Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje znamenje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
337 komentarjev na to temo

#126 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 22. november 2010, 17:47

dober frend? jp. in ista oseba po drugi strani do koga drugega neverjetno sadistična.
anyway... a pol sm edina škorpija tle, ki ji ljubosumje, maščevalnost, nasilje, "vohunjenje" ipd zadeve niso neznane? al sm kaj spregledala...


Ne, niti ne, sam ti si dovolj samokritična, da veš kolk je ura. In tut to poveš in tut popraviš kar vidiš da ne fukcionira. Pa ena od škorpji, k se znajo povlečt nazaj in k ne furajo užaljenosti. Maš dobro v sebi in verjameš, da se da tut z dobrim marsikaj dosečt. In ne delaš se za neki, kar nisi.
Ja pa še neki. Tvoja karma ni nič škorpjonska. Jo maš tko postavljeno, da si važne stvari že predelala in je tvoje ljubosumje, maščevalnost in whatever čist drugačno, sprejemljivejše....... x:)x

Mah....zdej je to slišat, ku da te hvalim..... :inocent: Sam vseeno si smotka, da si ne boš zdej kaj druzga mislila. x:Dx

#127 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 753

Objavljeno: 22. november 2010, 18:56

poznam bikico k je plezala po fasadi bloka in potrkala na balkonska vrata bejbe pri kateri je bil njen tip x:Dx


:eek: :eek: :eek:
Obvlada plezanje x:Dx

#128 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. november 2010, 23:00

dober frend? jp. in ista oseba po drugi strani do koga drugega neverjetno sadistična.
anyway... a pol sm edina škorpija tle, ki ji ljubosumje, maščevalnost, nasilje, "vohunjenje" ipd zadeve niso neznane? al sm kaj spregledala...

men je znano od tega samo 'nasilje' pa ljubosumje (pa še to ni sile).
Maščevalna nikol nisem bla, vohunila nikoli nisem. Nisem tak tip.
Sem pa tip, ki opazi, ne da bi vohunil oz. si za to kakorkoli prizadeval (duh v sco na asc). Kar jeba. x:o)x

joj a sem jaz edina riba ki prizna lenobo, bluz in kompliciranje? :8): x;)x

To mi je bilo pa tako fajn prebrat, ker se mi zdi, da nas večina zelo težko razume oz. prej opazijo vse tisto slabo, kakor pa te naše pozitivne lastnosti. Še vedno sem mnenja, da je le škorpijon resnično pravi prijatelj v celotnem pomenu te besede, ker je zanesljiv, direkten (kar pomeni, da ti pove v obraz kaj si misli in se ne gre igric za hrbtom-je pa to dejansko zelo težko, ker malokdo želi slišat resnico) in hkrati prijatelja popolnoma sprejme. V bistvu si sama zelo dobro vse povedala. Me pa veseli, da imaš take zanesljive ljudi okoli sebe, ker jih dejansko skoraj ni. Ne rečem zdej, da so pa samo škorpijoni taki a ne, zgleda tudi ti nekaj prav delaš glede na, to da imaš potem zanesljive prijatelje ob sebi :) Nice :)

Men tud od tebe. :vio:

Ja, tako nekako. praktično vsi moji dbest frendi so bodisi škorpijoni bodisi imajo močnega škorpijona (asc al pa kej), edina frenda ki nima nič od tega, ma močno devico s plutonom na luni in na mojem steliju.
Men je všeč sco smisel za humor, to da se da zment brez besed, to da sem lohk JAZ, direktna in vse to, vse se v faco pove, kot praviš (zato se pa tud mamo.. no poleg ostalega)... Glih zadnjič sem se s frendo o tem pogovarjala (sicer strelka, a ma vse v sco, vključno z luno in asc) in je rekla, da se zato rada z mano druži, ker je lohk ona in ker vse v faco povem. Eni pa tega ne prenesejo. No s temi se pa ne družim. Sej se ne morem z vsemi. xDDx

.........................

... 'moje znamenje'...

