavil orkester, vsi so videli, čalni orkestra tega niso vedeli, da so bili zaustavljeni, a ni bila hipnoza, tudi ure so jim kazale manj kot ostalim prav za čas zaustavitve..ali je to informacija ali kvantna pretvorba ????????


Nekaj vprašanj, ki se nam v resnici dogajajo in jih primeri potrjujejo:

- razložiti si veliko moč istočasnih misli na različnih lokacijah za zapis resnice.
- zapis informiranosti prostora
- intuicija
- nenehno nadgrajevanje intiligence..vse lažje in lažje brez muke pridemo do znanja, ki že nekje obstaja
- Nezavedna komunikacije med osebami, vse bolj in bolj zaznavno pri različnih ljudeh na različnih nivojih ne glede na njihovo sprejemanje mejnih ved ali ne
- Uprvaljanje z podzavestmi in zdravilstvo na daljavo
- zakaj dobiš informacijo, ki se v bistvu še ni zgodila in se v resnici potem zgodi
- miselna komunikacija z živalmi in rastlinami

še in še bi lahko našteval primere, ki se nam prav vsem vsak dan dogajajo....samo kako to poteka..preko omenjenih delcev, ja ali so delci, če ni materije ni časa......

Poglej eno traparijo naših predpostavk iz zgodovine. Uvedli smo desetični sistem (kasneje še razširili), vse gradili na tem. Danes, ko poznamo digitalno tehnologijo, smo morali analogne informacije preko metode vzorčenja pretvarjati v digitalne....zakaj je bila takrat taka prepostavka, zakaj že takrat nismo pričeli tako razmišljati in bi si tako "prišparali" ogromno nepotrebnega dela......ali predpostavka pretoka električnega toka iz plusa na minus, ko so odkrili elektronko so ugotovili nasprotno...še in še ....

Prav tako tudi danes iščemo razlage, preko Eisteina, preko kvantnih pretvorb in podobno, samo točno pa dalje od možgan nihče ne motre dokazati...

Vodni kristali....led????..... informacije...kaj pa sprememba oblike kristalov na moč misli, dokazano in tudi posneto.....

Simboli na katere so se tisočletja zapisovale resnice...delujejo, tudi dokazano...

Negativne informacije......primer, na Rodinah je bila na čudoviti lokaciji hiča na prodaj, ki jo nihče ni hotel kupiti..odločili so se , da jo podrejo in tam naredijo drugo namembnost..ko so pospravljali kletne ostanke in naredili izkop so naleteli na okostja, ugotovili so, da je bilo tam nekoč pokopališče.....V Logu v Kranjski Gori so se neke lokacije izogibali še psi, tudi ljudje so se v bližini zelo slabo počutili...kasneje ugotovili, da sta bila tam pokopana dva pilota, ki so ju kasneje tudi prekopali........

Sedaj pa naj gruntamo kako to gre, kako se te informacije prenašajo ali pa se enostavno samo pretvarjajo iz neke dimenzije v drugo...zelo težko, ker vsak od nas pozna in išče svojo resnico razlage, katera je tista najbolj blizu resnice?????

Tahionska energija...kakšna je, kje se nahaja..je to tisti prazen prostor med jedrom atoma in elektroni, ki v resnici ni prazen prostor in, ki ga nekateri imenujejo jezero intiligence..je to kaj drugega...

Veliko vprašanj, za katere najdemo odgovore vsak v svoji resnici po znanju in občutkih , ki jih imamo, v resnici pa je samo nek odgovor za vsakega od nas, da si v nekaj kar ne vemo in ne poznamo upamo tudi verjeti.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#96 slon

slon
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 3. november 2004, 15:13

xsrcx
No,jaz sem tole malo prebral in vidim da ste sami filozofi, ki samo kritizirate. Tud dober, vazno je nekaj kar bi rad povedal. Pred 6 mesci sem kupil na stojnici tahionsko vodo in od takrat sem jih popil ze 5 in povem vam cudez, tudi moj zdravnik se je zacudil, nimam vec sladkorja in holesterola. Pocutim se kot prenovljen. Ze prej sem popil po liter vode na dan pa ni bilo nobenga efekta. Za to me prav malo briga a je to dobro al ni ampak meni je pomagalo.

#97 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 3. november 2004, 15:54

<{POST_SNAPBACK}> No,jaz sem tole malo prebral in vidim da ste sami filozofi, ki samo kritizirate. Tud dober, vazno je nekaj kar bi rad povedal. Pred 6 mesci sem kupil na stojnici tahionsko vodo in od takrat sem jih popil ze 5 in povem vam cudez, tudi moj zdravnik se je zacudil, nimam vec sladkorja in holesterola. Pocutim se kot prenovljen. Ze prej sem popil po liter vode na dan pa ni bilo nobenga efekta. Za to me prav malo briga a je to dobro al ni ampak meni je pomagalo.

a res, okej, pol, no zdej pa ti men povej v kaksni pakungi˝ jo prodajajo, pa naved še ceno, za lažjo orientacijo...kje točn?
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#98 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 3. november 2004, 16:04

:vragec:

VSE ENERGIJE SO NATEG....
EDINA PRAVA ENERGIJA JE E N E R G Y D R I N K

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#99 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 3. november 2004, 16:17

<{POST_SNAPBACK}>ufaa, ti pa redbull cjokaš  :vio:


:vragec:

itaq.....z vodko :vio:
redbull ti fa kriiiiiiiiila

666 letechih zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#100 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 4. november 2004, 01:30

Slon

Premalo si prebral.......prav vsaka stvar v katero verjamemo pomaga, to je resnica....

Moj prijatelj zdravi po "božji poti", piše talismane, ki jih nato namoči v steklenico vode, iz katere portem vsak dan popiješ požirek...sploh si ne moreš predstavljati kaj vse se ne pozdravi.......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0