Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Horoskop in videz


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
962 komentarjev na to temo

#876 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 5. julij 2007, 13:41

O ja, znam grdo pogledat ko ris, pa bit verbalno groba, se zadret ko medved, - tudi to izvedem kdaj, ko imam slab dan in me glih kakšen slinavec začne bockat ali trobit za mano. samo pol izpadem brutalna možača. samo kaj pa naj, nisem tip človeka, ki zna s cinizmom in vzvišenostjo odgnat nepridiprave.
pa gnilobe mi celo z avti ustavljajo in vabijo kam vse, ampak v teh primerih pa vedno od strani resno in hladno pogledam, ne hvala, nasvidenje in grem v istem tempu dalje.
mater mi ej, da sem sposobna svoj bes pretvorit v tako fizično moč, da bi se tipu zagnusila, da bi se me ustrašil, tako bi začela kričat in brcat. moram neko tehniko iznajti, pa bo.

#877 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 6. julij 2007, 09:40

Ojla!
Mačona, enkat ko boš mela čas, bi lahko še za mene napisala?

Sem pa rojena 19.07. 1985 ob 10.59 v LJ. (sone-rak,luna-lev,asc.devica).
Mene drugač zelo zanima vse v povezavi videz-horoskop. itd. sam o tem vem zaenkrat zelo zelo malo.

ja, zanimiva stvar ja, prva, ki me je potegnila v astrološke vode.

Ob branju te teme sem bila čisto navdušena, nad odgovori.
Zato bi prosila, če bi lahko ugotovila še zame, rojena 18.11.1984 (23:15) v Mariboru, videz in karakter.
V naprej se zahvaljujem.

lp, lane

prideta na vrsto obe, Candle in lane, ko bom pri volji.

#878 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 6. julij 2007, 16:36

ja, zanimiva stvar ja, prva, ki me je potegnila v astrološke vode.

A take motive si dobila za astrologijo x:Dx Videz se da videti, zvezde pa naj odkrivajo tisto, kar ni vidno.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#879 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 7. julij 2007, 11:09

xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx
lepote sveta, zakaj jih je bog ustvaril, le čemu v užitek, čutom menda, ki so enkovredni sestavni del človeka. kdor zanika, sebe špika.
če pa ne znaš oz. raje rečem nočeš videt očem vidnega ne s srcem ne z očmi, kvečjemu z glavo, si pa butl. res.
pa bejži v svoj zvezdni svet in se tolaži in laži, da si tam gor nekje.

#880 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 7. julij 2007, 23:50

MAČONA, bi lahko kaj mene opisala, prosim. Sonce Škorpijon v 9. hiši, Luna v Ribah v 2. hiši, Venera v Tehtnici v 9. hiši,aspekti s Soncem: trikotnik Luna, Jupiter konjunkcija Venera, Merkur, Mars, Uran in MC, sekstil Ascendent . Aspekti z Luno: trikotnik Merkur, Venera, Saturn, MC, konjunkcija Jupiter, kvadrat Neptun, sekstil Ascendent, inkonjunkcija Pluton.
Aspekti z Venero: konjunkcija Merkur, Mars in Uran. xsrcx

#881 aleSio

aleSio
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 8. julij 2007, 14:26

Jest mam sonce in luno v kozorogu (10 in 9 hiša), asc. bik, venera je v ribah (11 hiša), MC je pa tud v kozorogu.
Luna sekstil Venera, Luna trikotnik Ascendent, Merkur kvadrat Ascendent, Mars inkonjunkcija Ascendent, Neptun trikotnik Ascendent, Pluton opozicija Ascendent.

Zdej kar opažam je da me ljudje jemljejo čist preresno (in obratno včasih), tud mimika obraza kaže na resnost. Čeprov je to večkrat ovira si kej dost ne morem pomagat, tak delujem xrolleyesx . Sej ne da se ne smejem pa zajebavam, sam ljudi s to resnostjo odbijam preden me spoznajo. Verjetno je to tud posledica tega, da se težko sprostim + preveč se obremenjujem.
Predvsem vpliv lune ane? Pa tisto da so ljudje z luno v kozorogu neobčutljivi se mi zdi napačno (edino če to z leti pride, al pa je to kako drugače pogojeno).
Kaj v mojem primeru pomeni sonce konjunkcija MC glede na to da je v obeh kozorog? Da bojo evri? :wOOt:

MAČONA prosil bi še za tvoje mnenje.
I know the pieces fit cause I watched them fall away