Nekje zadaj sem vidla da je Mantis omenjala moje transsaturnovce na kotih (jaz jim rečem vanzemaljci xDDx). Res je, to pri meni ful dela in tud sama jih ful čutim (pa še vsi so blazotno aspektirani).
Na Asc mam Neptun (ki ne tvori neaspekta in je z vsemi ribjimi v trigonu, z Marsom v eksaktnem).
Na MC pa Uran in Pluton, ki sta med sabo v konjunkciji, le da Uran iz 9. hiše, Pluton pa je že v 10..
Pravzaprav imam na IC pa Kiron (in Mars, ki pa je že 7 st. oddaljen).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#129 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. november 2010, 00:02

no, pa je "vsaj" neki dobrga od tipa dobila x:Dx spoznala bolj sebe

sej mogoce je mislla po pameti, ne po fizisu, da je "prestara" za kaj takega x:Dx

...talent

Nikoli ne reci nikoli... ona je cca. 5 let sarejša od tebe :inocent:



#130 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2010, 00:14

zanimivost (? x:o)x) ((k smo glih sco dost omenjal))
Tako LN kot LNF imata Asc v Sco (LN je Bik z Asc v Sco, LNF pa Riba z Asc v Sco).
Sva tko hotla in planirala (še kar mal je bla frka, ker sva ga morala prav lovit [asc] - predvsem pri LNF)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#131 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. november 2010, 00:22

nisi. se pa tut spreminjamo. marsikej lahk pride ven ko najmanj mislimo. eni se pac znajo ali znamo dobr kontrolirat v cem.

lenobni so vsi ljudje kdaj pa kdaj. bluzimo tut dejansko cist vsi. eni bolj eni manj. eni v cem, drugi v cem drugem. eni se ne zanjdejo v tem svetu, pa tudi okolje jih razume kot bluzatorje, pa mogoce sploh niso tolk zlo. eni pa misljo kolk so na zemlji, so pa samo v sistem orenk vpeti, pa mislijo da ne bluzijo x:Dx karme pa hude lahk. mogoce.

ha ha x:Dx imam svoje mnenje, pa naum komentiru. ti raj osebno povem, ce ze. ce naum u stresu pa ce bom dovolj sproscen itn x:Dx
ce ti povem, bi jst mnogim mogoce se dost bolj povedu kokr ti (vsaj kolkr te poznam), sam jim raj ne, ker sem to ze komu naredu, pa ni k sep prsou. pa tudi niso vse energije za vsakega in je vcasih bolj malo sebe pogledat najprej, v sebi predelat in potem kaj zinit. ne pa sam povrsno se it. kle na forumu smo v tem cist ociti.
tko, da vcasih so ljudje tih, ker se jim to zdi bolj pametno, tudi za tistega, ki bi mu povedali. in to ne pomeni, da niso iskreni, ampak raj mal prsparajo tistega zraven in sebe. negujejo pa rajsi drugacne energije.
pa tut vcasih cutis koliko, govororica telesa, umirjenost, prostor, ono, tretje, intuicija itn, kolk je glih komu primerno kaj govort in kdaj. razloge imamo vsi, da kr ne napademo cloveka z vsem nasim misljenjem in mu svasta stresemo v obraz. enim skorpijam pa je to izziv, ker se eni radi "grejo" igre moci, a kake taf scene, pa rajcanja na "cudne" nacine itn. obenem pa nekateri tesko posluajo in hocjo bit skoz v akciji, na jangu, pa sam da dogaja... vem po sebi kdaj. radzas pac. nasponanost.

kaj misls kot astrologinja o tem povedanem? dovolj merodajno? mene lahk mal mogoce okol prnesejo recimo, ker sem laik, tebe pa verjetn tezje, ker mas dost vec znanja in izkusenj z astrologjo.


joj a sem jaz edina riba ki prizna lenobo, bluz in kompliciranje? :8): x;)x

to da sem lohk JAZ, direktna in vse to, vse se v faco pove, kot praviš (zato se pa tud mamo.. no poleg ostalega)...



#132 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2010, 00:29

fak free, ne me zdej obremenit, če tle mal časkam. x:o)x :o|o:
Da moram poslušat 64 minut zdej nekaj... zakaj že?
Zvezde stalnice so OK, jaz se raje sicer *zanašam* na vse kej druzga, so pa lohk v pomoč (tolk s prišparanimi 64-imi minutami x;)x).

