Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prebolevanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
231 komentarjev na to temo

#176 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 6. februar 2010, 20:12

Ja ja si poizkusil sprovocirat x:px
Še naše babice so praznovale god, rojstnega dne pa niso poznale :frog:


Bakice so veliko dale tudi na svetnike in cerkvene praznike kot je Božiček..... :frog: x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#177 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 6. februar 2010, 20:16

Mater nekateri dolgo rabijo da preboljijo vezo. Tist ko prebira kakšne duhovne bukvice ne rabi več kot pol leta. Odstraniš vezi z bivšim partnerjem, zmečeš stran vse stvari od njega....in stvar končana.


Hehe, Brezo, meni se čini da ti nikad baš nisi volio nekoga, ali baš onako... Em ti, koliko se sjećam, jedna prevara ne predstavlja problem, em bi je prebolio za pol godine. I nekako prebrzo skončaš stvari. x:Dx

Aja, pa dokler ne razčistiš stvari do kraja, bolje da se ne zapletaš z novim osebkom. x:Dx


:palec: Strinjam se

#178 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 6. februar 2010, 20:38

pa ja x:o)x



Se strinjam.
Ta pa je bosa.

Oh duhovne knjige... x:o)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#179 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 6. februar 2010, 21:16

Potem jaz nisem imela daljše zveze ... nikoli x:o)x

Kakovost razmerja & globina čustvene & Duhovne povezanosti [vzajemne],
"libidne kompatibilnosti & zadovoljenosti", ... mogoče
šteje več kot trajanje samega razmerja. -)

#180 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 6. februar 2010, 21:35

pa ja x:o)x

Ma ajde, nekateri lahko prebolijo tudi v 3. mesecih. Pa kakva si ti to mistička žena da ne razumeš ovakve magije. x:Dx

Govorim o subtilnih vezeh, da se razumemo. Meditacija, volja, odprt srce, odstranjevanje vezi, odpuščanje, nenavezanost.....in formula dela. No ja, na čas vpliva ali gre samo za eno vezo ali je treba odstranit programčke iz več vez, skratka tudi iz preteklih. Podzavest skriva marsikaj kar si sploh ne predstavljamo. Mislimo, da smo že rešili problemček, pa temu ni tako. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#181 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 6. februar 2010, 22:28

Ej vem o čem govoriš. Poznam tole .. sem pa tudi mnenja, da ni dobro rezati vezi, dokler 100 % ne razčistiš pri sebi in s partnerjem, kako zadeve stojijo in kako naprej. šele nato lahko režeš, ker sem mnenja, da drugače ni uredu ne za eno, ne za drugo stran.


In zakaj potem pri nekaterih to lahko traja več let??? Predpostavljam da tega ne znajo, nočejo, pričakujejo da bosta v prihodnosti spet skupaj al je pa kakšen drug vzrok. :xx!: xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#182 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. februar 2010, 09:07

Bi rekel, da si verjetno se bolj mlad clovek z vec idealizma kot izkusenj.

Ma ajde, nekateri lahko prebolijo tudi v 3. mesecih. Pa kakva si ti to mistička žena da ne razumeš ovakve magije. x:Dx

Govorim o subtilnih vezeh, da se razumemo. Meditacija, volja, odprt srce, odstranjevanje vezi, odpuščanje, nenavezanost.....in formula dela. No ja, na čas vpliva ali gre samo za eno vezo ali je treba odstranit programčke iz več vez, skratka tudi iz preteklih. Podzavest skriva marsikaj kar si sploh ne predstavljamo. Mislimo, da smo že rešili problemček, pa temu ni tako. xDDx



#183 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. februar 2010, 10:28

Kdo pa pravi da nima? x:o)x V ljubezni in odnosih posplosevat je morda tako, kot bi najstniki govorili kako je bit v penziji! x:Dx Ve ponavadi tisti ki nekaj tudi zivi. In morda on pac to kar pravi tudi zivi.
Ob tem imam se vedno lahko svoje mnenje. Oziroma moje mnenje tega ne zanika.

