Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Škorpijoni.......


  • Prijavi se, če želiš komentirati
17955 komentarjev na to temo

#101 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 29. maj 2004, 07:42

:2src:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#102 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. maj 2004, 08:19

Evo, pa se jaz svojega (moj asc, zaveznik, tale pa 'trofeja', fotomodel):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#103 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 29. maj 2004, 08:48

Evo, pa se jaz svojega (moj asc, zaveznik, tale pa 'trofeja', fotomodel):

:wub: :inlove: :2src: :2src: :2src: :palec:

#104 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. maj 2004, 09:12

js se pa ne strinjam z vami js nimam asc v škorpijonu temveč mam asc v orlu
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#105 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. maj 2004, 09:28

x:Xx A ne Neli? A ni luschy? A ni srchy? :2src: :2src:
Pritkan fantek bil... fotknila kakih 6, 7 fotk... pridno poziral, voda ga je zalivala - torej, ni samo OB vodi... nisem mogla verjet! ... saj ga imam tudi z vodo, samo je slaba fotka, pa na kaksni je moja senca in tko... tlele se se najbolje vidi (tudi barvno in tko)...

Ful smo kompa (tako splosno, ze nickolikokrat je prisel kot sel do mene)...
Enkrat je bil na moji majici (rdeci, v luni v sco - imam kakih 6 pric!!), na morju, ko smo gledali (nevarne) oblake in gruntali, ali cmo it dam - in pobrali perilo s strikov in jaz to rdeco majico...
in ga zagledam notri (prej vse dneve bosi hodili, vse, nikoli ga ni bilo, pa je ocitno bil ali so bili tam okoli)...
In mu recem - thanx, frend, za signal... OK, gremo dam torej... in ga nesem in vrzem dalec nekje stran v grmovju.
Pride frend - kwa?? :O: Samo stran vrgla? Zakaj pa ga nisi ubila?
In jaz - zakaj? A samo zato, ker JE?
In ker nam je prisel prijazno povedat, naj se spokamo dam?
Se istega dne (ko smo imeli ze vse spokano pod strehico) se je ulilo, tamala je dobila vnetje usesa in smo sli dam.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#106 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. maj 2004, 10:02

x:o)x xDDx x;)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#107 tashyka

tashyka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 543

Objavljeno: 29. maj 2004, 10:12

he he contesa...ja :vragec: :vragec: :vragec: :devil: :devil: :devil:
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...

#108 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 29. maj 2004, 10:28

Kdor nas pozna, ve, da smo zakon, kdor nas pa ne, nas pa še mora spoznat! :vragec:  :palec:  x:Dx

včasih so škorpijonke takooo brez energije... nič se jim ne da. imajo se za ful uboge, vse jih boli, nič jim ni prav... x?x
mislim da redkokomu resnično zaupajo, človeka hočejo posedovati?. so pa takšne da vsi mislijo da jim lahko vse zaupajo, da jih razumejo itd... ampak bog ne daj da se jim zameriš. :vio: drugače pa tudi fajn prijateljice. je pa res da sem jaz takšna da nikjer ne ostanem dovolj časa da bi koga res spoznala. ko pride do situacije ko mi kdo lahko prišel resnično blizu že zamenjam okolje.. in vse se znova začne- spoznavanje, prijateljstvo, zaupnost... to je eden mojih vzorcev. je pa zanimivo da se povsod kjer sem, počutim kot doma- pač tam sem doma. mogoče ima kaj opraviti z merkurjem v devici v četrti hiši, rakcem ki rabi dom, zatočišče in mojo skupinico strelcev v horoskopu ki bi potovali in rabijo svobodo. zato se navežem na tiste ljudi, ki so dovolj vztrajni in se pustijo spoznavati zelo počasi. ne tako kot tehtnice, dvojčki, vodnarji s katerimi se takoj ujamemo. zato pa ni nikoli neke trajne vezi.

seveda je s škorpijoni tako da ti morajo res zaupati da ti dovolijo da jih resnično spoznaš, ko pa do tega pride "si njihov" :vio: ni ti pomoči x:Dx... absolutno pa moraš biti takšen da živiš iz svoje energije, si močan, trden in neodvisen, da ne zapadeš pod njihov "vpliv"... ker kot sem že zgoraj napisala- so včasih brez energije in zato ima človek občutek da jim jo mora dati.