Direktna v smislu tud nasvetov.
K men se ne pridejo ujčkat pa to. se pravi to hočjo od mene, zato me glih marajo.
Se ne družim s takimi, s katerimi se ne maram, tko da je to vse pošlihtan. x;)x

Ti si me pa videl 'pleksusarko' in v Chatu kot Mimi si mi Sco pripisal in zato dobil nagrado - LK - pa čeprav v bistvu nisi zadel, ker sem riba, ne sco. xDDx x;)x

(vem tud kakšen odziv mam od folka, nisi edini ki me pozna)

ps - drugače se pa strinjam, sej si fajn povedal, sam ti znaš tolk naložit, da ni človek vedno pripravljen na vse tele vijevaje pol. x;)x :8): (ribji bluz, kaj čmo xcivx :vragec:)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#133 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. november 2010, 01:07

ok, stekam. ni panike sploh.

aha, to pa zna bit. :palec: jsz dost bolj cijazim pri takem; razen za tistim k cist stojim vzadi.

da. tut drzi.
itaq.
tut res. pa tut zato, ker si sam hkrati urejam v glavi... vije vaje pa so tut mogoce zarad skorpije v marsu pa bolj melanholicne narave. mogoce.

Da moram poslušat 64 minut zdej nekaj... zakaj že?

Direktna v smislu tud nasvetov.
K men se ne pridejo ujčkat pa to. se pravi to hočjo od mene, zato me glih marajo.

(vem tud kakšen odziv mam od folka, nisi edini ki me pozna)

ps - drugače se pa strinjam, sej si fajn povedal, sam ti znaš tolk naložit, da ni človek vedno pripravljen na vse tele vijevaje pol. x;)x :8): (ribji bluz, kaj čmo xcivx :vragec:)



#134 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2010, 12:01

milsim da ne to, maš pa močno delujoč mars (bod vesel!! k te ful spašava), zato si tud priden, se zaženeš, prideš pomagat in to. Ko se dela, se dela. Pošteno. x:)x
Dost folka k poznam, ima mars v škorpiji in tu je mars kar praviloma zelo dobro delujoč (razen če nima res kakih štalskih zraven).

Tebi bolj Oven 'špila' (da te zanaša - pač mal ribo premetava, hopla, popla! x:px)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#135 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 23. november 2010, 12:24

Ne mačka, nisi edina... sem pa prepričana, da se to stanje "norosti" pojavi samo v trenutkih nesigurnosti... vem česa vsega sem bila zmožna k mi je govoru eno, mislil pa drugo x:o)x ... k sem čutila, da se izmika, laže, ne prizna... je s tabo, pa čutiš, da v mislih drugje... k me dela noro :vragec:
... no in pol greš po dokaze... lahko tut zlo na absurden način x:o)x ... pa kokr se odkrito pogovarjam z bejbam, ni to samo problem škorpij x;)x poznam bikico k je plezala po fasadi bloka in potrkala na balkonska vrata bejbe pri kateri je bil njen tip x:Dx

pomoje zgoraj opisano (stanje norosti) ne velja (samo) za škorpije al pa bikice x:o)x
se tut ovni not najdemo - vsaj jaz; čeprav po fasadi bloka plezat? Zakaj že?
Jst mam take prebliske/slike/sanje, da lah do "potankosti" vse opišem kdo, kdaj, kako, če že, me vara xcivx

Vse se zgodi z razlogom x;)x
Ko zdej nazaj gledam svoje bivše zveze (zaposlitve/whatever)- ma hvala Univerzumu, da se je končalo, kot se je, da se je zgodilo, kar se je zgodilo. In če se bo sedanja veza končala, se bom ravnotako zahvalila za vse, kar je (bilo), ker vem, da mi še boljše prihaja naproti x:Ix
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#136 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 23. november 2010, 13:26

pomoje zgoraj opisano (stanje norosti) ne velja (samo) za škorpije al pa bikice Objavljena slika
se tut ovni not najdemo - vsaj jaz; čeprav po fasadi bloka plezat? Zakaj že?
Jst mam take prebliske/slike/sanje, da lah do "potankosti" vse opišem kdo, kdaj, kako, če že, me vara Objavljena slika

Vse se zgodi z razlogom Objavljena slika
Ko zdej nazaj gledam svoje bivše zveze (zaposlitve/whatever)- ma hvala Univerzumu, da se je končalo, kot se je, da se je zgodilo, kar se je zgodilo. In če se bo sedanja veza končala, se bom ravnotako zahvalila za vse, kar je (bilo), ker vem, da mi še boljše prihaja naproti Objavljena slika



Verjami, da ne velja sam za nas kao posesivneše. Mi verjameš, da sem do sedaj videla največ posesivnih in ljubosumnih Tehtnic. Ena je bila res prov mal psiho varijanta. Tehtnica z Asc v Levu. Za luno se pa ne spomnim. Kej tazga še nisem videla. Pa spletkarska za znort. Sam mislim, da je imela tukaj vpliv tud vzgoja, ker je vedno dobila vse kar je želela.