Realnost kaze da je kljub temu mnogo ljudi vecjih idealistov kot sem jaz v nekaterih okoliscinah.
Sicer pa ja, sem idealist.
Danes mislim da je vecina ljudi idealistov.
Poglej kako zivimo! A ne pove dosti to, da kadar se clovek prepusca v trenutku in dejanjih, da idealizira okoliscine v katerih se nahaja!?
Prepuscanje velikokrat nastane takrat, ko oseba misli da je za vse poskrebljeno oziroma misli da itaq ne more kaj dosti storiti da bi bili bolje. In to lahko pomeni idealiziranje trenutka.
Ko gremo vsake 4 leta volit, koliko idealiziramo tiste ki jih volimo? Poglejmo volitve v Ameriki, izvolitev Obame itn? Koliko ljudi po svetu je idelaiziralo!? Idealiziranje ni nujno primerno ali neprimerno. Je pa lahko koristno, kot tudi nekoristno. x:Dx

Lahko se idealist zaveda realnosti oz. jo idealizira prav zaradi razumevanja.
To vcasih potrjujejo posameziki, tisti ki si upajo biti drugacni in to kar so.
Ucitelj ki nekoga vzgaja namerno idealizira ali dramatizira okoliscino, v veri da na tak nacin pomaga ucencu razlocevati. Koliko je njegovo pocetje na mestu je stvar okoliscin, potreb in zavedanja seveda.

Kar se mene tice, odvisno v katerih okoliscinah pac. Namrec mislim da ni osebe ki vsaj v eni stvari svojega zivljenja ne idealizira realnosti. A ti poznas osebo, ki v nicemer ne idealizira realnosti?
Zdej, ce hocmo neki razpravljat o idealiziranju, je morda dobro najprej sploh definirati kaj komu pomeni, da razumemo o cem govorimo.
Namrec ze to kar sem napisal je nekak butasto, ker sta realnost in resnica vedno drugacna glede na nivo na katerem se nahajamo. Pa ceprav recimo, da je realnost samo ena, je resnica znotraj te realnosti drugacna glede na zavedanje posameznika.
Zato ne pravim da Brezo nima prav, vseeno pa menim da morda nekaterih izkusenj nima.
Itaq, je to pac moj pogled, ki je morda nerealen. x:o)x

In ce pogledam napisano:
"Meditacija, volja, odprt srce, odstranjevanje vezi, odpuščanje, nenavezanost.....in formula dela".
- Kdo torej idealizira? x:Dx
Koliko poznas ljudi, ki so po globki vezi sposobni zivet vse te kvalitete ki jih je nastel v primernem razmerju in neobremenjeno po 3 mesecih partnerstva odkorakati v novo vezo? x;)x No, mogoce Brezo.
Sicer pa je to zel odovisno do same veze in razresevanja med potekom oziroma v sami vezi. Ce smo v vezi vedno primerno razciscevali zadeve, delali na sebi, odnosu, je pomoje morda mozno po vezi tudi vse skupaj hitreje spucat. Ampak, ker pa (kakor sem razumel) govorimo o nekih globokih, subtilnih vezah nisem prepican da jih lahko clovek tako "na hitro" spuca. Ker to "spucavanje" je najprej dela na sebi! To pa, no, o tem pa rajsi ne bom zdaj kele bil pameten... x:Dx

Meni se pa zdi, da ima Brezo prav. Sicer do neke mere oz. za nekatere posameznike. Ne funkcioniramo vsi enako, pravtako nimamo enakih izkušenj, znanja, zato ga marsikdo ne razume.

Čeprav Free ... o idealizmu ... sem po mojem občutku tudi ti pašeš x;)x



#184 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. februar 2010, 10:49

Ja, seveda ljudje imajo razlicne razloge. Zato tudi v tem posplosevanje pomoje ni ravno na mestu.
Ce pa te je volja pa ti kr. x:Dx :palec:

In zakaj potem pri nekaterih to lahko traja več let??? Predpostavljam da tega ne znajo, nočejo, pričakujejo da bosta v prihodnosti spet skupaj al je pa kakšen drug vzrok. :xx!: xDDx



#185 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. februar 2010, 11:03

A VAS MALO SPROVOCIRAM. :vragec:

A vi res verjamete, da astrološko znamenje vpliva na čas prebolevanja. x?x Še bebice ne verjamejo tem bajkam. x:Dx Znakec da samo štartno pozicijo karakterja v življenju.

saj ti ni treba *kupit*, da raki najpocasnejs prebolevajo. :vragec: x;)x

Drugac je pa to tko kot z vsem: Devica ni *prebaven* tip zato k so si to eni izmislili ali kar tko mal dolocili, pac pa ker ima znacaj tak oz. je NAGNJENA k temu, da razseckava pri sebi zadeve do onemoglosti.
Se pravi zarad te predispozicije je vec verjetnosti, da bo devica imela prebavne tezave, kot je vec verjetnosti, da bo imel rak raka, kot pa da ga bo imel lev.
In tako je z vsem, tudi s prebolevanjem.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#186 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. februar 2010, 11:09