#882 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 10. julij 2007, 21:07

MAČONA, bi lahko kaj mene opisala, prosim. Sonce Škorpijon v 9. hiši, Luna v Ribah v 2. hiši, Venera v Tehtnici v 9. hiši,aspekti s Soncem: trikotnik Luna, Jupiter konjunkcija Venera, Merkur, Mars, Uran in MC, sekstil Ascendent . Aspekti z Luno: trikotnik Merkur, Venera, Saturn, MC, konjunkcija Jupiter, kvadrat Neptun, sekstil Ascendent, inkonjunkcija Pluton.
Aspekti z Venero: konjunkcija Merkur, Mars in Uran. xsrcx


Še to: Ascendent Kozorog, MC Škorpijon,
Aspekti z MC: konjunkcija Sonce, trikotnik Luna in Jupiter, sekstil Asc.
Aspekti z ASC: zgoraj napisani + Jupiter sekstil Asc in Pluton kvadrat Asc.

Mislim, da je vse. :palec:

#883 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 11. julij 2007, 09:06

Dragi moji, trenutno se mi ne da ukvarjati s tem, niti nisem tako dobra astrologinja, le veselje imam, očitno na forumu najbolj od vseh in kot sem rekla, če bi štdirala astrologijo, bi diplomirala iz te teme.

V bodoče mi raje navedite rojstni datum, uro in kraj. Nihče od teh, prosim, ki ste že dali podatke, saj bo še večja zmešnjava. pa mlo brskajte po tej temi, ne samo mene čakati. Res se mi ne da. Ko bom služila s tem, teh besed ne bo. Zdaj pa ... Vse je moja dobra volja in čas, predvsem čas.

#884 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 17. julij 2007, 01:11

ker me daje radovednost :D

sonce, luna in venera v škorpijonu
podznak v vodnarju

ok ... glede datuma pa ... 31.10.1978 ob 14.10 Maribor


#885 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 21. julij 2007, 21:04

ker me daje radovednost :D

sonce, luna in venera v škorpijonu
podznak v vodnarju

ok ... glede datuma pa ... 31.10.1978 ob 14.10 Maribor

Pa ti ful hudo izgledaš :2src:
srednje višine, malo močnejše postave, temnolasa, podolgovat obraz, fajn polt, mesnate ustnice.
x:Dx

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#886 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 21. julij 2007, 23:17

lol ... tvoja sposobnost presega celo celega denija in šlogarco karin ...

zdaj pa prosim uradno predstavnico te teme, da mi pove kako zgledam :D


#887 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 22. julij 2007, 12:17

[quote name='crna_puma' date='17. Jul 2007, 02:12' post='863366']
[color=#9932CC] ker me daje radovednost :D

sonce, luna in venera v škorpijonu
podznak v vodnarju


Podznak na 26 stopinji vodnarja ti daje precej napredni duh, drugačnost, precej poudarka na prijateljstvu. Si mogoče človek malo pred časom, razumeš stvari, ki jih drugi ne, včasih deluješ precej kontradiktorno. Mogoče se ta drugačnost čuti tudi v ljubezni, mogoče precej hitro menjaš svoja čustva, kajti sonce je precej blizu vladarja tvojega ASC. Luna v škorpionu ti daje precej intuicije, kar že kot samo sončno znamenje ima to sposobnost. Venera v škorpionu je nekoliko posesivna, mogoče ljubosumna? Si precejšen perfeksionosti, kar se partnerstva tiče, kar pomeni, da želiš resen in trden odnos s partnerjem. Trenutno se tranzitni saturn sprehaja blizu tvoje točke partnerstva, zato bo v nadaljnem letu precej preverjanja tvojega ali partnerjevega odnosa. Sploh okrog 29-30 leta, ko saturn napravi prvi tranzit čez natalno pozicijo, takrat se ponavadi precej dogaja ravno na tem področju, konkretno v tvojem primeru prav na področju partnerstva. Mogoče hočeš okronati odnos s poroko, nekateri v tem obdobju odnos prekinejo, odvisno v kakšenm odnosu si s saturnom? Mislim, da v tvojem primeru saturn v sekstilu s soncem kaže dober odnos in zato boš verjetno v teku dveh let resnično podoživela njegove energije.

#888 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 26. julij 2007, 11:59

hvala za informacijo :)

#889 Rdeča Jagoda

Rdeča Jagoda
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 789

Objavljeno: 26. julij 2007, 15:38

Hej, zdej pa še mene zanima moj videz. Če smem seveda zaprositi...

Imam pa sonce v ribi, luno v ribi, asc v raku in venero v kozorogu.