:inocent :8): x:Dx

#109 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 29. maj 2004, 10:49

Pritkan fantek bil... fotknila kakih 6, 7 fotk... pridno poziral, voda ga je zalivala - torej, ni samo OB vodi... nisem mogla verjet! ... saj ga imam tudi z vodo, samo je slaba fotka, pa na kaksni je moja senca in tko... tlele se se najbolje vidi (tudi barvno in tko)...

A ves, da sem ga sama 3 leta nazaj tudi srecala in to dvakrat. :eek: Enkrat sem kampirala ob Soci, in se je ravno tako "soncil" na skali, medtem ko ga je zalivala voda. Priblizno ista scena kot tvoja fotka. :palec: Drugic sem ga pa videla ob Mangrtu. Ponoci! S svetilko. Tak cist micken je bil. x:o)x :2src: :2src:
Mi je bilo zal, da nisem imela fotoaparata ob sebi. Bi skurila cel film. x:Ix x:o)x x^x

#110 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 29. maj 2004, 10:53

Hm.

Nekaj me moti pri vsem tem. Ne, ne trdim da astrologija nima nikakrsne veze...vsekakor ima....veliko...moti me predvsem etiketiranje.

Priznam, o teh stvareh nimam pojma...ce mi nekdo pove datum rojstva, ne vem kaj je po horoskopu (ok, ce ima na isti dan kot jaz, potem ze ;) ), ampak da bi nekoga 'vnaprej determiniral' samo po tem, kdaj in kje je rojen...to je zame prevec enostavno.

Pa potem pise nekdo na forumu...jasno, da sva se razsla...saj sva nekompatibilna po horoskopu....jasno da me je 'zafrknil' v sluzbi, saj je....mene kar strese ko to berem.Tako enostavno je to ?...neverjetno.

Ne vem...a vi koga,preden ga povabite ne kavo, sok...karkoli..vprasate najprej kdaj je rojen ?
Ker ce ni 'pravilen datum', ga apriori od*ebete ?

A ne vpliva na clovekov razvoj, njegovo dusevnost, duhovnost, zaznavanje sveta, ostalih ljudi....se kaj drugega ? Je samo etiketa dovolj..pove vse o njem.

A ni boljse pri spoznavanju nekoga uporabiti vse svoje cute, misli....?

Vsi policaji so neumni.
Vsi crnogorci so leni.
Vsi .......

Je to nadaljevanje ?

Ce je 999 policajev od 1000cih neumnih...a ne delamo krivice vsaj enemu ali celo vsem tisocim ?

Ja, najlazje je stvari 'pospravit v predalcke'.
Nedefiniranost kot taka je cloveskemu razumu najtezje sprejemljiva.
Ce clovek sprejeme nekatere stvari kot aksiome, je zivljenje precej lazje, se strinjam. Pa je to pravilno ?
Pustite stvari odprte, nedokoncane...to ni binarni svet,
samo 1 in 0.

Ko smo ze pri binarnosti, obstaja 10 vrst ljudi: tisti ki znajo steti binarno in tisti ki ne znajo x:Dx x:Dx x:Dx


P.S Ze vidim....zdaj bodo odgovori, zakaj tako razmisljam v stilu "jasno, saj je on to pa to...pa asc.v tem, pa 3 hisa v..." :eek:

#111 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 29. maj 2004, 11:00

Kar se tiče energije Aira jo imam za izvoz(ponavadi jo drugi meni jemljejo, ne jaz njim) x:Dx  Drugače pa so pri meni v horoskopu zajeti vsi znaki razen device, tako, da nimam velikih težav, niti pri navezovanju stikov , niti pri komunikaciji! :onfire:  xsuperx
Prej jo imajo drugi! xg:Dx  :irs:

:palec: ne pozam škorpijonke ki bi imela s tem težave x:Dx kar se energije tiče-mogoče te vleče ven kakšen energičen znak ali kombinacija tako da voda ne dominira xsrcx pestrost znakov- aha. predstavljaj si kako bi bilo če bi škorpijončka podpiral kakšen asc rakec...