Srečen človeček je tudi človeček s smislom za humor in takšen se zna tudi pohecat, pa čeprav na svoj račun. Thats me. x:px Kar sem pa napisal o prebolevanju je pa itak zelo skrajšana verzija. Je pa postopek podoben kot pri prebolevanju vseh vez. Tukaj ne mislim samo na partnerske, ampak tudi prijateljske, starševske,.....Da se pa te stvari malo bolj razumejo v detajle je pa spet treba delat na sebi, razširit zavest itd. Te zadeve pa prej občutijo bolj senzibilni ljudje. Je pa res, da o teh stvareh ni dost literature, ampak samo učenje,razlage in zapisi raznih učiteljev in jasnovidcev, ki so videli kaj se dogaja pri takem procesu. Ampak par dobrih knjigic je dostopnih tudi pri nas.

E freeju tebe in tvoj idealizem pa nisem najbolj zaštekal kaj si hotel povedat. :xx!: Predpostavljam pa da si mislil nekaj v tem stilu--- prepusti se toku dogajanja oz. prepusti se in plavaj s tokom reke in ne proti. Ampak take razlage bolje zvučijo iz ust modrecov. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#187 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. februar 2010, 11:17

No, idealizranje se mi zdi v tvojem primeru to, da na nek nacin pricakujes od ljudi vse tiste kvalitete ki si jih nastel. a se motim? Kao SAMO to, pa je zadeva resena! x:Dx

Sem mnenja, da ravno obratno. Odvisno od okoliscin ane.
Prepustit se toku ni vedno neprimerno, kot tudi primerno ne. Odvisno od zavedanja, moci, namena...in odvisno od neodvisnosti. x:Dx

zavedanje: kje sem kaj pocnem (kam grem-pogojno)
moc: stik z visjim jaz in intuicijo, usposobljena osebnost, doloceno znanje
namen: prizemljevanje
neodvisnost: nevezanost na visji jaz, prepricanja in pricakovanja

Meditacija, volja, odprt srce, odstranjevanje vezi, odpuščanje, nenavezanost.....in formula dela.


E freeju tebe in tvoj idealizem pa nisem najbolj zaštekal kaj si hotel povedat. :xx!: Predpostavljam pa da si mislil nekaj v tem stilu--- prepusti se toku dogajanja oz. prepusti se in plavaj s tokom reke in ne proti. Ampak take razlage bolje zvučijo iz ust modrecov. x:Dx



#188 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. februar 2010, 11:23

... ko je nekdo globoko v tem, so mu to floskule: meditacija, odpuscanje itd., pa ceprav se tega tudi sam zaveda. A preprosto pogosto ne zna, ne zmore ven iz tega in gloda to, vse njegove misli so prezhete s tem, v bistvu nekako mazohisticno to venomer jovo na novo secira pri sebi, skoz razmislja o tem, ker je na nek nacin s tem povezan s tem odnosom, ki se z njim se vedno hrani, cetudi ga je od sebe kao ze odpustil.
Tako bi rekla, da je tu celo najpomembnejsa VOLJA.
Seveda ce bos preboleval 14 dni sedemletno zvezo in se nato prisilil (z voljo), da ne bos mislil na to, test morda ne bo osvojen, ker rabimo tudi vse to glodanje in vse to, da nekako pridemo do konca.
Vendar potem pa pride do momenta, ko se samo se *mulj mesha*, ne more bit nobene cistine vec v tem, nicesar se ne da vec izvleci, nobenega soka...
no od tedaj dalje pa potem to nazaj tebe zhre.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#189 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. februar 2010, 11:24

Bi rekel, da si verjetno se bolj mlad clovek z vec idealizma kot izkusenj.