Točno tako Objavljena slika

ah kokotec spet mal Objavljena slika sadi



Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#137 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 23. november 2010, 14:00

Ja, tako nekako. praktično vsi moji dbest frendi so bodisi škorpijoni bodisi imajo močnega škorpijona (asc al pa kej), edina frenda ki nima nič od tega, ma močno devico s plutonom na luni in na mojem steliju.
Men je všeč sco smisel za humor, to da se da zment brez besed, to da sem lohk JAZ, direktna in vse to, vse se v faco pove, kot praviš (zato se pa tud mamo.. no poleg ostalega)... Glih zadnjič sem se s frendo o tem pogovarjala (sicer strelka, a ma vse v sco, vključno z luno in asc) in je rekla, da se zato rada z mano druži, ker je lohk ona in ker vse v faco povem. Eni pa tega ne prenesejo. No s temi se pa ne družim. Sej se ne morem z vsemi. Objavljena slika


Ja ravno to je bistvo odnosov....sploh to biti JAZ Objavljena slika Objavljena slika takrat se lahko resnično sprostimo in to je to Objavljena slika Sliši se tako lahko Objavljena slika Objavljena slika
Drugače je pa tudi meni ta smisel za humor the best pri drugih škorpijonih, k tukaj se pa vsi nekako ujamemo Objavljena slika Se mi zdi, da ostali bolj težko v celoti štekajo naš smisel za humor. Pol se pa sami sebi režimo Objavljena slika Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#138 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2010, 15:44

:palec:

... ampak meni je pa *lahko* (v bistvu) - bit jaz vedno in kadarkoli - se pravi da sem vedno iskrena/pristna lohk.
Tud odjebem dost brez problema, če temu ne more bit tako - da pač ne morem bit jaz (in tud nimam teh nekih nostalgičnih, pa družinska posla, pa družit se ker je tko ne vem kdo rekel al kaj... in takšno)... Tle sem pa jaz škorpijon. xyesx
To sem se pa pač naučila v lajfu, da kar ni moje, hvala lepa, na svidenje. x:)x
Moje v smislu da ni moja situacija (ali ne več). Neverjetno, da imam to... da dejansko lohk total odrežem.
Ni da si tolk prizadevam, kao... ampak dejansko pravzaprav *izstopim*. :vio:
Prižgem luč v bistvu (sebi).
Yes, please. No, thanx.
In to je to.
Ker pa izjeme potrjujejo pravila, se je pa tud men že zgodil, da se ni dal spet tolk na simpl odrezat. Ker pač tud nisem hotla, očitno. x:o)x x;)x

NE DA se mi met brezveznih odnosov. To je samo.
Mam rajš pol sebe pa svojo družbo in 'manj je več' varianto. x8Dx

ps - ravno zadnjič sem se s frendom pogovarjala o tem, ki da strašno veliko na to neko hierarihijo itd. in tradicijo [jarac, itak] in v smislu da je to tolk pomembno, da se že 25 let poznava al kolk..
Pa sem mu rekla: ma ne, men je pa všeč, ker mi je všeč DONS se s tabo podružit (in ne zato, ker sva se pred 25 leti x:Dx)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#139 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. november 2010, 20:46

xsmx ha ha kera ... tale je izjava tedna! kako ribo premetava: hopla-popla!
Objavljena slika

oven!

Tebi bolj Oven 'špila' (da te zanaša - pač mal ribo premetava, hopla, popla! x:px)



#140 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2010, 20:48

x:Dx x:px

(ja ne, ribo z ovnom, ker ribe tolk ne premetava, riba ma sam za druge včas neartikulirano gibanje.. v momentu zasuk pa drugam... x:)x.. ni pa gore-dole, jojo varianta... tolk zlo.. z ovni pa je xDDx (riba z ovnom))
ker riba je že sama po sebi dvojna, pa ji ta drugi pol navadno daje asc oz. tista močnejša ali enako močna nota v čartu.
Ker je riba *mehkejši* znak, je potem logično, da pogosto (pri ribi zato tolk bolj), *tamočnejše* prevlada.