Hvala.

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!
ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!
ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!
ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!
ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!
ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!
ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!
ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!
ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!
ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!
ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!
ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!
ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!
ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

#890 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. julij 2007, 06:21

[quote name='UNIVERZALNO' date='26. Jul 2007, 16:39' post='866480']
[color=#FF0000][color=#FF0000]Hej, zdej pa še mene zanima moj videz. Če smem seveda zaprositi...

Imam pa sonce v ribi, luno v ribi, asc v raku in venero v kozorogu.


Te karakteristike kažejo mehko in občtutljivo osebo, mogoče malo nesigurno, zasanjano, precej smisla za umetnost. Dogaja se ti, da nisi srečna, če nisi malo nesrečna. x;)x Luna v ribah je včasih precej trpeča, rada boš pomagala drugim ljudem. ASC v raku daje zaprte osebe, spet precej mehkobe, ne prodiraš v življenju direktno naprej, ampak korak naprej, dva nazaj, čustva skrivaš, zato boš to zaprtost lahko občutila kdaj pa kdaj kot blokado v želodcu. Tudi venera v kozorogu je garant, da boš ljubezenska čustva držala bolj zase, to ne pomeni, da čustev nimaš, vendar jih skrivaš znamenju primerno. Seveda pa je vse našteto odvisno tudi od samih aspektov venere, lune, sonca, ASC v celotni karti.
Če si pa želela zunanji opis, potem bo to odgovoril verjetno kdo drug, kajti mnenja sem, da zunanji videz temelji še na čem drugem, kot na samih osnovnih karakteristikah sonca, lune in ASC.

#891 Rdeča Jagoda

Rdeča Jagoda
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 789

Objavljeno: 27. julij 2007, 08:18

Lunca, najlepša hvala. Kar nekej stvari je, ki so opisane po moji meri. Glede korakov v življenju je malo drugače, in sicer zgleda, da je to bolj na podlagi izkušenj kot pa na podlagi horoskopa.

To temo je popravil/a UNIVERZALNO: 27. julij 2007, 08:18

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!
ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!
ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!
ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!
ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!
ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!
ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!
ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!
ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!
ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!
ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!
ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!
ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!
ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

#892 Sani

Sani
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 27. julij 2007, 09:14

Ojla!

A lahko še zame 08.11.1980 Kranj 15.15

Hvala :vio:

#893 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. julij 2007, 09:29

Lunca, najlepša hvala. Kar nekej stvari je, ki so opisane po moji meri. Glede korakov v življenju je malo drugače, in sicer zgleda, da je to bolj na podlagi izkušenj kot pa na podlagi horoskopa.


:palec: :palec: Seveda, tranziti planetov, ki zdaj poplesavajo okrog natalni (rojstnih) plantov, so tisti, ki povzročajo kako in na katarem področju se bodo odvijale bodisi pozitivne ali negativne spremembe in seveda odvisno, koliko časa.

#894 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 6. avgust 2007, 07:56

ko bi se mi dalo ukvarjati s tem ... xrolleyesx na OS-e nisem odgovorila. ne da se mi in tudi ne bom. nikoli. mal se sami pozabavajte. :o|o:

#895 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 14. marec 2008, 12:50

kako sem pa jaz bila ostra ... x:Dx uf uf. x:Ix

#896 NVK

NVK
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 509

Objavljeno: 14. marec 2008, 12:56

Kozorogi smo vsi luštkani pa srčkani, jaz še posebej x;)x x:)x .
Let it be a bee.

#897 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 14. marec 2008, 13:14

to, da maš sonce v kozorogu, še ne pomeni, da si dejansko kozorog ;) :P
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#898 NVK

NVK
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 509

Objavljeno: 14. marec 2008, 13:16

to, da maš sonce v kozorogu, še ne pomeni, da si dejansko kozorog



koza x:)x .
Let it be a bee.

#899 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 14. marec 2008, 13:18

baje škorpija x:Dx x:o)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#900 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. marec 2008, 08:02

Kozorogi smo vsi luštkani pa srčkani, jaz še posebej x;)x x:)x .


:palec: No mogoče kdaj pa kdaj malo preresni samo delujete. Pri 20 letih izgledate starejši, na stara leta pa boste vedno boljši, kot vino in sir. Vaši vrstniki bodo precej slabše izgledali kot vi, mogoče še dvojčki lahko tekmujejo z vami. Pri vsem izgledu in všečnost je pomemben položaj ASC in lune. Če je nekdo kozel, z luno in ASC v istem znaku, potem pa me kr mal zebe, bvbbbbr..




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0