Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Jok


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
298 komentarjev na to temo

#226 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 29. junij 2005, 21:39

Hmm... jok res pomaga... Jaz zmeraj sama rešujem svoje probleme, tudi jokam sama... se mi zdi, da mi to najbolj pomaga... da sem sama s sabo kakšen dan in potem grem naprej... x:)x Pa ni dosti takšnih dni, so pa... in takrat sem najraje sama... šele kasneje komu kaj povem, če sploh...
Live and let live! Life is beautiful!!!!

#227 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 29. junij 2005, 21:42

Sem pa opazila, da se z leti zmeraj manj jokam....
Live and let live! Life is beautiful!!!!

#228 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 30. junij 2005, 13:38

js ne znam več jokat..............................pa mislim da ni čist nč narobe s tem x:Dx x:Dx x:Dx nism žival x:)x x;)x
cosmic dancer

#229 *Ana*

*Ana*
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 31

Objavljeno: 30. junij 2005, 14:25

Jokamo, ko imamo toliko čustev, da jih telo ne more več prenesti. To je kot en tak obrambni mehanizem.
Potemtakem, če ne jokaš, to pomeni ali da imaš premalo čustev ali pa da imaš tako močno telo. Punce prenesemo manj čustev, ker imamo šibkejše telo, zato pa tudi več jokamo.
Na nekaj lahko vedno računamo... da bo šel čas naprej ne glede na vse...

#230 tanaja*

tanaja*
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 709

Objavljeno: 30. junij 2005, 15:05

Jokam res malo, ponavadi, ko sem z zivci cisto na koncu in se moram malo spucati, saj so to ponavadi solze, ki se naberajo kar lep cas. Velikokrat pa mi z oci pritece solzica, pa ne zaradi zalosti, ampak zaradi veselja, ganjenosti, teh pa ne maram skrivat.

Solza nas cistijo in potolazijo. :C:
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)

#231 učenik

učenik
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 480

Objavljeno: 30. junij 2005, 21:21

v mojih pojmih je jok samo izkazovanje čustev......nekateri pa po tem res čutijo nekakšno olajšanje.......drugače pa jas ne spadam ne med jokice in ne med tiste ki se nikoli ne jokajo.....sem normalen človek ki ima vzpone in padce x:px x;)x

#232 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 30. junij 2005, 21:53

jaz pa jokam kadar se počutm nemočno...
najbl smešno je, da veliko jokam ko gledam filme...ampak jokam samo, če mučjo otoke, če se godi krivica zapostavljenim...in če kaka živalca umre...

no ja...tut drugač sm cmera...vedno sm bla... :C:

nimaš kej...jokam k dež...pol je pa bolš...
sam a ste opazili, da jokamo na ful različne načine...tko enkrat jokač bl na glas...pol hlipaš (al kako se reče), pol čist potih...

najbolj me spuca tist jok k se solze tolk naberejo, da nč več ne vidm in pol če pogledamproti luči zgleda k da bi zvezdo gledala

khm...pa da bo jasno: ne jokam nalašč..sam kot sm rekla...sm velika cmera....
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#233 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 1. julij 2005, 04:59

Ja mene tud filmi tako vznemirijo. Posebno tam, ko zlobnež lovi žensko in potem se ta še seveda spotakne in ....

Če bi bil ženska bi tud najbrž jokal ob filmih.

#234 *Ana*

*Ana*
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 31

Objavljeno: 1. julij 2005, 12:00

<{POST_SNAPBACK}>uh, meni pa večkrat - in najlepše je takrat ko se trepalnica znajde med zrklom in lečo :vragec: . Oko je ferrari rdeče barve in peče ko hudič..... :vragec:

Predlagam, da se izogibaš situacijam, zaradi katerih b jokal, če se ti pa že bo zazdelo, da boš jokal pa hitro daj leče ven :).
Na nekaj lahko vedno računamo... da bo šel čas naprej ne glede na vse...

#235 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 1. julij 2005, 12:23

Matjazz c c c c c :o|o:
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#236 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 1. julij 2005, 17:41

Contesa :palec: ampak odvisno zaradi česa so te solze. jaz olajšanje občutim v naravi, kot da bi dobivala jasno sliko, pri solzah zapadem še bolj v film...