Zato s ti tak opasan Lev. xDDx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#141 Vilinčica

Vilinčica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 435

Objavljeno: 23. november 2010, 21:15

Meni se pa vse potroji ali podvaja:

Sonce, Merkur in Venera v vodnarju
Jupiter, Saturn in Pluton v tehtnici
Luna in True Node (nimam pojma, kaj je to - pač laik x:Ix ) v levu
Uran in Neptun v strelcu
in Mars v ribah

Aja - znam zelo nihat - od totalno umirjene, do eksplozivne, nabite z energijo in čustvi :inocent: Za tiste, ki jih ne poznam zelo zaprta, za "moje" spet čisto druga. Ljubosumje? Hmmm če sem, tega ne povem (preveč ponosna) verjetno pa se me da prebrat (obnašanje). Maščevalna nisem, če me kdo res prizadane, se poberem in odrežem, gladko. Sem pa tak borec - vsakič znova ko padem na tla, se poberem, obrišem umazanijo in grem naprej, še močnejša. Večni optimist, ali bolje rečeno - ne obupam, gledam naprej, navzgor.
"In spe nascendi." (Živim v upanju)

Latinski izrek



Objavljena slika

#142 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. november 2010, 21:47

Ovnji lev xDDx :palec:

...
Zato s ti tak opasan Lev. xDDx x;)x



#143 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 24. november 2010, 12:04

Objavljena slika

... ampak meni je pa *lahko* (v bistvu) - bit jaz vedno in kadarkoli - se pravi da sem vedno iskrena/pristna lohk.
Tud odjebem dost brez problema, če temu ne more bit tako - da pač ne morem bit jaz (in tud nimam teh nekih nostalgičnih, pa družinska posla, pa družit se ker je tko ne vem kdo rekel al kaj... in takšno)... Tle sem pa jaz škorpijon. Objavljena slika
To sem se pa pač naučila v lajfu, da kar ni moje, hvala lepa, na svidenje. Objavljena slika
Moje v smislu da ni moja situacija (ali ne več). Neverjetno, da imam to... da dejansko lohk total odrežem.
Ni da si tolk prizadevam, kao... ampak dejansko pravzaprav *izstopim*. Objavljena slika
Prižgem luč v bistvu (sebi).
Yes, please. No, thanx.
In to je to.
Ker pa izjeme potrjujejo pravila, se je pa tud men že zgodil, da se ni dal spet tolk na simpl odrezat. Ker pač tud nisem hotla, očitno. Objavljena slika Objavljena slika

NE DA se mi met brezveznih odnosov. To je samo.
Mam rajš pol sebe pa svojo družbo in 'manj je več' varianto. Objavljena slika

ps - ravno zadnjič sem se s frendom pogovarjala o tem, ki da strašno veliko na to neko hierarihijo itd. in tradicijo [jarac, itak] in v smislu da je to tolk pomembno, da se že 25 let poznava al kolk..
Pa sem mu rekla: ma ne, men je pa všeč, ker mi je všeč DONS se s tabo podružit (in ne zato, ker sva se pred 25 leti Objavljena slika)...


Oh ja vem kaj misliš tudi jaz tako delujem sam sem pa po drugi strani tako zelo senzibilna, da sama sebe prizadanem, če koga prizadanem Objavljena slika ker sem iskrena in to dobro ne prenesejo...sploh ker se hitro navežem na ljudi in se pol odmaknejo...to mi res ni fajn sam po drugi strani si pa govorim, da je zame to že bolje...
ja to pa itak tud mene to ne gane glede vezi, če mi pač kdo ne ustreza mi pač ne...ne bom zdej trpela hinavcev pa ritoliznežev okoli sebe sam zato, ker smo v sorodu ipd...te podpiram pri tem "mali" škorpi Objavljena slika Objavljena slika
Vendar da odrežem vseeno ful traja, oh ja verjetno spet kozu Objavljena slika sam je pa potem res za vedno Objavljena slika
Ja to je fajn k se ti lučka prižgeObjavljena slika tud jz mam take dneve Objavljena slika včasih mi pa celo kdo pomaga, mogoče celo nevede Objavljena slika ravno pred kratkim mi je kolega dal na nek način vedet, da sama pustim, da me ljudje "izkoriščajo" ker kr popuščam znova in znova ne glede na to, da se dostikrat tudi razjezim in povem svoje, pa potem je vseeno čez čas vse uredu...fora je pač v tem, da dam vedet kaj me moti in hkrati tudi priliko človeku, da "popravi oz. popraviva" skupaj kaj pač je za zrihtat...no in če se nč ne spremeni pa odrežem...takrat pa nobenemu nč jasno...
Vem določene izjeme ostajajo...k sreči jih ni veliko Objavljena slika

Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Ja sej veš kaj pravijo boljše kvaliteta kot kvantiteta Objavljena slika

Hm smešno tud men kolegica to pred časom rekla, sam bolj na ta način, da "ostajaš" prijatelj ker se tok časa že poznaš, pa mi ravno ni bilo to všeč, k ne razmišljam tko...družim se s tistimi, ki mi odgovarjajo in ne zaradi let poznanstva...v bistvu na isti način k ti...
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#144 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 8. december 2010, 12:33

Tak, mal za hec, pa mal zares, pa vsi smo pomalem skoraj vse Objavljena slika.


Objavljena slika Seveda, sej mamo vse vseh dvanajst znakov in zato se razlikujemo samo na različnih področjih, edin enim kej bolj ven seka kokr drugim, zelo važn je ASC in položaj lune, na vsak način pa aspekti med planeti, ampak tista podlaga kar se tiče lastnosti znamenj pa mamo vsi. Ena riba z močnim ovnom bo sigurno v prvi hiši bo sigurno bl pohitela kokr tista, k ma prvo hišo v kakšnem biku, počas pa gvišno.Objavljena slika

#145 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 22. januar 2011, 16:44

Mislim, da je od treh znamenj, ascendent se najbolj sporen. Ascendent je, kot je nekdo ze omenil, samo odraz 'prvega nastopa', kot nekaksna maska, s katero dozivimo in smo doziveti v prvih nekaj trenutkih. Torej, kot kadar se rodimo in srecamo novo okolje.

Sta pa jedro vsega nasega razumskega in seveda custvenega dogajanja Sonce, oziroma Luna.

Ascendent postane pomemben, le ce je v osebnem horoskopu zelo podprt. Recimo, Kozorog brez planetov v Ribih ali nezastopani 12.hisi, a z ascendentom v Ribih, bo slednji bolj slaboten ce ne celo prezrt. Moramo gledati tudi v katero znamenje pade vladar ascendenta.

Na primer, jaz sem Rak z Luno in ascendentom v Devici. Ob tem imam tudi Jupiter v Raku. Vladar mojega ascendenta, Merkur, je pa v zelo drugacnem ognjenem znaku, Levu in to v nasprotni hisi, 11. Razen tega je Merkur v kvadratu z Uranom (torej je delno tudi uranovski) ter v trigonu z Neptunom in sekstilu z Plutonom, vodnima planetoma. Tudi Luno imam v konjukciji z ascendentom (12.hisa), kar me dela zelo Rakico.Objavljena slika

Torej, v mojem primeru sem predvsem Rak (Sonce v znamenju in Luna na ascendentu) a tudi le delno Devica. Slednjo opazam pri sebi in jo zacutim predvsem, ko sogovornika se ne poznam...postanem zelo analiticna in studiram psihologijo nasprotnika a, ko 'zacutim' dobronamernost, kaj hitro odprem svojo duso osebi (Rak in Merkur v Levu)...takrat se se najbolj zanesem, dvojica Rak-Lev ki me delata odkritosrcno. Ce pa zacutim recimo 'negativno' energijo v nasprotniku (in ponavadi ne falim- Merkur v trigonu z Neptunom in sekstil z Plutonom ter Luna na ascendentu), prevlada dvojica Rak in Devica...torej postanem prekomerno zadrzana, ce ne celo odrezava a velikokrat se najraje umaknem in drzim zamero, a nisem mascevalna.Objavljena slika

#146 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 22. januar 2011, 17:26

kako pa vidis kaj je vladar ascendentu?

#147 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 22. januar 2011, 18:33

Vsakemu znaku vlada planet/a.

