Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prebolevanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
231 komentarjev na to temo

#76 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2006, 15:52

...ok pol pa dubis 1X cufte... someday... aja, pa nc cez urana v drugi govort... konc koncev clovk nkol ne ve kdaj bo na lotu sedmico zadel... x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#77 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 6. november 2006, 15:55

iiiiiii a dobim :2src:

ja sedmico xrolleyesx enkrt u lajfu sm sam loto pisala in zadela petico x^x tak da mam naslednjič 100% šans, če pa po kakem slučajnem naklučje ne utrofim, mam še zmeri pol naslednjič 50 % možnosti x:px tak da ja, uran u drugi rula xsuperx :o|o:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#78 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2006, 15:56

..jah sevede da dobis.. cufte ziher... za sedmico ne garantiram... x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#79 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 6. november 2006, 15:57

ma jebeš sedmico, sam da so čufti x:px
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#80 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2006, 16:01

ma jebeš sedmico, sam da so čufti x:px

...po mojem se s tabo strinja vecina etiopijcev... :vragec: x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#81 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 6. november 2006, 16:03

....večina se strinja, neki jih pa težk preboleva :inocent: :vio:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#82 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 6. november 2006, 16:04

Sta me klicala? :inocent:
Je kdo čufte omenjal? :vio: :yumy:
Dej, nakladač, zihr jih sploh ne znaš narest. Ne verjamem, dokler ne sprobam. :vragec: x:px

#83 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2006, 16:06

....večina se strinja, neki jih pa težk preboleva :inocent: :vio:

...jah to je pa omejenost uma... vsega je dovolj za vse... samo razbit mormo omejitve, ki nam preprecujejo to vidt... jah sej ves, da po kvantni fiziki opazovalec vpliva na opazovano... tocn vem kaj zdele mislis: S tujimi jajci je lahko po koprivah lazit, a ne??... uf kok sm zdele zablodu...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#84 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 6. november 2006, 16:08

...a ti ves, da je Pikica vcasih lahko hodila tut po cestah k majo najvecjo dovoljeno obremenjenost manjšo od dveh ton... to je blo preden je moje čufte jedla... povedano drugače: sporoc mi k bos tolk nasparala, da si bos lahko prvoščila da se ne bi dobro poročila... x;)x

xsmx xsmx
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#85 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2006, 16:16

Sta me klicala? :inocent:
Je kdo čufte omenjal? :vio: :yumy:
Dej, nakladač, zihr jih sploh ne znaš narest. Ne verjamem, dokler ne sprobam. :vragec: x:px

...eh... a zate cufte, pa za todiko... ceki da jest tok nasparam, da bom lahko vaju nasitu... x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#86 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 6. november 2006, 16:17

...eh... a zate cufte, pa za todiko... ceki da jest tok nasparam, da bom lahko vaju nasitu... x:Dx x;)x

:vio: sj js sm skromno dete...dva mam dost :inocent:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#87 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2006, 16:19

:vio: sj js sm skromno dete...dva mam dost :inocent:

.."dva mam dost"... ja, ja to vse govorijo... k pa pridejo enkat do kroglic... :inocent: x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#88 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 6. november 2006, 16:22

.."dva mam dost"... ja, ja to vse govorijo... k pa pridejo enkat do kroglic... :inocent: x;)x

khm khm..... :inocent: kj se zgodi ko pridemo do kroglic....tja se raj neb spušali :vio: sam dejstvo da še zmeri ostanemo pr št. 2 x^x x:o)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#89 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2006, 16:25

khm khm..... :inocent: kj se zgodi ko pridemo do kroglic....tja se raj neb spušali :vio: sam dejstvo da še zmeri ostanemo pr št. 2 x^x x:o)x

...jah pol hocte pa se vec, cuft kakopak... jao, te stajerke pokvarjene... :o|o: x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#90 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 6. november 2006, 16:28

x:Dx x:Dx ja a je kdo kj drujga kt čufte omenju xrolleyesx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#91 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2006, 16:39

x:Dx x:Dx ja a je kdo kj drujga kt čufte omenju xrolleyesx

..se mi je za moment zazdelo, da se blo v tvojem odgovoru kancek bogokletnih misli... :inocent: x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#92 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 6. november 2006, 17:08

Tezko prebolevata Rak in Skorpijon, tudi Bik.
Takole na prvo zogo, zelo povrsno in posploseno.