Stara dušica v mladem telesu. xDDx Bom pa letos občutil Kristusova leta. x:px Je pa res da bolj posplošujem zadeve. Drugače pa velja da se od posameznika do posameznika razlikujejo določeni detajli. Osnove so pa podobne. Skratka razlike so samo v detajlih, ampak s tem se pač ukvarjajo kao bioenergetiki, duhovni zdravilci in podobni človečki na individualnih terapijah. Oni ti določene stvari povejo, lahko ti stojijo ob strani....sam pa moraš to predelat in odvržt balast. Seveda pa lahko to dosežeš tudi sam s pomočjo bukvic. Drugače je pa celo meni neka oseba pomagala pri tem. Sem se pa od nje naučil še nekaj kar mi je kasneje odprlo čisto nova obzorja. In potem brez bremen iz preteklosti v boljšo prihodnost. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#190 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. februar 2010, 11:28

da

..A preprosto pogosto ne zna, ne zmore ven iz tega in gloda to, vse njegove misli so prezhete s tem, ...



#191 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. februar 2010, 11:37

kar pogumno se naprej :palec: x8Dx
Sicer pa mi je nekje ravno tvojih letih v life prisla prva vecja resna veza, ce se tako izrazim; ceprav mislim da je ta resnost stvar posameznika ne stvar veze. Potem sem zacel na nekatere odnose gledat drugace. In druga resnejsa veza mi daje se dodano razumevanje.
Mislim, ugibam, da clovek najveckrat pogresa tiste trenutke ki so bili srecni in v ljubezni. Veliko tega se da nadomestiti v ljubezni in sreci, a vsak clovek ima svoje kvalitete.

Kaj nekoga veza uci, je tesko posplosit, ker je to zelo odvisno... nekdo se uci v vezi postavljat meje, nekdo dajat ljubezen, drugi bit bolj voljan, tretji primernega razmerja, nekdo druzinskega zivljenja, prejmat, sprejemat, tretji razumevanja potreb drugega, itn itn.... zato vcasih ko so taka ucenja res bolj globoka in (po)segajo veckrat do nasih korenin, odnosa s strasi, vzorcev iz otrostva itn. tudi razhod z osebo, ki nam je omogocila nekatere okoliscine, da smo bolj videli samega sebe, je lahko tezji kot se zdi v sami vezi. Ne pa nujno pravilo. Nekdo gre pac naprej lazje, hitreje, z vec modrosti.
Milsim da je teza odhoda tudi stvar custvene navezanosti. Bolj ko smo odvisni, tezje je oditi. A morda kar je v daljsi vezi najtezje je ne vezati se.

Stara dušica v mladem telesu. xDDx Bom pa letos občutil Kristusova leta. x:px Je pa res da bolj posplošujem zadeve. Drugače pa velja da se od posameznika do posameznika razlikujejo določeni detajli. Osnove so pa podobne. Skratka razlike so samo v detajlih, ampak s tem se pač ukvarjajo kao bioenergetiki, duhovni zdravilci in podobni človečki na individualnih terapijah. Oni ti določene stvari povejo, lahko ti stojijo ob strani....sam pa moraš to predelat in odvržt balast. Seveda pa lahko to dosežeš tudi sam s pomočjo bukvic. Drugače je pa celo meni neka oseba pomagala pri tem. Sem se pa od nje naučil še nekaj kar mi je kasneje odprlo čisto nova obzorja. In potem brez bremen iz preteklosti v boljšo prihodnost. x:Dx



#192 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. februar 2010, 11:57

aja kdo? :eek: :inocent:

:palec:

..
... Koliko ljudi poznam? Ne vem v številkah bi težko rekla, ampak vem, da so! x:)x

To ''pucanje'', da je delo na sebi popolnoma drži. Če samo pripišem nekaj, kar sem si zapomnila in s čimer se strinjam: ''Poznati moramo osebe s katerimi vstopamo v odnos in s tem v prvi vrsti mislim, da moramo poznati sebe. Kdo sem jaz, ki vstopam v odnos?'' Mislim, da je to pove dosti zakaj se nekateri odnosi ne obnesejo in zakaj prebolevanje traja dolgo/dlje. x:)x



#193 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. februar 2010, 12:07

kar pogumno se naprej :palec: x8Dx
Sicer pa mi je nekje ravno tvojih letih v life prisla prva vecja resna veza, ce se tako izrazim; ceprav mislim da je ta resnost stvar posameznika ne stvar veze. Potem sem zacel na nekatere odnose gledat drugace. In druga resnejsa veza mi daje se dodano razumevanje.
Mislim, ugibam, da clovek najveckrat pogresa tiste trenutke ki so bili srecni in v ljubezni. Veliko tega se da nadomestiti v ljubezni in sreci, a vsak clovek ima svoje kvalitete.