Mars Ovnu in Skorpijonu (slednjemu tudi Pluton)
Sonce Levu
Luna Raku
Neptun in Jupiter Ribi (Jupiter tudi Strelcu)
Venera Biku in Tehtnici
Saturn Kozorogu in Vodnarju (slednjemu tudi Uran)
Merkur Devici in Dvojcku.


Recimo, da imas ascendent v Dvojckih. Poglej kako je namescen vladar ascendenta, torej Merkur, v tvojem rojstnem horoskopu. V katerm znaku je in v kateri hisi se nahaja. Plus kaksne aspekte tvori z ostalimi planeti, ce jih. Tako bos videl/a kako mocan je tvoj ascendent.

To temo je popravil/a Hekate: 22. januar 2011, 18:35


#148 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. januar 2011, 00:06

tut. lev je v opoziciji z ribo.
mi pa tale lev dela na sonce v 7 hisi nekak.

Zato s ti tak opasan Lev. xDDx x;)x



#149 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. januar 2011, 00:12

Mars - Scorpio - 27°24'45 - 04 - direct
Neptune - Scorpio - 28°41'11 - 04 - direct
Mercury - Aquarius - 04°28'23 - 06 - direct
Sun - Pisces - 00°50'52 - 07 - direct
Saturn - Aries - 21°47'59 - 09 - direct

Ascendant - Leo - 26°28'23

Sun Opposition Ascendant 4°22
Mars Square Ascendant 0°56
Saturn Trine Ascendant 4°40
Neptune Square Ascendant 2°13

pri meni sta asc in sonce nedvomno precej povezana. mislim da sta oba zelo pomembna zame in moje delo. hkrati pa, kot si rekel tudi merkur.
V praksi bi pomenilo deloma poslovno ukvarjanje z ljudmi na podrocju 6 hise. (kar bi zdruzevalo 7 in 6 hiso), kar v praksi deloma tudi je dejanskost.
Kaj v tem procesu konkretno dela simbol riba ne vem; bolj se zdi, da se izraza 7 hisa.

Recimo, da imas ascendent v Dvojckih. Poglej kako je namescen vladar ascendenta, torej Merkur, v tvojem rojstnem horoskopu. V katerm znaku je in v kateri hisi se nahaja. Plus kaksne aspekte tvori z ostalimi planeti, ce jih. Tako bos videl/a kako mocan je tvoj ascendent.



#150 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 23. januar 2011, 01:06

pri meni sta asc in sonce nedvomno precej povezana. mislim da sta oba zelo pomembna zame in moje delo. hkrati pa, kot si rekel tudi merkur.
V praksi bi pomenilo deloma poslovno ukvarjanje z ljudmi na podrocju 6 hise. (kar bi zdruzevalo 7 in 6 hiso), kar v praksi deloma tudi je dejanskost.
Kaj v tem procesu konkretno dela simbol riba ne vem; bolj se zdi, da se izraza 7 hisa.



Free, tist z Merkurjem je bil sam primer. Pr tebi Merkur nima veze z ascendentom. Gor je bla debata kdo je vladar ascendenta, kje je in kake aspekte ma. In pr tebi je to Sonček. On je vladar ascendenta, prve hiše in vladar tvojga charta.

Merkur pa.....hm......pr tebi, sej veš kaj povzroča. Gobčnost, neskončno dolge tekste in sploh veselje do komunikacije. Definitivno si to prnesu iz prejšnjih lajfov, takrat ti je bla komunikacija celo vir zaslužka, zato se je še danes veselo oklepaš. A to lih ni karma tega lajfa k ga zdej živiš. To počneš le zato, k si tega navajen od prej in ti je to nekako enostavno, domače. A tvoj Merkurčič pa vozli ti dajajo drugačno nalogo, predvsem, da najdeš novo identiteto, da pričneš drugačne projekte, ne z neskončno dolgimi teksti, temveč bl na podočju zdravja, na to da nekako najdeš link med možgani in telesom in s tem povezanim zdravljenjem, da promoviraš zdrav način lajfa, da se upreš starim zastarelim metodam in kaj pametnega pogruntaš. K za to pa chart kaže da si nadarjen in bi v tem lahko celo uspel. x;)x

A to s Sončkom, vladarjem tvojga ascendenta nima lih neke big veze in je tisto čisto ena druga debata.

Bodi fajn. :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0