Jz full težko prebolevam.Se vidim, da mam luno v škropijonu v 8.hiši..Pa ,da sem ribica..Preveč čustvena in hiter se navežem.. :xx!:
Tud eno leto znam koga prebolevat..Taka sem.. :vragec: x^x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#93 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 6. november 2006, 17:15

hja tud jest sem prebolevala enga kekca 1 let...... pa se dons mam stranske ucinke zarad njega :xx!: da me je strah kdaj me bo kdo spet nategnu po suhem..... x8Dx
Uspeh je drznim zagotovljen!

#94 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 6. november 2006, 22:03

En let je še mal jz rabim po 2 leti al pa še več...ja vodna znamenja kar precej časa rabijo, da gredo naprej...premlevajo in premlevajo...
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#95 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 7. november 2006, 09:13

En let je še mal jz rabim po 2 leti al pa še več...ja vodna znamenja kar precej časa rabijo, da gredo naprej...premlevajo in premlevajo...



x:Dx x:Dx x;)x Prebolevanje je včasih precej, precej daljše. Ste še ful mladi, da bi lahko o tem debatiral. x;)x

#96 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 7. november 2006, 10:09

x:Dx x:Dx x;)x Prebolevanje je včasih precej, precej daljše. Ste še ful mladi, da bi lahko o tem debatiral. x;)x


Se popolnoma strinjam x!x

Lunca kako bi pa lahko iz natalne karte vidu kdo rabi več časa kot nekdo drug??
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#97 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. november 2006, 11:02

ja saj smo ze govoril, Pinka.
trdni, stabilni znaki tezje, hitrejsi, spremenljivejsi pa lazje.
saj je logicno.

To da dlje prebolevas, kaze mdr. tud na to, da ne sprejmes tega, spremenljivi pa se lazje prilagajajo, poleg tega pa so tudi bolj povrsni.
Noces pustit odit, to je tud en point dolgega prebolevanja... ne sprejemas svojega dela krivde oz. odgovornosti in zanikas svojo pot - se zapicis, da je ravno tisto tisto TO (vec kot ocitno pa ni, ce je treba nevemkolk prebolevat).
Zato Rak, Kozorog, Bik... ker se najbolj oklepajo tega, kar majo.

*fajn da je se mal o temi (se mi je kul zdel, k ste jo osvezil, sam pol so sam dvojcki not lapal, se prav ircal, tapravi skup spet x:px xrolleyesx)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#98 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 7. november 2006, 11:03

... no, da je še jaz mal vmes uletim...

Se strinjam s prejšnjimi posti, da vodna znamenja tezje in dalj časa prebolevajo.

Sama imam ravno škorpijona (in venero) precej poudarjenega v karti. Čustva so al jih pa ni. Takrat ko so, s toliko bolj intenzivna in globoka, tko da takrat kot pride do trpljenja in prebolevanja, se to tud dogaja toliko bolj intenzivno in globje. Dolg časa traja, da se sprijaznim s novim stanjem...

Mogoče je mal sreče, da imam Luno v dvojčku in mi razno analiziranje čustev, ki butajo ven, potem mal pomaga... da tisto trpljenje, prebavljanje čustev, napetost in stres mal omilim

#99 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 7. november 2006, 11:15

To da dlje prebolevas, kaze mdr. tud na to, da ne sprejmes tega

..tocn tko... omejenost uma.... :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#100 Tanci

Tanci
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 847

Objavljeno: 7. november 2006, 11:28

Zato Rak, Kozorog, Bik... ker se najbolj oklepajo tega, kar majo.



:O: :O: :O: jaz sem vse troje :inocent: (sonce rak, luna bik, ascendent kozorog) x:Ix x:)x
... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0