Kaj nekoga veza uci, je tesko posplosit, ker je to zelo odvisno... nekdo se uci v vezi postavljat meje, nekdo dajat ljubezen, drugi bit bolj voljan, tretji primernega razmerja, nekdo druzinskega zivljenja, prejmat, sprejemat, tretji razumevanja potreb drugega, itn itn.... zato vcasih ko so taka ucenja res bolj globoka in (po)segajo veckrat do nasih korenin, odnosa s strasi, vzorcev iz otrostva itn. tudi razhod z osebo, ki nam je omogocila nekatere okoliscine, da smo bolj videli samega sebe, je lahko tezji kot se zdi v sami vezi. Ne pa nujno pravilo. Nekdo gre pac naprej lazje, hitreje, z vec modrosti.
Milsim da je teza odhoda tudi stvar custvene navezanosti. Bolj ko smo odvisni, tezje je oditi. A morda kar je v daljsi vezi najtezje je ne vezati se.

Točno tako. :palec: Preko različnih lekcij v partnerskih odnosih in v življenju se učimo manjših lekcij ki pa vodijo do glavne lekcije-odpreti srce-in nato to svetlobo razširit na partnerja, otroke, kasneje pa še na svoje bližnje, okolico......Človek ki ima odprto srce bo lahko bil s katerimkoli partnerjem, tudi če je ta totalni agresivec. Ljubezen topi slabe lastnosti- dobesedno. Tako da ni pravih in nepravih partnerjev. Vse ima nek smisel. In ponavadi se iz najbolj bolečih odnosov največ naučiš.

Mi pa ljudje, ki me poznajo pravijo da sem preveč moder za svoja leta. No ja, malo pohvale egotu pa ne škoduje. x:Dx Drugače imam pa občutek da bo to leto nekak prelomno zame, pa ne vem zakaj, se mi pa dozdeva. Sem pa glede na poklicno pot in planetke full pod duhovnim vplivom. Karkoli naj bi ta razlaga iz djotisha že pomenila. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#194 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 7. februar 2010, 12:08

pizda mate spet bolne :vragec:
kdor gre v odnos iz ljubezni... ne pozabi in preboli nikoli. lahko iz distance pogleda nazaj, ne sodi, razume...
celo hwaležnost najde nekje...
wi pa tkole :vragec:
jup... forum je samo za powršno ircanje, pa rečte kr hočte x^x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#195 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. februar 2010, 12:17

Ja, "nosi te" x:Dx in kar naj te se nese! :palec: x8Dx

sem bral tvoje komentarje na enmu forumu :palec:

prebolevanje- prebavljanje. no, sej morda ni tolk razlike spet x:Dx vse je bolj okoli zelodca in custev
vcasih ka je se srce zraven, pa je ponavadi tezje.

Točno tako. :palec: Preko različnih lekcij v partnerskih odnosih in v življenju se učimo manjših lekcij ki pa vodijo do glavne lekcije-odpreti srce-in nato to svetlobo razširit na partnerja, otroke, kasneje pa še na svoje bližnje, okolico......Človek ki ima odprto srce bo lahko bil s katerimkoli partnerjem, tudi če je ta totalni agresivec. Ljubezen topi slabe lastnosti- dobesedno. Tako da ni pravih in nepravih partnerjev. Vse ima nek smisel. In ponavadi se iz najbolj bolečih odnosov največ naučiš.

Mi pa ljudje, ki me poznajo pravijo da sem preveč moder za svoja leta. No ja, malo pohvale egotu pa ne škoduje. x:Dx Drugače imam pa občutek da bo to leto nekak prelomno zame, pa ne vem zakaj, se mi pa dozdeva. Sem pa glede na poklicno pot in planetke full pod duhovnim vplivom. Karkoli naj bi ta razlaga iz djotisha že pomenila. xDDx


jah, eni mamo bolne, zato ker hocmo bit manj bolni. x:o)x
kakole?

pizda mate spet bolne :vragec:
kdor gre v odnos iz ljubezni... ne pozabi in preboli nikoli. lahko iz distance pogleda nazaj, ne sodi, razume...
celo hwaležnost najde nekje...
wi pa tkole :vragec:
jup... forum je samo za powršno ircanje, pa rečte kr hočte x^x



#196 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. februar 2010, 12:18

kdor gre v odnos iz ljubezni... ne pozabi in preboli nikoli. lahko iz distance pogleda nazaj, ne sodi, razume...