#112 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 29. maj 2004, 11:06

Priznam, o teh stvareh nimam pojma...ce mi nekdo pove datum rojstva, ne vem kaj je po horoskopu (ok, ce ima na isti dan kot jaz, potem ze ;) ), ampak da bi nekoga 'vnaprej determiniral' samo po tem, kdaj in kje je rojen...to je zame prevec enostavno.

zato ker je velika verjetnost da so si ljudje rojeni v dol. znamenju podobni, če analiziraš skupne lastnosti prideš do nekega vzorca in sklepaš da velja za večino ljudi v tem znamenju. xsrcx

#113 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 29. maj 2004, 11:07

zato ker je velika verjetnost da so si ljudje rojeni v dol. znamenju podobni, če analiziraš skupne lastnosti prideš do nekega vzorca in sklepaš da velja za večino ljudi v tem znamenju. xsrcx

Pravkar si napisala da so vsi policaji neumni.....

#114 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 29. maj 2004, 11:10

neumnost je spet lahko subjektivna. x:Dx napišeš buci buci,,, pa te kdo označi za butastega recimo x:Dx...

#115 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 29. maj 2004, 11:12

Torej ne napišeš buci, buci in te nihče ne označi za neumnega! :palec:  x:Dx

A nisi ti ravnokar napisala (saj ves kaj, jaz ne padem na to finto x:Dx ) ?

#116 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 29. maj 2004, 11:13

Pa si, pravkar, ko si me citiral! xsmx

Nop.
Preberi se enkrat x;)x...to si ti napisala..jaz imam drugacen rokopis x^x

#117 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 29. maj 2004, 11:14

lahko tudi ne napišeš kar hočeš napisati ker se bojiš kritike, ampak to spada v dominium x:Dx kakšnega zadržanega raka ali device :vragec: to pa mi nismo.

#118 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 29. maj 2004, 11:15

lahko tudi ne napišeš kar hočeš napisati ker se bojiš kritike, ampak to spada v dominium x:Dx kakšnega zadžanega raka ali device :vragec: to pa mi nismo.

copy/paste z mojega prejsnjega sporocila:

P.S Ze vidim....zdaj bodo odgovori, zakaj tako razmisljam v stilu "jasno, saj je on to pa to...pa asc.v tem, pa 3 hisa v..."

#119 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 29. maj 2004, 11:16

raku...npr. x:Dx
Micky ti si pa ja subjektivno pameten

#120 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 29. maj 2004, 11:18

Hohoho,Kroko, začarani krog praviš? x:Dx To se pa zgodi, če se bockaš s škrpjonko! xyesx  xg:Dx

Pa naj bo po tvoje...ceprav, ce meni nekdo rece "ti si pa tak pa tak...ker si po horoskopu to in to.." , pa cetudi gre za kompliment, za pozitivno lastnost...zame je to zaljivka...pa razumi kakor hoces...

#121 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 29. maj 2004, 11:20


Micky ti si pa ja subjektivno pameten

Sam po moje misliš, ne x;)x x:Dx

x:Dx vidiš da si pameten...

ti si pa z luno v škorpijončku, hm? kako misliš da to vpliva nate?

#122 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 29. maj 2004, 11:24

Ja, veš Kroko, da te čisto razumem! xyesx  xg:Dx

Ti bolj razumes tale rek:

"Ni vazno ce je prav, glavno da je pomoje" :eek: x:Dx

#123 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 29. maj 2004, 11:25

Mal ostrine mi da, saj sm reku nekje prej......se mi zdi, da bi bil drgač "prešvoh"  x:o)x  x:Dx Se ti ne zdi?  x:)x

malo strupka ti da ja... kot strelec z luno v škorpijonu zasleduješ svojo žrtev po celem svetu in jo potem pičiš x:Dx

#124 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 29. maj 2004, 11:29

x:Dx zdej pa jaz rabim eno mikico :palec:

#125 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 29. maj 2004, 11:32

Bravo, kako si vedel! xg:Dx
Samo prav je pa tudi! :palec:  x:Dx

Prav, prav, brez dvoma...ampak samo v primeru, da uporabljas tole logiko:

A: Sef ima vedno prav.
B: Ce sef nima prav, velja tocka A.



x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0