#237 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 1. julij 2005, 18:17

no jaz sm spet jokala...k dež...ampak nism zvezdic vidla...nemoč...
to me ubija...
po joku se počutm k po dežju, ko se pritisk umiri, ko lahko spet zadiham...
jaz mislim, da jok res pomaga....pomaga ko ti je res hudo
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#238 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 1. julij 2005, 20:14

se komu kdaj naredi, da se nabere tolk teze, tesnobe... ... ..., da se enostavno sploh jokat ne more???? ceprav je to NAJLAZJI nacin razbremenitve!!! prav ena skala v pljucih, da komaj dihas, kamen v grlu, da komaj govoris, res, tolk hudo, da se jokat ne mors?
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#239 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 1. julij 2005, 20:57

zame ponavadi je tako ja, in če je res še mal več pol dejansko se razbremeni če pa ni zadost se sam tko nabere...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#240 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 1. julij 2005, 21:11

a-a... nisem mislila tako... emmm nevem kaj sploh mislim, kaj da bi sele prav napisala, sam vem, da nisem mislila tako.

vem, da se mora nabirat preden "eksplodira" ampak, vcasih mogoce samo enkrat, mogoce nikoli, mogoce, pa kaj vem kaj, pa se tolk nabere, da enostavno... so solze premal in jih ne mors jokat (mogoce so dovolj potem, ko se sprijaznis s tistim, cesar ne mores spremenit) mah no ja lahko noc x:Xx
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#241 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 1. julij 2005, 21:52

<{POST_SNAPBACK}>Jaz ne čutim olajšanja, samo bolečina je še večja in bolj boli.



Kva blo? :inocent: Je treba komu gobc razštelat!? :vragec:
Baby don´t forget my number!

#242 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 1. julij 2005, 21:54

Hja tko je ja vcasih tud solze ne pomagajo... ampak mores kaj bolj drasticnega ukrenit kt sam gledat zraven pa jokcat.... nocko x:Xx
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#243 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 1. julij 2005, 23:00

Včas morš koga drastično pošlatat, da pogrunta da ni joke, ampak da dogaja neki resnga! x:Dx
Baby don´t forget my number!

#244 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 2. julij 2005, 05:48

ja, sej jok očisti dušo, ampak rešitev pa ni... se je potrebno zagnat v vodo, v problem in ga rešit... po joku je problem še vedno isti problem...je pa fajn jokat od jeze, takrat se pa res napetost sprosti x;)x

#245 FR4Y€R]{4

FR4Y€R]{4
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 106

Objavljeno: 11. julij 2005, 08:54

Solze pridejo iz sreče in iz žalosti. Zato morš sam pri sebi vedet iz česa prihajajo!
Jaz se dostikrat jočem iz žalosti. Včasih ampak to se ne dogaja pogosto.
Objavljena slika

#246 NATHY

NATHY
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 11. julij 2005, 09:22

mislim, da jok včasih olajša kako tegobo. ko je človeku res težko pri srcu, ko potoči kako solzo, se mi zdi, da potem stvar vidi čisto v drugačni luci in predstavlja pravo olajšanje

#247 -Alexandra-

-Alexandra-
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 11. julij 2005, 16:04

vsekakor, solze so ventil za dušico.

po pretakanju solzic se mi zdi, kakor da so me očistile, s sabo odnesle tudi bolečino... neverjetno!


zato keep crying :cry:

#248 Tanci

Tanci
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 847

Objavljeno: 11. julij 2005, 18:24

<{POST_SNAPBACK}>se komu kdaj naredi, da se nabere tolk teze, tesnobe... ... ..., da se enostavno sploh jokat ne more???? ceprav je to NAJLAZJI nacin razbremenitve!!! prav ena skala v pljucih, da komaj dihas, kamen v grlu, da komaj govoris, res, tolk hudo, da se jokat ne mors?


ja ... se nardi ... in to je tok grozen občutek, ki se ga ne da opisat ... ko si želiš olajšanja pa ga ni in ni ... samo še bolj in bolj te stiska in grabi ... grozno je ... poznam to ...
... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

Objavljena slika

#249 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 11. julij 2005, 19:20

Če te dni ne bi jokala, bi...ne vem kako bi preživela.Ja, jok je odrešitev. xsrcx
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#250 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 12. julij 2005, 14:15

jao zoprn feeling, da te kdo vid jokat, k tega nekak ne razume, pa pol, kaj se cmeris, to skoduje lepoti, nehi se sam seb smilit, kaj je narobe, pa se un cist panicen, kot da je res eh grrrrr.....

med vsem drugim ze napisanega pa solze tudi odplakenjo "bavbave" xDDx
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0