???.....kdor gre v odnos iz ljubezni......da tudi iz ljubezni blessing ko gresta narazen. Seveda če se ne najdeta v skupnem življenju. Seveda je pa potem vprašanje ali je bila to sploh ljubezen. Mogoče majhen delček na začetku. Kajti ljubezen premaga vse ovire, tudi v odnosih. To kar pa danes človečki mislimo pod pojmom "ljubezen" je pa še daleč od pravega pomena. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#197 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. februar 2010, 12:33

Ja, "nosi te" x:Dx in kar naj te se nese! :palec: x8Dx

sem bral tvoje komentarje na enmu forumu :palec:

prebolevanje- prebavljanje. no, sej morda ni tolk razlike spet x:Dx vse je bolj okoli zelodca in custev
vcasih ka je se srce zraven, pa je ponavadi tezje.


Ah to je začetek moje kariere po forumu. Sem pa preko tega foruma spoznal neko djevojku, ki mi pošilja full dobre linke o vilah in podobnih bitjeceh. x:px

Drugače pa res ni velike razlike. Od pleksusa navzdol- 3. čakra je bolj povezan z odnosi, srce pa je bolj žalost, depresija,....Govorim o astralnem ali čustvenem telesu ki ima blokade na tistih delih. Ko pa začneš odstranjevat vezi pa deluješ iz višjih nivojev, iz nivoja duše. To pa pomeni da vplivaš tudi na spremembo mišljenja in šele nato na čustva, potem pa na fizis. Drugače pa se mi zdi da sem nekaj o tem omenil tam pri duhovnosti in karmične vezi. Predpostavljam, ne me držat za besedo.

http://www.svet-je-l...p...i=959&t=959 x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#198 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 7. februar 2010, 13:17

Točno tako. :palec: Preko različnih lekcij v partnerskih odnosih in v življenju se učimo manjših lekcij ki pa vodijo do glavne lekcije-odpreti srce-in nato to svetlobo razširit na partnerja, otroke, kasneje pa še na svoje bližnje, okolico......Človek ki ima odprto srce bo lahko bil s katerimkoli partnerjem, tudi če je ta totalni agresivec. Ljubezen topi slabe lastnosti- dobesedno. Tako da ni pravih in nepravih partnerjev. Vse ima nek smisel. In ponavadi se iz najbolj bolečih odnosov največ naučiš.


Brezo, ako muže namlati svoju ženu, nema veze. Glavno je da ona ima otvoreno srce. Jer ljubav topi sve vlastitosti - stvarno žena mora biti toliko zaluđena njime, da joj to stvarno nije problem. xrolleyesx Svaka čast! :vragec: x:Dx

Mystica, sorry...

#199 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 7. februar 2010, 13:21

???.....kdor gre v odnos iz ljubezni......da tudi iz ljubezni blessing ko gresta narazen. Seveda če se ne najdeta v skupnem življenju. Seveda je pa potem vprašanje ali je bila to sploh ljubezen. Mogoče majhen delček na začetku. Kajti ljubezen premaga vse ovire, tudi v odnosih. To kar pa danes človečki mislimo pod pojmom "ljubezen" je pa še daleč od pravega pomena. x:Dx


ne me jezit zdej še ti :vragec:
v dweh stavkih bolje ne znam povedat poante. in poanta je bla. če je ne widiš... pol nimam kej...
in ti bi se zdej na vsako besedo posebej obešal al kwa?
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#200 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. februar 2010, 13:31

Brezo, ako muže namlati svoju ženu, nema veze. Glavno je da ona ima otvoreno srce. Jer ljubav topi sve vlastitosti - stvarno žena mora biti toliko zaluđena njime, da joj to stvarno nije problem. xrolleyesx Svaka čast! :vragec: x:Dx

Mystica, sorry...

Če bi žena imela odprto srce, bi v najboljšem primeru mož dvignil roko, udarit pa ne bi mogel, bi se mu oglasla vest.... xDDx Namlatil bi jo takrat ko ne bi imela odprt srce. Temu se lahko reče tudi nora ljubezen, ampak zame je to zaslepljenost in ima bolj malo z ljubeznijo. Poznam primere iz prakse, če je bil mož nasilen kljub temu da je žena delala na srcu, da se je njemu zgodila nesreča. Potem pa ali se je spremenil tudi mož ali sta šla narazen....v najhujšem primeru so se zgodile tudi stvari po katerem je mož odšetao iz tega sveta. Eden izmed kozmičnih zakonov pravi da Dharma ščiti pravičnega, resnicoljubnega..... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0